Nógrád Grand Prix 2017Sze 2017. 05. 03. 20:27
Eredmények - Versenynap 2készítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14E (24)4,4 km 225 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
125Novota LukášNINCS03XATU ATU Kosice63:01
221Kovács Márk1030721KM03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle71:02
317Sztojka Milán Szabolcs1030905SM03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz73:22
431Tőczik Vendel1040226TV04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:05
514Salwiński JanNINCSXAEL Wawel Krakow75:27
61Kiss Mikes Tamás1040227KT04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu83:33
720Kiszel Gergő1031021KG03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü85:21
813Angyal Dániel1030405AD03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle87:39
926Szalay Zente Álmos1050101SZ05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:50
105Bálint Ádám1041007BA04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle91:49
1127Barta Máté1040924BM04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle93:55
1210Szabó Levente1030127SL03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle107:34
136Karakai Pál1040403KP04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő110:16
142Vincze Barnabás1040120VB04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle118:18
1528Nagy Kristóf1030705NK03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu126:15
1623Garbacz Máté1030708GM03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu138:16
178Schubert Ambrus1030212SA03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle148:32
 
24Gönczi Péter1031221GP03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
22Takács Gergely Levente1030323TG03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
4Vöröss Gergő1030320VG03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
18Wołowiec DanielNINCSXUKS UKS Azymut Dębówhiba
15Komjáthi Levente Ferenc1030509KL03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
11Roman SzymonNINCSXUKS UKS Azymut Dębówhiba
30Balogh Péter László1030912BP03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
 
 
 
M16E (18)5,8 km 280 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
142Bujdosó Zoltán1020217BZ02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:15
238Egei Balázs1010502EB01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:24
348Bálint Benedek1021003BB02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:49
433Szalay András Sebestyén1010120SA01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:55
544Klement Kelén1030510KK03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:11
637Gönczi Keve1010610GK01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:58
747Jacsó Barnabás1010720JB01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu77:44
849Zsigmond Zsombor1010328ZZ01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl79:18
932Nagy Péter1020422NP02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo80:55
1035Néda Tamás1021104NT02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:17
1151Tálas Soma1021216TS02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:02
1246Kovács Botond1010218KB01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub88:57
1350Gárdonyi Soma1020908GS02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako94:20
1434Blézer Barna Hunor1021126BB02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu97:16
1552Simon Gábor1020102SG02ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu111:26
1639Szeliga StanisławNINCSXAEL Wawel Krakow132:13
 
41Koleszár Martin1010914KM01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
43Tóth Ábel Tibor1020223TA02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M18E (13)8,0 km 400 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
169Jónás Ferenc1010116JF01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle77:16
266Demeter Ambrus1000218DA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl78:10
354Huba KarolNINCS00XUKS UKS Azymut Dębów92:24
457Kruk MichałNINCSXUKS UKS Azymut Dębów95:50
563Leleszi Marcell1000708LM00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl101:00
662Conforti Christian5990730CC99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle102:20
758Bárány Tamás1990202BT99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu111:09
853Vass Dániel1000930VD00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu130:11
 
64Szabó Marcell1010222SM01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
61Komjáthi Ádám1001217KA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
60Rudi Soma1981101RS98ETC Egri Testedző ClubDisq
65Verebélyi Márton1000615VM00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
59Kijak JakubNINCSXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
M20E (14)8,8 km 510 m16 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
177Dalos Máté1970819DM97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:09
278Egei Patrik1980717EP98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:12
373Porgányi Márk1970222PM97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:41
483Hortobágyi Ákos1980710HA98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:44
570Ormay Mihály1991224OM99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:00
684Zacher Márton1980912ZM98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:08
782Szuromi Mátyás1980321SM98PVS Pécsi Vasutas Sportkör86:38
874Kálmán Erik1990615KE99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn87:07
986Peregi Dániel1970526PD97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:26
1076Szalay Levente1991224SL99ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö92:13
1175Rácz Zoltán1981105RZ98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle97:58
1280Stork Mihály1970227SM97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye104:16
1371Magyar Tamás1980129MT98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE106:49
 
85Weiler Vince1990117WV99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M21E (26)12,3 km 685 m19 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1105Tölgyesi Tamás1930209TT93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl99:06
288Bugár Gergely1920904BG92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn109:48
396Zsebeházy István1850918ZI85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako110:41
4100Miavecz Balázs1960830MB96MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako111:11
593Magyar Zsolt1720227MZ72DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl112:46
697Kovács Ádám1861116KA86SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle117:44
7114Szundi Attila1800907SA80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl120:50
8111Molnár Attila1790120MA79THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle122:21
987Kain Gergely1781004KG78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako123:37
10104Györgyi Péter1890306GP89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako124:30
11116Dénes Zoltán1720502DZ72KAL Kalocsai Sport Egyesület126:01
12106Morandini Viktor1870623MV87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn126:53
13102Hetényi Péter1960417HP96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási128:11
14108Sulyok Ábel1930120SA93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn133:09
15101Balabás Péter Gergő1830623BP83DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl138:05
16118Lengyel Ádám1960417LA96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn140:25
1794Mihályi Ferenc1841030MF84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő142:10
18113Gond Gergely1910601GG91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó150:46
1992Gyimesi Zoltán1720805GZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő179:04
 
90Fehérvári Dániel1940322FD94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
89Vajda Balázs1940826VB94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
103Pilkowski Tadeusz5901222PT90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
99Boros Imre1770804BI77SSC Siketek Sport Clubhiba
1005Korózs Attila1921008KA92ESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
119Berecz Gábor1840925BG84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
91Bojtor Szabolcs1900125BS90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Funfb
 
 
 
M35A (16)8,8 km 510 m16 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1121Novai György1750923NG75SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:22
2131Gábor József1781110GJ78CBD Ceglédi Bem Vasutas88:42
3135Dedinszky Imre1810331DI81SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é90:11
4123Szőri Kornél dr.1760511SK76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor98:50
5136Kottman Dezső dr.1790712KD79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl104:23
6132Szörényi Gábor1790320SG79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl106:10
7133Baksa Csaba1781202BC78KAL Kalocsai Sport Egyesület107:15
8804Bilik Péter1810701BP81MSE Megalódusz Sportegylet107:25
9137Scultéty Márton1820510SM82SAS Silvanus Sportegyesület108:08
10125Tóth Attila1800806TA80THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle109:14
11130Kéki András1791003KA79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor112:26
121004Sárközi GergelyNINCSEK Egyesületen kívüli115:21
13134Németh Csaba1620520NC62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba132:40
 
126Nagy Viktor1771128NV77KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
129Koprivanacz Imre1820218KI82KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
122Gyulai Tamás1820713GT82MSE Megalódusz Sportegyletnfb
 
 
 
M40A (19)7,3 km 385 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1141Nagy István1721121NI72TSE Törekvés Sport Egyesület66:50
2153Borbás Nándor1710826BN71KAL Kalocsai Sport Egyesület67:33
3148Molnár Zoltán1760922MZ76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle72:00
4147Bánki Zoltán1720106BZ72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü74:24
5156Korcsok Pál1750628KP75TSE Törekvés Sport Egyesület74:55
6139Kállai Tamás1760927KT76TSE Törekvés Sport Egyesület81:53
7145Bozsó Norbert1760613BN76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club85:33
8138Matics Gyula1750215MG75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba91:40
9146Marosvölgyi Máté1750506MM75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:30
10143Nemesházi László1600327NL60PSE Postás Sport Egyesület97:38
11154Bálint Bence1750325BB75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle100:19
12155Wójcik GrzegorzNINCSXAEL Wawel Krakow106:25
13151Kovács János1730117KJ73KAL Kalocsai Sport Egyesület111:25
14149Kiszel Sándor1770705KS77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü120:38
15140Biró Áron1770114BA77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C121:05
16152Topór MarekNINCSXAEL Wawel Krakow138:43
 
158Vereszki Tibor1760416VT76THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesülehiba
144Szőllős András1760419SA76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
150Koltai Zoltán1670325KZ67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M45A (21)6,5 km 300 m14 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1179Dezső Sándor1690406DS69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási62:51
2167Baracsi Gábor1711121BG71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:26
3178Marton János1680313MJ68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K66:07
4184Tóth László1700722TL70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo69:19
5181Nagy Tibor1690405NT69FSC Futárok Sport Club70:11
6185Tornai Szabolcs1710522TS71SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:30
7166Gillich István1661231GI66MSE Megalódusz Sportegylet72:47
8163Gönczi Róbert1720501GR72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:49
9160Néda László1721130NL72TSE Törekvés Sport Egyesület75:40
10174Szunyog József dr.1540918SJ54SAS Silvanus Sportegyesület80:29
11169Halaj László1680708HL68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv85:16
12161Schultheisz György1690513SG69KFK KFKI Petőfi Sportkör94:03
13183Felföldi Barnabás1680610FB68KFK KFKI Petőfi Sportkör95:43
14172Słoński MarekNINCSXAEL Wawel Krakow98:52
15170Mérai Péter1690201MP69ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu129:39
16177Didriksen Tor Öyvind1710517DT71GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub131:38
17175Dobay Zsolt1700729DZ70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo153:57
 
186Bakos Béla1700314BB70FSC Futárok Sport Clubhiba
182Sándor Mihály dr.NINCS70EK Egyesületen kívülihiba
176Rudi Péter1691015RP69ETC Egri Testedző Clubnfb
180Zakariás Péter1701103ZP70TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
M50A (23)6,0 km 280 m10 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1196Egei Tamás1631014ET63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:58
2210Novota MikulášNINCS60XATU ATU Kosice66:56
3187Szieberth Péter1630429SP63PVM Pécsi Vörös Meteor SK66:58
4205Szőcs László1580923SL58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K74:24
5191Szencz Attila1670820SA67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle75:20
6204Szitter Attila1671124SA67SAS Silvanus Sportegyesület77:34
7208Weiler Zsolt1621118WZ62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba78:19
8202Niessner PiotrNINCSXAEL Wawel Krakow80:40
9197Pataki Gábor1670122PG67PVS Pécsi Vasutas Sportkör81:04
10195Miháczi Zoltán1670929MZ67TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő82:07
11206Zagyi László1670210ZL67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv85:39
12190Dalos Attila1671202DA67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba94:24
13194Varga István1660619VI66HUF HUFEZE Pásztó101:14
14209Filó György1630514FG63HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási102:28
15192Resch Kurt7630119RK63DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl113:48
16207Bujdosó István1640716BI64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn117:05
17201Dr. Ürge László1631231UL63BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C122:07
18203Vadász Tamás1640722VT64DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör145:22
 
193Magyari Árpád1660117MA66SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
833Horváth László1580910HL58PSE Postás Sport Egyesületn.i.
189Balogh József1630804BJ63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
200Urbán András1600109UA60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
199Viniczai Ferenc1650614VF65PVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
M55A (8)5,5 km 255 m10 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1224Vankó Péter1590403VP59HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:59
2223Rusvai László1621106RL62FSC Futárok Sport Club69:59
3218Domán Gábor1600216DG60THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle74:12
4214Kerényi Dénes1570210KD57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle88:00
5220Hajagos Henrik1590715HH59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:26
6222Zempléni András dr.1600725ZA60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport94:05
7221Liskány József1610503LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei100:09
8216Könnyű István1601004KI60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör113:35
 
 
 
M60A (11)4,5 km 250 m14 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1236Harkányi Csaba1550611HC55SAS Silvanus Sportegyesület59:57
2237Balla Sándor1541017BS54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle62:50
3230Hegedüs Ábel1551031HA55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C66:03
4228Bokros István1550414BI55MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és66:41
5235Kuchta JánNINCS57XATU ATU Kosice68:21
6227Zsilkin Viktor1561022ZV56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület71:46
7229Szabó László1540101SL54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S72:43
8234Honfi Gábor1550809HG55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu72:58
9233Bugár József1531211BJ53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:50
10238Hunyadi Károly1430104HK43PSE Postás Sport Egyesület102:48
11226Ormay György1570122OG57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport146:07
 
 
 
M65A (10)3,9 km 180 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1243Andrási Lajos1481201AL48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg54:20
2250Vitéz László1500305VL50SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor55:47
3242Bogdanovits András1480816BA48MSE Megalódusz Sportegylet56:01
4247Komoróczki András1510807KA51SAS Silvanus Sportegyesület58:23
5246Kéki Miklós1520601KM52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor61:54
6252Vincze István1490521VI49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület62:42
7245Molnár Gábor1500516MG50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba65:10
8240Gyalog László1490810GL49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:53
9248Novai György1510330NG51SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor82:37
 
244Kéri Péter1501107KP50TSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
 
 
 
M70A (12)3,2 km 135 m10 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1259Sőtér János1461227SJ46PSE Postás Sport Egyesület49:07
2257Sindely Pál dr.1470126SP47SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle50:21
3256Nagy Árpád dr.1441001NA44ETC Egri Testedző Club54:01
4260Zánkay András1470407ZA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:07
5262Lux Iván1460807LI46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:52
6263Kéri Gerzson Ferenc1440321KG44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor60:49
7261Csongrádi Jenő1460819CJ46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C62:31
8258Friedrich Vilmos1460616FV46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:37
9255Gombkötő Péter dr.1440912GP44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:48
10254Kiss György1470522KG47GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo101:45
 
253Komár Béla1450721KB45HER Balatonalmádi Herkules Sportegn.i.
264Szemler István1441212SI44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
M75A (5)3,0 km 135 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1267Nagy Dezső1390130ND39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K49:12
2269Schell Antal1391025SA39PSE Postás Sport Egyesület61:57
3265Szecsődi Ákos1420208SA42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:32
4266Bogdány Miklós1390103BM39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:43
5268Kempf AdolfNINCS26XKTV KTV Altdorf105:03
 
 
 
M80A (1)2,3 km 60 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
271Kempf AdolfNINCS26XKTV KTV Altdorfn.i.
 
 
 
M12C (12)2,8 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1276Bálint Gergő1061122BG06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:18
2286Bujdosó Márk Levente1080705BM08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:12
3279Wójcik PawełNINCSXAEL Wawel Krakow23:06
4278Kovács Jeromos1060723KJ06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:58
5277Verebélyi Attila1051116VA05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:26
6280Bereczky Olivér1050624BO05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü27:01
7274Alb Zalán1061215AZ06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:38
8282Kronovetter Balázs1050127KB05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:28
9284Maier Bendegúz1050513MB05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:41
10287Szabó Mátyás Benjamin2050326SM05DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:48
11273Szabari Milán1050524SM05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv32:41
12283Kovács Péter1051011KP05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:52
 
 
 
M14C (6)2,8 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1295Zagyva Zalán1041220ZZ04VSM Victoria Sportegyesület Móraha20:51
2289Kovács Keve Koppány1031224KK03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:01
3297Varga Gergő1030815VG03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu23:28
4290Alb Levente1040602AL04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:36
5292Kronovetter Máté1030603KM03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:20
 
294Dobrocsi Levente1030711DL03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
 
 
 
M21C (7)4,9 km 145 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1306Szikra Zoltán1770927SZ77FSC Futárok Sport Club45:44
2298Komjáti Attila1770314KA77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub52:00
3299Borbás Péter1950131BP95ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu56:23
4307Balogh János1840606BJ84DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör67:17
5305Iván LászlóNINCS71EK Egyesületen kívüli85:27
 
308Csethe Zsolt1760919CZ76KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
304Kéki Norbert1820408KN82SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
 
 
 
M21BR (26)5,1 km 290 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1317Tábori Milán1960125TM96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye61:26
2322Forrai Miklós1790512FM79HOD Hód-mentor sport és műpártoló64:48
3311Friedrich Gábor1780925FG78TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:39
4310Petró Árpád1801111PA80FSC Futárok Sport Club73:05
5329Antal Péter1960129AP96BMG Babits Mihály Gimnázium DSE73:44
6333Less Áron1800420LA80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl74:02
7327Makai András1780404MA78DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl74:05
8335Forrai Gábor1790512FG79HOD Hód-mentor sport és műpártoló74:16
9337Burian Lóránt1970312BL97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako75:23
10339Kovács Balázs1670514KB67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C78:05
11318Balogh Péter1770517BP77FSC Futárok Sport Club78:07
12316Kopasz Róbert1920610KR92KAL Kalocsai Sport Egyesület79:27
13326Boka György1760517BG76BMG Babits Mihály Gimnázium DSE81:15
14328Kiss Dénes1780427KD78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv81:18
15336Józsa Balázs1840220JB84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő85:20
16315Nyeste Ákos1910809NA91DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl88:06
17331Honfi Gábor ifj.1740824HG74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő92:36
18332Mórocza Árpád1900211MA90BSC Balatonfüredi Sport Club93:40
19323Árkos Gergely1951219AG95BMG Babits Mihály Gimnázium DSE96:45
20320Nagy MartinNINCS98BMG Babits Mihály Gimnázium DSE112:13
21312Resch BernhardNINCS98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl136:32
22324Füleki Dániel1860906FD86GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub147:48
 
338Muszély György1420702MG42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
313Hajdú LeventeNINCS98BMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
334Mecser Péter1830810MP83BKL Budakalászi Sport Clubhiba
321Horváth Ádám1951219HA95SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
M35BR (20)4,5 km 250 m14 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1350Kőszegvári Tibor1770531KT77KFK KFKI Petőfi Sportkör55:15
2341Kálmán Péter1730619KP73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:56
3361Nagy Gábor1770317NG77KFK KFKI Petőfi Sportkör59:05
4343Klement Gábor1730217KG73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:18
5354Batta István1801230BI80TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:59
6360Jacsó Tibor1741203JT74ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu70:06
7344Kiss György ifj.1740110KG74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:25
8358Riczel Zsuzsanna2700625RZ70PSE Postás Sport Egyesület76:18
9348Czirják János1750219CJ75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:03
10347Fedelin Tibor1760331FT76HUF HUFEZE Pásztó82:01
11342Vachnovszki Gergely1790124VG79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl83:42
12357Laták Rudolf1740102LR74FMT FŐMTERV SE86:23
13362Lukács Zsolt1730904LZ73FSC Futárok Sport Club88:17
14346Gárdonyi Márk1730711GM73OSC Orvosegyetem Sport Club91:28
15355Varga Balázs1750414VB75GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub104:55
16351Pintér IstvánNINCS70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo112:26
17353Nagy József1740821NJ74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo124:48
18340Simkó Zoltán1760111SZ76BKL Budakalászi Sport Club157:06
 
1000Kovács Áron1770910KA77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
359Sági Péter1761015SP76MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
 
 
 
W14E (15)3,2 km 150 m10 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1373Mag Viktória2030507MV03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:43
2367Nagy Szilvia2030505NS03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:26
3364Lantai Lili2050418LL05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:39
4365Lénárt Lili2030113LL03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:40
5378Kiss Kamilla2041024KK04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:28
6379Tóth Barbara2030406TB03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:46
7371Kocsis Fanni2030623KF03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:05
8381Baracsi Luca2031106BL03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:16
9372Kelevitz Virág2040527KV04BMG Babits Mihály Gimnázium DSE66:57
10370Didriksen Andrea2040602DA04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:58
11383Mag Fruzsina2030507MF03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye71:58
12374Kiełb WiktoriaNINCSXUKS UKS Azymut Dębów73:18
13377Osztafin Lili2030704OL03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye75:01
14369Berkecz Dóra2030313BD03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle113:54
 
376Kiss Boglárka2030506KB03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
W16E (27)4,4 km 225 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1405Czakó Boglárka2031118CB03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako61:00
2406Tóth Blanka2020210TB01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:41
3388Kálmán Tamara2021105KT02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:17
4401Hajdu Nelli2010622HN01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:26
5407Takács Szilvia2020201TS02GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó70:20
6393Zempléni Lilla2030225ZL03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako72:22
7398Apró Vivien Dóra2010405AV01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle78:10
8411Varga Petra2021002VP02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye78:20
9413Leœnicka AgnieszkaNINCSXUKS UKS Azymut Dębów79:05
10415Néda Júlia2021104NJ02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:06
11386Borhegyi Teodóra2010521BT01BMG Babits Mihály Gimnázium DSE81:01
12390László Dorottya2020201LD02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako85:09
13389Kocsik Nóra2010802KN01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu85:49
14412Szilágyi Iringó2010701SI01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl86:36
15417Zagyva Rebeka Mária2020615ZR02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:35
16402Vékony Janka2020905VJ02SIR Sirályok Sportegyesület88:53
17395Topór MagdalenaNINCSXAEL Wawel Krakow91:01
18408Słońska ZofiaNINCSXAEL Wawel Krakow91:50
19409Nagy Zsófia2020422NZ02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo97:37
20399Lantai Boróka2020715LA02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle100:22
21397Papp Viktória2020717PV02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle109:36
22391Fodor Eszter2010830FE01GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub114:28
23387Borbás Zita2010315BZ01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu114:32
24400Székelyhidi Kata2020901SK02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo115:36
 
396Iván Eszter2011218IE01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakohiba
416Wójcik NataliaNINCS02XAEL Wawel Krakowhiba
392Koszta Dóra2011112KD01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
 
 
 
W18E (12)5,1 km 280 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1427Gárdonyi Csilla2010109GC01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako55:32
2422Zacher Noémi2001008ZN00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:39
3421Szokol Kamilla2000118SK00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:46
4429Szilágyi Emese2991223SE99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl70:06
5426Tóbis Anita2000820TA00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl76:28
6419Tiszlavicz Veronika2990530TV99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu83:11
7418Kálmán Imola2001105KI00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:57
8424Kiss Dóra Eszter2001117KD00BMG Babits Mihály Gimnázium DSE93:59
9425Listek MartaNINCSXAEL Wawel Krakow99:49
10788Szabó Dorina2990628SD99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle118:02
 
428Garbacz Eszter2001216GE00ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
423Koszta Kincső2990717KK99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülen.i.
 
 
 
W20E (12)5,8 km 280 m13 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1435Sárközy Zsófia2990513SZ99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:52
2444Mantuano Eszter2970928ME97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:02
3432Viniczai Csenge2970424VC97PVS Pécsi Vasutas Sportkör69:48
4441Vékony Vanda2991029VV99SIR Sirályok Sportegyesület70:04
5439Szuromi Hanga2000204SH00PVS Pécsi Vasutas Sportkör72:46
6434Pataki Réka Dalida2990801PR99PVS Pécsi Vasutas Sportkör78:30
7442Király Boróka2990414KO99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:44
8440Takács Orsolya2980414TO98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó82:45
9433Vajda Luca2990824VL99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle84:55
10437Kézdy Borbála2970817KB97MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako85:32
11443Dénes Réka2971019DR97KAL Kalocsai Sport Egyesület111:28
 
436Fésűs Evelin Anna2970616FE97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W21E (11)8,0 km 400 m15 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1447Szuromi Luca2960901SL96PVS Pécsi Vasutas Sportkör85:00
2451Bertóti Regina2900122BR90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó88:55
3459Rusvai Katalin2931019RK93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl91:52
4456Morandini Hanga2920503KH92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:42
5455Liskány Krisztina2880601LK88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei109:44
6446Egei Petra2961230EP96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:45
7449Dékány Andrea2870411DA87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub116:27
8454Németh Luca2910814NL91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn121:41
9450Sisa Dorottya2890221SD89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv127:52
 
453Goldmann Júlia2961001GJ96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
430Völgyesi Melody2970304VM97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
W40A (14)4,4 km 250 m9 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1473Bokros Andrea dr.2690326HA69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:22
2478Bánki Jusztina2740205BJ74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü68:42
3468Resch (Csala) Judit8661012RJ66DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl75:54
4462Vékonyné Árva Katalin2731213AK73SIR Sirályok Sportegyesület75:57
5461Rostás Anikó2750410RA75KAL Kalocsai Sport Egyesület82:19
6477Simkó Livia2731101SL73BKL Budakalászi Sport Club83:00
7474Mihály Gyöngyi2710821MG71MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club84:18
8470Mezei Anikó2771028TA77FSC Futárok Sport Club85:08
9480Madarassy Anikó2730201MA73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C85:11
10469Majoros Szilvia2740405MS74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor86:59
11465Biró Fruzsina2740725BF74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C92:45
12467Paskuj Mátyásné2770515MK77MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club96:59
13463Biró Aletta2470710BA47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C98:53
14464Słońska BogusławaNINCSXAEL Wawel Krakow119:05
 
 
 
W45A (21)3,8 km 190 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1503Győrffy Gabriella2670316GG67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle52:20
2497Füzy Judit2720723FJ72OSC Orvosegyetem Sport Club54:21
3489Németh Zsoltné2680922NZ68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:12
4494Bugaj TeresaNINCS68XAEL Wawel Krakow60:31
5500Gillichné Kalocsai Adrienn dr.2691124KA69MSE Megalódusz Sportegylet60:45
6488Ebinger Mónika2700901EM70KFK KFKI Petőfi Sportkör64:06
7485Hegedűs Ágnes dr.2700414HA70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:29
8490Holper Antónia2680418HA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:35
9498Magyari Orsolya2700428MO70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:05
10491Kiss Teodóra2680924KT68ETC Egri Testedző Club71:20
11501Hajas Csilla2640218HC64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C72:46
12487Topór MonikaNINCSXAEL Wawel Krakow72:47
13499Burian Hana2690329BH69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C83:37
14493Cseresnyés Ágnes2680311CA68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:26
15495Schultheisz Edina2700222SE70KFK KFKI Petőfi Sportkör88:20
16492Kissné Kiss Mária2571114KK57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv89:09
17484Sziki Ágnes2680111SA68SAS Silvanus Sportegyesület98:41
18486Hatala Éva2721209HE72GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub101:09
19504Nagyné Bódis Borbála2720630NB72FSC Futárok Sport Club102:45
20483Dénes Ildikó2690122DI69KAL Kalocsai Sport Egyesület114:08
 
502Szemler Judit2711114SJ71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
W50A (16)3,9 km 180 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1522Rusvainé Barócsi Katalin2650729RB65FSC Futárok Sport Club46:13
2516Mátyás Ildikó2630509MI63PVM Pécsi Vörös Meteor SK47:43
3521Kármán Katalin2581212KK58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:45
4505Jenővári Gabriella2570816JG57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle50:25
5508Várady Szilvia2640313VS64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:08
6520Dániel Edit2580817DE58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle54:15
7510Cservény Judit2650318CJ65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K55:37
8518Krasznai Orsolya2640413KO64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:20
9512Radics Anna2650216RA65ETC Egri Testedző Club57:01
10506Böröczkyné Makai Anna2631219BM63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:02
11511Muzsnai Ágota dr.2551021MA55HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle67:24
12513Ujvári Györgyi2661008UG66GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub68:40
13517Vadászné Kerese Andrea2670525VK67DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör77:46
14514Gyöngyösi Jolán2651203GJ65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle79:40
15519Gösswein Judit2510425GJ51PSE Postás Sport Egyesület99:08
 
509Liskányné Jáhor Anikó2610107LJ61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyeihiba
 
 
 
W55A (5)3,2 km 135 m10 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1528Jenei Margit2540302JM54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:01
2531Bacsó Piroska2610424BP61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba63:11
3532Ostorics Zsuzsanna2591008OZ59PSE Postás Sport Egyesület80:42
4525Kapitány Attiláné2621126KA62PVM Pécsi Vörös Meteor SK88:57
5527Ágg Zsuzsanna2620605AZ62TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő110:51
 
 
 
W60A (5)3,0 km 165 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1538Szopori Éva2550421SE55BBB Balassagyarmati Balassi Bálint56:16
2535Komár Béláné2480204KB48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg65:56
3536Rostás Irén2510829RI51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási73:29
4533Szabó Zsuzsanna2540417SZ54SAS Silvanus Sportegyesület79:58
 
541Lovász Márta2520507LM52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
 
 
 
W70A (1)2,1 km 80 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1544Csorja Ida2451004CI45HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási70:57
 
 
 
W75A (2)1,8 km 45 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1547Schell Antalné2420310SA42PSE Postás Sport Egyesület78:25
2546Sőtérné Farkas Anna2421101FA42PSE Postás Sport Egyesület82:35
 
 
 
W12C (13)2,2 km 45 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1555Gönczi Zsuzsa2060810GZ06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:04
2556Simon Veronika2050509SV05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:49
3557Królikiewicz HannaNINCSXAEL Wawel Krakow19:18
4559Niessner PolaNINCSXAEL Wawel Krakow19:38
5553Baracsi Hanna2050801BH05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:50
6551Baracsi Léna2070519BL07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:04
7558Révész Zsófia2050719RZ05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:37
8554Knuth Sára2050524KS05SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:57
9561Słońska AntoninaNINCSXAEL Wawel Krakow26:02
10560Varga Viola2060505VV06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub42:03
11550Faragó Ivett2060312FI06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv44:22
12552Nagy Barbara2050413NB05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv50:21
 
549Siek BarbaraNINCSXAEL Wawel Krakown.i.
 
 
 
W14C (6)2,2 km 45 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1570Varga Boglárka2030424VB03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:39
2564Dovák Szonja Klára2030505DS03ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:31
3566Ürge Boróka2031203UB03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:45
4562Kézdy Judit2030629KJ03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako53:50
 
573Dalos Réka2040803DR04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
563Marczis Katalin Blanka2030212MK03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W21C (8)4,0 km 85 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1582Gyulai-Kertesi EdinaNINCS83MSE Megalódusz Sportegylet33:13
2574Heuer Adrienn2750723HA75THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle44:07
3579Szűcs Judit2650216SJ65ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:23
4577Szőcs Anett2651005SA65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K48:40
5581Szikszainé Sándor ÉvaNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye56:23
6576Fischer Mária2520801FM52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:07
 
580Hentes Ildikó2691109HI69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
575Menesdorfer Barbara2820928MB82KFK KFKI Petőfi Sportkörn.i.
 
 
 
W21BR (13)3,0 km 165 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1590Ozsvárt Dóra2920720OD92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye36:14
2597Dénes Orsolya2950927DO95KAL Kalocsai Sport Egyesület37:48
3598Liskány Diána2860418LD86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei39:41
4589Oláh Renáta2910608OR91KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo43:09
5595Horváth Magda2520907HM52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:18
6586Máthé Fanni2880510MF88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:13
7587Balogh Katalin2830112BK83FSC Futárok Sport Club49:22
8600Dékány Szilvia2890709DS89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub52:22
9599Halák Brigitta2880507HB88KAL Kalocsai Sport Egyesület54:10
10591Kocsis Gabriella2800101KG80HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület59:37
11596Tősi Virág2980517TV98ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu64:21
12584Bartók Katalin2830321BK83KAL Kalocsai Sport Egyesület64:33
 
583Tóth Korinna2921230TK92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W35BR (6)3,0 km 165 m11 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1607Magyar Ágnes2760430MA76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör46:36
2604Pincés Marianna2691019PM69TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho52:47
3602Lada Nikolett2790124LN79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:37
4601Tóth Bettina2820623TB82KFK KFKI Petőfi Sportkör59:38
5610Bokor Natasa2760817BN76PVM Pécsi Vörös Meteor SK71:13
6608Tóth-Buschmann Ilka2721214TB72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő82:44
 
 
 
Open B (14)1,9 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1646Dávid Mónika2770423DM77FSC Futárok Sport Club17:39
2633Simkó Andrea dr.NINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:43
3631Vargáné Ponyi Anita2770329VA77HUF HUFEZE Pásztó26:49
4643Ivaskóné Kubovics Szilvia2790222IS79GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:25
5819Sallay MiraNINCSKFK KFKI Petőfi Sportkör34:45
6632Fodor JánosNINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:44
7642Komoróczki AndrásnéNINCSSAS Silvanus Sportegyesület38:58
8644Major ImreNINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:12
9639Hendrik WilleNINCSHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:28
 
780Koltai András1961117KA96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
640Albné Bogárdi TündeNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
629Dalos GyörgyiNINCSTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
636Kovács RitaNINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubn.i.
645Bárczi GáborNINCSEK Egyesületen kívülin.i.
 
 
 
Open A (20)2,4 km 80 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1671Kisvölcsey Ákos1720228KA72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako22:20
2816Peregi Dávid1930226PD93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:15
3667Hagymási Tamás1770514HT77ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu31:35
4670Kövér Csilla2840818KC84ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu40:39
5666Karakai Gábor1700420KG70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:01
6651Hideg István1591004HI59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási53:17
7652Hideg Istvánné2580809HI58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási53:42
8653Bihari Ildikó2780728BI78HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület56:11
9669Biró Sándor1530915BS53KRI Kristály Tájfutó és Természetj60:52
10648Földi LászlóNINCSTSE Törekvés Sport Egyesület61:46
11668Katona Ferenc dr.1560111KF56HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle63:02
12635Gombos TündeNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:52
13672Serény Zsuzsi2721229SZ72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő109:32
 
654Guttmann ZoltánNINCSBSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
662Bölcsföldi István1490825BI49MAF Műegyetemi Atlétikai és Footban.i.
657Csikós Nóra2830312CN83FSC Futárok Sport Clubn.i.
660Weiler Virág2960114WV96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
678Krivičić DraganNINCS62XOKP OK Perkmandeljc Trbovljen.i.
647Kozák Éva2580502KE58ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
649Völgyesi Beáta2681201VB68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
M10D (12)3,1 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1682Nagy-Kovács Vince1081120NV08NYK Nyírség Környezetvédelmi és Sz15:01
2685Dobay Benedek1070614DB07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:18
3693Ürge Bence1070413UB07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:00
4686Tóth Martin1070626TM07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:47
5801Schell Levente1070801SL07PSE Postás Sport Egyesület19:04
6687Czirják Ádám1070515CA07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:03
7692Biró Artúr1080129BA08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:00
8681Królikiewicz JeremiNINCSXAEL Wawel Krakow25:00
9691Bánki Zoltán1070124BZ07KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü25:49
10683Ormay Péter1080301OP08KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport27:13
11684Matics MarcellNINCS08MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba27:50
 
694Knuth Gergely1071112KG07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
W10D (5)3,1 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1701Sztojka Zoé2071217SZ07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:14
2697Rajna Virág2090203RV09GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:41
3702Szakál-Biró Sára2090822SS09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:04
4699Komjáti Nóra2080804KN08GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub32:48
5700Szilágyi Zsejke Julianna2070515SZ07DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:45
 
 
 
M12D (3)3,1 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1707Szőllős Dániel1050810SD05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:36
2704Horváth Áron1050630HA05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:59
3689Rajna Barnabás Döme1060710RB06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub25:46
 
 
 
W12D (8)3,1 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1718Komjáti Orsolya2060502KO06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub17:34
2712Kiełb PatrycjaNINCS06XUKS UKS Azymut Dębów17:55
3709Molnár BoglárkaNINCS06THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle18:28
4714Tóth Betti2060423TB06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü19:51
5716Kurtycz NataliaNINCSXAEL Wawel Krakow21:05
6717Pintér Petra2060602PP06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:02
7711Sörös Karina2060217SK06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:55
 
715Borbás Ágota Anna2050726BA05KAL Kalocsai Sport Egyesületn.i.
 
 
 
M10DK (11)3,1 km 40 m5 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1726Kiss Ágoston1080815KA08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:19
2729Ivaskó Barnabás1080215IB08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:24
3820Sörös ÁdámNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:53
4721Szabó BendegúzNINCSSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:28
5727Babka Dániel1070917BD07SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:14
6725Nagy Norbert1080927NN08GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:39
7720Bíró LőrincNINCS09BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:55
8719Szőllős KristófNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye32:33
 
724Szuromi ÁlmosNINCSHSE Hegyisport Szentendre Egyesülen.i.
730Gárdonyi Zsolt1080908GZ08OSC Orvosegyetem Sport Clubn.i.
728Pintér Kornél1091126PK09GKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
 
 
 
M45BR (6)3,8 km 190 m12 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1732Mohácsy Tamás dr.1640915MT64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub46:28
2736Szarvas Gyula1650602SG65MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és57:20
3734Ipsics László1680319IL68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:23
4738Tálas József1690915TJ69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:42
5737Paskuj Mátyás1670203PM67MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club79:05
6731Hetényi Ferenc1670122HF67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási83:06
 
 
 
M15-18C (10)4,0 km 85 m8 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1749Hegedűs Péter1020825HP02HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási28:38
2742Tuza Zétény1011205TZ01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu31:58
3744Schultheisz Botond1010928SB01KFK KFKI Petőfi Sportkör38:35
4748Tóth András1021215TA02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:25
5750Resch FlorianNINCS02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl43:22
6741Nagy Bálint1020929NB02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye46:48
 
740Labancz Balázs1020204LB02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesühiba
739Tóth Zalán Zénó1991208TZ99SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
743Sörös Zoltán1000801SZ00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
745Tari Domonkos1020516TD02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
W15-18C (9)2,8 km 50 m7 ep
HelyRajtszNévAdatbázis IdSzülKlubIdő
1762Barta Regina2020717BR02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:01
2758<