ROB selejtező 2016 0910V 2016.09.11. 7:13
Eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F14E1 (38)1,8 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1564Sarkadi Lehel04SZT Szombathelyi Haladás VSE10:52
2340Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz11:06
3393Gyenizse-Nagy András Barnabás02PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:15
4144Simon Gábor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu11:34
5638Tálas Soma02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:50
637Küronya Frigyes02BSC Balatonfüredi Sport Club11:56
6980Gönczi Péter03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes11:56
8553Izer Barnabás03SZT Szombathelyi Haladás VSE11:58
91008Gárgyán Dániel Tibor02VSM Victoria Sportegyesület Móraha12:07
10499Bodó Bálint02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:12
11784Molnár Levente03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:25
121034Tóbiás Márton03KJS Kirchhofer József Sportegyesül12:26
13521Schubert Ambrus03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:27
14101Tőczik Vendel04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:48
15364Hahn Máriusz04PAK Paksi Sportegyesület12:56
16729Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:05
17154Varga Gergő03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:12
18259Veres-Lakos Vajk02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási13:42
19289Tóth Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:04
201035Tóth András02KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:05
21692Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:16
22140Nagy KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:20
23192Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub14:21
24558Marosi Ákos03SZT Szombathelyi Haladás VSE14:59
25779Kósa Gergely03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:05
26738Gaschler Máté04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:09
27846Peics András02KFK KFKI Petőfi Sportkör15:51
28122Herczeg Bálint02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:59
29644Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:22
30711Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:52
31390Egédi Gergő04PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:30
32898Kiss Gergely04GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:05
33319Krajcár Tamás04MSE Megalódusz Sportegylet23:05
34609Knuth Gergely07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:42
35294Verebélyi Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:01
36913Tarsoly Tas Töhötöm07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó37:14
 
342Tar Levente05NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
639Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F14E2 (39)1,8 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1417Szuromi Áron02PVS Pécsi Vasutas Sportkör9:58
21029Nagy Péter02KJS Kirchhofer József Sportegyesül10:57
2523Szabó Levente03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle10:57
4731Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:10
528Kovács Péter József02BMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:43
6632Ramel Dániel03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:47
7892Fülöp Álmos Huba03GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó12:15
8176Jámbor Zsigmond03FLF Fehérlófia Sportegyesület12:18
9551Hargitai Barnabás Attila04SZT Szombathelyi Haladás VSE12:50
10120Garbacz Máté03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:31
11566Szandi Bence02SZT Szombathelyi Haladás VSE13:53
12732Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:14
13987Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü14:22
14580Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:33
14591Gáti András02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:33
16775Gazdag Kristóf03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:01
17496Barna Gergely02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:19
18984Szalay Zente Álmos05CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes15:28
18344Tóth László02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:28
201036Tóth Benedek04KJS Kirchhofer József Sportegyesül15:30
21673Gadolla Áron05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:35
221032Pólik Ádám02KJS Kirchhofer József Sportegyesül15:36
23129Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:47
24113Bózsó Péter02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:02
251007Apró Máté05VSM Victoria Sportegyesület Móraha16:56
26631Rácz Tamás03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:58
27273Kronovetter Máté03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:11
281019Prekopcsák Gábor ifj.02DCS Denevér Barlangkutató és Szaba17:15
29254Lopez-Müller Luis Enrique02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási17:20
30593Guszlev Zsombor07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:09
31709Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:03
329Nagy Bálint03ARA Alba Regia Atlétikai Klub20:43
33281Nagy BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:51
34313Bordács Krisztián05MSE Megalódusz Sportegylet27:15
 
76Demeter Ágoston02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
32Kovács Zsolt04BTK Bakonyi Tájfutó Klubhiba
704Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
792Sümegi Géza02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
116Dobrocsi Levente03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
 
 
 
F14E3 (39)1,8 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1581Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:26
2608Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:00
3725Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:35
4783Molnár Botond03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:44
5555Kiss Bertalan András02SZT Szombathelyi Haladás VSE12:23
61037Tóth Márton02KJS Kirchhofer József Sportegyesül12:24
7744Kovács Márk03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:30
8513Kravz Mór Kirill02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:34
9246Hegedűs Péter02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási12:39
10406Kovács Sebestyén03PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:44
11214Gárdonyi Soma02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako12:50
12159Zimány Bendegúz Botond02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:58
13110Blézer Barna Hunor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:06
14718Máramarosi Ákos03TSE Törekvés Sport Egyesület13:19
15542Alpár Domonkos Márton02SZT Szombathelyi Haladás VSE13:43
16590Fey Dávid04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:46
171028Majoros Bence Zoltán02KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:59
1836Csontos András03BSC Balatonfüredi Sport Club14:28
19982Jurás Máté03CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes14:31
20497Barta Máté04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:15
21175Dani Nándor03FLF Fehérlófia Sportegyesület15:37
22336Balku Levente02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:49
23156Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:58
24559Molnár Péter03SZT Szombathelyi Haladás VSE16:27
25689Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:34
26654Zengő Benedek02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:38
27640Török Fülöp04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:48
28157Wachter AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:30
2979Göbler Domonkos04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:37
29900Mézes Botond Csegő07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:37
31272Kronovetter Balázs05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:30
32902Nagy Levente06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:55
33277Majer Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:26
341009Zagyva Zalán04VSM Victoria Sportegyesület Móraha22:01
354Bokor Benedek02ARA Alba Regia Atlétikai Klub28:33
36267Szabari Milán05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv32:00
 
96Takács Gergely Levente03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
321Mauer Máté05MSE Megalódusz Sportegylethiba
675Garamvári Bálint05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
F16E1 (32)2,0 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1774Fekete Sámuel00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:13
277Demeter Ambrus00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl11:45
3574Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:51
438Péntek Márton00BSC Balatonfüredi Sport Club12:00
5764Csertán András00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:01
6545Bognár Zoltán01SZT Szombathelyi Haladás VSE12:21
7959Szabó Marcell01MAT Mazsola Tájfutó és Természetba12:28
8155Vass Dániel00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:43
9225Pályi Lőrinc01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako12:55
10295Verebélyi Márton00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:04
11316Hegedüs Péter00MSE Megalódusz Sportegylet13:10
12416Szuhán Gábor01PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:13
13147Szemerédi Botond01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:20
14699Paróczi Bálint01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:33
15424Tóth Lukács00PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:36
16794Takács Ticián00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:50
17979Gönczi Keve01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes13:58
18735Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:44
19106Zsigmond Zsombor01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:10
20995Kisházi Gábor ifj.01HOD Hód-mentor sport és műpártoló16:12
21727Bácskai Péter00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:38
22512Kovács-Deák Zsombor01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:06
23145Szauer AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:08
24261Halaj Balázs01JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv17:21
24839Bihari Máté01KFK KFKI Petőfi Sportkör17:21
26544Balogh András01SZT Szombathelyi Haladás VSE17:31
27633Rumi Zoárd01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:07
28698Osztie Gergely01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:17
291003Tódor Marcell01HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:08
30990Epinger Ákos01HOD Hód-mentor sport és műpártoló23:22
 
341Szulics Máté00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
685Huszár Balázs01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
F16E2 (31)2,0 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1509Jónás Ferenc01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle11:13
2955Horváth Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba11:19
387Leleszi Marcell00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl11:43
4997Olasz Márk01HOD Hód-mentor sport és műpártoló11:44
5765Csiszár Barnabás00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:51
5586Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:51
7258Veres-Lakos Csaba01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási11:59
8507Győri Bertalan00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:06
9126Jacsó Barnabás01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:08
10757Tokai-Kiss Bálint00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:12
11436Vozár Mátyás00PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:20
12568Szele Bálint01SZT Szombathelyi Haladás VSE12:21
13415Schauermann Barnabás01PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:22
14582Buzás Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:46
15983Szalay András Sebestyén01CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes12:55
16338Molnár Patrik00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:56
16688Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:56
1884Komjáthi Ádám00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:18
1983Koleszár Martin01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:55
20823Pavlovics Balázs00ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:06
21437Werner Bendegúz01PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:01
221000Sisák Botond01HOD Hód-mentor sport és műpártoló15:05
23191Kovács BotondGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:22
24339Szentmiklóssy Bálint01NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:23
25153Tuza Zétény01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:37
26848Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör19:10
27697Németh ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:41
28314Deák Péter01MSE Megalódusz Sportegylet21:36
291013Hamvai Máté01DCS Denevér Barlangkutató és Szaba24:51
30284Sörös Zoltán00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye34:20
 
891Farkas Tamás00GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
F18E1 (37)2,4 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1142Révész Tamás98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:03
2107Bárány Tamás99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:24
3651Zacher Márton98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:38
4587Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:42
5420Szuromi Mátyás98PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:55
6622Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:59
726Gurály Attila98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:03
8649Weiler Vince99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:11
9402Kovács Barnabás99PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:41
10603Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:50
1178Göbler Balázs Benedek98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:52
12541Alpár Dénes99SZT Szombathelyi Haladás VSE16:57
13518Rácz Zoltán98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:07
13394Gyenizse-Nagy Balázs98PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:07
15598Hortobágyi Ákos98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:40
1630Kovács Róbert99BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:01
17504Gyólai Péter99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:41
1831Magyar Tamás98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:42
19410Ortmann András99PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:46
20178Péri Gergő Gábor99FLF Fehérlófia Sportegyesület18:55
21571Veszelszki Barnabás99SZT Szombathelyi Haladás VSE19:33
22500Conforti Christian99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:04
23291Tóth Zalán Zénó99SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:34
24226Rajkó Dávid98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:38
25606Kiss Kornél98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:25
26820Krakter Dániel99ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:37
27759Török Zoltán99VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:24
28960Tóth Balázs99MAT Mazsola Tájfutó és Természetba23:15
2916Skrop Tamás99ARA Alba Regia Atlétikai Klub23:57
30552Izer Balázs Dániel99SZT Szombathelyi Haladás VSE23:58
311038Kolozsvári Péter99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:19
32222Marosffy Bálint98MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako26:23
33168Rudi Soma98ETC Egri Testedző Club33:59
 
905Szalay Levente99GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
895Jacsev Sámuel98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
484Horváth Zsombor98SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
646Vidor Gergely99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F20E1 (23)2,4 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1669Dalos Máté97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:43
2628Peregi Dániel97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:44
3248Hetényi Péter96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:47
4787Porgányi Márk97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:06
5706Tóth Adrián96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:55
6772Fekete Ágoston97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:08
7287Tábori Milán96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:11
8801Ferenczi Márk97SAS Silvanus Sportegyesület16:12
9778Kiss Kornél96ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:44
10896Kintli György96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:04
113Trócsányi Péter97EK Egyesületen kívüli17:55
12811Szász Botond97SAS Silvanus Sportegyesület17:59
13409Ormándi Lázár97PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:37
14224Miavecz Balázs96MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:01
15769Erdős Márton97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:08
16137Kucsma Levente96ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:14
17359Széles Dániel97OSC Orvosegyetem Sport Club19:43
18286Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:58
19915Varga Zsombor96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
20679Hajdu Erik96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:18
20565Szalay Áron97SZT Szombathelyi Haladás VSE21:18
22612Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:56
23425Tóth Péter96PVS Pécsi Vasutas Sportkör24:41
 
 
 
F21E1 (35)2,7 km 0 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1269Fehérvári Dániel94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:40
1386Baumholczer Máté92PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:40
3614Liszka Krisztián92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:46
4102Tölgyesi Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:00
590Nyeste Ákos91DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:20
5163Mizur Peter91ETC Egri Testedző Club16:20
7577Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:31
8464Gösswein Csaba85PSE Postás Sport Egyesület16:44
9516Rácz Sándor95SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:48
10560Nagy Patrik Attila92SZT Szombathelyi Haladás VSE17:10
11930Schwendtner Bálint93SIR Sirályok Sportegyesület17:43
121006Vörös Endre78HOD Hód-mentor sport és műpártoló17:54
13629Peregi Dávid93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:04
14550Győrffy Kristóf94SZT Szombathelyi Haladás VSE18:17
14105Vas Gábor84DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:17
16643Vellner Gábor90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:29
17215Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:09
18976Rebák Csaba91STE TájFutE19:31
19657Domán Rajmund88THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle20:39
19397Hambuch Mátyás93PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:39
21399Kazal Márton94PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:45
2219Stein Barnabás dr.77ARA Alba Regia Atlétikai Klub21:02
23831Kertész Gábor82HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:04
24871Kovács Boldizsár91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint21:06
25993Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló22:15
26585Dalos Áron95SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:37
27923Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club22:43
28817Bella Gábor83ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz23:26
29505Gyöngyösi István82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:46
30873Kovács Domonkos94BBB Balassagyarmati Balassi Bálint24:25
31966Hanyicska Martin92STE TájFutE37:48
 
111Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
74Balabás Péter Gergő83DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
223Mets Márton89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
903Sánta Bendegúz87GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozón.i.
 
 
 
F21E2 (35)2,7 km 0 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1573Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:30
2103Tugyi Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:32
3619Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:04
4403Kovács Bertalan95PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:05
5230Zsebeházy István85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:18
6220Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:08
6530Vajda Balázs94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:08
882Kirilla Péter94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:21
9170Szajkó Csaba85ETC Egri Testedző Club16:33
10659Molnár Attila79THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle16:36
11636Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:43
121012Mižúr ŠimonXFAR Farmaceut Bratislava16:47
13926Horváth Marcell93SIR Sirályok Sportegyesület16:48
14540Ágotha Dávid93SZT Szombathelyi Haladás VSE16:57
15653Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:09
16894Gond Balázs87GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:11
17100Tolnai Márton86DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:13
18971Iski Richárd93STE TájFutE17:33
19992Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló17:59
20562Saitz Krisztián91SZT Szombathelyi Haladás VSE18:05
21999Petrócki Ádám93HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:29
22133Korózs Attila92ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:46
23687Józsa Balázs84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:33
24263Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv20:44
25400Kersity András90PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:45
26401Kovács András90PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:04
27978Román Dávid Dániel94STE TájFutE21:12
28642Ungvárszky Ádám93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:25
29880Polyák Zoltán91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint22:03
30876Kovács Sebestyén93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint22:38
31600Járosi Ádám82SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:18
32458Szabó Ákos82PVM Pécsi Vörös Meteor SK24:11
33661Patkós Máté89THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle26:21
 
367Kiss Péter85PAK Paksi Sportegyesületn.i.
833Lenkei Ákos82HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
F35A1 (37)2,5 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1595Gyalog Zoltán80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:49
2307Nagy Viktor77KAL Kalocsai Sport Egyesület15:06
3660Molnár Zoltán76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle15:14
4217Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:45
5366Kiss Gábor80PAK Paksi Sportegyesület15:48
6440Bálinti Kornél77PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:59
780Halona Gergely79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:19
8664Vajda Zsolt78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle16:25
9943Kéki András79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:28
10843Kőszegvári Tibor77KFK KFKI Petőfi Sportkör16:35
1165Gábor József78CBD Ceglédi Bem Vasutas16:36
12663Vajda Balázs78THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle16:37
13988Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:07
14161Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Club17:29
15172Balogh Róbert78FLF Fehérlófia Sportegyesület17:50
16296Baksa Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület17:57
17305Kiss Gábor80KAL Kalocsai Sport Egyesület18:01
18309Szőke Norbert77KAL Kalocsai Sport Egyesület18:17
19844Nagy Gábor77KFK KFKI Petőfi Sportkör18:31
20935Blum László ifj.80SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:35
21391Főző Péter78PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:48
22422Topán László80PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:57
23326Stark Gergely81MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és19:14
2440Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:37
25396Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:38
26866Révész Gábor77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:46
27453Lajtai Zoltán78PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:49
28845Osváth Szabolcs78KFK KFKI Petőfi Sportkör21:22
29576Bölkei Zsolt78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:57
301011Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club27:17
31253Kovács Áron77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási29:55
 
121Hagymási Tamás77ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
681Hegedűs Károly dr.81TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
939Gyurcsik Péter79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
947Kurusa Gergely80SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
325Stark Ferenc78MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésn.i.
886Pap Attila74TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
F40A1 (22)2,3 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1840Bihari Zoltán76KFK KFKI Petőfi Sportkör14:24
2722Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület14:25
3986Bánki Zoltán72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü14:27
488Magyar Zsolt72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:32
5901Mézes Tibor Sólyom74GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:14
6665Vereszki Tibor76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle15:43
7678Gyimesi Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:45
8532Zádori Adrián73SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:53
9782Mitró Zoltán72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:54
10677Gönczi Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:57
1129Kovács Róbert73BMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:29
1251Madarassy Pál76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:57
13331Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:02
14446Kajdon Tamás75PVM Pécsi Vörös Meteor SK17:22
15808Silye Imre76SAS Silvanus Sportegyesület18:11
16353Gárdonyi Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club18:22
17964Bácskai László74STE TájFutE18:35
18793Sziva László75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:44
19737Gaschler Gábor76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:56
20748Marton Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:03
21306Kovács János73KAL Kalocsai Sport Egyesület20:42
221020Surányi Gábor76DCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:17
 
 
 
F40A2 (21)2,3 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1723Néda László72TSE Törekvés Sport Egyesület14:17
2303Dénes Zoltán72KAL Kalocsai Sport Egyesület14:32
3953Szőri Kornél dr.76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:41
4796Uhlir Péter75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:57
5127Jacsó Tibor74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:23
6717Korcsok Pál75TSE Törekvés Sport Egyesület15:33
7733Barát János73VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:30
8260Hugyecz Zoltán72HUF HUFEZE Pásztó17:26
9814Szitter Attila67SAS Silvanus Sportegyesület17:29
10730Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:31
11320Mauer Lajos74MSE Megalódusz Sportegylet17:44
12683Honfi Gábor ifj.74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:50
1353Marosán Dávid75BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:54
14383Tóth Zsolt67POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport18:30
1535Pegán Róbert75BTK Bakonyi Tájfutó Klub18:59
16998Olasz Róbert73HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:35
17607Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:40
181031Nagy József74KJS Kirchhofer József Sportegyesül22:36
19885Németh Csaba György75TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho30:10
 
298Borbás Nándor71KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
832Kocsik Árpád dr.73HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
F45A1 (34)2,2 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1701Paróczi Zsolt70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:47
2243Dezső Sándor69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:18
3411Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:36
4459Szieberth Péter63PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:46
5799Divin György70SAS Silvanus Sportegyesület16:10
6666Baracsi Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:20
7315Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet16:48
8181Bérczes Miklós67FMT FŐMTERV SE16:49
9825Pavlovics György ifj. dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz17:23
10954Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba17:24
11929Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület17:46
12918Lénárt István68FSC Futárok Sport Club18:20
13167Rudi Péter69ETC Egri Testedző Club18:21
14268Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv18:38
15720Máramarosi István71TSE Törekvés Sport Egyesület18:50
16912Tarsoly Róbert71GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:11
1715Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub19:18
18490Takács Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é19:19
19842Kézdy Pál69KFK KFKI Petőfi Sportkör19:29
20278Marczis István ifj.70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:45
21936Csankovszki Tibor69SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor19:53
22138Mérai Péter69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:42
23136Kucsma István69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu22:00
24728Bácskai Péter68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:35
25847Peics Antal Zsolt68KFK KFKI Petőfi Sportkör24:25
26967Hanyicska Mihály69STE TájFutE25:20
27773Fekete Gábor69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:37
28863Paskuj Mátyás67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club26:55
29478Galkó Csaba68SSC Siketek Sport Club27:01
301018Prekopcsák Gábor id.65DCS Denevér Barlangkutató és Szaba34:08
 
58Töreky Ákos71BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
877Kovács Zoltán70BBB Balassagyarmati Balassi Bálintn.i.
611Koltai Zoltán67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
365Horányi György69PAK Paksi Sportegyesületn.i.
 
 
 
F45A2 (35)2,2 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1882Gillich György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho13:40
2724Zakariás Péter70TSE Törekvés Sport Egyesület14:22
3834Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K14:23
4771Fehér Ferenc70ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:33
598Tamás Tibor69DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:48
6262Halaj László68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv14:50
7920Nagy Tibor69FSC Futárok Sport Club14:53
8567Szandi Péter69SZT Szombathelyi Haladás VSE15:21
9875Kovács Péter69BBB Balassagyarmati Balassi Bálint15:24
10429Várvölgyi Szilárd70PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:42
11852Karácsony Péter67HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület15:54
12173Bernáth Zsolt71FLF Fehérlófia Sportegyesület16:00
13480Szebeli István68SSC Siketek Sport Club16:04
14696Miháczi Zoltán67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:09
15378Rácz Róbert69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:17
16686Ipsics László68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:19
17324Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:44
18850Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör16:52
19874Kovács Gábor67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint17:42
20931Schwendtner Erik70SIR Sirályok Sportegyesület17:58
21867Varsányi Attila67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club18:22
221023Dobay Zsolt70KJS Kirchhofer József Sportegyesül18:26
23439Ambrus Sándor70PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:43
24118Fekete Zoltán67ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:08
25916Bakos Béla70FSC Futárok Sport Club19:12
26182Buzás Gyula71FMT FŐMTERV SE19:18
27746Lantai Gyula71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:58
28962Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba20:20
29114Bózsó Zoltán68ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:40
30247Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:03
31893Fülöp János68GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:17
32445Fuller Károly69PVM Pécsi Vörös Meteor SK29:58
 
468Kalmár János68PSE Postás Sport Egyesülethiba
605Kinde Kálmán68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
524Szencz Attila67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
F50A1 (34)2,0 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Muliter Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:01
2251Juhász Gábor66HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:17
3569Szerdahelyi Zoltán62SZT Szombathelyi Haladás VSE15:23
4957Horváth Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba16:08
556Siegler Konrád66BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:14
5941Hajnács Tamás Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:14
7924Rusvai László62FSC Futárok Sport Club16:54
8335Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:56
9589Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:08
9426Turcsán János66PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:08
11887Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho17:23
12333Németh Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:53
13860Győri János Attila64MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club18:20
13292Varga István66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:20
15503Gera Tibor64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:21
16318Körmendi Miklós64MSE Megalódusz Sportegylet18:28
17879Kovalcsik István66BBB Balassagyarmati Balassi Bálint18:42
18579Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:02
19690Károlyi Gyula64TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:17
20360Széles Gábor62OSC Orvosegyetem Sport Club19:57
21627Oszkó László65SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:40
22752Németh Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:10
23537Szász Tibor65HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület22:18
24942Hevér Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:54
25345Tóth László id.65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:01
26768Erdős Gábor65ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:45
27143Sebők Gábor62ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu25:13
28970Iski Ferenc66STE TájFutE25:43
2962Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C26:22
30183Cenner Tibor dr.62FMT FŐMTERV SE27:14
 
431Viniczai Ferenc65PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
244Filó György63HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
460Szőke Zoltán64PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
483Horváth Pál66SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
F55A1 (21)1,9 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1837Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K15:23
267Gabnai Ernő61DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör15:48
3469Nemesházi László60PSE Postás Sport Egyesület15:57
4134Kovács József58ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:31
5373Angster Gábor59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:42
6914Varga József60GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:08
7452Kürti István57PVM Pécsi Vörös Meteor SK17:32
8376Ortmann János60POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport17:43
949Kele József59BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:11
10241Csonka Antal61HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:48
11656Domán Gábor60THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle19:52
12288Telek Tibor60SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:57
13357Mets Miklós61OSC Orvosegyetem Sport Club21:00
14630Peregi Tamás61SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:08
15208Zentai László59HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:20
16209Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport21:55
17674Gadolla Gábor60TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:11
18358Sándor László61OSC Orvosegyetem Sport Club26:08
19741Kaptur József60VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:48
 
972Liskány József61STE TájFutEhiba
13Sáfrán Zoltán57ARA Alba Regia Atlétikai Klubn.i.
 
 
 
F55A2 (21)1,9 km 0 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1202Jankó Tamás58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle13:52
2205Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:14
372Trócsányi Zoltán61DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S14:35
4361Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club14:38
5347Tölgyesi Tibor61NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:13
6211Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport15:17
7457Németh Ferenc58PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:37
8536Fehér Mihály57HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület16:18
9508Hajagos Henrik59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:34
1010Pápai János58ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:35
11803Hegedűs Béla60SAS Silvanus Sportegyesület16:38
11710Urbán Imre57TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:38
13125Hrenkó László59ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:24
1459Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:15
15187Nagy Zsolt59FMT FŐMTERV SE19:46
16249Hideg István59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:02
17352Gadó György60OSC Orvosegyetem Sport Club21:29
18830Hadnagy Árpád59HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K24:14
19977Rebák Sándor László58STE TájFutE24:21
 
382Tóth János58POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sporthiba
884Katulin Tibor57TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
F60A1 (30)1,9 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1124Honfi Gábor55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:58
2197Balla Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle13:20
3234Horváth Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg13:48
4488Spiegl János53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é13:49
5828Virág Gyula55ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:19
6449Kóger Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SK14:35
771Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S15:04
8858Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület15:18
9355Hegedűs Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club15:21
10815Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület15:28
11485Melkes Antal53SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é15:38
12329Ludvig István53MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba15:58
1346Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:07
14802Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület16:25
15375Nagy Balázs54POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:52
16200Erdélyi Tibor53HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle16:53
1773Zsilinszky Pál52DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S17:08
18578Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:26
19310Lévai Kálmán54KSE Karcagi Sportegyesület17:44
20602Juhász István53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:26
21944Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:40
22195Szalóki Rezső52GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub19:01
23527Szokol Lajos56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:09
24330Magyar János52MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba19:28
25917Csikós Miklós55FSC Futárok Sport Club20:54
26463Czajtányi Endre55PSE Postás Sport Egyesület22:06
27812Szepesi Imre55SAS Silvanus Sportegyesület22:20
2818Somlay Gábor56ARA Alba Regia Atlétikai Klub27:49
29317Imeli János56MSE Megalódusz Sportegylet38:19
 
363Endrődi József53PAK Paksi Sportegyesületn.i.
 
 
 
F65A (27)1,5 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1805Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület11:46
233Ládi János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub12:40
3198Boros Zoltán48HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle12:44
4239Vitéz László50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg12:49
5312Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet13:22
6332Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba13:35
7854Kovács András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület13:46
7444Fluck István50PVM Pécsi Vörös Meteor SK13:46
9716Kéri Péter50TSE Törekvés Sport Egyesület13:48
9821Kutnyánszky Ernő49ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz13:48
11231Andrási Lajos48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg13:51
12186Kaján László51FMT FŐMTERV SE14:35
13857Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:41
14934Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:56
15237Korbély Tibor50HER Balatonalmádi Herkules Sporteg15:06
16594Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:14
17232Bacsó Attila51HER Balatonalmádi Herkules Sporteg15:31
18816Vida István47SAS Silvanus Sportegyesület16:09
19171Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club17:12
20474Gömbös Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület18:40
21938Gáncs Kálmán47SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:53
22535Drávucz Imre50HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület20:10
231026Kiss György47KJS Kirchhofer József Sportegyesül23:40
24407Lipp József48PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:43
25856Tóth Béla49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület26:13
 
838Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
48Hegedüs András50BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
N14E1 (33)1,6 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1438Werner Boróka03PVS Pécsi Vasutas Sportkör10:40
2218Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako11:02
3721Máramarosi Rita05TSE Törekvés Sport Egyesület11:24
4911Tarsoly Panka03GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:28
5781Mázsa Zsófia Margaréta02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:44
6229Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako12:08
7599Horváth Lilla03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:28
8432Viniczai Hanga02PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:42
9693Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:50
10745Lantai Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:01
11179Péri Kata Luca04FLF Fehérlófia Sportegyesület13:15
12131Kocsik Eszter04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:29
131030Nagy Zsófia02KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:37
14981Gönczi Zsuzsa06CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes14:42
15548Gorell Flóra04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:52
16883Gillich Luca02TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho15:12
17615Maloschik Emma03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:56
18257Tóth Andrea02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási17:29
19645Vida Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:34
20519Révész Zsófia05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:43
21193Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub17:50
2221Vékony Janka02ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:11
23736Gaschler Emma06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:16
24475Schenk Anna02SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület18:28
25282Nagy Szilvia03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:37
26670Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:54
271022Abrán Hanga02KJS Kirchhofer József Sportegyesül21:43
28498Berkecz Dóra03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:54
29158Wachter ZsófiaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu27:03
301004Varga-Tót Alexandra02HOD Hód-mentor sport és műpártoló40:32
 
115Csécs Boglárka02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
283Osztafin Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
482Horváth Anna02SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
N14E2 (32)1,6 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1212Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako9:44
2413Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör10:02
3641Turi Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:21
4274Lénárt Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:03
5369Kovács Kira02PAK Paksi Sportegyesület12:02
5533Zagyva Rebeka Mária02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:02
7346Tóth Nóra02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:03
8707Tóth Barbara03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:06
9705Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:26
10994Kisházi Emma04HOD Hód-mentor sport és műpártoló12:49
11620Musza Valéria04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:50
12785Pintér Jázmin02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:23
13621Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:30
14719Máramarosi Dóra05TSE Törekvés Sport Egyesület13:38
15293Varga Petra02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:52
161027Kiss Kamilla04KJS Kirchhofer József Sportegyesül13:59
1724Vizi Borbála02ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:08
181021Abrán Csenge04KJS Kirchhofer József Sportegyesül14:31
19563Sarkadi Borbála04SZT Szombathelyi Haladás VSE14:52
20130Knight Anika02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:14
21726Bácskai Eszter03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:38
22323Ódor Laura06MSE Megalódusz Sportegylet17:41
23910Tarsoly Borka05GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:51
24196Tengely Luca04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:28
251014Kalán Zsuzsanna Boglár03DCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:07
26139Moravszki Jolán03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu23:51
27897Kiss Emese02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:49
2860Urge Boróka03BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:21
29795Tőke Fruzsina04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:21
 
117Dovák Szonja Klára03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
758Tokai-Kiss Zsófia04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
635Somodi Blanka03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N14E3 (32)1,6 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1819Kishanti Petra02ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz9:32
2909Takács Szilvia02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:41
3276Mag Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:09
4227Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako11:27
5800Divin Judit02SAS Silvanus Sportegyesület12:18
6275Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:35
7747Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:04
889Németh Luca02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:35
9221László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:55
10428Várvölgyi Dorka02PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:07
11395Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:11
12624Orosz Viktória04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:24
1334Pegán Ágnes03BTK Bakonyi Tájfutó Klub14:31
14691Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:32
15766Csiszár Gyopár04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:40
16368Kovács Karina02PAK Paksi Sportegyesület15:22
171025Kiss Boglárka03KJS Kirchhofer József Sportegyesül15:35
18755Papp Viktória02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:19
19529Talmácsi Bori02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:25
20146Szemere Boglárka02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:27
21189Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:40
226Kiffer Anna03ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:28
23610Knuth Sára05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:44
241033Székelyhidi Kata02KJS Kirchhofer József Sportegyesül18:45
25623Orosz Tímea05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:47
26671Detrekői Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:41
27128Jászberényi Klaudia02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:09
28141Révész Borbála02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu25:47
29906Szalay Rózsa Mária04GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó26:48
30279Marczis Katalin Blanka03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye36:00
 
546Cs. Tóth Virág04SZT Szombathelyi Haladás VSEhiba
476Schenk Flóra05SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesületn.i.
 
 
 
N16E1 (24)1,7 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1418Szuromi Hanga00PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:40
2596Hajnal Dorottya00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:37
3708Tóth Blanka01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:51
4575Bartók Annamária00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:53
5433Viniczai Judit00PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:01
6940Hajnács Lili01SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor13:13
7405Kovács Gréta00PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:16
8216Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:22
9132Kocsik Nóra01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:35
1099Tóbis Anita00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:45
11822Müller Júlia01ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:06
12520Riesing Hanna01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:15
1391Pálfi Fanni01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:51
1461Urge DóraBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:09
1527Kiss Dóra Eszter00BMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:51
1614Skrop Anna01ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:08
17991Forrai Fanni01HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:32
18501Dabis Barbara00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:09
19989Budincsevich Anna01HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:24
20510Koszta Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:39
2186Ledniczky Virág00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:03
22109Bencsik Henriett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:26
23751Mosonyi Anasztázia00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:40
24927Horváth Zsófia00SIR Sirályok Sportegyesület51:06
 
 
 
N16E2 (24)1,8 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1213Gárdonyi Csilla01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:55
2680Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:32
3561Pásti Fanni01SZT Szombathelyi Haladás VSE11:57
4526Szokol Kamilla00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle12:10
575Bertóti Laura00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:23
6749Mérő Dominika01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:29
7652Zacher Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:55
825Borhegyi Teodóra01BMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:00
9868Veszelka Noémi00MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club14:24
10495Apró Vivien Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:31
1195Szilágyi Iringó01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:41
1242Bognár Anna00BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:23
13119Garbacz Eszter00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:37
148Lendvai Kati00ARA Alba Regia Atlétikai Klub15:42
15112Borbás Zita01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:33
1612Pesti Zsófia01ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:23
1793Spicze Annamária01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:34
18703Szebeli Melinda01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:00
191016Nagy Zsófia00DCS Denevér Barlangkutató és Szaba19:52
20108Bencsik Bernadett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:58
21789Rövid Boglárka01ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:53
 
190Fodor Eszter01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
1005Varga-Tóth Blanka01HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
996Nagy Viktória01HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
N18E1 (28)2,0 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1412Pataki Réka Dalida99PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:57
2228Sárközy Zsófia99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:04
3150Tiszlavicz Veronika99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:18
422Vékony Vanda99ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:19
597Tamás Bianka99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:52
6531Vajda Luca99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:54
794Szilágyi Emese99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:57
8786Porgányi Anna99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:10
9371Makovinyi Dorottya98PAK Paksi Sportegyesület15:36
10767Dely Virág Anna99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:01
11337Balku Nóra99NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:11
12908Takács Orsolya98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:27
13522Szabó Dorina99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:29
14514Mátyus Rebeka99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:51
15177Megyeri Orsolya Zaza99FLF Fehérlófia Sportegyesület16:57
16408Martos Hanga99PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:01
17511Koszta Kincső99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:25
18791Simon Cintia98ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:03
19423Tóth Eszter Katalin99PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:19
20549Gulyás Anett99SZT Szombathelyi Haladás VSE20:11
21780Kozma Blanka98ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:17
22763Bódi Doroti99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:19
23152Tősi Virág98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:54
24881Gillich Dóra99TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho21:21
251015Nagy Dóra99DCS Denevér Barlangkutató és Szaba23:07
261002Tódor Elizabet99HOD Hód-mentor sport és műpártoló23:18
27872Kovács Borbála98BBB Balassagyarmati Balassi Bálint24:04
28343Tóth Johanna99NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:38
 
 
 
N20E1 (23)2,0 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1419Szuromi Luca96PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:20
2430Viniczai Csenge97PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:20
2219Kézdy Borbála97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:20
4255Molnár Krisztina96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:40
5270Fésűs Evelin Anna97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:46
6613Liszka Eszter96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:49
7271Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:59
8387Becze Rita96PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:06
9502Gera Krisztina97SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:13
10956Horváth Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba16:20
11899Kötél Angyalka96GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:39
12245Gubicza Viktória96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási17:09
13556Kiss Johanna Eperke96SZT Szombathelyi Haladás VSE17:24
14302Dénes Réka97KAL Kalocsai Sport Egyesület18:02
15616Mantuano Eszter97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:09
16174Csike Tekla96FLF Fehérlófia Sportegyesület18:27
17961Tóth Blanka96MAT Mazsola Tájfutó és Természetba18:44
18588Egei Petra96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:09
19372Tinnyei Petra96PAK Paksi Sportegyesület20:13
20904Sánta Csenge97GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:09
 
648Völgyesi Melody97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
85Kovács Eszter97DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cln.i.
285Sramkó Réka97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
N21E1 (22)2,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1650Weiler Virág96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:06
2404Kovács Filoména92PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:49
3809Silye Tímea84SAS Silvanus Sportegyesület15:10
4572Vincze Rebeka94SZT Szombathelyi Haladás VSE15:17
5973Liskány Krisztina88STE TájFutE15:29
6180Ratinland Zsófia95FLF Fehérlófia Sportegyesület15:30
792Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:35
8266Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv16:10
9350Füzy Anna76OSC Orvosegyetem Sport Club16:14
10958Kadocsa Rebeka95MAT Mazsola Tájfutó és Természetba17:46
11135Kövér Csilla84ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:10
12907Szivák Ildikó85GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:43
13655Domán Fruzsina93THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle19:17
14492Dömötör Andrea85SFC Széchenyi István Egyetem Sport19:21
15240Bán Zsanett95HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:41
161001Szöllősi Judit87HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:42
17969Hanyicska Zsaklin95STE TájFutE19:57
18304Halák Brigitta88KAL Kalocsai Sport Egyesület26:56
19869Balázs Anna91BBB Balassagyarmati Balassi Bálint27:00
 
450Kóger Sára92PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
851Tóth Bettina82KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
290Tóth Korinna92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
N21E2 (22)2,3 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1525Szerencsi Ildikó dr.85SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:25
2888Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:11
3604Károlyi Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:28
4414Péley Dorottya89PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:53
5932Varsányi Kinga94SIR Sirályok Sportegyesület17:06
6392Főző-Kertész Anikó84PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:29
7922Petró Annamária82FSC Futárok Sport Club18:19
8301Dénes Orsolya95KAL Kalocsai Sport Egyesület19:16
9493Dömötör Csilla83SFC Széchenyi István Egyetem Sport19:44
10151Tóth Enikő95ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:53
11928Kovács Anett91SIR Sirályok Sportegyesület19:54
12975Mihalkó Mónika90STE TájFutE20:02
13889Császár Barbara89GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó20:13
14300Dénes Krisztina93KAL Kalocsai Sport Egyesület20:46
15878Kovalcsik Anna93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint21:08
16700Paróczi Csenge95TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:15
17626Oszkó Dóra92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:27
18865Paskuj Sára91MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club25:07
19149Szűcs Nikolett93ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu26:54
 
804Kerényi Krisztina85SAS Silvanus Sportegyesülethiba
515Nagy Virág88SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
807Scultéty Orsolya84SAS Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
N35A1 (21)2,0 km 0 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
164Gábor Anita80CBD Ceglédi Bem Vasutas14:13
2790Sárecz Éva78ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:19
3777Kaufmann Brigitta Dóra80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:35
4919Mezei Anikó77FSC Futárok Sport Club15:40
552Marosán Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:44
6169Simon Ágnes74ETC Egri Testedző Club16:10
720Szabó Veronika76ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:20
8543Árné Molnár Krisztina78SZT Szombathelyi Haladás VSE17:05
9625Oroszné Tóth Zsuzsanna78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:14
10538Tokaji Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület17:46
11890Császár Éva78GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:07
12739Gaschler-Gyeviki Nóra77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:14
13570Tajnai Anita79SZT Szombathelyi Haladás VSE18:38
14185Fövenyessy Gabriella Viktór77FMT FŐMTERV SE19:08
15864Paskuj Mátyásné77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:54
16435Vonyó Péterné Szabó Réka75PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:46
17853Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:03
18265Nagy Mónika78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv24:37
19299Dénes Ildikó69KAL Kalocsai Sport Egyesület43:12
 
584Csonka Dorottya78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
297Balogh Szilvia Odett75KAL Kalocsai Sport Egyesületn.i.
 
 
 
N40A1 (39)1,9 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1788Porgányiné Henrich Piroska72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:46
2985Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:54
3388Benedek Virág76PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:10
481Hegedűs Ágnes dr.70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:17
5554Juhász Júlia67SZT Szombathelyi Haladás VSE14:19
6389Bótor Barbara73PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:46
7797Uhlir Tímea76ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:47
8123Herpainé Lakó Judit75ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:26
9308Rostás Anikó75KAL Kalocsai Sport Egyesület15:30
10756Széplaki Erika76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:10
11547Décsey Emőke75SZT Szombathelyi Haladás VSE16:11
12280Nagy Ákosné72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:19
1323Vékonyné Árva Katalin73ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:23
14377Rácz Eszter76POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport16:35
1541Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:53
16658Heuer Adrienn75THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle17:56
171010Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club18:11
1866Szatmáry Judit73CBD Ceglédi Bem Vasutas18:23
19188Ódor Viktória72FMT FŐMTERV SE18:25
20826Schmal Kinga74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:45
21951Savanya Gyöngyi73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:55
21750Mérő Edit75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:55
231024Dobay Ivett75KJS Kirchhofer József Sportegyesül18:56
24662Szigetfy Ildikó76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle19:26
25859Baranyi Anikó75MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:48
2668Magyar Ágnes76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör20:07
27950Prókainé Molnár Katalin72SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor20:33
2817Skropné Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub20:55
29946Korsósné Hődör Katalin73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:21
30351Füzy Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club21:28
31965Bácskainé Pristyák Erika72STE TájFutE21:35
321017Nagyné Matolcsi Judit75DCS Denevér Barlangkutató és Szaba22:16
33184Fábián Beatrix74FMT FŐMTERV SE22:54
34322Mauerné Nagy Zsanett76MSE Megalódusz Sportegylet23:13
34442Bokor Natasa76PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:13
36921Nagyné Bódis Borbála72FSC Futárok Sport Club26:35
37949Majoros Szilvia74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor28:56
 
55Nagy Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
617Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N45A1 (21)1,9 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1963Zelena Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba13:56
2443Csillag Vera67PVM Pécsi Vörös Meteor SK14:10
3201Győrffy Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:15
3841Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör14:15
5534Dalmadi Andrea67HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület15:16
6207Tömördi Ágnes63HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:59
7454Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK16:03
8668Cseresnyés Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:08
9557Kiss-Geosits Beatrix dr.68SZT Szombathelyi Haladás VSE16:24
10770Erdősné Németh Ágnes67ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:39
1163Ürge-Vorsatz Diana dr.68BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:46
12813Sziki Ágnes68SAS Silvanus Sportegyesület17:48
13160Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club18:05
14870Jakubecz Andrea67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint18:20
15517Rácz Sándorné67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:41
16647Völgyesi Beáta68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:09
17754Palumbi Edit68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:18
18597Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:11
19862Miklós Rita68MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club33:31
 
252Juhászné Bálint Ildikó67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
487Skerletz Imola69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
N45A2 (21)2,0 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1818Galambos Erika68ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:00
2384Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport15:01
3753Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:28
4334Tóth Ágnes67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba15:57
5682Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:59
6264Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv16:36
6461Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK16:36
8634Somlai Katalin68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:46
9491Takácsné Tömördi Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é16:52
10968Hanyicska Mihályné70STE TájFutE17:10
11861Mihály Gyöngyi71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:23
1243Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:46
13695Magyari Orsolya70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:53
1469Asboltné Kerekes Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S19:58
15370Kovács Vera70PAK Paksi Sportegyesület20:04
16933Blum Henriette70SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor20:40
17849Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör20:46
18481Szebeliné Toldi Éva69SSC Siketek Sport Club21:13
19740Győri Tünde71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:38
20618Molnár Jeannette67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:00
 
434Viniczainé Kovács Ildikó69PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
N50A1 (26)1,6 km 0 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1204Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle13:13
2925Rusvainé Barócsi Katalin65FSC Futárok Sport Club13:55
3427Turcsánné Cseh Erzsébet66PVS Pécsi Vasutas Sportkör14:00
4455Mátyás Ildikó63PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:23
5104Várady Szilvia64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:46
6348Tölgyesi Tiborné64NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:29
7327Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba16:48
845Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:26
9743Kaszásné Boa Ágnes64VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:42
10473Szerencsiné Csamangó Jusztina62PUS Pusztamérgesi Sportegyesület18:17
11250Hideg Istvánné58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási18:45
12194Szalai Éva63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:55
13328Ludvig Ágnes54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba19:02
14974Liskányné Jáhor Anikó61STE TájFutE19:50
15148Szűcs Judit65ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu19:59
16164Mizurova Jana63ETC Egri Testedző Club20:01