Nógrád Grand Prix Night 2017P 2017. 04. 28. 10:53
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M18 (8)5,7 km 0 m16 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
895243Kijak JakubNINCSXAEL Wawel Krakow39:00
2800241Bálint Benedek1021003BB02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle42:00
8020217Bujdosó Zoltán1020217BZ02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:00
Üres Üres48:00
7991224Szalay Levente1991224SL99ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö51:00
Üres Üres54:00
2054406Angyal Dániel1030405AD03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:00
Rudi Soma1981101RS98ETC Egri Testedző Club60:00
 
 
M21 (16)6,4 km 0 m16 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
8211172Nagy István1721121NI72TSE Törekvés Sport Egyesület0:00
Üres Üres4:00
505219Zsebeházy István1850918ZI85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako8:00
8625548Pilkowski Tadeusz5901222PT90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:00
7203258Kain Gergely1781004KG78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:00
Üres Üres20:00
2022137Sulyok Ábel1930120SA93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:00
8082671Borbás Nándor1710826BN71KAL Kalocsai Sport Egyesület28:00
1200913Forrai Miklós1790512FM79HOD Hód-mentor sport és műpártoló32:00
8448444Gyimesi Zoltán1720805GZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:00
8030916Morandini Viktor1870623MV87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:00
222976Szőri Kornél dr.1760511SK76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor44:00
8220394Fehérvári Dániel1940322FD94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:00
1396251Forrai Gábor1790512FG79HOD Hód-mentor sport és műpártoló52:00
363480Lengyel Ádám1960417LA96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:00
2026128Mihályi Ferenc1841030MF84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:00
 
 
M35 (13)5,7 km 0 m16 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
2054403Bálint Bence1750325BB75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle0:00
2088237Gábor József1781110GJ78CBD Ceglédi Bem Vasutas3:00
45323Tóth Attila1800806TA80THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle6:00
2913Dénes Zoltán1720502DZ72KAL Kalocsai Sport Egyesület9:00
1415143Topór MarekNINCSXAEL Wawel Krakow12:00
Kállai Tamás1760927KT76TSE Törekvés Sport Egyesület15:00
337894Ivaskó György1810728IG81GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:00
2088248Gárdonyi Márk1730711GM73OSC Orvosegyetem Sport Club21:00
4458Gyulai Tamás1820713GT82MSE Megalódusz Sportegylet24:00
8160603Bozsó Norbert1760613BN76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club27:00
232753Mauer Lajos1740905ML74GTC Gerecse Tájfutó Club30:00
416618Babka Miklós1771209BM77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:00
2022126Gyalog Zoltán1800323GZ80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:00
 
 
M45 (9)4,5 km 0 m12 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
9080700Miháczi Zoltán1670929MZ67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő0:00
339835Erdélyi Gyula1661231EG66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:00
7020217Bujdosó István1640716BI64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn6:00
Rudi Péter1691015RP69ETC Egri Testedző Club9:00
8197012Paróczi Zsolt1701228PZ70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:00
670122Pataki Gábor1670122PG67PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:00
2057145Niessner PiotrNINCSXAEL Wawel Krakow18:00
8636774Sramkó Tibor1610325ST61SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:00
9633077Filó György1630514FG63HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási24:00
 
 
M55 (3)3,6 km 0 m14 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
Üres Üres1:00
505295Hunyadi Károly1430104HK43PSE Postás Sport Egyesület4:00
Üres Üres7:00
 
 
M65 (7)2,3 km 0 m10 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
207958Bogdány Miklós1390103BM39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:00
4496Jelinek István1430505JI43PSE Postás Sport Egyesület30:00
8070851Komoróczki András1510807KA51SAS Silvanus Sportegyesület33:00
45417Hegedűs Zoltán1520728HZ52OSC Orvosegyetem Sport Club36:00
2072283Nagy Árpád dr.1441001NA44ETC Egri Testedző Club39:00
888336Lux Iván1460807LI46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C42:00
2072285Andrási Lajos1481201AL48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg45:00
 
 
W21 (8)4,5 km 0 m12 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
888342Gárdonyi Csilla2010109GC01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako36:00
8041187Dékány Andrea2870411DA87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub39:00
443160Goldmann Dóra2930707GD93SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:00
8160903Morandini Hanga2920503KH92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:00
Üres Üres48:00
443161Goldmann Júlia2961001GJ96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye51:00
2022142Völgyesi Melody2970304VM97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
Üres Üres57:00
 
 
W35 (3)3,6 km 0 m14 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
Üres Üres34:00
928Boros Anna2700920BA70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye37:00
Üres Üres40:00
 
 
W45 (7)2,3 km 0 m10 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
2054401Németh Zsoltné2680922NZ68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle0:00
2114867Bugaj TeresaNINCSXAEL Wawel Krakow3:00
2072288Radics Anna2650216RA65ETC Egri Testedző Club6:00
7204933Topór MonikaNINCSXAEL Wawel Krakow9:00
2072284Kiss Teodóra2680924KT68ETC Egri Testedző Club12:00
232801Ebinger Mónika2700901EM70KFK KFKI Petőfi Sportkör15:00
9080800Holper Antónia2680418HA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:00
 
 
W55 (4)2,3 km 0 m10 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
46100Bacsó Piroska2610424BP61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba49:00
Üres Üres52:00
935Szabó Zsuzsanna2540417SZ54SAS Silvanus Sportegyesület55:00
Üres Üres58:00
 
 
Open (16)2,2 km 0 m8 ep
DugószámNévAdatbázis IdSzülKlubRajt
443152Goldmann Kata2000809GK00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:00
2056153Fedelin Tibor1760331FT76HUF HUFEZE Pásztó14:00
8636777Klement Kelén1030510KK03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:00
Menesdorfer Barbara2820928MB82KFK KFKI Petőfi Sportkör20:00
Üres Üres23:00
238475Csethe Zsolt1760919CZ76KFK KFKI Petőfi Sportkör26:00
Üres Üres29:00
Üres Üres32:00
Üres Üres35:00
8041075Rostás Anikó2750410RA75KAL Kalocsai Sport Egyesület38:00
Üres Üres41:00
2032063Kovács Márk1030721KM03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
233659Nagy Gábor1770317NG77KFK KFKI Petőfi Sportkör47:00
443166Verebélyi Márton1000615VM00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye50:00
Üres