ROB döntő 2016 09 10V 2016.09.11. 7:12
Eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F14E - A (24)1,5 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1581Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:11
2731Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:23
3980Gönczi Péter03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes12:01
41029Nagy Péter02KJS Kirchhofer József Sportegyesül12:25
5608Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:28
6340Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:41
7144Simon Gábor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:47
828Kovács Péter József02BMG Babits Mihály Gimnázium DSE12:51
9725Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:18
10632Ramel Dániel03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:23
11417Szuromi Áron02PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:32
12513Kravz Mór Kirill02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle13:35
13892Fülöp Álmos Huba03GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó13:37
14555Kiss Bertalan András02SZT Szombathelyi Haladás VSE13:39
15638Tálas Soma02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:40
16176Jámbor Zsigmond03FLF Fehérlófia Sportegyesület13:47
1737Küronya Frigyes02BSC Balatonfüredi Sport Club13:57
18564Sarkadi Lehel04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:00
191037Tóth Márton02KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:31
20783Molnár Botond03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:49
21744Kovács Márk03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:58
22553Izer Barnabás03SZT Szombathelyi Haladás VSE15:02
23393Gyenizse-Nagy András Barnabás02PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:19
24523Szabó Levente03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:15
 
 
 
F14E - B (24)1,5 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1718Máramarosi Ákos03TSE Törekvés Sport Egyesület12:12
2499Bodó Bálint02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:18
3246Hegedűs Péter02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási12:31
4784Molnár Levente03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:34
51008Gárgyán Dániel Tibor02VSM Victoria Sportegyesület Móraha12:43
6110Blézer Barna Hunor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:48
7729Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:01
8214Gárdonyi Soma02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:03
9159Zimány Bendegúz Botond02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:05
10101Tőczik Vendel04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:16
11580Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:18
12406Kovács Sebestyén03PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:21
131034Tóbiás Márton03KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:27
14591Gáti András02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:42
15364Hahn Máriusz04PAK Paksi Sportegyesület13:45
16120Garbacz Máté03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:09
17551Hargitai Barnabás Attila04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:11
18542Alpár Domonkos Márton02SZT Szombathelyi Haladás VSE14:13
19566Szandi Bence02SZT Szombathelyi Haladás VSE15:15
20732Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:33
 
987Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
521Schubert Ambrus03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
590Fey Dávid04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
775Gazdag Kristóf03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
 
 
 
F14E - C (24)1,5 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
136Csontos András03BSC Balatonfüredi Sport Club12:20
2692Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:43
3140Nagy KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:44
4559Molnár Péter03SZT Szombathelyi Haladás VSE12:52
5558Marosi Ákos03SZT Szombathelyi Haladás VSE13:33
6336Balku Levente02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:41
7289Tóth Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:48
81028Majoros Bence Zoltán02KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:55
8154Varga Gergő03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:55
10497Barta Máté04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:05
11192Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub14:07
12259Veres-Lakos Vajk02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:20
131036Tóth Benedek04KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:27
14156Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:29
15982Jurás Máté03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes14:42
161035Tóth András02KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:52
171032Pólik Ádám02KJS Kirchhofer József Sportegyesül15:39
18113Bózsó Péter02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:51
19129Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:02
20175Dani Nándor03FLF Fehérlófia Sportegyesület16:15
21344Tóth László02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:48
22496Barna Gergely02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:01
23984Szalay Zente Álmos05CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes18:02
24673Gadolla Áron05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:33
 
 
 
F14E - D (23)1,3 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1254Lopez-Müller Luis Enrique02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási13:02
2779Kósa Gergely03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:36
3846Peics András02KFK KFKI Petőfi Sportkör13:46
4631Rácz Tamás03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:05
5593Guszlev Zsombor07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:40
69Nagy Bálint03ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:55
7709Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:16
81019Prekopcsák Gábor ifj.02DCS Denevér Barlangkutató és Szaba15:22
9900Mézes Botond Csegő07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:25
101007Apró Máté05VSM Victoria Sportegyesület Móraha15:37
11898Kiss Gergely04GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:54
12157Wachter AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:11
13644Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:35
13689Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:35
15711Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:18
16640Török Fülöp04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:49
17273Kronovetter Máté03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:05
18390Egédi Gergő04PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:41
19272Kronovetter Balázs05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:29
2079Göbler Domonkos04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:25
21902Nagy Levente06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó27:43
 
738Gaschler Máté04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
654Zengő Benedek02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F14E - E (17)1,2 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1281Nagy BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:48
21009Zagyva Zalán04VSM Victoria Sportegyesület Móraha14:03
3294Verebélyi Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:12
4277Majer Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:33
5319Krajcár Tamás04MSE Megalódusz Sportegylet18:40
6313Bordács Krisztián05MSE Megalódusz Sportegylet20:15
7267Szabari Milán05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv20:29
8913Tarsoly Tas Töhötöm07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:54
9609Knuth Gergely07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:07
 
4Bokor Benedek02ARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
Vk96Takács Gergely Levente03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl8:14
Vk76Demeter Ágoston02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl9:17
Vk342Tar Levente05NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
Vk704Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:45
Vk321Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylet16:08
Vk32Kovács Zsolt04BTK Bakonyi Tájfutó Klub16:17
Vk792Sümegi Géza02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:36
 
 
 
F16E - A (24)2,0 km 0 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1955Horváth Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba11:40
2509Jónás Ferenc01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:04
377Demeter Ambrus00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:44
4774Fekete Sámuel00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:57
5959Szabó Marcell01MAT Mazsola Tájfutó és Természetba13:05
6997Olasz Márk01HOD Hód-mentor sport és műpártoló13:32
7586Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:33
838Péntek Márton00BSC Balatonfüredi Sport Club13:46
9507Győri Bertalan00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:04
10574Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:12
11765Csiszár Barnabás00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:35
11225Pályi Lőrinc01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:35
13545Bognár Zoltán01SZT Szombathelyi Haladás VSE14:37
14126Jacsó Barnabás01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:38
1587Leleszi Marcell00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:49
16155Vass Dániel00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:20
17258Veres-Lakos Csaba01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:32
18764Csertán András00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:49
19757Tokai-Kiss Bálint00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:05
20416Szuhán Gábor01PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:48
21316Hegedüs Péter00MSE Megalódusz Sportegylet17:44
22568Szele Bálint01SZT Szombathelyi Haladás VSE18:45
23295Verebélyi Márton00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:01
 
436Vozár Mátyás00PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
F16E - B (25)1,9 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1415Schauermann Barnabás01PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:47
2794Takács Ticián00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:34
2106Zsigmond Zsombor01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:34
4582Buzás Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:00
5727Bácskai Péter00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:09
6147Szemerédi Botond01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:16
7338Molnár Patrik00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:17
8512Kovács-Deák Zsombor01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle13:33
983Koleszár Martin01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:44
10995Kisházi Gábor ifj.01HOD Hód-mentor sport és műpártoló14:23
11339Szentmiklóssy Bálint01NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz14:29
12424Tóth Lukács00PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:37
13688Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:38
14983Szalay András Sebestyén01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes14:40
15823Pavlovics Balázs00ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:03
161000Sisák Botond01HOD Hód-mentor sport és műpártoló15:28
17839Bihari Máté01KFK KFKI Petőfi Sportkör15:33
18979Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes15:39
19191Kovács BotondGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:55
20699Paróczi Bálint01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:05
20437Werner Bendegúz01PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:05
2284Komjáthi Ádám00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:08
23145Szauer AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:10
24735Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:37
25261Halaj Balázs01JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv18:27
 
 
 
F16E - C (11)1,7 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1153Tuza Zétény01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:40
2697Németh ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:44
3633Rumi Zoárd01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:30
41003Tódor Marcell01HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:10
5848Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör19:13
6698Osztie Gergely01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:46
7990Epinger Ákos01HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:57
81013Hamvai Máté01DCS Denevér Barlangkutató és Szaba23:27
9284Sörös Zoltán00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:51
 
544Balogh András01SZT Szombathelyi Haladás VSEhiba
Vk891Farkas Tamás00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:19
 
 
 
F18E - A (24)2,3 km 0 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1651Zacher Márton98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:27
226Gurály Attila98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:40
3622Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:49
4107Bárány Tamás99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:06
5420Szuromi Mátyás98PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:13
6603Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:16
731Magyar Tamás98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE15:28
8504Gyólai Péter99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:48
9587Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:54
10649Weiler Vince99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:08
11571Veszelszki Barnabás99SZT Szombathelyi Haladás VSE16:16
12178Péri Gergő Gábor99FLF Fehérlófia Sportegyesület16:17
13500Conforti Christian99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:23
14410Ortmann András99PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:47
15402Kovács Barnabás99PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:51
1630Kovács Róbert99BMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:54
17394Gyenizse-Nagy Balázs98PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:00
18142Révész Tamás98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:12
19598Hortobágyi Ákos98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:25
20518Rácz Zoltán98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:00
2178Göbler Balázs Benedek98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:44
22226Rajkó Dávid98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:06
23541Alpár Dénes99SZT Szombathelyi Haladás VSE21:09
24291Tóth Zalán Zénó99SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:22
 
 
 
F18E - B (9)2,2 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
116Skrop Tamás99ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:23
2759Török Zoltán99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:21
3606Kiss Kornél98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:36
4168Rudi Soma98ETC Egri Testedző Club19:35
51038Kolozsvári Péter99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:07
6820Krakter Dániel99ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:02
7222Marosffy Bálint98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako23:47
8552Izer Balázs Dániel99SZT Szombathelyi Haladás VSE25:05
 
Vk905Szalay Levente99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:31
 
 
 
F20E - A (23)2,3 km 0 m27 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1669Dalos Máté97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:28
2628Peregi Dániel97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:29
3706Tóth Adrián96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:34
4787Porgányi Márk97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:44
5248Hetényi Péter96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási16:14
6772Fekete Ágoston97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:28
7224Miavecz Balázs96MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:33
8286Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:16
9409Ormándi Lázár97PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:37
10778Kiss Kornél96ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:39
11287Tábori Milán96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:40
12612Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:02
13811Szász Botond97SAS Silvanus Sportegyesület18:29
14896Kintli György96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:44
15915Varga Zsombor96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:53
16137Kucsma Levente96ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:07
17425Tóth Péter96PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:39
18769Erdős Márton97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:44
193Trócsányi Péter97EK Egyesületen kívüli19:46
20679Hajdu Erik96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:51
21359Széles Dániel97OSC Orvosegyetem Sport Club20:03
22801Ferenczi Márk97SAS Silvanus Sportegyesület20:36
23565Szalay Áron97SZT Szombathelyi Haladás VSE27:13
 
 
 
F21E - A (24)2,5 km 0 m29 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1573Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:11
2103Tugyi Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:30
3386Baumholczer Máté92PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:37
4230Zsebeházy István85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:57
5614Liszka Krisztián92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:09
6403Kovács Bertalan95PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:13
7269Fehérvári Dániel94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:24
8102Tölgyesi Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:31
9619Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:33
10577Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:37
11659Molnár Attila79THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle15:44
12464Gösswein Csaba85PSE Postás Sport Egyesület15:58
1390Nyeste Ákos91DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:12
14163Mizur Peter91ETC Egri Testedző Club16:32
15530Vajda Balázs94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:38
16220Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:42
1782Kirilla Péter94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:44
18636Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:55
19560Nagy Patrik Attila92SZT Szombathelyi Haladás VSE16:58
20170Szajkó Csaba85ETC Egri Testedző Club17:07
21516Rácz Sándor95SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:24
221012Mižúr ŠimonXFAR Farmaceut Bratislava17:39
231006Vörös Endre78HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:14
24930Schwendtner Bálint93SIR Sirályok Sportegyesület19:11
 
 
 
F21E - B (23)2,3 km 0 m27 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1215Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako18:03
2643Vellner Gábor90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:29
3540Ágotha Dávid93SZT Szombathelyi Haladás VSE18:52
4971Iski Richárd93STE TájFutE18:55
5100Tolnai Márton86DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:05
6992Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:17
7926Horváth Marcell93SIR Sirályok Sportegyesület19:24
7653Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:24
9550Győrffy Kristóf94SZT Szombathelyi Haladás VSE19:31
10562Saitz Krisztián91SZT Szombathelyi Haladás VSE19:33
11105Vas Gábor84DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:44
12133Korózs Attila92ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:08
13999Petrócki Ádám93HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:14
14976Rebák Csaba91STE TájFutE20:27
15629Peregi Dávid93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:40
16871Kovács Boldizsár91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint21:25
17657Domán Rajmund88THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle22:08
18687Józsa Balázs84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:41
19831Kertész Gábor82HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K23:02
20399Kazal Márton94PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:42
21397Hambuch Mátyás93PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:48
22263Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv24:04
 
894Gond Balázs87GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóDisq
 
 
 
F21E - C (17)2,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1505Gyöngyösi István82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:36
2585Dalos Áron95SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:10
3993Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:16
4401Kovács András90PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:05
5642Ungvárszky Ádám93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:40
6817Bella Gábor83ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:46
6978Román Dávid Dániel94STE TájFutE19:46
8400Kersity András90PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:55
9923Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club20:06
10458Szabó Ákos82PVM Pécsi Vörös Meteor SK20:24
11880Polyák Zoltán91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint20:41
12661Patkós Máté89THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle21:07
13876Kovács Sebestyén93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint21:28
14873Kovács Domonkos94BBB Balassagyarmati Balassi Bálint22:28
15966Hanyicska Martin92STE TájFutE35:43
 
Vk74Balabás Péter Gergő83DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:40
Vk111Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:56
 
 
 
F35A - A (23)2,3 km 0 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1217Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:53
2307Nagy Viktor77KAL Kalocsai Sport Egyesület15:40
3595Gyalog Zoltán80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:44
4843Kőszegvári Tibor77KFK KFKI Petőfi Sportkör15:48
5366Kiss Gábor80PAK Paksi Sportegyesület15:59
6664Vajda Zsolt78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle16:00
7660Molnár Zoltán76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle16:09
880Halona Gergely79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:35
9943Kéki András79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:50
10296Baksa Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület16:53
1165Gábor József78CBD Ceglédi Bem Vasutas17:01
12663Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle17:29
13161Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Club17:33
14305Kiss Gábor80KAL Kalocsai Sport Egyesület17:57
15988Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü18:10
16844Nagy Gábor77KFK KFKI Petőfi Sportkör18:24
17309Szőke Norbert77KAL Kalocsai Sport Egyesület19:00
18422Topán László80PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:10
19326Stark Gergely81MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és19:12
20172Balogh Róbert78FLF Fehérlófia Sportegyesület19:41
2140Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:28
22391Főző Péter78PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:36
 
440Bálinti Kornél77PVM Pécsi Vörös Meteor SKDisq
 
 
 
F35A - B (7)2,2 km 0 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1866Révész Gábor77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club16:58
2396Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:00
3453Lajtai Zoltán78PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:45
4845Osváth Szabolcs78KFK KFKI Petőfi Sportkör20:09
5576Bölkei Zsolt78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:53
6253Kovács Áron77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási25:44
71011Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club26:53
 
 
 
F40A - A (22)2,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1722Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület14:37
2840Bihari Zoltán76KFK KFKI Petőfi Sportkör15:02
388Magyar Zsolt72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:07
4303Dénes Zoltán72KAL Kalocsai Sport Egyesület15:24
5796Uhlir Péter75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:29
6901Mézes Tibor Sólyom74GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:35
7665Vereszki Tibor76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle15:49
8782Mitró Zoltán72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:03
9953Szőri Kornél dr.76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:22
10717Korcsok Pál75TSE Törekvés Sport Egyesület16:36
11532Zádori Adrián73SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:40
11986Bánki Zoltán72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü16:40
13677Gönczi Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:08
1429Kovács Róbert73BMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:34
14320Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet17:34
16683Honfi Gábor ifj.74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:49
17730Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:08
18733Barát János73VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:39
1951Madarassy Pál76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:43
20260Hugyecz Zoltán72HUF HUFEZE Pásztó18:53
21678Gyimesi Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:58
 
127Jacsó Tibor74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
 
 
 
F40A - B (18)2,0 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1737Gaschler Gábor76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:00
2331Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba15:38
3353Gárdonyi Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club16:35
4383Tóth Zsolt67POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:49
5793Sziva László75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:59
6808Silye Imre76SAS Silvanus Sportegyesület17:07
735Pegán Róbert75BTK Bakonyi Tájfutó Klub18:17
8748Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:59
9306Kovács János73KAL Kalocsai Sport Egyesület19:01
10964Bácskai László74STE TájFutE19:37
11607Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:45
121020Surányi Gábor76DCS Denevér Barlangkutató és Szaba19:49
131031Nagy József74KJS Kirchhofer József Sportegyesül20:22
1453Marosán Dávid75BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:10
15885Németh Csaba György75TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho25:10
 
998Olasz Róbert73HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
446Kajdon Tamás75PVM Pécsi Vörös Meteor SKDisq
Vk298Borbás Nándor71KAL Kalocsai Sport Egyesület16:41
 
 
 
F45A - A (24)2,1 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1243Dezső Sándor69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:07
2701Paróczi Zsolt70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:51
3834Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K15:23
4882Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho15:25
598Tamás Tibor69DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:30
6771Fehér Ferenc70ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:34
7666Baracsi Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:35
8799Divin György70SAS Silvanus Sportegyesület15:48
9724Zakariás Péter70TSE Törekvés Sport Egyesület15:53
10920Nagy Tibor69FSC Futárok Sport Club16:09
11459Szieberth Péter63PVM Pécsi Vörös Meteor SK17:07
12262Halaj László68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv17:11
13852Karácsony Péter67HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület17:35
14429Várvölgyi Szilárd70PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:23
15181Bérczes Miklós67FMT FŐMTERV SE18:33
16954Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba19:22
17918Lénárt István68FSC Futárok Sport Club19:24
18825Pavlovics György ifj. dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:38
19315Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet20:17
20567Szandi Péter69SZT Szombathelyi Haladás VSE22:00
21929Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület22:01
 
411Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
173Bernáth Zsolt71FLF Fehérlófia Sportegyesülethiba
875Kovács Péter69BBB Balassagyarmati Balassi BálintDisq
 
 
 
F45A - B (24)1,9 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1912Tarsoly Róbert71GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:40
2378Rácz Róbert69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport15:59
3490Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é16:25
4720Máramarosi István71TSE Törekvés Sport Egyesület16:43
5696Miháczi Zoltán67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:57
6324Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:02
6850Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör17:02
8480Szebeli István68SSC Siketek Sport Club17:03
9842Kézdy Pál69KFK KFKI Petőfi Sportkör17:10
10686Ipsics László68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:48
11268Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv18:19
12874Kovács Gábor67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint18:40
13167Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club18:52
14936Csankovszki Tibor69SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor19:12
15931Schwendtner Erik70SIR Sirályok Sportegyesület19:18
161023Dobay Zsolt70KJS Kirchhofer József Sportegyesül19:21
17867Varsányi Attila67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:47
18138Mérai Péter69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:03
19118Fekete Zoltán67ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:15
20278Marczis István ifj.70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:22
21439Ambrus Sándor70PVM Pécsi Vörös Meteor SK20:24
22728Bácskai Péter68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:29
2315Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub20:30
24136Kucsma István69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu22:46
 
 
 
F45A - C (14)1,9 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1916Bakos Béla70FSC Futárok Sport Club17:34
2114Bózsó Zoltán68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:22
3746Lantai Gyula71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:45
4182Buzás Gyula71FMT FŐMTERV SE21:32
5247Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:21
6847Peics Antal Zsolt68KFK KFKI Petőfi Sportkör22:46
7863Paskuj Mátyás67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club23:31
8967Hanyicska Mihály69STE TájFutE24:22
9445Fuller Károly69PVM Pécsi Vörös Meteor SK25:01
10773Fekete Gábor69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:08
11478Galkó Csaba68SSC Siketek Sport Club27:51
 
1018Prekopcsák Gábor id.65DCS Denevér Barlangkutató és Szabanfb
Vk58Töreky Ákos71BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:36
Vk468Kalmár János68PSE Postás Sport Egyesület26:06
 
 
 
F50A - A (24)1,9 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:07
2569Szerdahelyi Zoltán62SZT Szombathelyi Haladás VSE14:28
3251Juhász Gábor66HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:10
456Siegler Konrád66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:16
5589Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:42
6941Hajnács Tamás Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor15:44
7335Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:09
8924Rusvai László62FSC Futárok Sport Club16:13
9957Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba16:39
10333Németh Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:45
11503Gera Tibor64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:49
12318Körmendi Miklós64MSE Megalódusz Sportegylet16:51
13879Kovalcsik István66BBB Balassagyarmati Balassi Bálint17:34
14579Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:03
15292Varga István66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:08
16537Szász Tibor65HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület18:13
17752Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:29
18627Oszkó László65SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:41
19360Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club19:52
20690Károlyi Gyula64TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:44
21942Hevér Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:04
22860Győri János Attila64MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club26:23
 
426Turcsán János66PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
887Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
 
 
 
F50A - B (7)1,5 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1970Iski Ferenc66STE TájFutE14:06
2143Sebők Gábor62ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:55
362Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:28
4768Erdős Gábor65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:39
5345Tóth László id.65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:35
6183Cenner Tibor dr.62FMT FŐMTERV SE21:34
 
Vk460Szőke Zoltán64PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:52
 
 
 
F55A - A (24)1,9 km 0 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1202Jankó Tamás58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle16:29
2347Tölgyesi Tibor61NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:11
372Trócsányi Zoltán61DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S17:56
4452Kürti István57PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:05
5205Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:17
6361Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club18:19
7508Hajagos Henrik59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:39
867Gabnai Ernő61DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör18:49
9536Fehér Mihály57HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület19:01
10134Kovács József58ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:17
11803Hegedűs Béla60SAS Silvanus Sportegyesület19:43
1249Kele József59BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:58
13241Csonka Antal61HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási20:34
14376Ortmann János60POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport20:43
15211Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport20:46
16469Nemesházi László60PSE Postás Sport Egyesület20:50
1710Pápai János58ARA Alba Regia Atlétikai Klub21:08
18373Angster Gábor59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport21:20
19710Urbán Imre57TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:42
20288Telek Tibor60SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:35
21656Domán Gábor60THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle23:34
 
837Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
914Varga József60GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
457Németh Ferenc58PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
 
 
 
F55A - B (16)1,7 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1125Hrenkó László59ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:01
2358Sándor László61OSC Orvosegyetem Sport Club17:01
3977Rebák Sándor László58STE TájFutE17:10
459Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:10
5357Mets Miklós61OSC Orvosegyetem Sport Club18:46
6630Peregi Tamás61SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:09
7209Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport19:28
8187Nagy Zsolt59FMT FŐMTERV SE20:26
9830Hadnagy Árpád59HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:46
10741Kaptur József60VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:47
11352Gadó György60OSC Orvosegyetem Sport Club27:56
 
674Gadolla Gábor60TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőDisq
249Hideg István59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásinfb
Vk972Liskány József61STE TájFutE17:31
Vk382Tóth János58POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport18:38
Vk13Sáfrán ZoltánARA Alba Regia Atlétikai Klub21:18
 
 
 
F60A - A (24)1,7 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1234Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg14:13
2197Balla Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:19
3488Spiegl János53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é15:21
4355Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club15:38
5527Szokol Lajos56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:40
671Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S15:47
7802Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület16:00
8124Honfi Gábor55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:02
9828Virág Gyula55ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz16:15
10858Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:45
11578Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:10
12310Lévai Kálmán54KSE Karcagi Sportegyesület17:39
1346Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:01
14329Ludvig István53MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba18:13
15375Nagy Balázs54POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport18:56
16195Szalóki Rezső52GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub19:00
17200Erdélyi Tibor53HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle19:19
18485Melkes Antal53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é19:25
19602Juhász István53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:28
2073Zsilinszky Pál52DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S19:29
21449Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SK20:58
22944Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:12
23330Magyar János52MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba22:23
 
815Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesülethiba
 
 
 
F60A - B (4)1,6 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1463Czajtányi Endre55PSE Postás Sport Egyesület15:40
2917Csikós Miklós55FSC Futárok Sport Club18:53
3317Imeli János56MSE Megalódusz Sportegylet21:38
418Somlay Gábor56ARA Alba Regia Atlétikai Klub24:45
 
 
 
F65A - A (25)1,2 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1198Boros Zoltán48HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle10:35
2805Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület10:41
3312Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet11:10
4186Kaján László51FMT FŐMTERV SE11:32
533Ládi János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub11:36
6332Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba11:42
7237Korbély Tibor50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg12:15
8444Fluck István50PVM Pécsi Vörös Meteor SK12:38
9821Kutnyánszky Ernő49ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz13:31
10594Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:42
11239Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg13:43
12854Kovács András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:16
13231Andrási Lajos48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg14:34
14857Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:41
15535Drávucz Imre50HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület14:47
16171Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club15:43
17474Gömbös Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület16:17
18934Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:33
19938Gáncs Kálmán47SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor17:50
201026Kiss György47KJS Kirchhofer József Sportegyesül19:21
21856Tóth Béla49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület20:16
22407Lipp József48PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:24
 
232Bacsó Attila51HER Balatonalmádi Herkules Sporteghiba
816Vida István47SAS Silvanus Sportegyesülethiba
Vk838Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K15:31
 
 
 
F70A (20)1,1 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1166Nagy Lajos43ETC Egri Testedző Club10:28
2486Rétfalvi Lajos46SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é10:30
3162Lénárd Miklós45ETC Egri Testedző Club11:11
4937Felföldi Károly dr.43SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor11:16
5676Gombkötő Péter dr.44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:44
6467Jelinek István43PSE Postás Sport Egyesület11:58
7829Bozán György44HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K12:30
8165Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club12:57
9945Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor13:04
10798Vajda László46ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:13
11235Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg13:31
12421Szűcs György dr.45PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:41
1344Csongrádi Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:59
1457Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:08
1554Muszély György42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:28
16776Horváth Zoltán44ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:46
1770Simon Gyula46DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S16:58
18448Kiss Endre dr.43PVM Pécsi Vörös Meteor SK21:17
 
466Hunyadi Károly43PSE Postás Sport Egyesülethiba
694Lohász Márton42TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
 
 
 
F75A (16)1,1 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1385Varga György39POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport12:15
2667Bogdány Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:52
3835Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K13:28
4762Bányai Attila41ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:05
5210Szabon János38KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport14:23
6824Pavlovics György dr.41ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:46
7398Ijjász István39PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:02
8760Vass Tibor40VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:03
9806Radnóti Rezső41SAS Silvanus Sportegyesület17:37
10471Schell Antal39PSE Postás Sport Egyesület17:49
11592Gönczi Péter39SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:57
12470Németh Alajos37PSE Postás Sport Egyesület21:06
13479Illés Vilmos40SSC Siketek Sport Club22:15
14715Hodossy Béla37TSC Tungsram Sport Club25:52
15714Hargitai Miklós38TSC Tungsram Sport Club26:21
 
713Cserteg István38TSC Tungsram Sport Clubhiba
 
 
 
F80A (5)0,9 km 0 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1349Dudás István32OSC Orvosegyetem Sport Club14:57
2702Rácz Márton36TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:02
3712Weress Kálmán35TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:02
4381Tihanyi László dr.36POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:20
5462Buncsik János34PSE Postás Sport Egyesület26:03
 
 
 
N14E - A (46)1,2 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1819Kishanti Petra02ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz7:52
2212Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako8:40
3909Takács Szilvia02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:04
4413Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör9:15
4229Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako9:15
6641Turi Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:53
7745Lantai Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle10:09
8800Divin Judit02SAS Silvanus Sportegyesület10:10
9218Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:13
10276Mag Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye10:14
11911Tarsoly Panka03GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:21
12346Tóth Nóra02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz10:25
13599Horváth Lilla03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:33
14693Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:37
15721Máramarosi Rita05TSE Törekvés Sport Egyesület10:39
16275Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye10:43
17227Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:45
18707Tóth Barbara03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:00
19438Werner Boróka03PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:04
20369Kovács Kira02PAK Paksi Sportegyesület11:17
21781Mázsa Zsófia Margaréta02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:24
22747Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:27
23131Kocsik Eszter04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu11:29
241030Nagy Zsófia02KJS Kirchhofer József Sportegyesül11:40
25533Zagyva Rebeka Mária02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle11:52
26274Lénárt Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:59
27432Viniczai Hanga02PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:06
28257Tóth Andrea02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási12:12
29645Vida Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:17
30179Péri Kata Luca04FLF Fehérlófia Sportegyesület12:28
31282Nagy Szilvia03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:31
32883Gillich Luca02TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho12:38
33498Berkecz Dóra03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:56
34981Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes13:35
3521Vékony Janka02ARA Alba Regia Atlétikai Klub13:45
36548Gorell Flóra04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:20
371022Abrán Hanga02KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:25
38193Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub14:42
39736Gaschler Emma06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:19
4089Németh Luca02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:18
41519Révész Zsófia05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:43
42158Wachter ZsófiaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:53
43615Maloschik Emma03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:22
441004Varga-Tót Alexandra02HOD Hód-mentor sport és műpártoló17:30
45670Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:43
 
Vk115Csécs Boglárka02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:27
 
 
 
N14E - B (16)1,1 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1368Kovács Karina02PAK Paksi Sportegyesület8:40
2705Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:44
3994Kisházi Emma04HOD Hód-mentor sport és műpártoló9:46
4293Varga Petra02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye10:03
5624Orosz Viktória04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:06
6621Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:22
7785Pintér Jázmin02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:39
8620Musza Valéria04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:44
9766Csiszár Gyopár04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:53
10395Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör10:58
111027Kiss Kamilla04KJS Kirchhofer József Sportegyesül11:14
1234Pegán Ágnes03BTK Bakonyi Tájfutó Klub11:17
13428Várvölgyi Dorka02PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:49
14719Máramarosi Dóra05TSE Törekvés Sport Egyesület12:41
15221László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako12:54
16691Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:35
 
 
 
N14E - C (16)1,1 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1196Tengely Luca04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub10:42
2529Talmácsi Bori02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle11:23
3755Papp Viktória02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:36
46Kiffer Anna03ARA Alba Regia Atlétikai Klub11:50
524Vizi Borbála02ARA Alba Regia Atlétikai Klub12:28
61021Abrán Csenge04KJS Kirchhofer József Sportegyesül12:42
7323Ódor Laura06MSE Megalódusz Sportegylet12:50
8130Knight Anika02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:56
9726Bácskai Eszter03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:57
10146Szemere Boglárka02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:47
11189Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:53
12563Sarkadi Borbála04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:28
131025Kiss Boglárka03KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:44
14610Knuth Sára05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:51
151033Székelyhidi Kata02KJS Kirchhofer József Sportegyesül15:42
16910Tarsoly Borka05GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:08
 
 
 
N14E - D (14)1,0 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11014Kalán Zsuzsanna Boglár03DCS Denevér Barlangkutató és Szaba13:19
2623Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:13
3671Detrekői Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:30
460Urge Boróka03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:03
5139Moravszki Jolán03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:19
6128Jászberényi Klaudia02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:28
7795Tőke Fruzsina04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:17
8141Révész Borbála02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:21
9279Marczis Katalin Blanka03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:37
10897Kiss Emese02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:18
 
906Szalay Rózsa Mária04GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Vk758Tokai-Kiss Zsófia04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:20
Vk117Dovák Szonja Klára03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:13
Vk546Cs. Tóth Virág04SZT Szombathelyi Haladás VSEnfb
 
 
 
N16E - A (24)1,8 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1213Gárdonyi Csilla01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:03
2418Szuromi Hanga00PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:30
3680Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:47
4495Apró Vivien Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:52
5749Mérő Dominika01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:57
6575Bartók Annamária00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:01
7526Szokol Kamilla00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:34
8708Tóth Blanka01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:44
9940Hajnács Lili01SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:47
10561Pásti Fanni01SZT Szombathelyi Haladás VSE16:53
1175Bertóti Laura00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:55
12596Hajnal Dorottya00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:57
13405Kovács Gréta00PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:01
14132Kocsik Nóra01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:04
1599Tóbis Anita00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:13
1695Szilágyi Iringó01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:42
17652Zacher Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:50
18433Viniczai Judit00PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:59
19520Riesing Hanna01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:35
20822Müller Júlia01ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:45
2125Borhegyi Teodóra01BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:57
22216Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:12
23868Veszelka Noémi00MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:29
2442Bognár Anna00BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:52
 
 
 
N16E - B (23)1,6 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
127Kiss Dóra Eszter00BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:04
2703Szebeli Melinda01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:46
3119Garbacz Eszter00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:16
4510Koszta Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:24
586Ledniczky Virág00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:07
661Urge DóraBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:26
7751Mosonyi Anasztázia00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:35
8789Rövid Boglárka01ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:41
9112Borbás Zita01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:59
1093Spicze Annamária01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:35
11109Bencsik Henriett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:38
1214Skrop Anna01ARA Alba Regia Atlétikai Klub22:03
13108Bencsik Bernadett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu22:28
148Lendvai Kati00ARA Alba Regia Atlétikai Klub23:56
15989Budincsevich Anna01HOD Hód-mentor sport és műpártoló24:04
161016Nagy Zsófia00DCS Denevér Barlangkutató és Szaba24:24
1712Pesti Zsófia01ARA Alba Regia Atlétikai Klub26:06
18991Forrai Fanni01HOD Hód-mentor sport és műpártoló26:22
 
501Dabis Barbara00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
927Horváth Zsófia00SIR Sirályok Sportegyesülethiba
Vk190Fodor Eszter01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:37
Vk1005Varga-Tóth Blanka01HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:37
Vk996Nagy Viktória01HOD Hód-mentor sport és műpártoló22:40
 
 
 
N18E - A (28)2,0 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
122Vékony Vanda99ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:39
2412Pataki Réka Dalida99PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:52
3228Sárközy Zsófia99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:58
497Tamás Bianka99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:41
5371Makovinyi Dorottya98PAK Paksi Sportegyesület17:58
6786Porgányi Anna99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:14
7531Vajda Luca99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:53
8767Dely Virág Anna99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:58
8908Takács Orsolya98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:58
10150Tiszlavicz Veronika99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:00
11511Koszta Kincső99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:19
12514Mátyus Rebeka99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:54
1394Szilágyi Emese99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:46
13408Martos Hanga99PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:46
15337Balku Nóra99NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:57
16791Simon Cintia98ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:22
17423Tóth Eszter Katalin99PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:38
18522Szabó Dorina99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:42
19549Gulyás Anett99SZT Szombathelyi Haladás VSE22:20
20763Bódi Doroti99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:35
21177Megyeri Orsolya Zaza99FLF Fehérlófia Sportegyesület23:23
22152Tősi Virág98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu23:45
23780Kozma Blanka98ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:28
24881Gillich Dóra99TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho24:49
25343Tóth Johanna99NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:09
261002Tódor Elizabet99HOD Hód-mentor sport és műpártoló27:17
271015Nagy Dóra99DCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:30
28872Kovács Borbála98BBB Balassagyarmati Balassi Bálint29:51
 
 
 
N20E - A (19)2,1 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1419Szuromi Luca96PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:04
2430Viniczai Csenge97PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:56
3219Kézdy Borbála97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako17:06
4502Gera Krisztina97SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:30
5613Liszka Eszter96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:33
6588Egei Petra96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:52
7616Mantuano Eszter97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:59
8387Becze Rita96PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:02
9271Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:06
10255Molnár Krisztina96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási18:32
11270Fésűs Evelin Anna97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:57
12956Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba19:10
13556Kiss Johanna Eperke96SZT Szombathelyi Haladás VSE19:44
14302Dénes Réka97KAL Kalocsai Sport Egyesület20:06
15899Kötél Angyalka96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó20:31
16174Csike Tekla96FLF Fehérlófia Sportegyesület22:50
17245Gubicza Viktória96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:59
18372Tinnyei Petra96PAK Paksi Sportegyesület26:51
19904Sánta Csenge97GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:42
 
 
 
N21E - A (24)2,2 km 0 m27 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1650Weiler Virág96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:45
2888Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:46
3525Szerencsi Ildikó dr.85SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:58
4404Kovács Filoména92PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:08
5932Varsányi Kinga94SIR Sirályok Sportegyesület18:15
6350Füzy Anna76OSC Orvosegyetem Sport Club18:47
7392Főző-Kertész Anikó84PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:51
8604Károlyi Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:06
9414Péley Dorottya89PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:42
10973Liskány Krisztina88STE TájFutE19:45
11572Vincze Rebeka94SZT Szombathelyi Haladás VSE20:01
12809Silye Tímea84SAS Silvanus Sportegyesület20:14
1392Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:22
14958Kadocsa Rebeka95MAT Mazsola Tájfutó és Természetba20:28
15180Ratinland Zsófia95FLF Fehérlófia Sportegyesület20:44
16135Kövér Csilla84ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:56
17907Szivák Ildikó85GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:14
18266Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv22:08
19301Dénes Orsolya95KAL Kalocsai Sport Egyesület22:38
20922Petró Annamária82FSC Futárok Sport Club23:01
21493Dömötör Csilla83SFC Széchenyi István Egyetem Sport23:29
22975Mihalkó Mónika90STE TájFutE23:57
23928Kovács Anett91SIR Sirályok Sportegyesület24:56
24151Tóth Enikő95ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:25
 
 
 
N21E - B (17)2,2 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1889Császár Barbara89GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:08
2240Bán Zsanett95HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:14
31001Szöllősi Judit87HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:31
4878Kovalcsik Anna93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint20:57
5626Oszkó Dóra92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:49
6492Dömötör Andrea85SFC Széchenyi István Egyetem Sport22:04
7865Paskuj Sára91MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club22:08
8969Hanyicska Zsaklin95STE TájFutE23:55
9300Dénes Krisztina93KAL Kalocsai Sport Egyesület24:23
10149Szűcs Nikolett93ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:53
11304Halák Brigitta88KAL Kalocsai Sport Egyesület25:19
12869Balázs Anna91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint28:04
 
700Paróczi Csenge95TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
655Domán Fruzsina93THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesülenfb
Vk804Kerényi Krisztina85SAS Silvanus Sportegyesület17:24
Vk450Kóger Sára92PVM Pécsi Vörös Meteor SK26:19
Vk851Tóth Bettina82KFK KFKI Petőfi Sportkörnfb
 
 
 
N35A - A (20)1,9 km 0 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1890Császár Éva78GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:59
2790Sárecz Éva78ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:12
3169Simon Ágnes74ETC Egri Testedző Club16:40
4538Tokaji Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület16:41
552Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:44
6777Kaufmann Brigitta Dóra80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:15
720Szabó Veronika76ARA Alba Regia Atlétikai Klub17:41
8543Árné Molnár Krisztina78SZT Szombathelyi Haladás VSE18:43
9919Mezei Anikó77FSC Futárok Sport Club19:06
10739Gaschler-Gyeviki Nóra77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:45
11625Oroszné Tóth Zsuzsanna78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:50
12570Tajnai Anita79SZT Szombathelyi Haladás VSE20:46
13853Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület21:44
14864Paskuj Mátyásné77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club22:30
15435Vonyó Péterné Szabó Réka75PVS Pécsi Vasutas Sportkör24:44
16185Fövenyessy Gabriella Viktór77FMT FŐMTERV SE24:47
17299Dénes Ildikó69KAL Kalocsai Sport Egyesület33:42
18265Nagy Mónika78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv34:29
 
64Gábor Anita80CBD Ceglédi Bem Vasutashiba
Vk584Csonka Dorottya78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:30
 
 
 
N40A - A (24)1,8 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1797Uhlir Tímea76ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:41
2308Rostás Anikó75KAL Kalocsai Sport Egyesület15:53
3788Porgányiné Henrich Piroska72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:54
3388Benedek Virág76PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:54
5389Bótor Barbara73PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:59
681Hegedűs Ágnes dr.70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:09
7123Herpainé Lakó Judit75ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:21
8826Schmal Kinga74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz17:22
9985Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:42
10554Juhász Júlia67SZT Szombathelyi Haladás VSE17:48
11547Décsey Emőke75SZT Szombathelyi Haladás VSE18:08
1223Vékonyné Árva Katalin73ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:28
131010Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club18:33
14280Nagy Ákosné72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:44
15756Széplaki Erika76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:48
16377Rácz Eszter76POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport20:14
1741Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:17
1866Szatmáry Judit73CBD Ceglédi Bem Vasutas20:42
19750Mérő Edit75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:53
20662Szigetfy Ildikó76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle21:05
21188Ódor Viktória72FMT FŐMTERV SE21:19
221024Dobay Ivett75KJS Kirchhofer József Sportegyesül21:53
23951Savanya Gyöngyi73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:22
24658Heuer Adrienn75THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle23:52
 
 
 
N40A - B (13)1,5 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1351Füzy Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club12:30
2859Baranyi Anikó75MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club14:09
3322Mauerné Nagy Zsanett76MSE Megalódusz Sportegylet14:16
4965Bácskainé Pristyák Erika72STE TájFutE14:46
5946Korsósné Hődör Katalin73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:56
6442Bokor Natasa76PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:01
7949Majoros Szilvia74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:23
8184Fábián Beatrix74FMT FŐMTERV SE16:49
917Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub17:03
10921Nagyné Bódis Borbála72FSC Futárok Sport Club17:52
111017Nagyné Matolcsi Judit75DCS Denevér Barlangkutató és Szaba18:18
12950Prókainé Molnár Katalin72SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor19:20
1368Magyar Ágnes76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör19:32
 
 
 
N45A - A (24)1,7 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1201Győrffy Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:16
2334Tóth Ágnes67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba15:19
3963Zelena Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba15:27
4443Csillag Vera67PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:29
5818Galambos Erika68ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:43
6841Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör16:05
7753Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:27
8861Mihály Gyöngyi71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club16:30
9634Somlai Katalin68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:07
10384Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport17:16
11207Tömördi Ágnes63HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:30
12534Dalmadi Andrea67HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület17:48
1363Ürge-Vorsatz Diana dr.68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:02
14454Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:19
1443Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:19
16461Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:34
17968Hanyicska Mihályné70STE TájFutE18:51
18557Kiss-Geosits Beatrix dr.68SZT Szombathelyi Haladás VSE19:02
19668Cseresnyés Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:54
20813Sziki Ágnes68SAS Silvanus Sportegyesület20:17
21770Erdősné Németh Ágnes67ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:24
22264Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv20:56
23491Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é22:35
 
682Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
 
 
 
N45A - B (15)1,5 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
169Asboltné Kerekes Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S14:36
2481Szebeliné Toldi Éva69SSC Siketek Sport Club15:11
3695Magyari Orsolya70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:21
4160Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club16:23
5517Rácz Sándorné67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:59
6870Jakubecz Andrea67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint17:14
7647Völgyesi Beáta68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:32
8618Molnár Jeannette67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:50
9597Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:21
10370Kovács Vera70PAK Paksi Sportegyesület18:25
11740Győri Tünde71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:04
12754Palumbi Edit68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:43
13933Blum Henriette70SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:08
14862Miklós Rita68MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club26:41
 
849Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
 
 
 
N50A - A (25)1,6 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1455Mátyás Ildikó63PVM Pécsi Vörös Meteor SK14:48
2427Turcsánné Cseh Erzsébet66PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:04
3204Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:28
4473Szerencsiné Csamangó Jusztina62PUS Pusztamérgesi Sportegyesület15:39
5104Várady Szilvia64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:46
6348Tölgyesi Tiborné64NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:03
7925Rusvainé Barócsi Katalin65FSC Futárok Sport Club16:12
8328Ludvig Ágnes54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:41
9327Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:07
1045Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:14
11250Hideg Istvánné58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:01
12194Szalai Éva63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub19:40
13743Kaszásné Boa Ágnes64VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:03
14742Kapturné Bíró Anna66VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:16
15734Böröczkyné Makai Anna63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:38
16974Liskányné Jáhor Anikó61STE TájFutE20:51
17148Szűcs Judit65ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:03
18601Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:29
19164Mizurova Jana63ETC Egri Testedző Club23:37
201Czinege Ágnes65EK Egyesületen kívüli23:45
21506Gyöngyösi Jolán65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:59
22447Kapitány Attiláné62PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:14
23465Gösswein Judit51PSE Postás Sport Egyesület27:56
24362Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club29:11
 
836Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
 
 
 
N55A (10)1,4 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1203Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle11:35
2855Marczis Márta61HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:39
3494Dömötörné Horváth Erzsébet59SFC Széchenyi István Egyetem Sport15:15
4311Lévainé Kovács Róza57KSE Karcagi Sportegyesület15:33
5199Dániel Edit58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:40
6374Balázs Katalin59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:33
7238Nagy Zsuzsanna dr.59HER Balatonalmádi Herkules Sporteg17:32
87Kocsis Gyöngyi55ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:50
9379Szentes Anna60POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport19:17
 
11Pápainé Poós Ildikó59ARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
 
 
 
N60A (15)1,2 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1684Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:59
2528Takács Ágnes56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:43
3761Wieder Ilona53VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:56
35Fent Marianne53ARA Alba Regia Atlétikai Klub12:56
5810Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület13:28
6356Karsai Klára52OSC Orvosegyetem Sport Club15:39
7952Szabó Anna55SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:17
8441Benga Andrásné52PVM Pécsi Vörös Meteor SK17:36
9948Lovász Márta52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor17:45
10539Veresné Sipos Etel55HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület18:42
11456Mező Éva56PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:08
12451Kühn Edit52PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:47
13380Tarján Ágnes53POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport25:06
14672Fischer Mária52