Nógrád Grand Prix 2017V 2017.04.30. 15:47
Rajtlista kategóriánként - Versenynap 3készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (12)2,5 km 10 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
0:00693423885Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
2:356822062976Nagy-Kovács Vince08NYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz
2:47685337856Dobay Benedek07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
3:20686232848Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
10:4968446082Matics Marcell08MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
11:206832022123Ormay Péter08KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
11:43691239Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
13:336812114862Królikiewicz JeremiXAEL Wawel Krakow
22:07692964Biró Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
24:00814363438Gál Csenger Gergő07ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
25:00696253Juhász Vencel07TSE Törekvés Sport Egyesület
26:00695üres Üres
 
 
M12C (15)2,2 km 20 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
75:002868080705Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
78:092762032056Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
80:512782032061Kovács Jeromos06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
83:59277339839Verebélyi Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
85:482801688Bereczky Olivér05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
86:01274339853Alb Zalán06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
86:18282339848Kronovetter Balázs05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
88:04284339846Maier Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
88:212791415144Wójcik PawełXAEL Wawel Krakow
97:022872107956Szabó Mátyás Benjamin05DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
99:002732056176Szabari Milán05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
100:002832056177Kovács PéterJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
101:007972066495Tóth Álmos06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
102:00275Üres Üres
103:00285Üres Üres
 
 
M12D (4)2,5 km 10 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
60:00704443162Horváth Áron05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
60:15707339842Szőllős Dániel05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
67:00689423875Rajna Barnabás DömeGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
69:00806üres Üres
 
 
M14C (9)2,2 km 20 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
25:00297332802Varga Gergő03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
25:05295242Zagyva Zalán04VSM Victoria Sportegyesület Móraha
30:032894612983Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
39:38290339852Alb Levente04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
47:46292443156Kronovetter Máté03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
49:00294332854Dobrocsi Levente03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
50:00291Üres Üres
51:00296Üres Üres
52:00293Üres Üres
 
 
M14E (27)3,0 km 85 m9 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
15:00252025333Novota Lukáš03XATU ATU Kosice
24:48212032063Kovács Márk03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
27:46172087801Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
34:51312107958Tőczik Vendel04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
36:44208456100Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
37:31142114860Salwiński JanXAEL Wawel Krakow
43:341332856Kiss Mikes Tamás04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
45:00132054406Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
46:00272052301Barta Máté04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
47:0052032055Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
48:00107205884Szabó Levente03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
49:0067000400Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
50:0022032060Vincze Barnabás04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
51:002345971Garbacz Máté03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
52:0028332801Nagy Kristóf03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
53:0082052308Schubert Ambrus03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
54:00112015836Roman SzymonXUKS UKS Azymut Dębów
55:00182015833Wołowiec DanielXUKS UKS Azymut Dębów
56:004332803Vöröss Gergő03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
57:00152107952Komjáthi Levente Ferenc03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
58:00222107957Takács Gergely Levente03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
59:00782üres Üres
60:00783üres Üres
61:00785üres Üres
62:0016Üres Üres
63:009Üres Üres
64:0019Üres Üres
 
 
M15-18C (13)3,4 km 110 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
20:007492022189Hegedűs Péter02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
26:43742307786Tuza Zétény01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
27:057442072274Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör
29:227482072215Tóth András02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
32:46750428002Resch Florian02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
42:35741443155Nagy Bálint02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
44:007401685Labancz Balázs02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
45:00745339841Tari Domonkos02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
46:00739339840Tóth Zalán Zénó99SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
47:00752332812Szauer András01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
48:00743339844Sörös Zoltán00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
49:00751Üres Üres
50:00747Üres Üres
 
 
M16E (19)4,4 km 140 m12 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
55:00428020217Bujdosó Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
68:30381396220Egei Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
68:45448636777Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
69:02482800241Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
78:22499010328Zsigmond Zsombor01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
79:00478444332Jacsó Barnabás01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
82:09322111507Nagy Péter02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
84:00359411021Néda Tamás02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
85:00464612982Kovács Botond01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
86:00518637647Tálas Soma02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
87:00502050677Gárdonyi Soma02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
88:0034332821Blézer Barna Hunor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
89:00392114866Szeliga StanisławXAEL Wawel Krakow
90:00411418062Koleszár Martin01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
91:0043443170Tóth Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
92:0052332810Simon Gábor02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
93:00781üres Üres
94:0045Üres Üres
95:0040Üres Üres
 
 
M18E (15)6,0 km 220 m15 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
15:00692052339Jónás Ferenc01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
19:05661418057Demeter Ambrus00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
38:1254886651Huba KarolXUKS UKS Azymut Dębów
39:0057886652Kruk MichałXUKS UKS Azymut Dębów
40:34639000708Leleszi Marcell00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
42:00622010851Conforti Christian99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
43:00588444331Bárány Tamás99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
44:00538444335Vass Dániel00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
45:00611418059Komjáthi Ádám00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
46:00642008515Szabó Marcell01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
47:0059887009Kijak JakubXAEL Wawel Krakow
48:0065443166Verebélyi Márton00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
49:0068Üres Üres
50:0055Üres Üres
51:0067Üres Üres
 
 
M20E (13)6,4 km 245 m16 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
10:0078423882Egei Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
11:36731396123Porgányi Márk97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
12:58708636768Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
16:31748088801Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
21:43821396149Szuromi Mátyás98PVS Pécsi Vasutas Sportkör
26:09767991224Szalay Levente99ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö
33:41758636767Rácz Zoltán98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
35:00719000015Magyar Tamás98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
36:00777201397Dalos Máté97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
37:0080888351Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
38:00784üres Üres
39:0079Üres Üres
40:0081Üres Üres
 
 
M21BR (27)3,8 km 120 m14 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
0:00317443169Tábori Milán96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
5:103221200913Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló
11:48329307539Antal Péter96BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
11:593372067293Burian Lóránt97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
13:213101687Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club
14:163351396251Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló
15:593339800420Less Áron80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
16:1732745565Makai András78DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
19:52318232837Balogh Péter77FSC Futárok Sport Club
20:43316249Kopasz Róbert92KAL Kalocsai Sport Egyesület
25:5932646043Boka György76BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
28:47328363486Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
29:093151418061Nyeste Ákos91DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
31:003367208017Józsa Balázs84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
32:00323888355Árkos Gergely95BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
33:003312022196Honfi Gábor ifj.74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
34:00320248Nagy Martin98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
35:003128110898Resch Bernhard98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
36:00324233558Füleki Dániel86GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
37:00313220Hajdú Levente98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
38:0032199999999Horváth Ádám95SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
39:003341416601Mecser Péter83BKL Budakalászi Sport Club
40:00827üres Üres
41:00829üres Üres
42:00330Üres Üres
43:00319Üres Üres
44:00325Üres Üres
 
 
M21C (11)4,4 km 135 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
60:00299332804Borbás Péter95ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
63:432982072214Komjáti Attila77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
79:4630746055Balogh János84DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör
81:003057710519Iván László71EK Egyesületen kívüli
82:0030454753Kéki Norbert82SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
83:00309233572Zsibrita Dávid87STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei
84:003062050690Szikra Zoltán77FSC Futárok Sport Club
85:00308238475Csethe Zsolt76KFK KFKI Petőfi Sportkör
86:00303Üres Üres
87:00301Üres Üres
88:00300Üres Üres
 
 
M21E (30)9,7 km 425 m25 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
60:001051418064Tölgyesi Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
72:3396505219Zsebeházy István85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
72:46889101950Bugár Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
74:09100505244Miavecz Balázs96MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
78:06931418074Magyar Zsolt72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
86:0311445315Szundi Attila80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
88:131048645185Györgyi Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
88:341068030916Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
89:05877203258Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
89:461162913Dénes Zoltán72KAL Kalocsai Sport Egyesület
91:001028636762Hetényi Péter96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
92:001082022137Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
93:00942026128Mihályi Ferenc84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
94:00118363480Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
95:001011418056Balabás Péter Gergő83DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
96:0011345140Gond Gergely91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
97:00928448444Gyimesi Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
98:001192087745Berecz Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
99:001038625548Pilkowski Tadeusz90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
100:00919005283Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
101:0099243Boros Imre77SSC Siketek Sport Club
102:00892052310Vajda Balázs94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
103:001077766777Korózs Attila92ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
104:00908220394Fehérvári Dániel94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
105:001209940627Tugyi Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
106:00115Üres Üres
107:00803üres Üres
108:00117Üres Üres
109:00110Üres Üres
110:00109Üres Üres
 
 
M35A (13)6,4 km 245 m16 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
55:001312088237Gábor József78CBD Ceglédi Bem Vasutas
55:341212067272Novai György75SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
66:25123222976Szőri Kornél dr.76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
75:5813245540Szörényi Gábor79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
78:401252087743Tóth Attila80THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle
81:551302019808Kéki András79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
84:30133954Baksa Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület
86:0012645501Nagy Viktor77KAL Kalocsai Sport Egyesület
87:001224458Gyulai Tamás82MSE Megalódusz Sportegylet
88:0012945442Koprivanacz Imre82KAL Kalocsai Sport Egyesület
89:00830üres Üres
90:00813üres Üres
91:00127Üres Üres
 
 
M35BR (21)3,1 km 105 m9 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
45:003507022177Kőszegvári Tibor77KFK KFKI Petőfi Sportkör
48:303611586808Nagy Gábor77KFK KFKI Petőfi Sportkör
49:21341888335Kálmán Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
60:42360363406Jacsó Tibor74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
69:26358500582Riczel Zsuzsanna70PSE Postás Sport Egyesület
71:003442111525Kiss György ifj.74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
72:003432066480Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
73:0035746132Laták Rudolf74FMT FŐMTERV SE
74:003462088248Gárdonyi Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club
75:003554612975Varga Balázs75GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
76:00351337849Pintér István70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
77:00353337874Nagy József74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
78:00363212Juhász Viktor78TSE Törekvés Sport Egyesület
79:003548012301Batta István80TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
80:00359888370Sági Péter76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
81:003472056153Fedelin Tibor76HUF HUFEZE Pásztó
82:003452056156Kovács Áron77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
83:003401396241Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Club
84:00812üres Üres
85:00356Üres Üres
86:00349Üres Üres
 
 
M40A (19)5,4 km 205 m12 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
55:001418211172Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület
56:341538082671Borbás Nándor71KAL Kalocsai Sport Egyesület
60:32148888350Molnár Zoltán76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle
66:5914745303Bánki Zoltán72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
68:1615646099Korcsok Pál75TSE Törekvés Sport Egyesület
83:191458160603Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club
85:001388163264Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
86:001542054403Bálint Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
87:001551415146Wójcik GrzegorzXAEL Wawel Krakow
88:0015145465Kovács János73KAL Kalocsai Sport Egyesület
89:0014045275Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
90:001492022202Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
91:001521415143Topór MarekXAEL Wawel Krakow
92:00139224Kállai Tamás76TSE Törekvés Sport Egyesület
93:00144339843Szőllős András76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
94:00792üres Üres
95:00815üres Üres
96:00142üres Üres
97:00779üres Üres
 
 
M45A (14)4,7 km 145 m14 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
35:001792022185Dezső Sándor69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
37:58167888340Baracsi Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
39:151788130268Marton János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
49:101602056169Néda László72TSE Törekvés Sport Egyesület
59:021748636771Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület
61:0016945396Halaj László68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
62:001612072263Schultheisz György69KFK KFKI Petőfi Sportkör
63:001701401560Mérai Péter69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
64:00175337870Dobay Zsolt70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
65:001722074452Słoński MarekXAEL Wawel Krakow
66:001859127807Tornai Szabolcs71SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
67:00164Üres Üres
68:00162Üres Üres
69:00171Üres Üres
 
 
M45BR (6)3,0 km 80 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
75:007321396264Mohácsy Tamás dr.64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
90:13736505224Szarvas Gyula65MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
97:207349680319Ipsics László68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
99:007382066460Tálas JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
100:007372087750Paskuj Mátyás67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club
101:00731332857Hetényi Ferenc67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
 
 
M50A (20)4,4 km 140 m14 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
15:001968636776Egei Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
23:112102025332Novota Mikuláš60XATU ATU Kosice
27:371872066473Szieberth Péter63PVM Pécsi Vörös Meteor SK
33:171912019802Szencz Attila67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
35:45205307553Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
39:09197911002Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör
42:00208232799Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
42:331959080700Miháczi Zoltán67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
44:242022057145Niessner PiotrXAEL Wawel Krakow
46:002068406702Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
47:002099633077Filó György63HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
48:001948190666Varga István66HUF HUFEZE Pásztó
49:001928190163Resch Kurt63DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
50:002077020217Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
51:00201213Dr. Ürge László63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
52:00203416629Vadász Tamás64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör
53:00200232759Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
54:001901396205Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
55:001932050687Magyari Árpád66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
56:00198Üres Üres
 
 
M55A (9)3,8 km 115 m11 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
45:002182056175Domán Gábor60THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle
61:322148100257Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
65:17222233619Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
66:1022045222Hajagos Henrik59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
68:00216232830Könnyű István60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör
69:0022145118Liskány József61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei
70:00219Üres Üres
71:00215Üres Üres
72:00217Üres Üres
 
 
M60A (12)3,1 km 105 m9 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
0:0022845546Bokros István55MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
2:522301396181Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
7:05234505216Honfi Gábor55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
13:022292012283Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S
15:002332072282Bugár József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
16:00226332835Ormay György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
17:0022745916Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
18:002352051335Kuchta Ján57XATU ATU Kosice
19:0023945496Juhász István53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
20:00232Üres Üres
21:00225üres Üres
22:00231Üres Üres
 
 
M65A (13)2,7 km 65 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
70:0025045252Vitéz László50SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
70:422424461Bogdanovits András48MSE Megalódusz Sportegylet
71:082432072285Andrási Lajos48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
81:322478070851Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület
82:002462050679Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
83:50240907Gyalog László49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
92:062451255612Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
94:0024845225Novai György51SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
95:002522019784Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
96:00244233680Kéri Péter50TSE Törekvés Sport Egyesület
97:00241Üres Üres
98:00251Üres Üres
99:00249Üres Üres
 
 
M70A (9)2,4 km 45 m7 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
0:0025745237Sindely Pál dr.47SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
4:452562072283Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club
7:31260416701Zánkay András47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
17:512552066466Gombkötő Péter dr.44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
19:002542082334Kiss György47GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
20:0025345145Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
21:00262423863Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
22:0026445206Szemler István44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
23:00826üres Üres
 
 
M75A (4)2,1 km 40 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
5:00267232658Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
26:3526545498Szecsődi Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
28:00266207958Bogdány Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
29:002682043928Adolf Kempf26XKTV KTV Altdorf
 
 
M80A (2)1,8 km 30 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
42:00825üres Üres
43:00270Üres Üres
 
 
W10D (6)2,5 km 10 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
30:007012056200Sztojka Zoé07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
33:55697423874Rajna VirágGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
39:197021686Szakál-Biró Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
45:27699233Komjáti NóraGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
46:1270045543Szilágyi Zsejke Julianna07DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
48:00802üres Üres
 
 
W12C (12)1,8 km 15 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
5:005552069579Gönczi Zsuzsa06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
9:315598635047Niessner PolaXAEL Wawel Krakow
10:01553211Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
11:01551226Baracsi Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
14:205612074453Słońska AntoninaXAEL Wawel Krakow
14:245572114861Królikiewicz HannaXAEL Wawel Krakow
14:595582052307Révész Zsófia05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
16:00560255Varga Viola06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
17:005502056179Faragó Ivett06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
18:005522056178Nagy Barbara05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
19:005492114859Siek BarbaraXAEL Wawel Krakow
20:00548üres Üres
 
 
W12D (10)2,5 km 10 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
80:007184612981Komjáti Orsolya06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
80:487162114863Kurtycz NataliaXAEL Wawel Krakow
81:497122023844Kiełb PatrycjaXUKS UKS Azymut Dębów
82:117092050693Molnár Boglárka06THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle
83:427141691Tóth Betti06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
84:36717337877Pintér Petra06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
90:43711448971Sörös Karina06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
92:0071545449Borbás Ágota Anna05KAL Kalocsai Sport Egyesület
93:00713Üres Üres
94:00710Üres Üres
 
 
W14C (10)1,8 km 15 m5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
35:005702036437Varga Boglárka03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
43:45564339894Dovák Szonja Klára03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
64:58566240Ürge Boróka03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
66:005627201399Kézdy Judit03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
67:00572332819Moravszki Jolán03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
68:005731396156Dalos Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
69:00563339837Marczis Katalin Blanka03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
70:00568Üres Üres
71:00569üres Üres
72:00567Üres Üres
 
 
W14E (19)2,3 km 70 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
65:003738035704Mag Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
79:01367443163Nagy Szilvia03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
80:283642032068Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
84:43378233557Kiss Kamilla04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
87:583652056189Lénárt Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
88:163799005062Tóth Barbara03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
94:47381245Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
96:003722111504Kelevitz Virág04BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
97:003838035702Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
98:00371209Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
99:00377443158Osztafin Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
100:003742015829Kiełb WiktoriaXUKS UKS Azymut Dębów
101:003692052302Berkecz Dóra03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
102:00376233556Kiss Boglárka03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
103:00385332805Kocsik Eszter04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
104:00382Üres Üres
105:00366Üres Üres
106:00375Üres Üres
107:00384Üres Üres
 
 
W15-18C (9)2,2 km 20 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
55:00758332815Bencsik Bernadett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
56:03754237Takács DorinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
65:057572114864Królikiewicz NinaXAEL Wawel Krakow
70:45753332818Bencsik Henriett01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
72:007562052309Sigmond Éva02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
73:007612107959Vass Tünde Lilla02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
74:00760443152Goldmann Kata00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
75:007552114865Biegun KatarzynaXAEL Wawel Krakow
76:00759Üres Üres
 
 
W16E (28)3,0 km 85 m9 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
60:004058031118Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
64:094062022200Tóth Blanka01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
65:463882022201Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
69:244019010622Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
74:533931841194Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
75:564078020802Takács Szilvia02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
81:113982052341Apró Vivien Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
84:34386307544Borhegyi Teodóra01BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
85:144118222228Varga Petra02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
89:453902019788László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
91:003898444333Kocsik Nóra01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
92:004159411022Néda Júlia02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
93:004082077837Słońska ZofiaXAEL Wawel Krakow
94:004172052311Zagyva Rebeka Mária02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
95:004129010701Szilágyi Iringó01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
96:003951407898Topór MagdalenaXAEL Wawel Krakow
97:004092111508Nagy Zsófia02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
98:003972032067Papp Viktória02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
99:004137203702Leœnicka AgnieszkaXUKS UKS Azymut Dębów
100:003914612977Fodor Eszter01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
101:00387307784Borbás Zita01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
102:003967011218Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
103:003992032070Lantai Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
104:004161411019Wójcik NataliaXAEL Wawel Krakow
105:003922052303Koszta Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
106:00414Üres Üres
107:00403Üres Üres
108:00404Üres Üres
 
 
W18E (12)4,0 km 155 m12 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
70:004278636765Gárdonyi Csilla01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
87:514212052344Szokol Kamilla00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
88:014222022125Zacher Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
88:454299122399Szilágyi Emese99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
98:104269000820Tóbis Anita00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
100:004198444334Tiszlavicz Veronika99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
101:004188001105Kálmán Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
102:00425886342Listek MartaXAEL Wawel Krakow
103:007882052337Szabó Dorina99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
104:004232052306Koszta Kincső99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
105:0042845483Garbacz Eszter00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
106:00424307718Kiss Dóra Eszter00BMG Babits Mihály Gimnázium DSE
 
 
W20E (10)4,4 km 140 m12 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
15:004357990513Sárközy Zsófia99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
29:314397207212Szuromi Hanga00PVS Pécsi Vasutas Sportkör
35:44442233690Király Boróka99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
39:504408200082Takács Orsolya98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
44:164377970817Kézdy Borbála97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
46:004332019792Vajda Luca99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
47:004432019787Dénes Réka97KAL Kalocsai Sport Egyesület
48:00436443159Fésűs Evelin Anna97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
49:00438Üres Üres
50:00431Üres Üres
 
 
W21BR (17)2,2 km 45 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
0:00590443165Ozsvárt Dóra92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
1:2459746051Dénes Orsolya95KAL Kalocsai Sport Egyesület
3:3559845904Liskány Diána86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei
8:30589206235Oláh Renáta91KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo
10:21595448957Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
13:4658745972Balogh Katalin83FSC Futárok Sport Club
13:50586411918Máthé Fanni88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
20:53599363402Halák Brigitta88KAL Kalocsai Sport Egyesület
23:415912006751Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
25:00596332807Tősi Virág98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
26:0058445994Bartók Katalin83KAL Kalocsai Sport Egyesület
27:00583888359Tóth Korinna92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
28:006008090789Dékány Szilvia89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
29:00588Üres Üres
30:00592Üres Üres
31:00594Üres Üres
32:00585Üres Üres
 
 
W21C (9)3,4 km 110 m6 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
70:005824457Gyulai-Kertesi Edina83MSE Megalódusz Sportegylet
82:305742088245Heuer Adrienn75THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle
86:36579949Szűcs Judit65ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu
95:50577339888Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
97:005767675713Fischer Mária52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
98:00581233658Szikszainé Sándor ÉvaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
99:005751541Menesdorfer Barbara82KFK KFKI Petőfi Sportkör
100:005801080705Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
101:00578Üres Üres
 
 
W21E (14)6,0 km 220 m15 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
80:004479970827Szuromi Luca96PVS Pécsi Vasutas Sportkör
85:03451307763Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
94:424568160903Morandini Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
109:524462056155Egei Petra96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
111:0045545905Liskány Krisztina88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei
112:004498041187Dékány Andrea87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
113:00454416640Németh Luca91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
114:00450416658Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
115:00453443161Goldmann Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
116:00445Üres Üres
117:00832üres Üres
118:00448Üres Üres
119:00458üres Üres
120:00452Üres Üres
 
 
W35BR (9)2,2 km 45 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
40:006072066476Magyar Ágnes76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör
43:406022088241Lada Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
49:036047691019Pincés Marianna69TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
49:4260145945Tóth Bettina82KFK KFKI Petőfi Sportkör
63:48610332825Bokor Natasa76PVM Pécsi Vörös Meteor SK
65:00608332840Tóth-Buschmann Ilka72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
66:00807üres Üres
67:00609Üres Üres
68:00606Üres Üres
 
 
W40A (18)3,2 km 100 m11 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
40:0047345545Bokros Andrea dr.69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
42:36478888366Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü
52:534689900002Resch (Csala) Judit66DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
59:394618041075Rostás Anikó75KAL Kalocsai Sport Egyesület
59:494771396240Simkó Livia73BKL Budakalászi Sport Club
60:57480505279Madarassy Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
61:4947045167Mezei Anikó77FSC Futárok Sport Club
67:414742087744Mihály Gyöngyi71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club
69:00469888362Majoros Szilvia74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
70:0046546133Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
71:004672056180Paskuj Mátyásné77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club
72:0046345481Biró Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
73:004641414200Słońska BogusławaXAEL Wawel Krakow
74:00479Üres Üres
75:00475Üres Üres
76:00472Üres Üres
77:00471üres Üres
78:00466Üres Üres
 
 
W45A (18)3,0 km 80 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
15:004892054401Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
15:14497505232Füzy Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club
26:024942114867Bugaj TeresaXAEL Wawel Krakow
26:04488232801Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör
26:494859041470Hegedűs Ágnes dr.70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
29:084909080800Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
32:274912072284Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club
36:294877204933Topór MonikaXAEL Wawel Krakow
36:34501233618Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
44:014992067297Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
46:0049345130Cseresnyés Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
47:0049245163Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv
48:00495930Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör
49:004842082370Sziki Ágnes68SAS Silvanus Sportegyesület
50:0048345469Dénes Ildikó69KAL Kalocsai Sport Egyesület
51:007982066494Tóth Illés Anna67NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
52:0079045322Tóthné Schuch Anikó71SAS Silvanus Sportegyesület
53:00502232754Szemler Judit71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
 
 
W50A (15)2,7 km 65 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
10:005168090563Mátyás Ildikó63PVM Pécsi Vörös Meteor SK
14:135058383380Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
18:035081418063Várady Szilvia64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
18:55510505203Cservény Judit65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
20:305122072288Radics Anna65ETC Egri Testedző Club
22:235182072227Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
28:165118211055Muzsnai Ágota dr.55HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
34:375062054408Böröczkyné Makai Anna63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
36:005134612974Ujvári GyörgyiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub
37:0051445227Gyöngyösi Jolán65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
38:0051745544Vadászné Kerese Andrea67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör
39:00509233583Liskányné Jáhor Anikó61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei
40:00808üres Üres
41:00515Üres Üres
42:00507Üres Üres
 
 
W55A (7)2,4 km 45 m7 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
35:005287600258Jenei Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
35:5253146100Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
64:52525332826Kapitány Attiláné62PVM Pécsi Vörös Meteor SK
66:005274476Ágg Zsuzsanna62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
67:00530Üres Üres
68:00529Üres Üres
69:00523Üres Üres
 
 
W60A (7)2,2 km 45 m8 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
75:0053545208Komár Béláné48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
81:21536363491Rostás Irén51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
91:12533935Szabó Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület
93:00786505247Novotni Tiborné52BBB Balassagyarmati Balassi Bálint
94:00534Üres Üres
95:00540üres Üres
96:00539Üres Üres
 
 
W70A (3)1,7 km5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
40:005442072239Csorja Ida45HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
42:00543Üres Üres
43:00542üres Üres
 
 
W75A (1)1,7 km5 ep
RajtRajtszDugószámNévSzülKlub
7:00545Üres Üres