Nógrád Nagydíj éjszakaiCs 2016.03.31. 18:18
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

Rajtsz    Chip Név                       Szül Klub                                Rajt 


M18  (8)           0.0 km   12 ep          

     1 2056183 Hortobágyi Ákos             98 SPA Tabáni Spartacus Sport é        0:00 
     2  886329 Kijak Jukub                    XAEL Wawel Krakow                   4:00 
     3 2022135 Barta Gergely               00 SPA Tabáni Spartacus Sport é        8:00 
     4  886305 Topór Michał                   XAEL Wawel Krakow                  12:00 
     5 2072208 Kiss Kornél                 98 SPA Tabáni Spartacus Sport é       16:00 
     6  886332 Baran Grzegorz                 XAEL Wawel Krakow                  20:00 
     7         Üres                           Üres                               24:00 
     8         Üres                           Üres                               28:00 



M21  (10)          0.0 km   14 ep          

     9 2082333 Weiler Vilmos               97 SPA Tabáni Spartacus Sport é        2:00 
    10 7007070 Vörös Endre                 78 HOD Hód-mentor sport és műpá        6:00 
    11   46031 Oszlovics Ádám              85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       10:00 
    12 1396251 Forrai Gábor                79 HOD Hód-mentor sport és műpá       14:00 
    13   45567 Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       18:00 
    14 1200913 Forrai Miklós               79 HOD Hód-mentor sport és műpá       22:00 
    15  363480 Lengyel Ádám                96 SPA Tabáni Spartacus Sport é       26:00 
    16 7205962 Gajkowski Bartosz              XAEL Wawel Krakow                  30:00 
    17         Üres                           Üres                               34:00 
    18         Üres                           Üres                               38:00 



M35  (8)           0.0 km   12 ep          

    19 9760613 Bozsó Norbert               76 MCB Maccabi Vívó és Atlétika       32:00 
    20 2082354 Kürti István                57 EK Egyesületen kívüli              36:00 
    21  416618 Babka Miklós                77 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       40:00 
    22         Marek Kuryj                    XAEL Wawel Krakow                  44:00 
    23 7789456 Suba Péter                  74 SPA Tabáni Spartacus Sport é       48:00 
    24 2054403 Bálint Bence                75 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       52:00 
    25         Üres                           Üres                               56:00 
    26         Üres                           Üres                               60:00 



M45  (8)           0.0 km   12 ep          

    27  505224 Szarvas Gyula               65 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       24:00 
    28  701224 Molnár Attila               70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       28:00 
    29  887009 Biederman Paweł                XAEL Wawel Krakow                  32:00 
    30 1416430 Ray Thomas                  65 XOXX OK 77                         36:00 
    31   45132 Dankó István                69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       40:00 
    32 1401560 Mérai Péter                 69 EK Egyesületen kívüli              44:00 
    33         Üres                           Üres                               48:00 
    34         Üres                           Üres                               52:00 



M55  (4)           0.0 km   12 ep          

    35  233610 Spiegl János                53 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       19:00 
    36 8100257 Kerényi Dénes               57 HSE Hegyisport Szentendre Eg       23:00 
    37    4473 Pap László                  56 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       27:00 
    38         Üres                           Üres                               31:00 



M65  (8)           0.0 km   10 ep          

    39  252025 Karjalainen Jouko           41 XHEL Helsingin Suunnistajat        26:00 
    40  207958 Bogdány Miklós              39 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       30:00 
    41   45430 Tiura Tapio                 43 XHEL Helsingin Suunnistajat        34:00 
    42  888336 Lux Iván                    46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       38:00 
    43  415567 Juntunen Olli               39 XHEL Helsingin Suunnistajat        42:00 
    44  448951 Muszély György              42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       46:00 
    45         Üres                           Üres                               50:00 
    46         Üres                           Üres                               54:00 



W18  (2)           0.0 km   12 ep          

    47 9900330 Hajnal Dorottya             00 SPA Tabáni Spartacus Sport é        3:00 
    48         Üres                           Üres                                7:00 



W21  (6)           0.0 km   12 ep          

    49  443161 Goldmann Júlia              96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo        0:00 
    50  411989 Császár Barbara             89 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá        4:00 
    51   45392 Szöllősi Judit              87 HOD Hód-mentor sport és műpá        8:00 
    52         Üres                           Üres                               12:00 
    53         Üres                           Üres                               16:00 
    54         Üres                           Üres                               20:00 



W35  (2)           0.0 km   12 ep          

    55  887008 Etterle-Biederman Liliann      XAEL Wawel Krakow                  11:00 
    56         Üres                           Üres                               15:00 



W45  (4)           0.0 km   10 ep          

    57 2091875 Ray Carola                  68 XOXX OK 77                         10:00 
    58 2054401 Németh Zsoltné              68 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       14:00 
    59  502368 Jenővári Gabriella          57 HSE Hegyisport Szentendre Eg       18:00 
    60         Üres                           Üres                               22:00 



W55  (2)           0.0 km   10 ep          

    61 7551021 Muzsnai Ágota dr.           55 HSE Hegyisport Szentendre Eg        2:00 
    62         Üres                           Üres                                6:00 



Open  (20)         0.0 km   8 ep           

    63  339853 Vargáné Ponyi Anita            SDS Salgótarjáni Dornyay Spo        1:00 
    64  448971 Varga Petra                 02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo        3:00 
    65         Menesdor