Nógrád Nagydíj 3x3 váltó 2016V 2016.04.03. 22:39
Eredmények kategóriánkéntkészítette: OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F100 (10)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
125HOD Hód-mentor sport és műpártolóHOD1 Hódok107:42
Forrai Gábor11:43F11:431
Forrai Miklós13:50H25:331
Vörös Endre13:46G39:191
Forrai Gábor11:43G51:021
Forrai Miklós12:13C63:151
Vörös Endre10:14C73:291
Forrai Gábor10:52B84:211
Forrai Miklós12:38D96:591
Vörös Endre10:43E107:42
 
222HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KHSP111:26
Kertész Gábor12:34H12:343
Szűcs Attila17:28A30:023
Marton János10:41B40:432
Kertész Gábor10:59C51:422
Szűcs Attila12:39E64:212
Marton János11:03F75:242
Kertész Gábor11:20D86:442
Szűcs Attila13:37I100:212
Marton János11:05G111:26
 
333KJS Kirchhofer József SportegyesülKJS1 Top G-A-N Team126:05
Kiss György ifj.12:21B12:212
Győri János Attila18:08D30:294
Bozsó Norbert12:01A42:303
Kiss György ifj.13:55F56:253
Győri János Attila17:33H73:583
Bozsó Norbert10:15F84:133
Kiss György ifj.13:44G97:573
Győri János Attila17:44C115:414
Bozsó Norbert10:24H126:05
 
466SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS8128:06
Fehérvári Zsolt13:38E13:386
Nagy Ákosné19:03G32:416
Nagy Ákos14:26C47:075
Fehérvári Zsolt12:58I60:055
Nagy Ákosné14:31B74:364
Nagy Ákos11:30D86:064
Fehérvári Zsolt12:06A98:124
Nagy Ákosné14:40F112:523
Nagy Ákos15:14H128:06
 
576XAEL Wawel KrakowXAEL2133:34
Kuryj Marek13:33H13:335
Monika Topor20:47D34:207
Marek Slonski13:26B47:466
Kuryj Marek12:38F60:246
Monika Topor15:51H76:156
Marek Slonski13:01F89:165
Kuryj Marek12:31A101:475
Monika Topor15:27C117:145
Marek Slonski16:20G133:34
 
655JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJMD2134:21
Halaj László13:31G13:314
Zagyi Róbert17:47C31:185
Zagyi László15:03D46:214
Halaj László12:35B58:564
Zagyi Róbert17:14D76:105
Zagyi László14:22H90:326
Halaj László12:15F102:476
Zagyi Róbert18:16H121:036
Zagyi László13:18C134:21
 
734JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvJMD1148:01
Kissné Kiss Mária19:24I19:248
Kiss Dénes16:37B36:018
Sisa Dorottya18:18H54:197
Kissné Kiss Mária20:07A74:267
Kiss Dénes14:40F89:067
Sisa Dorottya13:10A102:167
Kissné Kiss Mária16:04E118:207
Kiss Dénes16:23G134:437
Sisa Dorottya13:18F148:01
 
 
19SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporSZU Bokorugrókhiba
Kurusa Gergely14:42E14:427
Blum ifj. László13:35G28:172
Szőri KornélhibaC
Kurusa Gergely14:24I
Blum ifj. László10:33B
Szőri Kornél10:40E
Kurusa Gergely13:13A
Blum ifj. László10:27F
Szőri Kornél11:33G
 
46ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP3hiba
Fekete Zoltán19:26A19:269
Jacsó TiborhibaF
Vass Dániel21:12D
Fekete Zoltán15:01E
Jacsó TiborhibaG
Vass DánielhibaH
Fekete Zoltán21:57I
Jacsó Tibor11:47B
Vass Dániel20:45C
 
65SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS7hiba
Szőllős AndráshibaC
Furtner István12:49E
Varga István16:30I
Szőllős András15:18D
Furtner István11:53I
Varga István12:56B
Szőllős AndráshibaH
Furtner István12:15A
Varga István14:34D
 
 
 
 
F150 (3)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
151GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGYO3178:45
Szalai Éva28:04F28:042
Tengely Sándor16:24B44:281
Szalóki Rezső15:47H60:151
Szalai Éva27:09A87:241
Tengely Sándor15:58F103:221
Szalóki Rezső15:49A119:111
Szalai Éva29:58H149:091
Tengely Sándor14:45G163:541
Szalóki Rezső14:51F178:45
 
 
259KJS Kirchhofer József SportegyesülKJS3 GO-ld Boys226:22
Dudok Csaba25:10H25:101
Nagy József21:18D46:282
Kiss György27:00B73:282
Dudok Csaba26:28F99:562
Nagy József20:01H119:572
Kiss György27:06D147:032
Dudok Csaba28:15A175:182
Nagy József21:37C196:552
Kiss György29:27I226:22
 
 
68SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA9 Kevertem :)hiba
Peregi TamáshibaA
Gyalog László25:26F
Oszkó László14:38C
Peregi Tamás19:00E
Gyalog László22:59G
Oszkó László14:08D
Peregi Tamás22:51I
Gyalog László17:36B
Oszkó László13:53H
 
 
 
 
F21 (11)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
116SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA4 Dream-team85:56
Peregi Dániel9:24I9:243
Lengyel Ádám9:56A19:202
Weiler Virág10:00C29:201
Peregi Dániel9:03A38:231
Lengyel Ádám9:09E47:321
Weiler Virág11:05D58:372
Peregi Dániel8:17E66:541
Lengyel Ádám9:17I76:111
Weiler Virág9:45H85:56
 
27SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA2 Fanatics91:51
Zacher Márton10:44F10:445
Egei Tamás13:08A23:528
Sulyok Ábel9:03C32:555
Zacher Márton8:22A41:174
Egei Tamás12:44E54:014
Sulyok Ábel9:18D63:194
Zacher Márton8:12H71:313
Egei Tamás11:15I82:462
Sulyok Ábel9:05H91:51
 
387ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutZTC97:20
Csertán András12:26B12:268
Skomedal Asmund11:22G23:487
Porgányi Márk11:30A35:188
Csertán András12:51I48:096
Skomedal Asmund9:53B58:025
Porgányi Márk9:12E67:145
Csertán András10:18D77:324
Skomedal Asmund10:06F87:383
Porgányi Márk9:42I97:20
 
42SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS1102:11
Stork Mihály11:51D11:517
Tábori Milán10:01B21:525
Fehérvári Dániel11:57G33:497
Stork Mihály12:50B46:395
Tábori Milán16:16F62:557
Fehérvári Dániel8:31B71:266
Stork Mihály10:17I81:435
Tábori Milán11:22G93:054
Fehérvári Dániel9:06F102:11
 
535GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubGYO1113:29
Pintér Ábel13:11D13:1110
Tóth Ádám10:08I23:196
Simon Gábor16:43E40:029
Pintér Ábel10:32H50:347
Tóth Ádám9:48A60:226
Simon Gábor20:38G81:008
Pintér Ábel9:43C90:437
Tóth Ádám8:44E99:275
Simon Gábor14:02C113:29
 
639BMG Babits Mihály Gimnázium DSEBMG3 The Smiths114:14
Kovács Róbert12:46E12:469
Kovács Péter József15:30G28:1610
Kovács Róbert12:14A40:3010
Kovács Róbert11:34I52:048
Kovács Péter József15:12B67:168
Kovács Róbert9:16E76:327
Kovács Róbert13:37A90:096
Kovács Péter József14:12F104:216
Kovács Róbert9:53I114:14
 
 
38BMG Babits Mihály Gimnázium DSEBMG2 GeGyuPehiba
Árkos GergelyhibaG
Boka György18:36F
Antal Péter11:39E
Árkos Gergely15:51E
Boka György16:18G
Antal Péter14:08G
Árkos Gergely14:36C
Boka György13:33B
Antal Péter12:09C
 
13SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA3 Heavy Boyshiba
Egei Patrik10:52I10:526
Egei Balázs13:18D24:109
Bugár Gergely8:54C33:046
Egei PatrikhibaD
Egei Balázs10:28H
Bugár Gergely9:59D
Egei Patrik8:22B
Egei Balázs10:23C
Bugár Gergely9:40H
 
4DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC1 Trochárhiba
Tugyi Levente9:22F9:222
Kirilla Péter11:07G20:293
Nyeste Ákos10:30B30:593
Tugyi Levente9:10G40:093
Kirilla Péter9:03B49:122
Nyeste Ákos9:44F58:563
Tugyi Levente8:15B67:112
Kirilla PéterhibaF
Nyeste Ákos10:11G
 
20TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTTE1hiba
Hajdu Erik10:23I10:234
Tóth Adrián8:46B19:091
Hajdu Martin11:18G30:272
Hajdu ErikhibaA
Tóth Adrián8:50F
Hajdu Martin9:25C
Hajdu ErikhibaE
Tóth Adrián10:22G
Hajdu Martin9:59E
 
1SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA1 Elit teamhiba
Bakó Áron9:03A9:031
Hortobágyi Ákos12:14E21:174
Ormay Mihály10:40I31:574
Bakó Áron7:49F39:462
Hortobágyi Ákos9:32C49:183
Ormay Mihály8:31B57:491
Bakó ÁronhibaH
Hortobágyi Ákos10:38G
Ormay Mihály8:56D
 
 
 
 
F40 (5)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
149ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP5259:27
Dobrocsi Levente30:41A30:413
Varga Gergő24:39I55:201
Vörös Gergő48:29E103:491
Dobrocsi Levente19:44H123:331
Varga Gergő21:44A145:171
Vörös Gergő28:52G174:091
Dobrocsi Levente31:55F206:041
Varga Gergő20:15E226:191
Vörös Gergő33:08C259:27
 
 
71TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTTE3hiba
Néda Tamás16:16B16:161
Karakai ÁronhibaG
Kovács Kende Pál18:10B
Néda Tamás14:48I
Karakai Áron12:09B
Kovács Kende Pál14:09F
Néda Tamás18:11D
Karakai Áron13:15F
Kovács Kende Pál15:42G
 
79XAEL Wawel KrakowXAEL5hiba
Michal Mytnik30:12H30:122
Królikiewicz HannahibaD
Pawel Wójcik20:29E
Michal Mytnik23:17F
Królikiewicz HannahibaH
Pawel Wójcik22:35G
Michal Mytnik29:15A
Królikiewicz Hanna26:48C
Pawel Wójcik26:38C
 
41DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC7 Kicsi a bors...hiba
Tőczik VendelhibaA
Demeter Ágoston17:07F
Takács Gergely Levente28:53F
Tőczik Vendel15:43E
Demeter Ágoston18:09G
Takács Gergely Levente10:50B
Tőczik Vendel16:08I
Demeter Ágoston18:02B
Takács Gergely Levente14:48G
 
64SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS6hiba
Kronovetter BalázshibaH
Kronovetter MátéhibaD
Tóth Ábel Tibor18:50C
Kronovetter BalázshibaF
Kronovetter MátéhibaH
Tóth Ábel Tibor20:37E
Kronovetter Balázs24:43A
Kronovetter Máté39:05C
Tóth Ábel Tibor21:02G
 
 
 
 
F50 (15)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
177XAEL Wawel KrakowXAEL3113:26
Jukub Kijak11:17C11:171
Grzegorz Baran20:15E31:325
Michal Topór12:07G43:394
Jukub Kijak12:10D55:492
Grzegorz Baran10:50I66:391
Michal Topór12:17B78:562
Jukub Kijak11:40H90:362
Grzegorz Baran11:17A101:531
Michal Topór11:33F113:26
 
28MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoMOM1115:06
Pályi Lőrinc12:36A12:364
Iván Eszter18:20E30:564
Miavecz Balázs11:09G42:052
Pályi Lőrinc11:29E53:341
Iván Eszter14:56I68:302
Miavecz Balázs8:45B77:151
Pályi Lőrinc10:48I88:031
Iván Eszter18:26A106:292
Miavecz Balázs8:37F115:06
 
328SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA7 Májjerek123:13
Barta Gergely13:57C13:578
Klement Kelén13:08H27:052
Vidor Gergely13:01I40:061
Barta Gergely18:25G58:314
Klement Kelén15:06C73:374
Vidor Gergely10:19B83:563
Barta Gergely16:06E100:024
Klement Kelén11:41D111:433
Vidor Gergely11:30D123:13
 
483XKOK KOB Sokol PezinokXKOK2125:32
Matus Simo13:03F13:037
Dominic Ditri13:56H26:591
Christian Heffner16:38I43:373
Matus Simo13:31G57:083
Dominic Ditri13:21C70:293
Christian Heffner16:19A86:484
Matus Simo10:20B97:083
Dominic Ditri14:37D111:454
Christian Heffner13:47E125:32
 
563SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS5134:20
Verebélyi Márton12:50D12:506
Sörös Zoltán20:46I33:367
Stork Gábor12:54D46:305
Verebélyi Márton13:24H59:545
Sörös Zoltán25:04A84:586
Stork Gábor11:42I96:405
Verebélyi Márton12:34C109:145
Sörös Zoltán14:33E123:475
Stork Gábor10:33B134:20
 
682XKOK KOB Sokol PezinokXKOK1162:29
Nicholas Ditri25:58H25:5811
Andrej Miklos17:45D43:4310
Matej Patoprsty13:48A57:318
Nicholas Ditri20:56F78:278
Andrej Miklos16:21H94:488
Matej Patoprsty14:14E109:026
Nicholas Ditri17:31A126:336
Andrej Miklos18:11C144:447
Matej Patoprsty17:45I162:29
 
760KJS Kirchhofer József SportegyesülKJS2 HÁROM GYÉMÁNT167:38
Szabó Marcell11:19C11:192
Nagy Péter15:49E27:083
Pintér Barnabás Szabolc41:02H68:1010
Szabó Marcell11:02D79:129
Nagy Péter12:17I91:297
Pintér Barnabás Szabolc26:50A118:197
Szabó Marcell9:33H127:527
Nagy Péter12:05A139:576
Pintér Barnabás Szabolc27:41F167:38
 
 
848ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP4216:11
Szemerédi Botond15:20I15:209
Garbacz Máté26:25B41:459
Tuza Zétény23:02I64:479
Szemerédi Botond14:33A79:2010
Garbacz Máté43:49F123:099
Tuza Zétény25:27B148:368
Szemerédi Botond12:41E161:178
Garbacz Máté27:12G188:298
Tuza Zétény27:42D216:11
 
 
15ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP1hiba
Bárány TamáshibaE
Révész Tamás10:26C
Jacsó Barnabás19:15E
Bárány Tamás13:12C
Révész Tamás10:45D
Jacsó BarnabáshibaI
Bárány Tamás15:18G
Révész Tamás9:20H
Jacsó Barnabás15:23A
 
5DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC2 Kihívókhiba
Göbler Balázs Benedek11:53A11:533
Leleszi MarcellhibaH
Demeter AmbrushibaH
Göbler Balázs Benedek11:11H
Leleszi Marcell11:25C
Demeter Ambrus9:25C
Göbler Balázs Benedek12:33F
Leleszi Marcell14:34D
Demeter Ambrus10:17D
 
3SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSZV1hiba
Kovács-Deák Zsombor12:39H12:395
Fogarasi Bernát20:13C32:526
Szabó Levente18:42D51:346
Kovács-Deák Zsombor10:34C62:086
Fogarasi Bernát22:19D84:275
Szabó LeventehibaH
Kovács-Deák Zsombor12:00D
Fogarasi Bernát20:30H
Szabó Levente13:53C
 
37BMG Babits Mihály Gimnázium DSEBMG1 Bentről kifeléhiba
Borhegyi TeodórahibaF
Kiss Dóra Eszter17:43H
Nagy MartinhibaI
Borhegyi Teodóra15:50G
Kiss Dóra Eszter15:11C
Nagy Martin26:37B
Borhegyi Teodóra12:23B
Kiss Dóra Eszter14:20D
Nagy Martin21:03D
 
57KFK KFKI Petőfi SportkörKFK1hiba
Schultheisz Botond16:52I16:5210
Peics András17:20E34:128
Bihari Máté22:28I56:407
Schultheisz Botond18:15D74:557
Peics AndrásI
Bihari MátéB
Schultheisz Botond14:54B
Peics AndráshibaA
Bihari Máté21:59D
 
40DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC8 Lám-lám...hiba
Németh LucahibaI
Komjáthi Ádám14:25E
Spicze Annamária21:16H
Németh Luca35:15D
Komjáthi Ádám16:21I
Spicze AnnamáriahibaA
Németh Luca20:00B
Komjáthi Ádám16:17A
Spicze AnnamáriahibaF
 
61KJS Kirchhofer József SportegyesülKJS4 KocKul OKhiba
Tóbiás Márton32:33D32:3312
Tóth András16:51C49:2411
Lesták SámuelhibaE
Tóbiás Márton26:00B
Tóth András19:39D
Lesták SámuelhibaG
Tóbiás Márton28:49I
Tóth András22:43H
Lesták Sámuel21:38C
 
 
 
 
Mix (22)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
110DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC4 Hawervagy?!101:36
Halona Gergely13:58I13:5810
Balabás Péter Gergő10:51A24:491
Szuromi Luca11:44B36:331
Halona Gergely11:48A48:211
Balabás Péter Gergő9:58E58:191
Szuromi Luca10:32F68:511
Halona Gergely10:14E79:051
Balabás Péter Gergő10:49I89:541
Szuromi Luca11:42G101:36
 
26DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC3 Zsigmond család113:23
Zsigmond Zsombor18:35H18:3516
Zsigmond Száva13:08F31:4310
Zsigmond Vanda11:22F43:055
Zsigmond Zsombor12:56F56:016
Zsigmond Száva12:11G68:126
Zsigmond Vanda11:59G80:115
Zsigmond Zsombor12:29A92:404
Zsigmond Száva10:37B103:174
Zsigmond Vanda10:06B113:23
 
331CSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesCSP113:29
Gönczi Péter12:47F12:477
Gönczi Keve14:00H26:475
Gönczi Róbert13:23H40:104
Gönczi Péter13:23G53:333
Gönczi Keve12:56C66:293
Gönczi Róbert9:56C76:252
Gönczi Péter11:06B87:312
Gönczi Keve13:34D101:052
Gönczi Róbert12:24D113:29
 
470TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTTE5115:35
Péntek Gréti16:01F16:0115
Kövesdi Ádám15:16H31:179
Szlávik dr. Zoltán11:58A43:156
Péntek Gréti13:01G56:167
Kövesdi Ádám11:49C68:054
Szlávik dr. Zoltán11:58F80:034
Péntek Gréti10:11B90:143
Kövesdi Ádám11:59D102:133
Szlávik dr. Zoltán13:22H115:35
 
512KAL Kalocsai Sport EgyesületKAL1 Dénesék117:30
Dénes Réka15:58B15:5814
Dénes Orsolya13:24I29:227
Dénes Zoltán10:02F39:243
Dénes Réka14:53I54:174
Dénes Orsolya13:50A68:075
Dénes Zoltán10:28G78:353
Dénes Réka15:07D93:425
Dénes Orsolya14:50E108:325
Dénes Zoltán8:58B117:30
 
669STE TájFutESTE122:51
Liskány Diána14:07H14:0711
Liskány József16:28D30:358
Liskány Krisztina13:40D44:158
Liskány Diána12:54F57:099
Liskány József14:40H71:498
Liskány Krisztina11:37I83:266
Liskány Diána14:05A97:316
Liskány József13:50C111:216
Liskány Krisztina11:30B122:51
 
721VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVHS1 Bálintok127:22
Bálint Benedek12:31A12:315
Bálint Bence14:15F26:464
Bálint Ádám16:46D43:327
Bálint Benedek12:27E55:595
Bálint Bence15:08G71:077
Bálint Ádám16:17I87:247
Bálint Benedek13:03I100:277
Bálint Bence13:49B114:167
Bálint Ádám13:06B127:22
 
853HOD Hód-mentor sport és műpártolóHOD2 KisHódok141:52
Olasz Márk11:53E11:532
Kisházi Gábor ifj.16:07A28:006
Kisházi Emma21:14A49:1411
Olasz Márk11:10C60:2410
Kisházi Gábor ifj.13:27E73:519
Kisházi Emma22:37F96:289
Olasz Márk12:49G109:179
Kisházi Gábor ifj.13:23I122:409
Kisházi Emma19:12H141:52
 
989DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC-megváltó145:14
Várady Szilvia15:55C15:5513
Hegedűs Ágnes dr.17:13H33:0813
Kovács József15:44H48:5210
Várady Szilvia18:16G67:0812
Hegedűs Ágnes dr.14:07C81:1511
Kovács József17:27A98:4210
Várady Szilvia14:30E113:1210
Hegedűs Ágnes dr.16:52D130:0410
Kovács József15:10F145:14
 
 
1081XKOK KOB Sokol PezinokXKOK6249:34
Chorvatova Barbora43:12A43:1219
Matus Topor21:48F65:0017
Tomasovic Michal18:15E83:1515
Chorvatova Barbora30:03E113:1815
Matus Topor21:21G134:3914
Tomasovic Michal20:51I155:3013
Chorvatova Barbora38:52I194:2213
Matus Topor29:48B224:1012
Tomasovic Michal25:24A249:34
 
 
93EK Egyesületen kívüliCBDhiba
Gábor József12:44D12:446
Gábor AnitahibaC
Vári Kálmán48:05I
Gábor József10:09B
Gábor Anita17:37D
Vári Kálmán29:27A
Gábor József12:04I
Gábor AnitahibaH
Vári Kálmán24:15E
 
92SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeDezsohiba
Molnár LénahibaC
Molnár Bálint29:07E
Németh Ágnes dr.18:26H
Molnár LénahibaD
Molnár Bálint31:27I
Németh Ágnes dr.15:10C
Molnár Léna32:53H
Molnár Bálint21:01A
Németh Ágnes dr.20:43D
 
90BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CBEAC ürgékhiba
Ürge László27:30D27:3018
Ürge Dóra28:33I56:0316
Ürge Diána18:08E74:1114
Ürge László20:34H94:4514
Ürge Dóra20:51A115:3613
Ürge Diána17:07I132:4312
Ürge László17:43C150:2612
Ürge Dóra16:30E166:5611
Ürge DiánahibaA
 
91TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTTE TóTÉKhiba
Tóth Tamás14:39H14:3912
Tóth Martin40:00D54:3915
Kovács GergőhibaC
Tóth Tamás11:25F
Tóth MartinhibaH
Kovács Gergo17:52D
Tóth Tamás10:46A
Tóth MartinhibaC
Kovács Gergo14:07H
 
32KAL Kalocsai Sport EgyesületKAL2 Bociékhiba
Borbás Nándor11:46G11:461
Rostás Anikó20:11F31:5711
Bartus Vince15:33D47:309
Borbás Nándor9:32E57:028
Rostás AnikóhibaG
Bartus Vince14:38H
Borbás Nándor9:10C
Rostás Anikó14:34B
Bartus Vince13:08C
 
36SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA8 Etil team :)hiba
Bertóti Regina12:23B12:234
Gyimesi Zoltán13:46G26:092
Zai Bálint11:10B37:192
Bertóti Regina13:01I50:202
Gyimesi Zoltán11:21B61:412
Zai BálinthibaD
Bertóti Regina13:52D
Gyimesi Zoltán11:41F
Zai Bálint11:35I
 
11BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CBEA1 Gézákhiba
Marosán Ágnes13:12D13:129
Marosán Dávid13:04H26:163
Vörös DánielhibaH
Marosán Ágnes14:24H
Marosán Dávid12:06C
Vörös Dániel11:35C
Marosán Ágnes13:13C
Marosán Dávid13:22D
Vörös Dániel11:26D
 
29SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleSZV2hiba
Szencz AttilahibaD
Takács Ágnes20:30I
Vajda Villő33:15F
Szencz Attila15:57H
Takács Ágnes19:11A
Vajda Villő27:05H
Szencz AttilahibaC
Takács Ágnes18:07E
Vajda VillőnfbA
 
54HUF HUFEZE PásztóHUF HUFezehiba
Fedelin TiborhibaC
Hugyecz Zoltán13:43E
Reviczki Zsolt14:52G
Fedelin Tibor15:53D
Hugyecz Zoltán15:32I
Reviczki Zsolt13:05C
Fedelin Tibor14:45H
Hugyecz Zoltán15:19A
Reviczki Zsolt12:23E
 
56KFK KFKI Petőfi SportkörKFK2hiba
Nagy Gábor11:55E11:553
Schultheisz EdinahibaG
Gergely Csaba19:22B
Nagy Gábor12:31I
Schultheisz Edina20:54B
Gergely Csaba12:29F
Nagy Gábor13:55A
Schultheisz Edina23:38F
Gergely CsabahibaG
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP6hiba
Korózs Attila12:48I12:488
Boros Kitti19:49E32:3712
Bóta András17:41G50:1812
Korózs Attila13:04D63:2211
Boros Kitti15:46I79:0810
Bóta András12:41C91:498
Korózs Attila9:39B101:288
Boros Kitti16:00A117:288
Bóta AndráshibaE
 
50FLF Fehérlófia SportegyesületFLFhiba
Ratinland Zsófia19:57H19:5717
Dani Nándor22:43A42:4014
Bernáth Zsolt17:07C59:4713
Ratinland Zsófia13:44C73:3113
Dani Nándor20:34E94:0512
Bernáth Zsolt14:26E108:3111
Ratinland Zsófia12:39D121:1011
Dani NándorhibaI
Bernáth Zsolt17:22G
 
 
 
 
N100 (1)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
114FSC Futárok Sport ClubFSC121:40
Csikós Nóra13:27A13:271
Mezei Anikó14:15H27:421
Kövér Csilla16:12G43:541
Csikós Nóra13:11H57:051
Mezei Anikó11:49C68:541
Kövér Csilla12:56B81:501
Csikós Nóra13:34F95:241
Mezei Anikó14:09D109:331
Kövér Csilla12:07F121:40
 
 
 
 
N150 (2)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
62PSE Postás Sport EgyesületPSEhiba
Nemesházi Lászlóné28:04C28:042
Ostorics Zsuzsanna31:47H59:512
Gösswein Judit24:54E84:452
Nemesházi Lászlóné24:30G109:152
Ostorics Zsuzsanna22:28C131:432
Gösswein Judit28:20I160:032
Nemesházi LászlónéhibaE
Ostorics ZsuzsannaD
Gösswein JuditA
 
23BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CBEA2 BoszikEAChiba
Biró Aletta22:28F22:281
Burian Hana22:49H45:171
Hajas Csilla16:49H62:061
Biró Aletta22:05G84:111
Burian Hana17:00C101:111
Hajas Csilla19:05A120:161
Biró Aletta20:02B140:181
Burian HanahibaD
Hajas Csilla18:42F
 
 
 
 
N21 (4)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
118SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS2112:28
Lilianna Biederman13:52G13:521
Boros Anna14:31C28:231
Goldmann Júlia11:54F40:171
Lilianna Biederman13:13B53:301
Boros Anna12:27D65:571
Goldmann Júlia11:56G77:531
Lilianna Biederman11:02F88:551
Boros Anna13:09H102:041
Goldmann Júlia10:24B112:28
 
288HOD Hód-mentor sport és műpártolóHódos csajok137:18
Kisháziné Zombory Erika16:08D16:082
Bán Borbála16:01C32:092
Szöllősi Judit17:07D49:162
Kisháziné Zombory Erika12:47B62:032
Bán Borbála17:26D79:292
Szöllősi Judit14:52H94:212
Kisháziné Zombory Erika14:56I109:172
Bán Borbála13:58H123:152
Szöllősi Judit14:03C137:18
 
374VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleVHS2 MeLiBo150:42
Németh Zsoltné19:35H19:353
Lantai Lili19:27A39:023
Lantai Anna Boróka20:55I59:573
Németh Zsoltné13:24C73:213
Lantai Lili16:06E89:273
Lantai Anna Boróka14:15A103:423
Németh Zsoltné16:32D120:143
Lantai Lili16:38I136:523
Lantai Anna Boróka13:50E150:42
 
 
84XKOK KOB Sokol PezinokXKOK3hiba
Danka Ondovcikova30:11A30:114
Klara Kapustova31:10I61:214
Toporova Lubka22:47E84:084
Danka Ondovcikova21:47H105:554
Klara Kapustova23:24A129:194
Toporova LubkahibaI
Danka Ondovcikova23:26F
Klara Kapustova19:01E
Toporova LubkaA
 
 
 
 
N40 (5)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
19MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoMOM2112:18
Czakó Boglárka11:41E11:411
Kálmán Tamara13:04C24:451
Zempléni Lilla12:57D37:421
Czakó Boglárka12:40C50:221
Kálmán Tamara15:42D66:041
Zempléni Lilla11:07H77:111
Czakó Boglárka11:09G88:201
Kálmán Tamara12:05H100:251
Zempléni Lilla11:53C112:18
 
258KJS Kirchhofer József SportegyesülKJS5 a Három Vadliba179:53
Kiss Boglárka26:29A26:294
Kiss Kamilla20:44F47:133
Nagy Zsófia19:59E67:122
Kiss Boglárka17:50E85:022
Kiss Kamilla21:47G106:493
Nagy Zsófia20:22G127:112
Kiss Boglárka18:25I145:362
Kiss Kamilla17:44B163:202
Nagy Zsófia16:33C179:53
 
 
86XKOK KOB Sokol PezinokXKOK5hiba
Gabika Jezikova35:40F35:405
Natalia Jezikova27:44B63:244
Toporova Karolina48:13G111:374
Gabika Jezikova17:31A129:084
Natalia JezikovaF
Toporova KarolinahibaC
Gabika Jezikova23:44H
Natalia Jezikova36:38G
Toporova Karolina42:15E
 
72TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTTE4hiba
Tóth Barbara20:34F20:343
Lengyel Krisztina22:13H42:472
Kocsis Fanni26:59G69:463
Tóth Barbara17:37G87:233
Lengyel Krisztina15:17C102:402
Kocsis FannihibaB
Tóth Barbara13:38B
Lengyel KrisztinaD
Kocsis FanniF
 
26SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS3hiba
Lénárt Lili15:19A15:192
Varga PetrahibaI
Mag Viktória15:33D
Lénárt Lili19:30H
Varga Petra15:37A
Mag Viktória13:54I
Lénárt Lili12:53F
Varga Petra15:21E
Mag Viktória11:47B
 
 
 
 
N50 (10)
HelyRajtszVáltóCsapatnévIdő
NévIdőKombV. IdőVHely
 
117SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA5 Sisterhood124:03
Hajnal Dorottya13:29A13:293
Kálmán Imola16:19E29:482
Zacher Enikő14:07H43:551
Hajnal Dorottya11:52E55:471
Kálmán Imola14:52I70:392
Zacher Enikő11:49C82:281
Hajnal Dorottya14:22I96:502
Kálmán Imola15:05A111:552
Zacher Enikő12:08D124:03
 
 
47ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP7hiba
Csécs BoglárkahibaE
Tősi VirághibaA
Szemere Boglárka18:55B
Csécs Boglárka21:49C
Tősi Virág19:02E
Szemere Boglárka18:29D
Csécs BoglárkahibaG
Tősi Virág19:04I
Szemere Boglárka24:07I
 
43DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC6 AnitaAnkaEmesehiba
Tóbis Anita13:35I13:354
Tamás BiankahibaB
Szilágyi Emese13:20H
Tóbis Anita17:34A
Tamás Bianka12:58F
Szilágyi Emese11:45C
Tóbis Anita13:05E
Tamás Bianka13:28G
Szilágyi Emese11:37D
 
85XKOK KOB Sokol PezinokXKOK4hiba
Evka Ondovcikova32:03H32:039
Alzbeta KopcikovahibaA
Lucia Ondovcikova15:44C
Evka OndovcikovaC
Alzbeta KopcikovaE
Lucia OndovcikovaD
Evka OndovcikovaD
Alzbeta KopcikovaI
Lucia OndovcikovaH
 
78XAEL Wawel KrakowXAEL4hiba
Zofia Slonska18:08D18:086
Natalia Wójcik18:45C36:535
Magdalena TopórhibaE
Zofia Slonska16:42B
Natalia Wójcik17:35D
Magdalena Topór13:22I
Zofia Slonska18:09I
Natalia Wójcik16:33H
Magdalena TopórhibaA
 
24SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnSPA6 Dangerous Girlshiba
Orosz Viktória22:24B22:248
Zacher Noémi18:11G40:356
Egei Petra13:08A53:434
Orosz Viktória27:27I81:105
Zacher Noémi11:34B92:443
Egei Petra12:08F104:523
Orosz Viktória20:32D125:243
Zacher Noémi11:45F137:093
Egei PetrahibaH
 
27SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeSDS4hiba
Mag Fruzsina15:18H15:185
Goldmann Kata17:43A33:013
Nagy Szilvia19:32A52:333
Mag Fruzsina12:11C64:443
Goldmann KatahibaE
Nagy Szilvia15:17E
Mag Fruzsina13:09D
Goldmann Kata15:58I
Nagy Szilvia16:32I
 
42DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClDTC5 EsztiViriIringóhiba
Kovács Eszter12:53E12:531
Ledniczky Virág20:26A33:194
Szilágyi Iringó20:36C53:555
Kovács Eszter11:33C65:284
Ledniczky VirághibaE
Szilágyi Iringó12:35E
Kovács Eszter12:40G
Ledniczky Virág20:41I
Szilágyi Iringó16:49G
 
30ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuESP2hiba