Tipo Kupa 2016Szo 2016.04.30. 23:27
Eredmények - 1. napkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F10D (13)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1390Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:10
2389Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:14
3446Bátor DomokosESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:43
4393Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:44
5398Kerti MátéBSC Balatonfüredi Sport Club21:48
5395Knuth Gergely07PSE Postás Sport Egyesület21:48
7388Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:45
8386Kőszegvári Bálint08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn27:17
9397Eipl Richárd07MSE Megalódusz Sportegylet29:57
10394Bánfi BulcsúVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn31:00
11392Biró Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn33:47
12396Bánfi LórántVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn34:09
 
387Szőke VencelCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyeshiba
 
 
 
F10DK (7)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1426Cserna Levente07BKL Budakalászi Sport Club18:44
2391Demmiány Márton06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:47
3415Gutowski BenedekTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:56
4Vajda MárkEK Egyesületen kívüli25:08
5Polyák Olivér SomaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor34:25
6427Biró Lőrinc09BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:56
 
Juhász JónásEK Egyesületen kívülihiba
 
 
 
F12C (11)3,1 km 90 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
184Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:27
285Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:54
383ifj. Eipl András04MSE Megalódusz Sportegylet28:46
482Szalay Zente Álmos05CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes30:28
580Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:51
679Cserna András Máté04BKL Budakalászi Sport Club40:14
778Gadolla Áron05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:47
888Garamvári Bálint05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:25
981Krajcár Tamás04MSE Megalódusz Sportegylet51:00
1076Bordács Krisztián05MSE Megalódusz Sportegylet53:20
1186Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylet58:40
 
 
 
F12D (3)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1414Perczel Szabó Barnabás04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:34
2416Bátori Máté Richard05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:17
 
418Szabó András05VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
 
 
 
F14A (15)4,5 km 170 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
12Gönczi Péter03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:00
215Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:58
38Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz43:05
410Néda Tamás02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:31
514Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:55
65Fedor TiborXSOK Sokol Pezinok50:20
76Küronya Frigyes02BSC Balatonfüredi Sport Club52:01
84Csontos András03BSC Balatonfüredi Sport Club53:36
97Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:05
1011Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport Club54:07
1113Keleti Domonkos02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:56
129Jurás Máté03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes58:28
1312Gloch Zalán András02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:59
14470Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:32
 
1Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F14C (7)3,9 km 120 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
196Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:45
297Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:01
390Sárossi Bernát03MSE Megalódusz Sportegylet42:16
493Molnár Csongor02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako44:25
595Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:44
691Bátori Zsombor Roland02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:34
794Bonifert Balázs02VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn64:35
 
 
 
F15-18C (9)4,1 km 130 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1429Hegedüs Péter00MSE Megalódusz Sportegylet38:41
2437Harmath Dávid98BSC Balatonfüredi Sport Club41:30
3431Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör45:27
4438Deák Péter01MSE Megalódusz Sportegylet46:33
5435Pekáry Márton01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:46
6433Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:00
7436Marosffy Bálint98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako49:52
8430Kele Barnabás02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:52
9428Bátori Gergő Dávid00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:38
 
 
 
F16A (11)6,2 km 230 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
128Pályi Lőrinc01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako48:46
220Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:13
322Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:35
419Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes55:06
521Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:39
618Knuth Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:26
723Kovács Botond01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub68:50
826Vavrek Roland00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:10
927Huszár Balázs01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:26
1025Osztie Gergely01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő92:35
 
29Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F18A (6)8,2 km 260 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
135Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:00
233Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:40
338Török Zoltán99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:49
436Tóth Balázs99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba113:05
 
39Kiss Kornél98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
37Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F21A (19)12,0 km 400 m26 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
158Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako77:12
252Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:40
357Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület85:33
453Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye89:03
554Mets Márton89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako93:32
647Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako98:49
749Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn104:04
855Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló107:02
959Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu107:38
1043Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn111:56
1150Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor113:54
1251Györgyi Ábel92MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako114:07
1356Fóthi Áron82BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C120:00
1444Berecz Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye134:43
1545Eržen BorisXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub145:09
1648Boros Imre77SSC Siketek Sport Club163:38
 
60Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakohiba
41Tornai Szabolcs71SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
42Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJn.i.
 
 
 
F21B (9)9,3 km 285 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
162Fekete András82SAS Silvanus Sportegyesület71:03
265Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Club75:02
368Babka Miklós77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye80:43
4448Gyöngyösi István82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle81:54
564Dr. Sárközy GergelyEK Egyesületen kívüli89:54
672Németh Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba96:57
763Gergely Csaba74KFK KFKI Petőfi Sportkör107:26
867Venczel Gábor79MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és119:42
 
70Siegler Konrád66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F21BR (17)5,8 km 190 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1108Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle43:55
2107Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:11
3114Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:06
4113Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület49:33
5112Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló53:47
6106Balogh Péter77FSC Futárok Sport Club55:02
7122Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:13
8117Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club57:15
9119Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:53
9111Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:53
11115Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv63:03
12120Burian Lóránt97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:58
13109Szikra Zoltán77FSC Futárok Sport Club67:44
14123Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle73:28
15116Laták Rudolf74FMT FŐMTERV SE74:33
 
110Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
121Ungvárszky Ádám93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F21C (6)6,1 km 210 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1102Zsibrita Dávid87STE TájFutE57:35
2103Kéki NorbertEK Egyesületen kívüli57:37
399Győri János Attila64MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club59:33
4100Perczel-Szabó Krisztián74VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:38
5101Rudi SomaETC Egri Testedző Club77:06
6104Iván LászlóEK Egyesületen kívüli175:55
 
 
 
F35BR (15)4,6 km 160 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1138Kocsik ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:04
2128Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör39:03
3139Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:46
4136Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba44:26
5129Cserna András71BKL Budakalászi Sport Club44:32
6135Szakál Péter71KAL Kalocsai Sport Egyesület46:14
7137Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör47:24
8133Hunyadi István74SFC Széchenyi István Egyetem Sport49:49
9130Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:44
10126Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:40
11131Knuth Dávid68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C61:50
12134Osváth Szabolcs78KFK KFKI Petőfi Sportkör63:44
13127Sladič RomanXOKP OK Perkmandeljc65:42
14125Kacin VojkoXOKA OK Azimut66:11
15132Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club67:16
 
 
 
F40 (9)7,5 km 250 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1245Marosffy Dániel73OSC Orvosegyetem Sport Club51:50
2241Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club53:41
3244Vereszki Tibor76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle54:29
4243Bednarik Martin72XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves64:14
5237Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba64:24
6238Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet64:57
7240Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:33
8239Bátor Szilárd71ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu69:36
9246Koltai Zoltán67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:36
 
 
 
F45 (18)6,9 km 240 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1262Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K53:35
2254Mucsi Mihály71TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:13
3253Kolyvek László68MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és60:47
4257Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba62:47
5258Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör63:40
6249Goldmann Róbert68SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:53
7250Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület65:24
8265Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club65:44
9260Kézdy Pál69KFK KFKI Petőfi Sportkör67:09
10248Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club73:21
11264Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba74:05
12261Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub76:49
13255Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet83:05
14259Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba94:07
15252Krajcár Lajos68MSE Megalódusz Sportegylet95:26
16242Kalmár JánosPSE Postás Sport Egyesület104:14
 
256Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba
251Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F50 (21)6,1 km 180 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1277Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club49:40
2290Takács Csaba62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:21
3287Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle52:09
4276Rusvai László62FSC Futárok Sport Club53:34
5285Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület54:02
6269Fedor JozefXSOK Sokol Pezinok54:44
7271Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club56:33
8282Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K57:05
9274Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho59:03
10289Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:23
11286Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:20
12272Kele József59BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:23
13270Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport77:39
14279Liskány József61STE TájFutE81:20
15288Könnyű István60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör83:53
16273Jóni János64EK Egyesületen kívüli90:16
17278Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C90:57
18284Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C93:22
19281Magyari Árpád66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:13
20283Vadász Tamás64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör122:00
 
280Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
F60 (9)4,6 km 120 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1297Balla Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle42:25
2299Tóth Jenő52ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz50:47
3301Czimer Z. József54HUF HUFEZE Pásztó53:14
4300Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:37
5303Csöngei Dezső56VTC Veszprémi Tájfutó Club65:37
6294Katona Ferenc dr.56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle75:06
7295Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor75:24
8296Imeli János56MSE Megalódusz Sportegylet88:29
 
298Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
 
 
 
F65 (14)3,9 km 120 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1313Bacsó Attila51HER Balatonalmádi Herkules Sporteg36:59
2315Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg40:22
3318Gömbös Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület43:01
4319Németh Jenő49BTK Bakonyi Tájfutó Klub43:35
5316Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba46:11
6310Korbély Tibor50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg48:29
7309Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:51
8311Kaján László51FMT FŐMTERV SE52:51
9308Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor52:55
10320Kardos Ferenc dr.47OSC Orvosegyetem Sport Club54:36
11306Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet54:46
12312Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K55:00
13314Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club55:27
14307Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület56:35
 
 
 
F70 (12)3,5 km 110 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1325Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club38:47
2331Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:41
3329Csongrádi Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:00
4327Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg43:40
5330Hajdu Kálmán00EK Egyesületen kívüli44:01
6323Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor45:36
7328Gerely Ferenc44HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K47:19
8332Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K48:42
9485Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg49:12
10471Muszély György42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:20
11326Kempelen Miklós46OSC Orvosegyetem Sport Club52:49
12322Lohász Márton42TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:22
 
 
 
F80 (5)2,3 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1337Adolf Kempf26XKTV KTV Altdorf40:17
2336Dudás István32OSC Orvosegyetem Sport Club44:13
3339Rácz Márton36TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:09
4338Buncsik JánosPSE Postás Sport Egyesület70:53
 
335Weress Kálmán35TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N10D (9)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1404Baracsi Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:34
2408Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes12:56
3406Ódor Laura06MSE Megalódusz Sportegylet15:58
4411Paskucz-Szathmáry Henrietta06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:51
5412Szakál Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:00
6447Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:02
7410Bordács Mónika07MSE Megalódusz Sportegylet25:16
8405Doroszlai Lelle07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn28:57
 
402Zala Boglárka08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
 
 
 
N10DK (8)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1500Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:08
2385Simko Lili05BKL Budakalászi Sport Club18:41
3407Fayarchuk HannahTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:41
4401Paskucz-Szathmáry Kinga08TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:43
5Szegő SaroltaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:20
6409Demmiány Júlia06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:45
7Vajda JúliaEK Egyesületen kívüli25:03
8382Elek Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn33:37
 
 
 
N12D (4)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1420Knuth Sára05PSE Postás Sport Egyesület15:53
2419Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00
3424Dombi JúliaBSC Balatonfüredi Sport Club28:13
 
423Balogh Boglár Alíz04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
 
 
 
N14A (9)3,4 km 100 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1148Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:58
2149Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako39:34
3152Néda Júlia02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:21
4142Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:46
5146Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:30
6151Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:49
7147Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:59
8150Detrekői Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:53
9144Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:28
 
 
 
N14C (2)3,1 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1190Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:00
2191Ürge Boróka03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C80:46
 
 
 
N16A (13)4,5 km 150 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1158Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako38:03
2159Hajnal Dorottya00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:33
3157Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:38
4170Barta Luca00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:59
5164Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako50:42
6165Bartók Annamária00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:42
7169Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör55:00
8172Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako57:09
9161Goldmann Kata00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:13
10162László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako61:49
11168Kálmán Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:07
12166Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:14
13160Ürge Dóra01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako81:57
 
 
 
N21B (12)4,6 km 170 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1179Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:11
2184Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:29
3181Károlyi Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:47
4187Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:42
5177Tokaji Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület44:35
6186Dékány Szilvia89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub48:34
7178Petró Annamária82FSC Futárok Sport Club49:37
8180Bednarikova Tatiana79XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves51:33
9183Liskány Krisztina88STE TájFutE51:36
10176Lada Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:36
11182Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:52
 
185Maksimovic Draga82XORT OT RTANJn.i.
 
 
 
N21BR (13)3,5 km 110 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Liskány Diána86STE TájFutE31:21
2202Dékány Andrea87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:05
3205Bíró Alma81KRI Kristály Tájfutó és Természetj37:34
4204Plavčak AnaXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub38:30
5213Kocsis Gabriella80HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület41:05
6210Sőtér Johanna74PSE Postás Sport Egyesület41:34
7200Mauerné Nagy Zsanett76MSE Megalódusz Sportegylet44:41
8203Pincés MariannaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho44:51
9207Szalai Katalin82HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület47:44
10208Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:09
11201Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub52:28
12211Tóth Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba66:17
 
214Ürge-Vorsatz Diana dr.68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
N21C (4)4,4 km 120 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1478Pfliegler AnnaEK Egyesületen kívüli54:49
2199Czinege ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:02
3197Eiplné Sipos Ágnes79MSE Megalódusz Sportegylet75:42
4198Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K82:04
 
 
 
N40 (10)4,3 km 120 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1343Fedorova KatarinaXSOK Sokol Pezinok35:13
2347Nagy Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C37:16
3341Boros Anna70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye39:38
4348Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:59
5342Madarassy Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:33
6344Kovács-Sebestény Csilla74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:12
7346Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club57:56
8349Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:12
9345Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C63:26
 
340Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N45 (10)3,8 km 100 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1352Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é35:25
2356Győrffy Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:13
3361Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:17
4360Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club42:17
5501Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:47
6351Horváti Réka70HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K43:07
7355Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör49:05
8353Vadászné Kerese Andrea67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör51:50
9359Barsi Anna68MSE Megalódusz Sportegylet59:50
10358Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club74:29
 
 
 
N50 (9)3,1 km 65 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1363Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:03
2367Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle29:21
3366Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:12
4368Radics Anna65ETC Egri Testedző Club34:54
5371Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:08
6365Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba36:10
7370Nagy Zsuzsanna dr.59HER Balatonalmádi Herkules Sporteg38:20
8369Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:08
9364Liskányné Jáhor Anikó61STE TájFutE46:55
 
 
 
N60 (6)2,5 km 60 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1374Komár Béláné48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg30:07
2375Karsai Klára52OSC Orvosegyetem Sport Club34:02
3378Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület36:04
4377Gombkötő Zsuzsanna47VTC Veszprémi Tájfutó Club39:53
5376Fedorcsák EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:06
6373Kardos Rózsa49OSC Orvosegyetem Sport Club46:55
 
 
 
N70 (2)2,3 km 55 m7 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1379Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club61:22
 
380Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
NYILT-K (29)2,8 km 70 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1220Koltai AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:59
2224Porkoláb Edit76EK Egyesületen kívüli31:31
3490Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület32:01
4481Gerzsényi LeventeEK Egyesületen kívüli36:14
5215Bordács László71MSE Megalódusz Sportegylet36:31
6228Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:55
7480Gerzsényi BodzaEK Egyesületen kívüli38:08
8223Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör38:31
9219Oszkó IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:35
10225Knuth Petra03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:20
11Kállai KendeEK Egyesületen kívüli44:24
12Nagy BenceMSE Megalódusz Sportegylet50:22
13Horváth ÁgnesMSE Megalódusz Sportegylet50:24
14Horváth ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet50:29
15474Mitterer Andrea54BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:32
16467Csethe Zsolt76KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport55:05
17466Menesdorfer BarbaraKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport61:59
18Bobály FlóraTSE Törekvés Sport Egyesület65:05
19227Molnár Csenge05MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako70:08
20Balogh GyulaEK Egyesületen kívüli76:07
21Csurányi EszterSAS Silvanus Sportegyesület77:59
22Józsa BorbálaEK Egyesületen kívüli84:11
 
Davidesz ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Dömötör KatalinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
488Ágg ZsuzsannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Ormay ÉvaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
221Bükki GyöngyiVTC Veszprémi Tájfutó Clubhiba
Dobóka AnettEK Egyesületen kívülihiba
218Knuth Eszter Szonja04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
NYILT-SZ (10)2,5 km 60 m5 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1472Csizmadia RóbertSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:00
2442Dombi ZsófiaBSC Balatonfüredi Sport Club16:14
3441Knuth Ákos06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:53
4Szegő ÉvaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:34
5Juhász JúliaEK Egyesületen kívüli23:04
6459Kónya DiánaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:18
7468Keresztesi ÉvaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:33
8475Nagy EszterMSE Megalódusz Sportegylet34:37
9476Horváth DorottyaMSE Megalódusz Sportegylet34:39
10440Lipka Botond05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:39
 
 
 
NYILT-T (41)5,0 km 120 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Gond Gergely91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó37:12
2231Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:29
3460Delgado PakoXOKV Klub OK Variopintos56:00
4Karakai GáborEK Egyesületen kívüli58:28
5477Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:05
6Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület62:00
7Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba62:41
8Szabó AndreaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:43
9482Héjjas Attila47DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:34
10479Bíró SándorEK Egyesületen kívüli65:03
11Nagy ViktorMSE Megalódusz Sportegylet66:03
12443Guttmann ZoltánBSC Balatonfüredi Sport Club66:27
13Karsai FerencEK Egyesületen kívüli68:03
14Konrád RitaMSE Megalódusz Sportegylet68:23
15235Eipl AndrásMSE Megalódusz Sportegylet70:09
16Kovács GergőTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:51
17489Molnár Györk72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako71:28
18234Monus Kinga88EK Egyesületen kívüli73:06
19Kurusa GergelySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor73:37
20Rajncsák DávidMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba74:46
21453Hirt Károly55ARA Alba Regia Atlétikai Klub76:13
22Józsa BalázsEK Egyesületen kívüli77:21
23Illés JózsefEK Egyesületen kívüli78:14
24452Ádám András56ARA Alba Regia Atlétikai Klub81:30
25445Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport82:58
26236Szegi Amondó Zoltán64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C83:30
27Gadolla GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:21
28Kerényi ZsoltEK Egyesületen kívüli87:58
29Bölcsföldi IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba93:21
30232Szlávik Gábor72XDRA Dragonflies SC.97:13
31229Király Andrea69XDRA Dragonflies SC.97:14
32486Parti ZoltánDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl101:12
33483Héjjas (Ágota) Fruzsina81DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl101:14
34461Salgado JorgeXOKV Klub OK Variopintos106:47
35Szúnyog AttilaSAS Silvanus Sportegyesület113:16
36