MTBO Tipo kupa 2017, Český pohár - 14-15. koloSzo 2017. 09. 02. 18:48
Eredmények - Middle - 14. kolokészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (10)5,3 km 150 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1110Ondřej Staňa03BOR OK Jiskra Nový Bor33:44
2104TomᚠZrník06GIG GIGANT Orienteering34:20
3109Botond Mesics03Soproni MAFC37:45
4101Péter GöncziTipo Orienteering Club37:52
5105Ondřej Štáfek04SKL SMS Team Kladno37:57
6108František Dohnal03VSP USK Praha44:45
7102Richard Geisler07SPC SPORTICUS team55:56
8111Merse Márk Kinde04Tabáni Spartacus Sport és Körn80:49
9106Otakar Toloch09GIG GIGANT Orienteering145:25
 
112Eduard Toloch06GIG GIGANT Orienteeringhiba
 
 
 
M17 (7)8,1 km 250 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1116Mátyás Mesics00Soproni MAFC50:45
2120Daniel Břeň01SKL SMS Team Kladno52:40
3118Soma Gárdonyi02Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako55:48
4114Ondřej Kovář02VPM KOS Slavia Plzeň56:48
5117Keve GöncziTipo Orienteering Club61:44
6115TomᚠHumlíček01SBK KOB Start Blansko65:18
7113Florian Resch02Diósgyőri Tájfutó Club87:53
 
 
 
M20 (3)11,9 km 375 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1123MatyᚠLudvík98STB TJ Stadion Nový Bor57:06
2121TomᚠHruška00ABR A-team NOVO Bruntál66:10
3125Bernhard Resch98Diósgyőri Tájfutó Club88:05
 
 
 
M21A (17)12,7 km 430 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1143Petr Sedláček81TSU LKT 80 Šumperk64:37
2132Aleš Buchtík82XBM PELL´S ABND RACING TEAM68:44
3134Roman Daněk75SBK KOB Start Blansko71:15
4142Jakub Jirka79VPM KOS Slavia Plzeň71:25
5136Pavel Müller79JEP Jehlanka Team73:01
6131Milan Boček92TBM KOS TJ Tesla Brno73:26
7130Michal Jirka84SBK KOB Start Blansko77:26
8139Jan Urban75SBK KOB Start Blansko80:24
9133Filip Pucher74ZUP MTBO ČZU Praha82:25
10127Radek Pavlík68ABR A-team NOVO Bruntál83:05
11128Michal Geisler75SPC SPORTICUS team84:41
12140Václav Šimon91LBE TJ Lokomotiva Beroun85:32
13135TomᚠHavlíček87KNC Sokol Kostelec n. Č. l.86:08
14126Josef Maňásek78SVR TJ Švýcárna87:01
15144Milan Rovensky77Individuals/No club (AUT)88:03
16145Tamás Máthé77Tipo Orienteering Club97:55
 
129Petr Uhmann83TBM KOS TJ Tesla Brnon.i.
 
 
 
M21B (10)10,2 km 225 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1152Jan Skoupý94GIG GIGANT Orienteering52:45
2150Martin NetukaXHK Racing team Hradec Králové58:19
3157Jiří Šafek76SBK KOB Start Blansko61:20
4147Miroslav Hodoň81GIG GIGANT Orienteering62:04
5151Josef Jiráček85SBK KOB Start Blansko62:09
6153Aleš Humlíček75SBK KOB Start Blansko64:28
7149Robert Urbaník70VLI Slavia Liberec orienteering66:06
8154Aleš Bitter88KNC Sokol Kostelec n. Č. l.111:45
 
155Gábor Dinyák81Veszprémi Tájfutó Clubn.i.
148Jan Sochor69SBK KOB Start Blanskon.i.
 
 
 
M21C (10)8,2 km 280 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1166Péter Vajda80Tapolcai Honvéd SE53:25
2167TomᚠPopule88LPM OK Lokomotiva Plzeň56:23
3162Zoltán Hidas79Silvanus Sportegyesület56:33
4168LukᚠKönig80SBK KOB Start Blansko61:16
5163Kornél Csordás77Rehab SC75:52
6169Béla Lindenberger86Individuals/No club (HUN)94:39
7161Amondó Szegi64VELORUN95:48
8164Kálmán Kinde68Tabáni Spartacus Sport és Körn98:44
9158Csaba Szabó70Soproni MAFC114:56
 
159Ágoston Ember78Mecsek Maraton Teamn.i.
 
 
 
M21E (19)13,5 km 515 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1188Martin Ševčík76TBM KOS TJ Tesla Brno63:50
2184Honza Svoboda79SMR SNS Smržovka65:36
3179Vojtěch Ludvík93STB TJ Stadion Nový Bor65:39
4185Jaroslav Rygl70TBM KOS TJ Tesla Brno69:14
4177László Rózsa83Megalódusz SE69:14
6187Radek Vala84ABR A-team NOVO Bruntál69:39
7190Ádám Beöthy90KFKI Petőfi SK69:59
8176Zoltán Tóth78Silvanus Sportegyesület70:07
9180Martin Štěpánek73TBM KOS TJ Tesla Brno71:14
10186Martin Štěňha76SPC SPORTICUS team71:53
11181Václav Šňupárek95TZL SKOB Zlín72:25
12189Jan Lauerman74SJI OK Jihlava73:45
13175Csaba Bedő92Balatonfüredi Sport Club75:22
14182Miroslav Rygl72TBM KOS TJ Tesla Brno77:28
15174TomᚠBezouška76SPC SPORTICUS team82:06
16183Jan Graubner82TZL SKOB Zlín85:38
17178Géza Jenes91Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako95:22
18170Pavel Štáfek74SKL SMS Team Kladno96:58
 
172Ágoston Fekete97Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
 
 
 
M40 (18)11,9 km 375 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Pavel Bureš75XBM PELL´S ABND RACING TEAM51:53
2204Alexandr Toloch70GIG GIGANT Orienteering55:01
3202Dietmar DörflekIndividuals/No club (AUT)56:07
4197Petr Jašek76ABR A-team NOVO Bruntál56:26
5205Dániel Marosffy73Orvosegyetem SC57:53
6200Jan Skoupý70GIG GIGANT Orienteering59:06
7195Jan Král69XBM PELL´S ABND RACING TEAM62:12
8208Martin Šňupárek71XBM PELL´S ABND RACING TEAM63:06
9192Zoltán Viraszkó73Diósgyőri Tájfutó Club64:57
10193TomᚠPodmolík69TZL SKOB Zlín67:38
11194TomᚠZrník71GIG GIGANT Orienteering67:40
12198Martin Kunz71GIG GIGANT Orienteering68:47
13199Péter Mesics67Soproni MAFC72:32
14207Gábor Kárpáti76Műegyetemi Atlétikai és Footba75:21
15203Péter LizánIndividuals/No club (HUN)76:13
16201Michal Švarcbach70KNC Sokol Kostelec n. Č. l.85:06
17209András Holluby71Postás Sport Egyesület98:40
 
196Péter Mörk67Mazsola Tájfutó és Természetbanfb
 
 
 
M50 (22)8,4 km 295 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1230Tamás Egei63Tabáni Spartacus Sport és Körn48:23
2232Jiří Král59TSU LKT 80 Šumperk53:00
3222Peter Mlynárik65VBA ŠK VAZKA Bratislava57:20
4215Tamás Jankó58Hegyisport Szentendre Egyesüle59:16
5214Zbyněk Pospíšek60TBM KOS TJ Tesla Brno59:30
6221Ágoston Dosek55Orvosegyetem SC59:44
7224Rudolf Kolář63ABR A-team NOVO Bruntál59:57
8228Miklós Mets61Orvosegyetem SC62:19
9227Jaromír Vrábel61ABR A-team NOVO Bruntál67:09
10218Zsolt Weiler62Tabáni Spartacus Sport és Körn70:03
11234Josef Doležal61VAM OOB Vamberk72:10
12233Václav Štěpánský61TBM KOS TJ Tesla Brno74:22
13223Attila Dalos67Műegyetemi Atlétikai és Footba74:44
14216Lubomír Němec62ABR A-team NOVO Bruntál75:50
15231Tibor Molnár63Soproni MAFC78:59
16217Jozef Jánoška59RBA TJ Rapid Bratislava80:57
17212Vlastimil Autrata60RCP RC&P TEAM Bratislava86:06
18225Gábor BenkeTipo Orienteering Club86:34
19213Vladimír Maliňák59KVS SKOB Kobra Vsetín93:46
20219Tamás Szabó65Soproni MAFC95:59
21229Kurt Resch63Diósgyőri Tájfutó Club112:31
22211Pavel Kuchař60SJC Sportcentrum Jičín131:23
 
 
 
M60 (10)8,2 km 280 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1240Walter Dravetz54TZL SKOB Zlín55:50
2243Fink Karl49OLC Graz71:56
3241Wolf Eberle45HSV Aigen72:33
4246Jan Vojtášek53ABR A-team NOVO Bruntál76:39
5236Zoltán Kiss56Műegyetemi Atlétikai és Footba77:44
6238Sándor Hidas48Silvanus Sportegyesület118:49
7244László Bunyik54MEAFC124:37
 
237Luděk Kadlec56VEY YETTI Vejprtynfb
242Petr Ludvík57STB TJ Stadion Nový Born.i.
235Zoltán Boros48Hegyisport Szentendre Egyesülen.i.
 
 
 
W14 (7)5,3 km 150 m6 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1250Veronika Burešová05XBM PELL´S ABND RACING TEAM39:07
2254Denisa Králová05TBM KOS TJ Tesla Brno53:42
3255Pavlína Zemková05SLA SKOB Slaný73:12
4247Borbála Tóth-Almási04Diósgyőri Tájfutó Club81:08
 
251Jolana Králová03TBM KOS TJ Tesla Brnohiba
252Natali Chamrada04Individuals/No club (CZE)hiba
248Tereza Kadlecová06VEY YETTI Vejprtyhiba
 
 
 
W17 (4)7,5 km 215 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1259Rozálie Kuchařová02SJC Sportcentrum Jičín48:57
2257Csilla Gárdonyi01Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako53:02
3261Alexandra Svobodová00VPM KOS Slavia Plzeň58:06
4256Dorottya Hajnal00Tabáni Spartacus Sport és Körn70:01
 
 
 
W21A (12)9,3 km 220 m11 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1276Adéla Chromá88TBM KOS TJ Tesla Brno51:20
2265Markéta Uhnavá84SBK KOB Start Blansko51:52
3263Barbora Chudíková78SJI OK Jihlava53:06
4267Ewa Haltof94ABR A-team NOVO Bruntál53:44
5264Katja Walther78OLT Transdanubien59:23
6268Valerie Kamererová94STB TJ Stadion Nový Bor59:56
7274Soňa Beržinská85SBK KOB Start Blansko64:56
8270Petra Jirková84VPM KOS Slavia Plzeň68:56
9271Lenka Csakvaryová83SBK KOB Start Blansko70:03
10273Zdeňka Křivancová94LBE TJ Lokomotiva Beroun71:07
11262Jana Königová86SBK KOB Start Blansko71:53
12269Káa Hanajová84SMR SNS Smržovka72:50
 
 
 
W21B (6)7,3 km 235 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1278Adrienn Horváth85Individuals/No club (HUN)63:14
2279Krisztina Nagy76Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:57
3280Eszter Hidas-Mészáros82Silvanus Sportegyesület100:12
4282Marcela Večeřová88ABR A-team NOVO Bruntál108:20
5283Ágnes Vajda-Kovács82Tapolcai Honvéd SE109:39
6281Gabriella Erős72Soproni MAFC124:23
 
 
 
W21E (7)11,2 km 350 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1291Michaela Lacigová81VSP USK Praha66:18
2288Martina Tichovská86VSP USK Praha66:29
3290Štěpánka Staňková89TSU LKT 80 Šumperk69:08
4292Veronika Cseh70Megalódusz SE75:02
5289Vilma Králová99TZL SKOB Zlín75:21
6293Noémi Benke81Orvosegyetem SC79:58
7286Erzsébet Pénzes70Diósgyőri Tájfutó Club86:35
 
 
 
W40 (12)7,5 km 215 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1299Orsolya Marosffy72Orvosegyetem SC46:40
2294Dagmar Podmolíková71TZL SKOB Zlín50:12
3305Kateřina Humlíčková76SBK KOB Start Blansko51:51
4304Šárka Jašková77ABR A-team NOVO Bruntál52:24
5300Katalin LendvaiIndividuals/No club (HUN)59:14
6295Dana Králová76XBM PELL´S ABND RACING TEAM63:46
7301Helena Zemková74SLA SKOB Slaný64:57
8302Lavinia Török72Orvosegyetem SC68:44
9296Michaela Chmelíková75GIG GIGANT Orienteering69:58
10306Alice Michálková76GIG GIGANT Orienteering79:07
11307Ágnes Cseresnyés68Tipo Orienteering Club100:11
12303Bohumila Klangová76SBK KOB Start Blansko101:08
 
 
 
W50 (10)6,2 km 185 m8 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1318Jindra Dohnalová62VIP SK VIPrahlo34:45
2313Tajana Jánošková60RBA TJ Rapid Bratislava42:34
3315Dana Králová58TSU LKT 80 Šumperk43:17
4317Jaroslava Švarcbachová67KNC Sokol Kostelec n. Č. l.43:32
5309Eva Maliňáková65TSU LKT 80 Šumperk44:31
6312Ivana Abelová67STB TJ Stadion Nový Bor45:20
7314Luisa Pospíšková59TBM KOS TJ Tesla Brno55:22
8310Eva Kralova47VBA ŠK VAZKA Bratislava<