Zebegény MTBO 2017.Cs 2017.07.20. 23:01
Rajtlista kategóriánként - Középtáv / Middlekészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (11)11,9 km 330 m12 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
1:00Rózsa László8645181HUNMegalódusz SE
3:00Tamás Tibor505300HUNDiósgyőri Tájfutó Club
5:00Üres Üres
7:00Tóth Bendegúz222559HUNIndividuals/No club
9:00Bedő Csaba2003117HUNBalatonfüredi Sport Club
11:00Üres Üres
13:00Dan George211747ROUCS Garage Racing Baia Mare
15:00Üres Üres
17:00Haselsberger Kevin8282003AUTNaturfreunde Villach Orienteer
19:00Tóth Zoltán7204998HUNSilvanus Sportegyesület
21:00Üres Üres
 
 
W21E (5)10,8 km 260 m10 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
23:00Pénzes Erzsébet8701019HUNDiósgyőri Tájfutó Club
25:00Reiner Marina8282011AUTNaturfreunde Villach Orienteer
27:00Füzy Anna1396279HUNOrvosegyetem SC
29:00Tamás Bianka7990601HUNDiósgyőri Tájfutó Club
31:00Üres Üres
 
 
M14 (3)5,7 km 100 m6 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
4:00Kinde Merse Márk5613HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
6:00Tamás Bence45541HUNDiósgyőri Tájfutó Club
8:00Üres Üres
 
 
M15-17 (1)9,3 km 205 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
2:00Üres Üres
 
 
M18-20 (2)10,8 km 260 m10 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
33:00Jordán Soma222930HUNDiósgyőri Tájfutó Club
35:00Üres Üres
 
 
M21B (8)9,3 km 205 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
4:00Szabó Csaba7700727HUNSoproni MAFC
6:00Peterdi János222555HUNBudai XI. SE
8:00Üres Üres
10:00Ember Ágoston222552HUNMecsek Maraton Team
12:00Csordás Kornél8150377HUNRehab SC
14:00Kinde Kálmán8019680HUNTabáni Spartacus Sport és Körn
16:00Üres Üres
42:00Vajda Péter8012262HUNTapolcai Honvéd SE
 
 
M40 (3)10,8 km 260 m10 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
37:00Marosffy Dániel8045414HUNOrvosegyetem SC
39:00Máthé Tamás2087747HUNTipo Orienteering Club
41:00Üres Üres
 
 
M50 (7)9,3 km 205 m8 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
18:00Dravetz Walter8007800HUNSoproni MAFC
20:00Jankó Tamás8300958HUNHegyisport Szentendre Egyesüle
22:00Mets Miklós8610506HUNOrvosegyetem SC
24:00Tóth Gergely222556HUNIndividuals/No club
26:00Dawson Keith8484828AUTOLT Transdanubien
28:00Dosek Ágoston8636770HUNOrvosegyetem SC
30:00Üres Üres
 
 
M60 (3)8,8 km 190 m7 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
17:00Kiss Zoltán5126HUNMűegyetemi Atlétikai és Footba
19:00Hidas Sándor233501HUNSilvanus Sportegyesület
21:00Üres Üres
 
 
M70 (1)5,7 km 100 m6 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
2:00Deseő László222554HUNHegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
 
 
W21B (4)8,8 km 190 m7 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
9:00Balla Sarolta Boróka2067277HUNHegyisport Szentendre Egyesüle
11:00Vajda-Kovács Ágnes2082356HUNTapolcai Honvéd SE
13:00Erős Gabriella7720219HUNSoproni MAFC
15:00Üres Üres
 
 
W40 (4)8,8 km 190 m7 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
1:00Karagics Judit947HUNOrvosegyetem SC
3:00Tüdős Éva222557HUNIndividuals/No club
5:00Marosffy Orsolya8045301HUNOrvosegyetem SC
7:00Üres Üres
 
 
OPEN (8)5,7 km 100 m6 ep
RajtszRajtNévDugószámOrszKlub
10:00Nagy András339805HUNDiósgyőri Tájfutó Club
12:00Nagy Pongrác222553HUNDiósgyőri Tájfutó Club
14:00Bunyik László7201442HUNMEAFC
16:00Bunyik Bet