Postás Kupa 2017 váltóSzo 2017.04.08. 19:29
Eredmények kategóriánkéntkészítette: OS2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M110 (4)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
12OSC Orvosegyetem Sport Club OSC252:360:00
Szlatényi Ferenc12:101
Varga József13:301
Szlatényi Ferenc17:202
Varga József9:36
 
23XVBM VBM Brno XVBM156:58+4:22
Hirs Libor14:592
Pulec Pavel13:462
Hirs Libor12:551
Pulec Pavel15:18
 
34XVBM VBM Brno XVBM264:14+11:38
Chmelik Ales16:223
Hanzl Vlastimil18:363
Chmelik Ales15:564
Hanzl Vlastimil13:20
 
41OSC Orvosegyetem Sport Club OSC172:27+19:51
Széles Gábor16:314
Gadó György19:264
Széles Gábor10:503
Gadó György25:40
 
 
 
 
M21 (12)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
146XESP Espoon Suunta XESP52:180:00
Pernu Lari12:261
Palmen Alvar15:553
Pernu Lari12:152
Palmen Alvar11:42
 
241DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC55:11+2:53
Tugyi Levente13:362
Balabás Péter Gergő13:371
Tugyi Levente12:401
Balabás Péter Gergő15:18
 
343SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA156:28+4:10
Morandini Viktor14:163
Sulyok Ábel13:532
Morandini Viktor13:583
Sulyok Ábel14:21
 
447XAAD Akademik TU Košice XAAD60:12+7:54
Papuga Miroslav16:116
Mušinský Tomáš15:194
Papuga Miroslav14:334
Mušinský Tomáš14:09
 
544SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA266:59+14:41
Zai Bálint17:259
Lengyel Ádám18:416
Zai Bálint14:456
Lengyel Ádám16:08
 
648XISR Israel Team XISR167:04+14:46
Asaf Avner15:194
Verbin Oded19:235
Asaf Avner13:535
Verbin Oded18:29
 
742SSC Siketek Sport Club SSC72:18+20:00
Bojtor Szabolcs18:3111
Boros Imre19:379
Bojtor Szabolcs17:4510
Boros Imre16:25
 
845TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő TTE72:50+20:32
Mihályi Ferenc16:548
Gyimesi Zoltán21:3510
Mihályi Ferenc14:458
Gyimesi Zoltán19:36
 
949XISR Israel Team XISR273:46+21:28
Tysz Adam15:275
Roháč Zdenko26:0511
Tysz Adam15:0711
Roháč Zdenko17:07
 
1050SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle M2174:30+22:12
Sinkó János19:4112
Gyöngyösi István16:348
Sinkó János18:069
Gyöngyösi István20:09
 
1152HOD Hód-mentor sport és műpártoló M2176:34+24:16
Vörös Endre17:3210
Kisházi Gábor ifj.18:387
Vörös Endre14:467
Kisházi Gábor ifj.25:38
 
1251HOD Hód-mentor sport és műpártoló M2180:59+28:41
Forrai Gábor16:287
Forrai Miklós26:0212
Forrai Gábor18:3612
Forrai Miklós19:53
 
 
 
 
M30 (12)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
113XAAD Akademik TU Košice XAAD48:100:00
Roháč Martin12:234
Novota Lukáš11:161
Roháč Martin11:061
Novota Lukáš13:25
 
216XISR Israel Team XISR249:56+1:46
Ivri Matan10:352
Nussbaum Nadav13:373
Ivri Matan12:212
Nussbaum Nadav13:23
 
310GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo GKS151:08+2:58
Nagy Péter10:171
Tóth Márton13:432
Nagy Péter13:433
Tóth Márton13:25
 
415XISR Israel Team XISR152:09+3:59
Yarden Gilad13:536
Uzan Dror14:204
Yarden Gilad12:484
Uzan Dror11:08
 
511SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn F3052:50+4:40
Tálas Soma17:218
Klement Kelén12:177
Tálas Soma11:556
Klement Kelén11:17
 
614ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö ASK53:36+5:26
Marosi Ákos12:053
Molnár Péter16:136
Marosi Ákos13:125
Molnár Péter12:06
 
76BSC Balatonfüredi Sport Club BSC55:27+7:17
Csontos András12:325
Gaál Csanád15:435
Csontos András14:217
Gaál Csanád12:51
 
87DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC158:16+10:06
Demeter Ágoston16:487
Szűcs Kende12:578
Demeter Ágoston13:498
Szűcs Kende14:42
 
98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC264:52+16:42
Göbler Domonkos23:1911
Koleszár Martin14:4810
Göbler Domonkos14:3310
Koleszár Martin12:12
 
1017ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö ASK67:54+19:44
Hargitai Barnabás Attila20:009
Jacsev Fülöp18:049
Hargitai Barnabás Attila12:399
Jacsev Fülöp17:11
 
 
18GTC Gerecse Tájfutó Club GTChiba
Mauer Máté20:2110
Cserna András Mátéhiba
Mauer Máté23:56
Cserna András Máté14:01
 
9DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC3hiba
Hrotkó Mátyáshiba
Szabó Mátyás Benjamin27:06
Hrotkó Mátyáshiba
Szabó Mátyás Benjaminhiba
 
 
 
 
M40 (14)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
162XISR Israel Team XISR161:010:00
Yasur Rotem15:242
Yasur Nitsan16:021
Yasur Rotem16:101
Yasur Nitsan13:25
 
255DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC264:27+3:26
Demeter Ambrus14:541
Tamás Bianka18:263
Demeter Ambrus15:185
Tamás Bianka15:49
 
356SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA164:55+3:54
Buzás Benedek19:0611
Hortobágyi Ákos13:532
Buzás Benedek15:182
Hortobágyi Ákos16:38
 
454DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC166:10+5:09
Zsigmond Zsombor18:4310
Leleszi Marcell14:475
Zsigmond Zsombor15:074
Leleszi Marcell17:33
 
564ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö ASK166:37+5:36
Bognár Zoltán16:375
Szele Bálint17:367
Bognár Zoltán14:153
Szele Bálint18:09
 
659XESP Espoon Suunta XESP267:06+6:05
Uusitalo Topias15:384
Puupponen Lauri17:474
Uusitalo Topias16:527
Puupponen Lauri16:49
 
766XISR Israel Team M4068:19+7:18
Zorea Alon17:406
Shefer Shahar16:136
Zorea Alon17:068
Shefer Shahar17:20
 
853BSC Balatonfüredi Sport Club BSC70:55+9:54
Küronya Frigyes18:067
Péntek Márton17:469
Küronya Frigyes19:5310
Péntek Márton15:10
 
965ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö ASK271:45+10:44
Veszelszki Barnabás15:353
Balogh András18:438
Veszelszki Barnabás15:266
Balogh András22:01
 
1063XISR Israel Team XISR272:16+11:15
Yogev Rotem18:078
Zamir Sela18:1910
Yogev Rotem19:189
Zamir Sela16:32
 
1157SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA276:40+15:39
Sláma Richard18:279
Kurák Michal20:2511
Sláma Richard18:1911
Kurák Michal19:29
 
1260XESP Espoon Suunta XESP384:45+23:44
Laaksonen Emil28:0312
Raitola Sami16:1412
Laaksonen Emil22:2312
Raitola Sami18:05
 
1361XESP Espoon Suunta XESP489:48+28:47
Aunula Jerry29:4913
Tervakangas Mikko19:3913
Aunula Jerry22:1513
Tervakangas Mikko18:05
 
 
58XESP Espoon Suunta XESP1hiba
Rautio Mikaelhiba
Heinaro Lauri22:57
Rautio Mikael17:32
Heinaro Lauri19:04
 
 
 
 
M70 (7)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
167HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület HRF68:080:00
Tas Dávid14:321
Marosán Dávid19:182
Tas Dávid14:571
Marosán Dávid19:21
 
273LMG LepjMeg LMG70:03+1:55
Sprok Bence15:332
Domonyik Gábor15:491
Sprok Bence17:342
Domonyik Gábor21:07
 
372XOLW OLC Wienerwald XOLW77:36+9:28
Matthias Poell20:315
Marksteiner Martin21:576
Matthias Poell15:455
Marksteiner Martin19:23
 
468SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA179:24+11:16
Egei Tamás17:343
Tálas József23:433
Egei Tamás15:253
Tálas József22:42
 
569SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA287:46+19:38
Bujdosó István20:536
Klement Gábor22:137
Bujdosó István21:056
Klement Gábor23:35
 
 
70HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K HSPhiba
Kertész Gábor20:204
Szűcs Attila21:264
Kertész Gábor15:444
Szűcs Attilahiba
 
71SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor SZUhiba
Kéki Miklós23:327
Kéki András18:485
Kéki Miklós26:377
Kéki Andráshiba
 
 
 
 
Mix (14)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
135SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Mix45:060:00
Goldmann Júlia13:131
Stork Mihály10:141
Goldmann Júlia10:471
Stork Mihály10:52
 
237JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv JMD59:55+14:49
Kiss Dénes18:3511
Sisa Dorottya13:074
Kiss Dénes13:193
Sisa Dorottya14:54
 
339HOD Hód-mentor sport és műpártoló HOD60:38+15:32
Olasz Márk13:202
Szöllősi Judit16:062
Olasz Márk12:312
Szöllősi Judit18:41
 
424DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC61:02+15:56
Makai András14:124
Hegedűs Ágnes dr.19:377
Makai András12:524
Hegedűs Ágnes dr.14:21
 
529ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz ZST261:47+16:41
Bella Gábor19:5512
Fridrich Soma15:009
Bella Gábor14:188
Fridrich Soma12:34
 
625PVS Pécsi Vasutas Sportkör PVS61:53+16:47
Gyurina Szabolcs15:226
Gyurina Judit20:0410
Gyurina Szabolcs12:426
Gyurina Judit13:45
 
731XESP Espoon Suunta XESP64:21+19:15
Suntioinen Elli-Anna18:2510
Heinaro Mervi16:028
Suntioinen Elli-Anna16:5710
Heinaro Mervi12:57
 
838TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő MIX64:40+19:34
Ürge Bence15:277
Ürge-Vorsatz Diana dr.17:146
Ürge Bence14:175
Ürge-Vorsatz Diana dr.17:42
 
930SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor SZU66:32+21:26
Kovács Ágnes16:298
Kovács Júlia Virág15:275
Kovács Ágnes16:217
Kovács Júlia Virág18:15
 
1032XFAR Farmaceut Bratislava XFAR67:15+22:09
Pružincová Tereza13:503
Števičová Tereza16:013
Pružincová Tereza20:369
Števičová Tereza16:48
 
1127SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA74:32+29:26
Magyari Árpád17:109
Peregi Tamás22:2112
Magyari Árpád14:0612
Peregi Tamás20:55
 
1228ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz ZST175:07+30:01
Tóth Jenő14:205
Fridrich Ágnes22:2011
Tóth Jenő14:5211
Fridrich Ágnes23:35
 
1333GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo GKS179:37+34:31
Nagyné Simon Ágnes27:3913
Nagy József15:5013
Nagyné Simon Ágnes19:1613
Nagy József16:52
 
 
36XSKS SK Sandberg Bratislava XSKShiba
Kotrlová Katarínahiba
Kubina Filip12:01
Kotrlová Katarína16:43
Kubina Filip11:19
 
 
 
 
W21 (4)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
175SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA78:110:00
Németh Luca21:132
Morandini Hanga16:011
Németh Luca23:042
Morandini Hanga17:53
 
277XESP Espoon Suunta XESP78:22+0:11
Palmen Virpi20:381
Autti Marja Liisa18:442
Palmen Virpi18:331
Autti Marja Liisa20:27
 
376SAS Silvanus Sportegyesület SAS84:20+6:09
Scultéty Orsolya23:063
Silye Tímea26:343
Scultéty Orsolya17:163
Silye Tímea17:24
 
478XAAD Akademik TU Košice W2195:38+17:27
Šofranková Antónia30:094
Slámová Jana23:144
Šofranková Antónia18:494
Slámová Jana23:26
 
 
 
 
W30 (3)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
121GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo GKS367:560:00
Kiss Boglárka21:191
Nagy Zsófia16:591
Kiss Boglárka14:461
Nagy Zsófia14:52
 
222GTC Gerecse Tájfutó Club GTC76:24+8:28
Ódor Laura22:402
Balogh Zorka20:582
Ódor Laura17:402
Balogh Zorka15:06
 
319GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo GKS187:33+19:37
Székelyhidi Kata29:563
Abrán Hanga22:493
Székelyhidi Kata13:363
Abrán Hanga21:12
 
 
 
 
W40 (10)
HelyRajtszVáltóIdőKül.
NévIdőVHely
 
186XESP Espoon Suunta XESP263:090:00
Määttänen Maria15:091
Senn Siana16:161
Määttänen Maria15:211
Senn Siana16:23
 
285XESP Espoon Suunta XESP169:20+6:11
Stahlberg Emilia15:162
Plit Heidi17:452
Stahlberg Emilia16:442
Plit Heidi19:35
 
387XESP Espoon Suunta XESP369:23+6:14
Haapala Ida15:493
Lahdenperä Melina21:215
Haapala Ida18:073
Lahdenperä Melina14:06
 
484SIR Sirályok Sportegyesület SIR76:55+13:46
Vékony Vanda20:577
Vékony Janka14:413
Vékony Vanda20:004
Vékony Janka21:17
 
583SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn SPA77:16+14:07
Kálmán Imola15:534
Völgyesi Melody20:204
Kálmán Imola19:375
Völgyesi Melody21:26
 
688XESP Espoon Suunta XESP480:49+17:40
Kivilaakso Anni20:006
Heinaro Taru22:017
Kivilaakso Anni17:427
Heinaro Taru21:06
 
781DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC181:54+18:45
Szilágyi Iringó21:528
Szilágyi Emese20:568
Szilágyi Iringó21:008
Szilágyi Em