X. Nógrád Grand PrixSzo 2016.04.02. 15:35
Eredmények Nógrád GP 1. nap/1st daykészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely SI dugó Név                               Klub                                       Idő 



M10D  (6)               

    1 1080705 Bujdosó Márk Levente              SPA Tabáni Spartacus Sport és            16:50 
    2 2032056 Bálint Gergő                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           19:39 
    3  232848 Tóth Martin                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           20:35 
    4   45639 Ürge Bence                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           22:49 
    5  339853 Alb Zalán                         SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           29:51 

      2082347 Knuth Gergely                     PSE Postás Sport Egyesület                hiba 



M10DK  (7)              

    1   45873 Dobay Benedek                     KJS Kirchhofer József Sportegy           26:19 
    2   45614 Ormay Péter                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S           27:58 
    3  416618 Babka Dániel                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           29:51 
    4   45883 Dudok Balázs                      KJS Kirchhofer József Sportegy           32:01 
    5   45621 Pintér Marcell                    KJS Kirchhofer József Sportegy           32:19 
    6   45971 Berecz András                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           55:56 
    7   45640 Nagy Norbert                      KJS Kirchhofer József Sportegy           59:03 



M12D  (9)               

    1  339836 Szőllős Dániel                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           22:56 
    2  339850 Kronovetter Balázs                SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           23:14 
    3  339848 Majer Bendegúz                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           23:46 
    4   45855 Dudok Bálint                      KJS Kirchhofer József Sportegy           30:51 
    5 2056177 Andrei Alexandra                  JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            55:57 

       339845 Verebélyi Attila                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport            hiba 
      2056179 Köteles Anett                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi             hiba 
      2056178 Mihályi Ágnes                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi             hiba 
      2056176 Szabari Milán                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi             hiba 



M12C  (9)               

    1  339803 Tőczik Vendel                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           17:18 
    2 2032055 Bálint Ádám                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           19:49 
    3   45818 Pintér Barnabás Szabolc           KJS Kirchhofer József Sportegy           23:47 
    4 9119229 Zeslawski Mateusz                 XAEL Wawel Krakow                        25:22 
    5 1415144 Wójcik Paweł                      XAEL Wawel Krakow                        28:25 
    6 2098009 Tar Levente                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           31:55 
    7 1407840 Andrej Miklos                     XKOK KOB Sokol Pezinok                   34:38 
    8   45897 Simon Bence                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               37:59 

       332804 Knight Benedek                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 



M14B  (20)              

    1 2022124 Klement Kelén                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            30:56 
    2 2800241 Bálint Benedek                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           32:55 
    3 2087801 Sztojka Milán Szabolcs            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           33:00 
    4 2069573 Gönczi Péter                      CSP Csipa Sport és Szabadidő E           37:39 
    5 9411021 Néda Tamás                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           39:37 
    6   45826 Nagy Péter                        KJS Kirchhofer József Sportegy           41:41 
    7   45606 Szabó Levente                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           41:45 
    8 2025333 Novota Lukas                      XATU ATU Kosice                          43:00 
    9 2054406 Angyal Dániel                     VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           43:39 
   10   45842 Fogarasi Bernát                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           43:55 
   11  339810 Demeter Ágoston                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           46:04 
   12   45885 Tóbiás Márton                     KJS Kirchhofer József Sportegy           48:08 
   13  339847 Tóth Ábel Tibor                   SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           51:34 
   14   45657 Kovács Kende Pál                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           58:44 
   15 2009012 Dani Nándor                       FLF Fehérlófia Sportegyesület            62:43 
   16 1407838 Nicholas Ditri                    XKOK KOB Sokol Pezinok                   68:22 

      2072215 Tóth András                       KJS Kirchhofer József Sportegy            hiba 
        45644 Lesták Sámuel                     KJS Kirchhofer József Sportegy            hiba 
       895243 Mytnik Michael                    XAEL Wawel Krakow                         hiba 
       222963 Takács Gergely Levente            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut            hiba 



M14C  (11)              

    1   45813 Kovács Keve Koppány               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               25:07 
    2   45871 Simon Gábor                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               26:42 
    3  332819 Varga Gergő                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           26:51 
    4 2087804 Tóth László                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           31:00 
    5  339802 Komjáthi Levente Ferenc           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           31:31 
    6  307786 Garbacz Máté                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           31:46 
    7  307785 Dobrocsi Levente                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás           32:52 
    8     931 Peics András                      KFK KFKI Petőfi Sportkör                 34:12 
    9   45838 Pólik Ádám                        KJS Kirchhofer József Sportegy           38:22 
   10  332820 Vörös Gergő                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           46:10 
   11  339849 Kronovetter Máté                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           53:22 



M15-18C  (6)            

    1  339839 Sörös Zoltán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           28:53 
    2   45609 Schultheisz Botond                KFK KFKI Petőfi Sportkör                 33:53 
    3   45613 Molnár Balázs                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               34:30 
    4  332817 Tuza Zétény                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           35:02 
    4   45850 Bihari Máté                       KFK KFKI Petőfi Sportkör                 35:02 

        45900 Epinger Ákos                      HOD Hód-mentor sport és műpárt            hiba 



M16B  (26)              

    1 2008515 Szabó Marcell                     MAT Mazsola Tájfutó és Termész           30:08 
    2 1396220 Egei Balázs                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            32:29 
    3  339814 Demeter Ambrus                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           34:38 
    4 2019790 Kovács-Deák Zsombor               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           35:01 
    5  886332 Baran Grzegorz                    XAEL Wawel Krakow                        36:00 
    6 9010328 Zsigmond Zsombor                  DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           38:09 
    7  339844 Verebélyi Márton                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           38:21 
    8 9999902 Karakai Áron                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           40:33 
    9 2066454 Csertán András                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási           40:48 
   10 2072203 Pályi Lőrinc                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           40:49 
   11 2067281 Olasz Márk                        HOD Hód-mentor sport és műpárt           41:47 
   12  886329 Kijak Jukub                       XAEL Wawel Krakow                        41:50 
   13 2069578 Gönczi Keve                       CSP Csipa Sport és Szabadidő E           42:13 
   14 2022135 Barta Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            43:48 
   15 1407842 Dominic Ditri                     XKOK KOB Sokol Pezinok                   48:17 
   16   46290 Matej Patoprsty                   XKOK KOB Sokol Pezinok                   49:52 
   17 2098010 Molnár Patrik                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           50:08 
   18 2088725 Matus Simo                        XKOK KOB Sokol Pezinok                   53:02 
   19  339804 Komjáthi Ádám                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           55:43 
   20 2056187 Knuth Bálint                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            57:01 
   21 2087748 Kisházi Gábor ifj.                HOD Hód-mentor sport és műpárt           60:10 
   22 9010720 Jacsó Barnabás                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás           62:13 
   23  363410 Vass Dániel                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           63:27 
   24  332816 Szemerédi Botond                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás           72:37 
   25   45970 Berecz Máté                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           93:42 

      9000708 Leleszi Marcell                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut            hiba 



M18B  (8)               

    1  339805 Göbler Balázs Benedek             DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           37:49 
    2  363404 Révész Tamás                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           40:18 
    3  886305 Topór Michał                      XAEL Wawel Krakow                        46:56 
    4 2056183 Hortobágyi Ákos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            47:12 
    5  339898 Bárány Tamás                      ESP Egri Spartacus Tájékozódás           55:57 
    6   45836 Kiss Kornél                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            59:45 
    7 2056184 Vidor Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            64:44 

      1407861 Christian Heffner                 XKOK KOB Sokol Pezinok                    hiba 



M20A  (12)              

    1 7201398 Zacher Márton                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            46:57 
    2 2022123 Ormay Mihály                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            52:20 
    3 2022134 Peregi Dániel                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            55:35 
    4  505244 Miavecz Balázs                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           56:01 
    5 2037814 Egei Patrik                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            57:14 
    6 2022199 Tóth Adrián                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           59:26 
    7 2022197 Hajdu Erik                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           63:20 
    8  443169 Tábori Milán                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           64:09 
    9 1396123 Porgányi Márk                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási           68:59 
   10  363480 Lengyel Ádám                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            80:34 

       363405 Bóta András                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 
       888351 Stork Mihály                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport            hiba 



M21A  (30)              

    1 7201392 Baumholczer Máté                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör               42:56 
    2 7201391 Bakó Áron                         SPA Tabáni Spartacus Sport és            43:17 
    3 2004470 Gösswein Csaba                    PSE Postás Sport Egyesület               46:26 
    4 1408162 Liszka Krisztián                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            46:40 
    5  888354 Fehérvári Dániel                  SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           49:33 
    6 9940627 Tugyi Levente                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           51:02 
    7 9101950 Bugár Gergely                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            52:50 
    8 2019801 Vajda Balázs                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           52:51 
    9  502372 Tóth Ádám                         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               52:58 
   10 1211212 Kisvölcsey Ákos                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           53:20 
   11    4468 Hajdu Martin                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           54:53 
   12 2056173 Molnár Attila                     THT Tapolcai Honvéd Sport Egye           54:59 
   13   45487 Borbás Nándor                     KAL Kalocsai Sport Egyesület             55:43 
   14  502387 Morandini Viktor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            55:53 
   15 9970827 Kirilla Péter                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           56:47 
   16 2022137 Sulyok Ábel                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            56:53 
   17   45811 Skomedal Asmund                   XNTN NTNUI                               66:11 
   18 9000505 Halona Gergely                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           66:17 
   19 7203258 Kain Gergely                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           68:54 
   20  505252 Pintér Ábel                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               71:03 
   21  339809 Balabás Péter Gergő               DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           71:49 
   22  236368 Zai Bálint                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            73:47 
   23   45567 Gyimesi Zoltán                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           77:22 
   24 1406163 Kovács Ádám                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           78:53 
   25 9127807 Tornai Szabolcs                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            79:07 
   26 1396251 Forrai Gábor                      HOD Hód-mentor sport és műpárt           79:38 

      7007070 Vörös Endre                       HOD Hód-mentor sport és műpárt            hiba 
      7201397 Dalos Máté                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv            hiba 
      2066471 Molnár Csaba                      SIR Sirályok Sportegyesület               hiba 
       339813 Nyeste Ákos                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut             nfb 



M21B  (8)               

    1 7205962 Gajkowski Bartosz                 XAEL Wawel Krakow                        38:35 
    2  332803 Korózs Attila                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           48:07 
    3   45347 Kertész Gábor                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport            48:21 
    4 1820723 Kövesdi Ádám                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           48:29 
    5  307727 Bartos Péter Vince                XCRE Crew SE                             62:02 
    6   45935 Harkányi Nándor                   SAS Silvanus Sportegyesület              66:34 
    7 1200913 Forrai Miklós                     HOD Hód-mentor sport és műpárt           67:59 
    8   45618 Kovácsik Levente                  XCRE Crew SE                             90:00 



M21Br  (15)             

    1   45823 Petró Árpád                       FSC Futárok Sport Club                   24:37 
    2  307539 Antal Péter                       BMG Babits Mihály Gimnázium DS           29:25 
    3  232837 Balogh Péter                      FSC Futárok Sport Club                   30:08 
    4  406961 Nemec Juraj                       XEKO Ekonom Banska Bystrica              30:36 
    5 8406702 Zagyi László                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            31:28 
    6 2022108 Kurusa Gergely                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            31:39 
    7   46043 Boka György                       BMG Babits Mihály Gimnázium DS           32:58 
    8  888355 Árkos Gergely                     BMG Babits Mihály Gimnázium DS           33:27 
    9 2082333 Weiler Vilmos                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            35:18 
   10  363486 Kiss Dénes                        JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            36:52 
   11 2056153 Fedelin Tibor                     HUF HUFEZE Pásztó                        38:09 
   12  219144 Tomasovic Michal                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   39:25 
   13   45132 Dankó István                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           40:49 
   14 7003116 Petrócki Ádám                     HOD Hód-mentor sport és műpárt           46:17 
   15  206018 Juhos György                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           50:46 



M21C  (6)               

    1 2050690 Szikra Zoltán                     FSC Futárok Sport Club                   34:56 
    2 2072214 Komjáti Attila                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               39:07 
    3 1396273 Kisházi Gábor                     HOD Hód-mentor sport és műpárt           39:15 
    4  232806 Győri János Attila                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai            43:01 
    5   45904 Zsibrita Dávid                    STE TájFutE                              46:39 
    6   45627 Buda Viktor                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               51:42 



M35  (16)               

    1 2088242 Vajda Balázs                      THT Tapolcai Honvéd Sport Egye           36:26 
    2 1396126 Nagy István                       TSE Törekvés Sport Egyesület             36:51 
    3 2088237 Gábor József                      CBD Ceglédi Bem Vasutas                  38:53 
    4 9760613 Bozsó Norbert                     MCB Maccabi Vívó és Atlétikai            39:40 
    5 2019808 Kéki András                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            40:19 
    6  222976 Szőri Kornél                      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            40:52 
    7  307503 Friedrich Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           42:54 
    8  416614 Lajszner Attila                   ETC Egri Testedző Club                   45:25 
    9 1586808 Nagy Gábor                        KFK KFKI Petőfi Sportkör                 48:08 
   10  443170 Furtner István                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           49:17 
   11     868 Emmer György dr.                  DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           51:46 
   12   45197 Marosán Dávid                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           55:23 
   13  233611 Spiegl Máté                       KAL Kalocsai Sport Egyesület             61:57 
   14  888356 Gergely Csaba                     KFK KFKI Petőfi Sportkör                 65:08 
   15     915 Mohai Gábor                       DHS Debreceni Honvéd Sport- és           69:26 

      9101303 Marek Kuryj                       XAEL Wawel Krakow                         hiba 



M35Br  (5)              

    1 2054403 Bálint Bence                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           19:11 
    2 2050657 Blum László ifj.                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            19:22 
    3  232781 Kiss György ifj.                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               22:01 
    4   46132 Laták Rudolf                      FMT FŐMTERV SE                           22:39 
    5  701224 Molnár Attila                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           29:10 



M40  (10)               

    1   45390 Gönczi Róbert                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           39:14 
    2 7789456 Suba Péter                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            44:44 
    3  443163 Szőllős András                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           49:19 
    4 2050675 Szlávik Zoltán dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           57:54 
    5 2066500 Kovács Róbert                     BMG Babits Mihály Gimnázium DS           59:00 
    6  222926 Ledniczky Zsolt                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           63:25 
    7    5624 Simon Tamás                       SAS Silvanus Sportegyesület              64:58 
    8   46136 Herter László                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo           94:07 
    9 1415146 Wójcik Grzegorz                   XAEL Wawel Krakow                       113:21 
   10   45698 Dudok Csaba                       KJS Kirchhofer József Sportegy          143:12 



M45  (16)               

    1  505203 Marton János                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport            38:50 
    2 2025332 Novota Mikulas                    XATU ATU Kosice                          41:45 
    3  887009 Pawel Biedermann                  XAEL Wawel Krakow                        42:37 
    4  307749 Halaj László                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            44:29 
    5   45669 Pataki Gábor                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör               46:22 
    6 2019802 Szencz Attila                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           47:37 
    7  443164 Varga István                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           49:00 
    8 2009004 Bernáth Zsolt                     FLF Fehérlófia Sportegyesület            59:11 
    9 2025025 Takács Tibor                      SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           60:20 
   10    5613 Kinde Kálmán                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            60:53 
   11    5616 Szunyog József dr.                SAS Silvanus Sportegyesület              61:50 
   12 7117117 Szűcs Attila                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport            62:40 
   13 2074452 Slonski Marek                     XAEL Wawel Krakow                        65:47 
   14 1401560 Mérai Péter                       EK Egyesületen kívüli                    69:23 
   15   45280 Fekete Zoltán                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           70:45 

          929 Schultheisz György                KFK KFKI Petőfi Sportkör                   nfb 



M45Br  (4)              

    1  339897 Berecz Gábor Sándor               ESP Egri Spartacus Tájékozódás           16:02 
    2  345932 Péntek Gábor                      BSC Balatonfüredi Sport Club             17:54 
    3 2066492 Tóth László id.                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           20:13 
    4   45532 Knuth Dávid                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           21:35 



M50  (13)               

    1  363439 Egei Tamás                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            30:41 
    2 1416430 Ray Thomas                        XOXX OK 77                               32:02 
    3  888341 Muliter Gábor                     HSE Hegyisport Szentendre Egye           34:09 
    4  363425 Rusvai László                     FSC Futárok Sport Club                   36:46 
    5 8100257 Kerényi Dénes                     HSE Hegyisport Szentendre Egye           39:01 
    6 7621001 Pokornyik Tibor                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfut           39:22 
    7  505224 Szarvas Gyula                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétika           44:26 
    8  800002 Oszkó László                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            49:25 
    9   45118 Liskány József                    STE TájFutE                              55:17 
   10  232759 Urbán András                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           56:19 
   11   45830 Jóni János                        EK Egyesületen kívüli                    61:16 
   12   45827 Ürge László                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           65:34 

      2072282 Bugár József                      SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 



M55  (9)                

    1   45470 Vankó Péter                       HSE Hegyisport Szentendre Egye           34:56 
    2 2051335 Kuchta Ján                        XATU ATU Kosice                          35:28 
    3 2082354 Kürti István                      EK Egyesületen kívüli                    39:52 
    4  700005 Kovács József                     ESP Egri Spartacus Tájékozódás           40:30 
    5  307711 Turkka Esko                       XKUV Kouvolan Suunnistajat               41:58 
    6    4510 Horváth László                    PSE Postás Sport Egyesület               44:22 
    7  406942 Nemec Juraj                       XEKO Ekonom Banska Bystrica              49:10 
    8  437646 Peregi Tamás                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            62:59 
    9  332835 Ormay György                      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S           75:50 



M60  (10)               

    1  505216 Honfi Gábor                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           27:02 
    2  233610 Spiegl János                      SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           27:40 
    3 2072287 Czimer Z. József                  HUF HUFEZE Pásztó                        28:38 
    4 9111113 Szalóki Rezső                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               34:42 
    5 2012283 Szabó László                      DIS DISZ Közéleti, Kulturális            39:01 
    6 2050679 Kéki Miklós                       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            39:02 
    7    4473 Pap László                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           46:17 
    8 7000077 Kukkasjärvi Tapio                 XRAJ Rajamäen Rykmentti                  46:47 
    9  307705 Varkila Kari                      XKUV Kouvolan Suunnistajat               60:44 
   10   45496 Juhász István                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            61:17 



M65  (13)               

    1    4461 Bogdanovits András                MSE Megalódusz Sportegylet               25:45 
    2 1302686 Kovács Attila Gábor               ZSC Zöld Sportok Clubja                  28:19 
    3 2019784 Vincze István                     HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü           31:44 
    4     907 Gyalog László                     SPA Tabáni Spartacus Sport és            32:02 
    5 2066466 Gombkötő Péter dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           33:28 
    6 1255612 Molnár Gábor                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo           34:38 
    7 2050656 Blum László id.                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            35:15 
    8   45498 Szecsődi Ákos                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           38:15 
    9   45430 Tiura Tapio                       XHEL Helsingin Suunnistajat              39:15 
   10    4502 Friedrich Vilmos                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           41:21 
   11  207958 Bogdány Miklós                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           45:07 
   12   45297 Illés Vilmos                      SSC Siketek Sport Club                   54:44 
   13 2082334 Kiss György                       KJS Kirchhofer József Sportegy           56:57 



M75  (6)                

    1  232658 Nagy Dezső                        HSP Hidegkúti Spartacus Sport            24:26 
    2  252025 Karjalainen Jouko                 XHEL Helsingin Suunnistajat              26:24 
    3    4491 Schell Antal                      PSE Postás Sport Egyesület               37:20 
    4  415567 Juntunen Olli                     XHEL Helsingin Suunnistajat              41:46 
    5  416694 Gönczi Péter                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            42:03 
    6   45409 Radnóti Rezső                     SAS Silvanus Sportegyesület              43:15 



M80  (3)                

    1 2043928 Adolf Kempf                       XKTV KTV Altdorf                         33:36 
    2  307706 Kangasmaki Heikki                 BSC Balatonfüredi Sport Club             39:46 
    3 2078947 Salmenkylä Juhani                 XHEL Helsingin Suunnistajat              91:54 



W10DK  (4)              

    1   45543 Szilágyi Zsejke                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           34:02 
    2  339841 Sörös Karina                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           36:08 
    3     914 Veress Anna                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           38:33 
    4     913 Sztojka Zoé                       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           38:35 



W12C  (12)              

    1 2032067 Lantai Lili                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           17:11 
    2 1407843 Natalia Jezikova                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   18:30 
    3   45829 Kiss Kamilla                      KJS Kirchhofer József Sportegy           20:18 
    4 2082348 Knuth Sára                        PSE Postás Sport Egyesület               20:29 
    5   45653 Kisházi Emma                      HOD Hód-mentor sport és műpárt           20:30 
    6   46285 Gabika Jezikova                   XKOK KOB Sokol Pezinok                   20:45 
    7   45628 Abrán Csenge                      KJS Kirchhofer József Sportegy           21:52 
    8  406940 Toporova Karolina                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   21:56 
    9 2069579 Gönczi Zsuzsa                     CSP Csipa Sport és Szabadidő E           23:27 
   10  219105 Alzbeta Kopcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   24:30 
   11  895240 Królikiewicz Hanna                XAEL Wawel Krakow                        24:37 
   12   45869 Urge Boróka                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           92:14 



W14B  (24)              

    1  443156 Mag Viktória                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           21:17 
    2 2056189 Lénárt Lili                       SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           22:16 
    3 1841194 Zempléni Lilla                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           23:30 
    4  911002 Pataki Virág Lara                 PVS Pécsi Vasutas Sportkör               25:19 
    5 9411022 Néda Júlia                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           25:22 
    6  443155 Mag Fruzsina                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           25:26 
    7  427660 Tóth Barbara                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           27:52 
    8 2022205 Kálmán Tamara                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           29:03 
    9 2098001 Tóth Nóra                         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza           30:16 
   10 2077837 Slonska Zofia                     XAEL Wawel Krakow                        31:59 
   11  339852 Nagy Szilvia                      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           32:15 
   12  307764 Takács Szilvia                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           34:14 
   13   45898 Nagy Zsófia                       KJS Kirchhofer József Sportegy           36:45 
   14 2032070 Lantai Anna Boróka                VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           37:19 
   15 2088251 Lengyel Krisztina                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           39:04 
   16  888364 Orosz Viktória                    SPA Tabáni Spartacus Sport és            42:08 
   17   45680 Kocsis Fanni                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           43:02 
   18   45844 Kiss Boglárka                     KJS Kirchhofer József Sportegy           45:06 
   19  406924 Evka Ondovcikova                  XKOK KOB Sokol Pezinok                   51:10 
   20  219138 Klara Kapustova                   XKOK KOB Sokol Pezinok                   72:15 
   21  332818 Szemere Boglárka                  ESP Egri Spartacus Tájékozódás           78:35 
   22  406930 Alexandra Jancovicova             XKOK KOB Sokol Pezinok                   79:03 

        45300 Csécs Boglárka                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás            hiba 
      1411019 Wójcik Natalia                    XAEL Wawel Krakow                         hiba 



W14C  (3)               

    1  443158 Osztafin Lili                     SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           30:21 
    2  339808 Németh Luca                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           39:46 
    3  339851 Marczis Katalin Blanka            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           71:07 



W15-18C  (3)            

    1  406962 Gombalova Martina                 XEKO Ekonom Banska Bystrica              24:13 
    2   45894 Varga-Tóth Blanka                 HOD Hód-mentor sport és műpárt           29:06 

        45848 Kaszás Nikoletta Bianka           HOD Hód-mentor sport és műpárt            hiba 



W16B  (20)              

    1 2022200 Tóth Blanka                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           29:28 
    2  448971 Varga Petra                       SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           30:57 
    3 2022125 Zacher Noémi                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            31:42 
    4 9010622 Hajdu Nelli                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           32:18 
    5 9000820 Tóbis Anita                       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           32:58 
    6 2022143 Zacher Enikő                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            34:50 
    7 2022204 Kálmán Imola                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            34:58 
    8  307718 Kiss Dóra Eszter                  BMG Babits Mihály Gimnázium DS           35:36 
    9  307544 Borhegyi Teodóra                  BMG Babits Mihály Gimnázium DS           36:03 
   10 7011218 Iván Eszter                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           37:51 
   11 1407852 Lucia Ondovcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   38:00 
   12  222928 Ledniczky Virág                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           39:04 
   13 1407898 Topor Magdalena                   XAEL Wawel Krakow                        40:21 
   14  339806 Spicze Annamária                  DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           41:16 
   15 9010701 Szilágyi Iringó                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           45:18 
   16   45483 Garbacz Eszter                    ESP Egri Spartacus Tájékozódás           47:28 
   17   45887 Ürge Dóra                         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S           59:20 
   18  307784 Borbás Zita                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           63:25 
   19 2052334 Koszta Dóra                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           70:12 

      2052316 Vajda Villő                       SZV Szegedi Vasutas Sport Egye            hiba 



W18B  (7)               

    1 7990601 Tamás Bianka                      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           38:39 
    2 9122399 Szilágyi Emese                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           41:09 
    3  332822 Tiszlavicz Veronika               ESP Egri Spartacus Tájékozódás           42:21 
    4  332855 Erőss Kinga Elvira                ESP Egri Spartacus Tájékozódás           55:37 
    5 2052335 Koszta Kincső                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           62:28 
    6 2062999 Vankó Milena                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            62:54 
    7  332807 Tősi Virág                        ESP Egri Spartacus Tájékozódás           72:03 



W20A  (12)              

    1 7201400 Viniczai Csenge                   PVS Pécsi Vasutas Sportkör               39:29 
    2  505226 Szuromi Luca                      PVS Pécsi Vasutas Sportkör               42:23 
    3  505296 Péntek Gréti                      BSC Balatonfüredi Sport Club             42:32 
    4  339818 Kovács Eszter                     DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           44:38 
    5 1396119 Becze Rita                        PVS Pécsi Vasutas Sportkör               47:44 
    6  443161 Goldmann Júlia                    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           49:03 
    7 9900330 Hajnal Dorottya                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            49:28 
    8  232822 Egei Petra                        SPA Tabáni Spartacus Sport és            50:03 
    9  332882 Takács Orsolya                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           52:51 
   10 2082338 Mantuano Eszter                   SPA Tabáni Spartacus Sport és            54:54 
   11  443159 Fésűs Evelin Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyay Sport           72:16 

       363484 Csuka Bonita Zsófia               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye            hiba 



W21A  (11)              

    1 7201395 Weiler Virág                      SPA Tabáni Spartacus Sport és            40:47 
    2 9900921 Zsigmond Vanda                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           43:45 
    3 9201001 Zsigmond Száva                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           45:16 
    4 1396101 Domján Zsuzsanna                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör               48:33 
    5 2026877 Bertóti Regina                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé           48:42 
    6  363428 Rusvai Katalin                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           49:02 
    7  416658 Sisa Dorottya                     JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            52:47 
    8 1409481 Vincze Rebeka                     SZT Szombathelyi Haladás VSE             55:11 
    9 2033995 Ratinland Zsófia                  FLF Fehérlófia Sportegyesület            56:03 
   10  888360 Kisháziné Zombory Erika           HOD Hód-mentor sport és műpárt           56:36 
   11  700024 Kinde Vanda                       SPA Tabáni Spartacus Sport és            62:17 



W21B  (11)              

    1   45905 Liskány Krisztina                 STE TájFutE                              37:43 
    2   45167 Mezei Anikó                       FSC Futárok Sport Club                   43:04 
    3   46051 Dénes Orsolya                     KAL Kalocsai Sport Egyesület             43:39 
    4  233557 Dékány Szilvia                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               46:23 
    5   49941 Marosán Ágnes                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           48:57 
    6   45392 Szöllősi Judit                    HOD Hód-mentor sport és műpárt           52:27 
    7  416753 Hlavacikova Erika                 XEKO Ekonom Banska Bystrica              53:08 
    8 2072227 Krasznai Orsolya                  SPA Tabáni Spartacus Sport és            55:08 
    9   45182 Bán Borbála                       HOD Hód-mentor sport és műpárt           57:06 
   10 9820723 Monus Kinga                       EK Egyesületen kívüli                    63:14 
   11  339890 Boros Kitti                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           66:58 



W21Br  (7)              

    1  233556 Dékány Andrea                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               27:57 
    2  232836 Kovács Anett                      SIR Sirályok Sportegyesület              29:25 
    3 2019787 Dénes Réka                        KAL Kalocsai Sport Egyesület             32:07 
    4 1394600 Liskány Diána                     STE TájFutE                              35:27 
    5 2087746 Szalai Katalin                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes           39:10 
    6  236366 Oszkóné Simon Ildikó              SPA Tabáni Spartacus Sport és            57:24 

       406928 Chorvatova Barbora                XKOK KOB Sokol Pezinok                    hiba 



W21C  (3)               

    1  502373 Tóth-Zimonyi Melinda              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               39:18 
    2     949 Szűcs Judit                       ESP Egri Spartacus Tájékozódás           45:13 
    3  505293 Péntek Gáborné                    BSC Balatonfüredi Sport Club             64:07 



W35Br  (5)              

    1   45651 Ürge-Vorsatz Diana dr.            BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           25:18 
    2     957 Fodor Emese                       XVEL Velencei-tavi Életmód Klu           26:03 
    3  332896 Palumbi Edit                      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           45:33 
    4   46299 Danka Ondovcikova                 XKOK KOB Sokol Pezinok                   73:15 

      2032059 Győri Tünde                       VHS Veszprémi Honvéd Sportegye            hiba 



W40  (9)                

    1  887008 Etterle-Biederman Lilianna        XAEL Wawel Krakow                        23:59 
    2   45449 Rostás Anikó                      KAL Kalocsai Sport Egyesület             31:33 
    3  443187 Vékonyné Árva Katalin             ARA Alba Regia Atlétikai Klub            32:59 
    4  233618 Hajas Csilla                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           36:08 
    5    5576 Toporova Lubka                    XKOK KOB Sokol Pezinok                   39:30 
    6  888362 Majoros Szilvia                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            39:32 
    7  237836 Sőtér Johanna                     PSE Postás Sport Egyesület               41:10 
    8 2050659 Korsósné Hődör Katalin            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó            44:13 
    9   45832 Nagyné Simon Ágnes                KJS Kirchhofer József Sportegy          108:01 



W45  (13)               

    1 2054401 Németh Zsoltné                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           27:08 
    2  339831 Németh Ágnes                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           27:14 
    3 2091875 Ray Carola                        XOXX OK 77                               27:20 
    4 7551021 Muzsnai Ágota dr.                 HSE Hegyisport Szentendre Egye           29:23 
    5 2025026 Takácsné Tömördi Gabriella        SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           33:03 
    6   45130 Cseresnyés Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           33:19 
    7  233503 Magyari Orsolya                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           33:36 
    8   45163 Kissné Kiss Mária                 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi            34:30 
    9     930 Schultheisz Edina                 KFK KFKI Petőfi Sportkör                 35:56 
   10 7204933 Topor Monica                      XAEL Wawel Krakow                        37:03 
   11   45469 Dénes Ildikó                      KAL Kalocsai Sport Egyesület             39:10 
   12 2082332 Nemesházi Lászlóné                PSE Postás Sport Egyesület               42:47 
   13  307565 Gösswein Judit                    PSE Postás Sport Egyesület               52:12 



W50  (11)               

    1  363426 Rusvainé Barócsi Katalin          FSC Futárok Sport Club                   31:00 
    2 7000125 Kukkasjärvi Elina                 XRAJ Rajamäen Rykmentti                  31:52 
    3 2054408 Böröczkyné Makai Anna             VHS Veszprémi Honvéd Sportegye           33:05 
    4  502368 Jenővári Gabriella                HSE Hegyisport Szentendre Egye           37:44 
    5  233510 Várady Szilvia                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut           47:33 
    6   45841 Ujvári Györgyi                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               51:39 
    7   45227 Gyöngyösi Jolán                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           55:15 
    8  363492 Szabóné Gombási Julianna          DIS DISZ Közéleti, Kulturális            58:17 
    9  233583 Liskányné Jáhor Anikó             STE TájFutE                              59:26 

      7600258 Jenei Margit                      SPA Tabáni Spartacus Sport és             hiba 
         4476 Ágg Zsuzsanna                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv            hiba 



W60  (4)                

    1 1396146 Takács Ágnes                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egye           30:26 
    2  505247 Novotni Tiborné                   BBB Balassagyarmati Balassi Bá           31:32 
    3    4719 Spiegl Zsuzsanna                  SMA Soproni Műegyetemi Atlétik           43:58 
    4 7675713 Fischer Mária                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetv           45:27 



W65  (4)                

    1   45481 Biró Aletta                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           31:59 
    2  222979 Hegedüs Ágnes                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétik           39:42 
    3 2082340 Grant Julianna                    PSE Postás Sport Egyesület               40:59 
    4   45462 Cser Krisztina                    SPA Tabáni Spartacus Sport és            44:49 



Open Easy  (17)         

    1   45890 Abrán Hanga                       KJS Kirchhofer József Sportegy           17:34 
    2   45834 Katona Csilla                     KJS Kirchhofer József Sportegy           21:11 
    3     980 Vékony Andor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub            21:56 
    4   45633 Rosta Viktória                    XC