Tipo Kupa 2017V 2017.05.21. 18:42
Eredmények - Versenynap 2készítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
F10D (11)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1290Bonifert Gergely07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn15:53
2237Ürge Bence07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:02
3223Tóth Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:10
4297Braun VilmosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:49
5125Matics Marcell08MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:06
6291Biró Lőrinc09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:40
7284Biró Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:26
8287Bánfi BulcsúVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn34:27
9294Doroszlai Bors10VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:21
10288Bánfi Lóránt08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn60:03
 
210Czirják Ádám07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F10DK (5)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1497Polgár SomaEK Egyesületen kívüli20:06
2473Szőllős KristófSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:02
3498Labancz Barnabás04KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü28:42
4465Bereczki CsongorEK Egyesületen kívüli43:43
5509Brüller SándorEK Egyesületen kívüli43:50
 
 
 
F12C (12)3,6 km 90 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1262Bálint Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:13
2193Bujdosó Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:51
3112Maier Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:03
4111Verebélyi Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:45
5266Barát Miklós05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:41
656Sikora Balázs Kristóf05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:51
763Tengely Soma06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:53
893Szabari Milán05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv32:34
9197Veres Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:23
10113Alb Zalán06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye36:56
11350Bereczky Olivér05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü37:09
12416Papp Dominik04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:35
 
 
 
F12D (3)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1466Szőllős Dániel17:46
2115Horváth Áron05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:40
3138Kis Roland06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz28:34
 
 
 
F14B (12)4,5 km 140 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1257Angyal Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:16
2221Gönczi Péter03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:43
3347Kiszel Gergő03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü38:49
4128Sztojka Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz40:03
5192Klement Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:17
6227Kovács Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:23
7229Székely Márton04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:32
855Kovács Keve Koppány03GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub49:00
9259Bálint Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:31
10234Karakai Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:05
11230Jurás Máté03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:45
 
232Szalay Zente Álmos05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
F14C (5)3,9 km 140 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1135Turcsán Máté04NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:17
2114Alb Levente04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:17
3263Barát Benedek04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:03
 
418Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
419Lakatos Mátyás04NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
F15-18C (6)4,2 km 150 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1189Toldi Levente02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:21
2307Schultheisz Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör34:15
3252Korcsok Dávid00TSE Törekvés Sport Egyesület39:29
4216Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:10
5352Labancz Balázs02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü43:44
6213Kiss Imre Bálint02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:41
 
 
 
F16B (9)6,8 km 200 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1386Szalay András Sebestyén01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:33
2258Bálint Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:54
3222Gönczi Keve01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:30
4241Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:41
5226Karakai Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:57
6188Buzás Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:44
7108Tóth Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye80:55
8268Etlinger András01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle92:17
9131Tóth László02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz96:12
 
 
 
F18B (8)8,3 km 300 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1186Kálmán Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:43
2184Barta Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn82:22
337Bárány Tamás99ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu90:24
4256Tokai-Kiss Bálint00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle94:27
5133Molnár Patrik00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz99:29
6412Weiler Vince99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn107:36
7107Verebélyi Márton00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye112:01
 
177Ormay Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F21A (13)12,1 km 370 m28 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
174Zsebeházy István85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako86:02
2154Gösswein Csaba85PSE Postás Sport Egyesület87:06
3183Bakó Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:14
4173Morandini Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:45
5245Nagy István72TSE Törekvés Sport Egyesület96:01
6103Stork Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye97:07
775Kain Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako98:33
8180Sulyok Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn103:17
9326Gond Gergely91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó105:14
10211Pilkowski Tadeusz90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn110:58
1135Bojtor Szabolcs90ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu115:36
12162Boros Imre77SSC Siketek Sport Club115:42
13178Lengyel Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn125:36
 
 
 
F21BR (17)5,7 km 175 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1174Zai Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:27
2354Forrai Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló49:14
3422Berecz Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:40
4355Forrai Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló49:50
5321Kovács Sebestyén93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint51:43
6102Tábori Milán96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye52:42
718Kovács Balázs67BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:59
8328Balogh Péter77FSC Futárok Sport Club57:49
989Kiss Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:11
1012Mórocza Árpád90BSC Balatonfüredi Sport Club59:29
11346Kiszel Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü67:48
125Mohai Gábor79DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá68:14
13332Petró Árpád80FSC Futárok Sport Club75:16
 
242Gellert ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
40Lajszner Attila73ETC Egri Testedző Clubn.i.
92Zagyi László67JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvn.i.
336Szikra Zoltán77FSC Futárok Sport Clubn.i.
 
 
 
F21C (9)6,6 km 160 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1420Kéki Norbert82SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor53:34
2273Horváth Balázs79ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:28
357Sikora ZalánGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub57:35
445Komjáti Attila77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub61:56
5337Tóth Áron95FSC Futárok Sport Club64:00
624Szegi Amondó64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:30
72Iván László71EK Egyesületen kívüli73:10
858Buda ViktorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub80:00
 
315Tarcsai László75NAV Navigátor Sportegyesülethiba
 
 
 
F35A (3)9,1 km 340 m26 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1311Bozsó Norbert76MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club93:13
2340Szőri Kornél dr.76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor98:20
3122Matics Gyula75MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba104:43
 
 
 
F35BR (23)4,5 km 160 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1167Gyalog Zoltán80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:19
2312Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület39:35
3427Barát János73VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:44
4335Lénárt István68FSC Futárok Sport Club48:11
5209Czirják János75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:43
646Mohácsy Tamás dr.64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub51:44
7156Riczel Zsuzsanna70PSE Postás Sport Egyesület52:05
8147Gyurina Szabolcs77PVS Pécsi Vasutas Sportkör52:36
9196Klement Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:09
10251Juhász Viktor78TSE Törekvés Sport Egyesület54:40
11279Lázár János70SAS Silvanus Sportegyesület55:20
12329Lukács Zsolt73FSC Futárok Sport Club55:23
13424Szikszai Szabolcs76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:02
1415Biró Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:15
15425Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör60:06
16166Vass Zoltán63SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:46
17265Lantai Gyula71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:20
18426Zánkay BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C68:00
1941Laták Rudolf74FMT FŐMTERV SE77:33
 
34Kovács József58ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
314Nagy Tibor79MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Clubnfb
357Simkó Zoltán76BKL Budakalászi Sport Clubn.i.
136Lakatos Tamás dr.73NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
F45A (13)7,2 km 210 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1330Nagy Tibor69FSC Futárok Sport Club56:07
2394Molnár Tibor71ARA Alba Regia Atlétikai Klub63:23
3100Goldmann Róbert68SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye69:43
486Hugyecz Zoltán72HUF HUFEZE Pásztó70:50
5384Báder Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba73:35
6276Szunyog József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület75:09
7170Koltai Zoltán67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:19
8277Tertsch Antal53SAS Silvanus Sportegyesület89:34
9274Harkányi Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület90:05
10343Tóth László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba114:08
1142Buzás Gyula71FMT FŐMTERV SE114:11
1260Didriksen Tor Öyvind71GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub150:22
 
244Üres 71n.i.
 
 
 
F50A (14)6,3 km 200 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1281Szitter Attila67SAS Silvanus Sportegyesület55:37
298Erdélyi Gyula66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye56:42
3123Weiler Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba63:31
4395Kovács József56SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye65:29
5320Kovács Gábor67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint71:10
687Varga István66HUF HUFEZE Pásztó73:12
7300Szőcs László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K75:02
8191Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn76:47
962Tengely Sándor64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub77:19
1022Urbán András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C98:46
11120Hegedüs Ákos67MSE Megalódusz Sportegylet104:15
12207Papp AntalSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn108:10
 
134Tóth László id.65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosznfb
148Üres 67n.i.
 
 
 
F55A (12)5,7 km 175 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1324Pokornyik Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho53:13
2127Tölgyesi Tibor61NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz53:14
3144Szlatényi Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club54:40
4333Rusvai László62FSC Futárok Sport Club58:01
5155Horváth László58PSE Postás Sport Egyesület59:11
6375Germán-Salló Zoltán61XOTE ORIENTER Sport Klub62:50
768Kerényi Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle64:37
8310Zsilkin Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület65:04
970Zempléni András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport65:21
10271Tóth Károly60VTC Veszprémi Tájfutó Club66:29
11101Telek Tibor60SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye73:35
1229Könnyű István60DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör86:14
 
 
 
F60A (9)5,1 km 155 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1153Tóth Jenő52PVM Pécsi Vörös Meteor SK52:05
217Hegedüs Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:32
333Honfi Gábor55ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu54:40
4400Pelyhe Dénes54SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:42
530Szabó László54DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S61:13
6126Ludvig István53MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba65:41
7269Csöngei Dezső56VTC Veszprémi Tájfutó Club79:42
8401Budai Ferenc56HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület98:16
 
298Lenkei Győző57HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
F65A (8)4,5 km 135 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1341Vitéz László50SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor47:12
2124Molnár Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba57:33
3342Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor58:41
447Szalóki Rezső52GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub63:22
511Németh Jenő49BTK Bakonyi Tájfutó Klub63:38
6301Szűcs B. Levente50HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K67:41
7338Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor85:47
 
309Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesületn.i.
 
 
 
F70A (7)3,5 km 100 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
139Nagy Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club41:26
216Csongrádi Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:21
384Komár Béla45HER Balatonalmádi Herkules Sporteg47:31
483Horváth Béla43HER Balatonalmádi Herkules Sporteg50:07
520Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:01
6339Kéri Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor62:20
 
405Zánkay András47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F75A (5)3,1 km 80 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1302Nagy Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K61:26
2272Bányai Attila41ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:27
3106Bessenyei István42SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye67:12
4379Radnóti Rezső41SAS Silvanus Sportegyesület76:03
5142Dudás István32OSC Orvosegyetem Sport Club84:15
 
 
 
N10D (9)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1236Paskucz-Szathmáry Kinga08TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:29
2283Doroszlai Lelle07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:34
3285Szakál-Biró Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn26:58
4292Erdős Kata07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn34:21
5480Etlinger ZsófiVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:17
664Komjáti Nóra08GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub41:24
7286Elek Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn45:14
8296Arndt GabriellaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn46:32
 
139Berencsi Panna07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
N10DK (9)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1202Veres Diána07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:45
2289Erdős Lili09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:56
3511Ürge HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:18
4482Mohai ZitaDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá45:15
5464Bereczki DóraEK Egyesületen kívüli45:34
6508Brüller CsillaEK Egyesületen kívüli58:37
7501Batta Bori65:31
 
6Mohai Zita09DHS Debreceni Honvéd Sport- és Dián.i.
141Berencsi KataNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
N12C (7)2,9 km 75 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1231Gönczi Zsuzsa06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:42
2233Baracsi Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:54
3235Paskucz-Szathmáry Henrietta06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:27
4249Máramarosi Anna06TSE Törekvés Sport Egyesület26:16
5228Baracsi Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:55
695Nagy Barbara05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv46:07
7449Rafael MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv61:19
 
 
 
N12D (3)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1351Tóth Betti06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:50
2316Tarcsai Sára04NAV Navigátor Sportegyesület28:23
365Komjáti Orsolya06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:54
 
 
 
N14B (17)3,3 km 105 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1110Mag Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:46
2109Mag Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:45
3440Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:46
4105Lénárt Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:39
5248Máramarosi Rita05TSE Törekvés Sport Egyesület37:17
6218Tóth Barbara03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:55
7493Kocsik Eszter04ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu38:14
8439Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub41:55
9150Gyurina Judit05PVS Pécsi Vasutas Sportkör42:12
10219Baracsi Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:21
11261Lantai Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:12
1259Tengely Luca04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub45:14
13250Máramarosi Dóra05TSE Törekvés Sport Egyesület45:46
14441Sárközy Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:59
15280Lázár Tamara03SAS Silvanus Sportegyesület46:36
16220Kocsis Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:01
 
198Musza Valéria04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
N15-18C (4)3,4 km 90 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1212Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:49
2137Kis Nikoletta03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:28
361Sikora Gréta Glória04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub36:53
4116Takács Dorina00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:05
 
 
 
N16B (17)4,9 km 150 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1443Hajdu Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:54
281Czakó Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako40:56
377Zempléni Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:01
4217Tóth Blanka01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:24
580László Dorottya02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako48:37
6104Varga Petra02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye49:05
7444Kocsik Nóra01ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu50:19
8149Pataki Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör51:41
9260Lantai Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:18
10225Székely Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:50
1182Iván Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako54:59
12204Nyáry Dorottya02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:28
13224Lengyel Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:01
14199Turi Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:42
15132Tóth Nóra02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz63:03
1679Kálmán Tamara02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:16
17442Detrekői Sára94TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:58
 
 
 
N18B (4)5,8 km 190 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1185Zacher Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:42
2187Kálmán Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:05
3348Kamenár Gyöngyvér99KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü84:59
4349Győri Boglárka99KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü107:56
 
 
 
N21A (7)7,5 km 250 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
178Sárközy Zsófia99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:01
2325Bertóti Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó64:44
3429Rusvai Katalin93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:08
4428Simon Ágnes74ETC Egri Testedző Club68:51
5195Mantuano Eszter97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:06
6176Morandini Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:54
791Sisa Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv86:49
 
 
 
N21B (6)5,5 km 155 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1275Scultéty Orsolya84SAS Silvanus Sportegyesület57:30
243Dékány Andrea87GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub63:41
3447Balogh Katalin83FSC Futárok Sport Club65:34
444Dékány Szilvia89GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:50
5457Fodor-Krauth MártaKFK KFKI Petőfi Sportkör69:05
 
99Goldmann Dóra93SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
 
 
 
N21C (6)4,5 km 120 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
153Hatala Éva72GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub55:31
2451Tokár ÁgnesEK Egyesületen kívüli62:46
3194Hentes Ildikó69SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:32
47Szokoli ÁgnesEK Egyesületen kívüli88:43
 
299Lenkeiné Halasi Erzsébet56HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
303Szőcs Anett65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és Kn.i.
 
 
 
N35BR (14)3,0 km 95 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1168Veresné Gyalog Zsuzsanna78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:04
2345Bánki Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü31:14
3462Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:38
419Lada Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:16
514Biró Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:55
6317Szakács Beáta77NAV Navigátor Sportegyesület43:06
7494Tóth Ágnes67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba46:04
8331Nagyné Bódis Borbála72FSC Futárok Sport Club51:03
9215Szabó BernadettSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
10267Jankovics Hajnalka75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle54:45
11254Palumbi Edit68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:58
12264Győri Tünde71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:44
13344Tóth Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba87:45
 
282Bay-Fodor Boglárkadr.69SAS Silvanus Sportegyesülethiba
 
 
 
N40A (3)5,2 km 160 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
121Nagy Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C52:31
2146Benedek Virág76PVS Pécsi Vasutas Sportkör55:41
3171Marosfalvi Eszter73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:34
 
 
 
N45A (14)4,4 km 125 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1253Németh Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:48
2304Ebinger Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkör48:36
352Szentirmay Judit70GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub50:14
432Asboltné Kerekes Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S52:57
538Kiss Teodóra68ETC Egri Testedző Club54:11
6432Holper Antónia68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:30
7205Somlai Katalin68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:12
890Kissné Kiss Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:15
925Burian Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C62:07
10278Sziki Ágnes68SAS Silvanus Sportegyesület71:44
1123Hajas Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C83:55
12305Schultheisz Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör91:42
 
97Boros Anna70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyenfb
151Csillag Vera67PVM Pécsi Vörös Meteor SKn.i.
 
 
 
N50A (13)4,0 km 115 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
169Kármán Katalin58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle38:38
2164Sallai Sára65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle51:00
3334Rusvainé Barócsi Katalin65FSC Futárok Sport Club51:15
466Jenővári Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle56:12
5152Mátyás Ildikó63PVM Pécsi Vörös Meteor SK56:34
6121Ludvig Ágnes54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba59:31
7308Marczis Márta61HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület64:00
854Ujvári GyörgyiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:43
913Biró Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:02
10172Molnár Jeannette67SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:07
11145Teo Dóra66OSC Orvosegyetem Sport Club85:06
 
318Jakubecz Andrea67BBB Balassagyarmati Balassi Bálinthiba
181Krasznai Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
N65A (4)2,8 km 80 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1322Novotni Tiborné52BBB Balassagyarmati Balassi Bálint41:55
285Komár Béláné48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg43:45
3143Karsai Klára52OSC Orvosegyetem Sport Club45:40
 
270Gombkötő Zsuzsanna47VTC Veszprémi Tájfutó Clubhiba
 
 
 
NYK (15)2,9 km 75 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1471Korcsok ÁdámEK Egyesületen kívüli26:58
2499Józsa DominikaPSE Postás Sport Egyesület28:56
3475Ungvári BernadettSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:05
4500Koltai AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:18
548Szalai Éva63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub37:12
6459Szikszainé Sándor ÉvaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:27
7512Tóth Ervin39:01
88Halász Gábor89EK Egyesületen kívüli40:13
9506Albné Bogárdi TündeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:43
10481Ambrus RékaDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá54:35
11503Kertai EditHUF HUFEZE Pásztó62:35
 
489Meichl Géza57TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
478Toldi BenceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
513Csipi ErzsébetSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
140Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
 
 
 
NYSZ (4)3,5 km 90 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1295Egri MátyásVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:02
2353Bereczky Marcell04KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:29
3496Ficsor ÁronETC Egri Testedző Club25:23
4504Pappné HajniSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:54
 
 
 
NYT (23)5,8 km 140 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1486Kocsik ÁrpádHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K56:22
2483Tóth KorinnaEK Egyesületen kívüli63:06
3