Csokonai Kupa - Alföld Kupa (Nagy Albert emlékverseny) | Szo 2017.03.11. 19:05 |
Eredmények Csokonai Kupa | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007 |
Hely Név Szül Klub Idő
F10D (4) 2.5 km 6 ep
1 Nagy-Kovács Vince 08 NYK Nyírség Környezetvédelmi és 21:49
2 Papp Zoltán Sámuel 08 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 24:34
3 Morauszki Mihály ifj. 07 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 27:59
4 codreanu pustai daniel RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 36:30
F12C (8) 2.6 km 6 ep
1 Tar Levente 05 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 24:17
2 dumitrean sergiu RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 27:34
3 Csucsuj Tamás RO1 ADY LICEUM (Románia) 28:08
4 Hrotkó Mátyás 05 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 31:22
5 Tamas Lucas RO3 Clubul Sportiv Spria Baia Sp 35:07
6 Papp László Áron 06 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 35:10
7 Tóth Álmos 06 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 42:56
8 Tamás Bence 06 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 45:40
F14B (10) 5.2 km 11 ep
1 Tőczik Vendel 04 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 38:06
2 Nagy Kristóf 03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 43:52
3 Vöröss Gergő 03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 44:16
4 Jóvári Norbert 03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 48:22
5 Varga Gergő 03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 48:32
6 Lakatos Mátyás 04 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 49:46
7 Garbacz Máté 03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 52:03
8 Komjáthi Levente Ferenc 03 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 53:14
9 Turcsán Máté 04 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 54:12
10 Orosz Pál ifj. 03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 62:13
F18B (8) 6.6 km 14 ep
1 Molnár Patrik 00 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 41:34
2 Zsigmond Zsombor 01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 43:02
3 Sztojka Milán Szabolcs 03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 47:36
4 Koleszár Martin 01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 52:07
5 Bagoly Ferenc András 00 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 54:37
6 Komjáthi Ádám 00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 56:18
7 Balku Levente 02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 71:34
Tóth László 02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako hiba
F21A (7) 9.0 km 20 ep
1 Korózs Attila 92 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 59:55
2 Divin Péter RO1 ADY LICEUM (Románia) 62:33
3 Rebák Csaba 91 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 62:37
4 Román Dávid Dániel 94 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 72:23
5 Trócsányi Péter 97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 79:00
6 Ababi Balázs RO1 ADY LICEUM (Románia) 80:43
7 Liskány József 61 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 81:19
F21BR (4) 5.0 km 11 ep
1 Dombi Mihály 85 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 43:37
2 Bara Lilla RO1 ADY LICEUM (Románia) 54:07
3 Borsi Márton 95 NAV Navigátor Sportegyesület 72:36
4 Jáger Dániel 95 DHS Debreceni Honvéd Sport- és D 73:02
F35A (11) 7.5 km 16 ep
1 Tamas Relu RO3 Clubul Sportiv Spria Baia Sp 44:57
2 Kottman Dezső dr. 79 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 48:23
3 Divin György RO1 ADY LICEUM (Románia) 53:05
4 pop samir RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 55:08
5 Papp László NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 58:10
6 Barta Zoltán 77 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 62:13
7 Nagy-Kovács Ádám 80 NYK Nyírség Környezetvédelmi és 63:34
8 Deák Botond RO1 ADY LICEUM (Románia) 63:38
9 Deák Attila RO1 ADY LICEUM (Románia) 67:38
10 Mohai Gábor 79 DHS Debreceni Honvéd Sport- és D 67:57
11 Lakatos Tamás dr. 73 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 68:45
F45A (9) 6.5 km 14 ep
1 Kozma Ferenc 68 NAV Navigátor Sportegyesület 41:30
2 Tamás Tibor 69 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 46:54
3 Borsi Ferenc 68 NAV Navigátor Sportegyesület 48:22
4 Kozma Zsolt 70 NAV Navigátor Sportegyesület 54:59
5 Balog István János 69 EK Egyesületen kívüli 58:52
6 Bujdosó Sándor 66 NAV Navigátor Sportegyesület 62:33
7 Balku István dr. 69 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 72:05
8 Román János 68 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 80:51
9 Macovei Tudor RO5 Club Sportiv Nord Baia Mare 90:05
F50A (6) 6.5 km 14 ep
1 Závodszky Tamás RO1 ADY LICEUM (Románia) 47:11
2 Karácsony Péter 67 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 51:29
3 König Péter RO1 ADY LICEUM (Románia) 59:52
4 Jáger Péter 66 DHS Debreceni Honvéd Sport- és D 67:14
5 Vadász Tamás 64 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 69:45
Szulics Zsolt 67 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako hiba
F55A (11) 5.6 km 12 ep
1 Grigor Costan RO3 Clubul Sportiv Spria Baia Sp 41:47
2 pop mircea RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 42:27
3 Zsilkin Viktor 56 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 43:21
4 Trócsányi Zoltán 61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 43:54
5 Gabnai Ernő 61 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 44:10
6 Hrenkó László 59 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 49:34
7 Honfi Gábor 55 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 51:36
8 Rebák Sándor László 58 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 52:49
9 Kovács József 58 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 57:12
10 Ábrány Sándor RO1 ADY LICEUM (Románia) 60:44
11 Katona Ferenc dr. 56 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 67:07
F65A (7) 5.0 km 11 ep
1 Hargitai István 43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 50:30
2 Zsilinszky Pál 52 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 56:39
3 Kovács András 48 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 57:34
4 Vincze István 49 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 57:45
5 Tóth Béla 49 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesüle 69:43
6 Deák Attila id. RO1 ADY LICEUM (Románia) 75:43
7 Simon Gyula 46 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 80:32
N10D (5) 2.5 km 6 ep
1 Balku Lilla 07 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 30:51
2 kato andreea RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 33:40
3 codreanu pustai mara RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 33:57
4 Szilágyi Zsejke 07 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 36:05
5 Veress Anna 08 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 42:39
N12C (2) 2.6 km 6 ep
1 Lakatos Róza 06 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 31:31
2 neuschli otilia RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 35:37
N16B (10) 3.4 km 9 ep
1 Tóth Nóra 02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 26:38
2 Bagoly Luca Enikő 03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 27:34
3 Szilágyi Iringó 01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 27:41
4 Marton Dorottya RO1 ADY LICEUM (Románia) 32:18
5 Dovák Szonja Klára 03 ESP Egri Spartacus Tájékozódási 34:52
6 Vass Tünde Lilla 02 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 35:38
7 Deák Bernadett RO1 ADY LICEUM (Románia) 53:01
8 Vandrus Brigitta RO1 ADY LICEUM (Románia) 58:56
9 Külüs Orsolya RO1 ADY LICEUM (Románia) 60:22
Ples Brigitta RO1 ADY LICEUM (Románia) hiba
N18B (7) 5.2 km 11 ep
1 Tamás Bianka 99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 34:08
2 Szilágyi Emese 99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 35:05
3 Petruszka Erzsébet 99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 41:28
4 Tóbis Anita 00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 44:59
5 Balku Nóra 99 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 48:26
6 Bujdosó Rita 99 NAV Navigátor Sportegyesület 49:28
7 Tóth Johanna 99 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 68:45
N20B (1) 5.2 km 11 ep
1 pop maria RO2 Maratin-Rivulusz Dominarum N 52:01
N40A (7) 5.0 km 11 ep
1 Kármán Katalin 58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 39:47
2 Asboltné Kerekes Ágnes 69 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 41:04
3 Várady Szilvia 64 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 45:53
4 Tóth Illés Anna 67 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 58:42
5 Vadászné Kerese Andrea 67 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 62:15
6 Magyar Ágnes 76 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 64:06
7 Liskányné Jáhor Anikó 61 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 71:27
N60A (1) 3.0 km 6 ep
1 Füleki Emőke 39 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 58:18
NYILT (20) 3.0 km 6 ep
1 Zsilinszky Pál ifj. 89 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 19:42
2 Kis Nikoletta NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 25:06
3 Morauszkiné Edit 82 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye 26:12
4 Orosz Pál NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 27:22
5 Ménes Csaba EK Egyesületen kívüli 28:19
6 Dávid Laura 02 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 30:01
7 Varga Ildikó DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 32:08
7 Nagy Jakab NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 32:08
9 Hegedűs Ágnes dr. 70 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 32:50
10 Draskóczy Hanna 02 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó 33:22
11 Halász Orsolya NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 34:14
12 Aranyi László EK Egyesületen kívüli 36:02
13 Jónásné Balogh Viola 69 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 38:03
14 Aranyi Balázs 98 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 38:06
15 Zsebeházy Zsolt 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 39:09
16 Tass Beáta NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 40:46
17 Fényes Erika NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 40:52
18 Ivancsics Bence DIS DISZ Közéleti, Kulturális és 47:26
19 Kis Roland NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako 50:18
20 Petruszka Imre Benjámin 89 DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör 69:31