170716V 2017.07.16. 16:16
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2007

    Hely Név                         Klub                              Szül       Idő       Text1                



Hosszú ffi  (20)                                            

       1 Bojtor Szabolcs             ESP Egri Spartacus Tájékozódási F   90     22:52                            
       2 Boros Imre                  SSC Siketek Sport Club              77     23:01                            
       3 Gerzsényi Zsolt             DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C   70     23:05                            
       4 Rebák Csaba                 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei   91     23:53                            
       5 Kiss Gábor András           HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódás   80     25:54                            
       6 Argay Gyula                 TSE Törekvés Sport Egyesület        66     26:52                            
       7 Eglesz Dénes                SAS Silvanus Sportegyesület         76     29:37                            
       8 Rontó Zoltán                AOS Apex Optimista Sportegyesület   69     29:48                            
       9 Vitéz László                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo   50     29:51                            
      10 Jóni János                  EK Egyesületen kívüli                      31:52                            
      11 Lázár János                 SAS Silvanus Sportegyesület         70     33:14                            
      12 Antal Kristóf               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       74     33:52                            
      13 Hajduska Balázs             SAS Silvanus Sportegyesület                35:43                            
      14 Gerzsényi Levente           DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C          36:39                            
      15 Papp Antal                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          36:46                            
      16 Molnár Gábor                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   50     37:25                            
      17 Nagy Dezső                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    39     44:15                            
      18 Csethe Zsolt                KFK KFKI Petőfi Sportkör            76     55:21                            
      19 Urbán András                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    60     58:57                            

         Bugár József                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   53      hiba                            



Hosszú női  (9)                                             

       1 Szabó Veronika              ARA Alba Regia Atlétikai Klub       76     27:12                            
       2 Oroszné Tóth Zsuzsanna      SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   78     31:29                            
       3 Jenővári Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   57     33:37                            
       4 Győrffy Gabriella           HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   67     34:39                            
       5 Dalmadi Andrea              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle   67     35:59                            
       6 Lázár Tamara                SAS Silvanus Sportegyesület         03     37:02                            
       7 Gerzsényi Bodza             DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C          42:13                            
       8 Podolyák Kinga              EK Egyesületen kívüli                      53:45                            
       9 Menesdorfer Barbara         KFK KFKI Petőfi Sportkör                   58:40                            



Közepes ffi  (13)                                           

       1 Kézdy Pál                   KFK KFKI Petőfi Sportkör            69     18:16                            
       2 Jóni János                  EK Egyesületen kívüli                      21:08                            
       3 Ökrös László                SAS Silvanus Sportegyesület         75     22:49                            
       4 Kaján László                FMT FŐMTERV SE                      51     23:24                            
       5 Csorba Róbert               EK Egyesületen kívüli                      24:20                            
       6 Juhász István               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   53     26:17                            
       7 Kéki Miklós                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo   52     26:46                            
       8 Gombkötő Péter dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   44     29:11                            
       9 Bogdány Miklós              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   39     29:16                            
      10 Galkó Csaba                 SSC Siketek Sport Club              68     30:58                            
      11 Nagy Gábor                  SAS Silvanus Sportegyesület         43     36:31                            
      12 Dudás István                OSC Orvosegyetem Sport Club         32     41:25                            
      13 Pölöskei Gyula              EK Egyesületen kívüli                      50:08                            



Közepes női  (8)                                            

       1 Bozsits Szilvia             POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spor   70     23:25                            
       2 Szabó Zsuzsanna             SAS Silvanus Sportegyesület         54     29:31                            
       3 Hegedüs Ágnes               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    49     32:41                            
       4 Orosz Viktória              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   04     33:20                            
       5 Jenei Margit                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   54     35:01                            
       6 Argay Márta                 TSE Törekvés Sport Egyesület               37:49                            
       7 Fischer Mária               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   52     39:43                            

         Bogdány Szilvia             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   74      hiba                            



Rövid ffi  (7)                                              

       1 Ökrös László                SAS Silvanus Sportegyesület         75     15:40                            
       2 Papp Antal                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          19:26                            
       3 Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     24:01                            
       4 Maráz Mátsás                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              27:22                            
       5 Radnóti Rezső               SAS Silvanus Sportegyesület         41     27:29                            
       6 Hajdu István                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   45     31:12                            

         Hegedüs Ábel                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    55       nfb                            



Rövid női  (9)                                              

       1 Silye Tímea                 SAS Silvanus Sportegyesület         84     11:47                            
       2 Kézdy Judit                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   03     19:27                            
       3 Tóth Józsefné               HAV Havas Szabadidő Klub            51     24:48                            
       4 Argay Zsófia és Török Réka  TSE Törekvés Sport Egyesület               27:05                            
       5 Kósa Dóra                   EK Egyesületen kívüli                      28:11                            
       6 Némedi-Varga Nóra           EK Egyesületen kívüli                      28:51                            
       7 Gerzsényi Málna             DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C          29:59                            
       8 Lázár Katalin               SAS Silvanus Sportegyesület                36:48                            

         Fábián Ibolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   54      n.i.                            



Kezdő  (12)                                                 

       1 Józsa Rebeka                DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C          15:07                            
       2 Kovács-Marosán Ágoston      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           15:15                            
       3 Kovács-Marosán Nádja        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           17:03                            
       4 Palkovics Bori              EK Egyesületen kívüli                      18:56                            
       5 Batki Veronika és Viktor    POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spor          19:04                            
       6 Bereczky Csongor            PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 19:40                            
       7 Panyi Örs                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   06     20:16                            
       8 Maráz Mátyás                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              23:58                            
       9 Kotroczó Bálint és Macher D EK Egyesületen kívüli                      31:18                            
      10 Stupek Eszter               EK Egyesületen kívüli                      36:22                            
      11 Józsa András                DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C          43:05                            
      12 Varga János                 SAS Silvanus Sportegyesület                43:36                            



Trükkös  (7)                                                

       1 Marosán Ágnes               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    77     15:20