Rajtsz Chip Név Szül Rajt Text1 Text2 Text3
F II (1) 1.8 km 6 ep
Márkus Csongor 08 3:00 DE Kossuth Lajos Gyak. Gimnáziuma és Általános Isk.
F III (1) 2.8 km 9 ep
Márkus Dániel 05 0:00 DE Kossuth Lajos Gyak. Gimnáziuma és Általános Isk.
F V (1) 5.1 km 13 ep
Nagy Tamás 0:00 DE Balásházy János Gyak. Szakközépi és Kollégiuma
Hajdú-Bihar megyei nappali egyéni bajnokság - Rajtlista
Rajtsz Chip Név Szül Klub Rajt
F12D (3) 1.8 km 6 ep
52 4660077 Kis Roland 06 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 43:00
65 2056200 Pistai Zalán 05 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 46:00
62 416687 Papp Zoltán Sámuel 08 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 49:00
F12C (3) 2.7 km 9 ep
43 2009072 Balatoni Tamás 05 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 30:00
70 2098009 Tar Levente 05 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 33:00
61 233571 Papp László Áron 06 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 36:00
F16B (6) 4.6 km 12 ep
53 4660072 Lakatos Mátyás 04 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 12:00
67 2087801 Sztojka Milán Szabolcs 03 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 15:00
58 2087809 Orosz Pál ifj. 03 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 18:00
3 2072216 Jászai Tamás 02 DCS Denevér Csoport 21:00
73 2087804 Tóth László 02 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 24:00
50 2087808 Jóvári Norbert 03 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 27:00
F18B (3) 6.1 km 14 ep
87 2008515 Szabó Marcell 01 SZV Szegedi Vasutas Sportegx 13:00
41 2087802 Bagoly Ferenc András 00 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 16:00
22 2009065 Aranyi Marcell 01 DNS Debreceni Nagyerdő SK 19:00
F21B (6) 8.5 km 18 ep
89 2061647 König Rudolf RO1 Ady Líceum Nagyvárad 10:00
13 339856 Jáger Patrik 91 DHS Debreceni Honvéd 13:00
80 505261 Deák Botond RO1 Ady Líceum Nagyvárad 16:00
83 1394558 Hanyicska Martin 92 STE Sz-Sz-B megyei Tájfutásé 19:00
82 46069 Trócsányi Péter 97 SPA Tabáni Spartacus Sport é 22:00
88 2061646 Ababi Balázs RO1 Ady Líceum Nagyvárad 25:00
F35A (6) 6.0 km 13 ep
60 2056198 Papp László NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 10:00
8 2072228 Surányi Gábor 76 DCS Denevér Csoport 13:00
55 4660073 Lakatos Tamás dr. 73 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 16:00
78 505262 Deák Attila RO1 Ady Líceum Nagyvárad 19:00
64 2066493 Pistai Miklós NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 22:00
15 915 Mohai Gábor 79 DHS Debreceni Honvéd 25:00
F45A (10) 6.0 km 13 ep
74 2066492 Tóth László id. 65 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 28:00
40 46086 Kozma Ferenc 68 NAV Navigátor Sportegyesület 31:00
84 233575 Hanyicska Mihály 69 STE Sz-Sz-B megyei Tájfutásé 34:00
29 1415148 Balog István János EK Egyesületen kívüli 37:00
57 2056197 Orosz Pál NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 40:00
14 339859 Jáger Péter 66 DHS Debreceni Honvéd 43:00
69 2066495 Szulics Zsolt 67 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 46:00
39 45134 Borsi Ferenc 68 NAV Navigátor Sportegyesület 49:00
90 888347 König Péter RO1 Ady Líceum Nagyvárad 52:00
26 2072261 Torda Gyula 70 DNS Debreceni Nagyerdő SK 55:00
F55A (9) 5.2 km 12 ep
24 232830 Könnyű István 60 DNS Debreceni Nagyerdő SK 11:00
37 45173 Lévai Kálmán 54 KSE Karcagi SE Tájfutó Szako 14:00
10 416609 Garda Árpád 62 DHS Debreceni Honvéd 17:00
71 2056199 Tölgyesi Tibor 61 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 20:00
19 2012283 Szabó László 54 DIS DISZ Közéleti Kult. és S 23:00
77 505265 Ábrány Sándor RO1 Ady Líceum Nagyvárad 26:00
23 2082352 Gabnai Ernő 61 DNS Debreceni Nagyerdő SK 29:00
34 45916 Zsilkin Viktor 56 HBS Honvéd Bottyán SE 32:00
20 2025032 Trócsányi Zoltán 61 DIS DISZ Közéleti Kult. és S 35:00
F65A (5) 4.2 km 10 ep
18 45599 Simon Gyula 46 DIS DISZ Közéleti Kult. és S 11:00
81 505264 Göcz Lajos RO1 Ady Líceum Nagyvárad 14:00
33 2009068 Tóth Béla 49 HBS Honvéd Bottyán SE 17:00
79 505263 Deák Attila id. RO1 Ady Líceum Nagyvárad 20:00
21 416611 Zsilinszky Pál 52 DIS DISZ Közéleti Kult. és S 23:00
N12D (6) 1.8 km 6 ep
56 2087806 Nagy Johanna 08 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 22:00
47 2098007 Bilecz Sára NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 25:00
63 2087810 Pistai Flóra 08 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 28:00
46 2098002 Berencsi Panna 07 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 31:00
68 2098008 Sztojka Zoé 07 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 34:00
76 2009075 Vincze Lili NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 37:00
N12C (3) 2.7 km 9 ep
2 2072218 Jászai Enikő 05 DCS Denevér Csoport 42:00
59 4660070 Orosz Panna 06 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 45:00
54 4660076 Lakatos Róza 06 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 48:00
N14B (2) 3.7 km 14 ep
51 4660074 Kis Nikoletta 03 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 18:00
42 2098003 Bagoly Luca Enikő 03 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 21:00
N18B (6) 4.0 km 12 ep
6 2072226 Nagy Zsófia 00 DCS Denevér Csoport 11:00
75 2098001 Tóth Nóra 02 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 14:00
5 2072225 Nagy Dóra 99 DCS Denevér Csoport 17:00
25 2066491 Petruszka Erzsébet 99 DNS Debreceni Nagyerdő SK 20:00
72 2098005 Tóth Johanna 99 NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 23:00
9 2072229 Surányi Kinga 02 DCS Denevér Csoport 26:00
N21B (1) 6.2 km 11 ep
86 1394559 Hanyicska Zsaklin 95 STE Sz-Sz-B megyei Tájfutásé 10:00
N35A (8) 4.6 km 12 ep
49 2098006 Halász Orsolya NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 33:00
11 339854 Horváth Judit 68 DHS Debreceni Honvéd 36:00
7 2072223 Nagyné Matolcsi Judit 75 DCS Denevér Csoport 39:00
35 307589 Balog Edit Judit 66 KSE Karcagi SE Tájfutó Szako 42:00
48 2087805 Demeter Zita NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 45:00
85 233574 Hanyicska Mihályné 70 STE Sz-Sz-B megyei Tájfutásé 48:00
1 2072217 Cseh Gabriella 73 DCS Denevér Csoport 51:00
16 416604 Asboltné Kerekes Ágnes 69 DIS DISZ Közéleti Kult. és S 54:00
N55A (1) 4.6 km 12 ep
38 45172 Lévainé Kovács Róza 57 KSE Karcagi SE Tájfutó Szako 30:00
Nyílt (10) 4.6 km 11 ep
44 914 Berencsi Kata NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 12:00
27 2009067 Torda Judit DNS Debreceni Nagyerdő SK 15:00
45 913 Berencsi Lajos NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 18:00
92 2009071 Vargáné Ökrös Ilona KSE Karcagi SE Tájfutó Szako 21:00
4 2009064 Jászai Tibor DCS Denevér Csoport 24:00
91 416605 Boros Tamás Nagy Zoltán EK Egyesületen kívüli 27:00
12 339857 Jáger Dániel 95 DHS Debreceni Honvéd 30:00
66 2009073 Szöllősi Viktor NYV NYVSC Tájfutó szakosztál 33:00
28 2009066 Aranyi László EK Egyesületen kívüli 36:00
36 2009069 Kovács Benedek 98 KSE Karcagi SE Tájfutó Szako 39:00