Nógrád Grand Prix 2017Sze 2017. 05. 03. 20:27
Eredmények - Versenynap 1készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14E (28)1,5 km 60 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
124Gönczi Péter1031221GP03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:36
226Szalay Zente Álmos1050101SZ05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:00
320Kiszel Gergő1031021KG03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:19
425Novota LukášNINCS03XATU ATU Kosice17:55
522Takács Gergely Levente1030323TG03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:41
621Kovács Márk1030721KM03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:42
717Sztojka Milán Szabolcs1030905SM03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:20
827Barta Máté1040924BM04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:47
95Bálint Ádám1041007BA04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:37
1013Angyal Dániel1030405AD03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:40
114Vöröss Gergő1030320VG03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu25:00
1231Tőczik Vendel1040226TV04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl25:42
131Kiss Mikes Tamás1040227KT04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu25:57
1429Göbler Domonkos1040114GD04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:41
152Vincze Barnabás1040120VB04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:43
1614Salwiński JanNINCSXAEL Wawel Krakow28:00
1723Garbacz Máté1030708GM03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:33
183Szűcs Kende1030222SK03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:41
1915Komjáthi Levente Ferenc1030509KL03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:26
2012Pintér Barnabás Szabolc1041118PB04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:17
2010Szabó Levente1030127SL03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle32:17
226Karakai Pál1040403KP04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:43
2330Balogh Péter László1030912BP03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:15
247Dudok Bálint1041108DB04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo37:19
2518Wołowiec DanielNINCSXUKS UKS Azymut Dębów45:01
2628Nagy Kristóf1030705NK03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:05
278Schubert Ambrus1030212SA03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:09
2811Roman SzymonNINCSXUKS UKS Azymut Dębów52:11
 
 
 
M16E (18)2,0 km 70 m18 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
142Bujdosó Zoltán1020217BZ02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:58
237Gönczi Keve1010610GK01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:18
344Klement Kelén1030510KK03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:47
449Zsigmond Zsombor1010328ZZ01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:17
535Néda Tamás1021104NT02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:12
638Egei Balázs1010502EB01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:19
748Bálint Benedek1021003BB02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:26
839Szeliga StanisławNINCSXAEL Wawel Krakow20:29
932Nagy Péter1020422NP02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:27
1047Jacsó Barnabás1010720JB01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:29
1134Blézer Barna Hunor1021126BB02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:40
1250Gárdonyi Soma1020908GS02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako21:53
1333Szalay András Sebestyén1010120SA01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:55
1446Kovács Botond1010218KB01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub24:08
1541Koleszár Martin1010914KM01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl24:35
1651Tálas Soma1021216TS02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:10
1743Tóth Ábel Tibor1020223TA02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:25
1836Lesták Sámuel1020423LS02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo45:56
 
 
 
M18E (13)2,2 km 95 m20 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
169Jónás Ferenc1010116JF01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:50
264Szabó Marcell1010222SM01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:23
363Leleszi Marcell1000708LM00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:40
466Demeter Ambrus1000218DA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:01
558Bárány Tamás1990202BT99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu23:58
657Kruk MichałNINCSXUKS UKS Azymut Dębów24:16
765Verebélyi Márton1000615VM00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:52
862Conforti Christian5990730CC99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:01
954Huba KarolNINCS00XUKS UKS Azymut Dębów26:54
1053Vass Dániel1000930VD00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:22
1161Komjáthi Ádám1001217KA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl37:57
 
60Rudi Soma1981101RS98ETC Egri Testedző ClubDisq
59Kijak JakubNINCSXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
M20E (11)2,4 km 95 m25 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
174Kálmán Erik1990615KE99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:20
270Ormay Mihály1991224OM99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:54
373Porgányi Márk1970222PM97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:51
478Egei Patrik1980717EP98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:44
572Göbler Balázs Benedek1980729GB98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:00
671Magyar Tamás1980129MT98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE23:22
776Szalay Levente1991224SL99ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö23:52
882Szuromi Mátyás1980321SM98PVS Pécsi Vasutas Sportkör25:01
975Rácz Zoltán1981105RZ98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:39
 
77Dalos Máté1970819DM97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
80Stork Mihály1970227SM97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M21E (29)2,5 km 135 m28 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1105Tölgyesi Tamás1930209TT93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:39
2106Morandini Viktor1870623MV87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:26
396Zsebeházy István1850918ZI85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:37
4100Miavecz Balázs1960830MB96MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako21:43
488Bugár Gergely1920904BG92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:43
6104Györgyi Péter1890306GP89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako22:28
7116Dénes Zoltán1720502DZ72KAL Kalocsai Sport Egyesület22:30
890Fehérvári Dániel1940322FD94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:44
994Mihályi Ferenc1841030MF84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:49
1095Pintér Ábel1930529PA93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:06
11111Molnár Attila1790120MA79THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle23:42
12103Pilkowski Tadeusz5901222PT90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:52
1398Tóth Adrián1960826TA96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:54
1389Vajda Balázs1940826VB94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:54
15114Szundi Attila1800907SA80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:58
1693Magyar Zsolt1720227MZ72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl24:05
1787Kain Gergely1781004KG78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:13
18112Hajdu Erik1960816HE96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:14
19108Sulyok Ábel1930120SA93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:27
2097Kovács Ádám1861116KA86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:51
2191Bojtor Szabolcs1900125BS90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu25:21
2299Boros Imre1770804BI77SSC Siketek Sport Club26:31
23102Hetényi Péter1960417HP96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási27:01
24113Gond Gergely1910601GG91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó28:47
25118Lengyel Ádám1960417LA96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:59
261005Korózs Attila1921008KA92ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu29:41
2792Gyimesi Zoltán1720805GZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:49
28101Balabás Péter Gergő1830623BP83DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl38:03
 
119Berecz Gábor1840925BG84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M35A (12)2,4 km 95 m25 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1131Gábor József1781110GJ78CBD Ceglédi Bem Vasutas22:20
2352Gyalog Zoltán1800323GZ80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:03
3121Novai György1750923NG75SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:14
4123Szőri Kornél dr.1760511SK76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor23:37
5122Gyulai Tamás1820713GT82MSE Megalódusz Sportegylet23:43
6125Tóth Attila1800806TA80THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle25:28
7130Kéki András1791003KA79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor25:31
8132Szörényi Gábor1790320SG79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl25:50
9129Koprivanacz Imre1820218KI82KAL Kalocsai Sport Egyesület29:29
10133Baksa Csaba1781202BC78KAL Kalocsai Sport Egyesület33:17
11134Németh Csaba1620520NC62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba44:35
 
126Nagy Viktor1771128NV77KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
 
 
 
M40A (18)2,2 km 85 m23 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1141Nagy István1721121NI72TSE Törekvés Sport Egyesület18:51
2148Molnár Zoltán1760922MZ76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle19:13
3153Borbás Nándor1710826BN71KAL Kalocsai Sport Egyesület19:42
4147Bánki Zoltán1720106BZ72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:16
5144Szőllős András1760419SA76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:18
6156Korcsok Pál1750628KP75TSE Törekvés Sport Egyesület24:02
7146Marosvölgyi Máté1750506MM75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:38
8154Bálint Bence1750325BB75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:41
9145Bozsó Norbert1760613BN76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club28:27
10138Matics Gyula1750215MG75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:27
11155Wójcik GrzegorzNINCSXAEL Wawel Krakow30:40
12157Mauer Lajos1740905ML74GTC Gerecse Tájfutó Club32:18
13152Topór MarekNINCSXAEL Wawel Krakow33:37
14140Biró Áron1770114BA77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:43
15149Kiszel Sándor1770705KS77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü36:06
16151Kovács János1730117KJ73KAL Kalocsai Sport Egyesület39:54
 
792Hugyecz Zoltán1720927HZ72HUF HUFEZE Pásztón.i.
139Kállai Tamás1760927KT76TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
M45A (18)2,2 km 85 m20 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1179Dezső Sándor1690406DS69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási17:15
2159Paróczi Zsolt1701228PZ70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:27
3178Marton János1680313MJ68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K18:14
4160Néda László1721130NL72TSE Törekvés Sport Egyesület18:36
5167Baracsi Gábor1711121BG71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:38
6166Gillich István1661231GI66MSE Megalódusz Sportegylet20:46
7163Gönczi Róbert1720501GR72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:25
8173Kézdy Pál1690414KP69KFK KFKI Petőfi Sportkör23:27
9174Szunyog József dr.1540918SJ54SAS Silvanus Sportegyesület23:39
10170Mérai Péter1690201MP69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:53
11169Halaj László1680708HL68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv25:33
12161Schultheisz György1690513SG69KFK KFKI Petőfi Sportkör25:46
13177Didriksen Tor Öyvind1710517DT71GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub33:32
14176Rudi Péter1691015RP69ETC Egri Testedző Club34:22
15175Dobay Zsolt1700729DZ70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:36
16165Dudok Csaba1700226DC70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:59
17168Buzás Gyula1710823BG71FMT FŐMTERV SE52:41
 
172Słoński MarekNINCSXAEL Wawel Krakowhiba
 
 
 
M50A (24)2,0 km 85 m17 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1196Egei Tamás1631014ET63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:33
2210Novota MikulášNINCS60XATU ATU Kosice18:46
3199Viniczai Ferenc1650614VF65PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:48
4209Filó György1630514FG63HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási19:58
5191Szencz Attila1670820SA67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:28
6197Pataki Gábor1670122PG67PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:36
7206Zagyi László1670210ZL67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv22:35
8195Miháczi Zoltán1670929MZ67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:57
9187Szieberth Péter1630429SP63PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:10
10205Szőcs László1580923SL58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K23:52
11194Varga István1660619VI66HUF HUFEZE Pásztó24:55
12204Szitter Attila1671124SA67SAS Silvanus Sportegyesület25:07
13193Magyari Árpád1660117MA66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:00
14208Weiler Zsolt1621118WZ62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba26:12
15202Niessner PiotrNINCSXAEL Wawel Krakow26:15
16211Tengely Sándor1640302TS64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:04
17192Resch Kurt7630119RK63DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:00
18207Bujdosó István1640716BI64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:09
19189Balogh József1630804BJ63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:01
20201Dr. Ürge László1631231UL63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:48
21188Bérczes Miklós1670106BM67FMT FŐMTERV SE37:41
22203Vadász Tamás1640722VT64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör53:25
 
200Urbán András1600109UA60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
190Dalos Attila1671202DA67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
 
 
 
M55A (7)1,8 km 65 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1218Domán Gábor1600216DG60THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle22:47
2222Zempléni András dr.1600725ZA60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport23:11
3214Kerényi Dénes1570210KD57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:31
4220Hajagos Henrik1590715HH59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle29:43
5216Könnyű István1601004KI60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör29:58
6213Nagy Zsolt1590430NZ59FMT FŐMTERV SE47:38
 
221Liskány József1610503LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyeihiba
 
 
 
M60A (6)1,5 km 45 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1228Bokros István1550414BI55MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és15:51
2234Honfi Gábor1550809HG55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:39
3230Hegedüs Ábel1551031HA55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:21
4233Bugár József1531211BJ53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:18
5229Szabó László1540101SL54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S22:51
6226Ormay György1570122OG57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport25:30
 
 
 
M65A (9)1,4 km 40 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1250Vitéz László1500305VL50SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:51
2242Bogdanovits András1480816BA48MSE Megalódusz Sportegylet19:19
3243Andrási Lajos1481201AL48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg21:26
4240Gyalog László1490810GL49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:35
5246Kéki Miklós1520601KM52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor24:44
6248Novai György1510330NG51SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:13
7247Komoróczki András1510807KA51SAS Silvanus Sportegyesület27:47
8245Molnár Gábor1500516MG50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:34
 
244Kéri Péter1501107KP50TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
M70A (7)1,2 km 40 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1257Sindely Pál dr.1470126SP47SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:50
2259Sőtér János1461227SJ46PSE Postás Sport Egyesület18:54
3256Nagy Árpád dr.1441001NA44ETC Egri Testedző Club19:55
4260Zánkay András1470407ZA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:35
5255Gombkötő Péter dr.1440912GP44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:14
6254Kiss György1470522KG47GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:05
 
253Komár Béla1450721KB45HER Balatonalmádi Herkules Sportegn.i.
 
 
 
M75A (3)1,0 km 40 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1267Nagy Dezső1390130ND39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K13:30
2265Szecsődi Ákos1420208SA42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:45
3266Bogdány Miklós1390103BM39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:10
 
 
 
M80A (1)0,8 km 30 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
271Kempf AdolfNINCS26XKTV KTV Altdorfn.i.
 
 
 
M12C (14)0,9 km 50 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1286Bujdosó Márk Levente1080705BM08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn8:21
2282Kronovetter Balázs1050127KB05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:23
3278Kovács Jeromos1060723KJ06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:26
4284Maier Bendegúz1050513MB05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:56
5277Verebélyi Attila1051116VA05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:06
6288Tengely Soma1061022TS06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:15
7276Bálint Gergő1061122BG06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:24
8274Alb Zalán1061215AZ06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:56
9272Mauer Máté1050708MM05GTC Gerecse Tájfutó Club14:12
10280Bereczky Olivér1050624BO05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü14:20
11287Szabó Mátyás Benjamin2050326SM05DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:47
12279Wójcik PawełNINCSXAEL Wawel Krakow20:48
13283Kovács Péter1051011KP05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv23:25
14273Szabari Milán1050524SM05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv33:16
 
 
 
M14C (6)0,9 km 50 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1297Varga Gergő1030815VG03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu10:56
2295Zagyva Zalán1041220ZZ04VSM Victoria Sportegyesület Móraha13:38
3294Dobrocsi Levente1030711DL03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:00
4289Kovács Keve Koppány1031224KK03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:26
5292Kronovetter Máté1030603KM03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:50
6290Alb Levente1040602AL04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:26
 
 
 
M21C (7)1,4 km 55 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1299Borbás Péter1950131BP95ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:22
2305Iván LászlóNINCS71EK Egyesületen kívüli16:19
3298Komjáti Attila1770314KA77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:28
4307Balogh János1840606BJ84DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör21:14
5308Csethe Zsolt1760919CZ76KFK KFKI Petőfi Sportkör28:35
 
304Kéki Norbert1820408KN82SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
306Szikra Zoltán1770927SZ77FSC Futárok Sport Clubn.i.
 
 
 
M21BR (24)1,9 km 55 m21 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1337Burian Lóránt1970312BL97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:48
2329Antal Péter1960129AP96BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:16
3317Tábori Milán1960125TM96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:46
4335Forrai Gábor1790512FG79HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:12
5310Petró Árpád1801111PA80FSC Futárok Sport Club20:28
6322Forrai Miklós1790512FM79HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:34
7315Nyeste Ákos1910809NA91DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:15
8316Kopasz Róbert1920610KR92KAL Kalocsai Sport Egyesület21:28
9318Balogh Péter1770517BP77FSC Futárok Sport Club21:57
10333Less Áron1800420LA80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:09
11327Makai András1780404MA78DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:24
12326Boka György1760517BG76BMG Babits Mihály Gimnázium DSE24:56
13332Mórocza Árpád1900211MA90BSC Balatonfüredi Sport Club26:08
14323Árkos Gergely1951219AG95BMG Babits Mihály Gimnázium DSE26:45
15336Józsa Balázs1840220JB84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:26
16328Kiss Dénes1780427KD78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv27:41
17314Mohácsy Ádám1960831MA96GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:29
18331Honfi Gábor ifj.1740824HG74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:11
19320Nagy MartinNINCS98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE33:57
20312Resch BernhardNINCS98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl37:18
21324Füleki Dániel1860906FD86GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub38:19
22334Mecser Péter1830810MP83BKL Budakalászi Sport Club52:43
 
313Hajdú LeventeNINCS98BMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
321Horváth Ádám1951219HA95SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M35BR (19)1,5 km 45 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1361Nagy Gábor1770317NG77KFK KFKI Petőfi Sportkör15:01
2350Kőszegvári Tibor1770531KT77KFK KFKI Petőfi Sportkör15:21
3341Kálmán Péter1730619KP73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:01
4360Jacsó Tibor1741203JT74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:12
5346Gárdonyi Márk1730711GM73OSC Orvosegyetem Sport Club18:13
6358Riczel Zsuzsanna2700625RZ70PSE Postás Sport Egyesület18:44
7357Laták Rudolf1740102LR74FMT FŐMTERV SE19:09
8355Varga Balázs1750414VB75GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub19:37
9342Vachnovszki Gergely1790124VG79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:02
10353Nagy József1740821NJ74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:35
11351Pintér IstvánNINCS70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:35
12344Kiss György ifj.1740110KG74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:07
13343Klement Gábor1730217KG73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:52
14124Papp LászlóNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz37:58
15340Simkó Zoltán1760111SZ76BKL Budakalászi Sport Club38:32
161000Kovács Áron1770910KA77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási39:57
 
347Fedelin Tibor1760331FT76HUF HUFEZE Pásztón.i.
348Czirják János1750219CJ75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
359Sági Péter1761015SP76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
 
 
 
W14E (17)1,3 km 40 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1383Mag Fruzsina2030507MF03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:49
2373Mag Viktória2030507MV03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:59
3372Kelevitz Virág2040527KV04BMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:33
4379Tóth Barbara2030406TB03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:12
5381Baracsi Luca2031106BL03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:13
6364Lantai Lili2050418LL05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:31
7378Kiss Kamilla2041024KK04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:57
8377Osztafin Lili2030704OL03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:54
9376Kiss Boglárka2030506KB03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:16
10367Nagy Szilvia2030505NS03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:17
11374Kiełb WiktoriaNINCSXUKS UKS Azymut Dębów23:52
12365Lénárt Lili2030113LL03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:00
13371Kocsis Fanni2030623KF03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:11
14370Didriksen Andrea2040602DA04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:54
15369Berkecz Dóra2030313BD03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle29:57
16380Pintér Bernadett Dorka2030214PB03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo35:04
17368Tengely Luca2040618TL04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:41
 
 
 
W16E (29)1,5 km 60 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1405Czakó Boglárka2031118CB03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:01
2406Tóth Blanka2020210TB01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:29
3388Kálmán Tamara2021105KT02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako17:30
4393Zempléni Lilla2030225ZL03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako18:32
5410Németh Luca2021016NL02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:36
6401Hajdu Nelli2010622HN01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:59
7398Apró Vivien Dóra2010405AV01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:02
8386Borhegyi Teodóra2010521BT01BMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:34
9390László Dorottya2020201LD02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:37
10408Słońska ZofiaNINCSXAEL Wawel Krakow21:07
11389Kocsik Nóra2010802KN01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:33
12407Takács Szilvia2020201TS02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:37
13400Székelyhidi Kata2020901SK02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:44
14411Varga Petra2021002VP02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:55
15409Nagy Zsófia2020422NZ02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:11
16397Papp Viktória2020717PV02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:51
17396Iván Eszter2011218IE01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako25:46
18417Zagyva Rebeka Mária2020615ZR02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:18
19402Vékony Janka2020905VJ02SIR Sirályok Sportegyesület26:59
20416Wójcik NataliaNINCS02XAEL Wawel Krakow27:12
21395Topór MagdalenaNINCSXAEL Wawel Krakow27:41
22415Néda Júlia2021104NJ02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:09
23412Szilágyi Iringó2010701SI01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:58
24391Fodor Eszter2010830FE01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub38:51
25387Borbás Zita2010315BZ01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu41:36
26392Koszta Dóra2011112KD01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:15
27413Leœnicka AgnieszkaNINCSXUKS UKS Azymut Dębów61:17
 
399Lantai Boróka2020715LA02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
394Barta Regina2020717BR02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
W18E (13)1,9 km 75 m25 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1427Gárdonyi Csilla2010109GC01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako18:03
2421Szokol Kamilla2000118SK00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:40
3429Szilágyi Emese2991223SE99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:14
4420Barta Luca2000320BL00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:29
5425Listek MartaNINCSXAEL Wawel Krakow23:04
6426Tóbis Anita2000820TA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl25:17
7422Zacher Noémi2001008ZN00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:57
8419Tiszlavicz Veronika2990530TV99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu26:37
9418Kálmán Imola2001105KI00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:43
10423Koszta Kincső2990717KK99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle28:27
11788Szabó Dorina2990628SD99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:47
 
424Kiss Dóra Eszter2001117KD00BMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
428Garbacz Eszter2001216GE00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
 
 
 
W20E (13)2,0 km 70 m18 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1441Vékony Vanda2991029VV99SIR Sirályok Sportegyesület19:23
2432Viniczai Csenge2970424VC97PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:10
3442Király Boróka2990414KO99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:41
4435Sárközy Zsófia2990513SZ99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:49
5439Szuromi Hanga2000204SH00PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:26
6440Takács Orsolya2980414TO98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:46
7444Mantuano Eszter2970928ME97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:56
8437Kézdy Borbála2970817KB97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako23:25
9434Pataki Réka Dalida2990801PR99PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:37
101007Völgyesi Melody2970304VM97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:21
11433Vajda Luca2990824VL99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:48
12443Dénes Réka2971019DR97KAL Kalocsai Sport Egyesület35:18
 
436Fésűs Evelin Anna2970616FE97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W21E (10)2,2 km 95 m20 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1447Szuromi Luca2960901SL96PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:43
2451Bertóti Regina2900122BR90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:51
3446Egei Petra2961230EP96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:50
4456Morandini Hanga2920503KH92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:43
5449Dékány Andrea2870411DA87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub32:19
6455Liskány Krisztina2880601LK88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei34:42
7454Németh Luca2910814NL91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:12
8450Sisa Dorottya2890221SD89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv36:52
9457Dékány Szilvia2890709DS89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub46:10
 
453Goldmann Júlia2961001GJ96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W40A (16)1,6 km 50 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1473Bokros Andrea dr.2690326HA69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:02
2478Bánki Jusztina2740205BJ74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü22:18
3480Madarassy Anikó2730201MA73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:10
4470Mezei Anikó2771028TA77FSC Futárok Sport Club25:05
5477Simkó Livia2731101SL73BKL Budakalászi Sport Club25:13
6468Resch (Csala) Judit8661012RJ66DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl25:23
7461Rostás Anikó2750410RA75KAL Kalocsai Sport Egyesület25:44
8465Biró Fruzsina2740725BF74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C25:53
9462Vékonyné Árva Katalin2731213AK73SIR Sirályok Sportegyesület27:52
10463Biró Aletta2470710BA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C30:29
11464Słońska BogusławaNINCSXAEL Wawel Krakow30:31
12467Paskuj Mátyásné2770515MK77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club31:15
13469Majoros Szilvia2740405MS74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor31:29
14474Mihály Gyöngyi2710821MG71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club31:47
15476Fövenyessy Gabriella Viktór2770725FG77FMT FŐMTERV SE39:58
16460Fábián Beatrix2740601FB74FMT FŐMTERV SE42:18
 
 
 
W45A (20)1,4 km 40 m14 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1489Németh Zsoltné2680922NZ68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:52
2499Burian Hana2690329BH69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:28
3500Gillichné Kalocsai Adrienn dr.2691124KA69MSE Megalódusz Sportegylet18:33
4497Füzy Judit2720723FJ72OSC Orvosegyetem Sport Club18:57
5491Kiss Teodóra2680924KT68ETC Egri Testedző Club19:11
6488Ebinger Mónika2700901EM70KFK KFKI Petőfi Sportkör20:02
7485Hegedűs Ágnes dr.2700414HA70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:24
8490Holper Antónia2680418HA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:37
9487Topór MonikaNINCSXAEL Wawel Krakow21:46
10501Hajas Csilla2640218HC64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:52
11493Cseresnyés Ágnes2680311CA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:21
12481Szentirmay Judit2700510SJ70GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:16
13494Bugaj TeresaNINCS68XAEL Wawel Krakow23:35
14492Kissné Kiss Mária2571114KK57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv23:39
15484Sziki Ágnes2680111SA68SAS Silvanus Sportegyesület23:51
16498Magyari Orsolya2700428MO70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:31
17495Schultheisz Edina2700222SE70KFK KFKI Petőfi Sportkör28:46
18483Dénes Ildikó2690122DI69KAL Kalocsai Sport Egyesület33:48
19496Ódor Viktória2721204OV72FMT FŐMTERV SE35:21
20486Hatala Éva2721209HE72GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub36:02
 
 
 
W50A (12)1,4 km 40 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1511Muzsnai Ágota dr.2551021MA55HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:18
2516Mátyás Ildikó2630509MI63PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:43
3510Cservény Judit2650318CJ65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K20:44
4512Radics Anna2650216RA65ETC Egri Testedző Club20:55
5505Jenővári Gabriella2570816JG57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:14
6508Várady Szilvia2640313VS64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:21
7518Krasznai Orsolya2640413KO64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:29
8514Gyöngyösi Jolán2651203GJ65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:58
9513Ujvári Györgyi2661008UG66GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:49
10506Böröczkyné Makai Anna2631219BM63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:01
11509Liskányné Jáhor Anikó2610107LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei33:25
12517Vadászné Kerese Andrea2670525VK67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör39:45
 
 
 
W55A (5)1,2 km 40 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1531Bacsó Piroska2610424BP61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba21:57
2528Jenei Margit2540302JM54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:15
3525Kapitány Attiláné2621126KA62PVM Pécsi Vörös Meteor SK25:11
4527Ágg Zsuzsanna2620605AZ62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:28
 
524Prékopová JanaNINCS60XMLA Mladost Zvolenn.i.
 
 
 
W60A (4)1,0 km 40 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1538Szopori Éva2550421SE55BBB Balassagyarmati Balassi Bálint16:23
2536Rostás Irén2510829RI51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási20:11
3535Komár Béláné2480204KB48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg21:23
4533Szabó Zsuzsanna2540417SZ54SAS Silvanus Sportegyesület23:33
 
 
 
W70A (1)0,8 km9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1544Csorja Ida2451004CI45HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási18:39
 
 
 
W75A (1)0,8 km9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1546Sőtérné Farkas Anna2421101FA42PSE Postás Sport Egyesület36:00
 
 
 
W12C (12)0,9 km 50 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1561Słońska AntoninaNINCSXAEL Wawel Krakow9:52
2555Gönczi Zsuzsa2060810GZ06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:30
3553Baracsi Hanna2050801BH05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:45
4559Niessner PolaNINCSXAEL Wawel Krakow11:27
5551Baracsi Léna2070519BL07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:31
6558Révész Zsófia2050719RZ05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:56
7557Królikiewicz HannaNINCSXAEL Wawel Krakow16:40
8560Varga Viola2060505VV06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:53
9554Knuth Sára2050524KS05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:58
10552Nagy Barbara2050413NB05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv28:46
11550Faragó Ivett2060312FI06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv30:46
 
549Siek BarbaraNINCSXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
W14C (8)0,9 km 50 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1562Kézdy Judit2030629KJ03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:08
2570Varga Boglárka2030424VB03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub12:18
3564Dovák Szonja Klára2030505DS03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:11
4571Mundruczó Anna2041108MA04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:27
5563Marczis Katalin Blanka2030212MK03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:10
6566Ürge Boróka2031203UB03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:10
7572Moravszki Jolán2030320MJ03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:27
 
573Dalos Réka2040803DR04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
W21C (8)1,3 km 50 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1582Gyulai-Kertesi EdinaNINCS83MSE Megalódusz Sportegylet11:35
2574Heuer Adrienn2750723HA75THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle13:11
3579Szűcs Judit2650216SJ65ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:01
4577Szőcs Anett2651005SA65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:58
5580Hentes Ildikó2691109HI69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:01
6576Fischer Mária2520801FM52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:52
 
581Szikszainé Sándor ÉvaNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
575Menesdorfer Barbara2820928MB82KFK KFKI Petőfi Sportkörn.i.
 
 
 
W21BR (12)1,0 km 40 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1597Dénes Orsolya2950927DO95KAL Kalocsai Sport Egyesület14:26
2590Ozsvárt Dóra2920720OD92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:36
3598Liskány Diána2860418LD86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei14:44
4591Kocsis Gabriella2800101KG80HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:54
5587Balogh Katalin2830112BK83FSC Futárok Sport Club15:14
6586Máthé Fanni2880510MF88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:27
7589Oláh Renáta2910608OR91KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo16:11
8599Halák Brigitta2880507HB88KAL Kalocsai Sport Egyesület17:33
9595Horváth Magda2520907HM52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:53
10596Tősi Virág2980517TV98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:12
11584Bartók Katalin2830321BK83KAL Kalocsai Sport Egyesület20:30
 
583Tóth Korinna2921230TK92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W35BR (8)1,0 km 40 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1602Lada Nikolett2790124LN79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:31
2601Tóth Bettina2820623TB82KFK KFKI Petőfi Sportkör18:32
3610Bokor Natasa2760817BN76PVM Pécsi Vörös Meteor SK21:03
4607Magyar Ágnes2760430MA76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör21:52
5604Pincés Marianna2691019PM69TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho24:44
6608Tóth-Buschmann Ilka2721214TB72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:00
7603Dudokné Székelyhidi Melinda2740912DM74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:01
8605Halász OrsolyaNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz64:15
 
 
 
Open B (13)0,9 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1645Bárczi GáborNINCSEK Egyesületen kívüli11:45
2633Simkó Andrea dr.NINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:52
3644Major ImreNINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:38
4643Ivaskóné Kubovics Szilvia2790222IS79GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:42
5789Laurinyecz Kata4760814LK76CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes18:00
6646Dávid Mónika2770423DM77FSC Futárok Sport Club20:10
7632Fodor JánosNINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:53
8819Sallay MiraNINCSKFK KFKI Petőfi Sportkör23:47
9638Marjai ÁronNINCSMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako28:51
 
631Vargáné Ponyi Anita2770329VA77HUF HUFEZE Pásztón.i.
640Albné Bogárdi TündeNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
629Dalos GyörgyiNINCSTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
636Kovács RitaNINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
Open A (28)1,5 km 50 m17 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1816Peregi Dávid1930226PD93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:20
2671Kisvölcsey Ákos1720228KA72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:27
3674Szűcs Péter1690217SP69CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes17:38
4673Korcsok Dávid1000424KD00TSE Törekvés Sport Egyesület19:50
5670Kövér Csilla2840818KC84ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu21:18
6675Szuromi Balázs1720731SB72HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:32
7680Lázár János1700206LJ70SAS Silvanus Sportegyesület22:34
8666Karakai Gábor1700420KG70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:36
9676Zakariás János1610824ZJ61TSE Törekvés Sport Egyesület23:39
10667Hagymási Tamás1770514HT77ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:06
11669Biró Sándor1530915BS53KRI Kristály Tájfutó és Természetj26:37
12679Bohus Mariann2840829BM84CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes31:01
13665Vékony Andor1550919VA55SIR Sirályok Sportegyesület31:42
14672Serény Zsuzsi2721229SZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:44
 
677Lázár Tamara2030331LT03SAS Silvanus Sportegyesülethiba
649Völgyesi Beáta2681201VB68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
128Sárközi GergelyNINCSEK Egyesületen kívülin.i.
647Kozák Éva2580502KE58ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
657Csikós Nóra2830312CN83FSC Futárok Sport Clubn.i.
662Bölcsföldi István1490825BI49MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
660Weiler Virág2960114WV96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
652Hideg Istvánné2580809HI58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
664Prékop JurajNINCS47XMLA Mladost Zvolenn.i.
678Krivičić DraganNINCS62XOKP OK Perkmandeljc Trbovljen.i.
651Hideg István1591004HI59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
648Földi LászlóNINCSTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
653Bihari Ildikó2780728BI78HBS Honvéd Bottyán Sportegyesületn.i.
654Guttmann ZoltánNINCSBSC Balatonfüredi Sport Clubn.i.
 
 
 
M10D (13)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1684Matics MarcellNINCS08MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba9:42
2693Ürge Bence1070413UB07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:43
3683Ormay Péter1080301OP08KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport10:50
4694Knuth Gergely1071112KG07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:01
5686Tóth Martin1070626TM07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:16
6691Bánki Zoltán1070124BZ07KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü12:37
7685Dobay Benedek1070614DB07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:12
8682Nagy-Kovács Vince1081120NV08NYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz14:17
9681Królikiewicz JeremiNINCSXAEL Wawel Krakow15:16
10688Pintér Marcell1070922PM07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:27
11705Papp Zoltán Sámuel1080119PZ08NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:17
12692Biró Artúr1080129BA08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:50
 
687Czirják Ádám1070515CA07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
W10D (5)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1701Sztojka Zoé2071217SZ07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz14:18
2700Szilágyi Zsejke Julianna2070515SZ07DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:59
3697Rajna Virág2090203RV09GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:46
4699Komjáti Nóra2080804KN08GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub17:11
5702Szakál-Biró Sára2090822SS09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn19:47
 
 
 
M12D (6)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1704Horváth Áron1050630HA05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:18
2689Rajna Barnabás Döme1060710RB06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:31
3707Szőllős Dániel1050810SD05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:56
4706Dudok Balázs1060921DB06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:00
5690Papp László Áron1060226PL06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz45:02
6703Mundruczó Géza1060308MG06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo53:49
 
 
 
W12D (8)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1716Kurtycz NataliaNINCSXAEL Wawel Krakow13:38
2717Pintér Petra2060602PP06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:29
3718Komjáti Orsolya2060502KO06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:21
4715Borbás Ágota Anna2050726BA05KAL Kalocsai Sport Egyesület16:38
5709Molnár BoglárkaNINCS06THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle17:38
6714Tóth Betti2060423TB06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:46
7712Kiełb PatrycjaNINCS06XUKS UKS Azymut Dębów17:49
8711Sörös Karina2060217SK06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:43
 
 
 
M10DK (11)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1726Kiss Ágoston1080815KA08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:29
2727Babka Dániel1070917BD07SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:11
3729Ivaskó Barnabás1080215IB08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:58
4721Szabó BendegúzNINCSSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:32
5720Bíró LőrincNINCS09BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:34
6730Gárdonyi Zsolt1080908GZ08OSC Orvosegyetem Sport Club18:20
7725Nagy Norbert1080927NN08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:44
8820Sörös ÁdámNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:49
9719Szőllős KristófNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:09
10728Pintér Kornél1091126PK09GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:28
 
724Szuromi ÁlmosNINCSHSE Hegyisport Szentendre Egyesülen.i.
 
 
 
M45BR (7)1,4 km 40 m14 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1732Mohácsy Tamás dr.1640915MT64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:42
2734Ipsics László1680319IL68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:07
3738Tálas József1690915TJ69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:25
4737Paskuj Mátyás1670203PM67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club19:54
5736Szarvas Gyula1650602SG65MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és20:03
6731Hetényi Ferenc1670122HF67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási24:20
 
735Török József1650113TJ65GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
 
 
 
M15-18C (10)1,3 km 50 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1744Schultheisz Botond1010928SB01KFK KFKI Petőfi Sportkör11:52
2748Tóth András1021215TA02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:19
3750Resch FlorianNINCS02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:46
4739Tóth Zalán Zénó1991208TZ99SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:12
5749Hegedűs Péter1020825HP02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási14:44
6740Labancz Balázs1020204LB02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü16:21
7742Tuza Zétény1011205TZ01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:07
8741Nagy Bálint1020929NB02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:09
 
743Sörös Zoltán1000801SZ00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
745Tari Domonkos1020516TD02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W15-18C (8)0,9 km 50 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1754Takács Dorina2001013TD00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye11:20
2758Bencsik Bernadett2010320BB01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu14:02
3756Sigmond Éva2020925SE02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:31
4757Królikiewicz NinaNINCSXAEL Wawel Krakow17:14
5753Bencsik Henriett2010320BH01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:50
6761Vass Tünde Lilla2020930VT02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:48
 
760Goldmann Kata2000809GK00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
755Biegun KatarzynaNINCSXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
Open S (3)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1778Bárczi BoldizsárNINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:54
 
777Bárczi GáspárNINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
770Matics LucaNINCS10MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
 
 
 
W10DK (2)1,3 km 40 m6 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
775Jávor JankaNINCSEK Egyesületen kívülin.i.
776Bakos KataNINCSBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.