Nógrád Nagydíj 3x3 váltó 2016V 2016.04.03. 22:39
Eredményekkészítette: OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
Long (88)
HelyRajtszVáltóKategóriaCsapatnévIdőCsaládi
NévIdő
 
116SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF21SPA4 Dream-team85:56
Peregi Dániel9:24
Lengyel Ádám9:56
Weiler Virág10:00
Peregi Dániel9:03
Lengyel Ádám9:09
Weiler Virág11:05
Peregi Dániel8:17
Lengyel Ádám9:17
Weiler Virág9:45
 
27SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF21SPA2 Fanatics91:51
Zacher Márton10:44
Egei Tamás13:08
Sulyok Ábel9:03
Zacher Márton8:22
Egei Tamás12:44
Sulyok Ábel9:18
Zacher Márton8:12
Egei Tamás11:15
Sulyok Ábel9:05
 
387ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutF21ZTC97:20
Csertán András12:26
Skomedal Asmund11:22
Porgányi Márk11:30
Csertán András12:51
Skomedal Asmund9:53
Porgányi Márk9:12
Csertán András10:18
Skomedal Asmund10:06
Porgányi Márk9:42
 
410DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMixDTC4 Hawervagy?!101:36
Halona Gergely13:58
Balabás Péter Gergő10:51
Szuromi Luca11:44
Halona Gergely11:48
Balabás Péter Gergő9:58
Szuromi Luca10:32
Halona Gergely10:14
Balabás Péter Gergő10:49
Szuromi Luca11:42
 
52SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF21SDS1102:11
Stork Mihály11:51
Tábori Milán10:01
Fehérvári Dániel11:57
Stork Mihály12:50
Tábori Milán16:16
Fehérvári Dániel8:31
Stork Mihály10:17
Tábori Milán11:22
Fehérvári Dániel9:06
 
625HOD Hód-mentor sport és műpártolóF100HOD1 Hódok107:42
Forrai Gábor11:43
Forrai Miklós13:50
Vörös Endre13:46
Forrai Gábor11:43
Forrai Miklós12:13
Vörös Endre10:14
Forrai Gábor10:52
Forrai Miklós12:38
Vörös Endre10:43
 
722HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KF100HSP111:26
Kertész Gábor12:34
Szűcs Attila17:28
Marton János10:41
Kertész Gábor10:59
Szűcs Attila12:39
Marton János11:03
Kertész Gábor11:20
Szűcs Attila13:37
Marton János11:05
 
89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoN40MOM2112:18
Czakó Boglárka11:41
Kálmán Tamara13:04
Zempléni Lilla12:57
Czakó Boglárka12:40
Kálmán Tamara15:42
Zempléni Lilla11:07
Czakó Boglárka11:09
Kálmán Tamara12:05
Zempléni Lilla11:53
 
918SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeN21SDS2112:28
Lilianna Biederman13:52
Boros Anna14:31
Goldmann Júlia11:54
Lilianna Biederman13:13
Boros Anna12:27
Goldmann Júlia11:56
Lilianna Biederman11:02
Boros Anna13:09
Goldmann Júlia10:24
 
106DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMixDTC3 Zsigmond család113:23Családi
Zsigmond Zsombor18:35
Zsigmond Száva13:08
Zsigmond Vanda11:22
Zsigmond Zsombor12:56
Zsigmond Száva12:11
Zsigmond Vanda11:59
Zsigmond Zsombor12:29
Zsigmond Száva10:37
Zsigmond Vanda10:06
 
1177XAEL Wawel KrakowF50XAEL3113:26
Jukub Kijak11:17
Grzegorz Baran20:15
Michal Topór12:07
Jukub Kijak12:10
Grzegorz Baran10:50
Michal Topór12:17
Jukub Kijak11:40
Grzegorz Baran11:17
Michal Topór11:33
 
1231CSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesMixCSP113:29Családi
Gönczi Péter12:47
Gönczi Keve14:00
Gönczi Róbert13:23
Gönczi Péter13:23
Gönczi Keve12:56
Gönczi Róbert9:56
Gönczi Péter11:06
Gönczi Keve13:34
Gönczi Róbert12:24
 
1235GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubF21GYO1113:29
Pintér Ábel13:11
Tóth Ádám10:08
Simon Gábor16:43
Pintér Ábel10:32
Tóth Ádám9:48
Simon Gábor20:38
Pintér Ábel9:43
Tóth Ádám8:44
Simon Gábor14:02
 
1439BMG Babits Mihály Gimnázium DSEF21BMG3 The Smiths114:14
Kovács Róbert12:46
Kovács Péter József15:30
Kovács Róbert12:14
Kovács Róbert11:34
Kovács Péter József15:12
Kovács Róbert9:16
Kovács Róbert13:37
Kovács Péter József14:12
Kovács Róbert9:53
 
158MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoF50MOM1115:06
Pályi Lőrinc12:36
Iván Eszter18:20
Miavecz Balázs11:09
Pályi Lőrinc11:29
Iván Eszter14:56
Miavecz Balázs8:45
Pályi Lőrinc10:48
Iván Eszter18:26
Miavecz Balázs8:37
 
1670TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőMixTTE5115:35
Péntek Gréti16:01
Kövesdi Ádám15:16
Szlávik dr. Zoltán11:58
Péntek Gréti13:01
Kövesdi Ádám11:49
Szlávik dr. Zoltán11:58
Péntek Gréti10:11
Kövesdi Ádám11:59
Szlávik dr. Zoltán13:22
 
1712KAL Kalocsai Sport EgyesületMixKAL1 Dénesék117:30Családi
Dénes Réka15:58
Dénes Orsolya13:24
Dénes Zoltán10:02
Dénes Réka14:53
Dénes Orsolya13:50
Dénes Zoltán10:28
Dénes Réka15:07
Dénes Orsolya14:50
Dénes Zoltán8:58
 
1814FSC Futárok Sport ClubN100FSC121:40
Csikós Nóra13:27
Mezei Anikó14:15
Kövér Csilla16:12
Csikós Nóra13:11
Mezei Anikó11:49
Kövér Csilla12:56
Csikós Nóra13:34
Mezei Anikó14:09
Kövér Csilla12:07
 
1969STE TájFutEMixSTE122:51
Liskány Diána14:07
Liskány József16:28
Liskány Krisztina13:40
Liskány Diána12:54
Liskány József14:40
Liskány Krisztina11:37
Liskány Diána14:05
Liskány József13:50
Liskány Krisztina11:30
 
2028SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF50SPA7 Májjerek123:13
Barta Gergely13:57
Klement Kelén13:08
Vidor Gergely13:01
Barta Gergely18:25
Klement Kelén15:06
Vidor Gergely10:19
Barta Gergely16:06
Klement Kelén11:41
Vidor Gergely11:30
 
2117SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnN50SPA5 Sisterhood124:03
Hajnal Dorottya13:29
Kálmán Imola16:19
Zacher Enikő14:07
Hajnal Dorottya11:52
Kálmán Imola14:52
Zacher Enikő11:49
Hajnal Dorottya14:22
Kálmán Imola15:05
Zacher Enikő12:08
 
2283XKOK KOB Sokol PezinokF50XKOK2125:32
Matus Simo13:03
Dominic Ditri13:56
Christian Heffner16:38
Matus Simo13:31
Dominic Ditri13:21
Christian Heffner16:19
Matus Simo10:20
Dominic Ditri14:37
Christian Heffner13:47
 
2333KJS Kirchhofer József SportegyesülF100KJS1 Top G-A-N Team126:05
Kiss György ifj.12:21
Győri János Attila18:08
Bozsó Norbert12:01
Kiss György ifj.13:55
Győri János Attila17:33
Bozsó Norbert10:15
Kiss György ifj.13:44
Győri János Attila17:44
Bozsó Norbert10:24
 
2421VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleMixVHS1 Bálintok127:22Családi
Bálint Benedek12:31
Bálint Bence14:15
Bálint Ádám16:46
Bálint Benedek12:27
Bálint Bence15:08
Bálint Ádám16:17
Bálint Benedek13:03
Bálint Bence13:49
Bálint Ádám13:06
 
2566SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF100SDS8128:06
Fehérvári Zsolt13:38
Nagy Ákosné19:03
Nagy Ákos14:26
Fehérvári Zsolt12:58
Nagy Ákosné14:31
Nagy Ákos11:30
Fehérvári Zsolt12:06
Nagy Ákosné14:40
Nagy Ákos15:14
 
2676XAEL Wawel KrakowF100XAEL2133:34
Kuryj Marek13:33
Monika Topor20:47
Marek Slonski13:26
Kuryj Marek12:38
Monika Topor15:51
Marek Slonski13:01
Kuryj Marek12:31
Monika Topor15:27
Marek Slonski16:20
 
2763SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF50SDS5134:20
Verebélyi Márton12:50
Sörös Zoltán20:46
Stork Gábor12:54
Verebélyi Márton13:24
Sörös Zoltán25:04
Stork Gábor11:42
Verebélyi Márton12:34
Sörös Zoltán14:33
Stork Gábor10:33
 
2855JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvF100JMD2134:21
Halaj László13:31
Zagyi Róbert17:47
Zagyi László15:03
Halaj László12:35
Zagyi Róbert17:14
Zagyi László14:22
Halaj László12:15
Zagyi Róbert18:16
Zagyi László13:18
 
2988HOD Hód-mentor sport és műpártolóN21Hódos csajok137:18
Kisháziné Zombory Erika16:08
Bán Borbála16:01
Szöllősi Judit17:07
Kisháziné Zombory Erika12:47
Bán Borbála17:26
Szöllősi Judit14:52
Kisháziné Zombory Erika14:56
Bán Borbála13:58
Szöllősi Judit14:03
 
3053HOD Hód-mentor sport és műpártolóMixHOD2 KisHódok141:52
Olasz Márk11:53
Kisházi Gábor ifj.16:07
Kisházi Emma21:14
Olasz Márk11:10
Kisházi Gábor ifj.13:27
Kisházi Emma22:37
Olasz Márk12:49
Kisházi Gábor ifj.13:23
Kisházi Emma19:12
 
3189DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClMixDTC-megváltó145:14
Várady Szilvia15:55
Hegedűs Ágnes dr.17:13
Kovács József15:44
Várady Szilvia18:16
Hegedűs Ágnes dr.14:07
Kovács József17:27
Várady Szilvia14:30
Hegedűs Ágnes dr.16:52
Kovács József15:10
 
3234JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvF100JMD1148:01
Kissné Kiss Mária19:24
Kiss Dénes16:37
Sisa Dorottya18:18
Kissné Kiss Mária20:07
Kiss Dénes14:40
Sisa Dorottya13:10
Kissné Kiss Mária16:04
Kiss Dénes16:23
Sisa Dorottya13:18
 
3374VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleN21VHS2 MeLiBo150:42
Németh Zsoltné19:35
Lantai Lili19:27
Lantai Anna Boróka20:55
Németh Zsoltné13:24
Lantai Lili16:06
Lantai Anna Boróka14:15
Németh Zsoltné16:32
Lantai Lili16:38
Lantai Anna Boróka13:50
 
3482XKOK KOB Sokol PezinokF50XKOK1162:29
Nicholas Ditri25:58
Andrej Miklos17:45
Matej Patoprsty13:48
Nicholas Ditri20:56
Andrej Miklos16:21
Matej Patoprsty14:14
Nicholas Ditri17:31
Andrej Miklos18:11
Matej Patoprsty17:45
 
3560KJS Kirchhofer József SportegyesülF50KJS2 HÁROM GYÉMÁNT167:38
Szabó Marcell11:19
Nagy Péter15:49
Pintér Barnabás Szabolc41:02
Szabó Marcell11:02
Nagy Péter12:17
Pintér Barnabás Szabolc26:50
Szabó Marcell9:33
Nagy Péter12:05
Pintér Barnabás Szabolc27:41
 
3651GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubF150GYO3178:45
Szalai Éva28:04
Tengely Sándor16:24
Szalóki Rezső15:47
Szalai Éva27:09
Tengely Sándor15:58
Szalóki Rezső15:49
Szalai Éva29:58
Tengely Sándor14:45
Szalóki Rezső14:51
 
3758KJS Kirchhofer József SportegyesülN40KJS5 a Három Vadliba179:53
Kiss Boglárka26:29
Kiss Kamilla20:44
Nagy Zsófia19:59
Kiss Boglárka17:50
Kiss Kamilla21:47
Nagy Zsófia20:22
Kiss Boglárka18:25
Kiss Kamilla17:44
Nagy Zsófia16:33
 
 
3848ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuF50ESP4216:11
Szemerédi Botond15:20
Garbacz Máté26:25
Tuza Zétény23:02
Szemerédi Botond14:33
Garbacz Máté43:49
Tuza Zétény25:27
Szemerédi Botond12:41
Garbacz Máté27:12
Tuza Zétény27:42
 
3959KJS Kirchhofer József SportegyesülF150KJS3 GO-ld Boys226:22
Dudok Csaba25:10
Nagy József21:18
Kiss György27:00
Dudok Csaba26:28
Nagy József20:01
Kiss György27:06
Dudok Csaba28:15
Nagy József21:37
Kiss György29:27
 
4081XKOK KOB Sokol PezinokMixXKOK6249:34
Chorvatova Barbora43:12
Matus Topor21:48
Tomasovic Michal18:15
Chorvatova Barbora30:03
Matus Topor21:21
Tomasovic Michal20:51
Chorvatova Barbora38:52
Matus Topor29:48
Tomasovic Michal25:24
 
4149ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuF40ESP5259:27
Dobrocsi Levente30:41
Varga Gergő24:39
Vörös Gergő48:29
Dobrocsi Levente19:44
Varga Gergő21:44
Vörös Gergő28:52
Dobrocsi Levente31:55
Varga Gergő20:15
Vörös Gergő33:08
 
 
50FLF Fehérlófia SportegyesületMixFLFhiba
Ratinland Zsófia19:57
Dani Nándor22:43
Bernáth Zsolt17:07
Ratinland Zsófia13:44
Dani Nándor20:34
Bernáth Zsolt14:26
Ratinland Zsófia12:39
Dani Nándorhiba
Bernáth Zsolt17:22
 
54HUF HUFEZE PásztóMixHUF HUFezehiba
Fedelin Tiborhiba
Hugyecz Zoltán13:43
Reviczki Zsolt14:52
Fedelin Tibor15:53
Hugyecz Zoltán15:32
Reviczki Zsolt13:05
Fedelin Tibor14:45
Hugyecz Zoltán15:19
Reviczki Zsolt12:23
 
56KFK KFKI Petőfi SportkörMixKFK2hiba
Nagy Gábor11:55
Schultheisz Edinahiba
Gergely Csaba19:22
Nagy Gábor12:31
Schultheisz Edina20:54
Gergely Csaba12:29
Nagy Gábor13:55
Schultheisz Edina23:38
Gergely Csabahiba
 
65SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF100SDS7hiba
Szőllős Andráshiba
Furtner István12:49
Varga István16:30
Szőllős András15:18
Furtner István11:53
Varga István12:56
Szőllős Andráshiba
Furtner István12:15
Varga István14:34
 
92SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeMixDezsohiba
Molnár Lénahiba
Molnár Bálint29:07
Németh Ágnes dr.18:26
Molnár Lénahiba
Molnár Bálint31:27
Németh Ágnes dr.15:10
Molnár Léna32:53
Molnár Bálint21:01
Németh Ágnes dr.20:43
 
93EK Egyesületen kívüliMixCBDhiba
Gábor József12:44
Gábor Anitahiba
Vári Kálmán48:05
Gábor József10:09
Gábor Anita17:37
Vári Kálmán29:27
Gábor József12:04
Gábor Anitahiba
Vári Kálmán24:15
 
36SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnMixSPA8 Etil team :)hiba
Bertóti Regina12:23
Gyimesi Zoltán13:46
Zai Bálint11:10
Bertóti Regina13:01
Gyimesi Zoltán11:21
Zai Bálinthiba
Bertóti Regina13:52
Gyimesi Zoltán11:41
Zai Bálint11:35
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuMixESP6hiba
Korózs Attila12:48
Boros Kitti19:49
Bóta András17:41
Korózs Attila13:04
Boros Kitti15:46
Bóta András12:41
Korózs Attila9:39
Boros Kitti16:00
Bóta Andráshiba
 
32KAL Kalocsai Sport EgyesületMixKAL2 BociékhibaCsaládi
Borbás Nándor11:46
Rostás Anikó20:11
Bartus Vince15:33
Borbás Nándor9:32
Rostás Anikóhiba
Bartus Vince14:38
Borbás Nándor9:10
Rostás Anikó14:34
Bartus Vince13:08
 
11BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CMixBEA1 GézákhibaCsaládi
Marosán Ágnes13:12
Marosán Dávid13:04
Vörös Dánielhiba
Marosán Ágnes14:24
Marosán Dávid12:06
Vörös Dániel11:35
Marosán Ágnes13:13
Marosán Dávid13:22
Vörös Dániel11:26
 
29SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleMixSZV2hiba
Szencz Attilahiba
Takács Ágnes20:30
Vajda Villő33:15
Szencz Attila15:57
Takács Ágnes19:11
Vajda Villő27:05
Szencz Attilahiba
Takács Ágnes18:07
Vajda Villőnfb
 
23BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CN150BEA2 BoszikEAChiba
Biró Aletta22:28
Burian Hana22:49
Hajas Csilla16:49
Biró Aletta22:05
Burian Hana17:00
Hajas Csilla19:05
Biró Aletta20:02
Burian Hanahiba
Hajas Csilla18:42
 
68SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF150SPA9 Kevertem :)hiba
Peregi Tamáshiba
Gyalog László25:26
Oszkó László14:38
Peregi Tamás19:00
Gyalog László22:59
Oszkó László14:08
Peregi Tamás22:51
Gyalog László17:36
Oszkó László13:53
 
62PSE Postás Sport EgyesületN150PSEhiba
Nemesházi Lászlóné28:04
Ostorics Zsuzsanna31:47
Gösswein Judit24:54
Nemesházi Lászlóné24:30
Ostorics Zsuzsanna22:28
Gösswein Judit28:20
Nemesházi Lászlónéhiba
Ostorics Zsuzsanna
Gösswein Judit
 
90BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CMixBEAC ürgékhiba
Ürge László27:30
Ürge Dóra28:33
Ürge Diána18:08
Ürge László20:34
Ürge Dóra20:51
Ürge Diána17:07
Ürge László17:43
Ürge Dóra16:30
Ürge Diánahiba
 
91TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőMixTTE TóTÉKhiba
Tóth Tamás14:39
Tóth Martin40:00
Kovács Gergőhiba
Tóth Tamás11:25
Tóth Martinhiba
Kovács Gergo17:52
Tóth Tamás10:46
Tóth Martinhiba
Kovács Gergo14:07
 
26SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeN40SDS3hiba
Lénárt Lili15:19
Varga Petrahiba
Mag Viktória15:33
Lénárt Lili19:30
Varga Petra15:37
Mag Viktória13:54
Lénárt Lili12:53
Varga Petra15:21
Mag Viktória11:47
 
79XAEL Wawel KrakowF40XAEL5hiba
Michal Mytnik30:12
Królikiewicz Hannahiba
Pawel Wójcik20:29
Michal Mytnik23:17
Królikiewicz Hannahiba
Pawel Wójcik22:35
Michal Mytnik29:15
Królikiewicz Hanna26:48
Pawel Wójcik26:38
 
71TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF40TTE3hiba
Néda Tamás16:16
Karakai Áronhiba
Kovács Kende Pál18:10
Néda Tamás14:48
Karakai Áron12:09
Kovács Kende Pál14:09
Néda Tamás18:11
Karakai Áron13:15
Kovács Kende Pál15:42
 
72TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN40TTE4hiba
Tóth Barbara20:34
Lengyel Krisztina22:13
Kocsis Fanni26:59
Tóth Barbara17:37
Lengyel Krisztina15:17
Kocsis Fannihiba
Tóth Barbara13:38
Lengyel Krisztina
Kocsis Fanni
 
5DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClF50DTC2 Kihívókhiba
Göbler Balázs Benedek11:53
Leleszi Marcellhiba
Demeter Ambrushiba
Göbler Balázs Benedek11:11
Leleszi Marcell11:25
Demeter Ambrus9:25
Göbler Balázs Benedek12:33
Leleszi Marcell14:34
Demeter Ambrus10:17
 
3SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleF50SZV1hiba
Kovács-Deák Zsombor12:39
Fogarasi Bernát20:13
Szabó Levente18:42
Kovács-Deák Zsombor10:34
Fogarasi Bernát22:19
Szabó Leventehiba
Kovács-Deák Zsombor12:00
Fogarasi Bernát20:30
Szabó Levente13:53
 
86XKOK KOB Sokol PezinokN40XKOK5hiba
Gabika Jezikova35:40
Natalia Jezikova27:44
Toporova Karolina48:13
Gabika Jezikova17:31
Natalia Jezikova
Toporova Karolinahiba
Gabika Jezikova23:44
Natalia Jezikova36:38
Toporova Karolina42:15
 
64SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF40SDS6hiba
Kronovetter Balázshiba
Kronovetter Mátéhiba
Tóth Ábel Tibor18:50
Kronovetter Balázshiba
Kronovetter Mátéhiba
Tóth Ábel Tibor20:37
Kronovetter Balázs24:43
Kronovetter Máté39:05
Tóth Ábel Tibor21:02
 
13SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF21SPA3 Heavy Boyshiba
Egei Patrik10:52
Egei Balázs13:18
Bugár Gergely8:54
Egei Patrikhiba
Egei Balázs10:28
Bugár Gergely9:59
Egei Patrik8:22
Egei Balázs10:23
Bugár Gergely9:40
 
4DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClF21DTC1 Trochárhiba
Tugyi Levente9:22
Kirilla Péter11:07
Nyeste Ákos10:30
Tugyi Levente9:10
Kirilla Péter9:03
Nyeste Ákos9:44
Tugyi Levente8:15
Kirilla Péterhiba
Nyeste Ákos10:11
 
1SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnF21SPA1 Elit teamhiba
Bakó Áron9:03
Hortobágyi Ákos12:14
Ormay Mihály10:40
Bakó Áron7:49
Hortobágyi Ákos9:32
Ormay Mihály8:31
Bakó Áronhiba
Hortobágyi Ákos10:38
Ormay Mihály8:56
 
20TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF21TTE1hiba
Hajdu Erik10:23
Tóth Adrián8:46
Hajdu Martin11:18
Hajdu Erikhiba
Tóth Adrián8:50
Hajdu Martin9:25
Hajdu Erikhiba
Tóth Adrián10:22
Hajdu Martin9:59
 
41DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClF40DTC7 Kicsi a bors...hiba
Tőczik Vendelhiba
Demeter Ágoston17:07
Takács Gergely Levente28:53
Tőczik Vendel15:43
Demeter Ágoston18:09
Takács Gergely Levente10:50
Tőczik Vendel16:08
Demeter Ágoston18:02
Takács Gergely Levente14:48
 
84XKOK KOB Sokol PezinokN21XKOK3hiba
Danka Ondovcikova30:11
Klara Kapustova31:10
Toporova Lubka22:47
Danka Ondovcikova21:47
Klara Kapustova23:24
Toporova Lubkahiba
Danka Ondovcikova23:26
Klara Kapustova19:01
Toporova Lubka
 
38BMG Babits Mihály Gimnázium DSEF21BMG2 GeGyuPehiba
Árkos Gergelyhiba
Boka György18:36
Antal Péter11:39
Árkos Gergely15:51
Boka György16:18
Antal Péter14:08
Árkos Gergely14:36
Boka György13:33
Antal Péter12:09
 
15ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuF50ESP1hiba
Bárány Tamáshiba
Révész Tamás10:26
Jacsó Barnabás19:15
Bárány Tamás13:12
Révész Tamás10:45
Jacsó Barnabáshiba
Bárány Tamás15:18
Révész Tamás9:20
Jacsó Barnabás15:23
 
47ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuN50ESP7hiba
Csécs Boglárkahiba
Tősi Virághiba
Szemere Boglárka18:55
Csécs Boglárka21:49
Tősi Virág19:02
Szemere Boglárka18:29
Csécs Boglárkahiba
Tősi Virág19:04
Szemere Boglárka24:07
 
43DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClN50DTC6 AnitaAnkaEmesehiba
Tóbis Anita13:35
Tamás Biankahiba
Szilágyi Emese13:20
Tóbis Anita17:34
Tamás Bianka12:58
Szilágyi Emese11:45
Tóbis Anita13:05
Tamás Bianka13:28
Szilágyi Emese11:37
 
42DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClN50DTC5 EsztiViriIringóhiba
Kovács Eszter12:53
Ledniczky Virág20:26
Szilágyi Iringó20:36
Kovács Eszter11:33
Ledniczky Virághiba
Szilágyi Iringó12:35
Kovács Eszter12:40
Ledniczky Virág20:41
Szilágyi Iringó16:49
 
78XAEL Wawel KrakowN50XAEL4hiba
Zofia Slonska18:08
Natalia Wójcik18:45
Magdalena Topórhiba
Zofia Slonska16:42
Natalia Wójcik17:35
Magdalena Topór13:22
Zofia Slonska18:09
Natalia Wójcik16:33
Magdalena Topórhiba
 
46ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuF100ESP3hiba
Fekete Zoltán19:26
Jacsó Tiborhiba
Vass Dániel21:12
Fekete Zoltán15:01
Jacsó Tiborhiba
Vass Dánielhiba
Fekete Zoltán21:57
Jacsó Tibor11:47
Vass Dániel20:45
 
19SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporF100SZU Bokorugrókhiba
Kurusa Gergely14:42
Blum ifj. László13:35
Szőri Kornélhiba
Kurusa Gergely14:24
Blum ifj. László10:33
Szőri Kornél10:40
Kurusa Gergely13:13
Blum ifj. László10:27
Szőri Kornél11:33
 
85XKOK KOB Sokol PezinokN50XKOK4hiba
Evka Ondovcikova32:03
Alzbeta Kopcikovahiba
Lucia Ondovcikova15:44
Evka Ondovcikova
Alzbeta Kopcikova
Lucia Ondovcikova
Evka Ondovcikova
Alzbeta Kopcikova
Lucia Ondovcikova
 
61KJS Kirchhofer József SportegyesülF50KJS4 KocKul OKhiba
Tóbiás Márton32:33
Tóth András16:51
Lesták Sámuelhiba
Tóbiás Márton26:00
Tóth András19:39
Lesták Sámuelhiba
Tóbiás Márton28:49
Tóth András22:43
Lesták Sámuel21:38
 
57KFK KFKI Petőfi SportkörF50KFK1hiba
Schultheisz Botond16:52
Peics András17:20
Bihari Máté22:28
Schultheisz Botond18:15
Peics András
Bihari Máté
Schultheisz Botond14:54
Peics Andráshiba
Bihari Máté21:59
 
40DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClF50DTC8 Lám-lám...hiba
Németh Lucahiba
Komjáthi Ádám14:25
Spicze Annamária21:16
Németh Luca35:15
Komjáthi Ádám16:21
Spicze Annamáriahiba
Németh Luca20:00
Komjáthi Ádám16:17
Spicze Annamáriahiba
 
37BMG Babits Mihály Gimnázium DSEF50BMG1 Bentről kifeléhiba
Borhegyi Teodórahiba
Kiss Dóra Eszter17:43
Nagy Martinhiba
Borhegyi Teodóra15:50
Kiss Dóra Eszter15:11
Nagy Martin26:37
Borhegyi Teodóra12:23
Kiss Dóra Eszter14:20
Nagy Martin21:03
 
30ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuN50ESP2hiba
Erőss Kinga Elvira21:13
Garbacz Eszterhiba
Tiszlavicz Veronika16:25
Erőss Kinga Elvira13:28
Garbacz Eszter21:26
Tiszlavicz Veronika12:21
Erőss Kinga Elvira19:12
Garbacz Eszter14:59
Tiszlavicz Veronika12:26