Nógrád Nagydíj MikrosprintSun 4/3/2016 7:41 PM
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F Gyerek/Szen. (22)
HelyRajtszNévSzülKlubIdőKül.
1Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn6:150:00
2Zempléni Andrásdr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport7:53+1:38
3Horváth László58PSE Postás Sport Egyesület7:56+1:41
4Telek Tibor60SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye8:07+1:52
5Bujdosó Márk 208SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:02+2:47
5Ürge Bence 207TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:02+2:47
7Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C10:21+4:06
8Peics András02KFK KFKI Petőfi Sportkör11:34+5:19
9Kronovetter Balázs05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:07+6:52
10Szabó Botond08XVEL Velence13:24+7:09
11Kiss György47KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:41+7:26
12Szőllős Kristóf08SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:58+9:43
13Szőllős Dániel05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:03+11:48
14Kenyeres Hunor06BBB Balassi B21:51+15:36
15Schultheisz Ágoston04KFK KFKI Petőfi Sportkör22:19+16:04
16Verebélyi Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:14+16:59
17Knuth Gergely07PSE Postás Sport Egyesület25:42+19:27
18Tóth Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:24+22:09
19Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:15+24:00
 
Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Babka Dániel07SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
Kronovetter Máté03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
 
 
 
F15-49 (17)
HelyRajtszNévSzülKlubIdőKül.
1Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn4:000:00
2Pintér Ábel93GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub4:53+0:53
3Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:03+1:03
4Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club5:13+1:13
5Zacher Enikő00BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C6:01+2:01
6Bihari Zoltán76KFK KFKI Petőfi Sportkör6:03+2:03
7Bihari Máté01KFK KFKI Petőfi Sportkör6:14+2:14
8Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló6:24+2:24
9Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn6:37+2:37
10Marczis Istvánifj.70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye6:38+2:38
11Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló6:44+2:44
12Kiss Györgyifj.74GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub7:19+3:19
13Gyimesi Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő7:41+3:41
14Maier Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:00+10:00
15Nagy József74KJS Kirchoffer Gödöllő14:15+10:15
16Buzády Zoltán71SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:21+19:21
 
Csethe Zsolt76KFK KFKI Petőfi Sportkörnfb
 
 
 
N Gyerek/Szen. (18)
HelyRajtszNévSzülKlubIdőKül.
1Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako6:310:00
2Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:00+0:29
3Lénárt Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:06+0:35
4Ürge Boróka 203BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C7:11+0:40
5Mag Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:14+0:43
6Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:20+0:49
7Mag Fruzsi 2SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:42+1:11
8Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:46+5:15
9Biró Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C12:25+5:54
10Szűcs Réka03EK klub nélkül14:49+8:18
11Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:02+8:31
12Simon Családgyo Göngyös17:53+11:22
13Pintér Petra06KJS Kirchoffer Gödöllő19:41+13:10
14Ürge Panna10BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:30+46:59
 
Ürge Boróka03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Szűcs Emese 206EK klub nélkülhiba
Sörös Karina06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
Szűcs Emese06EK klub nélkülnfb