Zebegény MTBO 2017.Cs 2017.07.20. 19:10
Rajtlista kategóriánként - Hosszútávú OB / Longkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (12)18,7 km 725 m17 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
3:00Vajda Zsolt888334HUNTapolcai Honvéd SE
6:00Borbás Péter8444334HUNEgri Spartacus Tájékozódási Fu
9:00Egei Patrik2037814HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
12:00Bedő Csaba2003117HUNBalatonfüredi Sport Club
15:00Üres Üres
18:00Tóth Zoltán7204998HUNSilvanus Sportegyesület
21:00Haselsberger Kevin8282003AUTNaturfreunde Villach Orienteer
24:00Egei Tamás8636776HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
27:00Rózsa László8645181HUNMegalódusz SE
30:00Fekete Ágoston8150415HUNZalaegerszegi Tájékozódási Fut
33:00Tamás Tibor505300HUNDiósgyőri Tájfutó Club
36:00Üres Üres
 
 
W21E (6)15,6 km 550 m14 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
2:00Tamás Bianka7990601HUNDiósgyőri Tájfutó Club
5:00Benke Noémi2066499HUNOrvosegyetem SC
8:00Reiner Marina8282011AUTNaturfreunde Villach Orienteer
11:00Pénzes Erzsébet8701019HUNDiósgyőri Tájfutó Club
14:00Füzy Anna1396279HUNOrvosegyetem SC
17:00Üres Üres
 
 
M14 (4)7,3 km 175 m6 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
1:00Tamás Bence45541HUNDiósgyőri Tájfutó Club
4:00Molnár Botond8300402HUNZalaegerszegi Tájékozódási Fut
7:00Kinde Merse Márk5613HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
10:00Üres Üres
 
 
M15-17 (4)13,9 km 440 m11 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
1:00Kiss Bertalan2066486HUNSzombathelyi Haladás VSE
4:00Jacsó Barnabás8444332HUNEgri Spartacus Tájékozódási Fu
7:00Alpár Domonkos1420810HUNSzombathelyi Haladás VSE
10:00Üres Üres
 
 
M18-20 (3)15,6 km 550 m14 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
20:00Bárány Tamás8444331HUNEgri Spartacus Tájékozódási Fu
23:00Jordán Soma222930HUNDiósgyőri Tájfutó Club
26:00Üres Üres
 
 
M21B (8)13,9 km 440 m11 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
13:00Csordás Kornél8150377HUNRehab SC
16:00Ember Ágoston222552HUNMecsek Maraton Team
19:00Kinde Kálmán8019680HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
22:00Üres Üres
25:00Dan George211747ROUCS Garage Racing Baia Mare
28:00Szabó Csaba7700727HUNSoproni MAFC
31:00Üres Üres
61:00Vajda Péter8012262HUNTapolcai Honvéd SE
 
 
M40 (4)15,6 km 550 m14 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
29:00Holluby András8644164HUNPostás SE
32:00Szandi Péter2066489HUNSzombathelyi Haladás VSE
35:00Marosffy Dániel8045414HUNOrvosegyetem SC
38:00Üres Üres
 
 
M50 (9)13,9 km 440 m11 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
34:00Weiler Zsolt232799HUNMűegyetemi Atlétikai és Footba
37:00Dosek Ágoston8636770HUNOrvosegyetem SC
40:00Mörk Péter222917HUNMazsola Tájfutó és Természetba
43:00Mets Miklós8610506HUNOrvosegyetem SC
46:00Dawson Keith8484828AUTOLT Transdanubien
49:00Jankó Tamás8300958HUNHegyisport Szentendre Egyesüle
52:00Kovács József8444333HUNEgri Spartacus Tájékozódási Fu
55:00Dravetz Walter8007800HUNSoproni MAFC
58:00Üres Üres
 
 
M60 (4)9,0 km 270 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
29:00Hidas Sándor233501HUNSilvanus Sportegyesület
32:00Kiss Zoltán5126HUNMűegyetemi Atlétikai és Footba
35:00Honfi Gábor8444335HUNEgri Spartacus Tájékozódási Fu
38:00Üres Üres
 
 
M70 (1)7,3 km 175 m6 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
13:00Deseő László222554HUNHegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
 
 
W21B (4)9,0 km 270 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
2:00Vajda-Kovács Ágnes2082356HUNTapolcai Honvéd SE
5:00Erős Gabriella7720219HUNSoproni MAFC
8:00Balla Sarolta Boróka2067277HUNHegyisport Szentendre Egyesüle
11:00Üres Üres
 
 
W40 (5)9,0 km 270 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub