Tipo Kupa 2016V 2016.05.01. 15:31
Összetett eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F10D (16)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:10111:31125:41
2Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:14211:51228:05
3Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:44412:48331:32
4Knuth Gergely07PSE Postás Sport Egyesület21:48616:15538:03
5Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:45815:55440:40
6Szőke VencelCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes21:00519:42740:42
7Kőszegvári Bálint08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn27:17917:46645:03
8Eipl Richárd07MSE Megalódusz Sportegylet29:571019:46849:43
9Kerti MátéBSC Balatonfüredi Sport Club21:48628:131250:01
10Bánfi BulcsúVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn31:001123:45954:45
11Biró Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn33:471227:321161:19
12Bánfi LórántVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn34:091336:531571:02
 
Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba34:0714
Bátor DomokosESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:433
Juhász Vencel07TSE Törekvés Sport Egyesület30:3513
Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport24:3010
 
 
 
F10DK (11)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Cserna Levente07BKL Budakalászi Sport Club18:44118:03336:47
2Vajda MárkEK Egyesületen kívüli25:08416:27141:35
3Biró Lőrinc09BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:56624:03471:59
 
Tas RichárdMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és28:007
Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:182
Klement ZilleSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:455
Polgár SomaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:306
Juhász JónásEK Egyesületen kívülihiba
Gutowski BenedekTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:563
Polyák Olivér SomaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor34:255
Demmiány Márton06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:472
 
 
 
F12C (11)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:27123:41246:08
2Szalay Zente Álmos05CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes30:28419:40150:08
3ifj. Eipl András04MSE Megalódusz Sportegylet28:46325:39454:25
4Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:54228:51556:45
5Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:51523:52357:43
6Cserna András Máté04BKL Budakalászi Sport Club40:14629:38669:52
7Gadolla Áron05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:47729:59774:46
8Garamvári Bálint05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:25836:12984:37
9Bordács Krisztián05MSE Megalódusz Sportegylet53:201034:12887:32
10Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylet58:401142:0310100:43
 
Krajcár Tamás04MSE Megalódusz Sportegylet51:009hiba
 
 
 
F12D (3)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Perczel Szabó Barnabás04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:34112:45132:19
2Bátori Máté Richard05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:17216:39237:56
 
Szabó András05VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
 
 
 
F14A (18)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Gönczi Péter03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:00135:14373:14
2Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:58235:40476:38
3Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz43:05335:03278:08
4Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:55534:06179:01
5Néda Tamás02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:31444:44989:15
6Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:05938:20592:25
7Fedor TiborXSOK Sokol Pezinok50:20642:40793:00
8Küronya Frigyes02BSC Balatonfüredi Sport Club52:01742:25694:26
9Csontos András03BSC Balatonfüredi Sport Club53:36845:191198:55
10Gloch Zalán András02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:591345:1510106:14
11Keleti Domonkos02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:561154:4213111:38
12Jurás Máté03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes58:281254:1712112:45
 
Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport Club54:0710hiba
Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:3214
Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:348
Fey Mihály02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:4714
 
 
 
F14C (8)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:45132:38165:23
2Sárossi Bernát03MSE Megalódusz Sportegylet42:16342:38384:54
3Kele Barnabás02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:44541:24288:08
4Bonifert Balázs02VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn64:35753:464118:21
 
Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:012n.i.
Bátori Zsombor Roland02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:346hiba
Molnár Csongor02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako44:254
Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:345
 
 
 
F15-18C (10)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Hegedüs Péter00MSE Megalódusz Sportegylet38:41132:08170:49
2Harmath Dávid98BSC Balatonfüredi Sport Club41:30234:34276:04
3Deák Péter01MSE Megalódusz Sportegylet46:33438:45485:18
4Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör45:27340:05585:32
5Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:00638:44387:44
6Pekáry Márton01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:46546:54695:40
7Marosffy Bálint98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako49:52749:43899:35
8Bátori Gergő Dávid00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:38979:239137:01
 
Garamvári Máté01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:357
Kele Barnabás02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:528
 
 
 
F16A (13)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:35346:35198:10
2Pályi Lőrinc01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako48:46153:262102:12
3Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:13260:215110:34
4Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes55:06455:494110:55
5Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:39567:596126:38
6Vavrek Roland00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:10885:248159:34
7Huszár Balázs01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:269100:209184:46
8Osztie Gergely01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő92:3510112:2110204:56
 
Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.54:343
Knuth Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:266hiba
Szalay András Sebestyén01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyesnfb
Kovács Botond01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub68:507
Buzás Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:167
 
 
 
F18A (7)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:00154:461107:46
2Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:40256:352113:15
3Török Zoltán99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:49382:205167:09
4Tóth Balázs99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba113:05499:426212:47
 
Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.62:413
Horváth Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba64:514
Kiss Kornél98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F21A (21)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako77:12179:251156:37
2Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye89:03487:303176:33
3Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:40292:165176:56
4Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület85:33391:374177:10
5Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako98:496101:577200:46
6Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló107:028106:088213:10
7Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn104:047115:1511219:19
8Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor113:5411106:109220:04
9Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu107:389112:5410220:32
10Györgyi Ábel92MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako114:0712125:2413239:31
11Berecz Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye134:4314119:4112254:24
12Eržen BorisXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub145:0915159:1315304:22
13Boros Imre77SSC Siketek Sport Club163:3816144:1614307:54
 
Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn111:5610hiba
Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakohibanfb
Novai György71SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.83:232
Fóthi Áron82BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C120:0013
Mets Márton89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako93:325
Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:386
Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő144:15Vk
Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJn.i.n.i.
 
 
 
F21B (12)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Fekete András82SAS Silvanus Sportegyesület71:03180:203151:23
2Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Club75:02281:454156:47
3Babka Miklós77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye80:43387:455168:28
4Dr. Sárközy GergelyEK Egyesületen kívüli89:54597:237187:17
5Németh Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba96:57698:158195:12
6Gergely Csaba74KFK KFKI Petőfi Sportkör107:26796:186203:44
 
Venczel Gábor79MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és119:428n.i.
Tas DávidMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és78:072
Gyöngyösi István82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle81:544
Csík Zoltán77KFK KFKI Petőfi Sportkör108:189
Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle72:241
Siegler Konrád66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.n.i.
 
 
 
F21BR (19)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:11246:56292:07
2Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:06346:55196:01
3Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló53:47550:183104:05
4Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:13753:395109:52
5Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club57:15855:377112:52
6Balogh Péter77FSC Futárok Sport Club55:02657:578112:59
7Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:53962:1010122:03
8Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv63:031161:559124:58
9Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:53965:2812125:21
10Laták Rudolf74FMT FŐMTERV SE74:331564:0411138:37
 
Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület49:334n.i.
Szikra Zoltán77FSC Futárok Sport Club67:4413hiba
Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.53:344
Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle43:551
Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle73:2814
Toldi Bence96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba53:566
Burian Lóránt97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:5812
Ungvárszky Ádám93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F21C (7)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Győri János Attila64MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club59:33356:332116:06
2Kéki NorbertEK Egyesületen kívüli57:37258:443116:21
3Zsibrita Dávid87STE TájFutE57:35162:184119:53
4Perczel-Szabó Krisztián74VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:38463:485123:26
5Rudi SomaETC Egri Testedző Club77:06572:096149:15
6Iván LászlóEK Egyesületen kívüli175:556105:487281:43
 
Zelena DóraMAT Mazsola Tájfutó és Természetba52:341
 
 
 
F35BR (18)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör39:03236:53175:56
2Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:46342:48582:34
3Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba44:26441:53486:19
4Szakál Péter71KAL Kalocsai Sport Egyesület46:14640:37386:51
5Cserna András71BKL Budakalászi Sport Club44:32547:23791:55
6Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör47:24747:00694:24
7Hunyadi István74SFC Széchenyi István Egyetem Sport49:49853:3110103:20
8Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:401049:238105:03
9Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:44953:079107:51
10Knuth Dávid68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C61:501158:0414119:54
11Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club67:161555:3811122:54
12Kacin VojkoXOKA OK Azimut66:111457:3013123:41
13Osváth Szabolcs78KFK KFKI Petőfi Sportkör63:441265:2316129:07
14Sladič RomanXOKP OK Perkmandeljc65:421369:3917135:21
 
Kocsik ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:041
Takács CsabaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:302
Juhász Viktor78TSE Törekvés Sport Egyesület62:4315
Lázár János70SAS Silvanus Sportegyesület55:3811
 
 
 
F40 (10)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Marosffy Dániel73OSC Orvosegyetem Sport Club51:50155:263107:16
2Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club53:41254:141107:55
3Vereszki Tibor76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle54:29354:382109:07
4Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba64:24564:124128:36
5Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet64:57666:325131:29
6Bednarik Martin72XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves64:14468:156132:29
7Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:33768:207137:53
 
Koltai Zoltán67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:369
Bátor Szilárd71ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu69:368
Néda László72TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F45 (21)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K53:35147:531101:28
2Mucsi Mihály71TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:13251:212106:34
3Kolyvek László68MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és60:47351:403112:27
4Kézdy Pál69KFK KFKI Petőfi Sportkör67:09952:295119:38
5Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba62:47458:087120:55
6Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör63:40560:258124:05
7Goldmann Róbert68SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:53662:0910127:02
8Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület65:24762:079127:31
9Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club65:44868:2311134:07
10Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba74:051169:0412143:09
11Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club73:211072:2013145:41
12Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub76:491272:3714149:26
13Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet83:051378:5616162:01
14Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba94:071481:3617175:43
15Krajcár Lajos68MSE Megalódusz Sportegylet95:2615106:3920202:05
 
Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba74:4415
Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.51:564
Kalmár JánosPSE Postás Sport Egyesület104:1416
Tertsch Antal53SAS Silvanus Sportegyesület82:3118
Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:026
Köblös Csaba67SAS Silvanus Sportegyesület94:2619
 
 
 
F50 (23)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle52:09347:14199:23
2Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club49:40153:206103:00
3Rusvai László62FSC Futárok Sport Club53:34451:483105:22
4Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club56:33752:594109:32
5Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K57:05853:105110:15
6Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:231049:182112:41
7Fedor JozefXSOK Sokol Pezinok54:44658:437113:27
8Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho59:03959:479118:50
9Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület54:02568:3012122:32
10Kele József59BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:231258:548132:17
11Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:201165:4711139:07
12Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport77:391363:4510141:24
13Liskány József61STE TájFutE81:201476:3816157:58
14Könnyű István60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör83:531574:5114158:44
15Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C90:571775:4015166:37
15Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C93:221873:1513166:37
17Vadász Tamás64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör122:002085:5118207:51
 
Magyari Árpád66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:1319nfb
Cenner Tibor dr.62FMT FŐMTERV SE100:2219
Takács Csaba62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:212
Jóni János64EK Egyesületen kívüli90:1616
Papp AntalSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:2217
Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.n.i.
 
 
 
F60 (11)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Balla Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle42:25136:45179:10
2Tóth Jenő52ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz50:47242:42593:29
3Czimer Z. József54HUF HUFEZE Pásztó53:14341:38494:52
4Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:37450:256108:02
5Csöngei Dezső56VTC Veszprémi Tájfutó Club65:37550:527116:29
6Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor75:24754:558130:19
7Imeli János56MSE Megalódusz Sportegylet88:29869:169157:45
 
Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg37:342
Franczia Vilmos55MCS Győr-ménfőcsanaki Egységes Spo41:133
Katona Ferenc dr.56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle75:066
Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.n.i.
 
 
 
F65 (15)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Bacsó Attila51HER Balatonalmádi Herkules Sporteg36:59135:00271:59
2Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg40:22235:48376:10
3Gömbös Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület43:01334:11177:12
4Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba46:11538:09484:20
5Németh Jenő49BTK Bakonyi Tájfutó Klub43:35442:26886:01
6Kaján László51FMT FŐMTERV SE52:51839:07791:58
7Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:51743:52992:43
8Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet54:461138:30593:16
9Korbély Tibor50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg48:29646:271394:56
10Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület56:351438:30595:05
11Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor52:55945:531198:48
12Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K55:001246:1312101:13
13Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club55:271345:5010101:17
14Kardos Ferenc dr.47OSC Orvosegyetem Sport Club54:361050:0514104:41
 
Scultéty Gábor51SAS Silvanus Sportegyesület56:0215
 
 
 
F70 (15)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C41:41232:56374:37
2Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club38:47136:09574:56
3Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg43:40432:31276:11
4Csongrádi Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:00334:32477:32
5Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg49:12930:57180:09
6Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor45:36637:00682:36
7Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K48:42840:17788:59
8Kempelen Miklós46OSC Orvosegyetem Sport Club52:491144:341097:23
9Lohász Márton42TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:221262:0112131:23
 
Gerely Ferenc44HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K47:197
Muszély György42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:2010
Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:488
Köblös József41SAS Silvanus Sportegyesület54:3111
Hajdu Kálmán00EK Egyesületen kívüli44:015
Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:129
 
 
 
F80 (5)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Dudás István32OSC Orvosegyetem Sport Club44:13239:18183:31
2Adolf Kempf26XKTV KTV Altdorf40:17155:52296:09
3Rácz Márton36TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:09377:583144:07
 
Buncsik JánosPSE Postás Sport Egyesület70:534
Weress Kálmán35TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.n.i.
 
 
 
N10D (9)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Baracsi Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:34112:18123:52
2Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes12:56212:22225:18
3Ódor Laura06MSE Megalódusz Sportegylet15:58316:42332:40
4Paskucz-Szathmáry Henrietta06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:51416:45439:36
5Bordács Mónika07MSE Megalódusz Sportegylet25:16621:18546:34
6Doroszlai Lelle07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn28:57730:31759:28
 
Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:025
Lopez Vega Hamka EmmaMSE Megalódusz Sportegylet21:206
Zala Boglárka08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnn.i.
 
 
 
N10DK (16)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:08111:38128:46
2Simko Lili05BKL Budakalászi Sport Club18:41218:14436:55
3Vajda JúliaEK Egyesületen kívüli25:03815:46240:49
4Paskucz-Szathmáry Kinga08TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:43427:32948:15
5Szakál Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:00726:29750:29
6Elek Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn33:37924:14657:51
 
Fayarchuk HannahTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:413n.i.
Bátor KingaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:193
Matics LucaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:0310
Kovács LenkeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:565
Tas RékaMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és29:4811
Demmiány Júlia06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:456
Fey Elza10SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:308
Szalai-Szabó ZsófiaEK Egyesületen kívüli37:5512
Szegő SaroltaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:205
Német PanniSAS Silvanus Sportegyesület38:0513
 
 
 
N12D (4)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Knuth Sára05PSE Postás Sport Egyesület15:53114:44130:37
2Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00216:09232:09
3Dombi JúliaBSC Balatonfüredi Sport Club28:13317:04345:17
 
Balogh Boglár Alíz04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba54:014
 
 
 
N14A (13)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:58132:22270:20
2Néda Júlia02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:21330:34170:55
3Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:46432:41376:27
4Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako39:34237:53477:27
5Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:30539:52585:22
6Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:49643:56890:45
7Detrekői Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:53842:56793:49
8Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:59747:361095:35
9Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:28952:5212106:20
 
Lázár Tamara03SAS Silvanus Sportegyesület69:4613
Gillich Luca02TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho46:319
Horváth Lilla03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:2311
Turi Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:176
 
 
 
N14C (5)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:00135:091103:09
2Ürge Boróka03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C80:46244:514125:37
 
Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:502
Vida Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:095
Boros Lilla Hanna05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:273
 
 
 
N16A (13)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako38:03137:56375:59
2Hajnal Dorottya00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:33234:33177:06
3Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:38336:30279:08
4Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako50:42540:30591:12
5Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako57:09839:42496:51
6Bartók Annamária00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:42646:17798:59
7Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör55:00746:528101:52
8László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako61:491042:286104:17
9Goldmann Kata00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:13947:319104:44
10Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:141250:0710113:21
11Kálmán Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:071154:3111116:38
12Ürge Dóra01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako81:571360:3612142:33
 
Barta Luca00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:594
 
 
 
N18A (1)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
Gillich Dóra99TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:101
 
 
 
N21B (14)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:11133:34171:45
2Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:29235:36277:05
3Károlyi Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:47338:02479:49
4Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:42443:37686:19
5Liskány Krisztina88STE TájFutE51:36937:58389:34
6Dékány Szilvia89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub48:34644:35893:09
7Petró Annamária82FSC Futárok Sport Club49:37744:15793:52
8Bednarikova Tatiana79XKBC KOB Cingov Spisska Nova Ves51:33854:419106:14
9Lada Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:361059:2611115:02
10Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:521176:4112141:33
 
Tokaji Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület44:355n.i.
Gyalog ZsuzsaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:585
Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba56:0810
Maksimovic Draga82XORT OT RTANJn.i.n.i.
 
 
 
N21BR (13)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Liskány Diána86STE TájFutE31:21131:27162:48
2Dékány Andrea87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:05235:59373:04
3Plavčak AnaXKOF Škofjeloški Orientacijski Klub38:30439:08477:38
4Mauerné Nagy Zsanett76MSE Megalódusz Sportegylet44:41733:13277:54
5Sőtér Johanna74PSE Postás Sport Egyesület41:34643:12884:46
6Pincés MariannaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho44:51841:15586:06
7Kocsis Gabriella80HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület41:05545:441086:49
8Szalai Katalin82HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület47:44943:44991:28
9Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub52:281142:10794:38
10Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:091047:201196:29
11Tóth Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba66:171256:5512123:12
 
Bíró Alma81KRI Kristály Tájfutó és Természetj37:343n.i.
Ürge-Vorsatz Diana dr.68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.41:176
 
 
 
N21C (4)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Czinege ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:02262:041122:06
2Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K82:04463:542145:58
3Eiplné Sipos Ágnes79MSE Megalódusz Sportegylet75:42371:093146:51
 
Pfliegler AnnaEK Egyesületen kívüli54:491
 
 
 
N40 (12)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Fedorova KatarinaXSOK Sokol Pezinok35:13135:41170:54
2Boros Anna70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye39:38340:44280:22
3Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:59444:16392:15
4Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club57:56751:434109:39
5Madarassy Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:33556:107112:43
6Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C63:26952:305115:56
7Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:12860:528121:04
 
Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.96:339
Kovács-Sebestény Csilla74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:126
Jámbor KingaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn100:4010
Federics Éva72TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:166
Nagy Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C37:162
 
 
 
N45 (12)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é35:25133:50169:15
2Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:17341:41579:58
3Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:47539:30282:17
4Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club42:17441:31483:48
5Győrffy Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:13247:51784:04
6Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör49:05745:26694:31
7Vadászné Kerese Andrea67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör51:50852:479104:37
8Barsi Anna68MSE Megalódusz Sportegylet59:50956:4710116:37
 
Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club74:2910n.i.
Horváti Réka70HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K43:076n.i.
Kalocsai AdriennMSE Megalódusz Sportegylet39:413
Tóthné Schuch Anikó71SAS Silvanus Sportegyesület52:388
 
 
 
N50 (9)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:03125:50150:53
2Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle29:21231:20260:41
3Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:12335:23466:35
4Radics Anna65ETC Egri Testedző Club34:54432:43367:37
5Nagy Zsuzsanna dr.59HER Balatonalmádi Herkules Sporteg38:20736:49575:09
6Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba36:10645:12781:22
7Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:08844:49683:57
8Liskányné Jáhor Anikó61STE TájFutE46:55949:40896:35
 
Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:085n.i.
 
 
 
N60 (7)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Karsai Klára52OSC Orvosegyetem Sport Club34:02242:03376:05
2Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület36:04340:29276:33
3Fedorcsák EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:06542:32482:38
4Komár Béláné48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg30:07154:55785:02
5Gombkötő Zsuzsanna47VTC Veszprémi Tájfutó Club39:53450:35590:28
6Kardos Rózsa49OSC Orvosegyetem Sport Club46:55652:59699:54
 
Gelei ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület36:071
 
 
 
N70 (2)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Hanusz Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club61:22159:181120:40
 
Cser Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.n.i.
 
 
 
NYILT-K (41)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör38:31834:36273:07
2Knuth Petra03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:201032:19173:39
3Bordács László71MSE Megalódusz Sportegylet36:31542:28778:59
4Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:55641:12579:07
5Oszkó IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:35943:38983:13
6Kállai KendeEK Egyesületen kívüli44:241141:52686:16
7Csethe Zsolt76KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport55:051651:1818106:23
8Menesdorfer BarbaraKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport61:591744:4612106:45
9Balogh GyulaEK Egyesületen kívüli76:072046:5413123:01
10Csurányi EszterSAS Silvanus Sportegyesület77:592173:1321151:12
 
Ágg ZsuzsannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiban.i.
Dobóka AnettEK Egyesületen kívülihiban.i.
Ormay ÉvaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthibahiba
Józsa BorbálaEK Egyesületen kívüli84:1122n.i.
Bükki GyöngyiVTC Veszprémi Tájfutó Clubhibanfb
Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület32:013n.i.
Horváth ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet50:2914
Horváth ÁgnesMSE Megalódusz Sportegylet50:2413
Bobály FlóraTSE Törekvés Sport Egyesület65:0518
Radnóti Rezső41SAS Silvanus Sportegyesület52:3820
Kovács ZilleTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:1319
Jurás PannaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:573
Kis Kende ÁgostonEK Egyesületen kívüli47:4714
Davidesz ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Dömötör KatalinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Balajti PéterEK Egyesületen kívüli89:2622
Nagy BenceMSE Megalódusz Sportegylet50:2212
Molnár Csenge05MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako70:0819
Koltai AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:591
Kecskés Réka04SAS Silvanus Sportegyesület44:2211
Tóth Dorottya03SAS Silvanus Sportegyesület44:1510
Kecskés NóraSAS Silvanus Sportegyesület42:368
Kecskés Sándor69SAS Silvanus Sportegyesület49:0515
Tőkés LiliEK Egyesületen kívüli51:0616
Porkoláb Edit76EK Egyesületen kívüli31:312
Gerzsényi LeventeEK Egyesületen kívüli36:144
Szabadi IldikóEK Egyesületen kívüli39:204
Gerzsényi BodzaEK Egyesületen kívüli38:087
Tőkés DénesEK Egyesületen kívüli51:0917
Mitterer Andrea54BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:3215
Knuth Eszter Szonja04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.n.i.
 
 
 
NYILT-SZ (15)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Knuth Ákos06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:53315:54135:47
2Dombi ZsófiaBSC Balatonfüredi Sport Club16:14220:12636:26
3Kónya DiánaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:18620:00544:18
 
Juhász JúliaEK Egyesületen kívüli23:045
Szegő ÉvaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:344
Horváth DorottyaMSE Megalódusz Sportegylet34:399
Páva SamuTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:304
Józsa RebekaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:168
Huber KristófMSE Megalódusz Sportegylet18:013
Keresztesi ÉvaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:337
Papp DominikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:287
Lipka Botond05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:3910
Nagy EszterMSE Megalódusz Sportegylet34:378
Csizmadia RóbertSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:001
Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:362
 
 
 
NYILT-T (50)
HelyIOF IdNévSzülKlubN1N2Idő
1Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:29258:201113:49
2Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület62:00660:362122:36
3Karakai GáborEK Egyesületen kívüli58:28465:496124:17
4Karsai FerencEK Egyesületen kívüli68:031367:508135:53
5Héjjas Attila47DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:34971:3111136:05
6Monus Kinga88EK Egyesületen kívüli73:061863:534136:59
7Illés JózsefEK Egyesületen kívüli78:142365:185143:32
8Gadolla GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:212763:083150:29
9Kerényi ZsoltEK Egyesületen kívüli87:582867:579155:55
10Parti ZoltánDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl101:123267:327168:44
11Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport82:582593:2515176:23
12Serény ZsuzsannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő151:5540131:3718283:32
 
Salgado JorgeXOKV Klub OK Variopintos106:4734n.i.
Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C60:055n.i.
Józsa BalázsEK Egyesületen kívüli77:2122hiba
Molnár Györk72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako71:2817n.i.
Delgado PakoXOKV Klub OK Variopintos56:003n.i.
Nagy ViktorMSE Megalódusz Sportegylet66:0311
Konrád RitaMSE Megalódusz Sportegylet68:2314
Kovács GergőTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:5116
Bölcsföldi IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba93:2129
Orosz Viktória04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:3612
Lévai BalázsEK Egyesületen kívüli86:1314
Kiss Zsolt57EK Egyesületen kívüli68:5510
Földi LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület130:5817
Kovács-Sebestyén Csilla74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu85:5213
Vámosi LászlóEK Egyesületen kívülinfb
Kurusa GergelySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor73:3719
Gond Gergely91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó37:121
Rajncsák DávidMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba74:4620
Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba62:417
Guttmann ZoltánBSC Balatonfüredi Sport Club66:2712
Szlávik Gábor72XDRA Dragonflies SC.97:1330
Ádám András56ARA Alba Regia Atlétikai Klub81:3024
Tokár ÁgnesBSC Balatonfüredi Sport Clubnfb
Király Andrea69XDRA Dragonflies SC.97:1431
Szegi Amondó Zoltán64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C83:3026
Tóth Zoltán69SAS Silvanus Sportegyesülethiba