Hungária Kupa 2017Fri 8/11/2017 3:35 PM
Rajtlista kategóriánként - 5. napkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (31)1.5 km 25 m5 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1278337813Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo65:00
19782096151Braun VilmosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn67:00
1941232848Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:00
13232056140Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club71:00
144446082Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba73:00
163345162Pavlovics MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör75:00
14272056128Bánki Zoltán Ifj.KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü77:00
13334460Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó Club79:00
15222056146Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz81:00
1976964Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn83:00
1557438995Kölner AnžeXKOM Orientacijski klub Komenda85:00
12372082418Tas RichárdEK Egyesületen kívüli87:00
21791396219Lakosi ÁdámZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz89:00
1560235878Kurinčič JakobXKOM Orientacijski klub Komenda91:00
10912003111Takács VilmosBSC Balatonfüredi Sport Club93:00
19772082387Biró LőrincVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn95:00
2024307460Bukovác LukášXFAR Farmaceut Bratislava97:00
21811396218Lakosi OlivérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz99:00
218645552Radó SebestyénZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz101:00
21572079337Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut103:00
21482116234Ács BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut105:00
21562079336Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut107:00
12422079332Várady BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut109:00
149546233Mühlbacher LukasXNFS NF Steiermark111:00
10374509Kovács-Marosán ÁgostonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C113:00
12352082392Tas OlivérEK Egyesületen kívüli115:00
1555438986Cokan JanXKOM Orientacijski klub Komenda117:00
18702116247Juhász VencelTSE Törekvés Sport Egyesület119:00
18842116243Rauscher FülöpTSE Törekvés Sport Egyesület121:00
16202082400Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör123:00
18672056108Fazekas-Szűcs TamásTSE Törekvés Sport Egyesület125:00
 
 
M12C (38)1.8 km 50 m6 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
20852032056Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:00
20232096113Bukovác FilipXFAR Farmaceut Bratislava32:35
19478007005Cionoiu DanielXTVC TV Coburg-Neuses33:04
17368080705Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:44
1015233643Veszelszki MártonASK Alpokalja Szabadidősport és Kö36:34
188745148Allwinger OttoTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:03
19662032060Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:40
20332078492Paluska KarolXFAR Farmaceut Bratislava41:44
19572014977Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle47:59
19822109003Apró MátéVSM Victoria Sportegyesület Móraha48:40
20057060724Knaup JonasXBRA Braunschweiger MTV52:37
13912056177Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv53:26
16142009128Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör54:10
20292078496Kasza TomášXFAR Farmaceut Bratislava56:25
21032072522Dumitrean SergiuXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia56:48
1998505271Nan BenjáminXAYL Ady Líceum SC58:33
21801396243Lakosi MátéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz63:35
1160339819Szabó Mátyás BenjaminDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:12
14292082405Bereczky OlivérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü66:27
116545541Tamás BenceDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl68:00
20677207396Simkunas EdvinasXKAU Kaunas SM Gaja69:00
14982096156Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz70:00
15692070917Zupan TilenXKOM Orientacijski klub Komenda71:00
18742056114Lengyel SámuelTSE Törekvés Sport Egyesület72:00
15312116249Tóth ÁlmosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz73:00
16182009105Eördögh LeventePVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
21981986007Bartlomiej MaciejewskiXBKS BKS Wataha Warszawa75:00
1281337815Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo76:00
18752116227Máder VilmosTSE Törekvés Sport Egyesület77:00
13191050801Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club78:00
15212109007Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz79:00
19802056147Prókai GáborVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn80:00
18982082403Fáy PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő81:00
18332052310Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle82:00
18812082393Mezei BenceTSE Törekvés Sport Egyesület83:00
19592015013Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:00
18662096185Fazekas-Szűcs BarnabásTSE Törekvés Sport Egyesület85:00
18682082402Ihnáth ZsomborTSE Törekvés Sport Egyesület86:00
 
 
M14B (36)2.8 km 110 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
19038031221Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:00
15242087801Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz44:15
10181420295Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:21
22052054406Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:06
22042025333Novota LukasNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz52:19
20757204986Kohoutek OldřichXKBB KOB Baník Sokolov54:13
19672032063Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:40
14318456100Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü55:55
17982082357Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE56:56
18448636767Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:15
18102052322Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle65:05
22072032055Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:07
21658030402Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut65:51
11692107963Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:31
10778637650Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club68:23
19158030128Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:51
19348636775Szalay Zente ÁlmosTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:48
15812022145Hahn MáriuszPAK Paksi Sportegyesület76:00
17442062996Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:00
19188631454Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő78:00
11642107962Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl79:00
11412107957Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl80:00
11781406700Artsimovich IvanEK Egyesületen kívüli81:00
17192061637Vörös ÁdámSIR Sirályok Sportegyesület82:00
17252025029Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é83:00
18412052306Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle84:00
1305337860Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo85:00
15782022120Aradi BencePAK Paksi Sportegyesület86:00
13292082382Ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club87:00
10652111505Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSE88:00
22062116216Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő89:00
11462107958Komjáthi Levente FerencDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl90:00
12468301003Whelan EoghanEK Egyesületen kívüli91:00
18252052314Katona MironSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle92:00
21638300402Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut93:00
21542079335Csertán BalázsZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut94:00
 
 
M14C (24)2.0 km 60 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
17927163264Izer BarnabásSZT Szombathelyi Haladás VSE5:00
15104660072Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:09
22092014972Vass BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:35
19842052308Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:46
19582015010Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:12
14282082421Bereczky MarcelKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü28:23
10732056126Tímár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE36:20
20001986002Czernicki MichałXBKS BKS Wataha Warszawa36:27
14342116239Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü40:45
15172087809Orosz Pál Ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:50
10632116205Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE44:00
20682073649Skunda KristupasXKAU Kaunas SM Gaja45:00
16172009110Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00
1282337819Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo47:00
13321302660Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club48:00
10742096173Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE49:00
14002056131Házy Zsolt AlbertKAL Kalocsai Sport Egyesület50:00
16302009119Krikler ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör51:00
16448636835Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör52:00
18462052313Szabó ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle53:00
10532109006Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE54:00
18242052323Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle55:00
10582096194Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE56:00
15142056106Nagy JakabNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz57:00
 
 
M16B (29)3.5 km 165 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
18452008515Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:00
17378020217Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:41
17421396220Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:20
17189102819Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület53:02
11739010328Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl61:13
19279411021Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:07
19542800241Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:01
19028010610Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:10
16372082416Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör70:00
12962111507Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:00
19332069573Szalay András SebestyénTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:00
14712050677Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako73:00
16482099479Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
17147202600Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesület75:00
17538636777Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn76:00
18292052325Kovács-Deák ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle77:00
17668637647Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:00
1307337883Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo79:00
1250339890Simon GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu80:00
11371418056Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl81:00
20717875Hejduk ZdeněkXKBB KOB Baník Sokolov82:00
20778687Lill PetrXKBB KOB Baník Sokolov83:00
17542056187Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:00
1064307720Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE85:00
1291337881Majoros Bence ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo86:00
1059206318Gyenge BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE87:00
18222052339Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:00
21418640924Rzenca PiotrXUSO UKS Orientus Lodz89:00
10667021203Lotz PatrikBMG Babits Mihály Gimnázium DSE90:00
 
 
M16C (19)2.2 km 85 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
13822022187Veres-Lakos CsabaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási60:00
19832052329Gárgyán Dániel TiborVSM Victoria Sportegyesület Móraha62:58
15352087804Tóth LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz92:30
15002087807Balku LeventeNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz95:54
13752022189Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási97:15
1700443170Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye99:00
17624660151Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn100:00
20027170974Nowakowski MaciejXBKS BKS Wataha Warszawa101:00
13832022207Veres-Lakos VajkHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási102:00
22172066486Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE103:00
1302337886Pólik ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo104:00
13218644533Deák PéterGTC Gerecse Tájfutó Club105:00
14332082384Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü106:00
19012069576Gönczi Csaba TyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő107:00
10838637649Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club108:00
21502110395Ács GergelyZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut109:00
1751660133Kiss Imre BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn110:00
11204616745Veres BarnabásCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes111:00
17932082361Izer MátyásSZT Szombathelyi Haladás VSE112:00
 
 
M18B (29)4.6 km 235 m19 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
17598636768Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:00
11381418057Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl9:16
10197991224Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö16:38
13129102026Szőcs AttilaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:13
17117205527Knobloch-Esztergár PéterSIR Sirályok Sportegyesület35:54
10878637648Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport Club37:00
18202052340Győri BertalanSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:00
21431601775Bohdan ZacheshyhryvaXVAL Valeri team39:00
1726433023Mesics MátyásSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é40:00
10202092465Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö41:00
17322022135Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:00
19732014979Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle43:00
15132098010Molnár PatrikNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz44:00
10117898987Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub45:00
15902022153Weisz PálPAK Paksi Sportegyesület46:00
2063682064Dechtiar ViktorasXKAU Kaunas SM Gaja47:00
20819102149Solomko AdamXKBB KOB Baník Sokolov48:00
10722082408Takács KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE49:00
20708683Hejduk JanXKBB KOB Baník Sokolov50:00
21532066454Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut51:00
20582024923Kolorev ArtemXKAL Kaliningrad52:00
1873339868Korcsok DávidTSE Törekvés Sport Egyesület53:00
12602033991Péri Gergő GáborFLF Fehérlófia Sportegyesület54:00
11479000708Leleszi MarcellDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl55:00
11451418059Komjáthi ÁdámDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl56:00
14962087802Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz57:00
18182052315Gyólai PéterSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle58:00
18132010851Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:00
17722022128Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:00
 
 
M18C (4)2.6 km 100 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
14872022209Borsi PéterNAV Navigátor Sportegyesület80:00
17917420420Izer Balázs DánielSZT Szombathelyi Haladás VSE87:50
1701443155Tóth Zalán ZénóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:05
11182069571Szűcs Attila LeventeCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes91:10
 
 
M20E (11)5.0 km 255 m19 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
16572061645Divin PéterSAS Silvanus Sportegyesület80:00
1373553000Gremmel RichardXHSV HSV Pinkafeld86:56
22312056183Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:21
15451401001Ivković LukaXOKS OK Sova103:00
16592061646Ferenczi MárkSAS Silvanus Sportegyesület104:00
21178640527Jensen Thomas EmilXOKH OK Horsens105:00
19321396123Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő106:00
11401418058Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl107:00
10679000015Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE108:00
12448301298Whelan ConallEK Egyesületen kívüli109:00
18367205884Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle110:00
 
 
M21B (25)4.5 km 195 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
20209140193Ermachenkov PhilippXDAR SSO MEPhI25:00
21028291293Niskanen TeemuXLAS Lahden Suunistajat25:20
21281301468Timakov ArtemXROS Rostov-on-Don32:07
16462056119Várbíró PálPVS Pécsi Vasutas Sportkör44:25
13778636762Hetényi PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási54:46
16589820421Fekete AndrásSAS Silvanus Sportegyesület59:13
191045934Harkányi ÁrpádTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:18
10141409485Ágotha DávidASK Alpokalja Szabadidősport és Kö60:31
1834505297Rácz SándorSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:09
19191820723Kövesdi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:00
17771394558Hanyicska MartinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei64:00
1756363480Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:00
20302051380Mižúr ŠimonXFAR Farmaceut Bratislava66:00
1807222976Szőri Kornél Dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:00
2161222965Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:00
14682067293Burian LórántMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:00
17838636772Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei70:00
2073236987Knepr LukášXKBB KOB Baník Sokolov71:00
20501407625Michał SadowskiXHAR Harpagan Orienteering Club72:00
1192Heilig DánielEK Egyesületen kívüli73:00
16361396175Sziládi TamásPVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
21742025040Darabos DominikZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz75:00
2040888969Sokalski DariuszXFEL FeelPro.pl76:00
2039Loniewski GrzegorzXFEL FeelPro.pl77:00
1195430671Herczeg BálintEK Egyesületen kívüli78:00
 
 
M21BShort (24)2.9 km 110 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
11491418074Magyar ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:00
1774236368Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:22
10522096157Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE60:00
163545964Sprok BencePVS Pécsi Vasutas Sportkör61:00
1269232837Balogh PéterFSC Futárok Sport Club62:00
19432009006Turschl BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:00
1741233595Dalos ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:00
17902082358Hambuch MátyásSZT Szombathelyi Haladás VSE65:00
13928406702Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv66:00
14547202501Máriás Bence DánielMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club67:00
140246050Kopasz RóbertKAL Kalocsai Sport Egyesület68:00
105446043Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE69:00
119445270Hende AndrásEK Egyesületen kívüli70:00
19972061649König RudolfXAYL Ady Líceum SC71:00
11162069577Péter ZoltánCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes72:00
1386363486Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv73:00
1914206018Juhos GyörgyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:00
10702082427Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSE75:00
10712116222Siegel DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE76:00
2238363412Kajdon Tamás75PVM Pécsi Vörös Meteor SK77:00
199245186Tóth Károly Ifj.VTC Veszprémi Tájfutó Club78:00
1274505209Petró ÁrpádFSC Futárok Sport Club79:00
15961396129Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport80:00
10602116245Hajdú LeventeBMG Babits Mihály Gimnázium DSE81:00
 
 
M21C (13)3.6 km 110 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
14862022208Borsi MártonNAV Navigátor Sportegyesület80:00
21472110385Ács BálintZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut84:56
13432072214Komjáti AttilaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub91:13
180354753Kéki NorbertSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor95:47
12772050690Szikra ZoltánFSC Futárok Sport Club99:29
1785233572Zsibrita DávidSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei106:37
21731396210Bella GáborZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz107:59
18612088247Patkós MátéTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle109:00
1702443156Tóth ZénóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye110:00
112946055Balogh JánosDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör111:00
20892022152Sander GorissenXKOV KOVZ112:00
12047710519Iván LászlóEK Egyesületen kívüli113:00
20212007324Shvetsov DenisXDAR SSO MEPhI114:00
 
 
M21E (29)5.6 km 300 m24 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
11769201551Anttolainen AleksiEK Egyesületen kívüli65:00
18947201397Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:03
14818111070Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako73:54
22508220394Fehérvári Dániel94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye77:17
1218628109Lahtinen TuomoEK Egyesületen kívüli90:03
20017771986Galicz KarolXBKS BKS Wataha Warszawa92:00
1435960201Kubelka StefanXLAO Leibnitzer AC -Orienteering93:00
19372022199Tóth AdriánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő94:00
12537202851Mižúr PeterETC Egri Testedző Club95:00
161245981Antal MiklósPVS Pécsi Vasutas Sportkör96:00
2025525005Bukovác MarošXFAR Farmaceut Bratislava97:00
10179291196Fleiss SebastianASK Alpokalja Szabadidősport és Kö98:00
17642022137Sulyok ÁbelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:00
10132067279Stein Barnabás Dr.ARA Alba Regia Atlétikai Klub100:00
19068448444Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő101:00
1720520504Eržen BorisXSOK Škofjeloški orientacijski klub102:00
11752111533Antal CsanádEK Egyesületen kívüli103:00
22512056190Bogos Tamás84ARA Alba Regia Atlétikai Klub104:00
21389806190Bäcklund Ekvall EliasXTLL Trolllhattan SOK105:00
21217799977Maksimovic BlazoXORT OT RTANJ106:00
22481211212Kisvölcsey Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako107:00
16912087745Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye108:00
17339101950Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn109:00
1153505252Pintér ÁbelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl110:00
1475505244Miavecz BalázsMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako111:00
17638625548Pilkowski TadeuszSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:00
18692088256Józsa GáborTSE Törekvés Sport Egyesület113:00
19072022197Hajdu ErikTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő114:00
18512019801Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle115:00
 
 
M35B (22)5.0 km 255 m19 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
21182056111Leumann Andre prof.XOLG OLG Basel15:00
161145980Antal AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör31:21
18632088242Vajda BalázsTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle37:38
1832505210Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:03
147645155Tas MátéMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:18
146645125Tas DávidMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és53:39
20787872Rambousek KarelXKBB KOB Baník Sokolov55:00
15582052358Kölner BlažXKOM Orientacijski klub Komenda56:00
20421933232Hernandez To?oXFOK Frontela OK57:00
12582009003Balogh RóbertFLF Fehérlófia Sportegyesület58:00
18012019808Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor59:00
1583888371Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület60:00
1393954Baksa CsabaKAL Kalocsai Sport Egyesület61:00
17679127807Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
12199550344Maksimov Oleg Id.EK Egyesületen kívüli63:00
15978642002Rocca SimonXPOB Polisportiva Besanese64:00
102445275Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:00
20491416911Michał JarockiXHAR Harpagan Orienteering Club66:00
20461407624Jakub KaczyńskiXHAR Harpagan Orienteering Club67:00
11822101410Berni FabrizioEK Egyesületen kívüli68:00
18622087743Tóth AttilaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle69:00
140345442Koprivanacz ImreKAL Kalocsai Sport Egyesület70:00
 
 
M35BShort (70)2.6 km 110 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1879307714Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület25:00
1167505300Tamás TiborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl26:57
18867000500Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:44
19248106010Meichl MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:49
20572052331Kock PederXJRL Järla IF35:21
162245569Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör55:30
1447888370Sági PéterMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba56:21
16262056115Koller PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör57:49
18928012301Batta IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:00
1461411915Révész GáborMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club60:00
1561442831Kurinčič SimonXKOM Orientacijski klub Komenda61:00
14111586808Nagy GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör62:00
12872111525Kiss György Ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:00
14248627500Verebélyi ZsoltKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz64:00
140445465Kovács JánosKAL Kalocsai Sport Egyesület65:00
2149502394Ács GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:00
15642088287Pust TomažXKOM Orientacijski klub Komenda67:00
1707332877Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport68:00
10107998899Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub69:00
14782096163Völgyi IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako70:00
126546132Laták RudolfFMT FŐMTERV SE71:00
19112022196Honfi Gábor Ifj.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:00
1463233642Varsányi AttilaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club73:00
15722088248Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club74:00
19139680319Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:00
17139700705Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület76:00
17522066480Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:00
18712111542Juhász ViktorTSE Törekvés Sport Egyesület78:00
1101332831Horváth HenrikCBD Ceglédi Bem Vasutas79:00
17652066460Tálas JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:00
1897307507Fáy DánielTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő81:00
1126339855Mohai GáborDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá82:00
15124660073Lakatos Tamás Dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz83:00
13371791029Ódor ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club84:00
1095992Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klub85:00
1084505296Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club86:00
16782056171Szőke TamásSAS Silvanus Sportegyesület87:00
1925701224Molnár AttilaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő88:00
1294337874Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:00
13492096175Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub90:00
19692015014Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle91:00
12272056127Nemerey PéterEK Egyesületen kívüli92:00
189645132Dankó IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő93:00
1283337866Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo94:00
12932072233Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo95:00
1225448951Mosolygó AttilaEK Egyesületen kívüli96:00
1709505269Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport97:00
15162056197Orosz PálNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz98:00
15202056198Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz99:00
1722442575Sladič RomanXSOK Škofjeloški orientacijski klub100:00
16657700206Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület101:00
15262066495Szulics ZsoltNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz102:00
21622079339Molnár AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut103:00
17082087741Paráda LászlóSFC Széchenyi István Egyetem Sport104:00
1299337807Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo105:00
1000872Brezina LajosAOS Apex Optimista Sportegyesület106:00
14992066494Balku István Dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz107:00
17291720228Szentgyörgyi ZsoltSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é108:00
13992056151Házy ZsoltKAL Kalocsai Sport Egyesület109:00
13782056156Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási110:00
1026963Braun JánosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C111:00
170545436Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem Sport112:00
2257332857Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási113:00
22587209662Zánkay BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C114:00
2260232790Szabó AttilaVTC Veszprémi Tájfutó Club115:00
14122088244Peics Antal ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör116:00
11522088240Parti ZoltánDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl117:00
177545368Galkó CsabaSSC Siketek Sport Club118:00
19562014988Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle119:00
1406238475Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör120:00
 
 
M40 (27)4.6 km 230 m15 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
18828211172Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület30:00
13968082671Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület30:53
18608181815Molnár ZoltánTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle36:14
12337011107Rouse SimonEK Egyesületen kívüli69:08
17101419835Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport71:00
14539760613Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club72:00
20192042235Stupu PetruXCSU CSU Brasov73:00
142645303Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü74:00
2133760501Currie DavidXSOC Southampton Orienteering Club75:00
19362050675Szlávik Zoltán Dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:00
14428163264Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba77:00
19447934977Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho78:00
16688000420Nagy SándorSAS Silvanus Sportegyesület79:00
143946083Juhász GyörgyMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba80:00
2111406996Bednarik MartinXNER nereGIS Bratislava81:00
20038011177Knaup Jan Dr.XBRA Braunschweiger MTV82:00
10422056170Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C83:00
104545197Marosán DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C84:00
15662070920Zupan GregorXKOM Orientacijski klub Komenda85:00
20471397547Karol KalszteinXHAR Harpagan Orienteering Club86:00
20322078490Paluska JozefXFAR Farmaceut Bratislava87:00
19482041785Cionoiu GheorgheXTVC TV Coburg-Neuses88:00
22652116248Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:00
1401921Horváth NorbertKAL Kalocsai Sport Egyesület90:00
1089307712Takács KrisztiánBSC Balatonfüredi Sport Club91:00
10032067278Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub92:00
14322022202Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü93:00
 
 
M45 (38)4.1 km 200 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
19088110000Hajdu MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:00
1888888340Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:12
18832056169Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület58:54
16552061642Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület65:09
2155502362Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:46
13062067294Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:00
100546127Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub69:00
11797201632Artsimovich MaximEK Egyesületen kívüli70:00
14152072263Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör71:00
138545396Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv72:00
1694927Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye73:00
149146086Kozma FerencNAV Navigátor Sportegyesület74:00
148545134Borsi FerencNAV Navigátor Sportegyesület75:00
17762088255Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Club76:00
20971061069Kalcher RobertXLAH LZ OMAHA77:00
16808636771Szunyog József Dr.SAS Silvanus Sportegyesület78:00
17302025025Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é79:00
16815615Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület80:00
2098410315Kasper ReinhardXLAH LZ OMAHA81:00
15822022148Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület82:00
12632111510Buzás GyulaFMT FŐMTERV SE83:00
1280337870Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo84:00
2074301421Kohoutek OldřichXKBB KOB Baník Sokolov85:00
11851969032Bogdanovits András ifj.EK Egyesületen kívüli86:00
20872061638Vörös AlpárXKLO Kolozsvári TranSilva87:00
20282078497Kasza LadislavXFAR Farmaceut Bratislava88:00
12342096171Schilder AukeEK Egyesületen kívüli89:00
20592011551Korolev ArturXKAL Kaliningrad90:00
13311302673Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club91:00
21449200155Ihor TrinboiXVAL Valeri team92:00
2114895099Orehoci RobertXOIJ Orijentacijski klub Bjelovar93:00
21467203859Saez Plaza Miguel Id.XVEL Veleta94:00
12402026018Tiszttartó CsabaEK Egyesületen kívüli95:00
1408222980Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör96:00
16432009107Udvardy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör97:00
20352104622Patassi MichalXFAR Farmaceut Bratislava98:00
19308197012Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő99:00
19048020501Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő100:00
 
 
M50 (28)3.7 km 150 m15 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
20557009400Opetnik SiegfriedXHVK HSV Klagenfurt10:00
14821396275Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet10:18
22762025332Novota MikulasNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:45
39994660067Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör19:10
18472019802Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:11
1800222978Hajnács Tamás CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor30:51
20837003021Pilar KarelXKCT KCT As35:58
1484232825Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet37:42
18162021548Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:05
1864896Argay GyulaTSE Törekvés Sport Egyesület50:00
16882061641Závodszky TamásSAS Silvanus Sportegyesület51:00
1449232799Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba52:00
18562056175Domán GáborTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle53:00
14641396205Dalos AttilaMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és54:00
183945911Riesing JózsefSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle55:00
19962061650König PéterXAYL Ady Líceum SC56:00
185345910Vass ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle57:00
12052111528Jóni JánosEK Egyesületen kívüli58:00
14368222222Zipori DrorXLEV lev hasharon59:00
15342056200Tóth József Dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:00
1262332845Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE61:00
15911396183Arató CsongorPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport62:00
1229249062Parejo Pozo Marco AntonEK Egyesületen kívüli63:00
15362066492Tóth László Id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz64:00
1134416629Vadász TamásDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör65:00
22751396269Kovács Ferenc dr.67PVS Pécsi Vasutas Sportkör66:00
124945345Sebők GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu67:00
1050307545Antal IstvánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE68:00
 
 
M55 (25)3.5 km 140 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
13142019818Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:00
16861006655Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület14:35
15382056199Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:52
15762056161Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club21:00
10062066467Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub23:10
1372307553Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K32:46
2137581120Plaian VoicuXTAN TranSilva Kolozsvár38:28
1601448968Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület39:24
1275363425Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club41:19
1987307578Nagy MártonVTC Veszprémi Tájfutó Club42:19
1374362969Csonka AntalHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási43:29
1418233619Zempléni András Dr.KOS Hegyvidék KFKI Optimista Sport45:00
199145187Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club46:00
21072116213Nicu GheorgheXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia47:00
15951396132Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport48:00
2140226365Ekvall LennartXTLL Trolllhattan SOK49:00
182145222Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle50:00
1661232807Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület51:00
2126233250Rajko VojnovicXPDP PD PTT Beograd52:00
1131232830Könnyű IstvánDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör53:00
17841394560Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei54:00
126645193Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SE55:00
11862072523Botos SorinssonXOTG ORIENTER TG. MURES56:00
21042096169Filimon SorinXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia57:00
12027205371Hölsö KariEK Egyesületen kívüli58:00
 
 
M60 (23)3.1 km 140 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
17249195777Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é75:00
135945595Fehér MihályHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület84:13
21102083169Pop MirceaXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia87:04
21252041755Tasic ZivotaXOXX OK DIF90:53
18502019796Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle95:22
16601003316Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület97:57
135245916Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület101:18
13658100257Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle102:42
16082082354Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK109:36
2190416638Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz114:14
16901399925Alle PaulXSNO SCAPA NANCY ORIENTATION116:00
1544223671Leonhardt KristianXOCF OC Fürstenfeld117:00
1356363472Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg118:00
19294473Pap LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő119:00
144045376Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba120:00
17342072282Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn121:00
1002416698Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klub122:00
143846136Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba123:00
15802050681Endrődi JózsefPAK Paksi Sportegyesület124:00
1417332835Ormay GyörgyKOS Hegyvidék KFKI Optimista Sport125:00
11892088138Farkas LajosEK Egyesületen kívüli126:00
20612073654Dambrauskas AlgisXKAU Kaunas SM Gaja127:00
20797876Rambousek KarelXKBB KOB Baník Sokolov128:00
 
 
M65 (29)2.5 km 100 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
157545417Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club66:00
16102062998Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK73:43
13612015820Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle74:56
13542072281Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg75:06
1183888339Bikki SándorEK Egyesületen kívüli76:18
16638070851Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület86:49
17232056192Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület89:20
1786307582Tüskés GyörgySUN Sün SC Veszprém92:15
180845252Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor98:05
14451255612Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba98:20
20101601691Dupont Jean-ClaudeXCIE CO LIEGE99:50
20131229565Silvestre JacquesXCIE CO LIEGE102:43
11844461Bogdanovits AndrásEK Egyesületen kívüli105:22
10316770Hegedüs AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C107:00
21302023807Kriz PavelXSKP SKP Zdar nad Sazavou108:00
20947102Graf JosefXLAH LZ OMAHA109:00
10922111537Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub110:00
13532072285Andrási LajosHER Balatonalmádi Herkules Sporteg111:00
18022050679Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor112:00
20927190Benedek RobertXLAH LZ OMAHA113:00
1379448966Lörincz GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási114:00
1441448981Magyar JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba115:00
2091427671Arthofer DietmarXLAH LZ OMAHA116:00
167245438Scultéty GáborSAS Silvanus Sportegyesület117:00
22892072210Muszély György42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C118:00
2290948Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club119:00
1188233263Ducak JosipEK Egyesületen kívüli120:00
1872233680Kéri PéterTSE Törekvés Sport Egyesület121:00
13488111114Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub122:00
 
 
M70 (19)1.9 km 60 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1995880500Willi StreuliXALP Alpstein-O71:00
1255942Nagy LajosETC Egri Testedző Club71:52
1049416701Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C72:01
21167441027Lindblom IngemarXOIN OK Orinto72:34
172745268Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é77:35
2093427673Grabenhofer WilliXLAH LZ OMAHA77:39
217245157Vajda LászlóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut79:45
1368411976Horváti GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K81:13
12542072283Nagy Árpád Dr.ETC Egri Testedző Club81:44
135745145Komár BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg83:19
19002066466Gombkötő Péter Dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő83:59
11437277Héjjas AttilaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl85:21
1040888336Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C89:35
13552056154Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg99:53
193545206Szemler IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő100:23
1804505202Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor102:00
20808689Schimm DieterXKBB KOB Baník Sokolov103:00
12477609Witzig HansEK Egyesületen kívüli104:00
21201396464Max MoosbergerXOLR OL Regio Olten105:00
 
 
M75 (13)1.3 km 35 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1370232658Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K60:00
104745498Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C72:31
21017154Ziermann PaulXLAH LZ OMAHA74:00
1893207958Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:00
197545457Vass TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle76:00
20512078938Mattila PerttiXHEL Helsingin Suunnistajat77:00
102245495Argay GyulaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C78:00
21511941824Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut79:00
167145409Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület80:00
218245598Pavlovics György Dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz81:00
11079102284Pearson JohnXOTE Club d'Orientation Tout Espoir82:00
16291396117Kovács László Dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör83:00
1747416694Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:00
 
 
M80 (4)1.3 km 35 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
20902043928Adolf KempfXKTV KTV Altdorf15:00
1230350315Péter DobosEK Egyesületen kívüli24:42
157045450Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Club51:03
20532078947Salmenkylä JuhaniXHEL Helsingin Suunnistajat53:00
 
 
W10D (24)1.5 km 25 m5 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
20047080716Knaup JanaXBRA Braunschweiger MTV1:00
21642079341Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut3:00
19812096176Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn5:00
15012096184Balku LillaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz7:00
15252109004Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz9:00
1559406831Kölner BrinaXKOM Orientacijski klub Komenda11:00
13201200701Bordács MónikaGTC Gerecse Tájfutó Club13:00
116345543Szilágyi Zselyke JuliannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:00
10902003115Takács RebekaBSC Balatonfüredi Sport Club17:00
21831396242Pozsega Míra NóraZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:00
20481416914Maja JarockaXHAR Harpagan Orienteering Club21:00
14772096198Völgyi FanniMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako23:00
13444612983Komjáti NóraGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub25:00
15402096180Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz27:00
21672079342Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:00
15152096190Nagy JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:00
15072116237Bilecz SáraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:00
15422116208Zajácz LiliNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:00
23032116220Makrai EszterALP Energia Vasas Alpesi Rózsa SE37:00
103845194Kovács-Marosán NádjaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:00
12362082401Tas RékaEK Egyesületen kívüli41:00
14792116204Völgyi NóraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako43:00
15052056109Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz45:00
16232009108Hóbár BorbálaPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:00
 
 
W12C (36)1.7 km 30 m6 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
18802096165Máramarosi RitaTSE Törekvés Sport Egyesület25:00
19052069579Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:57
19702032068Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:07
18372052334Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:35
18902096196Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:22
18782082390Máramarosi DóraTSE Törekvés Sport Egyesület52:25
18772082395Máramarosi AnnaTSE Törekvés Sport Egyesület53:12
20662073651Selkovskyte VilteXKAU Kaunas SM Gaja54:12
18892056135Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:24
13361060406Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó Club58:32
2018222742Stupu IuliaXCSU CSU Brasov60:09
21841396244Radó GyöngyvérZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz60:44
10942025035Pegán PetraBTK Bakonyi Tájfutó Klub62:00
11114616773Kiss HannaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes63:00
13462096182Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub64:00
15114660076Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz65:00
14132082381Sallay MíraKFK KFKI Petőfi Sportkör66:00
1550442838Ferenc TinkaXOKT OK Tivoli67:00
10752003101Biros BorókaBSC Balatonfüredi Sport Club68:00
15184660070Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz69:00
10782003106Dombi JúliaBSC Balatonfüredi Sport Club70:00
139545487Borbás Ágota AnnaKAL Kalocsai Sport Egyesület71:00
18592088245Molnár BoglárkaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle72:00
1301337877Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:00
13454612975Komjáti OrsolyaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub74:00
14942116238Tarcsai SáraNAV Navigátor Sportegyesület75:00
13842056176Faragó IvettJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv76:00
12572009027Balogh RékaFLF Fehérlófia Sportegyesület77:00
13892056179Nagy KrisztinaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv78:00
1304337887Pólik ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo79:00
13882056178Nagy BarbaraJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv80:00
12262082410Mosolygó EszterEK Egyesületen kívüli81:00
21062072521Neuschli OtiliaXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia82:00
20768684Kohoutková KláraXKBB KOB Baník Sokolov83:00
16192082412Gyurina JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkör84:00
16322009104Nemerey LucaPVS Pécsi Vasutas Sportkör85:00
 
 
W14B (22)2.4 km 110 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
16958035702Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:00
12009102297Hölsö EssiEK Egyesületen kívüli27:11
19389005062Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:59
17608636780Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:28
10612111504Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE51:32
1286233556Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:19
16532061643Deák BernadettSAS Silvanus Sportegyesület61:00
19162082385Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:00
18912056137Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:00
10932025034Pegán ÁgnesBTK Bakonyi Tájfutó Klub64:00
13502036437Varga BoglárkaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:00
15632069847Pust KarinXKOM Orientacijski klub Komenda66:00
17972082341Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE67:00
20651422455Kripuleviciute VytauteXKAU Kaunas SM Gaja68:00
18112052302Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:00
1551445684Ferenc ZalaXOKT OK Tivoli70:00
1069307544Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE71:00
215845955Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut72:00
18951396156Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő73:00
17892066485Gorell FlóraSZT Szombathelyi Haladás VSE74:00
16661200303Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület75:00
2096438977Hoffmann MarleneXLAH LZ OMAHA76:00
 
 
W14C (19)2.0 km 60 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
14972098003Bagoly Luca EnikőNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz70:00
1676505264Szakács ÁgnesSAS Silvanus Sportegyesület77:28
1288233557Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo79:41
13171031211Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club88:04
21421300160Anna DibtsevaXVAL Valeri team89:15
19742014990Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle91:34
1669505262Nán BeatrixSAS Silvanus Sportegyesület98:34
1687505265Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesület100:00
20431416913Alicja JarockaXHAR Harpagan Orienteering Club101:00
18652096177Argay ZsófiaTSE Törekvés Sport Egyesület102:00
1667505261Marton DorottyaSAS Silvanus Sportegyesület103:00
19992061647Ples BrigittaXAYL Ady Líceum SC104:00
10762003117Csizmazia VillőBSC Balatonfüredi Sport Club105:00
17882066484Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE106:00
10792003102Dombi ZsófiaBSC Balatonfüredi Sport Club107:00
10882003118Szekeres BorbálaBSC Balatonfüredi Sport Club108:00
11194616761Váradi SzonjaCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes109:00
1289337884Kolozsi LizaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo110:00
1670505263Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület111:00
 
 
W16B (36)3.2 km 155 m12 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
12419201432Väätäjä MiljaEK Egyesületen kívüli20:00
14801841194Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako22:16
19269411022Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:09
19099010622Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:36
16968035704Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:29
21788020709Kishanti PetraZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz40:29
19392022200Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:22
16491396102Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:28
21451300723Polina SurkovaXVAL Valeri team52:50
18092052341Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle54:00
13138020802Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó55:00
1584888367Kovács KarinaPAK Paksi Sportegyesület56:00
16562061648Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület57:00
14727011218Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:00
19682032070Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:00
10558200105Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE60:00
23221396265Pataki Virág, LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör61:00
11629010701Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl62:00
19202088251Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:00
11512107959Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:00
17961420822Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE65:00
17992019797Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle66:00
18542052312Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle67:00
12972111508Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:00
18382052342Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:00
20827260007Vítová LucieXKBB KOB Baník Sokolov70:00
17158020905Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület71:00
1585888368Kovács KiraPAK Paksi Sportegyesület72:00
16472009099Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör73:00
18272052318Koszta DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle74:00
10087010221Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub75:00
16542061644Dézsi KingaSAS Silvanus Sportegyesület76:00
10512096154Antal KatinkaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE77:00
1248307784Borbás ZitaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu78:00
14698031118Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako79:00
2069301432Dlesková DanaXKBB KOB Baník Sokolov80:00
 
 
W16C (7)2.2 km 85 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
15372098001Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz5:00
13412096188Fodor EszterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub43:01
18422052320Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
20372014620Patassiová MichaelaXFAR Farmaceut Bratislava46:00
10092050671Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub47:00
20342078491Palusková KatarínaXFAR Farmaceut Bratislava48:00
11712107964Vass Tünde LillaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl49:00
 
 
W18B (17)3.5 km 180 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
16387207212Szuromi HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:00
11667990601Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl36:13
11619122399Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:30
21662066452Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:00
18492052344Szokol KamillaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle57:00
18282052316Koszta KincsőSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle58:00
1062307718Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE59:00
20607203788Dambrauskaite IevaXKAU Kaunas SM Gaja60:00
14202022103Darics NikolettKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz61:00
18432052337Szabó DorinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:00
14302116223Kamenár GyöngyvérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü63:00
14232022102Takács ZsófiaKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz64:00
11689000820Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl65:00
23312072205Gubicz Kata Viola00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle66:00
1470888342Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako67:00
23322052303Borsos Veronika00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle68:00
18522019792Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:00
 
 
W18C (8)2.6 km 100 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
21081399403Pop IoanaXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia15:00
15022098004Balku NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:59
18152052301Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:22
11144616789Morva BarbaraCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes35:00
15332098005Tóth JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz36:00
15461401005Ivković SaraXOKS OK Sova37:00
18232052319Juhász BoglárkaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:00
18142052307Dabis BarbaraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle39:00
 
 
W20E (4)3.7 km 150 m15 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
17167991029Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület81:00
17582082338Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:00
20648648812Gineikaite UgneXKAU Kaunas SM Gaja84:00
15882022117Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesület85:00
 
 
W21B (23)3.5 km 180 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
18318005160Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle76:00
20562052311Kock DoraXJRL Järla IF107:48
21271005134Terekhova ValentinaXROS Rostov-on-Don109:25
16742014505Silye TímeaSAS Silvanus Sportegyesület111:00
17432056155Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn112:00
15872022116Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sportegyesület113:00
15792022150Böröcz IldikóPAK Paksi Sportegyesület114:00
17127205532Néda KatalinSIR Sirályok Sportegyesület115:00
108245978Kaszás SzilviaBSC Balatonfüredi Sport Club116:00
13802022186Molnár KrisztinaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási117:00
17801394559Hanyicska ZsaklinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei118:00
1416206235Oláh RenátaKOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo119:00
201149107Scuvee EleonoreXCIE CO LIEGE120:00
1081996Kaszás OrsolyaBSC Balatonfüredi Sport Club121:00
16922801140Goldmann DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye122:00
1704232761Dömötör CsillaSFC Széchenyi István Egyetem Sport123:00
20229966699Vorobyeva DariyaXDAR SSO MEPhI124:00
21882025050Tóth BlankaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz125:00
15892022151Tinnyei PetraPAK Paksi Sportegyesület126:00
12381009733Teini EmiliaEK Egyesületen kívüli127:00
12592009011Csike TeklaFLF Fehérlófia Sportegyesület128:00
13512006751Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület129:00
2017Stupu AncaXCSU CSU Brasov130:00
 
 
W21BShort (22)2.5 km 110 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
178245905Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei5:00
178145904Liskány DiánaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei11:48
136045232Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület13:48
12171301179Kulikova Anastasia Dr.EK Egyesületen kívüli29:53
127345975Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club34:43
14582082389Paskuj RebekaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club35:11
194053416Tóth KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:18
126845972Balogh KatalinFSC Futárok Sport Club40:26
13398041187Dékány AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:25
13408090789Dékány SzilviaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:30
16402009098Tóth EszterPVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00
209590498Hoffmann HannahXLAH LZ OMAHA47:00
1271416655Juhász DianaFSC Futárok Sport Club48:00
1923411918Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:00
10682116228Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE50:00
1460411917Paskuj SáraMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club51:00
21091399404Pop MariaXMAR Maratin Rivulus Dominarum Baia52:00
1251332807Tősi VirágESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu53:00
20451397543Dominika BškowskaXHAR Harpagan Orienteering Club54:00
2088888373Endrődi ErikaXKOV KOVZ55:00
139445994Bartók KatalinKAL Kalocsai Sport Egyesület56:00
1652505282Boczor KatalinSAS Silvanus Sportegyesület57:00
 
 
W21C (13)3.6 km 110 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
18552056173Domán FruzsinaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle25:00
11722107965Zámbó KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl25:37
1990232791Tanczer ViktóriaVTC Veszprémi Tájfutó Club54:52
11082069580Bohus MariannCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes62:33
18572050693Heuer AdriennTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle64:00
21702067271Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut65:00
146245244Takács KittiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club66:00
11592107961Simkó Andrea Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:00
16452096193Várbíró LauraPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:00
1096993Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub69:00
127045451Dávid MónikaFSC Futárok Sport Club70:00
1698443168Tóthné Juhász AndreaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye71:00
1371339888Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K72:00
 
 
W21E (13)4.6 km 235 m19 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
11918200196Haataja AnnaEK Egyesületen kívüli76:00
17737201395Weiler VirágSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:59
16161396101Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör99:00
10868648822Péntek GrétiBSC Balatonfüredi Sport Club100:00
20147210007Brandi AdrienneXCOR Corsaorientamento Club Roma101:00
12612033995Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület102:00
21292066973Sedileková ElaXSHA SK HADVEO Banska Bystrica103:00
1390416658Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv104:00
21227999997Maksimovic DragaXORT OT RTANJ105:00
18481406123Szerencsi Ildikó Dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle106:00
1158363429Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl107:00
12397200137Teini MarikaEK Egyesületen kívüli108:00
1693443161Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye109:00
 
 
W35B (10)3.5 km 140 m13 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
21691396158Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut70:00
16898000521Zsebeházy EszterSAS Silvanus Sportegyesület72:56
2006780209Knaupová IvanaXBRA Braunschweiger MTV86:28
114845311Lubinszki Mária Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl91:38
1228869Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut93:00
10392088241Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C94:00
17212045587Plavčak AnaXSOK Škofjeloški orientacijski klub95:00
15562052385Hacin Kölner IrenaXKOM Orientacijski klub Komenda96:00
2112416825Bednarikova TatianaXNER nereGIS Bratislava97:00
2026522004Bukovácová AlenaXFAR Farmaceut Bratislava98:00
 
 
W35BShort (40)2.1 km 75 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
17178131273Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület1:00
1425888366Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü5:56
14058041075Rostás AnikóKAL Kalocsai Sport Egyesület9:58
1761888364Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:24
139745229Csuka DolliKAL Kalocsai Sport Egyesület34:42
14572056180Paskuj MátyásnéMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club36:00
10162082344Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö37:00
16791393113Szunyog EmeseSAS Silvanus Sportegyesület38:00
110545281Szatmáry JuditCBD Ceglédi Bem Vasutas39:00
11322066476Magyar ÁgnesDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör40:00
17952066490Kiss-Geosits Beatrix Dr.SZT Szombathelyi Haladás VSE41:00
14922062995Szakács BeátaNAV Navigátor Sportegyesület42:00
1264364741Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE43:00
126746125Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE44:00
18302052332Mátrai SzilviaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
1041962Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:00
193145202Pelhős LíviaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:00
15322098008Tóth Illés AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz48:00
1806505204Savanya GyöngyiSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor49:00
1942332840Tóth-Buschmann IlkaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő50:00
20441416912Anna JarockaXHAR Harpagan Orienteering Club51:00
12982111509Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:00
15622069797Paradiž PetraXKOM Orientacijski klub Komenda53:00
1085505293Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club54:00
1284337869Dudokné Székelyhidi MeliGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo55:00
11972109008Hermesz ÁgnesEK Egyesületen kívüli56:00
19632032059Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:00
14092116201Laczka EditKFK KFKI Petőfi Sportkör58:00
21592079338Kovács IvettZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:00
21522079334Boldizsár Eszter Dr.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:00
196445216Jankovics HajnalkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle61:00
13382109002Dániel AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub62:00
14102116226Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör63:00
1303337885Pólik ErikaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:00
13242056104Eiplné Sipos ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club65:00
15652069834Stojan PetraXKOM Orientacijski klub Komenda66:00
11361418072Debnár ZsuzsannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:00
17481080705Hentes IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:00
16072116225Huszár PetraPVM Pécsi Vörös Meteor SK69:00
11932082424Helesfai ÉvaEK Egyesületen kívüli70:00
 
 
W40 (19)3.1 km 140 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
10462050670Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C10:00
16281396118Kovács Bernadett Dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:31
2132261793Currie ChristineXSOC Southampton Orienteering Club16:59
192145388Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:38
16157897273Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör26:40
1473411982Józsa DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako26:56
102546133Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:00
1805888362Majoros SzilviaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor29:00
19722032051Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:00
17872066487Décsey EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE31:00
15682070919Zupan RomanaXKOM Orientacijski klub Komenda32:00
20727873Hejduková JanaXKBB KOB Baník Sokolov33:00
10127740712Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub34:00
1279337872Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo35:00
20411399916Calvo NuriaXFOK Frontela OK36:00
1099332830Balázs IldikóCBD Ceglédi Bem Vasutas37:00
16134660044Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör38:00
127245167Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club39:00
1044504276Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C40:00
 
 
W45 (29)2.5 km 110 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
21771396213Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz66:00
13672019916Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle69:43
19712054401Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:26
1728307558Skerletz NoémiSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é90:24
1407232801Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör94:48
21682066468Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut95:31
17312025026Takácsné Tömördi GabriellSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é96:48
1928339831Németh ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő97:23
11771009404Artsimovich EvgeniyaEK Egyesületen kívüli99:00
11429041470Hegedűs Ágnes Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl100:00
168545322Tóthné Schuch AnikóSAS Silvanus Sportegyesület101:00
138745163Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv102:00
1922233503Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő103:00
14552087744Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club104:00
1571505232Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club105:00
15982069575Gönczi VeraPSE Postás Sport Egyesület106:00
1592416646Bozsits SzilviaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport107:00
16772082370Sziki ÁgnesSAS Silvanus Sportegyesület108:00
1128416604Asboltné Kerekes ÁgnesDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S109:00
20862061639Sárközi ZsuzsaXKLO Kolozsvári TranSilva110:00
15862022118Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület111:00
1029233618Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C112:00
1414930Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör113:00
21752025041Darabos ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz114:00
2368433026Gömöri Csilla dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör115:00
10272067297Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C116:00
12522072284Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club117:00
13628160367Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle118:00
148345101Gillichné Kalocsai AdriennMSE Megalódusz Sportegylet119:00
 
 
W50 (23)2.5 km 100 m10 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
160545553Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SK1:00
13649581212Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:39
12017205372Hölsö JaanaEK Egyesületen kívüli12:27
21242077032Juhas IrinaXOXX OK DIF12:47
1276363426Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club13:21
184046073Sallai SáraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:18
11701418069Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:03
12562072288Radics AnnaETC Egri Testedző Club26:23
1965995Kaszásné Boa ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:16
17552072227Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:00
1631363465Lukácsi Ágnes ErikaPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:00
181945227Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:00
2139348323Bäcklund EvaXTLL Trolllhattan SOK34:00
20312079495Mižúrová JanaXFAR Farmaceut Bratislava35:00
18352019798Rácz SándornéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle36:00
11872082415Clausi Carla Maria Dr.EK Egyesületen kívüli37:00
15772056160Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club38:00
199346143Tóth KárolynéVTC Veszprémi Tájfutó Club39:00
13479111113Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub40:00
16098090563Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK41:00
23732111516Fridrich ÁgnesZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:00
12452081304Whelan DeborahEK Egyesületen kívüli43:00
113545544Vadászné Kerese AndreaDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör44:00
 
 
W55 (11)2.1 km 75 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
13668211055Muzsnai Ágota Dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle76:00
1363502368Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle87:37
160345489Szerencsiné Csamangó JusztinPUS Pusztamérgesi Sportegyesület105:29
143746100Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba112:09
1593222916Szentes AnnaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport114:00
2136889143Bertalan EnikőXTAN TranSilva Kolozsvár115:00
20991710505Oswald LuiseXLAH LZ OMAHA116:00
170645435Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport117:00
100745263Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub118:00
160245366Ostorics ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület119:00
19852066472Dobszayné Czirják IldikóVTC Veszprémi Tájfutó Club120:00
 
 
W60 (12)1.9 km 60 m11 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1912448957Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:00
10014660115Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub15:24
20621408200Dambrauskiene GenuteXKAU Kaunas SM Gaja27:05
19942064264Ruth WüestXALP Alpstein-O42:38
1543218858Leonhardt GertraudXOCF OC Fürstenfeld48:39
17494660121Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
16645629Kovács OlgaSAS Silvanus Sportegyesület51:00
1675935Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület52:00
2016211838Bors CorneliaXCSU CSU Brasov53:00
1139345979Fedorcsák EszterDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:00
21197202664Esther MoosbergerXOLR OL Regio Olten55:00
15941396203Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport56:00
 
 
W65 (13)1.4 km 40 m9 ep
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
1030222979Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C71:00
102345481Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:18
21312023804Krizova ZdenkaXSKP SKP Zdar nad Sazavou75:30
1369411978Horváti IldikóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K79:22
1381363491Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási87:45
1986233530Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club92:41
135845208Komár BélánéHER Balatonalmádi Herkules Sporteg94:50
21232082999Bacanac LjubicaXOXX OK DIF95:09
18997675713Fischer Mária