X. Nógrád Grand PrixV 2016.04.03. 15:16
Eredmények Nógrád GP 2. nap/2nd daykészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely SI dugó Név                               Klub                                       Idő 



M10D  (6)               

    1 1080705 Bujdosó Márk Levente              SPA Tabáni Spartacus Sport és            18:10 
    2   45639 Ürge Bence                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           18:30 
    3   45846 Tengely Soma                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               19:40 
    4 2032056 Bálint Gergő                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           21:43 
    5  416687 Tóth Álmos                        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           26:13 
    6 2082347 Knuth Gergely                     PSE Postás Sport Egyesület               33:16 



M10DK  (4)              

    1  416618 Babka Dániel                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           25:12 
    2   45614 Ormay Péter                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S           37:54 
    3   45640 Nagy Norbert                      KJS Kirchhofer József Sportegy           56:47 
    4   45847 Vajda Márk                        FSC Futárok Sport Club                  102:16 



M12D  (8)               

    1  339850 Kronovetter Balázs                SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           20:05 
    2  339836 Szőllős Dániel                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           21:29 
    3  339848 Majer Bendegúz                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           24:08 
    4  339845 Verebélyi Attila                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           24:22 
    5 2056177 Andrei Alexandra                  JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            32:34 
    6 2056176 Szabari Milán                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            40:18 
    7 2056178 Mihályi Ágnes                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            67:18 
    8 2056179 Köteles Anett                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            71:20 



M12C  (8)               

    1 9119229 Zeslawski Mateusz                 XAEL Wawel Krakow                        25:37 
    2 2032055 Bálint Ádám                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           27:12 
    3   45897 Simon Bence                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               27:50 
    4 1415144 Wójcik Paweł                      XAEL Wawel Krakow                        28:33 
    5 1407840 Andrej Miklos                     XKOK KOB Sokol Pezinok                   32:00 
    6 2098009 Tar Levente                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           40:21 

       339803 Tőczik Vendel                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut            hiba 
       332804 Knight Benedek                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 



M14B  (14)              

    1 2087801 Sztojka Milán Szabolcs            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           49:07 
    2 2800241 Bálint Benedek                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           49:32 
    3 2022124 Klement Kelén                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            51:06 
    4 2025333 Novota Lukas                      XATU ATU Kosice                          55:10 
    5   45826 Nagy Péter                        KJS Kirchhofer József Sportegy           62:39 
    6 2054406 Angyal Dániel                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           64:22 
    7  339847 Tóth Ábel Tibor                   SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           70:44 
    8   45842 Fogarasi Bernát                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           76:49 
    9 1407838 Nicholas Ditri                    XKOK KOB Sokol Pezinok                   79:45 
   10   45885 Tóbiás Márton                     KJS Kirchhofer József Sportegy           84:27 
   11  895243 Mytnik Michael                    XAEL Wawel Krakow                        99:23 
   12   45689 Majoros Bence Zoltán              KJS Kirchhofer József Sportegy          101:25 
   13 2009012 Dani Nándor                       FLF Fehérlófia Sportegyesület           102:31 

        45606 Szabó Levente                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye            hiba 



M14C  (10)              

    1   45813 Kovács Keve Koppány               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               29:38 
    2     931 Peics András                      KFK KFKI Petőfi Sportkör                 30:53 
    3  339849 Kronovetter Máté                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           32:50 
    4 2087804 Tóth László                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           33:25 
    5  332819 Varga Gergő                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           33:28 
    6  307785 Dobrocsi Levente                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás           34:29 
    7   45871 Simon Gábor                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               42:16 
    8  307786 Garbacz Máté                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           43:14 
    9  332820 Vörös Gergő                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           53:45 
   10   45838 Pólik Ádám                        KJS Kirchhofer József Sportegy           74:00 



M15-18C  (7)            

    1   45609 Schultheisz Botond                KFK KFKI Petőfi Sportkör                 33:34 
    2  339839 Sörös Zoltán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           39:23 
    3   45850 Bihari Máté                       KFK KFKI Petőfi Sportkör                 41:14 
    4   45613 Molnár Balázs                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               46:18 
    5  332817 Tuza Zétény                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           52:41 
    6 2037781 Gáti András                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            62:39 
    7   45900 Epinger Ákos                      HOD Hód-mentor sport és műpárt           97:40 



M16B  (22)              

    1 2008515 Szabó Marcell                     MAT Mazsola Tájfutó és Termész           63:14 
    2 2072203 Pályi Lőrinc                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           64:04 
    3 2066454 Csertán András                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási           65:41 
    4 2022135 Barta Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            70:03 
    5  886329 Kijak Jukub                       XAEL Wawel Krakow                        70:18 
    6 1396220 Egei Balázs                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            71:31 
    7 2067281 Olasz Márk                        HOD Hód-mentor sport és műpárt           72:02 
    8 2019790 Kovács-Deák Zsombor               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           73:11 
    9  339844 Verebélyi Márton                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           75:41 
   10 9010720 Jacsó Barnabás                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás           80:41 
   11 2098010 Molnár Patrik                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           81:48 
   12  886332 Baran Grzegorz                    XAEL Wawel Krakow                        83:49 
   13 2087748 Kisházi Gábor ifj.                HOD Hód-mentor sport és műpárt           87:49 
   14 2088725 Matus Simo                        XKOK KOB Sokol Pezinok                   90:00 
   15 1407842 Dominic Ditri                     XKOK KOB Sokol Pezinok                   93:47 
   16  363410 Vass Dániel                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           94:59 
   17   46290 Matej Patoprsty                   XKOK KOB Sokol Pezinok                  101:50 
   18   45856 Kovács Botond                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              106:46 
   19 2056187 Knuth Bálint                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           111:37 
   20  332816 Szemerédi Botond                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás          146:57 

        45970 Berecz Máté                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 
       219137 Matus Topor                       XKOK KOB Sokol Pezinok                    hiba 



M18B  (7)               

    1  363404 Révész Tamás                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           62:56 
    2  886305 Topór Michał                      XAEL Wawel Krakow                        81:03 
    3 2056183 Hortobágyi Ákos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            82:28 
    4  339898 Bárány Tamás                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           90:19 
    5   45836 Kiss Kornél                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           112:05 
    6 2056184 Vidor Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és           127:23 
    7 1407861 Christian Heffner                 XKOK KOB Sokol Pezinok                  132:23 



M20A  (8)               

    1 7201398 Zacher Márton                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            60:54 
    2 1396123 Porgányi Márk                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási           64:11 
    3 2022134 Peregi Dániel                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            64:51 
    4 2037814 Egei Patrik                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            65:21 
    5 2022123 Ormay Mihály                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            71:39 
    6  505244 Miavecz Balázs                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           72:22 
    7  363480 Lengyel Ádám                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            99:09 

      4536554 Stork Mihály                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport            hiba 



M21A  (23)              

    1 2004470 Gösswein Csaba                    PSE Postás Sport Egyesület               81:23 
    2 7201391 Bakó Áron                         SPA Tabáni Spartacus Sport és            82:41 
    3 1211212 Kisvölcsey Ákos                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           93:41 
    4 2019801 Vajda Balázs                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           94:11 
    5 7201392 Baumholczer Máté                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör               95:01 
    6   45315 Szundi Attila                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           97:18 
    7  888354 Fehérvári Dániel                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           97:59 
    8 1408162 Liszka Krisztián                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            99:57 
    9  502372 Tóth Ádám                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              110:43 
   10   45487 Borbás Nándor                     KAL Kalocsai Sport Egyesület            112:55 
   11  502387 Morandini Viktor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és           117:26 
   12 2022137 Sulyok Ábel                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           118:58 
   13  236368 Zai Bálint                        SPA Tabáni Spartacus Sport és           121:32 
   14 7203258 Kain Gergely                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S          128:48 
   15 9970827 Kirilla Péter                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut          135:33 
   16   45567 Gyimesi Zoltán                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetv          143:02 
   17 1396251 Forrai Gábor                      HOD Hód-mentor sport és műpárt          145:33 
   18   45811 Skomedal Asmund                   XNTN NTNUI                              148:12 

      9101950 Bugár Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 
      1406163 Kovács Ádám                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye            hiba 
      7007070 Vörös Endre                       HOD Hód-mentor sport és műpárt            hiba 
          111 Tornai Szabolcs                   SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 
   Vk    2913 Dénes Zoltán                      KAL Kalocsai Sport Egyesület             91:52 



M21B  (10)              

    1 7205962 Gajkowski Bartosz                 XAEL Wawel Krakow                        77:01 
    2 1820723 Kövesdi Ádám                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           86:44 
    3  332803 Korózs Attila                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           90:57 
    4 2087745 Berecz Gábor                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           92:52 
    5   45347 Kertész Gábor                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport            98:38 
    6  886604 Balázs Bulcsú                     SPA Tabáni Spartacus Sport és           103:19 
    7  307727 Bartos Péter Vince                XCRE Crew SE                            109:24 
    8 1200913 Forrai Miklós                     HOD Hód-mentor sport és műpárt          126:09 
    9 9805317 Járosi Ádám                       SPA Tabáni Spartacus Sport és           128:46 

        45618 Kovácsik Levente                  XCRE Crew SE                              hiba 



M21Br  (17)             

    1  888351 Stork Mihály                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           39:10 
    2  505252 Pintér Ábel                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               41:30 
    3  307539 Antal Péter                       BMG Babits Mihály Gimnázium DS           45:41 
    4   45823 Petró Árpád                       FSC Futárok Sport Club                   47:49 
    5 8406702 Zagyi László                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            52:34 
    6  888355 Árkos Gergely                     BMG Babits Mihály Gimnázium DS           52:58 
    7  363486 Kiss Dénes                        JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            55:17 
    8   46043 Boka György                       BMG Babits Mihály Gimnázium DS           55:21 
    9  232837 Balogh Péter                      FSC Futárok Sport Club                   59:25 
   10 2082333 Weiler Vilmos                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            61:13 
   11 2056153 Fedelin Tibor                     HUF HUFEZE Pásztó                        61:29 
   12   45132 Dankó István                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           63:13 
   13  206018 Juhos György                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           68:20 
   14   46003 Kiss Péter                        ESP Egri Spartacus Tájékozódás           72:48 
   15   45873 Dobay Benedek                     KJS Kirchhofer József Sportegy           75:48 
   16  219144 Tomasovic Michal                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   94:36 

      7003116 Petrócki Ádám                     HOD Hód-mentor sport és műpárt            hiba 



M21C  (6)               

    1 2050690 Szikra Zoltán                     FSC Futárok Sport Club                   44:36 
    2 2072214 Komjáti Attila                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               49:15 
    3 1396273 Kisházi Gábor                     HOD Hód-mentor sport és műpárt           50:22 
    4  232806 Győri János Attila                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai            55:04 
    5   45904 Zsibrita Dávid                    STE TájFutE                              59:59 
    6   45698 Buda Viktor                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               86:30 



M35  (14)               

    1 1396126 Nagy István                       TSE Törekvés Sport Egyesület             69:37 
    2 2088242 Vajda Balázs                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egye           78:30 
    3  307503 Friedrich Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           81:31 
    4 2088237 Gábor József                      CBD Ceglédi Bem Vasutas                  82:03 
    5  222976 Szőri Kornél                      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            87:14 
    5 2019808 Kéki András                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            87:14 
    7 9760613 Bozsó Norbert                     MCB Maccabi Vívó és Atlétikai            88:51 
    8 9101303 Marek Kuryj                       XAEL Wawel Krakow                        97:21 
    9  443170 Furtner István                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           97:54 
   10 1586808 Nagy Gábor                        KFK KFKI Petőfi Sportkör                104:32 
   11   45197 Marosán Dávid                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          122:29 
   12  888356 Gergely Csaba                     KFK KFKI Petőfi Sportkör                129:38 
   13     915 Mohai Gábor                       DHS Debreceni Honvéd Sport- és          131:21 

       416614 Lajszner Attila                   ETC Egri Testedző Club                    hiba 



M35Br  (8)              

    1 8102016 Bihari Zoltán                     KFK KFKI Petőfi Sportkör                 43:21 
    2  232781 Kiss György ifj.                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               46:51 
    3 2054403 Bálint Bence                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           51:05 
    4   46132 Laták Rudolf                      FMT FŐMTERV SE                           57:32 
    5   45891 Nagy József                       KJS Kirchhofer József Sportegy           65:05 
    6  701224 Molnár Attila                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           66:55 
    7   45676 Didriksen Tor Öyvind              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               78:24 
    8 2072233 Majoros Zoltán                    KJS Kirchhofer József Sportegy           92:46 



M40  (6)                

    1  443163 Szőllős András                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           86:49 
    2 2050675 Szlávik Zoltán dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           92:27 
    3  448968 Nemesházi László                  PSE Postás Sport Egyesület               92:46 
    4  362952 Koltai Zoltán                     SPA Tabáni Spartacus Sport és           109:11 
    5   45672 Marczis István ifj.               SDS Salgótarjáni Dornyay Sport          110:05 
    6 1415146 Wójcik Grzegorz                   XAEL Wawel Krakow                       151:07 



M45  (17)               

    1 9127807 Tornai Szabolcs                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            71:11 
    2  339868 Zakariás Péter                    TSE Törekvés Sport Egyesület             72:09 
    3 2025332 Novota Mikulas                    XATU ATU Kosice                          79:57 
    4  505203 Marton János                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport            80:05 
    5 2019802 Szencz Attila                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           81:40 
    6  887009 Pawel Biedermann                  XAEL Wawel Krakow                        82:18 
    7  307749 Halaj László                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            88:11 
    8   45669 Pataki Gábor                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör               88:52 
    9 2074452 Slonski Marek                     XAEL Wawel Krakow                        90:30 
   10 2022191 Báder Attila                      MAT Mazsola Tájfutó és Termész           91:04 
   11   45877 Schultheisz György                KFK KFKI Petőfi Sportkör                 92:24 
   12 7117117 Szűcs Attila                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport            99:32 
   13    5616 Szunyog József dr.                SAS Silvanus Sportegyesület             105:02 
   14 2025025 Takács Tibor                      SMA Soproni Műegyetemi Atlétik          105:45 
   15  443164 Varga István                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport          106:39 
   16 2009004 Bernáth Zsolt                     FLF Fehérlófia Sportegyesület           107:51 
   17 1401560 Mérai Péter                       EK Egyesületen kívüli                   160:53 



M45Br  (5)              

    1  339897 Berecz Gábor Sándor               ESP Egri Spartacus Tájékozódás           46:10 
    2 2066492 Tóth László id.                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           47:11 
    3  345932 Péntek Gábor                      BSC Balatonfüredi Sport Club             49:49 
    4   45532 Knuth Dávid                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           52:04 
    5 2012287 Prekop Juraj                      EK Egyesületen kívüli                    78:30 



M50  (11)               

    1  363439 Egei Tamás                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            61:27 
    2  363425 Rusvai László                     FSC Futárok Sport Club                   76:47 
    3  888341 Muliter Gábor                     HSE Hegyisport Szentendre Egye           76:56 
    4 8100257 Kerényi Dénes                     HSE Hegyisport Szentendre Egye           80:35 
    5  505224 Szarvas Gyula                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétika           91:52 
    6  800002 Oszkó László                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           102:10 
    7   45118 Liskány József                    STE TájFutE                             114:05 
    8   45827 Ürge László                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          122:38 
    9   45820 Tengely Sándor                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              127:29 
   10  232759 Urbán András                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          130:24 

      5636456 Bugár József                      SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 



M55  (8)                

    1 2082354 Kürti István                      EK Egyesületen kívüli                    67:53 
    2   45470 Vankó Péter                       HSE Hegyisport Szentendre Egye           73:13 
    3  700005 Kovács József                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           81:14 
    4 2051335 Kuchta Ján                        XATU ATU Kosice                          91:28 
    5  307711 Turkka Esko                       XKUV Kouvolan Suunnistajat               98:08 
    6  437646 Peregi Tamás                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           137:29 
    7  332835 Ormay György                      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S          244:08 

         4510 Horváth László                    PSE Postás Sport Egyesület                hiba 



M60  (9)                

    1  233610 Spiegl János                      SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           62:20 
    2  505216 Honfi Gábor                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           64:40 
    3 2072282 Bugár József                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            81:58 
    4 2012283 Szabó László                      DIS DISZ Közéleti, Kulturális            86:44 
    5 2050679 Kéki Miklós                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            87:12 
    6    4473 Pap László                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           92:02 
    7 9111113 Szalóki Rezső                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              108:32 
    8 7000077 Kukkasjärvi Tapio                 XRAJ Rajamäen Rykmentti                 135:52 

       307705 Varkila Kari                      XKUV Kouvolan Suunnistajat                hiba 



M65  (15)               

    1 2072281 Bacsó Attila                      HER Balatonalmádi Herkules Spo           57:20 
    2    4461 Bogdanovits András                MSE Megalódusz Sportegylet               62:03 
    3   45145 Komár Béla                        HER Balatonalmádi Herkules Spo           65:43 
    4 1302686 Kovács Attila Gábor               ZSC Zöld Sportok Clubja                  70:24 
    5 1255612 Molnár Gábor                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo           72:42 
    6    4512 Csongrádi Jenő                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           76:19 
    7  888336 Lux Iván                          BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           76:24 
    8 2019784 Vincze István                     HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü           79:37 
    9 2050656 Blum László id.                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            83:30 
   10   45430 Tiura Tapio                       XHEL Helsingin Suunnistajat              84:17 
   11 2066466 Gombkötő Péter dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           95:15 
   12     907 Gyalog László                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            97:10 
   13    4502 Friedrich Vilmos                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          103:36 
   14   45498 Szecsődi Ákos                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          108:42 
   15 2082334 Kiss György                       KJS Kirchhofer József Sportegy          113:03 



M75  (4)                

    1  232658 Nagy Dezső                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport            62:54 
    2  252025 Karjalainen Jouko                 XHEL Helsingin Suunnistajat              65:48 
    3   45409 Radnóti Rezső                     SAS Silvanus Sportegyesület              87:30 
    4  415567 Juntunen Olli                     XHEL Helsingin Suunnistajat             106:06 



M80  (3)                

    1 2043928 Adolf Kempf                       XKTV KTV Altdorf                         47:01 
    2  307706 Kangasmaki Heikki                 BSC Balatonfüredi Sport Club             60:21 
    3 2078947 Salmenkylä Juhani                 XHEL Helsingin Suunnistajat             107:07 



W10DK  (6)              

    1   45543 Szilágyi Zsejke                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           27:07 
    2   45893 Pintér Petra                      KJS Kirchhofer József Sportegy           29:57 
    3  339841 Sörös Karina                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           35:21 
    4     913 Sztojka Zoé                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           36:34 
    4     914 Veress Anna                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           36:34 
    6   45975 Vajda Júlia                       FSC Futárok Sport Club                  102:17 



W12C  (13)              

    1   45667 Tengely Luca                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               20:31 
    2   45691 Didriksen Andrea                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               22:25 
    3 2032067 Lantai Lili                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           23:57 
    4   45876 Bihari Luca                       KFK KFKI Petőfi Sportkör                 24:25 
    5  219105 Alzbeta Kopcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   25:01 
    6   45829 Kiss Kamilla                      KJS Kirchhofer József Sportegy           25:37 
    7  895240 Królikiewicz Hanna                XAEL Wawel Krakow                        26:24 
    8 1407843 Natalia Jezikova                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   29:40 
    9 2082348 Knuth Sára                        PSE Postás Sport Egyesület               31:38 
   10   45653 Kisházi Emma                      HOD Hód-mentor sport és műpárt           32:01 
   11   45869 Urge Boróka                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           40:44 
   12   46285 Gabika Jezikova                   XKOK KOB Sokol Pezinok                   42:38 
   13  406940 Toporova Karolina                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   51:36 



W14B  (23)              

    1 1841194 Zempléni Lilla                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           34:11 
    2 2067293 Czakó Boglárka                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           38:19 
    3 2056189 Lénárt Lili                       SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           38:20 
    4  307764 Takács Szilvia                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           38:29 
    5  443156 Mag Viktória                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           40:07 
    6 2022205 Kálmán Tamara                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           41:30 
    7  911002 Pataki Virág Lara                 PVS Pécsi Vasutas Sportkör               42:48 
    8 2077837 Slonska Zofia                     XAEL Wawel Krakow                        47:57 
    9  888364 Orosz Viktória                    SPA Tabáni Spartacus Sport és            51:15 
   10 2098001 Tóth Nóra                         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           52:33 
   11  443155 Mag Fruzsina                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           53:20 
   12  339852 Nagy Szilvia                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           54:26 
   13  332818 Szemere Boglárka                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás           61:22 
   14 1411019 Wójcik Natalia                    XAEL Wawel Krakow                        63:07 
   15   45300 Csécs Boglárka                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás           64:12 
   16   45898 Nagy Zsófia                       KJS Kirchhofer József Sportegy           64:39 
   17 2032070 Lantai Anna Boróka                VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           64:57 
   18   45844 Kiss Boglárka                     KJS Kirchhofer József Sportegy           69:32 
   19  406924 Evka Ondovcikova                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   80:08 
   20  219138 Klara Kapustova                   XKOK KOB Sokol Pezinok                   86:25 
   21   45626 Knight Anika                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           87:12 
   22  406930 Alexandra Jancovicova             XKOK KOB Sokol Pezinok                  159:18 

      6536537 Kocsis Fanni                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv            hiba 



W14C  (2)               

    1  443158 Osztafin Lili                     SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           34:36 
    2  339851 Marczis Katalin Blanka            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           63:22 



W15-18C  (4)            

    1 2037807 Vida Fanni Hanna                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            34:50 
    2   45894 Varga-Tóth Blanka                 HOD Hód-mentor sport és műpárt           35:51 
    3 2037770 László Anna Réka                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            38:54 
    4   45848 Kaszás Nikoletta Bianka           HOD Hód-mentor sport és műpárt           40:02 



W16B  (15)              

    1 2022125 Zacher Noémi                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            47:22 
    2 2022143 Zacher Enikő                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            55:21 
    3 2022204 Kálmán Imola                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            56:46 
    4  448971 Varga Petra                       SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           57:11 
    5  307718 Kiss Dóra Eszter                  BMG Babits Mihály Gimnázium DS           64:09 
    6 1407898 Topor Magdalena                   XAEL Wawel Krakow                        64:24 
    7  307544 Borhegyi Teodóra                  BMG Babits Mihály Gimnázium DS           66:46 
    8 7011218 Iván Eszter                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           69:34 
    9 1407852 Lucia Ondovcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   73:22 
   10   45887 Ürge Dóra                         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           76:44 
   11   45483 Garbacz Eszter                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás           92:54 
   12  307784 Borbás Zita                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás          102:47 
   13 2052316 Vajda Villő                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye          106:49 
   14 2052334 Koszta Dóra                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye          112:58 

      9010701 Szilágyi Iringó                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut            hiba 



W18B  (6)               

    1 9122399 Szilágyi Emese                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           67:14 
    2  332822 Tiszlavicz Veronika               ESP Egri Spartacus Tájékozódás           73:22 
    3  332855 Erőss Kinga Elvira                ESP Egri Spartacus Tájékozódás           94:06 
    4 2052335 Koszta Kincső                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye          101:27 
    5 2062999 Vankó Milena                      SPA Tabáni Spartacus Sport és           101:45 
    6  332807 Tősi Virág                        ESP Egri Spartacus Tájékozódás          118:25 



W20A  (10)              

    1  443161 Goldmann Júlia                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           61:12 
    2  505226 Szuromi Luca                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör               61:32 
    3 7201400 Viniczai Csenge                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör               64:50 
    4 1396119 Becze Rita                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör               66:06 
    5  505296 Péntek Gréti                      BSC Balatonfüredi Sport Club             67:18 
    6  332882 Takács Orsolya                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           68:52 
    7  232822 Egei Petra                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            78:40 
    8 9900330 Hajnal Dorottya                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            89:14 

       363484 Csuka Bonita Zsófia               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye            hiba 
      2022142 Völgyesi Melody                   SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 



W21A  (8)               

    1 1396101 Domján Zsuzsanna                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör               74:49 
    2 7201395 Weiler Virág                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            79:52 
    3 2026877 Bertóti Regina                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           80:54 
    4 2033995 Ratinland Zsófia                  FLF Fehérlófia Sportegyesület            86:58 
    5  888360 Kisháziné Zombory Erika           HOD Hód-mentor sport és műpárt          101:02 
    6  416658 Sisa Dorottya                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi           107:01 
    7 1409481 Vincze Rebeka                     SZT Szombathelyi Haladás VSE            118:50 

       363428 Rusvai Katalin                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut            hiba 



W21B  (9)               

    1   45905 Liskány Krisztina                 STE TájFutE                              71:33 
    2  233557 Dékány Szilvia                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               73:52 
    3   45167 Mezei Anikó                       FSC Futárok Sport Club                   79:07 
    4   46051 Dénes Orsolya                     KAL Kalocsai Sport Egyesület             82:44 
    5  504276 Marosán Ágnes                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           86:22 
    6   45392 Szöllősi Judit                    HOD Hód-mentor sport és műpárt           91:56 
    7 9820723 Monus Kinga                       EK Egyesületen kívüli                   129:37 

      3398909 Boros Kitti                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 
      2072227 Krasznai Orsolya                  SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 



W21Br  (8)              

    1  232836 Kovács Anett                      SIR Sirályok Sportegyesület              42:29 
    2 1394600 Liskány Diána                     STE TájFutE                              44:15 
    3 2019787 Dénes Réka                        KAL Kalocsai Sport Egyesület             48:48 
    4  339890 Boros Kitti                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           53:20 
    5  233556 Dékány Andrea                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               55:24 
    6 2087746 Szalai Katalin                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes           71:14 
    7  236366 Oszkóné Simon Ildikó              SPA Tabáni Spartacus Sport és            93:32 

       406928 Chorvatova Barbora                XKOK KOB Sokol Pezinok                    hiba 



W21C  (3)               

    1     949 Szűcs Judit                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           50:35 
    2  502373 Tóth-Zimonyi Melinda              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               58:16 
    3  505293 Péntek Gáborné                    BSC Balatonfüredi Sport Club             77:04 



W35Br  (11)             

    1     957 Fodor Emese                       XVEL Velencei-tavi Életmód Klu           54:00 
    2    5625 Oroszné Tóth Zsuzsanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és            56:35 
    3   45651 Ürge-Vorsatz Diana dr.            BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           59:12 
    4   45322 Tóthné Schuch Anikó               SAS Silvanus Sportegyesület              66:10 
    5   46299 Danka Ondovcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   70:12 
    6 2012290 Prekopova Jana                    EK Egyesületen kívüli                    73:05 
    7  332896 Palumbi Edit                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           77:07 
    8   45664 Hatala Éva                        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               77:49 
    9 2032059 Győri Tünde                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           89:46 

      0672979 Burian Hana                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik            hiba 
   Vk 2067297 Burján Hana                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           60:19 



W40  (8)                

    1  887008 Etterle-Biederman Lilianna        XAEL Wawel Krakow                        64:57 
    2   45449 Rostás Anikó                      KAL Kalocsai Sport Egyesület             72:40 
    3     911 Herpainé Lakó Judit               ESP Egri Spartacus Tájékozódás           74:56 
    4    5576 Toporova Lubka                    XKOK KOB Sokol Pezinok                  111:35 
    5 2050659 Korsósné Hődör Katalin            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó           111:48 
    6  888362 Majoros Szilvia                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó           121:37 
    7  233618 Hajas Csilla                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétik          142:08 

       237836 Sőtér Johanna                     PSE Postás Sport Egyesület                hiba 



W45  (12)               

    1 2025026 Takácsné Tömördi Gabriella        SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           56:22 
    2 2054401 Németh Zsoltné                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           60:24 
    3 7551021 Muzsnai Ágota dr.                 HSE Hegyisport Szentendre Egye           61:26 
    4  339831 Németh Ágnes                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           66:38 
    5   45130 Cseresnyés Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           74:04 
    6   45163 Kissné Kiss Mária                 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            75:57 
    7  233540 Szentirmay Judit                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               78:27 
    8 7204933 Topor Monica                      XAEL Wawel Krakow                        79:49 
    9   45469 Dénes Ildikó                      KAL Kalocsai Sport Egyesület             89:44 
   10     930 Schultheisz Edina                 KFK KFKI Petőfi Sportkör                107:37 
   11  307565 Gösswein Judit                    PSE Postás Sport Egyesület              164:52 

      2082332 Nemesházi Lászlóné                PSE Postás Sport Egyesület                hiba 



W50  (11)               

    1  363426 Rusvainé Barócsi Katalin          FSC Futárok Sport Club                   53:26 
    2  700001 Mátyás Ildikó                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK                55:48 
    3 7000125 Kukkasjärvi Elina                 XRAJ Rajamäen Rykmentti                  60:07 
    4  363417 Özse Ágnes                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            64:27 
    5  502368 Jenővári Gabriella                HSE Hegyisport Szentendre Egye           68:18 
    6 2054408 Böröczkyné Makai Anna             VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           69:10 
    7 7600258 Jenei Margit                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            82:41 
    8   45227 Gyöngyösi Jolán                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           87:49 
    9  233583 Liskányné Jáhor Anikó             STE TájFutE                             102:59 

        45841 Ujvári Györgyi                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                hiba 
         4476 Ágg Zsuzsanna                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv            hiba 



W60  (4)                

    1 1396146 Takács Ágnes                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           52:49 
    2 0524799 Novotni Tiborné                   BBB Balassagyarmati Balassi Bá           67:44 
    3 7675713 Fischer Mária                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           80:51 
    4    4719 Spiegl Zsuzsanna                  SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           90:57 



W65  (3)                

    1   45208 Komár Béláné                      HER Balatonalmádi Herkules Spo           40:33 
    2  222979 Hegedüs Ágnes                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           42:27 
    3   45481 Biró Aletta                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           45:31 



Open Easy  (27)         

    1   45633 Rosta Viktória                    XCRE Crew SE                             24:56 
    2   45835 Mester Tamás                      XCRE Crew SE                             25:11 
    3 7710519 Iván László                       EK Egyesületen kívüli                    27:20 
    4   45630 Kecskés Nóra                      SAS Silvanus Sportegyesület              31:03 
    5  443168 Sramkó Réka                       SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           34:45 
    6   45605 Molnár Léna                       EK Egyesületen kívüli                    35:02 
    7 2056155 Hentes Ildikó                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            36:53 
    8   45817 Szűcs Réka                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport            37:29 
    9   45843 Kecskés Réka                      SAS Silvanus Sportegyesület              37:55 
   10   45372 Tóth Dorottya                     SAS Silvanus Sportegyesület              38:01 
   11   45816 Mezei Gréta                       FSC Futárok Sport Club                   38:07 
   12   45644 Buzády András                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            39:06 
   13   45881 Tamás Júlia                       XCRE Crew SE                             41:55 
   14 2082366 Kecskés Sándor                    SAS Silvanus Sportegyesület              42:39 
   15  505247 Jobbágy Kristóf                   BBB Balassagyarmati Balassi Bá           42:48 
   16   45861 Buzády Zoltán                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            45:14 
   17   45884 Menesdorfer Barbara               KFK KFKI Petőfi Sportkör                 45:52 
   18  238475 Csethe Zsolt                      KFK KFKI Petőfi Sportkör                 47:52 
   19  443169 B. Nagy Csilla                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           48:03 
   20   45616 Ambrus Réka                       DHS Debreceni Honvéd Sport- és           48:34 
   21   45680 Podolyák Ginga                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport            50:22 
   22   45412 Mitterer Andrea                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           56:22 
   23   45895 Dóczy Noémi                       XCRE Crew SE                             58:15 
   24   45619 Szabó Botond                      XVEL Velencei-tavi Életmód Klu           60:29 
   25   45319 Csurányi Eszter                   SAS Silvanus Sportegyesület              63:49 
   26  363492 Szabóné Gombási Julianna          DIS DISZ Közéleti, Kulturális            65:20 
   27  232801 Ebinger Mónika                    KFK KFKI Petőfi Sportkör                 80:03 



Open Advanced  (32)     

    1  363406 Jacsó Tibor                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           51:50 
    2 4597588 Petró Annamária                   FSC Futárok Sport Club                   59:19 
    3   45974 Csikós Nóra                       FSC Futárok Sport Club                   63:08 
    4 2056157 Kövér Csilla                      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           63:26 
    5 2015014 Lantai Gyula                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           74:52 
    6  233515 Tóth Zoltán                       SAS Silvanu