Szélrózsa Kupa 2017Szo 2017.05.20. 0:56
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
F18B (10)
HelyNévKlubIdő
1Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:21
2Szalay András SebestyénTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:35
3Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:39
4Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:11
5Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:39
6Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:08
7Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:48
8Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako71:48
9Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle77:56
 
Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
F21A (18)
HelyNévKlubIdő
1Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:17
2Gösswein CsabaPSE Postás Sport Egyesület72:35
3Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:06
4Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:32
5Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako77:34
6Cserpák ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:16
7Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:20
8Pilkowski TadeuszSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:22
9Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:29
10Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület90:22
11Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló93:03
12Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:35
13Mihályi FerencTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő95:09
14Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló100:42
15Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő114:43
16Gond GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó123:03
17Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo126:59
 
Szőri Kornél dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporhiba
 
 
 
F21BR (2)
HelyNévKlubIdő
1Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club65:30
2Gombkötő PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:50
 
 
 
F35A (8)
HelyNévKlubIdő
1Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület52:34
2Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:13
3Marosffy DánielOSC Orvosegyetem Sport Club57:43
4Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club71:06
5Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle106:01
 
Kállai TamásTSE Törekvés Sport Egyesületnfb
Gyulai TamásMSE Megalódusz Sportegyletnfb
Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
 
 
 
F45A (10)
HelyNévKlubIdő
1Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:13
2Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör62:40
3Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:18
4Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle66:49
5Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye69:07
6Kovács PéterBBB Balassagyarmati Balassi Bálint69:29
7Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint70:36
8Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo127:38
9Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő139:04
10Gutmann ZoltánEK Egyesületen kívüli143:36
 
 
 
F50A (12)
HelyNévKlubIdő
1Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle49:20
2Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club50:24
3Erdélyi GyulaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye52:39
4Honfi GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu54:10
5Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint56:45
6Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:00
7Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye72:31
8Horváth LászlóPSE Postás Sport Egyesület78:29
9Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:49
10Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho90:29
11Papp AntalSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn98:06
12Hegedüs ÁkosMSE Megalódusz Sportegylet113:55
 
 
 
F60A (6)
HelyNévKlubIdő
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle43:46
2Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK63:58
3Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület64:36
4Tóth SándorETC Egri Testedző Club75:03
5Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület79:57
6Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K105:37
 
 
 
F70A (8)
HelyNévKlubIdő
1Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület41:33
2Tóth JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület47:46
3Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:12
4Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:38
5Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:59
6Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:44
7Hargitai IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:06
 
Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
 
 
 
N18B (6)
HelyNévKlubIdő
1Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:53
2Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:06
3Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:43
4Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:25
5Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:26
 
Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
N21A (8)
HelyNévKlubIdő
1<