X. Nógrád Grand PrixCs 2016.03.31. 19:14
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

   Rajtsz      SI dugó    Név                     Szül Klub                                  N1      N2 


   M10D  (11)              

      100       416687    Tóth Álmos                06 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           14:00 
      101      1080705    Bujdosó Márk Levente      08 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   22:00   16:00 
      102                 Tengely Soma                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 18:00 
      103                 Ürge Bence                07 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   32:00   20:00 
      104                 Üres                         Üres                               20:00   22:00 
      105      2032056    Bálint Gergő              06 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   30:00   24:00 
      106                 Üres                         Üres                               18:00   26:00 
      107      2082347    Knuth Gergely             07 PSE Postás Sport Egyesület         24:00   28:00 
      108                 Üres                         Üres                               28:00   30:00 
      109       232848    Tóth Martin               07 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   16:00         
      110                 Alb Zalán                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   26:00         



   M10DK  (12)             

      111                 Ormay Péter               08 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spo                 
      112                 Berecz András                ESP Egri Spartacus Tájékozódási                  
      113                 Kiss Ágoston              08 KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      114                 Dudok Balázs              06 KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      115                 Nagy Norbert              09 KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      116                 Dobay Benedek                KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      117                 Pintér Marcell               KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      817                 üres                         Üres                                             
      818                 üres                         Üres                                             
      819                 üres                         Üres                                             
      820                 üres                         Üres                                             
      821                 üres                         Üres                                             



   M12D  (8)               

      118                 Szőllős Dániel               SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg    8:00    0:00 
      119                 Üres                         Üres                                2:00    2:00 
      120       339845    Verebélyi Attila          05 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg    0:00    4:00 
      121                 Szabari Milán                EK Egyesületen kívüli              10:00    6:00 
      122       339848    Majer Bendegúz            05 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg    4:00    8:00 
      123                 Üres                         Üres                                6:00   10:00 
      124       339850    Kronovetter Balázs        05 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   12:00   12:00 
      125                 Dudok Bálint              04 KJS Kirchhofer József Sportegyes   14:00         



   M12C  (12)              

      126                 Knight Benedek            04 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     4:00   13:00 
      127      9119229    Zeslawski Mateusz            XAEL Wawel Krakow                  16:00   15:00 
      128      1407840    Andrej Miklos             04 XKOK KOB Sokol Pezinok              8:00   17:00 
      129                 Üres                         Üres                                6:00   19:00 
      130      2098009    Tar Levente               05 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   12:00   21:00 
      131                 Üres                         Üres                               22:00   23:00 
      132      2032055    Bálint Ádám               04 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   14:00   25:00 
      133      1415144    Wójcik Paweł                 XAEL Wawel Krakow                  20:00   27:00 
      134                 Üres                         Üres                               10:00   29:00 
      135                 Simon Bence               04 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         18:00   31:00 
      136       339803    Tőczik Vendel             04 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó     0:00         
      137                 Pintér Barnabás Szabolc   04 KJS Kirchhofer József Sportegyes    2:00         



   M14B  (25)              

      138                 Tóbiás Márton             03 KJS Kirchhofer József Sportegyes   10:00    1:00 
      139       895243    Mytnik Michael               XAEL Wawel Krakow                  46:00    3:00 
      140      2009012    Dani Nándor               03 FLF Fehérlófia Sportegyesület       6:00    5:00 
      141                 Fogarasi Bernát           02 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   30:00    7:00 
      142                 Üres                         Üres                               28:00    9:00 
      143       339847    Tóth Ábel Tibor           02 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg    2:00   11:00 
      144                 Nagy Péter                02 KJS Kirchhofer József Sportegyes   16:00   13:00 
      145      2087801    Sztojka Milán Szabolcs    03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   40:00   15:00 
      146                 Szabó Levente             03 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   12:00   17:00 
      147      2022124    Klement Kelén             03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   42:00   19:00 
      148      2054406    Angyal Dániel             03 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü    4:00   21:00 
      149                 Üres                         Üres                               14:00   23:00 
      150                 Majoros Bence Zoltán      02 KJS Kirchhofer József Sportegyes           25:00 
      151                 Üres                         Üres                               34:00   27:00 
      152      1407838    Nicholas Ditri            03 XKOK KOB Sokol Pezinok              0:00   29:00 
      153      2800241    Bálint Benedek            02 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   26:00   31:00 
      154                 Üres                         Üres                               38:00   33:00 
      155                 Ondrésik Lázár            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     8:00   35:00 
      156                 Üres                         Üres                               44:00   37:00 
      157      2069573    Gönczi Péter              03 CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy   20:00         
      158       339801    Demeter Ágoston           02 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    32:00         
      159                 Kovács Kende Pál          03 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   22:00         
      160      9411021    Néda Tamás                02 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   18:00         
      161      2072215    Tóth András               02 KJS Kirchhofer József Sportegyes   36:00         
      162                 Lesták Sámuel             02 KJS Kirchhofer József Sportegyes   24:00         



   M14C  (14)              

      163                 Vörös Gergő                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási     5:00    0:00 
      164                 Üres                         Üres                               11:00    2:00 
      165                 Varga Gergő               03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    15:00    4:00 
      166                 Üres                         Üres                               21:00    6:00 
      167      2087804    Tóth László               02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   13:00    8:00 
      168                 Garbacz Máté              03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     9:00   10:00 
      169                 Kovács Keve Koppány       03 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         19:00   12:00 
      170                 Üres                         Üres                               27:00   14:00 
      171                 Pólik Ádám                02 KJS Kirchhofer József Sportegyes    7:00   16:00 
      172       339849    Kronovetter Máté          03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   25:00   18:00 
      173          931    Peics András              02 KFK KFKI Petőfi Sportkör           17:00   20:00 
      174                 Dobrocsi Levente          03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     1:00   22:00 
      175                 Simon Gábor               02 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         23:00   24:00 
      176       339802    Komjáthi Levente Ferenc   03 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó     3:00         



   M15-18C  (12)           

      177                 Bihari Máté               01 KFK KFKI Petőfi Sportkör           16:00   58:00 
      178                 Sörös Zoltán              00 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   28:00   60:00 
      179                 Molnár Balázs                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         18:00   62:00 
      180       339846    Tóth Zalán Zénó           99 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   22:00   64:00 
      181                 Üres                         Üres                               34:00         
      182                 Epinger Ákos              01 HOD Hód-mentor sport és műpártol   20:00   68:00 
      183                 Üres                         Üres                               14:00   70:00 
      184                 Schultheisz Botond        01 KFK KFKI Petőfi Sportkör           24:00   72:00 
      185                 Üres                         Üres                               30:00   74:00 
      186                 Tuza Zétény               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    32:00   76:00 
      187                 Gáti András               02 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö           66:00 
      757                 Üres                         Üres                               26:00         



   M16B  (34)              

      188      1407842    Dominic Ditri             00 XKOK KOB Sokol Pezinok             48:00   42:00 
      189      2067281    Olasz Márk                01 HOD Hód-mentor sport és műpártol   54:00   44:00 
      190      2022135    Barta Gergely             00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   62:00   46:00 
      191                 Üres                         Üres                               98:00   48:00 
      192      2066454    Csertán András            00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   70:00   50:00 
      193      2098010    Molnár Patrik             00 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   96:00   52:00 
      194      2056187    Knuth Bálint              01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   72:00   54:00 
      195      2008515    Szabó Marcell             01 MAT Mazsola Tájfutó és Természet   80:00   56:00 
      196        46290    Matej Patoprsty           00 XKOK KOB Sokol Pezinok             36:00   58:00 
      197                 Üres                         Üres                               78:00   60:00 
      198        45970    Berecz Máté               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    84:00   62:00 
      199      2052336    Kovács-Deák Zsombor       01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   60:00   64:00 
      200      2072203    Pályi Lőrinc              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   32:00   66:00 
      201       363410    Vass Dániel               00 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    90:00   68:00 
      202                 Üres                         Üres                               88:00   70:00 
      203                 Szemerédi Botond          01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    50:00   72:00 
      204       886329    Kijak Jukub                  XAEL Wawel Krakow                  64:00   74:00 
      205                 Kovács Botond             01 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         86:00   76:00 
      206       886332    Baran Grzegorz               XAEL Wawel Krakow                  68:00   78:00 
      207                 Üres                         Üres                               92:00   80:00 
      208      2088725    Matus Simo                01 XKOK KOB Sokol Pezinok             74:00   82:00 
      209                 Üres                         Üres                               82:00   84:00 
      210       206318    Gyenge Barnabás           01 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    38:00   86:00 
      211       219137    Matus Topor               01 XKOK KOB Sokol Pezinok             94:00   88:00 
      212      2087748    Kisházi Gábor ifj.        01 HOD Hód-mentor sport és műpártol   76:00   90:00 
      213      1396220    Egei Balázs               01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   66:00   92:00 
      214      9010720    Jacsó Barnabás            01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    34:00   94:00 
      215       339844    Verebélyi Márton          00 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   58:00   96:00 
      216        46034    Demeter Ambrus            00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    56:00         
      217       339804    Komjáthi Ádám             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    52:00         
      218      9000708    Leleszi Marcell           00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    46:00         
      219      9010328    Zsigmond Zsombor          01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    42:00         
      220      2069578    Gönczi Keve               01 CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy   44:00         
      221      9999902    Karakai Áron              01 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   40:00         



   M18B  (12)              

      222                 Üres                         Üres                               16:00   10:00 
      223      2056183    Hortobágyi Ákos           98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   20:00   12:00 
      224       339898    Bárány Tamás              99 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     2:00   14:00 
      225      2056184    Vidor Gergely             99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    6:00   16:00 
      226       886305    Topór Michał                 XAEL Wawel Krakow                  10:00   18:00 
      227      2072208    Kiss Kornél               98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    0:00   20:00 
      228                 Üres                         Üres                               14:00   22:00 
      229       406927    Christian Heffner         98 XKOK KOB Sokol Pezinok              8:00   24:00 
      230                 Üres                         Üres                               22:00   26:00 
      231       363404    Révész Tamás              98 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    12:00   28:00 
      232      2033991    Péri Gergő Gábor          99 FLF Fehérlófia Sportegyesület       4:00   30:00 
      233       339805    Göbler Balázs Benedek     98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    18:00         



   M20A  (15)              

      234      7201398    Zacher Márton             98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   91:00    0:00 
      235       505244    Miavecz Balázs            96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   71:00    2:00 
      236       888351    Stork Mihály              97 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   89:00    4:00 
      237      2022134    Peregi Dániel             97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   73:00    6:00 
      238      1396123    Porgányi Márk             97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   85:00    8:00 
      239                 Üres                         Üres                               97:00   20:00 
      240      2082333    Weiler Vilmos             97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   83:00   10:00 
      241       443169    Tábori Milán              96 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   75:00   12:00 
      242       363480    Lengyel Ádám              96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   87:00   14:00 
      243      1396221    Egei Patrik               98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   77:00   18:00 
      244                 Üres                         Üres                               99:00   16:00 
      245      2022123    Ormay Mihály              99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   95:00   22:00 
      246      2022197    Hajdu Erik                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   93:00         
      247      2022199    Tóth Adrián               96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   79:00         
      248       363405    Bóta András               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    81:00         



   M21A  (34)              

      249      2022137    Sulyok Ábel               93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    9:00   30:00 
      250        45141    Gyimesi Zoltán            72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   21:00   32:00 
      251      1406163    Kovács Ádám               86 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü    5:00   34:00 
      252      7201391    Bakó Áron                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   61:00   36:00 
      253       502372    Tóth Ádám                 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         13:00   38:00 
      254       236368    Zai Bálint                86 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   19:00   40:00 
      255       443164    Fehérvári Dániel          94 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   67:00   42:00 
      256       502387    Morandini Viktor          87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   53:00   44:00 
      257      7007070    Vörös Endre               78 HOD Hód-mentor sport és műpártol   39:00   46:00 
      258      9101950    Bugár Gergely             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    1:00   48:00 
      259      1211212    Kisvölcsey Ákos           72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   23:00   50:00 
      260      2019801    Vajda Balázs              94 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   47:00   52:00 
      261                 Üres                         Üres                               65:00   54:00 
      262        45487    Borbás Nándor             71 KAL Kalocsai Sport Egyesület       51:00   56:00 
      263                 Üres                         Üres                                7:00   58:00 
      264      7201392    Baumholczer Máté          92 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         59:00   60:00 
      265                 Üres                         Üres                               11:00   62:00 
      266      2056173    Molnár Attila             79 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesü   17:00   64:00 
      267                 Üres                         Üres                               43:00   66:00 
      268      7201397    Dalos Máté                97 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    3:00   68:00 
      269      1396251    Forrai Gábor              79 HOD Hód-mentor sport és műpártol   33:00   70:00 
      270      9127807    Tornai Szabolcs           71 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   57:00   72:00 
      271                 Skomedal Asmund              XNTN NTNUI                         41:00   74:00 
      272       505252    Pintér Ábel               93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         49:00   76:00 
      273      2004470    Gösswein Csaba            85 PSE Postás Sport Egyesület         45:00   78:00 
      274                 Üres                         Üres                               27:00   80:00 
      275      7203258    Kain Gergely              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   29:00   82:00 
      276      1408162    Liszka Krisztián          92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   15:00   84:00 
      277       339809    Balabás Péter Gergő       83 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    35:00         
      278         4468    Hajdu Martin              70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   37:00         
      279      9000505    Halona Gergely            79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    63:00         
      280       339813    Nyeste Ákos               91 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    31:00         
      281       222934    Kirilla Péter             94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    25:00         
      282      9940627    Tugyi Levente             94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    55:00         



   M21B  (14)              

      283      1200913    Forrai Miklós             79 HOD Hód-mentor sport és műpártol   60:00   24:00 
      284      7205962    Gajkowski Bartosz            XAEL Wawel Krakow                  66:00   26:00 
      285      9805317    Járosi Ádám               82 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   74:00   28:00 
      286        45347    Kertész Gábor             82 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   64:00   30:00 
      287       886604    Balázs Bulcsú             94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö           32:00 
      288                 Üres                         Üres                               80:00   34:00 
      289      1820723    Kövesdi Ádám              82 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   84:00   36:00 
      290                 Üres                         Üres                               70:00   38:00 
      291       332803    Korózs Attila             92 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    78:00   40:00 
      292                 Kovácsik Levente          88 XCRE Crew SE                       76:00   42:00 
      293                 Üres                         Üres                               62:00   44:00 
      294       307727    Bartos Péter Vince        91 XCRE Crew SE                       72:00   46:00 
      295        45935    Harkányi Nándor           82 SAS Silvanus Sportegyesület        68:00         
      296                 Horváth Imre              53 SAS Silvanus Sportegyesület        82:00         



   M21Br  (21)             

      297       363459    Gyurcsik Péter            79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp    0:00    1:00 
      298                 Kiss Péter                70 ESP Egri Spartacus Tájékozódási             3:00 
      299       307539    Antal Péter               96 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    22:00    5:00 
      300                 Petró Árpád               80 FSC Futárok Sport Club             10:00    7:00 
      301        46043    Boka György               76 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    38:00    9:00 
      302                 Üres                         Üres                               12:00   11:00 
      303       219144    Tomasovic Michal             XKOK KOB Sokol Pezinok             32:00   13:00 
      304                 Üres                         Üres                               30:00   15:00 
      305       206018    Juhos György              87 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    4:00   17:00 
      306      2056153    Fedelin Tibor             76 HUF HUFEZE Pásztó                  28:00   19:00 
      307      7003116    Petrócki Ádám             93 HOD Hód-mentor sport és műpártol   20:00   21:00 
      308       888355    Árkos Gergely             95 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    34:00   23:00 
      309                 Üres                         Üres                                6:00   25:00 
      310       232837    Balogh Péter              77 FSC Futárok Sport Club              2:00   27:00 
      311      2022108    Kurusa Gergely            80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   36:00   29:00 
      312        45132    Dankó István              69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   14:00   31:00 
      313      8406702    Zagyi László              67 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Is   26:00   33:00 
      314       363486    Kiss Dénes                78 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Is   18:00   37:00 
      315                 Üres                         Üres                               16:00   35:00 
      316       406961    Nemec Juraj               89 XEKO Ekonom Banska Bystrica         8:00         
      317       207857    Nemec Andrej              92 XEKO Ekonom Banska Bystrica        24:00         



   M21C  (9)               

      318      1396273    Kisházi Gábor             73 HOD Hód-mentor sport és műpártol   52:00   26:00 
      319      2072214    Komjáti Attila            77 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         46:00   28:00 
      320       232806    Győri János Attila        64 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   44:00   30:00 
      321                 Üres                         Üres                               36:00   32:00 
      322      2050690    Szikra Zoltán             77 FSC Futárok Sport Club             50:00   34:00 
      323                 Üres                         Üres                               48:00   36:00 
      324                 Buda Viktor                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         38:00   38:00 
      325        45904    Zsibrita Dávid            87 STE TájFutE                        42:00   40:00 
      326                 Üres                         Üres                               40:00   42:00 



   M35  (17)               

      327                 Üres                         Üres                               28:00   48:00 
      328      1586808    Nagy Gábor                77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           36:00   50:00 
      329      2088242    Vajda Balázs              78 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesü   42:00   52:00 
      330      9101303    Marek Kuryj                  XAEL Wawel Krakow                  54:00   54:00 
      331          915    Mohai Gábor               79 DHS Debreceni Honvéd Sport- és D   40:00   56:00 
      332        45197    Marosán Dávid             75 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   58:00   58:00 
      333       307503    Friedrich Gábor           78 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   56:00   60:00 
      334       416614    Lajszner Attila           73 ETC Egri Testedző Club             34:00   62:00 
      335                 Üres                         Üres                               48:00   64:00 
      336                 Üres                         Üres                               26:00   66:00 
      337       888356    Gergely Csaba             74 KFK KFKI Petőfi Sportkör           44:00   68:00 
      338                 Üres                         Üres                               52:00   70:00 
      339                 Furtner István            77 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   30:00   72:00 
      340       222976    Szőri Kornél              76 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   32:00   74:00 
      341      9760613    Bozsó Norbert             76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   50:00   76:00 
      342      2019808    Kéki András               79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   38:00   78:00 
      343          868    Emmer György dr.          79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    46:00         



   M35Br  (13)             

      344                 Didriksen Tor Öyvind      71 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 85:00 
      345      8102016    Bihari Zoltán             76 KFK KFKI Petőfi Sportkör           55:00   87:00 
      346      2072233    Majoros Zoltán            75 KJS Kirchhofer József Sportegyes           89:00 
      347                 Nagy József               74 KJS Kirchhofer József Sportegyes           93:00 
      348       701224    Molnár Attila             70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   43:00   91:00 
      349      2054403    Bálint Bence              75 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   51:00   95:00 
      350       232781    Kiss György ifj.          74 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         37:00   97:00 
      351        46132    Laták Rudolf              74 FMT FŐMTERV SE                     47:00   99:00 
      352      2050657    Blum László ifj.          80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   39:00  101:00 
      353      2066480    Klement Gábor             73 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   41:00  103:00 
      354                 Üres                         Üres                               45:00  105:00 
      355                 Üres                         Üres                               49:00  107:00 
      356                 Üres                         Üres                               53:00  109:00 



   M40  (16)               

      357       887009    Biederman Paweł              XAEL Wawel Krakow                  46:00   34:00 
      358      2050675    Szlávik Zoltán dr.        73 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   52:00   36:00 
      359                 Üres                         Üres                               32:00   38:00 
      360      2066500    Kovács Róbert             73 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    40:00   40:00 
      361       362952    Koltai Zoltán             67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö           42:00 
      362                 Üres                         Üres                               54:00   44:00 
      363                 Szőllős András            76 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   30:00   46:00 
      364                 Üres                         Üres                               28:00   48:00 
      365      1415146    Wójcik Grzegorz              XAEL Wawel Krakow                  42:00   50:00 
      366       307508    Csikós Miklós             55 FSC Futárok Sport Club             34:00         
      367        45390    Gönczi Róbert             72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   38:00         
      368        46136    Herter László             53 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   50:00         
      369         5624    Simon Tamás               73 SAS Silvanus Sportegyesület        44:00         
      370       222926    Ledniczky Zsolt           72 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    36:00         
      371      7789456    Suba Péter                74 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   48:00         
      372                 Dudok Csaba               70 KJS Kirchhofer József Sportegyes   26:00         



   M45  (18)               

      373      2009004    Bernáth Zsolt             71 FLF Fehérlófia Sportegyesület      38:00   78:00 
      374       888354    Varga István              66 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   50:00   80:00 
      375       670122    Pataki Gábor              67 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         22:00   82:00 
      376      1401560    Mérai Péter               69 EK Egyesületen kívüli              30:00   84:00 
      377      2022191    Báder Attila              69 MAT Mazsola Tájfutó és Természet           86:00 
      378         5616    Szunyog József dr.        54 SAS Silvanus Sportegyesület        42:00   88:00 
      379          929    Schultheisz György        69 KFK KFKI Petőfi Sportkör           34:00   90:00 
      380       339868    Zakariás Péter            70 TSE Törekvés Sport Egyesület               92:00 
      381      2074452    Slonski Marek                XAEL Wawel Krakow                  28:00   94:00 
      382      7117117    Szűcs Attila              70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   24:00   96:00 
      383      2025025    Takács Tibor              69 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai   26:00   98:00 
      384       505203    Marton János              68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   44:00  100:00 
      385      2019802    Szencz Attila             67 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   46:00  102:00 
      386        45396    Halaj László              68 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Is   40:00  104:00 
      387                 Üres                         Üres                               32:00  106:00 
      388                 Üres                         Üres                               36:00  108:00 
      389                 Üres                         Üres                               20:00  110:00 
      390        45280    Fekete Zoltán             67 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    48:00         



   M45Br  (7)              

      391       233551    Berecz Gábor Sándor       68 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    79:00   48:00 
      392       345932    Péntek Gábor              69 BSC Balatonfüredi Sport Club       81:00   50:00 
      393        45280    Fekete Zoltán             67 ESP Egri Spartacus Tájékozódási            52:00 
      394                 Üres                         Üres                               87:00   54:00 
      395        45532    Knuth Dávid               68 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   85:00   56:00 
      396                 Üres                         Üres                               83:00   58:00 
      397      2066492    Tóth László id.           65 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   77:00   60:00 



   M50  (17)               

      398       800002    Oszkó László              65 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   28:00    0:00 
      399                 Tengely Sándor               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  2:00 
      400                 Üres                         Üres                                4:00    4:00 
      401        45118    Liskány József            61 STE TájFutE                        30:00    6:00 
      402       363425    Rusvai László             62 FSC Futárok Sport Club              2:00    8:00 
      403                 Ürge László               63 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    8:00   10:00 
      404      8100257    Kerényi Dénes             57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü   26:00   12:00 
      405                 Üres                         Üres                               12:00   14:00 
      406       888341    Muliter Gábor             61 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü   18:00   16:00 
      407       505224    Szarvas Gyula             65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    16:00   18:00 
      408                 Üres                         Üres                               22:00   20:00 
      409       232759    Urbán András              60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   14:00   22:00 
      410       363439    Egei Tamás                63 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    0:00   24:00 
      411        45439    Bugár József              53 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   24:00         
      412      7621001    Pokornyik Tibor           62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    20:00         
      413                 Jóni János                64 EK Egyesületen kívüli               6:00         
      414      1416430    Ray Thomas                65 XOXX OK 77                         10:00         



   M55  (11)               

      415      2051335    Kuchta Ján                57 XATU ATU Kosice                    79:00    1:00 
      416                 Üres                         Üres                               85:00    3:00 
      417       307711    Turkka Esko                  XKUV Kouvolan Suunnistajat         73:00    5:00 
      418        45470    Vankó Péter               59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü   77:00    7:00 
      419       437646    Peregi Tamás              61 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   65:00    9:00 
      420                 Üres                         Üres                               81:00   11:00 
      421      2082354    Kürti István              57 EK Egyesületen kívüli              83:00   13:00 
      422                 Üres                         Üres                               67:00   15:00 
      423       332835    Ormay György              57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spo   75:00   17:00 
      424       700005    Kovács József             58 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    69:00   19:00 
      425       406942    Nemec Juraj               60 XEKO Ekonom Banska Bystrica        71:00         



   M60  (15)               

      426         4473    Pap László                56 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    4:00   34:00 
      427                 Üres                         Üres                               20:00   36:00 
      428      7000077    Kukkasjärvi Tapio            XRAJ Rajamäen Rykmentti             2:00   38:00 
      429                 Üres                         Üres                               14:00   40:00 
      430      1396181    Hegedüs Ábel              55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   26:00   42:00 
      431       307705    Varkila Kari                 XKUV Kouvolan Suunnistajat         22:00   44:00 
      432      2012283    Szabó László              54 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és   18:00   46:00 
      433       505216    Honfi Gábor               55 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    16:00   48:00 
      434       233610    Spiegl János              53 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai    0:00   50:00 
      435        45439    Bugár József              53 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö           52:00 
      436      2050679    Kéki Miklós               52 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   12:00   54:00 
      437      9111113    Szalóki Rezső             52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          8:00   56:00 
      438                 Üres                         Üres                                6:00   58:00 
      439        45496    Juhász István             53 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   10:00         
      440      2072287    Czimer Z. József          54 HUF HUFEZE Pásztó                  24:00         



   M65  (19)               

      441       888336    Lux Iván                  46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai            1:00 
      442      1255612    Molnár Gábor              50 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot    7:00    3:00 
      443          907    Gyalog László             49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   29:00    5:00 
      444      2050656    Blum László id.           48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   21:00    7:00 
      445                 Üres                         Üres                               13:00    9:00 
      446        45171    Kovács Attila Gábor       51 ZSC Zöld Sportok Clubja            25:00   11:00 
      447                 Üres                         Üres                                9:00   13:00 
      448      2072281    Bacsó Attila              51 HER Balatonalmádi Herkules Sport           15:00 
      449                 Üres                         Üres                               27:00   17:00 
      450      2066466    Gombkötő Péter dr.        44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   23:00   19:00 
      451      2082334    Kiss György               47 KJS Kirchhofer József Sportegyes   17:00   21:00 
      452         4512    Csongrádi Jenő            46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           23:00 
      453        45145    Komár Béla                45 HER Balatonalmádi Herkules Sport           25:00 
      454        45498    Szecsődi Ákos             42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   19:00   27:00 
      455         4461    Bogdanovits András        48 MSE Megalódusz Sportegylet          5:00   29:00 
      456      2019784    Vincze István             49 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle   15:00   31:00 
      457         4502    Friedrich Vilmos          46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    3:00   33:00 
      458        45430    Tiura Tapio               43 XHEL Helsingin Suunnistajat         1:00   35:00 
      459       207958    Bogdány Miklós            39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   11:00         



   M75  (6)                

      460       415567    Juntunen Olli             39 XHEL Helsingin Suunnistajat         9:00   24:00 
      461        45409    Radnóti Rezső             41 SAS Silvanus Sportegyesület         7:00   26:00 
      462       252025    Karjalainen Jouko         41 XHEL Helsingin Suunnistajat         3:00   28:00 
      463                 Üres                         Üres                               11:00   30:00 
      464       416694    Gönczi Péter              39 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    5:00         
      465         4491    Schell Antal              39 PSE Postás Sport Egyesület          1:00         



   M80  (4)                

      466      2043928    Adolf Kempf               26 XKTV KTV Altdorf                   19:00    0:00 
      467       307706    Kangasmaki Heikki         35 BSC Balatonfüredi Sport Club       13:00    2:00 
      468                 Üres                         Üres                               15:00    4:00 
      469        64237    Salmenkylä Juhani            XHEL Helsingin Suunnistajat        17:00    6:00 



   W10DK  (10)             

      470          913    Sztojka Zoé               07 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako                 
      471                 Sörös Karina              06 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg                 
      472        45543    Szilágyi Zsejke              DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó                  
      473          914    Veress Anna                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako                 
      474                 Pintér Petra              06 KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      822                 üres                         Üres                                             
      823                 üres                         Üres                                             
      824                 üres                         Üres                                             
      825                 üres                         Üres                                             
      826                 üres                         Üres                                             



   W12C  (19)              

      475      2032067    Lantai Lili               05 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   50:00    0:00 
      476      1407843    Natalia Jezikova          04 XKOK KOB Sokol Pezinok             36:00    2:00 
      477                 Kiss Kamilla              04 KJS Kirchhofer József Sportegyes   58:00    4:00 
      478       406940    Toporova Karolina            XKOK KOB Sokol Pezinok             48:00    6:00 
      479       895240    Królikiewicz Hanna           XAEL Wawel Krakow                  40:00    8:00 
      480       219105    Alzbeta Kopcikova         04 XKOK KOB Sokol Pezinok             52:00   10:00 
      481                 Andrei Alexandra             EK Egyesületen kívüli              60:00   12:00 
      482      2082348    Knuth Sára                05 PSE Postás Sport Egyesület         34:00   14:00 
      483                 Üres                         Üres                               54:00   16:00 
      484                 Urge Boróka               03 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   38:00   18:00 
      485                 Tengely Luca              04 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 20:00 
      486                 Bihari Luca               04 KFK KFKI Petőfi Sportkör                   22:00 
      487                 Didriksen Andrea             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 24:00 
      488                 Üres                         Üres                               32:00   26:00 
      489                 Kisházi Emma              04 HOD Hód-mentor sport és műpártol   56:00   28:00 
      490        46285    Gabika Jezikova           05 XKOK KOB Sokol Pezinok             42:00   30:00 
      491      2069579    Gönczi Zsuzsa             06 CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy   46:00         
      492                 Abrán Csenge              04 KJS Kirchhofer József Sportegyes   62:00         
      493                 Üres                         Üres                               44:00         



   W14B  (30)              

      494      2026842    Takács Szilvia            02 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   43:00    8:00 
      495       332818    Szemere Boglárka          02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    25:00   10:00 
      496      2067293    Czakó Boglárka            03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza           12:00 
      497       443156    Mag Viktória              03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   57:00   14:00 
      498      2032070    Lantai Anna Boróka        02 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   61:00   16:00 
      499       443155    Mag Fruzsina              03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   45:00   18:00 
      500      2098001    Tóth Nóra                 02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   47:00   20:00 
      501       406924    Evka Ondovcikova          03 XKOK KOB Sokol Pezinok             37:00   22:00 
      502       911002    Pataki Virág Lara         02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         21:00   24:00 
      503                 Üres                         Üres                                       26:00 
      504                 Nagy Zsófia               02 KJS Kirchhofer József Sportegyes   41:00   28:00 
      505                 Üres                         Üres                               31:00   30:00 
      506       406930    Alexandra Jancovicova     03 XKOK KOB Sokol Pezinok             65:00   32:00 
      507      1411019    Wójcik Natalia               XAEL Wawel Krakow                  49:00   34:00 
      508      2022205    Kálmán Tamara             02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   73:00   36:00 
      509                 Üres                         Üres                                       38:00 
      510      2077837    Slonska Zofia                XAEL Wawel Krakow                  53:00   40:00 
      511       219138    Klara Kapustova           02 XKOK KOB Sokol Pezinok             55:00   42:00 
      512      2056189    Lénárt Lili               03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   63:00   44:00 
      513       888364    Orosz Viktória            04 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   51:00   46:00 
      514      1841194    Zempléni Lilla            03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   27:00   48:00 
      515                 Üres                         Üres                               33:00   50:00 
      516                 Knight Anika              02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    71:00   52:00 
      517                 Kiss Boglárka             03 KJS Kirchhofer József Sportegyes   69:00   54:00 
      518        45300    Csécs Boglárka            02 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    59:00   56:00 
      519       427660    Tóth Barbara              03 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   39:00         
      520       339852    Nagy Szilvia              03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   67:00         
      521      9411022    Néda Júlia                02 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   29:00         
      522      2088251    Lengyel Krisztina         02 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   23:00         
      523                 Kocsis Fanni              03 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   35:00         



   W14C  (5)               

      524                 Üres                         Üres                               24:00   33:00 
      525       339851    Marczis Katalin Blanka    03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   32:00   35:00 
      526                 Üres                         Üres                               28:00   37:00 
      527       443158    Osztafin Lili             03 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   26:00   39:00 
      528       339808    Németh Luca               02 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    30:00         



   W15-18C  (7)            

      529                 Kaszás Nikoletta Bianka   02 HOD Hód-mentor sport és műpártol   40:00    1:00 
      530                 Üres                         Üres                               38:00    3:00 
      531                 Varga-Tóth Blanka         01 HOD Hód-mentor sport és műpártol   36:00    5:00 
      532                 László Anna Réka          03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö            7:00 
      533                 Üres                         Üres                               34:00    9:00 
      534                 Vida Fanni Hanna          03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö           11:00 
      535       406962    Gombalova Martina         99 XEKO Ekonom Banska Bystrica        42:00         



   W16B  (25)              

      536      9010701    Szilágyi Iringó           01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    64:00   83:00 
      537                 Üres                         Üres                               56:00   49:00 
      538                 Borbás Zita               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    76:00   71:00 
      539      2022204    Kálmán Imola              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   54:00   77:00 
      540       443152    Goldmann Kata             00 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   58:00   45:00 
      541      2022125    Zacher Noémi              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   32:00   51:00 
      542                 Üres                         Üres                               52:00   73:00 
      543                 Urge Dora                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   28:00   57:00 
      544       448971    Varga Petra               02 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   50:00   69:00 
      545                 Üres                         Üres                               46:00   55:00 
      546       307718    Kiss Dóra Eszter          00 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    36:00   79:00 
      547                 Koszta Dóra               01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   70:00   61:00 
      548      7011218    Iván Eszter               01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   60:00   63:00 
      549       219140    Lucia Ondovcikova         00 XKOK KOB Sokol Pezinok             44:00   53:00 
      550      1407898    Topor Magdalena              XAEL Wawel Krakow                  40:00   65:00 
      551      2022143    Zacher Enikő              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   38:00   81:00 
      552       307544    Borhegyi Teodóra          01 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE    62:00   59:00 
      553        45483    Garbacz Eszter            00 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    30:00   75:00 
      554      2052301    Vajda Villő               01 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   74:00   67:00 
      555                 Üres                         Üres                               66:00   47:00 
      556      2022200    Tóth Blanka               01 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   34:00         
      557      9010622    Hajdu Nelli               01 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   72:00         
      558      9000820    Tóbis Anita               00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    48:00         
      559       222928    Ledniczky Virág           00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    42:00         
      560       339806    Spicze Annamária          01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    68:00         



   W18B  (9)               

      561      2062999    Vankó Milena              99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    6:00   23:00 
      562      9122399    Szilágyi Emese            99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó     8:00   25:00 
      563                 Koszta Kincső             99 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   12:00   27:00 
      564       332855    Erőss Kinga Elvira        99 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     2:00   29:00 
      565                 Üres                         Üres                               14:00   31:00 
      566       332807    Tősi Virág                98 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    16:00   33:00 
      567                 Üres                         Üres                                0:00   35:00 
      568       332822    Tiszlavicz Veronika       99 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    10:00   37:00 
      569      7990601    Tamás Bianka              99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó     4:00         



   W20A  (15)              

      570      2082338    Mantuano Eszter           97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   27:00   23:00 
      571       443161    Goldmann Júlia            96 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   11:00   25:00 
      572      9900330    Hajnal Dorottya           00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    5:00   27:00 
      573       505226    Szuromi Luca              96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         19:00   29:00 
      574                 Üres                         Üres                               21:00   31:00 
      575      1396119    Becze Rita                96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         15:00   33:00 
      576       232822    Egei Petra                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   13:00   35:00 
      577                 Üres                         Üres                               17:00   37:00 
      578       363484    Csuka Bonita Zsófia       97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü    1:00   39:00 
      579       443159    Fésűs Evelin Anna         97 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   25:00   41:00 
      580      7201400    Viniczai Csenge           97 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         23:00   43:00 
      581       505296    Péntek Gréti              96 BSC Balatonfüredi Sport Club       29:00   45:00 
      582      2026838    Takács Orsolya            98 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko    7:00   47:00 
      583      2022142    Völgyesi Melody           97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    9:00   49:00 
      584       339818    Kovács Eszter             97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó     3:00         



   W21A  (19)              

      585                 Üres                         Üres                               37:00   20:00 
      586       888360    Kisháziné Zombory Erika   78 HOD Hód-mentor sport és műpártol   45:00   22:00 
      587       443160    Goldmann Dóra             93 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   59:00   24:00 
      588                 Üres                         Üres                               61:00   26:00 
      589      1409481    Vincze Rebeka             94 SZT Szombathelyi Haladás VSE       63:00   28:00 
      590                 Üres                         Üres                               65:00   30:00 
      591      1396101    Domján Zsuzsanna          83 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         53:00   32:00 
      592      2033995    Ratinland Zsófia          95 FLF Fehérlófia Sportegyesület      69:00   34:00 
      593       307763    Bertóti Regina            90 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   55:00   36:00 
      594       363428    Rusvai Katalin            93 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    51:00   38:00 
      595       416658    Sisa Dorottya             89 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Is   49:00   40:00 
      596                 Üres                         Üres                               57:00   42:00 
      597      7201395    Weiler Virág              96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   39:00   44:00 
      598                 Üres                         Üres                               43:00   46:00 
      599       700024    Kinde Vanda               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   35:00         
      600      7201393    Varsányi Kinga            94 SIR Sirályok Sportegyesület        33:00         
      601      9900000    Zsigmond Száva            85 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    41:00         
      602      9900921    Zsigmond Vanda            90 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    47:00         
      603        45126    Károlyi Hanga             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   67:00         



   W21B  (13)              

      604      2072227    Krasznai Orsolya          64 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   40:00    1:00 
      605                 Üres                         Üres                               34:00    3:00 
      606        45167    Mezei Anikó               77 FSC Futárok Sport Club             28:00    5:00 
      607      9820723    Monus Kinga               88 EK Egyesületen kívüli              44:00    7:00 
      608       339890    Boros Kitti               97 ESP Egri Spartacus Tájékozódási    36:00    9:00 
      609       504276    Marosán Ágnes             77 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   38:00   11:00 
      610        45905    Liskány Krisztina         88 STE TájFutE                        30:00   13:00 
      611        46051    Dénes Orsolya             95 KAL Kalocsai Sport Egyesület       46:00   15:00 
      612                 Üres                         Üres                               50:00   17:00 
      613       233557    Dékány Szilvia            89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         32:00   19:00 
      614        45392    Szöllősi Judit            87 HOD Hód-mentor sport és műpártol   52:00   21:00 
      615        45182    Bán Borbála               81 HOD Hód-mentor sport és műpártol   48:00         
      616       416753    Hlavacikova Erika         87 XEKO Ekonom Banska Bystrica        42:00         



   W21Br  (12)             

      617      1394600    Liskány Diána             86 STE TájFutE                        87:00   62:00 
      618      2019787    Dénes Réka                97 KAL Kalocsai Sport Egyesület       71:00   64:00 
      619                 Üres                         Üres                               77:00   66:00 
      620        45954    Császár Anetta            83 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   85:00   68:00 
      621                 Üres                         Üres                               89:00   70:00 
      622       406928    Chorvatova Barbora           XKOK KOB Sokol Pezinok             83:00   72:00 
      623       233556    Dékány Andrea             87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         79:00   74:00 
      624                 Üres                         Üres                               69:00   76:00 
      625       236366    Oszkóné Simon Ildikó      67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   75:00   78:00 
      626                 Üres                         Üres                               73:00   80:00 
      627      2087746    Szalai Katalin            82 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   81:00   82:00 
      628       332870    Bertóti Diána             86 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   91:00   84:00 



   W21C  (7)               

      629          949    Szűcs Judit               65 ESP Egri Spartacus Tájékozódási     8:00   78:00 
      630       505293    Péntek Gáborné            72 BSC Balatonfüredi Sport Club       10:00   80:00 
      631       502373    Tóth-Zimonyi Melinda      86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          4:00   82:00 
      632                 Üres                         Üres                               12:00   84:00 
      633        45912    Zsótér Márta              85 HOD Hód-mentor sport és műpártol    0:00   86:00 
      634                 Üres                         Üres                                6:00   88:00 
      635       332840    Tóth-Buschmann Ilka       72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    2:00         



   W35Br  (12)             

      636        45322    Tóthné Schuch Anikó       71 SAS Silvanus Sportegyesület                 0:00 
      637      2067297    Burian Hana               69 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai            2:00 
      638                 Üres                         Üres                               72:00    4:00 
      639          957    Fodor Emese               80 XVEL Velencei-tavi Életmód Klub    68:00    6:00 
      640                 Hatala Éva                72 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  8:00 
      641                 Ürge-Vorsatz Diana dr.    68 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   70:00   10:00 
      642                 Üres                         Üres                               76:00   12:00 
      643       332896    Palumbi Edit              68 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   74:00   14:00 
      644        46299    Danka Ondovcikova         78 XKOK KOB Sokol Pezinok             66:00   16:00 
      645                 Üres                         Üres                               64:00   18:00 
      646                 Lipcseiné Horváth Gréta   77 SDS Salgótarjáni Dornyay Sporteg   80:00   20:00 
      647      2032059    Győri Tünde               71 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   78:00   22:00 



   W40  (14)               

      648       888362    Majoros Szilvia           74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   86:00   88:00 
      649       233618    Hajas Csilla              64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   92:00   90:00 
      650       887008    Etterle-Biederman Lilia      XAEL Wawel Krakow                  96:00   92:00 
      651         5576    Toporova Lubka               XKOK KOB Sokol Pezinok             90:00   94:00 
      652        53327    Korsósné Hődör Katalin    73 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp   94:00   96:00 
      653        45449    Rostás Anikó              75 KAL Kalocsai Sport Egyesület       78:00   98:00 
      654                 Üres                         Üres                               84:00  100:00 
      655          911    Herpainé Lakó Judit       75 ESP Egri Spartacus Tájékozódási           102:00 
      656       237836    Sőtér Johanna             74 PSE Postás Sport Egyesület         82:00  104:00 
      657                 Üres                         Üres                              100:00  106:00 
      658                 Üres                         Üres                               98:00  108:00 
      659                 Üres                         Üres                              102:00  110:00 
      660       443187    Vékonyné Árva Katalin     73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      80:00         
      661                 Nagyné Simon Ágnes        72 KJS Kirchhofer József Sportegyes   88:00         



   W45  (15)               

      662                 Üres                         Üres                               51:00   37:00 
      663        45469    Dénes Ildikó              69 KAL Kalocsai Sport Egyesület       57:00   39:00 
      664      7204933    Topor Monica                 XAEL Wawel Krakow                  31:00   41:00 
      665          930    Schultheisz Edina         70 KFK KFKI Petőfi Sportkör           47:00   43:00 
      666      2082332    Nemesházi Lászlóné        62 PSE Postás Sport Egyesület         33:00   45:00 
      667       233540    Szentirmay Judit          70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 47:00 
      668      2054401    Németh Zsoltné            68 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   45:00   49:00 
      669        45130    Cseresnyés Ágnes          68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   35:00   51:00 
      670                 Üres                         Üres                               37:00   53:00 
      671       307565    Gösswein Judit            51 PSE Postás Sport Egyesület         41:00   55:00 
      672       339831    Németh Ágnes              69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   39:00   57:00 
      673        45163    Kissné Kiss Mária         57 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Is   49:00   59:00 
      674      2025026    Takácsné Tömördi Gabrie   68 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai   55:00   61:00 
      675       233503    Magyari Orsolya           70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   43:00         
      676      2091875    Ray Carola                68 XOXX OK 77                         53:00         



   W50  (15)               

      677      7000125    Kukkasjärvi Elina            XRAJ Rajamäen Rykmentti            62:00   85:00 
      678       233583    Liskányné Jáhor Anikó     61 STE TájFutE                        70:00  101:00 
      679        45227    Gyöngyösi Jolán           65 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   58:00   91:00 
      680         4476    Ágg Zsuzsanna                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   64:00   99:00 
      681      7600258    Jenei Margit              54 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   78:00   93:00 
      682       363426    Rusvainé Barócsi Katali   65 FSC Futárok Sport Club             82:00   87:00 
      683                 Ujvári Györgyi               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         60:00   95:00 
      684      2054408    Böröczkyné Makai Anna     63 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü   56:00   97:00 
      685       502368    Jenővári Gabriella        57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü   74:00   89:00 
      686      7551021    Muzsnai Ágota dr.         55 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü   68:00  103:00 
      687                 Üres                         Üres                               72:00  109:00 
      688                 Üres                         Üres                               80:00  107:00 
      689                 Üres                         Üres                               76:00  105:00 
      690       233510    Várady Szilvia            64 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó    66:00         
      691       363492    Szabóné Gombási Juliann   64 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és   54:00         



   W60  (8)                

      692       448957    Horváth Magda             52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    0:00   32:00 
      693       505247    Novotni Tiborné           52 BBB Balassagyarmati Balassi Báli    4:00   34:00 
      694         4719    Spiegl Zsuzsanna          54 SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai   14:00   36:00 
      695                 Üres                         Üres                                8:00   38:00 
      696      1396146    Takács Ágnes              56 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü   10:00   40:00 
      697                 Üres                         Üres                                2:00   42:00 
      698      7675713    Fischer Mária             52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    6:00   44:00 
      699                 Üres                         Üres                               12:00   46:00 



   W65  (7)                

      700                 Üres                         Üres                               25:00    0:00 
      701        45208    Komár Béláné              48 HER Balatonalmádi Herkules Sport            2:00 
      702       222979    Hegedüs Ágnes             49 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   23:00    4:00 
      703                 Üres                         Üres                               29:00    6:00 
      704        45481    Biró Aletta               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   19:00    8:00 
      705        45462    Cser Krisztina            42 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   27:00         
      706      2082340    Grant Julianna            48 PSE Postás Sport Egyesület         21:00         



   Open Easy  (49)         

      707         4492    Schell Antalné            42 PSE Postás Sport Egyesület                       
      708          980    Vékony Andor              55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                    
      709       363492    Szabóné Gombási Juliann   64 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és                 
      710                 Kecskés Réka              04 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      711      2056155    Hentes Ildikó             69 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö                 
      712                 Menesdorfer Barbara       82 KFK KFKI Petőfi Sportkör                         
      713       339811    Simkó Andrea dr.             DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó                  
      714        45372    Tóth Dorottya             03 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      715        45412    Mitterer Andrea           54 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                 
      716                 Kecskés Nóra                 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      717       238475    Csethe Zsolt              76 KFK KFKI Petőfi Sportkör                         
      718      2082366    Kecskés Sándor            69 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      719                 Katona Csilla             71 KJS Kirchhofer József Sportegyes                 
      720                 Szabó Botond                 XVEL Velencei-tavi Életmód Klub                  
      721      7710519    Iván László                  EK Egyesületen kívüli                            
      722       222935    Göbler Domonkos              DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó                  
      723                 Ambrus Réka                  DHS Debreceni Honvéd Sport- és D                 
      724                 Imre Katalin              88 XCRE Crew SE                                     
      725                 Mester Tamás              89 XCRE Crew SE                                     
      726                 Búza Blanka               89 XCRE Crew SE                                     
      727                 Tamás Júlia               90 XCRE Crew SE                                     
      728                 Dóczy Noémi               90 XCRE Crew SE                                     
      729                 Rosta Viktória            93 XCRE Crew SE                                     
      730                 Pálfi Dániel Illés        90 XCRE Crew SE                                     
      758                 Üres                         Üres                                             
      759                 Üres                         Üres                                             
      760                 üres                         Üres                                             
      761                 üres                         Üres                                             
      762                 üres                         Üres                                             
      763                 üres                         Üres                                             
      764                 üres                         Üres                                             
      765                 üres                         Üres                                             
      766                 üres                         Üres                                             
      767                 üres                         Üres                                             
      768                 üres                         Üres                                             
      769                 üres                         Üres                                             
      770                 üres                         Üres                                             
      771                 üres                         Üres                                             
      772                 üres                         Üres                                             
      773                 üres                         Üres                                             
      774                 üres                         Üres                                             
      775                 Üres                         Üres                                             
      776                 üres                         Üres                                             
      777                 üres                         Üres                                             
      778                 üres                         Üres                                             
      779                 üres                         Üres                                             
      780                 üres                         Üres                                             
      781                 üres                         Üres                                             
      827                 üres                         Üres                                             



   Open Advanced  (48)     

      731                 Király Andrea             69 EK Egyesületen kívüli                            
      732                 Szlávik Gábor             72 EK Egyesületen kívüli                            
      733       307508    Csikós Miklós             55 FSC Futárok Sport Club                           
      734        45974    Csikós Nóra               83 FSC Futárok Sport Club                           
      735       411989    Császár Barbara           89 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko                 
      736      2056157    Kövér Csilla              84 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko                 
      737        45366    Ostorics Zsuzsanna        59 PSE Postás Sport Egyesület                       
      738      2088244    Peics Antal Zsolt         68 KFK KFKI Petőfi Sportkör                         
      739       411967    Tóth Ágnes                67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot                 
      740       233619    Zempléni András dr.       60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spo                 
      741      9005062    Tóth Tamás                69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                 
      742       233515    Tóth Zoltán               69 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      743       233516    Tóth Erik                 99 SAS Silvanus Sportegyesület                      
      744       363406    Jacsó Tibor               74 ESP Egri Spartacus Tájékozódási                  
      745                 Kovács Gergő              04 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                 
      746      2015014    Lantai Gyula              71 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesü