2017. évi Nyílt Hosszútávú Országos Egyéni BajnokságSzo 2017.03.25. 18:30
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F12C (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:390:00
2Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:22+1:43
3Kronovetter BalázsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:32+2:53
4Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör26:47+5:08
5Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó27:39+6:00
6Majer BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:58+6:19
7Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:28+7:49
8Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:24+11:45
9Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:51+14:12
10Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club38:25+16:46
11Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:02+19:23
12Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport42:41+21:02
13Mundruczó GézaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo76:16+54:37
14Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle91:33+69:54
 
 
 
F14B (19)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:340:00
2Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:31+4:57
3Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö48:27+7:53
4Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:47+8:13
5Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:08+13:34
6Hahn MáriuszPAK Paksi Sportegyesület57:10+16:36
7Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö57:17+16:43
8Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport Club57:29+16:55
9Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club59:25+18:51
10Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö59:42+19:08
11Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo61:11+20:37
12Jacsev FülöpASK Alpokalja Szabadidősport és Kö61:50+21:16
13Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:18+22:44
14Pintér Barnabás SzabolcGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:43+23:09
15Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:29+23:55
16Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:00+24:26
17ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club65:22+24:48
18Vincze BarnabásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle70:35+30:01
19Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:21+38:47
 
 
 
F18E (33)
HelyNévKlubIdőKül.
1Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle84:090:00
2Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör84:10+0:01
3Horváth CsongorMAT Mazsola Tájfutó és Természetba88:53+4:44
4Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö88:54+4:45
5Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl88:55+4:46
6Knobloch-Esztergár PéterSIR Sirályok Sportegyesület90:40+6:31
7Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:47+7:38
8Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:30+9:21
9Vozár MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör97:13+13:04
10Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport Club97:22+13:13
11Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:48+13:39
12Bárány TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu101:22+17:13
13Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör102:13+18:04
14Ortmann AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör103:54+19:45
15Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut103:55+19:46
16Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö103:56+19:47
17Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn106:34+22:25
17Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn106:34+22:25
19Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle108:12+24:03
20Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle108:17+24:08
21Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle108:42+24:33
22Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle112:04+27:55
23Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:25+28:16
24Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut118:38+34:29
25Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu118:40+34:31
26Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és Kö120:16+36:07
27Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSE130:05+45:56
28Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesület131:45+47:36
29Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö142:52+58:43
30Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö144:10+60:01
31Verebélyi MártonSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye149:24+65:15
32Hegedüs PéterGTC Gerecse Tájfutó Club168:54+84:45
 
Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
F20E (13)
HelyNévKlubIdőKül.
1Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:550:00
2Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn98:00+0:05
3Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn98:03+0:08
4Révész TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu98:04+0:09
5Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő98:10+0:15
6Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn115:16+17:21
7Gyenizse-Nagy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör115:17+17:22
8Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle123:26+25:31
9Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye127:12+29:17
 
Ormándi LázárPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
Jacsev SámuelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
F21BR (19)
HelyNévKlubIdőKül.
1Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:040:00
2Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:27+0:23
3Bojtor SzabolcsESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:27+2:23
4Diószegi BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:22+7:18
5Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:34+7:30
6Tóth Károly ifj.VTC Veszprémi Tájfutó Club50:18+8:14
7Kiss PéterPAK Paksi Sportegyesület53:20+11:16
8Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club53:52+11:48
9Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye55:22+13:18
10Bajna BalázsZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz57:36+15:32
11Schultheisz BotondKFK KFKI Petőfi Sportkör59:43+17:39
12Szerdahelyi ZalánSZT Szombathelyi Haladás VSE59:54+17:50
13Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo60:03+17:59
14Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:00+18:56
15Guttmann ZoltánEK Egyesületen kívüli62:12+20:08
16Csécs SándorESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu67:28+25:24
17Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle69:39+27:35
18Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00+27:56
19Iván LászlóEK Egyesületen kívüli90:31+48:27
 
 
 
F21E (22)
HelyNévKlubIdőKül.
1Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn126:510:00
2Tugyi LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl129:37+2:46
3Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör139:36+12:45
4Liszka KrisztiánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn142:53+16:02
5Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako144:11+17:20
6Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület148:07+21:16
7Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle148:35+21:44
8Fehérvári DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye155:18+28:27
9Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle156:51+30:00
10Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn161:06+34:15
11Miavecz BalázsMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako166:39+39:48
12Kovács BertalanPVS Pécsi Vasutas Sportkör167:37+40:46
13Szundi AttilaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl180:06+53:15
14Antal MiklósPVS Pécsi Vasutas Sportkör187:08+60:17
15Werner PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör213:53+87:02
16Kovács BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkör224:43+97:52
17Harkányi ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő249:24+122:33
18Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő253:05+126:14
19Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló254:53+128:02
20Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló258:30+131:39
 
Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Bogos TamásARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
 
 
 
F35A (20)
HelyNévKlubIdőKül.
1Molnár AttilaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle81:480:00
2Gábor JózsefCBD Ceglédi Bem Vasutas88:01+6:13
3Vajda BalázsTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle88:16+6:28
4Kottman Dezső dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl88:42+6:54
5Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako89:19+7:31
6Nagy ViktorKAL Kalocsai Sport Egyesület93:56+12:08
7Vajda ZsoltTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle94:30+12:42
8Tóth AttilaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle95:01+13:13
9Dedinszky ImreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é96:00+14:12
10Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület96:58+15:10
11Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor98:13+16:25
12Halona GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl98:45+16:57
13Boros ImreSSC Siketek Sport Club99:50+18:02
14Baksa CsabaKAL Kalocsai Sport Egyesület106:46+24:58
15Kiss GáborKAL Kalocsai Sport Egyesület110:53+29:05
16Kertész GáborHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K116:51+35:03
17Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör117:52+36:04
18Blum László ifj.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor126:33+44:45
19Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv132:05+50:17
20Bölkei ZsoltSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn201:00+119:12
 
 
 
F40A (24)
HelyNévKlubIdőKül.
1Dénes ZoltánKAL Kalocsai Sport Egyesület74:540:00
2Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület78:37+3:43
3Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü79:20+4:26
4Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület80:18+5:24
5Molnár ZoltánTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle81:42+6:48
6Vereszki TiborTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle84:55+10:01
7Tas DávidMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és85:10+10:16
8Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:13+13:19
9Szőri Kornél dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor88:28+13:34
10Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club93:08+18:14
11Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó93:24+18:30
12Sárecz Lajos ifj.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut95:21+20:27
13Babka MiklósSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye96:15+21:21
14Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:49+21:55
15Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho101:19+26:25
16Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club103:45+28:51
17Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba105:29+30:35
18Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo109:44+34:50
19Takács KrisztiánBSC Balatonfüredi Sport Club120:18+45:24
20Révész GáborMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club122:03+47:09
21Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn122:24+47:30
22Marosán DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C122:51+47:57
23Nyári SándorMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club133:09+58:15
24Fedelin TiborHUF HUFEZE Pásztó153:22+78:28
 
 
 
F45A (31)
HelyNévKlubIdőKül.
1Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:210:00
2Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K71:24+0:03
3Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási74:24+3:03
4Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:34+4:13
5Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho77:39+6:18
6Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:58+6:37
7Mucsi MihályTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho79:05+7:44
8Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK81:53+10:32
9Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo83:04+11:43
10Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület83:08+11:47
11Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:36+12:15
12Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör85:47+14:26
12Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut85:47+14:26
14Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör88:55+17:34
15Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv92:22+21:01
16Hugyecz ZoltánHUF HUFEZE Pásztó96:34+25:13
17Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba98:16+26:55
18Pavlovics György ifj. dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz100:39+29:18
19Udvardy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör102:53+31:32
20Kovács PéterBBB Balassagyarmati Balassi Bálint105:36+34:15
21Szakál PéterKAL Kalocsai Sport Egyesület107:25+36:04
22Szűcs AttilaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K110:23+39:02
23Ács GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut110:48+39:27
24Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület111:30+40:09
25Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é115:05+43:44
26Mérai PéterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu121:31+50:10
27Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület127:30+56:09
28Marczis István ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye132:09+60:48
29Kalmár JánosPSE Postás Sport Egyesület155:32+84:11
30Tóth LászlóMAT Mazsola Tájfutó és Természetba159:21+88:00
31Buzás GyulaFMT FŐMTERV SE175:01+103:40
 
 
 
F50A (28)
HelyNévKlubIdőKül.
1Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:460:00
2Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási73:46+7:00
3Kovács BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C74:24+7:38
4Siegler KonrádBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C74:37+7:51
5Viniczai FerencPVS Pécsi Vasutas Sportkör75:33+8:47
6Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör77:14+10:28
7Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle78:41+11:55
8Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet79:33+12:47
9Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet81:13+14:27
10Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör82:00+15:14
11Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle82:59+16:13
12Horváth SándorMAT Mazsola Tájfutó és Természetba83:56+17:10
13Einar RaudkeppVOP Värska OK Peko85:55+19:09
14Fehérvári PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye89:44+22:58
15Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint91:25+24:39
16Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba91:36+24:50
17Turcsán JánosPVS Pécsi Vasutas Sportkör92:47+26:01
18Varga IstvánHUF HUFEZE Pásztó94:08+27:22
19Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:35+28:49
20Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE97:37+30:51
21Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv97:47+31:01
22Hevér CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor98:20+31:34
23Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:54+35:08
24Iski FerencSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei102:12+35:26
25Hegedüs ÁkosMSE Megalódusz Sportegylet115:40+48:54
26Szőke ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK118:05+51:19
27Paskuj MátyásMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club145:01+78:15
 
Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F55A (38)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet57:260:00
2Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club59:31+2:05
3Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó60:01+2:35
4Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület60:54+3:28
5Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club62:42+5:16
6Takács CsabaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:50+5:24
7Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K63:10+5:44
8Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho64:54+7:28
9Németh CsabaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba66:19+8:53
10Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle66:26+9:00
11Szerdahelyi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSE66:37+9:11
12Széles GáborOSC Orvosegyetem Sport Club66:42+9:16
13Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle66:48+9:22
14Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület68:49+11:23
15Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub69:05+11:39
16Gabnai ErnőDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör69:19+11:53
17Domán GáborTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle70:52+13:26
18Horváth LászlóPSE Postás Sport Egyesület75:24+17:58
19Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye76:51+19:25
20Kovács JózsefESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu77:55+20:29
21Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport78:48+21:22
22Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport81:30+24:04
23Sándor LászlóOSC Orvosegyetem Sport Club81:35+24:09
24Mets MiklósOSC Orvosegyetem Sport Club82:51+25:25
25Hrenkó LászlóESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu83:25+25:59
26Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport83:49+26:23
27Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei85:17+27:51
28Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club85:53+28:27
29Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület90:53+33:27
30Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C91:20+33:54
31Hadnagy ÁrpádHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K92:55+35:29
32Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei97:46+40:20
33Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz98:29+41:03
34Telek TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye104:02+46:36
35Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási107:19+49:53
36Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn138:29+81:03
37Cenner Tibor dr.FMT FŐMTERV SE145:31+88:05
 
Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footbahiba
 
 
 
F60A (35)
HelyNévKlubIdőKül.
1Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület52:290:00
2Bokros IstvánMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és54:48+2:19
3Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é56:50+4:21
4Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle57:18+4:49
5Győri LászlóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye58:19+5:50
6Fey SándorHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K58:20+5:51
7Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle58:40+6:11
8Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:11+6:42
9Szunyog József dr.SAS Silvanus Sportegyesület60:28+7:59
10Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK61:31+9:02
11Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:10+9:41
12Honfi GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu62:31+10:02
13Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület64:32+12:03
14László KárolyHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület65:45+13:16
15Plájer LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é66:00+13:31
16Spiegl JánosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é66:39+14:10
17Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg67:39+15:10
18Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:39+16:10
19Pelyhe DénesSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye69:10+16:41
20Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület69:43+17:14
21Melkes AntalSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é70:00+17:31
22Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba71:58+19:29
23Biró SándorKRI Kristály Tájfutó és Természetj75:49+23:20
24Urbán ImreTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő78:19+25:50
25Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz79:16+26:47
26Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:36+28:07
27Nagy BalázsPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport81:37+29:08
28Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület82:00+29:31
29Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:33+39:04
30Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba93:07+40:38
31Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport94:55+42:26
32Csöngei DezsőVTC Veszprémi Tájfutó Club98:10+45:41
33Magyar JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba98:48+46:19
34Szebényi BélaKAL Kalocsai Sport Egyesület99:07+46:38
35Horváth ImreSAS Silvanus Sportegyesület153:58+101:29
 
 
 
F65A (25)
HelyNévKlubIdőKül.
1Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club49:590:00
2Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg53:19+3:20
3Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle54:51+4:52
4Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK58:06+8:07
5Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub60:33+10:34
6Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub61:02+11:03
7Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor61:08+11:09
8Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja65:16+15:17
9Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület66:41+16:42
10Hegedüs AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C69:07+19:08
11Kéri PéterTSE Törekvés Sport Egyesület70:48+20:49
12Fluck IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK71:01+21:02
13Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub72:31+22:32
14Kaján LászlóFMT FŐMTERV SE72:43+22:44
15Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület74:57+24:58
16Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K75:00+25:01
17Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor75:31+25:32
18Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület77:24+27:25
19Balázsy LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör78:33+28:34
20Vincze IstvánHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület78:59+29:00
21Zsilinszky PálDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S79:43+29:44
22Bogdanovits AndrásMSE Megalódusz Sportegylet81:45+31:46
23Lörincz GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási86:21+36:22
24Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba88:00+38:01
25Scultéty GáborSAS Silvanus Sportegyesület100:24+50:25
 
 
 
F70A (22)
HelyNévKlubIdőKül.
1Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület49:470:00
2Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é53:18+3:31
3Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg57:12+7:25
4Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Club57:19+7:32
5Bozán GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K58:44+8:57
6Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület59:52+10:05
7Vajda LászlóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:40+10:53
8Komár BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg60:52+11:05
9Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:57+11:10
10Szemler IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:31+11:44
11Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C63:41+13:54
12Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor63:46+13:59
13Tóth JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület65:40+15:53
14Hargitai IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:41+15:54
15Horváti GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K65:53+16:06
16Nagy LajosETC Egri Testedző Club66:45+16:58
17Horváth ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut67:50+18:03
18Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C67:58+18:11
19Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Club71:07+21:20
20Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület76:29+26:42
21Szűcs György dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör77:43+27:56
22Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:32+39:45
 
 
 
F75A (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:590:00
2Vass TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:49+0:50
3Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K63:15+4:16
4Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C63:40+4:41
5Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut63:45+4:46
6Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C67:45+8:46
7Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület80:03+21:04
8Ijjász IstvánPVS Pécsi Vasutas Sportkör81:37+22:38
9Lohász MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő85:36+26:37
10Szabon JánosKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport86:11+27:12
11Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:15+38:16
12Gárdonyi ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:38+38:39
13Hunyadi JózsefPSE Postás Sport Egyesület107:50+48:51
14Bessenyei IstvánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye156:14+97:15
 
 
 
F80A (5)
HelyNévKlubIdőKül.
1Németh AlajosPSE Postás Sport Egyesület50:050:00
2Tihanyi László dr.POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport89:37+39:32
3Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő95:53+45:48
4Weress KálmánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő104:10+54:05
 
Buncsik JánosPSE Postás Sport Egyesülethiba
 
 
 
F85A (2)
HelyNévKlubIdőKül.
1Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Club52:400:00
2Hrenkó JózsefESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu113:52+61:12
 
 
 
N12C (1)
HelyNévKlubIdőKül.
1Borbás Ágota AnnaKAL Kalocsai Sport Egyesület35:530:00
 
 
 
N14B (14)
HelyNévKlubIdőKül.
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako32:040:00
2Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör36:10+4:06
3Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:51+5:47
4Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako38:07+6:03
5Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:10+8:06
6Kocsik EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu42:22+10:18
7Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:59+15:55
8Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:21+21:17
9Osztafin LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye54:58+22:54
10Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:39+26:35
11Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:22+29:18
12Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:15+30:11
13Pintér Bernadett DorkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:26+34:22
14Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club73:57+41:53
 
 
 
N18E (28)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:300:00
2Sárközy ZsófiaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako67:33+3:03
3Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület70:08+5:38
4Szuromi HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör70:40+6:10
5Barta LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn76:55+12:25
6Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas Sportkör77:30+13:00
7Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó78:30+14:00
7Kishanti PetraZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz78:30+14:00
9Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:29+14:59
10Tiszlavicz VeronikaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu81:19+16:49
10Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle81:19+16:49
12Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:16+18:46
12Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye83:16+18:46
14Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:22+18:52
15Szokol KamillaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:45+19:15
16Kovács KarinaPAK Paksi Sportegyesület91:24+26:54
17Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas Sportkör91:39+27:09
18Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör94:13+29:43
19Bartók AnnamáriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:38+31:08
20Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle101:40+37:10
21Kocsik NóraESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu103:16+38:46
22Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE104:07+39:37
23Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE106:17+41:47
24Bódi DorotiZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut125:18+60:48
25Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut125:19+60:49
26Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz138:44+74:14
27Veszelka NoémiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club189:48+125:18
 
Mari LinnusVOP Värska OK Pekonfb
 
 
 
N20E (7)
HelyNévKlubIdőKül.
1Viniczai CsengePVS Pécsi Vasutas Sportkör86:290:00
2Néda Ágnes RebekaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:27+4:58
3Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:16+7:47
4Emily RaudkeppVOP Värska OK Peko103:15+16:46
5Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó115:03+28:34
6Völgyesi MelodySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn117:13+30:44
7Dénes RékaKAL Kalocsai Sport Egyesület130:19+43:50
 
 
 
N21BR (15)
HelyNévKlubIdőKül.
1Varga PetraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:160:00
2Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:28+0:12
3Dékány SzilviaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub40:30+2:14
4Csécs BoglárkaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu41:06+2:50
5Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako41:08+2:52
6Zatureczkiné Szabó KatalinEK Egyesületen kívüli43:59+5:43
7Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:32+6:16
8Tátrai TerézVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:28+10:12
9Nyáry DorottyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:42+10:26
10Goldmann DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:26+11:10
11Tóth KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:38+11:22
12Gillich ViktóriaMSE Megalódusz Sportegylet56:29+18:13
13Molnár JeannetteSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:27+28:11
14Miklós RitaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club82:23+44:07
15Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle95:59+57:43
 
 
 
N21E (23)
HelyNévKlubIdőKül.
1Szerencsi Ildikó dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle87:530:00
2Weiler VirágSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:25+6:32
3Kovács FiloménaPVS Pécsi Vasutas Sportkör101:29+13:36
4Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:53+14:00
5Péley DorottyaPVS Pécsi Vasutas Sportkör106:10+18:17
6Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör106:13+18:20
7Kerényi KrisztinaSAS Silvanus Sportegyesület106:19+18:26
8Vincze RebekaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö107:33+19:40
9Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye109:03+21:10
10Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl111:05+23:12
11Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei116:50+28:57
12Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club118:10+30:17
13Szuromi LucaPVS Pécsi Vasutas Sportkör121:30+33:37
14Scultéty OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület121:55+34:02
15Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn123:04+35:11
16Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület127:44+39:51
17Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv128:01+40:08
18Dékány AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub128:22+40:29
19Silye TímeaSAS Silvanus Sportegyesület137:30+49:37
20Dénes OrsolyaKAL Kalocsai Sport Egyesület158:25+70:32
21Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE185:23+97:30
22Halák BrigittaKAL Kalocsai Sport Egyesület198:41+110:48
 
Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
N35A (12)
HelyNévKlubIdőKül.
1Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:270:00
2Zsebeházy EszterSAS Silvanus Sportegyesület65:07+5:40
3Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:13+6:46
4Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó66:14+6:47
5Gábor AnitaCBD Ceglédi Bem Vasutas67:14+7:47
6Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut76:47+17:20
7Józsa BorbálaCBD Ceglédi Bem Vasutas79:54+20:27
8Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut82:26+22:59
9Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület85:43+26:16
10Tajnai AnitaSZT Szombathelyi Haladás VSE103:44+44:17
11Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö104:20+44:53
12Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut174:03+114:36
 
 
 
N40A (24)
HelyNévKlubIdőKül.
1Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club51:320:00
2Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C51:38+0:06
3Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut53:53+2:21
4Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör54:54+3:22
5Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü56:47+5:15
6Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö56:55+5:23
7Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör57:03+5:31
8Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz58:51+7:19
9Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club59:30+7:58
10Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület60:52+9:20
11Rostás AnikóKAL Kalocsai Sport Egyesület63:12+11:40
12Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület65:32+14:00
13Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle67:46+16:14
14Nagy ZsanettMSE Megalódusz Sportegylet68:38+17:06
15Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport69:55+18:23
16Herpainé Lakó JuditESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu73:22+21:50
17Mátrai SzilviaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle74:26+22:54
18Gábor ÁgnesCBD Ceglédi Bem Vasutas75:57+24:25
19Décsey EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE77:24+25:52
20Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club79:08+27:36
21Majoros SzilviaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor80:06+28:34
22Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C85:02+33:30
23Paskuj MátyásnéMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club85:57+34:25
24Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE104:26+52:54
 
 
 
N45A (22)
HelyNévKlubIdőKül.
1Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:080:00
2Bokros Andrea dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut49:20+1:12
3Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:16+5:08
4Marosffy OrsolyaOSC Orvosegyetem Sport Club54:36+6:28
5Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz Sportegylet56:38+8:30
6Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:01+9:53
7Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz58:46+10:38
8Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:49+10:41
9Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é59:11+11:03
10Szabó AndreaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:27+11:19
11Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club60:06+11:58
12Zelena DóraMAT Mazsola Tájfutó és Természetba63:35+15:27
13Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport63:54+15:46
14Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:48+16:40
15Asboltné Kerekes ÁgnesDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S65:26+17:18
16Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club66:14+18:06
17Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:39+22:31
18Szemler JuditTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:45+22:37
19Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:56+24:48
20Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club73:01+24:53
21Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor95:03+46:55
22Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE99:12+51:04
 
 
 
N50A (22)
HelyNévKlubIdőKül.
1Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle49:550:00
2Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle53:01+3:06
3Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:44+4:49
4Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club55:21+5:26
5Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK56:13+6:18
6Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK57:36+7:41
7Bányai RékaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K58:49+8:54
8Turcsánné Cseh ErzsébetPVS Pécsi Vasutas Sportkör60:09+10:14
9Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K61:12+11:17
10Kaszásné Boa ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:48+11:53
11Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:01+12:06
12Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv62:18+12:23
13Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:05+14:10
14Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:34+14:39
15Radics AnnaETC Egri Testedző Club66:26+16:31
16Barát ImolaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz66:44+16:49
17Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK67:32+17:37
18Jakubecz AndreaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint68:27+18:32
19Fridrich ÁgnesZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz74:08+24:13
20Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz95:45+45:50
21Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club95:49+45:54
22Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K111:01+61:06
 
 
 
N55A (15)
HelyNévKlubIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle41:130:00
2Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle46:14+5:01
3Dániel EditHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:36+6:23
4Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle52:16+11:03
5Szerencsiné Csamangó JusztinaPUS Pusztamérgesi Sportegyesület52:18+11:05
6Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület52:48+11:35
7Koczka GabriellaSZT Szombathelyi Haladás VSE53:12+11:59
8Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület59:33+18:20
9Szentes AnnaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport59:51+18:38
10Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba60:51+19:38
11Hideg IstvánnéHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási65:07+23:54
12Balázs KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport67:52+26:39
13Liskányné Jáhor AnikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei72:25+31:12
14Kapitány AttilánéPVM Pécsi Vörös Meteor SK73:56+32:43
15Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub79:11+37:58
 
 
 
N60A (13)
HelyNévKlubIdőKül.
1Kukkasjärvi ElinaXRAJ Rajamäen Rykmentti39:060:00
2Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle43:15+4:09
3Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:16+4:10
4Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub43:41+4:35
5Lévainé Kovács RózaKSE Karcagi Sportegyesület46:21+7:15
6Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba47:51+8:45
7Lászlóné Hornyai PiroskaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület49:32+10:26
8Wieder IlonaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:23+11:17
9Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint54:03+14:57
10Mező ÉvaPVM Pécsi Vörös Meteor SK54:37+15:31
11Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:49+16:43
12Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület59:04+19:58
13Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport68:58+29:52
 
 
 
N65A (10)
HelyNévKlubIdőKül.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:550:00
2Fey KláraHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K43:28+0:33
3Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint43:44+0:49
4Horváti IldikóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K45:51+2:56
5Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor50:21+7:26
6Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport Club51:58+9:03
7Komár BélánéHER Balatonalmádi Herkules Sporteg53:15+10:20
8Kühn EditPVM Pécsi Vörös Meteor SK57:59+15:04
9Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:06+22:11
10Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási65:47+22:52
 
 
 
N70A (5)
HelyNévKlubIdőKül.
1Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:000:00
2Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club44:48+8:48
3Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási55:55+19:55
4Törteli IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör99:29+63:29
5Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Club105:41+69:41
 
 
 
N75A (3)
HelyNévKlubIdőKül.
1Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:430:00
2Sőtérné Farkas AnnaPSE Postás Sport Egyesület58:13+15:30
3Schell AntalnéPSE Postás Sport Egyesület67:15+24:32
 
 
 
NYK (17)
HelyNévKlubIdőKül.
1Kukkasjärvi TapioXRAJ Rajamäen Rykmentti47:280:00
2Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:28+2:00
3Gerzsényi BodzaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl49:39+2:11
4Nagy BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:26+5:58
5Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:05+6:37
6Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye56:00+8:32
7Demmiány MártonHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K56:13+8:45
8Barta ÁbelEK Egyesületen kívüli56:52+9:24
9Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü58:44+11:16
10Avar IldikóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho60:09+12:41
11Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:39+13:11
12Tátrai GergelyVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:30+16:02
13Pintér MarcellGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:01+16:33
14Széles DánielOSC Orvosegyetem Sport Club79:19+31:51
15Fey ElzaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:17+38:49
16Varga KolosEK Egyesületen kívüli116:20+68:52
 
Mundruczó AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
NYTH (21)
HelyNévKlubIdőKül.
1Gond GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:220:00
2Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:07+0:45
3Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:38+2:16
4Jacsó BarnabásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu47:40+5:18
5Gerzsényi ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:49+8:27
6Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:07+8:45
7Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü53:13+10:51
8Sárközy GergelyEK Egyesületen kívüli53:39+11:17
9Fehérvári ZsoltSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye56:49+14:27
10Jacsó TiborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:44+15:22
11Esco TrukkaBSC Balatonfüredi Sport Club62:18+19:56
12Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:56+21:34
13Zakariás JánosTSE Törekvés Sport Egyesület78:58+36:36
14Harkányi NándorSAS Silvanus Sportegyesület82:21+39:59
15Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba88:08+45:46
16Krolopp FrigyesHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K89:45+47:23
17Illés JózsefEK Egyesületen kívüli90:45+48:23
18Verebélyi TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye93:00+50:38
19Kerényi ZsoltEK Egyesületen kívüli95:50+53:28
20Laczkó AttilaEK Egyesületen kívüli152:09+109:47
 
Korcsok DávidTSE Törekvés Sport Egyesülethiba
 
 
 
NYTR (21)
HelyNévKlubIdőKül.
1Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:280:00
2Stork GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:42+1:14
3Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:43+4:15
4Alb PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:11+4:43
5Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club30:16+5:48
6Nagy MátyásTSE Törekvés Sport Egyesület31:20+6:52
7Borbás ZitaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu35:19+10:51
8Knuth DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:30+11:02
9Fey MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:38+14