Nógrád Grand Prix 2017P 2017. 04. 28. 11:04
Nevezések kategóriánként - Minden versenynapkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14E (34)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
1Kiss Mikes Tamás1040227KT04332856ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX0:0020:00
2Vincze Barnabás1040120VB042032060VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX1:0044:00
3Szűcs Kende1030222SK032107960DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX2:00
4Vöröss Gergő1030320VG03332803ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX3:0028:00
5Bálint Ádám1041007BA042032055VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX4:004:00
6Karakai Pál1040403KP047000400TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX5:0052:00
7Dudok Bálint1041108DB04337853GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX6:00
8Schubert Ambrus1030212SA032052308SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX7:0010:00
9Üres ÜresXXX8:0038:00
10Szabó Levente1030127SL037205884SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX9:0016:00
11Roman SzymonNINCS2015836XUKS UKS Azymut DębówXXX10:0050:00
12Pintér Barnabás Szabolc1041118PB04337892GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX11:00
13Angyal Dániel1030405AD032054406VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX12:008:00
14Salwiński JanNINCS2114860XAEL Wawel KrakowXXX13:0012:00
15Komjáthi Levente Ferenc1030509KL032107952DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX14:0042:00
16Üres ÜresXXX15:000:00
17Sztojka Milán Szabolcs1030905SM032087801NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszXXX16:0014:00
18Wołowiec DanielNINCS2015833XUKS UKS Azymut DębówXXX17:0054:00
19Üres ÜresXXX18:0056:00
20Kiszel Gergő1031021KG038456100KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX19:002:00
21Kovács Márk1030721KM032032063VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX20:0026:00
22Takács Gergely Levente1030323TG032107957DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX21:0018:00
23Garbacz Máté1030708GM0345971ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX22:0024:00
24Gönczi Péter1031221GP038031221TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX23:0030:00
25Novota LukášNINCS032025333XATU ATU KosiceXXX24:0034:00
26Szalay Zente Álmos1050101SZ058636775TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX25:0046:00
27Barta Máté1040924BM042052301SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX26:0040:00
28Nagy Kristóf1030705NK03332801ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX27:0036:00
29Göbler Domonkos1040114GD042107951DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX28:00
30Balogh Péter LászlóNINCS03218X(2)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX29:006:00
31Tőczik Vendel1040226TV042107958DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX30:0022:00
782üres ÜresX
783üres ÜresXX48:00
785üres ÜresXX32:00
 
 
M16E (22)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
32Nagy Péter1020422NP022111507GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX64:0082:00
33Szalay András Sebestyén1010120SA018010120TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX65:00108:00
34Blézer Barna Hunor1021126BB02332821ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX66:00110:00
35Néda Tamás1021104NT029411021TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX67:0096:00
36Lesták Sámuel1020423LS02337852GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX68:00
37Gönczi Keve1010610GK018010610TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX69:0080:00
38Egei Balázs1010502EB011396220SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX70:0090:00
39Szeliga StanisławNINCS2114866XAEL Wawel KrakowXXX71:0078:00
40Üres ÜresXXX72:00114:00
41Koleszár Martin1010914KM011418062DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX73:00100:00
42Bujdosó Zoltán1020217BZ028020217SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX74:0094:00
43Tóth Ábel Tibor1020223TA02443170SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX75:0086:00
44Klement Kelén1030510KK038636777SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX76:00112:00
45Üres ÜresXXX77:00106:00
46Kovács Botond1010218KB014612982GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX78:0088:00
47Jacsó Barnabás1010720JB018444332ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX79:00102:00
48Bálint Benedek1021003BB022800241VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX80:00116:00
49Zsigmond Zsombor1010328ZZ019010328DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX81:00104:00
50Gárdonyi Soma1020908GS022050677MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX82:0092:00
51Tálas Soma1021216TS028637647SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX83:0098:00
52Simon Gábor1020102SG02332810X(2)ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXX84:00
781üres ÜresX
 
 
M18E (17)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
53Vass Dániel1000930VD008444335ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX0:0068:00
54Huba KarolNINCS886651XUKS UKS Azymut DębówXXX1:0076:00
55Üres ÜresXXX2:0064:00
56üres ÜresX3:00
57Kruk MichałNINCS886652XUKS UKS Azymut DębówXXX4:0050:00
58Bárány Tamás1990202BT998444331ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX5:0074:00
59Kijak JakubNINCS887009XAEL Wawel KrakowXXX6:0072:00
60Rudi Soma1981101RS98243X(2)ETC Egri Testedző ClubXX7:0056:00
61Komjáthi Ádám1001217KA001418059DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX8:0054:00
62Conforti Christian5990730CC992010851SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX9:0070:00
63Leleszi Marcell1000708LM009000708DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX10:0066:00
64Szabó Marcell1010222SM012008515SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX11:0048:00
65Verebélyi Márton1000615VM00443166SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX12:0058:00
66Demeter Ambrus1000218DA001418057DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX13:0062:00
67Üres ÜresXXX14:0078:00
68Üres ÜresXXX15:0060:00
69Jónás Ferenc1010116JF012052339SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX16:0052:00
 
 
M20E (18)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
70Ormay Mihály1991224OM998636768SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX14:0050:00
71Magyar Tamás1980129MT989000015BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX15:0052:00
72Göbler Balázs Benedek1980729GB981418058DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX16:00
73Porgányi Márk1970222PM971396123TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX17:0034:00
74Kálmán Erik1990615KE998088801SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX18:0038:00
75Rácz Zoltán1981105RZ988636767SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX19:0048:00
76Szalay Levente1991224SL997991224ASK Alpokalja Szabadidősport és KöXXX20:0060:00
77Dalos Máté1970819DM977201397TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX21:0064:00
78Egei Patrik1980717EP982037814SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX22:0062:00
79Üres ÜresXXX23:0042:00
80Stork Mihály1970227SM97888351SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX24:0056:00
81Üres ÜresXXX25:0036:00
82Szuromi Mátyás1980321SM981396149PVS Pécsi Vasutas SportkörXXX26:0046:00
83Hortobágyi Ákos1980710HA982056183SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX58:00
84Zacher Márton1980912ZM987201398SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX44:00
85Weiler Vince1990117WV992022128SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX54:00
86Peregi Dániel1970526PD972022134SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX66:00
784üres ÜresXX40:00
 
 
M21E (35)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
87Kain Gergely1781004KG787203258MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX51:003:00
88Bugár Gergely1920904BG929101950SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX52:009:00
89Vajda Balázs1940826VB942019801SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX53:005:00
90Fehérvári Dániel1940322FD948220394SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX54:0031:00
91Bojtor Szabolcs1900125BS909005283ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX55:0057:00
92Gyimesi Zoltán1720805GZ728448444TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX56:0011:00
93Magyar Zsolt1720227MZ721418074DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX57:0019:00
94Mihályi Ferenc1841030MF842026128TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX58:0017:00
95Pintér Ábel1930529PA93505252DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX59:00
96Zsebeházy István1850918ZI85505219MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX60:0021:00
97Kovács Ádám1861116KA861406163SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleX61:00
98Tóth Adrián1960826TA962022199TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőX62:00
99Boros Imre1770804BI772042377SSC Siketek Sport ClubXXX63:0043:00
100Miavecz Balázs1960830MB96505244MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX64:0035:00
101Balabás Péter Gergő1830623BP831418056DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX65:0047:00
102Hetényi Péter1960417HP968636762HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX66:001:00
103Pilkowski Tadeusz5901222PT908625548SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX67:0015:00
104Györgyi Péter1890306GP898645185MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX68:0025:00
105Tölgyesi Tamás1930209TT931418064DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX69:0041:00
106Morandini Viktor1870623MV878030916SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX70:0049:00
107Korózs Attila1921008KA927766777ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX71:0039:00
108Sulyok Ábel1930120SA932022137SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX72:0055:00
109Üres ÜresXXX73:0029:00
110Üres ÜresXXX74:0027:00
111Molnár Attila1790120MA798011222THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXX75:0023:00
112Hajdu Erik1960816HE962022197TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőX76:00
113Gond Gergely1910601GG91GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóXXX77:0013:00
114Szundi Attila1800907SA8045315DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX78:0037:00
115Üres ÜresXXX79:0033:00
116Dénes Zoltán1720502DZ722913KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX80:007:00
117Üres ÜresXXX81:0051:00
118Lengyel Ádám1960417LA96363480SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX82:0045:00
119Berecz Gábor1840925BG842087745SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX83:00115:00
120Tugyi Levente1940627TL949940627DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX
803üres ÜresXX53:00
 
 
M35A (19)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
121Novai György1750923NG75505210SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX0:000:00
122Gyulai Tamás1820713GT824458MSE Megalódusz SportegyletXXX1:002:00
123Szőri Kornél dr.1760511SK76222976SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX2:0024:00
125Tóth Attila1800806TA8045323THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXXX4:0028:00
126Nagy Viktor1771128NV7745501KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX5:0014:00
127Üres ÜresXXX6:006:00
128Üres ÜresXXX7:0018:00
129Koprivanacz Imre1820218KI82953KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX8:0010:00
130Kéki András1791003KA792019808SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX9:0020:00
131Gábor József1781110GJ782088237CBD Ceglédi Bem VasutasXXX10:0026:00
132Szörényi Gábor1790320SG7945540DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX11:0030:00
133Baksa Csaba1781202BC78954KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX12:0032:00
134Németh Csaba1620520NC6245384MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXX13:008:00
135Dedinszky Imre1810331DI812099478SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éX22:00
136Kottman Dezső dr.1790712KD797790712DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX12:00
137Scultéty Márton1820510SM828635529SAS Silvanus SportegyesületX4:00
352Gyalog Zoltán1800323GZ802022126SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX3:00
804Bilik Péter1810701BP81233533MSE Megalódusz SportegyletX16:00
813üres ÜresX
 
 
M40A (23)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
138Matics Gyula1750215MG758163264MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX15:0042:00
139Kállai Tamás1760927KT76224X(3)TSE Törekvés Sport EgyesületXXX16:0060:00
140Biró Áron1770114BA7745275BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX17:0056:00
141Nagy István1721121NI728211172TSE Törekvés Sport EgyesületXXX18:0072:00
142üres ÜresXX19:00
143Nemesházi László1600327NL60448968PSE Postás Sport EgyesületX58:00
144Szőllős András1760419SA76339843SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX21:0040:00
145Bozsó Norbert1760613BN768160603MCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubXXX22:0066:00
146üres ÜresXXX23:0074:00
147Bánki Zoltán1720106BZ7245303KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX24:0076:00
148Molnár Zoltán1760922MZ76888350THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXXX25:0046:00
149Kiszel Sándor1770705KS772022202KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX26:0064:00
150Koltai Zoltán1670325KZ67362952SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX50:00
151Kovács János1730117KJ7345465KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX28:0068:00
152Topór MarekNINCS1415143XAEL Wawel KrakowXXX29:0070:00
153Borbás Nándor1710826BN718082671KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX30:0062:00
154Bálint Bence1750325BB752054403VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX31:0054:00
155Wójcik GrzegorzNINCS1415146XAEL Wawel KrakowXXX32:0048:00
156Korcsok Pál1750628KP7546099TSE Törekvés Sport EgyesületXXX33:0044:00
157Mauer Lajos1740905ML74232753GTC Gerecse Tájfutó ClubX34:00
158Vereszki Tibor1760416VT762050691THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleX52:00
779üres ÜresXX27:00
792üres ÜresXX20:00
 
 
M45A (28)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
159Paróczi Zsolt1701228PZ708197012TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőX63:00
160Néda László1721130NL722056169TSE Törekvés Sport EgyesületXXX64:0073:00
161Schultheisz György1690513SG692072263KFK KFKI Petőfi SportkörXXX65:00105:00
162Üres ÜresXXX66:0089:00
163Gönczi Róbert1720501GR728020501TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX67:0067:00
164Üres ÜresXXX68:0085:00
165Dudok CsabaNINCS70337866GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX69:00
166Gillich István1661231GI661396275MSE Megalódusz SportegyletXX70:0075:00
167Baracsi Gábor1711121BG71888340TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX71:0077:00
168Buzás Gyula1710823BG7146081FMT FŐMTERV SEX72:00
169Halaj László1680708HL6845396JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX73:00103:00
170Mérai Péter1690201MP691401560ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX74:00101:00
171Üres ÜresXXX75:0099:00
172Słoński MarekNINCS2074452XAEL Wawel KrakowXXX76:0071:00
173Kézdy Pál1690414KP69222980KFK KFKI Petőfi SportkörX77:00
174Szunyog József dr.1540918SJ548636771SAS Silvanus SportegyesületXXX78:0087:00
175Dobay Zsolt1700729DZ70337870GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX79:0069:00
176Rudi Péter1691015RP69231X(2)ETC Egri Testedző ClubXX80:0081:00
177Didriksen Tor Öyvind1710517DT714612976GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX81:0095:00
178Marton János1680313MJ688130268HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KXXX82:0063:00
179Dezső Sándor1690406DS692022185HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX83:0083:00
180Zakariás Péter1701103ZP702111514TSE Törekvés Sport EgyesületX91:00
181Nagy Tibor1690405NT69307511FSC Futárok Sport ClubX93:00
182Sándor Mihály dr.NINCS70241X(1)EK Egyesületen kívüliX65:00
183Felföldi Barnabás1680610FB68332863KFK KFKI Petőfi SportkörX97:00
184Tóth László1700722TL702067294GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX107:00
185Tornai Szabolcs1710522TS719127807SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX79:00
186Bakos Béla1700314BB70232824FSC Futárok Sport ClubX109:00
 
 
M50A (26)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
187Szieberth Péter1630429SP632066473PVM Pécsi Vörös Meteor SKXXX0:001:00
188Bérczes Miklós1670106BM67332845FMT FŐMTERV SEX1:00
189Balogh József1630804BJ63233559GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX2:0037:00
190Dalos Attila1671202DA671396205MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX3:0015:00
191Szencz Attila1670820SA672019802SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX4:0017:00
192Resch Kurt7630119RK6346315DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX5:0041:00
193Magyari Árpád1660117MA662050687SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX6:0023:00
194Varga István1660619VI668190666HUF HUFEZE PásztóXXX7:0047:00
195Miháczi Zoltán1670929MZ679080700TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX8:0025:00
196Egei Tamás1631014ET638636776SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX9:003:00
197Pataki Gábor1670122PG67670122PVS Pécsi Vasutas SportkörXXX10:0011:00
198Üres ÜresXXX11:0031:00
199Viniczai Ferenc1650614VF651396171PVS Pécsi Vasutas SportkörXX12:0045:00
200Urbán András1600109UA60232759BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX13:005:00
201Dr. Ürge László1631231UL63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX25:0035:00
202Niessner PiotrNINCS2057145XAEL Wawel KrakowXXX15:0029:00
203Vadász Tamás1640722VT64416629DNS Debreceni Nagyerdő SportkörXXX16:0019:00
204Szitter Attila1671124SA678636779SAS Silvanus SportegyesületXX17:0033:00
205Szőcs László1580923SL58307553HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KXXX18:0043:00
206Zagyi László1670210ZL678406702JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX19:0027:00
207Bujdosó István1640716BI647020217SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX20:007:00
208Weiler Zsolt1621118WZ62232799MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXX21:0039:00
209Filó György1630514FG639633077HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX22:0021:00
210Novota MikulášNINCS602025332XATU ATU KosiceXXX23:0013:00
211Tengely Sándor1640302TS64233560GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX24:00
212Üres ÜresXXX14:009:00
 
 
M55A (12)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
213Nagy Zsolt1590430NZ5945193FMT FŐMTERV SEX0:00
214Kerényi Dénes1570210KD578100257HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXXX1:0028:00
215Üres ÜresXXX2:0026:00
216Könnyű István1601004KI60232830DNS Debreceni Nagyerdő SportkörXXX3:0032:00
217Üres ÜresXXX4:0034:00
218Domán Gábor1600216DG602065175THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXXX5:0024:00
219Üres ÜresXXX6:0022:00
220Hajagos Henrik1590715HH5945222SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX7:0020:00
221Liskány József1610503LJ6145118STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiXXX8:0038:00
222Zempléni András dr.1600725ZA60233619KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SportXXX9:0036:00
223Rusvai László1621106RL62363425FSC Futárok Sport ClubX30:00
224Vankó Péter1590403VP5945470HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX40:00
 
 
M60A (16)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
225üres ÜresXXX51:0017:00
226Ormay György1570122OG57332835KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SportXXX52:0011:00
227Zsilkin Viktor1561022ZV5645916HBS Honvéd Bottyán SportegyesületXX21:00
228Bokros István1550414BI5545546MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésXXX54:0023:00
229Szabó László1540101SL542012283DIS DISZ Közéleti, Kulturális és SXXX55:0027:00
230Hegedüs Ábel1551031HA551396181BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX57:0015:00
231Üres ÜresXXX58:0013:00
232Üres ÜresXXX59:005:00
233Bugár József1531211BJ532072282SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX60:0025:00
234Honfi Gábor1550809HG55505216ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX61:0019:00
235Kuchta JánNINCS572051335XATU ATU KosiceXX29:00
236Harkányi Csaba1550611HC551003316SAS Silvanus SportegyesületX1:00
237Balla Sándor1541017BS542067277HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX7:00
238Hunyadi Károly1430104HK43505295PSE Postás Sport EgyesületX9:00
239Juhász István1530304JI5345496SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX
793üres ÜresX53:00
 
 
M65A (14)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
240Gyalog László1490810GL49907SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX15:0011:00
241Üres ÜresXXX16:0017:00
242Bogdanovits András1480816BA484461MSE Megalódusz SportegyletXXX17:0013:00
243Andrási Lajos1481201AL482072285HER Balatonalmádi Herkules SportegXXX18:0023:00
244Kéri Péter1501107KP50233680TSE Törekvés Sport EgyesületXXX19:0025:00
245Molnár Gábor1500516MG501255612MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX20:005:00
246Kéki Miklós1520601KM522050679SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX21:001:00
247Komoróczki András1510807KA518070851SAS Silvanus SportegyesületXXX22:0019:00
248Novai György1510330NG5145225SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX23:0021:00
249Üres ÜresXXX24:003:00
250Vitéz László1500305VL5045252SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX25:007:00
251Üres ÜresXXX26:009:00
252Vincze István1490521VI492019784HBS Honvéd Bottyán SportegyesületXX15:00
791üres ÜresX27:00
 
 
M70A (12)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
253Komár Béla1450721KB4545145HER Balatonalmádi Herkules SportegXXX19:0031:00
254Kiss György1470522KG472082334GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX20:0041:00
255Gombkötő Péter dr.1440912GP442066466TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX21:0025:00
256Nagy Árpád dr.1441001NA442072283ETC Egri Testedző ClubXXX22:0021:00
257Sindely Pál dr.1470126SP4745237SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX23:0027:00
258Üres ÜresXXX24:0037:00
259Sőtér János1461227SJ464507PSE Postás Sport EgyesületXX25:0023:00
260Zánkay András1470407ZA47416701BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX26:0019:00
261Csongrádi Jenő1460819CJ464512BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CX33:00
262Lux Iván1460807LI46888336BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX39:00
263Kéri Gerzson Ferenc1440321KG44505202SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporX35:00
264Szemler István1441212SI4445206TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX29:00
 
 
M75A (5)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
265Szecsődi Ákos1420208SA4245498BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX35:008:00
266Bogdány Miklós1390103BM39207958TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX36:006:00
267Nagy Dezső1390130ND39232658HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KXXX37:0010:00
268Üres ÜresXXX38:0014:00
269Schell Antal1391025SA394491PSE Postás Sport EgyesületX12:00
 
 
M80A (2)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
270Üres ÜresXXX28:002:00
271Adolf KempfNINCS262043928XKTV KTV AltdorfXXX29:000:00
 
 
M12C (18)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
272Mauer Máté1050708MM051684X(1)GTC Gerecse Tájfutó ClubX18:00
273Szabari Milán1050524SM052056176JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX19:0063:00
274Alb Zalán1061215AZ06339853SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX20:0041:00
275Üres ÜresXXX21:0043:00
276Bálint Gergő1061122BG062032056VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX22:0057:00
277Verebélyi Attila1051116VA05339839SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX23:0051:00
278Kovács Jeromos1060723KJ062032061VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX24:0061:00
279Wójcik PawełNINCS1415144XAEL Wawel KrakowXXX25:0045:00
280Bereczky Olivér1050624BO051688X(3)KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX26:0039:00
281Üres ÜresXX27:0049:00
282Kronovetter Balázs1050127KB05339848SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX28:0047:00
283Kovács PéterNINCS2056177JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX29:0059:00
284Maier Bendegúz1050513MB05339846SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX30:0065:00
285Üres ÜresXXX31:0067:00
286Bujdosó Márk Levente1080705BM088080705SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX32:0053:00
287Szabó Mátyás Benjamin2050326SM052107956DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX33:0055:00
288Tengely Soma1061022TS06219X(1)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX34:00
797Tóth Álmos1060123TA062066495NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX
 
 
M14C (9)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
289Kovács Keve Koppány1031224KK034612983GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX9:0021:00
290Alb Levente1040602AL04339852SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX10:0025:00
291Üres ÜresXXX11:0031:00
292Kronovetter Máté1030603KM03443156SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX12:0035:00
293Üres ÜresXXX13:0037:00
294Dobrocsi Levente1030711DL03332854ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX14:0027:00
295Zagyva Zalán1041220ZZ04242X(3)VSM Victoria Sportegyesület MórahaXXX15:0023:00
296Üres ÜresXXX16:0029:00
297Varga Gergő1030815VG03332802ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX17:0033:00
 
 
M21C (12)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
298Komjáti Attila1770314KA772072214GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX0:005:00
299Borbás Péter1950131BP95332804ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX2:0011:00
300Üres ÜresXXX3:0019:00
301Üres ÜresXXX4:001:00
302üres ÜresX5:00
303Üres ÜresXXX6:007:00
304Kéki Norbert1820408KN8254753SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX7:0017:00
305Iván LászlóNINCS717710519EK Egyesületen kívüliXXX8:003:00
306Szikra Zoltán1770927SZ772050690FSC Futárok Sport ClubXXX9:00115:00
307Balogh János1840606BJ84240X(3)DNS Debreceni Nagyerdő SportkörXXX10:0013:00
308Csethe Zsolt1760919CZ76238475KFK KFKI Petőfi SportkörXXX82:00113:00
309Zsibrita Dávid1871102ZD87233572STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiX
 
 
M21BR (30)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
310Petró Árpád1801111PA801687X(3)FSC Futárok Sport ClubXXX0:001:00
311Üres ÜresXXX1:0057:00
312Resch BernhardNINCS988110898DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX2:005:00
313Hajdú LeventeNINCS98220X(3)BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX3:0023:00
314Mohácsy Ádám1960831MA962022213GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX4:00
315Nyeste Ákos1910809NA911418061DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX5:0043:00
316Kopasz Róbert1920610KR92222974KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX6:0013:00
317Tábori Milán1960125TM96443169SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX7:0027:00
318Balogh Péter1770517BP77232837FSC Futárok Sport ClubXXX8:0053:00
319Üres ÜresXXX9:0029:00
320Nagy MartinNINCS98248X(3)BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX10:0051:00
321Horváth Ádám1951219HA95443162SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX11:0021:00
322Forrai Miklós1790512FM791200913HOD Hód-mentor sport és műpártolóXXX12:0019:00
323Árkos Gergely1951219AG95888355BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX13:0033:00
324Füleki Dániel1860906FD86233558GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX14:003:00
325Üres ÜresXXX15:007:00
326Boka György1760517BG7646043BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX16:0039:00
327Makai András1780404MA7845565DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX17:0047:00
328Kiss Dénes1780427KD78363486JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX18:0045:00
329Antal Péter1960129AP96307539BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX19:0017:00
330Üres ÜresXXX20:0031:00
331Honfi Gábor ifj.1740824HG742022196TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX21:0055:00
332Mórocza Árpád1900211MA902003112BSC Balatonfüredi Sport ClubXX22:0015:00
333Less Áron1800420LA809800420DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX23:009:00
334Mecser Péter1830810MP831416601BKL Budakalászi Sport ClubXXX24:0025:00
335Forrai Gábor1790512FG791396251HOD Hód-mentor sport és műpártolóXXX25:0049:00
336Józsa Balázs1840220JB847208017TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX26:0035:00
337Burian Lóránt1970312BL972067293MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX27:0037:00
338Üres ÜresXXX28:0041:00
339Kovács Balázs1670514KB67500570BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CX11:00
 
 
M35BR (26)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
124Papp LászlóNINCS2056198NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX41:00
340Simkó Zoltán1760111SZ761396241BKL Budakalászi Sport ClubXXX29:00110:00
341Kálmán Péter1730619KP73888335BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX30:00100:00
342Vachnovszki Gergely1790124VG79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXX31:0098:00
343Klement Gábor1730217KG732066480SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX32:0074:00
344Kiss György ifj.1740110KG742111525GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX33:0072:00
345Kovács Áron1770910KA772056156HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX34:0096:00
346Gárdonyi Márk1730711GM732088248OSC Orvosegyetem Sport ClubXXX35:0092:00
347Fedelin Tibor1760331FT762056153HUF HUFEZE PásztóXXX36:0082:00
348Czirják János1750219CJ75SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX37:0078:00
349Üres ÜresXXX38:00102:00
350Kőszegvári Tibor1770531KT777022177KFK KFKI Petőfi SportkörXXX39:00104:00
351Pintér IstvánNINCS70337849GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX40:0080:00
353Nagy JózsefNINCS74337874GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX42:0084:00
354Batta István1801230BI808012301TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX94:00
355Varga Balázs1750414VB754612975GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX44:0088:00
356Üres ÜresXXX45:00108:00
357Laták Rudolf1740102LR7446132FMT FŐMTERV SEXXX46:00106:00
358Riczel Zsuzsanna2700625RZ70500582PSE Postás Sport EgyesületXXX47:0070:00
359Sági Péter1761015SP76888370MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX48:0068:00
360Jacsó Tibor1741203JT74363406ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX49:0076:00
361Nagy Gábor1770317NG77233659KFK KFKI Petőfi SportkörXXX50:0086:00
362Lukács Zsolt1730904LZ731548X(1)FSC Futárok Sport ClubX90:00
363Juhász Viktor1780922JV78212X(1)TSE Törekvés Sport EgyesületX
796üres ÜresX43:00
812üres ÜresX
 
 
W14E (22)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
364Lantai Lili2050418LL052032068VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX35:0020:00
365Lénárt Lili2030113LL032056189SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX36:0042:00
366Üres ÜresXXX37:0026:00
367Nagy Szilvia2030505NS03443163SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX38:0024:00
368Tengely Luca2040618TL04X(1)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX39:00
369Berkecz Dóra2030313BD032052302SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX40:0010:00
370Didriksen AndreaNINCS251X(2)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX41:0040:00
371Kocsis Fanni2030623KF03209X(3)TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX43:0028:00
372Kelevitz VirágNINCS042111504BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX44:0044:00
373Mag Viktória2030507MV038035704SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX45:0030:00
374Kiełb WiktoriaNINCS2015829XUKS UKS Azymut DębówXXX46:0038:00
375Üres ÜresXXX47:0012:00
376Kiss Boglárka2030506KB03233556GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX48:0016:00
377Osztafin Lili2030704OL03443158SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX49:0036:00
378Kiss Kamilla2041024KK04233557GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX50:0046:00
379Tóth Barbara2030406TB03427660TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX51:0034:00
380Pintér Bernadett Dorka2030214PB03337891GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX52:00
381Baracsi Luca2031106BL03245X(3)TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX53:0014:00
382Üres ÜresXXX54:0022:00
383Mag Fruzsina2030507MF038035702SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX55:0018:00
384Üres ÜresXXX56:0032:00
385Kocsik Eszter2040619KE04332805ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuX
 
 
W16E (32)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
386Borhegyi Teodóra2010521BT01307544BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX31:0066:00
387Borbás Zita2010315BZ01307784ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX32:0058:00
388Kálmán Tamara2021105KT028021105MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX33:0074:00
389Kocsik Nóra2010802KN018444333ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX34:00114:00
390László Dorottya2020201LD022019788MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX35:0078:00
391Fodor Eszter2010830FE014612977GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX36:0064:00
392Koszta Dóra2011112KD012052303SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX37:00106:00
393Zempléni Lilla2030225ZL031841194MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX38:00100:00
394Barta Regina2020717BR02337859GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX39:00
395Topór MagdalenaNINCS1407898XAEL Wawel KrakowXXX40:0086:00
396Iván Eszter2011218IE017011218MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX41:00116:00
397Papp Viktória2020717PV022032067VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX42:0096:00
398Apró Vivien Dóra2010405AV012052341SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX43:0094:00
399Lantai Boróka2020715LA022032070VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX44:0062:00
400Székelyhidi Kata2020901SK02337888GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXX45:0090:00
401Hajdu Nelli2010622HN019010622TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX46:0076:00
402Vékony Janka2020905VJ028020905SIR Sirályok SportegyesületXX47:0072:00
403Üres ÜresXXX48:00104:00
404Üres ÜresXXX49:0082:00
405Czakó Boglárka2031118CB038031118MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX50:0070:00
406Tóth Blanka2020210TB012022200TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX51:0080:00
407Takács Szilvia2020201TS028020802GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóXXX52:0088:00
408Słońska ZofiaNINCS2077837XAEL Wawel KrakowXXX53:00102:00
409Nagy Zsófia2020422NZ022111508GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX54:00108:00
410Németh Luca2021016NL021418060DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX55:00
411Varga Petra2021002VP028222228SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX56:0084:00
412Szilágyi Iringó2010701SI019010701DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX57:00112:00
413Leœnicka AgnieszkaNINCS7203702XUKS UKS Azymut DębówXXX58:0068:00
414Üres ÜresXXX59:0060:00
415Néda Júlia2021104NJ029411022TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX60:0092:00
416Wójcik NataliaNINCS1411019XAEL Wawel KrakowXXX61:0098:00
417Zagyva Rebeka Mária2020615ZR022052311SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX62:00110:00
 
 
W18E (13)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
418Kálmán Imola2001105KI008001105SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX0:0089:00
419Tiszlavicz Veronika2990530TV998444334ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX1:0075:00
420Barta Luca2000320BL002082365SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX2:00
421Szokol Kamilla2000118SK002052344SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX3:0081:00
422Zacher Noémi2001008ZN002022125SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX4:0079:00
423Koszta Kincső2990717KK992052306SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX5:0095:00
424Kiss Dóra Eszter2001117KD00307718BMG Babits Mihály Gimnázium DSEXXX6:0083:00
425Listek MartaNINCS886342XAEL Wawel KrakowXXX7:0077:00
426Tóbis Anita2000820TA009000820DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX8:0091:00
427Gárdonyi Csilla2010109GC018636765MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX9:0085:00
428Garbacz Eszter2001216GE0045483ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX10:0087:00
429Szilágyi Emese2991223SE999122399DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX11:0097:00
788Szabó Dorina2990628SD992052337SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX12:00100:00
 
 
W20E (16)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
430Völgyesi Melody2970304VM972022142SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX0:00
431Üres ÜresXXX1:0058:00
432Viniczai Csenge2970424VC977201400PVS Pécsi Vasutas SportkörXX2:0064:00
433Vajda Luca2990824VL992019792SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX3:0068:00
434Pataki Réka Dalida2990801PR997207213PVS Pécsi Vasutas SportkörXX4:0052:00
435Sárközy Zsófia2990513SZ997990513MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX5:0042:00
436Fésűs Evelin Anna2970616FE97443159SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX6:0056:00
437Kézdy Borbála2970817KB977970817MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX7:0062:00
438Üres ÜresXXX8:0054:00
439Szuromi Hanga2000204SH007207212PVS Pécsi Vasutas SportkörXXX9:0046:00
440Takács Orsolya2980414TO988200082GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóXXX10:0050:00
441Vékony Vanda2991029VV997991029SIR Sirályok SportegyesületXX11:0060:00
442Király Boróka2990414KO99SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX12:0048:00
443Dénes Réka2971019DR972019787KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX13:0066:00
444Mantuano Eszter2970928ME972082338SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX14:0040:00
809üres ÜresX44:00
 
 
W21E (15)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
445Üres ÜresXXX70:0090:00
446Egei Petra2961230EP962056155SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX71:0094:00
447Szuromi Luca2960901SL96505226PVS Pécsi Vasutas SportkörXXX72:00102:00
448Üres ÜresXXX73:00114:00
449Dékány Andrea2870411DA878041187GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX74:00112:00
450Sisa Dorottya2890221SD89416658JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX75:0092:00
451Bertóti Regina2900122BR90307763GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóXXX76:00104:00
452Üres ÜresXXX77:00108:00
453Goldmann Júlia2961001GJ96443161SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX78:0096:00
454Németh Luca2910814NL91416640SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX79:0098:00
455Liskány Krisztina2880601LK8845905STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiXXX80:00106:00
456Morandini Hanga2920503KH928160903SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX81:00110:00
457Dékány Szilvia2890709DS898090789GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX82:00
458üres ÜresXXX83:00116:00
459Rusvai Katalin2931019RK93363428DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClX100:00
 
 
W40A (21)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
460Fábián Beatrix2740601FB74448979FMT FŐMTERV SEX17:00
461Rostás Anikó2750410RA758041075KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX18:0067:00
462Vékonyné Árva Katalin2731213AK738131273SIR Sirályok SportegyesületXX19:0041:00
463Biró Aletta2470710BA4745481BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX20:0051:00
464Słońska BogusławaNINCS1414200XAEL Wawel KrakowXXX21:0049:00
465Biró Fruzsina2740725BF7446133BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX22:0059:00
466Üres ÜresXXX23:0035:00
467Paskuj Mátyásné2770515MK772056180MCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubXXX24:0053:00
468Resch (Csala) Judit8661012RJ669900002DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX25:0039:00
469Majoros Szilvia2740405MS74888362SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXXX26:0037:00
470Mezei Anikó2771028TA7745167FSC Futárok Sport ClubXXX27:0061:00
471üres ÜresXXX28:0031:00
472Üres ÜresXXX29:0063:00
473Bokros Andrea dr.2690326HA6945545ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutXXX30:0055:00
474Mihály Gyöngyi2710821MG712087744MCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubXXX31:0047:00
475Üres ÜresXXX32:0043:00
476Fövenyessy Gabriella Viktór2770725FG77364741FMT FŐMTERV SEX33:00
477Simkó Livia2731101SL731396240BKL Budakalászi Sport ClubXXX34:0065:00
478Bánki Jusztina2740205BJ74888366KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX35:0033:00
479Üres ÜresXXX36:0057:00
480Madarassy Anikó2730201MA73505279BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX37:0045:00
 
 
W45A (26)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
481Szentirmay Judit2700510SJ70233540GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX0:00
482Üres ÜresXX1:0051:00
483Dénes Ildikó2690122DI6945469KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX2:0075:00
484Sziki Ágnes2680111SA682082370SAS Silvanus SportegyesületXXX3:0083:00
485Hegedűs Ágnes dr.2700414HA709041470DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX4:0085:00
486Hatala Éva2721209HE724612979GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXX5:0049:00
487Topór MonikaNINCS7204933XAEL Wawel KrakowXXX6:0071:00
488Ebinger Mónika2700901EM70232801KFK KFKI Petőfi SportkörXXX7:0063:00
489Németh Zsoltné2680922NZ682054401VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX8:0065:00
490Holper Antónia2680418HA689080800TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX9:0081:00
491Kiss Teodóra2680924KT682072284ETC Egri Testedző ClubXXX10:0057:00
492Kissné Kiss Mária2571114KK5745163JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX11:0061:00
493Cseresnyés Ágnes2680311CA6845130TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX12:0055:00
494Bugaj TeresaNINCS2114867XAEL Wawel KrakowXXX13:0053:00
495Schultheisz Edina2700222SE70930KFK KFKI Petőfi SportkörXXX14:0079:00
496Ódor Viktória2721204OV7246125FMT FŐMTERV SEX15:00
497Füzy Judit2720723FJ72505232OSC Orvosegyetem Sport ClubXXX16:0047:00
498Magyari Orsolya2700428MO70233503TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX17:0059:00
499Burian Hana2690329BH692067297BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX18:0073:00
500Gillichné Kalocsai Adrienn dr.2691124KA69416673MSE Megalódusz SportegyletXX19:0045:00
501Hajas Csilla2640218HC64233618BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX20:0087:00
502Szemler Judit2711114SJ71232754TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX67:00
503Győrffy Gabriella2670316GG678160367HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX69:00
504Nagyné Bódis Borbála2720630NB72411938FSC Futárok Sport ClubX77:00
790Tóthné Schuch Anikó2710226SA7145322SAS Silvanus SportegyesületX
798Tóth Illés Anna2670803TA672066494NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX
 
 
W50A (19)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
505Jenővári Gabriella2570816JG578383380HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXXX0:0047:00
506Böröczkyné Makai Anna2631219BM632054408VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleXXX1:0037:00
507Üres ÜresXXX2:0057:00
508Várady Szilvia2640313VS64233510DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX3:0029:00
509Liskányné Jáhor Anikó2610107LJ61233583STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiXXX4:0059:00
510Cservény Judit2650318CJ65505203HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KXXX5:0049:00
511Muzsnai Ágota dr.2551021MA558211055HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXXX6:0053:00
512Radics Anna2650216RA652072288ETC Egri Testedző ClubXXX7:0041:00
513Ujvári GyörgyiNINCS4612974GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX8:0035:00
514Gyöngyösi Jolán2651203GJ6545227SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX9:0045:00
515Üres ÜresXXX10:0039:00
516Mátyás Ildikó2630509MI638090563PVM Pécsi Vörös Meteor SKXXX11:0027:00
517Vadászné Kerese Andrea2670525VK6745544DNS Debreceni Nagyerdő SportkörXXX12:0031:00
518Krasznai Orsolya2640413KO642072227SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX13:0055:00
519Gösswein Judit2510425GJ51307565PSE Postás Sport EgyesületX33:00
520Dániel Edit2580817DE582019915HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX43:00
521Kármán Katalin2581212KK589581212HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX61:00
522Rusvainé Barócsi Katalin2650729RB65363426FSC Futárok Sport ClubX51:00
808üres ÜresXX14:00
 
 
W55A (10)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
523Üres ÜresXXX10:0013:00
524Prékopová JanaNINCS602012290XMLA Mladost ZvolenX11:00
525Kapitány Attiláné2621126KA62332826PVM Pécsi Vörös Meteor SKXXX12:005:00
526üres Üres13:001:00
527Ágg Zsuzsanna2620605AZ624476TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX14:0011:00
528Jenei Margit2540302JM547600258SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX15:003:00
529Üres ÜresXXX16:007:00
530Üres ÜresXXX17:0015:00
531Bacsó Piroska2610424BP6146100MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX18:009:00
532Ostorics Zsuzsanna2591008OZ5945366PSE Postás Sport EgyesületX17:00
 
 
W60A (10)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
533Szabó Zsuzsanna2540417SZ54935SAS Silvanus SportegyesületXXX54:0044:00
534Üres ÜresXXX55:0054:00
535Komár Béláné2480204KB4845208HER Balatonalmádi Herkules SportegXXX56:0058:00
536Rostás Irén2510829RI51363491HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX57:0050:00
537Üres ÜresXX58:0052:00
538Szopori Éva2550421SE5545476BBB Balassagyarmati Balassi BálintXX59:0048:00
539Üres ÜresXXX60:0060:00
540üres ÜresXXX61:0046:00
541Lovász Márta2520507LM522050678SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporX56:00
786Novotni Tiborné2520302NT52505247BBB Balassagyarmati Balassi BálintX
 
 
W70A (3)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
542üres ÜresXXX42:0087:00
543Üres ÜresXXX57:0067:00
544Csorja Ida2451004CI452072239HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX58:0074:00
 
 
W75A (3)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
545Üres ÜresXXX59:0061:00
546Sőtérné Farkas Anna2421101FA4245527PSE Postás Sport EgyesületXX60:0063:00
547Schell Antalné2420310SA424492PSE Postás Sport EgyesületX59:00
 
 
W12C (14)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
548üres ÜresXXX38:0038:00
549Siek BarbaraNINCS2114859XAEL Wawel KrakowXXX39:0028:00
550Faragó Ivett2060312FI062056179JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX40:0024:00
551Baracsi Léna2070519BL07226X(3)TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX41:0020:00
552Nagy Barbara2050413NB052056178JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi IstvXXX42:0018:00
553Baracsi Hanna2050801BH05211X(3)TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX43:0034:00
554Knuth Sára2050524KS052082348SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX44:0026:00
555Gönczi Zsuzsa2060810GZ062069579TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX45:0040:00
556üres ÜresXXX46:0036:00
557Królikiewicz HannaNINCS2114861XAEL Wawel KrakowXXX47:0022:00
558Révész Zsófia2050719RZ052052307SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX48:0030:00
559Niessner PolaNINCS8635047XAEL Wawel KrakowXXX49:0032:00
560Varga Viola2060505VV06255X(3)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX50:0044:00
561Słońska AntoninaNINCS2074453XAEL Wawel KrakowXXX51:0042:00
 
 
W14C (12)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
562Kézdy Judit2030629KJ037201399MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX52:006:00
563Marczis Katalin Blanka2030212MK03339837SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX53:0010:00
564Dovák Szonja Klára2030505DS03339894ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX54:004:00
565üres ÜresX55:00
566Ürge Boróka2031203UB03TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX56:002:00
567Üres ÜresXXX57:0012:00
568Üres ÜresXXX58:0014:00
569üres ÜresXXX59:000:00
570Varga Boglárka2030424VB032036437GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX60:008:00
571Mundruczó Anna2041108MA04337851GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX61:00
572Moravszki Jolán2030320MJ03332819ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXX62:00
573Dalos Réka2040803DR041396156TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX63:0016:00
 
 
W21C (9)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
574Heuer Adrienn2750723HA752088245THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXXX25:0065:00
575Menesdorfer Barbara2820928MB821541X(3)KFK KFKI Petőfi SportkörXXX26:0055:00
576Fischer Mária2520801FM527675713TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX27:0059:00
577Szőcs Anett2651005SA65339888HSP Hidegkúti Spartacus Sport és KXXX28:0053:00
578Üres ÜresXXX29:0061:00
579Szűcs Judit2650216SJ65949ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX31:0057:00
580Hentes Ildikó2691109HI691080705SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX32:0063:00
581Üres ÜresXXX33:0051:00
582Gyulai-Kertesi EdinaNINCS834457MSE Megalódusz SportegyletXXX83:00111:00
 
 
W21BR (18)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
583Tóth Korinna2921230TK92888359SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX32:006:00
584Bartók Katalin2830321BK8345994KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX33:008:00
585Üres ÜresXXX34:0034:00
586Máthé Fanni2880510MF88411918TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX35:0012:00
587Balogh Katalin2830112BK8345972FSC Futárok Sport ClubXXX36:000:00
588Üres ÜresXXX37:0014:00
589Oláh Renáta2910608OR91206235KOD Kecskeméti Önkormányzati DolgoXXX38:0026:00
590Ozsvárt Dóra2920720OD92443165SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX39:0032:00
591Kocsis GabriellaNINCS2006751HBS Honvéd Bottyán SportegyesületXXX40:0030:00
592Üres ÜresXXX41:002:00
593Üres ÜresXXX42:0010:00
594Üres ÜresXXX43:0020:00
595Horváth Magda2520907HM52448957TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX44:0028:00
596Tősi Virág2980517TV98332807ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX45:0022:00
597Dénes Orsolya2950927DO9546051KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX46:0024:00
598Liskány Diána2860418LD8645904STE Szabolcs-Szatmár-Bereg MegyeiXXX47:004:00
599Halák Brigitta2880507HB88363402KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX48:0018:00
600Dékány Szilvia2890709DS898090789GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX16:00
 
 
W35BR (11)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
601Tóth Bettina2820623TB8245945KFK KFKI Petőfi SportkörXXX74:0099:00
602Lada Nikolett2790124LN792088241BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX75:00113:00
603Dudokné Székelyhidi MelindaNINCS74337869GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX76:00
604Pincés Marianna2691019PM697691019TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoXXX77:00101:00
605Halász OrsolyaNINCS2056199NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX78:00
606Üres ÜresXXX79:00111:00
607Magyar Ágnes2760430MA762066476DNS Debreceni Nagyerdő SportkörXXX80:00107:00
608Tóth-Buschmann Ilka2721214TB72332840TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX81:00103:00
609Üres ÜresXXX82:00109:00
610Bokor Natasa2760817BN76332825PVM Pécsi Vörös Meteor SKXXX83:00115:00
807üres ÜresXX105:00
 
 
Open B (40)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
611üres ÜresXXX
612üres ÜresXXX
613üres ÜresXXX
614üres ÜresXXX
615üres ÜresXXX
616üres ÜresXXX
617üres ÜresXXX
618üres ÜresXXX
619üres ÜresXXX
620üres ÜresXXX
621üres ÜresXXX
622Tóth Dorottya RékaNINCS45372SAS Silvanus SportegyesületX
623üres ÜresXXX
624üres ÜresXXX
625üres ÜresXXX
626üres ÜresXXX
627üres ÜresXXX
628üres ÜresXXX
629Dalos GyörgyiNINCS363496TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX
630Kecskés Sándor1690423KS692082366SAS Silvanus SportegyesületX
631Vargáné Ponyi Anita2770329VA77888354HUF HUFEZE PásztóXXX
632Fodor JánosNINCS4612978GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX
633Simkó Andrea dr.NINCS2107955DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX
634üres üresÜresXXX
635üres ÜresXX
636Kovács RitaNINCS4612980GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX
637Kecskés RékaNINCS04214X(1)SAS Silvanus SportegyesületX
638üres ÜresXXX
639üres ÜresXXX
640üres ÜresXXX
641üres ÜresXXX
642üres ÜresXXX
643Ivaskóné Kubovics Szilvia2790222IS79337894GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX
644Major ImreNINCS2107953DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX
645üres ÜresXX
646üres ÜresXX
780Koltai András1961117KA96227X(1)SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnX
789Laurinyecz Kata4760814LK762069572CSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesX
799Tóth ÁbelNINCS913NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX
800Tóth András + ÁgnesNINCS914NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX
 
 
Open A (39)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
647üres ÜresXXX
648üres ÜresXXX
649üres ÜresXXX
650üres ÜresXXX
651üres ÜresXXX
652üres ÜresXXX
653üres ÜresXXX
654üres ÜresXXX
655üres ÜresXXX
656üres ÜresXXX
657üres ÜresXXX
658üres ÜresXXX
659üres ÜresXXX
660üres ÜresXXX
661üres ÜresXXX
662üres ÜresXXX
663üres ÜresXXX
664Prékop JurajNINCS47418914XMLA Mladost ZvolenX
665Vékony Andor1550919VA55980SIR Sirályok SportegyesületX
666Karakai Gábor1700420KG707700420TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX
667Hagymási Tamás1770514HT77332853ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXX
668Katona Ferenc dr.1560111KF56233691HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleX
669Biró Sándor1530915BS5345477KRI Kristály Tájfutó és TermészetjXX
670Kövér Csilla2840818KC842056157ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX
671Kisvölcsey Ákos1720228KA721211212MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXXX
672Serény Zsuzsi2721229SZ721721229TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX
673üres ÜresXXX
674Szűcs Péter1690217SP69233641CSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesX
675üres ÜresXXX
676üres ÜresXXX
677Lázár Tamara2030331LT031200303SAS Silvanus SportegyesületX
678Krivičić DraganNINCS62218959XOKP OK Perkmandeljc TrbovljeXXX
679Bohus Mariann2840829BM842069580CSP Csipa Sport és Szabadidő EgyesX
680Lázár János1700206LJ707700206SAS Silvanus SportegyesületX
787Tóth Zoltán1690327TZ69233515SAS Silvanus SportegyesületX
794üres ÜresXX
795üres ÜresXX
810üres ÜresXX
811üres ÜresXX
 
 
M10D (18)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
681Królikiewicz JeremiNINCS2114862XAEL Wawel KrakowXXX17:0054:00
682Nagy-Kovács Vince1081120NV082062976NYK Nyírség Környezetvédelmi és SzX18:00
683Ormay Péter1080301OP082022123KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SportXXX19:0048:00
684Matics MarcellNINCS0846082MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXXX20:0044:00
685Dobay Benedek1070614DB07337856GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX21:0046:00
686Tóth Martin1070626TM07232848TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX22:0050:00
687Czirják Ádám1070515CA07SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX23:0042:00
688Pintér Marcell1070922PM07337893GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX24:00
689Rajna Barnabás DömeNINCS238X(1)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX25:00
690Papp László Áron1060226PL06233571NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX26:00
691Üres ÜresXXX27:0034:00
692Biró Artúr1080129BA08964VSE Vizsla Egészség, Sport és KörnXXX28:0040:00
693Ürge Bence1070413UB07TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX29:0036:00
694Knuth Gergely1071112KG072082347SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX30:0030:00
695üres ÜresXXX31:0052:00
696Juhász Vencel1070927JV07253X(1)TSE Törekvés Sport EgyesületX
801üres ÜresXX32:00
805üres ÜresXX38:00
 
 
W10D (7)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
697Rajna VirágNINCS210X(1)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX32:00
698Üres ÜresXXX33:0058:00
699Komjáti NóraNINCS233X(3)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX34:0066:00
700Szilágyi Zsejke Julianna2070515SZ07DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX35:0060:00
701Sztojka Zoé2071217SZ072056200NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszXXX36:0062:00
702Szakál-Biró Sára2090822SS091686X(3)VSE Vizsla Egészség, Sport és KörnXXX37:0056:00
802üres ÜresXX64:00
 
 
M12D (7)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
703Mundruczó Géza1060308MG06337850GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX0:00
704Horváth Áron1050630HA05339849SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX1:006:00
705Papp Zoltán Sámuel1080119PZ08416687NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakoszX2:00
706Dudok BalázsNINCS06337855GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX3:00
707Szőllős Dániel1050810SD05339842SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX4:000:00
708Üres ÜresXXX5:004:00
806üres ÜresXX2:00
 
 
W12D (10)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
709Molnár BoglárkaNINCS062050693THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXXX7:008:00
710Üres ÜresXXX8:0010:00
711Sörös Karina2060217SK06448971SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX9:0028:00
712Kiełb PatrycjaNINCS2023844XUKS UKS Azymut DębówXXX10:0020:00
713Üres ÜresXXX11:0014:00
714Tóth Betti2060423TB061691X(3)KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX12:0016:00
715Borbás Ágota Anna2050726BA0545449KAL Kalocsai Sport EgyesületXXX13:0024:00
716Kurtycz NataliaNINCS2114863XAEL Wawel KrakowXXX14:0022:00
717Pintér Petra2060602PP06337877GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX15:0018:00
718Komjáti Orsolya2060502KO064612981GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX16:0026:00
 
 
M10DK (12)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
719üres ÜresXXX
720Bíró LőrincNINCS09213X(3)BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXXX
721Szabó BendegúzNINCS2052310SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX
722üres ÜresXXX
723üres ÜresXXX
724üres ÜresXXX
725Nagy NorbertNINCS092111509GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX
726Kiss ÁgostonNINCS08232781GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX
727Babka DánielNINCS339851SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX
728Pintér Kornél1091126PK09337879GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX
729Ivaskó Barnabás1080215IB08337895GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXXX
730Gárdonyi ZsoltNINCS888342OSC Orvosegyetem Sport ClubXXX
 
 
M45BR (8)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
731Hetényi Ferenc1670122HF67332857HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX76:00109:00
732Mohácsy Tamás dr.1640915MT641396264GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubXXX77:00113:00
733Üres ÜresXX78:00111:00
734Ipsics László1680319IL689680319TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXXX79:00115:00
735Török József1650113TJ651543X(1)GYO Gyöngyösi Tájfutó KlubX80:00
736Szarvas Gyula1650602SG65505224MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésXXX81:00105:00
737Paskuj Mátyás1670203PM672087750MCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubXXX82:00103:00
738Tálas JózsefNINCS2066460SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXXX83:00107:00
 
 
M15-18C (14)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
739Tóth Zalán Zénó1991208TZ99339840SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX11:0041:00
740Labancz Balázs1020204LB021685X(3)KZS Kecskeméti Zöld Sportok EgyesüXXX12:0029:00
741Nagy Bálint1020929NB02443155SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX13:0021:00
742Tuza Zétény1011205TZ01307786ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX14:0039:00
743Sörös Zoltán1000801SZ00339844SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX15:0047:00
744Schultheisz Botond1010928SB012072274KFK KFKI Petőfi SportkörXXX16:0025:00
745Tari Domonkos1020516TD02339841SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX17:0027:00
746Üres ÜresXXX18:0023:00
747Üres ÜresXXX19:0043:00
748Tóth András1021215TA022072215GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoXX20:0037:00
749Hegedűs Péter1020825HP022022189HTC Hódmezővásárhelyi TájékozódásiXXX21:0035:00
750Resch FlorianNINCS02428002DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX22:0045:00
751Üres ÜresXXX24:0031:00
752Szauer András1011217SA01332812ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuX
 
 
W15-18C (10)
RajtszNévAdatbázis IdSzülDugószámBéreltKlubN 1N 2N 3Rajt 1Rajt 2
753Bencsik Henriett2010320BH01332818ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX0:0015:00
754Takács DorinaNINCS237X(3)SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX1:0013:00
755Biegun KatarzynaNINCS2114865XAEL Wawel KrakowXXX2:0011:00
756Sigmond Éva2020925SE022052309SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleXXX3:001:00
757Królikiewicz NinaNINCS2114864XAEL Wawel KrakowXXX4:0019:00
758Bencsik Bernadett2010320BB01332815ESP Egri Spartacus Tájékozódási FuXXX5:005:00
759Üres ÜresXXX6:007:00
760Goldmann Kata2000809GK00443152SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXXX7:009:00
761Vass Tünde Lilla2020930VT022107959DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó ClXXX8:003:00
762Barta Regina2020717BR02337859GKS Gödöllői Kirchhofer József SpoX