Tipo Kupa 2016V 2016.05.01. 15:26
Eredmények - 2. napkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F10D (15)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1390Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:31
2389Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:51
3393Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:48
4388Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:55
5395Knuth Gergely07PSE Postás Sport Egyesület16:15
6386Kőszegvári Bálint08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn17:46
7387Szőke VencelCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes19:42
8397Eipl Richárd07MSE Megalódusz Sportegylet19:46
9394Bánfi BulcsúVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:45
10399Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport24:30
11392Biró Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn27:32
12398Kerti MátéBSC Balatonfüredi Sport Club28:13
13425Juhász Vencel07TSE Törekvés Sport Egyesület30:35
14400Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba34:07
15396Bánfi LórántVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn36:53
 
 
 
F10DK (7)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Vajda MárkEK Egyesületen kívüli16:27
2704Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:18
3426Cserna Levente07BKL Budakalászi Sport Club18:03
4427Biró Lőrinc09BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:03
5718Klement ZilleSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:45
6717Polgár SomaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:30
7708Tas RichárdMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és28:00
 
 
 
F12C (11)2,8 km 110 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
182Szalay Zente Álmos05CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes19:40
284Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:41
380Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:52
483ifj. Eipl András04MSE Megalódusz Sportegylet25:39
585Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:51
679Cserna András Máté04BKL Budakalászi Sport Club29:38
778Gadolla Áron05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:59
876Bordács Krisztián05MSE Megalódusz Sportegylet34:12
988Garamvári Bálint05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:12
1086Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylet42:03
 
81Krajcár Tamás04MSE Megalódusz Sportegylethiba
 
 
 
F12D (2)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1414Perczel Szabó Barnabás04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:45
2416Bátori Máté Richard05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:39
 
 
 
F14A (16)4,2 km 135 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
114Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:06
28Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:03
32Gönczi Péter03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes35:14
415Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:40
57Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:20
66Küronya Frigyes02BSC Balatonfüredi Sport Club42:25
75Fedor TiborXSOK Sokol Pezinok42:40
816Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:34
910Néda Tamás02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:44
1012Gloch Zalán András02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:15
114Csontos András03BSC Balatonfüredi Sport Club45:19
129Jurás Máté03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes54:17
1313Keleti Domonkos02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:42
1417Fey Mihály02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:47
 
11Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
3Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F14C (7)3,8 km 160 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
196Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:38
295Kele Barnabás02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:24
390Sárossi Bernát03MSE Megalódusz Sportegylet42:38
494Bonifert Balázs02VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn53:46
592Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:34
 
91Bátori Zsombor Roland02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
97Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
F15-18C (9)4,0 km 160 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1429Hegedüs Péter00MSE Megalódusz Sportegylet32:08
2437Harmath Dávid98BSC Balatonfüredi Sport Club34:34
3433Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:44
4438Deák Péter01MSE Megalódusz Sportegylet38:45
5431Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör40:05
6435Pekáry Márton01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:54
7439Garamvári Máté01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:35
8436Marosffy Bálint98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako49:43
9428Bátori Gergő Dávid00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:23
 
 
 
F16A (12)6,3 km 170 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
122Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:35
228Pályi Lőrinc01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako53:26
329Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:34
419Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes55:49
520Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:21
621Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:59
731Buzás Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:16
826Vavrek Roland00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:24
927Huszár Balázs01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő100:20
1025Osztie Gergely01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő112:21
 
18Knuth Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
30Szalay András Sebestyén01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesnfb
 
 
 
F18A (6)7,6 km 240 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
135Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:46
233Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:35
337Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:41
440Horváth Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba64:51
538Török Zoltán99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle82:20
636Tóth Balázs99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba99:42
 
 
 
F21A (19)12,0 km 380 m28 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
158Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:25
241Novai György71SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:23
353Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye87:30
457Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület91:37
552Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn92:16
661Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:38
747Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako101:57
855Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló106:08
950Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor106:10
1059Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu112:54
1149Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn115:15
1244Berecz Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye119:41
1351Györgyi Ábel92MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako125:24
1448Boros Imre77SSC Siketek Sport Club144:16
1545Eržen BorisXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub159:13
 
43Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
60Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakonfb
Vk721Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő144:15
42Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJn.i.
 
 
 
F21B (11)9,5 km 290 m26 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
166Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle72:24
271Tas DávidMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és78:07
362Fekete András82SAS Silvanus Sportegyesület80:20
465Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Club81:45
568Babka Miklós77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye87:45
663Gergely Csaba74KFK KFKI Petőfi Sportkör96:18
764Dr. Sárközy GergelyEK Egyesületen kívüli97:23
872Németh Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba98:15
974Csík Zoltán77KFK KFKI Petőfi Sportkör108:18
 
67Venczel Gábor79MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésn.i.
70Siegler Konrád66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F21BR (15)5,8 km 175 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1114Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:55
2107Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako46:56
3112Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló50:18
4110Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:34
5122Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:39
6449Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba53:56
7117Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club55:37
8106Balogh Péter77FSC Futárok Sport Club57:57
9115Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv61:55
10119Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:10
11116Laták Rudolf74FMT FŐMTERV SE64:04
12111Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv65:28
 
109Szikra Zoltán77FSC Futárok Sport Clubhiba
124Toldi Bence96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
113Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesületn.i.
 
 
 
F21C (7)6,0 km 180 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1105Zelena DóraMAT Mazsola Tájfutó és Természetba52:34
299Győri János Attila64MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club56:33
3103Kéki NorbertEK Egyesületen kívüli58:44
4102Zsibrita Dávid87STE TájFutE62:18
5100Perczel-Szabó Krisztián74VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:48
6101Rudi SomaETC Egri Testedző Club72:09
7104Iván LászlóEK Egyesületen kívüli105:48
 
 
 
F35BR (17)4,6 km 160 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1128Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör36:53
2601Takács CsabaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:30
3135Szakál Péter71KAL Kalocsai Sport Egyesület40:37
4136Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba41:53
5139Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:48
6137Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör47:00
7129Cserna András71BKL Budakalászi Sport Club47:23
8126Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:23
9130Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:07
10133Hunyadi István74SFC Széchenyi István Egyetem Sport53:31
11140Lázár János70SAS Silvanus Sportegyesület55:38
11132Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club55:38
13125Kacin VojkoXOKA OK Azimut57:30
14131Knuth Dávid68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:04
15141Juhász Viktor78TSE Törekvés Sport Egyesület62:43
16134Osváth Szabolcs78KFK KFKI Petőfi Sportkör65:23
17127Sladič RomanXOKP OK Perkmandeljc69:39
 
 
 
F40 (8)7,0 km 175 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1241Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club54:14
2244Vereszki Tibor76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle54:38
3245Marosffy Dániel73OSC Orvosegyetem Sport Club55:26
4237Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba64:12
5238Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet66:32
6243Bednarik Martin72XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves68:15
7240Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:20
 
247Néda László72TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F45 (20)6,4 km 160 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1262Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K47:53
2254Mucsi Mihály71TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:21
3253Kolyvek László68MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és51:40
4251Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:56
5260Kézdy Pál69KFK KFKI Petőfi Sportkör52:29
6266Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:02
7257Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba58:08
8258Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör60:25
9250Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület62:07
10249Goldmann Róbert68SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye62:09
11265Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club68:23
12264Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba69:04
13248Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club72:20
14261Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub72:37
15256Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é74:44
16255Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet78:56
17259Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba81:36
18267Tertsch Antal53SAS Silvanus Sportegyesület82:31
19268Köblös Csaba67SAS Silvanus Sportegyesület94:26
20252Krajcár Lajos68MSE Megalódusz Sportegylet106:39
 
 
 
F50 (21)5,8 km 160 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1287Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:14
2289Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle49:18
3276Rusvai László62FSC Futárok Sport Club51:48
4271Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club52:59
5282Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K53:10
6277Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club53:20
7269Fedor JozefXSOK Sokol Pezinok58:43
8272Kele József59BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:54
9274Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho59:47
10270Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport63:45
11286Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:47
12285Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület68:30
13284Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:15
14288Könnyű István60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör74:51
15278Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:40
16279Liskány József61STE TájFutE76:38
17275Papp AntalSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:22
18283Vadász Tamás64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör85:51
19293Cenner Tibor dr.62FMT FŐMTERV SE100:22
 
281Magyari Árpád66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
280Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
F60 (10)4,2 km 100 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1297Balla Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:45
2304Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg37:34
3305Franczia Vilmos55MCS Győr-ménfőcsanaki Egységes Spo41:13
4301Czimer Z. József54HUF HUFEZE Pásztó41:38
5299Tóth Jenő52ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:42
6300Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:25
7303Csöngei Dezső56VTC Veszprémi Tájfutó Club50:52
8295Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor54:55
9296Imeli János56MSE Megalódusz Sportegylet69:16
 
298Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
 
 
 
F65 (15)3,5 km 100 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1318Gömbös Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület34:11
2313Bacsó Attila51HER Balatonalmádi Herkules Sporteg35:00
3315Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg35:48
4316Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba38:09
5306Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet38:30
5307Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület38:30
7311Kaján László51FMT FŐMTERV SE39:07
8319Németh Jenő49BTK Bakonyi Tájfutó Klub42:26
9309Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:52
10314Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club45:50
11308Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor45:53
12312Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K46:13
13310Korbély Tibor50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg46:27
14320Kardos Ferenc dr.47OSC Orvosegyetem Sport Club50:05
15321Scultéty Gábor51SAS Silvanus Sportegyesület56:02
 
 
 
F70 (12)2,9 km 80 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1485Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg30:57
2327Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg32:31
3331Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:56
4329Csongrádi Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:32
5325Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club36:09
6323Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:00
7332Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K40:17
8324Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:48
9334Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:12
10326Kempelen Miklós46OSC Orvosegyetem Sport Club44:34
11333Köblös József41SAS Silvanus Sportegyesület54:31
12322Lohász Márton42TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:01
 
 
 
F80 (4)2,3 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1336Dudás István32OSC Orvosegyetem Sport Club39:18
2337Adolf Kempf26XKTV KTV Altdorf55:52
3339Rácz Márton36TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:58
 
335Weress Kálmán35TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N10D (7)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1404Baracsi Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:18
2408Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes12:22
3406Ódor Laura06MSE Megalódusz Sportegylet16:42
4411Paskucz-Szathmáry Henrietta06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:45
5410Bordács Mónika07MSE Megalódusz Sportegylet21:18
6413Lopez Vega Hamka EmmaMSE Megalódusz Sportegylet21:20
7405Doroszlai Lelle07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn30:31
 
 
 
N10DK (14)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1500Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:38
2Vajda JúliaEK Egyesületen kívüli15:46
3719Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:19
4385Simko Lili05BKL Budakalászi Sport Club18:14
5710Kovács LenkeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:56
6382Elek Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:14
7412Szakál Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn26:29
8384Fey Elza10SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:30
9401Paskucz-Szathmáry Kinga08TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:32
10706Matics LucaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:03
11707Tas RékaMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és29:48
12383Szalai-Szabó ZsófiaEK Egyesületen kívüli37:55
13455Német PanniSAS Silvanus Sportegyesület38:05
 
407Fayarchuk HannahTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N12D (4)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1420Knuth Sára05PSE Postás Sport Egyesület14:44
2419Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:09
3424Dombi JúliaBSC Balatonfüredi Sport Club17:04
4423Balogh Boglár Alíz04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:01
 
 
 
N14A (13)3,2 km 75 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1152Néda Júlia02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:34
2148Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:22
3142Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:41
4149Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako37:53
5146Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:52
6154Turi Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:17
7150Detrekői Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:56
8151Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör43:56
9153Gillich Luca02TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho46:31
10147Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:36
11156Horváth Lilla03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:23
12144Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:52
13155Lázár Tamara03SAS Silvanus Sportegyesület69:46
 
 
 
N14C (5)2,8 km 110 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1190Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:09
2473Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:50
3195Boros Lilla Hanna05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:27
4191Ürge Boróka03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:51
5196Vida Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:09
 
 
 
N16A (12)4,3 km 100 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1159Hajnal Dorottya00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:33
2157Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:30
3158Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako37:56
4172Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako39:42
5164Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako40:30
6162László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako42:28
7165Bartók Annamária00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:17
8169Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:52
9161Goldmann Kata00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:31
10166Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako50:07
11168Kálmán Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:31
12160Ürge Dóra01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako60:36
 
 
 
N18A (1)4,3 km 100 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1173Gillich Dóra99TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:10
 
 
 
N21B (14)4,5 km 125 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1179Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:34
2184Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:36
3183Liskány Krisztina88STE TájFutE37:58
4181Károlyi Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:02
5720Gyalog ZsuzsaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:58
6187Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:37
7178Petró Annamária82FSC Futárok Sport Club44:15
8186Dékány Szilvia89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:35
9180Bednarikova Tatiana79XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves54:41
10188Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba56:08
11176Lada Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:26
12182Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:41
 
185Maksimovic Draga82XORT OT RTANJn.i.
177Tokaji Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesületn.i.
 
 
 
N21BR (13)3,3 km 100 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Liskány Diána86STE TájFutE31:27
2200Mauerné Nagy Zsanett76MSE Megalódusz Sportegylet33:13
3202Dékány Andrea87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:59
4204Plavčak AnaXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub39:08
5203Pincés MariannaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho41:15
6214Ürge-Vorsatz Diana dr.68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:17
7201Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub42:10
8210Sőtér Johanna74PSE Postás Sport Egyesület43:12
9207Szalai Katalin82HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület43:44
10213Kocsis Gabriella80HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület45:44
11208Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:20
12211Tóth Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba56:55
 
205Bíró Alma81KRI Kristály Tájfutó és Természetjn.i.
 
 
 
N21C (3)4,4 km 180 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1199Czinege ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C62:04
2198Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K63:54
3197Eiplné Sipos Ágnes79MSE Megalódusz Sportegylet71:09
 
 
 
N40 (10)4,3 km 130 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1343Fedorova KatarinaXSOK Sokol Pezinok35:41
2341Boros Anna70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:44
3348Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:16
4346Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club51:43
5345Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C52:30
6350Federics Éva72TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:16
7342Madarassy Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:10
8349Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:52
9340Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:33
10450Jámbor KingaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn100:40
 
 
 
N45 (12)3,6 km 95 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1352Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é33:50
2501Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:30
3354Kalocsai AdriennMSE Megalódusz Sportegylet39:41
4360Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club41:31
5361Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:41
6355Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör45:26
7356Győrffy Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:51
8362Tóthné Schuch Anikó71SAS Silvanus Sportegyesület52:38
9353Vadászné Kerese Andrea67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör52:47
10359Barsi Anna68MSE Megalódusz Sportegylet56:47
 
351Horváti Réka70HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
358Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
 
 
 
N50 (9)3,0 km 85 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1363Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:50
2367Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle31:20
3368Radics Anna65ETC Egri Testedző Club32:43
4366Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:23
5370Nagy Zsuzsanna dr.59HER Balatonalmádi Herkules Sporteg36:49
6369Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:49
7365Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba45:12
8364Liskányné Jáhor Anikó61STE TájFutE49:40
 
371Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N60 (7)2,6 km 60 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1Gelei ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület36:07
2378Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület40:29
3375Karsai Klára52OSC Orvosegyetem Sport Club42:03
4376Fedorcsák EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl42:32
5377Gombkötő Zsuzsanna47VTC Veszprémi Tájfutó Club50:35
6373Kardos Rózsa49OSC Orvosegyetem Sport Club52:59
7374Komár Béláné48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg54:55
 
 
 
N70 (2)2,3 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1379Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club59:18
 
380Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
NYILT-K (29)2,7 km 120 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1225Knuth Petra03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:19
2223Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör34:36
3712Jurás PannaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:57
4Szabadi IldikóEK Egyesületen kívüli39:20
5228Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:12
6700Kállai KendeEK Egyesületen kívüli41:52
7215Bordács László71MSE Megalódusz Sportegylet42:28
8217Kecskés NóraSAS Silvanus Sportegyesület42:36
9219Oszkó IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:38
10226Tóth Dorottya03SAS Silvanus Sportegyesület44:15
11222Kecskés Réka04SAS Silvanus Sportegyesület44:22
12466Menesdorfer BarbaraKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport44:46
13Balogh GyulaEK Egyesületen kívüli46:54
14Kis Kende ÁgostonEK Egyesületen kívüli47:47
15216Kecskés Sándor69SAS Silvanus Sportegyesület49:05
16464Tőkés LiliEK Egyesületen kívüli51:06
17465Tőkés DénesEK Egyesületen kívüli51:09
18467Csethe Zsolt76KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport51:18
19709Kovács ZilleTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:13
20702Radnóti Rezső41SAS Silvanus Sportegyesület52:38
21Csurányi EszterSAS Silvanus Sportegyesület73:13
22Balajti PéterEK Egyesületen kívüli89:26
 
Ormay ÉvaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
221Bükki GyöngyiVTC Veszprémi Tájfutó Clubnfb
218Knuth Eszter Szonja04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Dobóka AnettEK Egyesületen kívülin.i.
Józsa BorbálaEK Egyesületen kívülin.i.
490Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
488Ágg ZsuzsannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
NYILT-SZ (8)2,6 km 65 m4 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1441Knuth Ákos06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:54
2469Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:36
3701Huber KristófMSE Megalódusz Sportegylet18:01
4713Páva SamuTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:30
5459Kónya DiánaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:00
6442Dombi ZsófiaBSC Balatonfüredi Sport Club20:12
7454Papp DominikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:28
8714Józsa RebekaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:16