Hungarian and Slovak Relay ChampionshipSze 2016.06.22. 21:52
Nevezések klubonkéntkészítette: OS2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
23EK Egyesületen kívüli (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1112M14-HUEK10:00
2375W145EK15:00
 
 
24ARA Alba Regia Atlétikai Klub (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1147M18ARA0:00
2390K3ARA20:00
 
 
30BSC Balatonfüredi Sport Club (1)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1152M20BSC0:00
 
 
35BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C (7)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1288M145BEA 15:00
2289M145BEA 25:00
3322W125BEA15:00
4365M205BEA15:00
5366M205BEA15:00
6376W145BEA 115:00
7377W145BEA 215:00
 
 
43DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl (11)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1113M14-HUDTC10:00
2126M16DTC5:00
3138M18DTC0:00
4161M19/21DTC0:00
5211W16DTC5:00
6220W18DTC5:00
7230W20DTC5:00
8237W19/W21DTC0:00
9323W125DTC15:00
10330M125DTC0:00
11391K3DTC20:00
 
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu (9)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1114M14-HUESP10:00
2127M16ESP5:00
3139M18ESP0:00
4162M19/21ESP0:00
5212W16ESP5:00
6221W18ESP5:00
7262OpenESP20:00
8290M145ESP5:00
9349M55/M165ESP15:00
 
 
46ETC Egri Testedző Club (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1163M19/21ETC0:00
2367M205ETC15:00
3378W145ETC15:00
 
 
57GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub (1)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1392K3GYO20:00
 
 
61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1340M185HSE15:00
2350M55/M165HSE15:00
3384W55/W165HSE 115:00
4385W55/W165HSE15:00
 
 
63MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako (5)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1128M16MOM5:00
2164M19/21MOM 10:00
3165M19/21MOM0:00
4201W14-HUMOM10:00
5222W18MOM5:00
 
 
64HER Balatonalmádi Herkules Sporteg (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1368M205HER15:00
2386W55/W165HER15:00
 
 
65HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási (5)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1291M145HTC5:00
2393K3HTC 120:00
3395K3HTC 320:00
4414K3HTC 420:00
5416K3HTC 220:00
 
 
69JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1166M19/21JMD0:00
2292M145JMD5:00
 
 
72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye (11)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1129M16SDS5:00
2153M20SDS0:00
3167M19/21SDS0:00
4202W14-HUSDS 110:00
5203W14-HUSDS 210:00
6231W20SDS5:00
7238W19/W21SDS0:00
8277M35/M105SDS0:00
9293M145SDS5:00
10331M125SDS0:00
11351M55/M165SDS15:00
 
 
73KAL Kalocsai Sport Egyesület (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1278M35/M105KAL0:00
2332M125KAL0:00
 
 
86MSE Megalódusz Sportegylet (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1294M145MSE5:00
2397K3MSE20:00
 
 
88MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1168M19/21MEA0:00
2398K3MEA20:00
 
 
89MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1333M125MAF0:00
2352M55/M165MAF15:00
3387W55/W165MAF15:00
 
 
96OSC Orvosegyetem Sport Club (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1295M145OSC5:00
2324W125OSC15:00
3341M185OSC15:00
4353M55/M165OSC15:00
 
 
97PAK Paksi Sportegyesület (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1115M14-HUPAK10:00
2169M19/21PAK0:00
3296M145PAK5:00
 
 
99POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1325W125POE15:00
2342M185POE15:00
3354M55/M165POE15:00
 
 
100PVS Pécsi Vasutas Sportkör (15)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1130M16PVS5:00
2131M16PVS5:00
3140M18PVS0:00
4154M20PVS0:00
5170M19/21PVS0:00
6204W14-HUPVS10:00
7213W16PVS5:00
8223W18PVS5:00
9232W20PVS5:00
10239W19/W21PVS0:00
11279M35/M105PVS0:00
12297M145PVS5:00
13311W35/W105PVS5:00
14326W125PVS15:00
15369M205PVS15:00
 
 
101PVM Pécsi Vörös Meteor SK (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1343M185PVM15:00
2355M55/M165PVM15:00
3379W145PVM15:00
4388W55/W165PVM15:00
 
 
108SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1327W125SMA15:00
2344M185SMA15:00
3356M55/M165SMA15:00
 
 
113SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle (14)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1116M14-HUSZV 110:00
2117M14-HUSZV 210:00
3132M16SZV5:00
4141M18SZV0:00
5171M19/21SZV0:00
6205W14-HUSZV10:00
7214W16SZV 15:00
8215W16SZV 25:00
9224W18SZV5:00
10233W20SZV5:00
11234W20SZV5:00
12240W19/W21SZV0:00
13357M55/M165SZV15:00
14380W145SZV15:00
 
 
115HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1298M145HRF5:00
2328W125HRF15:00
 
 
116SZT Szombathelyi Haladás VSE (11)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1118M14-HUSZT 110:00
2119M14-HUSZT 210:00
3133M16SZT5:00
4142M18SZT0:00
5172M19/21SZT0:00
6206W14-HUSZT10:00
7241W19/W21SZT0:00
8299M145SZT5:00
9312W35/W105SZT 15:00
10313W35/W105SZT 25:00
11381W145SZT15:00
 
 
119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn (23)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1120M14-HUSPA 110:00
2121M14-HUSPA 210:00
3134M16SPA5:00
4143M18SPA0:00
5155M20SPA 10:00
6156M20SPA 20:00
7157M20SPA 30:00
8173M19/21SPA 10:00
9174M19/21SPA 20:00
10175M19/21SPA 30:00
11176M19/21SPA 40:00
12177M19/21SPA 50:00
13207W14-HUSPA10:00
14216W16SPA 15:00
15217W16SPA 25:00
16235W20SPA5:00
17242W19/W21SPA 10:00
18243W19/W21SPA0:00
19300M145SPA5:00
20334M125SPA0:00
21358M55/M165SPA15:00
22382W145SPA15:00
23399K3SPA20:00
 
 
120THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1280M35/M105THT0:00
2301M145THT5:00
3421K3THT20:00
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (11)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1122M14-HUTTE10:00
2158M20TTE0:00
3208W14-HUTTE 110:00
4209W14-HUTTE 210:00
5218W16TTE5:00
6302M145TTE5:00
7329W125TTE15:00
8335M125TTE0:00
9370M205TTE15:00
10400K3TTE 120:00
11412K3TTE 220:00
 
 
128TSE Törekvés Sport Egyesület (1)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1336M125TSE0:00
 
 
131VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle (5)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1123M14-HUVHS 110:00
2124M14-HUVHS 210:00
3210W14-HUVHS10:00
4314W35/W105VHS5:00
5402K3VHS20:00
 
 
134ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut (9)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1125M14-HUZTC10:00
2135M16ZTC5:00
3159M20ZTC0:00
4225W18ZTC 15:00
5226W18ZTC 25:00
6281M35/M105ZTC0:00
7315W35/W105ZTC5:00
8371M205ZTC15:00
9403K3ZTC20:00
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1160M20SAS0:00
2303M145SAS5:00
3345M185SAS15:00
 
 
138ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1144M18ZST0:00
2316W35/W105ZST5:00
3346M185ZST15:00
 
 
179HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1178M19/21HSP0:00
2347M185HSP15:00
3359M55/M165HSP15:00
4383W145HSP15:00
 
 
181KFK KFKI Petőfi Sportkör (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1244W19/W21KFK0:00
2282M35/M105KFK0:00
 
 
225HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1348M185HBS15:00
2360M55/M165HBS15:00
 
 
226MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1317W35/W105MCB5:00
2404K3MCB20:00
 
 
229BBB Balassagyarmati Balassi Bálint (3)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1179M19/21BBB0:00
2337M125BBB0:00
3389W55/W165BBB15:00
 
 
231GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó (5)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1145M18GOC0:00
2180M19/21GOC 10:00
3181M19/21GOC 20:00
4227W18GOC5:00
5245W19/W21GOC0:00
 
 
479SIR Sirályok Sportegyesület (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1236W20SIR5:00
2338M125SIR0:00
 
 
749MAT Mazsola Tájfutó és Természetba (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1146M18MAT0:00
2246W19/W21MAT0:00
3304M145MAT5:00
4405K3MAT20:00
 
 
863CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes (2)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1136M16CSP5:00
2253OpenCSP20:00
 
 
1003KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü (1)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1339M125KZS0:00
 
 
1050HOD Hód-mentor sport és műpártoló (4)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1137M16HOD5:00
2182M19/21HOD0:00
3219W16HOD5:00
4247W19/W21HOD0:00
 
 
1101PEZ AŠK Pezinok (2)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1102M14-SKPEZ A10:00
2151M18PEZ A0:00
 
 
1102TKE ATU Košice (19)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1103M14-SKTKE A10:00
2105M14-SKTKE C10:00
3108M14-SKTKE B10:00
4184M19/21TKE A0:00
5185M19/21TKE B0:00
6186M19/21TKE C0:00
7187M19/21TKE D0:00
8196W14-SKTKE A10:00
9249W19/W21TKE A0:00
10250W19/W21TKE B0:00
11251W19/W21TKE C0:00
12284M35/M105TKE A0:00
13306M45TKE A5:00
14307M45TKE B5:00
15308M45TKE C5:00
16361M55/M165TKE A15:00
17372W45TKE A15:00
18407K3TKE A20:00
19408K3TKE B20:00
 
 
1103BSC Balatonfüred Sport Club (1)HUN
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1111M14-SKBSC A10:00
 
 
1104BOV Banik Ostrava (1)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1410K3BOV A20:00
 
 
1105FBA Farmaceut Bratislava (3)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1194M19/21FBA A0:00
2256OpenFBA A20:00
3258OpenFBA B20:00
 
 
1106ZMT Klub OB Martin (3)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1417K3ZMT B20:00
2418K3ZMT A20:00
3420K3ZMT C20:00
 
 
1107SSN KOB Cingov Spisska Nova Ves (3)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1183M19/21SSN A0:00
2305M45SSN A5:00
3319W35/W105SSN A5:00
 
 
1108KYS KOB Kysak (2)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1195M19/21KYS A0:00
2286M35/M105KYS A0:00
 
 
1109SPE KOB Sokol Pezinok (22)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1104M14-SKSPE B10:00
2106M14-SKSPE D10:00
3107M14-SKSPE A10:00
4109M14-SKSPE C10:00
5149M18SPE A0:00
6150M18SPE B0:00
7198W14-SKSPE A10:00
8199W14-SKSPE B10:00
9200W14-SKSPE C10:00
10252W19/W21SPE A0:00
11254OpenSPE C20:00
12257OpenSPE A20:00
13259OpenSPE B20:00
14261OpenSPE D20:00
15287M35/M105SPE A0:00
16321W35/W105SPE A5:00
17363M55/M165SPE A15:00
18364M55/M165SPE B15:00
19374W45SPE A15:00
20394K3SPE B20:00
21415K3SPE A20:00
22419K3SPE C20:00
 
 
1110BBA KOBRA Bratislava (3)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1188M19/21BBA A0:00
2189M19/21BBA B0:00
3190M19/21BBA C0:00
 
 
1111SKS ŠK Sandberg (1)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1191M19/21SKS A0:00
 
 
1112VBA ŠK VAZKA Bratislava (1)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1409K3VBA A20:00
 
 
1113VZA Slavia ZU Zilina (7)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1101M14-SKVZA A10:00
2193M19/21VZA A0:00
3228W18VZA A5:00
4248W19/W21VZA A0:00
5255OpenVZA A20:00
6283M35/M105VZA A0:00
7318W35/W105VZA A5:00
 
 
1114OOP TJ Opava (1)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1260OpenOOP A20:00
 
 
1115RBA TJ Rapid Bratislava (12)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1110M14-SKRBA A10:00
2148M18RBA A0:00
3197W14-SKRBA A10:00
4285M35/M105RBA A0:00
5310M45RBA A5:00
6320W35/W105RBA A5:00
7362M55/M165RBA A15:00
8373W45RBA A15:00
9396K3RBA D20:00
10401K3RBA B20:00
11411K3RBA A20:00
12413K3RBA C20:00
 
 
1116EBB TJ Slávia Ekonóm Univerzita Ma (2)SVK
Sorsz.RajtszKategóriaNévRajt
1192M19/21EBB A0:00