Hungarian and Slovak Relay ChampionshipSze 2016.06.22. 21:51
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OS2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M14-SK (11)Rajt: 10:00
RajtszVáltó
101VZA Slavia ZU Zilina VZA A
102PEZ AŠK Pezinok PEZ A
103TKE ATU Košice TKE A
104SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
105TKE ATU Košice TKE C
106SPE KOB Sokol Pezinok SPE D
107SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
108TKE ATU Košice TKE B
109SPE KOB Sokol Pezinok SPE C
110RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
111BSC Balatonfüred Sport Club BSC A
 
 
M14-HU (14)Rajt: 10:00
RajtszVáltó
112EK Egyesületen kívüli EK
113DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
114ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
115PAK Paksi Sportegyesület PAK
116SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV 1
117SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV 2
118SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT 1
119SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT 2
120SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 1
121SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 2
122TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
123VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle VHS 1
124VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle VHS 2
125ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
 
 
M16 (12)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
126DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
127ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
128MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako MOM
129SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
130PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
131PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
132SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
133SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
134SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
135ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
136CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes CSP
137HOD Hód-mentor sport és műpártoló HOD
 
 
M18 (14)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
138DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
139ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
140PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
141SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
142SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
143SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
144ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz ZST
145GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC
146MAT Mazsola Tájfutó és Természetba MAT
147ARA Alba Regia Atlétikai Klub ARA
148RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
149SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
150SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
151PEZ AŠK Pezinok PEZ A
 
 
M20 (9)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
152BSC Balatonfüredi Sport Club BSC
153SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
154PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
155SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 1
156SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 2
157SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 3
158TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
159ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
160SAS Silvanus Sportegyesület SAS
 
 
M19/21 (35)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
161DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
162ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
163ETC Egri Testedző Club ETC
164MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako MOM 1
165MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako MOM
166JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv JMD
167SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
168MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és MEA
169PAK Paksi Sportegyesület PAK
170PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
171SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
172SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
173SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 1
174SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 2
175SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 3
176SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 4
177SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 5
178HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K HSP
179BBB Balassagyarmati Balassi Bálint BBB
180GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC 1
181GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC 2
182HOD Hód-mentor sport és műpártoló HOD
183SSN KOB Cingov Spisska Nova Ves SSN A
184TKE ATU Košice TKE A
185TKE ATU Košice TKE B
186TKE ATU Košice TKE C
187TKE ATU Košice TKE D
188BBA KOBRA Bratislava BBA A
189BBA KOBRA Bratislava BBA B
190BBA KOBRA Bratislava BBA C
191SKS ŠK Sandberg SKS A
192EBB TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma EBB A
193VZA Slavia ZU Zilina VZA A
194FBA Farmaceut Bratislava FBA A
195KYS KOB Kysak KYS A
 
 
W14-SK (5)Rajt: 10:00
RajtszVáltó
196TKE ATU Košice TKE A
197RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
198SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
199SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
200SPE KOB Sokol Pezinok SPE C
 
 
W14-HU (10)Rajt: 10:00
RajtszVáltó
201MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako MOM
202SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS 1
203SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS 2
204PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
205SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
206SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
207SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
208TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE 1
209TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE 2
210VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle VHS
 
 
W16 (9)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
211DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
212ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
213PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
214SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV 1
215SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV 2
216SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 1
217SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 2
218TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
219HOD Hód-mentor sport és műpártoló HOD
 
 
W18 (10)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
220DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
221ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
222MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako MOM
223PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
224SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
225ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC 1
226ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC 2
227GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC
228VZA Slavia ZU Zilina VZA A
229UBU UNEFS Bucharest UBU A
 
 
W20 (7)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
230DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
231SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
232PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
233SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
234SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
235SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
236SIR Sirályok Sportegyesület SIR
 
 
W19/W21 (16)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
237DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
238SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
239PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
240SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
241SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
242SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA 1
243SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
244KFK KFKI Petőfi Sportkör KFK
245GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC
246MAT Mazsola Tájfutó és Természetba MAT
247HOD Hód-mentor sport és műpártoló HOD
248VZA Slavia ZU Zilina VZA A
249TKE ATU Košice TKE A
250TKE ATU Košice TKE B
251TKE ATU Košice TKE C
252SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
 
 
Open (24)Rajt: 20:00
RajtszVáltó
253CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes CSP
254SPE KOB Sokol Pezinok SPE C
255VZA Slavia ZU Zilina VZA A
256FBA Farmaceut Bratislava FBA A
257SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
258FBA Farmaceut Bratislava FBA B
259SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
260OOP TJ Opava OOP A
261SPE KOB Sokol Pezinok SPE D
262ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
263Üres
264Üres
265Üres
266Üres
267Üres
268Üres
269Üres
270Üres
271Üres
272Üres
273Üres
274Üres
275Üres
276Üres
 
 
M35/M105 (11)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
277SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
278KAL Kalocsai Sport Egyesület KAL
279PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
280THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle THT
281ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
282KFK KFKI Petőfi Sportkör KFK
283VZA Slavia ZU Zilina VZA A
284TKE ATU Košice TKE A
285RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
286KYS KOB Kysak KYS A
287SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
 
 
M145 (17)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
288BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA 1
289BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA 2
290ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
291HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási HTC
292JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv JMD
293SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
294MSE Megalódusz Sportegylet MSE
295OSC Orvosegyetem Sport Club OSC
296PAK Paksi Sportegyesület PAK
297PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
298HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület HRF
299SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
300SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
301THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle THT
302TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
303SAS Silvanus Sportegyesület SAS
304MAT Mazsola Tájfutó és Természetba MAT
 
 
M45 (6)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
305SSN KOB Cingov Spisska Nova Ves SSN A
306TKE ATU Košice TKE A
307TKE ATU Košice TKE B
308TKE ATU Košice TKE C
309EBB TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma EBB A
310RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
 
 
W35/W105 (11)Rajt: 5:00
RajtszVáltó
311PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
312SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT 1
313SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT 2
314VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle VHS
315ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
316ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz ZST
317MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club MCB
318VZA Slavia ZU Zilina VZA A
319SSN KOB Cingov Spisska Nova Ves SSN A
320RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
321SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
 
 
W125 (8)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
322BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA
323DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
324OSC Orvosegyetem Sport Club OSC
325POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport POE
326PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
327SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é SMA
328HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület HRF
329TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
 
 
M125 (10)Rajt: 0:00
RajtszVáltó
330DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
331SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
332KAL Kalocsai Sport Egyesület KAL
333MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba MAF
334SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
335TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
336TSE Törekvés Sport Egyesület TSE
337BBB Balassagyarmati Balassi Bálint BBB
338SIR Sirályok Sportegyesület SIR
339KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü KZS
 
 
M185 (9)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
340HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle HSE
341OSC Orvosegyetem Sport Club OSC
342POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport POE
343PVM Pécsi Vörös Meteor SK PVM
344SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é SMA
345SAS Silvanus Sportegyesület SAS
346ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz ZST
347HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K HSP
348HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület HBS
 
 
M55/M165 (16)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
349ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu ESP
350HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle HSE
351SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye SDS
352MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba MAF
353OSC Orvosegyetem Sport Club OSC
354POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport POE
355PVM Pécsi Vörös Meteor SK PVM
356SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é SMA
357SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
358SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
359HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K HSP
360HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület HBS
361TKE ATU Košice TKE A
362RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
363SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
364SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
 
 
M205 (7)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
365BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA
366BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA
367ETC Egri Testedző Club ETC
368HER Balatonalmádi Herkules Sporteg HER
369PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS
370TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE
371ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
 
 
W45 (3)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
372TKE ATU Košice TKE A
373RBA TJ Rapid Bratislava RBA A
374SPE KOB Sokol Pezinok SPE A
 
 
W145 (9)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
375EK Egyesületen kívüli EK
376BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA 1
377BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA 2
378ETC Egri Testedző Club ETC
379PVM Pécsi Vörös Meteor SK PVM
380SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle SZV
381SZT Szombathelyi Haladás VSE SZT
382SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
383HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K HSP
 
 
W55/W165 (6)Rajt: 15:00
RajtszVáltó
384HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle HSE 1
385HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle HSE
386HER Balatonalmádi Herkules Sporteg HER
387MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba MAF
388PVM Pécsi Vörös Meteor SK PVM
389BBB Balassagyarmati Balassi Bálint BBB
 
 
K3 (45)Rajt: 20:00
RajtszVáltó
390ARA Alba Regia Atlétikai Klub ARA
391DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC
392GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub GYO
393HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási HTC 1
394SPE KOB Sokol Pezinok SPE B
395HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási HTC 3
396RBA TJ Rapid Bratislava RBA D
397MSE Megalódusz Sportegylet MSE
398MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és MEA
399SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA
400TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE 1
401RBA TJ Rapid Bratislava RBA B
402VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle VHS
403ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut ZTC
404MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club MCB
405MAT Mazsola Tájfutó és Természetba MAT
406UBU UNEFS Bucharest UBU A
407TKE ATU Košice TKE A
408TKE ATU Košice TKE B