Transmoduls Dunántúl KupaH 2016.08.22. 11:47
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely ajtsz Név                   zül Klub                   Orsz      N1      N2      N3      N4      Idő 



F10D  (5)                                  

    1    93 Tarsoly, Tas Töhötöm   07 GOC Göcsej Környezetvé HUN    12:39   26:50   10:27   27:13  1:17:09 
    2   136 Eipl, Richárd          07 MSE Megalódusz Sporteg HUN    35:35   46:32   15:12   30:30  2:07:49 

        116 Süle, Dávid            06 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN            31:59   10:59                  
        198 Váradi, Benne             EK Egyesületen kívüli  HUN    21:25                                  
        199 Pap Golterman, Liam       EK Egyesületen kívüli  HUN    41:19                                  



F12C  (7)                                  

    1   108 Bálint, Gergő          06 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    11:49   24:27   20:11   34:18  1:30:45 
    2    96 Kovács, Zsolt          04 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    10:48   25:46   23:44   34:07  1:34:25 
    3   122 Molnár, Kornél         05 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    12:45   30:45   21:51   54:23  1:59:44 
    4   126 Mauer, Máté            05 MSE Megalódusz Sporteg HUN    17:24   29:27   31:57   46:19  2:05:07 
    5   123 Bordács, Krisztián     05 MSE Megalódusz Sporteg HUN    21:16   51:36   44:50   55:48  2:53:30 

          4 Kinde, Merse Márk      04 EK Egyesületen kívüli  HUN    21:04                                  
        115 Gaschler, Máté         04 VHS Veszprémi Honvéd S HUN                            37:01          



F14B  (3)                                  

    1   100 Takács, Bálint         02 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    10:16   25:01   27:51   39:35  1:42:43 

        124 ifj. Eipl, András      04 MSE Megalódusz Sporteg HUN    11:34    hiba   26:57   28:24          
        210 Karakai, Pál           04 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    13:01                                  



F18B  (9)                                  

    1    73 Bálint, Benedek        02 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    18:12   36:50   27:58   53:03  2:16:03 
    2    81 Skrop, Tamás           99 ARA Alba Regia Atlétik HUN    21:15   45:05   31:02   56:43  2:34:05 
    3    84 Cseszka, Bence         01 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    26:09   41:11   39:33   59:16  2:46:09 
    4   137 Hegedüs, Péter         00 MSE Megalódusz Sporteg HUN    22:57   48:50   31:10 1:08:43  2:51:40 
    5    85 Góczán, Pál            00 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    26:18   47:30   45:19 1:26:36  3:25:43 
    6   144 Bálint, Ádám           04 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    23:20   49:21   46:38 1:31:54  3:31:13 

        151 Angyal, Dániel         03 VHS Veszprémi Honvéd S HUN     hiba   42:58   32:02 1:31:24          
         77 Paróczi, Bálint        01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    34:05 1:00:56   38:05                  
        139 Bihari, Máté           01 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    27:13    hiba   46:23                  



F21A  (17)                                 

    1   112 Despetovic, Tihomir    89 XOIJ Orijentacijski kl CRO    28:02   36:06   29:56 1:03:51  2:37:55 
    2   110 Kéki, András           79 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    27:54   35:50   28:51 1:07:08  2:39:43 
    3   111 Legac, Lino            78 XOKJ OK Japetic        CRO    29:35   36:17   32:40 1:15:35  2:54:07 
    4    23 Gyimesi, Zoltán        72 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    30:13   39:34   32:28 1:12:12  2:54:27 
    5   158 Horváth, Pál           82 JSS Községi Sportkör J        28:54   40:53   33:36 1:21:33  3:04:56 
    6     1 Éles, András           91 EK Egyesületen kívüli  HUN    31:49   50:57   36:47 1:34:42  3:34:15 

        117 Bella, Gábor           83 ZST Zselic Tájékozódás HUN    38:05    hiba   40:01    hiba          
         42 Molnár, Tibor          71 ARA Alba Regia Atlétik HUN            33:07         1:16:26          
         56 Spohn, Márton             SAS Silvanus Sportegye HUN            42:55   39:51                  
         92 Weibl, Zoltán          77 SFC Széchenyi István E HUN            33:43   30:39                  
         95 Csík, Zoltán           77 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    29:52   40:23                          
         15 Domán, Rajmund         88 THT Tapolcai Honvéd Sp HUN    26:22                                  
         31 Jankó, Tamás           58 HSE Hegyisport Szenten HUN    28:54                                  
         67 Mucsi, Mihály          71 TTT Tatai Tömegsport é HUN                          1:16:58          
         71 Kövesdi, Ádám          82 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                          1:12:34          
        102 Saitz, Krisztián       91 SZT Szombathelyi Halad HUN    29:36                                  
        202 Bojtor, Szabolcs       90 ESP Egri Spartacus Táj        25:31                                  



F35BR  (11)                                

    1    60 Pokornyik, Tibor       62 TTT Tatai Tömegsport é HUN    20:18   31:46   27:36   49:48  2:09:28 
    2   154 Pako, Delgado             OK Variopintos                21:28   37:33   30:42   56:25  2:26:08 
    3    80 Skrop, Róbert          71 ARA Alba Regia Atlétik HUN    22:48   36:04   32:52   58:33  2:30:17 
    4   118 Pegán, Róbert          75 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    22:25   44:47   32:14 1:01:26  2:40:52 
    5    58 Varsányi, Attila       67 MCB Maccabi Vívó és At HUN    23:29   42:45   35:54 1:06:43  2:48:51 
    6   167 Süle, Zoltán           70 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    33:30   40:27   34:49 1:19:43  3:08:29 
    7    46 Paskuj, Mátyás         67 MCB Maccabi Vívó és At HUN    30:49   50:28   43:33 1:11:07  3:15:57 

        101 Takács, János          70 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN     hiba    hiba   36:39 1:06:11          
        169 Odor, Zoltán              MSE Megalódusz Sporteg HUN            53:26   34:46                  
        168 Karsai, Ferenc            EK Egyesületen kívüli  HUN                          1:17:49          
        214 Karsai, Ferenc            EK Egyesületen kívüli  HUN    33:37                                  



F40  (16)                                  

    1    43 Molnár, Zoltán         76 THT Tapolcai Honvéd Sp HUN    20:29   29:31   26:08   47:08  2:03:16 
    2   103 Orehoci, Robert        69 XOIJ Orijentacijski kl CRO    21:11   32:38   31:43   54:38  2:20:10 
    3    75 Bálint, Bence          75 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    22:35   36:37   32:37   58:29  2:30:18 
    4    40 Mauer, Lajos           74 MSE Megalódusz Sporteg HUN    25:58   34:49   36:56   55:33  2:33:16 
    5    69 Vizi, Csaba            70 BSC Balatonfüredi Spor HUN    28:52   40:57   37:43 1:09:08  2:56:40 
    6    86 Cseszka, László        75 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    25:16   38:17   37:16 1:23:35  3:04:24 
    7   138 Hegedüs, Ákos          67 MSE Megalódusz Sporteg HUN    28:20   46:26   36:19 1:18:13  3:09:18 

         87 Tarsoly, Róbert        71 GOC Göcsej Környezetvé HUN     hiba   44:33   39:18 1:06:41          
         41 Mentler, Balázs        68 SFC Széchenyi István E HUN            45:14   37:32 1:22:06          
         45 Paróczi, Zsolt         70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    21:59   29:06   26:51                  
         14 Domán, Gábor           60 THT Tapolcai Honvéd Sp HUN    27:01   44:38                          
         21 Gillich, György        68 TTT Tatai Tömegsport é HUN            31:03           47:15          
         54 Szitter, Attila        67 SAS Silvanus Sportegye HUN    27:03   34:21                          
        184 Tertsch, Antal            SAS Silvanus Sportegye HUN             hiba         1:29:41          
          3 Kinde, Kálmán          68 SPA Tabáni Spartacus S        28:14                                  
         55 Szunyog, József dr.    54 SAS Silvanus Sportegye HUN                          1:02:46          



F50  (8)                                   

    1    38 Körmendi, Miklós       64 MSE Megalódusz Sporteg HUN    23:52   37:47   36:08   49:19  2:27:06 
    2    48 Pápai, János           58 ARA Alba Regia Atlétik HUN    24:07   40:09   34:23   57:37  2:36:16 

         24 Gyulai, Zoltán         58 MSE Megalódusz Sporteg HUN    21:12   28:22   30:08                  
         57 Urbán, András          60 BEA Budapesti Egyetemi HUN          1:05:48   42:55 1:37:45          
        187 Pap, László               VTC Veszprémi Tájfutó         33:25   53:35         1:20:05          
        186 Fövényesi, György         EK Egyesületen kívüli  HUN  1:30:56    hiba                          
         26 Hajnács, Tamás Csaba   66 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    22:54                                  
        208 Filó, György           63 DIS DISZ Közéleti, Kul        23:54                                  



F60  (6)                                   

    1    29 Horváth, Tivadar       53 HER Balatonalmádi Herk HUN    20:22   40:20   23:30   46:34  2:10:46 
    2    88 Kéki, Miklós           52 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    27:48   43:23   29:56 1:03:33  2:44:40 

         27 Harkányi, Csaba        55 SAS Silvanus Sportegye HUN            31:39   21:03   46:34          
         37 Kóger, Gyula           55 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    22:59   34:55           42:34          
         52 Somogyi, Lajos         54 BSC Balatonfüredi Spor HUN                            47:58          
        189 Hirt, Károly           55 ARA Alba Regia Atlétik HUN                          1:06:42          



F65  (12)                                  

    1    39 Ládi, János            51 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    20:45   34:08   22:45   43:38  2:01:16 
    2   148 Graf, Josef               XLAH LZ OMAHA          AUT    25:57   37:20   27:32   46:57  2:17:46 
    3    11 Bacsó, Attila          51 HER Balatonalmádi Herk HUN    21:24   54:22   23:17   42:37  2:21:40 
    4   146 Grabenhofer, Willi        XLAH LZ OMAHA          AUT    30:30   39:32   26:59   48:53  2:25:54 
    5    25 Gömbös, Gyula          48 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    29:06   45:48   27:17   44:46  2:26:57 
    6    30 Héjjas, Attila         47 DTC Diósgyőri Tájékozó HUN    22:43   44:34   28:09   51:53  2:27:19 
    7    59 Vitéz, László          50 HER Balatonalmádi Herk HUN    26:29   48:41   25:09   50:17  2:30:36 
    8    10 Andrási, Lajos         48 HER Balatonalmádi Herk HUN    28:25   49:11   28:35   51:17  2:37:28 
    9    51 Sindely, Pál dr.       47 SZV Szegedi Vasutas Sp HUN    26:01   50:05   30:20   58:24  2:44:50 
   10   147 Arthofer, Dietmar         XLAH LZ OMAHA          AUT    41:56   52:09   37:26 1:00:52  3:12:23 

         66 Hunyadi, Károly        43 PSE Postás Sport Egyes HUN    26:50                                  
        191 Drávucz, Imre          50 HRF Szolnoki Honvéd Sp                                56:39          



F70  (9)                                   

    1    33 Komár, Béla            45 HER Balatonalmádi Herk HUN    33:21   25:07   29:09   45:08  2:12:45 
    2     7 Witzig, Hans           45 EK Egyesületen kívüli  HUN    27:42   27:07   27:26   52:57  2:15:12 
    3    36 Kéri, Gerzson Ferenc   44 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    24:05   31:41   29:22   51:15  2:16:23 
    4    47 Pavlovics, György dr.  41 ZST Zselic Tájékozódás HUN    34:50   43:43   41:30 1:14:14  3:14:17 

         22 Gombkötő, Péter dr.    44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN            28:09   27:47                  
         44 Muszély, György        42 BEA Budapesti Egyetemi HUN    35:19           32:32                  
        209 Marton, Péter          42 ZST Zselic Tájékozódás HUN            37:36   28:40                  
          5 Horváth, Béla          43 HER Balatonalmádi Herk HUN                            44:07          
        192 Vajda, László          46 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                            43:30          



N10D  (5)                                  

    1    98 Pegán, Petra           06 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    11:18   35:09    9:56   25:18  1:21:41 
    2   132 Bordács, Mónika        07 MSE Megalódusz Sporteg HUN    21:13   57:44   19:46   26:10  2:04:53 

        149 Süle, Réka             06 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN            31:48   22:18                  
        114 Gaschler, Emma         06 VHS Veszprémi Honvéd S HUN                            17:11          
        200 Váradi, Helka             EK Egyesületen kívüli  HUN    29:00                                  



N12C  (6)                                  

    1     2 Engi, Lilien           05 EK Egyesületen kívüli  HUN    14:22   37:45   27:21   39:57  1:59:25 
    2   125 Ódor, Laura            06 MSE Megalódusz Sporteg HUN    14:35   45:40   31:55   43:56  2:16:06 
    3   156 Kira, Delgado             OK Variopintos                23:31 1:05:37 1:06:36 1:52:42  4:28:26 

         94 Tarsoly, Borka         05 GOC Göcsej Környezetvé HUN    16:36   47:36   48:28    hiba          
        105 Bihari, Luca              KFK KFKI Petőfi Sportk HUN                    44:38                  
        157 Leire, Delgado            OK Variopintos                27:14                                  



N14B  (6)                                  

    1    97 Pegán, Ágnes           03 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    10:10   20:07   24:53   33:00  1:28:10 
    2    74 Tarsoly, Panka         03 GOC Göcsej Környezetvé HUN     9:57   27:42   22:10   28:44  1:28:33 
    3   134 Gazsó, Laura              BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    12:00   29:11   27:39   59:39  2:08:29 

        121 Vizi, Borbála          02 ARA Alba Regia Atlétik HUN            33:07   23:16   51:15          
         91 Gillich, Luca          02 TTT Tatai Tömegsport é HUN                            35:02          
        143 Pózna, Melinda         02 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    15:01                                  



N18B  (8)                                  

    1    78 Darics, Nikolett       99 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    25:25   45:32   35:33 1:22:57  3:09:27 
    2    89 Takács, Zsófia         99 SKS Sárvári Kinizsi Sp HUN    25:03   57:28   38:10 1:48:18  3:48:59 
    3    82 Skrop, Anna            01 ARA Alba Regia Atlétik HUN    50:26 1:09:00   53:36 1:35:09  4:28:11 

         68 Gillich, Dóra          99 TTT Tatai Tömegsport é HUN            44:37         1:15:54          
         70 Hajnács, Lili          01 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    25:36                                  
         90 Gillich, Luca          02 TTT Tatai Tömegsport é HUN            48:38            n.i.          
        206 Szebeli, Melinda       01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    27:44                                  
        207 Kiss, Anett               EK Egyesületen kívüli  HUN    39:12                                  



N21A  (8)                                  

    1   104 Orlic, Antonija        77 XOIJ Orijentacijski kl CRO    22:48   45:10   31:16 1:00:13  2:39:27 
    2    63 Pózna, Anna            92 GOC Göcsej Környezetvé HUN    25:45   41:36   33:53 1:07:06  2:48:20 
    3    53 Szabó, Ágnes           80 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN    28:52   40:13   38:20 1:17:02  3:04:27 
    4     9 Zatureczkiné Szabó, K  83 EK Egyesületen kívüli  HUN    31:15 1:12:54   43:49 1:22:23  3:50:21 

        113 Vizi, Eszter              BSC Balatonfüredi Spor HUN    47:02 1:28:11 1:13:11    hiba          
        131 Eiplné Sipos, Ágnes    79 MSE Megalódusz Sporteg HUN    42:21 1:25:29         1:49:20          
        120 Badis, Anissa Zsófia      SFC Széchenyi István E HUN          1:08:56 1:00:39                  
          6 Monus, Kinga           88 EK Egyesületen kívüli  HUN                          1:35:37          



N35BR  (10)                                

    1   155 Matea, Srsen              OK Variopintos                24:35   50:58   31:52   54:52  2:42:17 
    2    76 Paskuj, Mátyásné       77 MCB Maccabi Vívó és At HUN    27:03   58:07   30:19   54:19  2:49:48 
    3    61 Szigetfy, Ildikó       76 THT Tapolcai Honvéd Sp HUN    26:42   54:41   34:33 1:08:17  3:04:13 
    4    83 Skropné, Szuromi Éva   74 ARA Alba Regia Atlétik HUN    34:27 1:13:56   33:20 1:06:51  3:28:34 

         64 Palumbi, Edit          68 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    31:54 1:04:35   43:59                  
         13 Wieder, Ilona          53 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    24:46                   56:03          
         19 Fent, Marianne         53 ARA Alba Regia Atlétik HUN    25:34                   58:38          
         12 Bihariné Tenk, Dóra    78 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN    33:19                                  
        129 Gaschler-Gyeviki, Nór  77 VHS Veszprémi Honvéd S HUN                            48:00          
        178 Böröczkyné, Makai Ann  63 VHS Veszprémi Honvéd S HUN                          1:01:04          



N40  (7)                                   

    1    32 Kaszásné Boa, Ágnes    64 VHS Veszprémi Honvéd S HUN    29:00   40:29   39:51 1:09:21  2:58:41 
    2    17 Dömötörné Horváth, Er  59 SFC Széchenyi István E HUN    32:42 1:02:08   48:06 1:41:08  4:04:04 

         49 Pápainé Poós, Ildikó   59 ARA Alba Regia Atlétik HUN    42:13    hiba   56:59 1:45:24          
        140 Mauerné Nagy, Zsanett  76 MSE Megalódusz Sporteg HUN    29:04    hiba   37:30 1:10:58          
         18 Federics, Éva          72 TTT Tatai Tömegsport é HUN            44:15         1:17:54          
         50 Savanya, Gyöngyi       73 SZU Szegedi Bokorugró  HUN    39:48                                  
        213 Serény, Zsuzsanna         TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN    43:11                                  



N60  (5)                                   

    1    34 Komár, Béláné          48 HER Balatonalmádi Herk HUN    28:34   33:57   32:07   56:01  2:30:39 
    2    72 Fedorcsák, Eszter      55 XNTU Naturfreunde Wien HUN    26:02   35:39   34:31   58:15  2:34:27 

         35 Kovács, Olga           55 SAS Silvanus Sportegye HUN            34:18   34:39   56:09          
         65 Kühn, Edit             52 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN    37:19   45:39         1:19:51          
         20 Fischer, Mária         52 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN            37:53   37:36                  



Nyílt Könnyű  (16)                         

    1     8 Zatureczki, Zoltán     82 EK Egyesületen kívüli  HUN    15:41   24:21   22:26   37:36  1:40:04 
    2   181 Gazsó, Bálint             BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    12:21   32:24   22:08   40:26  1:47:19 
    3    99 Pegánné, Göntér Szilv  74 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN    14:57   26:14   27:45   38:25  1:47:21 
    4   135 Bordács, László        71 MSE Megalódusz Sporteg HUN    13:36   31:01   27:14   46:35  1:58:26 
    5   180 Heuer, Adrienn         75 THT Tapolcai Honvéd Sp HUN    13:46   33:43   41:23   41:00  2:09:52 

        106 Prékopová, Jana        60 XMLA Mladost Zvolen    SVK    17:15   45:11         1:05:39          
        107 Prékop, Juraj          47 XMLA Mladost Zvolen    SVK    15:43   34:49           50:00          
        109 Bihari, Flóra             KFK KFKI Petőfi Sportk HUN                    43:26                  
        119 Wieder, Ferenc         56 VHS Veszprémi Honvéd S HUN                            59:04          
        150 Györffy, Éva              MSE Megalódusz Sporteg HUN    21:11                                  
        165 Koródi, Rita              ARA Alba Regia Atlétik HUN                            47:30          
        166 Koródiné, Tünde           ARA Alba Regia Atlétik HUN                            53:40          
        172 Surányi, Eszter        94 SAS Silvanus Sportegye HUN                             hiba          
        218 Vámsági, Judit            PVS Pécsi Vasutas Spor                27:56                          
        219 Péley, Dániel             PVS Pécsi Vasutas Spor                 hiba                          
        222 Molnár, Csaba             KTT Káldi Természetjár                                35:24          



Nyílt Technikás  (19)                      

    1   145 Hegedüs, Róbert        97 MSE Megalódusz Sporteg HUN    20:51   41:40   23:31 1:00:55  2:26:57 

         16 Dömötör, Imre          58 SFC Széchenyi István E HUN    51:41    hiba         1:47:12          
        141 Vizi, István           65 ARA Alba Regia Atlétik HUN             hiba   31:03 1:01:32          
         62 H