MTBO Tipo kupa 2017, Český pohár - 14-15. koloSzo 2017. 09. 02. 18:49
Részidős eredmények - Middle - 14. kolokészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (10)5,3 km 150 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(56)3(83)4(162)5(42)6(100)Cél
 
1110Ondřej Staňa33:446:3013:5418:5423:4829:0332:5133:44
BOR OK Jiskra Nový Bor6:307:245:004:545:153:480:53
2104TomᚠZrník34:204:4211:3418:0322:1227:1633:1334:20
GIG GIGANT Orienteering4:426:526:294:095:045:571:07
3109Botond Mesics37:458:2615:3819:0825:5832:5336:5237:45
Soproni MAFC8:267:123:306:506:553:590:53
4101Péter Gönczi37:528:0615:5019:5024:3028:5536:5637:52
Tipo Orienteering Club8:067:444:004:404:258:010:56
5105Ondřej Štáfek37:577:3515:1318:5226:5533:0037:0337:57
SKL SMS Team Kladno7:357:383:398:036:054:030:54
6108František Dohnal44:455:2114:5919:5726:2438:1443:2244:45
VSP USK Praha5:219:384:586:2711:505:081:23
7102Richard Geisler55:568:1320:2627:0038:3449:3154:4655:56
SPC SPORTICUS team8:1312:136:3411:3410:575:151:10
8111Merse Márk Kinde80:4910:4025:5240:2355:1967:5479:2680:49
Tabáni Spartacus Sport és Körn10:4015:1214:3114:5612:3511:321:23
9106Otakar Toloch145:2513:1124:0342:45124:50137:14144:09145:25
GIG GIGANT Orienteering13:1110:5218:4282:0512:246:551:16
 
112Eduard Tolochhiba7:4918:50--------------------65:06
GIG GIGANT Orienteering7:4911:0146:16
 
 
 
M17 (7)8,1 km 250 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(31)3(62)4(90)5(91)6(161)7(162)8(78)9(42)10(100)Cél
 
1116Mátyás Mesics50:454:3210:0014:0823:2727:0033:5137:3441:2645:2249:4950:45
Soproni MAFC4:325:284:089:193:336:513:433:523:564:270:56
2120Daniel Břeň52:405:0210:0115:4524:2627:4035:3939:0143:2347:2151:4952:40
SKL SMS Team Kladno5:024:595:448:413:147:593:224:223:584:280:51
3118Soma Gárdonyi55:485:2510:4714:2524:4428:0637:4542:1047:5550:5754:4955:48
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:255:223:3810:193:229:394:255:453:023:520:59
4114Ondřej Kovář56:484:439:3213:1229:5833:1742:1045:4450:0352:4455:5856:48
VPM KOS Slavia Plzeň4:434:493:4016:463:198:533:344:192:413:140:50
5117Keve Gönczi61:447:2813:2417:3028:1431:3540:4448:0253:4857:0160:5061:44
Tipo Orienteering Club7:285:564:0610:443:219:097:185:463:133:490:54
6115TomᚠHumlíček65:184:5610:1413:5131:1137:0346:5551:0156:1960:3564:2165:18
SBK KOB Start Blansko4:565:183:3717:205:529:524:065:184:163:460:57
7113Florian Resch87:5311:2119:4729:5843:2547:3558:2869:5575:4281:0986:5387:53
Diósgyőri Tájfutó Club11:218:2610:1113:274:1010:5311:275:475:275:441:00
 
 
 
M20 (3)11,9 km 375 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(82)2(31)3(70)4(90)5(91)6(83)7(56)8(88)9(85)10(170)11(162)12(46)13(43)14(100)
Cél
 
1123MatyᚠLudvík57:065:2810:0116:0721:4024:1330:1832:3534:2042:0245:0048:4551:2355:2256:15
STB TJ Stadion Nový Bor5:284:336:065:332:336:052:171:457:422:583:452:383:590:53
57:06
0:51
2121TomᚠHruška66:106:1311:0418:0623:5326:3233:0235:3537:2745:5148:5857:4561:0264:3265:17
ABR A-team NOVO Bruntál6:134:517:025:472:396:302:331:528:243:078:473:173:300:45
66:1052:36
0:53*67
3125Bernhard Resch88:058:4217:5029:4537:1640:2851:4155:0457:1868:1572:3478:0680:4386:0887:06
Diósgyőri Tájfutó Club8:429:0811:557:313:1211:133:232:1410:574:195:322:375:250:58
88:05
0:59
 
 
 
M21A (17)12,7 km 430 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(74)2(72)3(73)4(79)5(84)6(63)7(85)8(78)9(59)10(67)11(46)12(43)13(100)Cél
 
1143Petr Sedláček64:373:538:4425:4527:5338:5345:3551:0253:3255:0756:5759:2662:5963:4864:37
TSU LKT 80 Šumperk3:534:5117:012:0811:006:425:272:301:351:502:293:330:490:49
2132Aleš Buchtík68:445:3610:5529:4432:0143:4948:2054:1656:3858:3660:2563:3767:0567:5468:44
XBM PELL´S ABND RACING TEAM5:365:1918:492:1711:484:315:562:221:581:493:123:280:490:50
3134Roman Daněk71:155:5711:0631:3433:5245:2050:1656:5159:3961:1062:5465:1168:5470:1871:15
SBK KOB Start Blansko5:575:0920:282:1811:284:566:352:481:311:442:173:431:240:57
4142Jakub Jirka71:254:5210:1628:0930:2343:3148:2755:5658:3360:1362:0565:2069:1270:3271:25
VPM KOS Slavia Plzeň4:525:2417:532:1413:084:567:292:371:401:523:153:521:200:52
5136Pavel Müller73:014:259:5127:4930:2645:3850:4457:3960:3462:2564:2066:5471:1072:1273:01
JEP Jehlanka Team4:255:2617:582:3715:125:066:552:551:511:552:344:161:020:49
6131Milan Boček73:264:3610:0630:5033:0946:5352:2458:1960:4162:2864:2967:2971:1872:3673:26
TBM KOS TJ Tesla Brno4:365:3020:442:1913:445:315:552:221:472:013:003:491:180:50
7130Michal Jirka77:264:1710:0426:2528:5341:3247:0157:4961:0463:0465:1367:5074:3175:4277:26
SBK KOB Start Blansko4:175:4716:212:2812:395:2910:483:152:002:092:376:411:111:44
8139Jan Urban80:245:0010:3331:5634:3448:3255:3464:4067:5469:4671:3674:2678:3279:2580:24
SBK KOB Start Blansko5:005:3321:232:3813:587:029:063:141:521:502:504:060:530:59
9133Filip Pucher82:255:5012:0032:2035:2649:3756:0165:2268:4070:4172:4876:0880:1981:3582:25
ZUP MTBO ČZU Praha5:506:1020:203:0614:116:249:213:182:012:073:204:111:160:50
10127Radek Pavlík83:054:3811:0231:3334:5847:5753:4967:1769:4771:3273:2977:1081:0782:1183:05
ABR A-team NOVO Bruntál4:386:2420:313:2512:595:5213:282:301:451:573:413:571:040:54
11128Michal Geisler84:415:3311:1630:2933:5150:1058:2168:0071:4073:2775:2478:0482:2783:3784:41
SPC SPORTICUS team5:335:4319:133:2216:198:119:393:401:471:572:404:231:101:04
12140Václav Šimon85:324:4211:1835:1538:1153:3960:3068:4872:1374:1876:3379:3983:3684:3585:32
LBE TJ Lokomotiva Beroun4:426:3623:572:5615:286:518:183:252:052:153:063:570:590:57
13135TomᚠHavlíček86:084:5311:1832:0434:4850:5360:1168:4472:1774:2576:3379:3684:2585:1986:08
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.4:536:2520:462:4416:059:188:333:332:082:083:034:490:540:49
14126Josef Maňásek87:018:1113:3332:0334:5249:3758:1271:2373:4175:2977:3381:0785:0486:1387:01
SVR TJ Švýcárna8:115:2218:302:4914:458:3513:112:181:482:043:343:571:090:48
15144Milan Rovensky88:035:0911:1031:1933:4960:3765:3272:5275:3077:3879:3181:5886:1287:0788:03
Individuals/No club (AUT)5:096:0120:092:3026:484:557:202:382:081:532:274:140:550:56
16145Tamás Máthé97:554:129:3929:1232:2161:5469:0577:1981:1883:0684:5687:3395:3996:5297:55
Tipo Orienteering Club4:125:2719:333:0929:337:118:143:591:481:502:378:061:131:03
 
129Petr Uhmannn.i.
TBM KOS TJ Tesla Brno
 
 
 
M21B (10)10,2 km 225 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(82)3(72)4(73)5(44)6(79)7(75)8(78)9(67)10(162)11(34)12(46)13(100)Cél
 
1152Jan Skoupý52:454:497:589:3528:4130:3832:2637:1541:1443:4944:3146:4847:5851:5252:45
GIG GIGANT Orienteering4:493:091:3719:061:571:484:493:592:350:422:171:103:540:53
2150Martin Netuka58:196:4410:2412:1332:4134:4737:0342:0646:3149:1049:5851:5253:2157:2358:19
XHK Racing team Hradec Králové6:443:401:4920:282:062:165:034:252:390:481:541:294:020:56
3157Jiří Šafek61:207:0710:5213:0433:3335:1737:3443:2748:2250:5951:5654:2655:5360:2761:20
SBK KOB Start Blansko7:073:452:1220:291:442:175:534:552:370:572:301:274:340:53
4147Miroslav Hodoň62:046:279:4912:0533:0734:5937:2444:2250:1352:5553:3756:0757:3661:1362:04
GIG GIGANT Orienteering6:273:222:1621:021:522:256:585:512:420:422:301:293:370:51
5151Josef Jiráček62:097:1610:4113:4834:3936:5739:0444:5750:0752:4253:3055:2656:5161:1262:09
SBK KOB Start Blansko7:163:253:0720:512:182:075:535:102:350:481:561:254:210:57
6153Aleš Humlíček64:287:2311:0813:5134:4737:0339:4445:3750:4453:1754:0956:0857:2962:4464:28
SBK KOB Start Blansko7:233:452:4320:562:162:415:535:072:330:521:591:215:151:44
7149Robert Urbaník66:065:138:3810:5936:2439:0041:1647:5653:5756:5357:4259:3861:0365:1466:06
VLI Slavia Liberec orienteering5:133:252:2125:252:362:166:406:012:560:491:561:254:110:52
8154Aleš Bitter111:454:467:289:2783:5686:3888:5894:4099:40102:22103:10105:16106:43110:52111:45
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.4:462:421:5974:292:422:205:425:002:420:482:061:274:090:53
 
155Gábor Dinyákn.i.
Veszprémi Tájfutó Club
148Jan Sochorn.i.
SBK KOB Start Blansko
 
 
 
M21C (10)8,2 km 280 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(71)2(169)3(72)4(62)5(90)6(91)7(52)8(165)9(161)10(35)11(100)Cél
 
1166Péter Vajda53:254:5610:0113:4617:1726:0729:0036:1237:3741:2649:1252:3253:25
Tapolcai Honvéd SE4:565:053:453:318:502:537:121:253:497:463:200:53
2167TomᚠPopule56:234:539:4614:0117:3427:0030:0137:4539:0642:5150:2355:2556:23
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:534:534:153:339:263:017:441:213:457:325:020:58
3162Zoltán Hidas56:334:359:3612:5516:2926:2229:4038:4440:0444:1251:5555:4356:33
Silvanus Sportegyesület4:355:013:193:349:533:189:041:204:087:433:480:50
4168LukᚠKönig61:165:3111:2216:0320:0132:0435:3743:1944:4648:2556:3160:2261:16
SBK KOB Start Blansko5:315:514:413:5812:033:337:421:273:398:063:510:54
5163Kornél Csordás75:525:1810:1714:1117:4836:5640:4859:1260:4064:0971:4974:5875:5248:09
Rehab SC5:184:593:543:3719:083:5218:241:283:297:403:090:54*161
55:12
*165
6169Béla Lindenberger94:395:1822:5429:5839:2650:1153:4565:3470:4075:5089:1293:4994:39
Individuals/No club (HUN)5:1817:367:049:2810:453:3411:495:065:1013:224:370:50
7161Amondó Szegi95:4811:0023:0034:2641:0652:2556:0566:0170:0676:2988:3894:4695:48
VELORUN11:0012:0011:266:4011:193:409:564:056:2312:096:081:02
8164Kálmán Kinde98:449:4916:1022:2028:2363:2267:2176:5179:0784:0393:0797:4398:44
Tabáni Spartacus Sport és Körn9:496:216:106:0334:593:599:302:164:569:044:361:01
9158Csaba Szabó114:569:1016:4828:3834:3450:4155:3976:1678:5689:06106:31113:23114:56
Soproni MAFC9:107:3811:505:5616:074:5820:372:4010:1017:256:521:33
 
159Ágoston Embern.i.
Mecsek Maraton Team
 
 
 
M21E (19)13,5 km 515 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(71)2(72)3(73)4(79)5(75)6(76)7(69)8(77)9(78)10(167)11(160)12(161)13(46)14(43)
15(100)Cél
 
1188Martin Ševčík63:503:357:5022:1224:1728:0235:0639:4544:2648:3450:2651:1254:4858:4362:01
TBM KOS TJ Tesla Brno3:354:1514:222:053:457:044:394:414:081:520:463:363:553:18
63:0263:50
1:010:48
2184Honza Svoboda65:363:348:1922:4624:4528:4035:2240:2045:4149:5451:4952:3556:3960:3964:12
SMR SNS Smržovka3:344:4514:271:593:556:424:585:214:131:550:464:044:003:33
64:4665:36
0:340:50
3179Vojtěch Ludvík65:393:207:3623:1925:3731:0137:3941:3846:1650:1952:3053:1357:1460:5764:01
STB TJ Stadion Nový Bor3:204:1615:432:185:246:383:594:384:032:110:434:013:433:04
64:5265:39
0:510:47
4185Jaroslav Rygl69:143:488:5524:0926:4431:1138:3242:5648:0952:4154:5755:4960:4164:4067:39
TBM KOS TJ Tesla Brno3:485:0715:142:354:277:214:245:134:322:160:524:523:592:59
68:2569:14
0:460:49
4177László Rózsa69:143:398:2323:1725:4730:0737:3442:4748:4053:1755:1656:0560:3164:4867:41
Megalódusz SE3:394:4414:542:304:207:275:135:534:371:590:494:264:172:53
68:2969:14
0:480:45
6187Radek Vala69:394:018:4722:1124:1528:2140:5045:0650:1654:2956:2357:0460:5164:4568:05
ABR A-team NOVO Bruntál4:014:4613:242:044:0612:294:165:104:131:540:413:473:543:20
68:5469:39
0:490:45
7190Ádám Beöthy69:593:078:0423:1625:4330:2238:3043:0848:5153:4155:4856:3860:4764:5768:22
KFKI Petőfi SK3:074:5715:122:274:398:084:385:434:502:070:504:094:103:25
69:0969:59
0:470:50
8176Zoltán Tóth70:074:089:4225:3727:4032:0339:3643:4448:5553:4855:5656:4560:4764:5568:16
Silvanus Sportegyesület4:085:3415:552:034:237:334:085:114:532:080:494:024:083:21
69:1170:07
0:550:56
9180Martin Štěpánek71:143:598:4823:5426:0630:3938:3343:3449:0153:3455:4756:3961:2565:4669:27
TBM KOS TJ Tesla Brno3:594:4915:062:124:337:545:015:274:332:130:524:464:213:41
70:2571:14
0:580:49
10186Martin Štěňha71:534:179:2126:0728:1432:4040:4545:4751:1455:4357:5558:4062:3766:3370:09
SPC SPORTICUS team4:175:0416:462:074:268:055:025:274:292:120:453:573:563:36
71:0271:53
0:530:51
11181Václav Šňupárek72:253:388:4023:5726:4931:0738:3644:5450:0955:2557:4258:2962:1566:5170:40
TZL SKOB Zlín3:385:0215:172:524:187:296:185:155:162:170:473:464:363:49
71:3572:25
0:550:50
12189Jan Lauerman73:454:039:0725:2227:5032:0639:4144:3250:2255:0758:1559:0263:5168:2772:06
SJI OK Jihlava4:035:0416:152:284:167:354:515:504:453:080:474:494:363:39
72:5673:45
0:500:49
13175Csaba Bedő75:224:049:0523:4226:0730:4238:2944:2750:2157:2860:4161:2965:3770:1073:36
Balatonfüredi Sport Club4:045:0114:372:254:357:475:585:547:073:130:484:084:333:26
74:3475:22
0:580:48
14182Miroslav Rygl77:285:1310:4426:3529:2334:0541:5746:5752:4157:4359:5460:4467:2371:5375:54
TBM KOS TJ Tesla Brno5:135:3115:512:484:427:525:005:445:022:110:506:394:304:01
76:4077:28
0:460:48
15174TomᚠBezouška82:065:1911:2631:3033:5839:0947:4155:1560:5865:5268:0268:4772:4976:5880:18
SPC SPORTICUS team5:196:0720:042:285:118:327:345:434:542:100:454:024:093:20
81:1182:06
0:530:55
16183Jan Graubner85:384:1110:4929:0231:0935:4546:3553:0461:0966:3369:5970:4875:2579:4083:52
TZL SKOB Zlín4:116:3818:132:074:3610:506:298:055:243:260:494:374:154:12
84:4685:38
0:540:52
17178Géza Jenes95:225:0413:4832:4235:3641:5851:0958:2165:0572:0675:0176:1282:1888:4193:13
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:048:4418:542:546:229:117:126:447:012:551:116:066:234:32
94:2795:22
1:140:55
18170Pavel Štáfek96:584:3610:0529:4233:1439:0849:2959:3267:4474:3578:4279:3985:1890:3895:00
SKL SMS Team Kladno4:365:2919:373:325:5410:2110:038:126:514:070:575:395:204:22
96:0796:58
1:070:51
 
172Ágoston Feketen.i.
Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
 
 
 
M40 (18)11,9 km 375 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(82)2(31)3(70)4(90)5(91)6(83)7(56)8(88)9(85)10(170)11(162)12(46)13(43)14(100)
Cél
 
1206Pavel Bureš51:534:459:0114:2119:1821:3327:3529:3631:1238:0740:4444:0245:4449:1851:07
XBM PELL´S ABND RACING TEAM4:454:165:204:572:156:022:011:366:552:373:181:423:341:49
51:53
0:46
2204Alexandr Toloch55:015:239:3116:1821:2823:5729:4131:4633:2240:4343:5947:3849:2653:1954:12
GIG GIGANT Orienteering5:234:086:475:102:295:442:051:367:213:163:391:483:530:53
55:01
0:49
3202Dietmar Dörflek56:075:3110:3516:0621:2423:5929:2032:0134:0741:2244:3948:2850:0854:0255:19
Individuals/No club (AUT)5:315:045:315:182:355:212:412:067:153:173:491:403:541:17
56:07
0:48
4197Petr Jašek56:265:269:5816:2021:2423:5630:5233:0534:4042:1245:0349:0650:4854:4455:36
ABR A-team NOVO Bruntál5:264:326:225:042:326:562:131:357:322:514:031:423:560:52
56:26
0:50
5205Dániel Marosffy57:535:139:4918:2223:5726:2933:0235:1236:4844:0247:0450:4352:2556:0857:05
Orvosegyetem SC5:134:368:335:352:326:332:101:367:143:023:391:423:430:57
57:53
0:48
6200Jan Skoupý59:065:4810:4217:2222:5025:3831:5134:1235:5243:1446:1950:2052:1057:1558:10
GIG GIGANT Orienteering5:484:546:405:282:486:132:211:407:223:054:011:505:050:55
59:06
0:56
7195Jan Král62:126:1011:1318:4424:3727:2334:2036:4438:3647:3350:3154:4756:4260:1961:18
XBM PELL´S ABND RACING TEAM6:105:037:315:532:466:572:241:528:572:584:161:553:370:59
62:12
0:54
8208Martin Šňupárek63:066:0412:5519:2125:0028:2535:1137:3939:1947:0450:0355:2757:1561:0762:15
XBM PELL´S ABND RACING TEAM6:046:516:265:393:256:462:281:407:452:595:241:483:521:08
63:06
0:51
9192Zoltán Viraszkó64:578:4713:4320:3426:1428:5937:5440:1842:1050:2753:3757:3959:3863:0464:05
Diósgyőri Tájfutó Club8:474:566:515:402:458:552:241:528:173:104:021:593:261:01
64:57
0:52
10193TomᚠPodmolík67:387:1415:1122:1527:5030:3637:2340:3042:4751:2054:5259:0261:2465:4166:43
TZL SKOB Zlín7:147:577:045:352:466:473:072:178:333:324:102:224:171:02
67:38
0:55
11194TomᚠZrník67:407:0012:0618:1323:4726:3034:0739:4641:4850:1853:4258:5861:3165:3266:40
GIG GIGANT Orienteering7:005:066:075:342:437:375:392:028:303:245:162:334:011:08
67:40
1:00
12198Martin Kunz68:477:5913:3820:3327:5731:0738:1640:4942:4051:4156:4360:4562:4766:4267:55
GIG GIGANT Orienteering7:595:396:557:243:107:092:331:519:015:024:022:023:551:13
68:47
0:52
13199Péter Mesics72:327:0712:5820:1328:5432:0538:5841:4644:0853:2757:4862:5865:1369:5671:28
Soproni MAFC7:075:517:158:413:116:532:482:229:194:215:102:154:431:32
72:32
1:04
14207Gábor Kárpáti75:216:4713:2021:5428:0831:1338:1641:2643:2854:2358:1863:4365:5873:0074:22
Műegyetemi Atlétikai és Footba6:476:338:346:143:057:033:102:0210:553:555:252:157:021:22
75:21
0:59
15203Péter Lizán76:137:5413:4023:0029:3532:1642:4945:2847:2655:5460:2265:5469:1073:2675:14
Individuals/No club (HUN)7:545:469:206:352:4110:332:391:588:284:285:323:164:161:48
76:13
0:59
16201Michal Švarcbach85:066:2412:3220:2527:3931:5741:2444:2446:2157:1770:4475:5678:1682:5584:05
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.6:246:087:537:144:189:273:001:5710:5613:275:122:204:391:10
85:06
1:01
17209András Holluby98:406:2911:4850:5556:4260:0466:5469:2271:3881:4284:5389:0290:5296:3597:48
Postás Sport Egyesület6:295:1939:075:473:226:502:282:1610:043:114:091:505:431:13
98:40
0:52
 
196Péter Mörknfb9:0818:4932:2142:1045:5353:3357:5660:15------------------------------
Mazsola Tájfutó és Természetba9:089:4113:329:493:437:404:232:19
73:47
13:32
 
 
 
M50 (22)8,4 km 295 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(74)2(72)3(34)4(52)5(165)6(160)7(42)8(85)9(45)10(100)Cél
 
1230Tamás Egei48:235:3111:1021:1527:1028:2432:4338:2841:0244:2147:3348:23
Tabáni Spartacus Sport és Körn5:315:3910:055:551:144:195:452:343:193:120:50
2232Jiří Král53:004:1610:3525:1230:2731:3537:2242:3345:2948:2352:0653:0023:09
TSU LKT 80 Šumperk4:166:1914:375:151:085:475:112:562:543:430:54*162
3222Peter Mlynárik57:204:269:4325:0730:3034:4040:1846:1249:1652:3656:2657:20
VBA ŠK VAZKA Bratislava4:265:1715:245:234:105:385:543:043:203:500:54
4215Tamás Jankó59:165:0111:4526:1132:1233:4639:5547:1150:4154:0558:1459:16
Hegyisport Szentendre Egyesüle5:016:4414:266:011:346:097:163:303:244:091:02
5214Zbyněk Pospíšek59:305:0110:5526:2233:5635:3441:3048:1951:2154:3658:3159:30
TBM KOS TJ Tesla Brno5:015:5415:277:341:385:566:493:023:153:550:59
6221Ágoston Dosek59:444:2710:5426:1332:1135:0841:1749:0352:0955:3158:5559:44
Orvosegyetem SC4:276:2715:195:582:576:097:463:063:223:240:49
7224Rudolf Kolář59:574:119:4625:2233:0535:4042:1548:2651:2955:1759:0959:57
ABR A-team NOVO Bruntál4:115:3515:367:432:356:356:113:033:483:520:48
8228Miklós Mets62:196:2213:1129:0234:5836:5143:3150:3454:1457:1461:2162:19
Orvosegyetem SC6:226:4915:515:561:536:407:033:403:004:070:58
9227Jaromír Vrábel67:095:3312:4727:5437:0438:5146:4354:4958:2261:3766:1667:09
ABR A-team NOVO Bruntál5:337:1415:079:101:477:528:063:333:154:390:53
10218Zsolt Weiler70:037:1513:2131:3138:3840:4848:0556:1459:5563:4668:5370:03
Tabáni Spartacus Sport és Körn7:156:0618:107:072:107:178:093:413:515:071:10
11234Josef Doležal72:104:4413:0933:5541:5743:2450:4358:3262:1466:4371:0772:10
VAM OOB Vamberk4:448:2520:468:021:277:197:493:424:294:241:03
12233Václav Štěpánský74:226:5612:4935:2442:2544:2050:2058:3163:5568:1673:2474:22
TBM KOS TJ Tesla Brno6:565:5322:357:011:556:008:115:244:215:080:58
13223Attila Dalos74:446:1913:1233:4141:0243:5251:2760:2364:1368:5773:3974:44
Műegyetemi Atlétikai és Footba6:196:5320:297:212:507:358:563:504:444:421:05
14216Lubomír Němec75:508:0316:2634:3442:1745:4352:4761:1464:5269:1774:1775:50
ABR A-team NOVO Bruntál8:038:2318:087:433:267:048:273:384:255:001:33
15231Tibor Molnár78:597:2415:2133:5143:4946:0755:0062:5567:4972:2077:4778:59
Soproni MAFC7:247:5718:309:582:188:537:554:544:315:271:12
16217Jozef Jánoška80:576:4313:4730:5945:3749:2056:4566:5870:5775:0279:5380:57
RBA TJ Rapid Bratislava6:437:0417:1214:383:437:2510:133:594:054:511:04
17212Vlastimil Autrata86:066:0313:0230:4351:3653:3460:4169:1672:5378:2384:3586:06
RCP RC&P TEAM Bratislava6:036:5917:4120:531:587:078:353:375:306:121:31
18225Gábor Benke86:347:0315:1543:4851:4953:1362:3471:3775:5680:5485:2986:34
Tipo Orienteering Club7:038:1228:338:011:249:219:034:194:584:351:05
19213Vladimír Maliňák93:4610:3320:0443:4154:3157:4165:3076:3081:4687:2292:3393:46
KVS SKOB Kobra Vsetín10:339:3123:3710:503:107:4911:005:165:365:111:13
20219Tamás Szabó95:596:2820:4341:5054:2556:3966:3979:4284:0389:2294:4595:59
Soproni MAFC6:2814:1521:0712:352:1410:0013:034:215:195:231:14
21229Kurt Resch112:318:1020:1751:1860:5264:4780:1392:0396:40103:45111:13112:31
Diósgyőri Tájfutó Club8:1012:0731:019:343:5515:2611:504:377:057:281:18
22211Pavel Kuchař131:2318:1225:4772:4986:2788:4497:01109:00114:45125:44130:21131:23
SJC Sportcentrum Jičín18:127:3547:0213:382:178:1711:595:4510:594:371:02
 
 
 
M60 (10)8,2 km 280 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(71)2(169)3(72)4(62)5(90)6(91)7(52)8(165)9(161)10(35)11(100)Cél
 
1240Walter Dravetz55:504:309:5014:0018:2326:5830:0240:0441:0044:4251:1054:5555:5038:05
TZL SKOB Zlín4:305:204:104:238:353:0410:020:563:426:283:450:55*165
2243Fink Karl71:566:2211:5317:1122:0832:1836:1245:4547:2954:5866:4270:4871:56
OLC Graz6:225:315:184:5710:103:549:331:447:2911:444:061:08
3241Wolf Eberle72:336:1013:0019:2323:5635:2439:2549:5151:4157:1666:1671:4072:33
HSV Aigen6:106:506:234:3311:284:0110:261:505:359:005:240:53
4246Jan Vojtášek76:399:1818:1923:1528:2137:4842:2455:2257:0361:3170:3775:3576:39
ABR A-team NOVO Bruntál9:189:014:565:069:274:3612:581:414:289:064:581:04
5236Zoltán Kiss77:448:3417:0022:1526:5338:5343:0755:1557:1361:5671:4576:3777:44
Műegyetemi Atlétikai és Footba8:348:265:154:3812:004:1412:081:584:439:494:521:07
6238Sándor Hidas118:499:5219:3430:2837:3554:5962:0482:0989:1695:22110:45117:26118:49
Silvanus Sportegyesület9:529:4210:547:0717:247:0520:057:076:0615:236:411:23
7244László Bunyik124:379:1819:0725:1938:1468:2173:4289:5592:43103:50117:46123:18124:37
MEAFC9:189:496:1212:5530:075:2116:132:4811:0713:565:321:19
 
237Luděk Kadlecnfb10:1832:0839:5645:48-----------------------------------
VEY YETTI Vejprty10:1821:507:485:52
242Petr Ludvíkn.i.
STB TJ Stadion Nový Bor
235Zoltán Borosn.i.
Hegyisport Szentendre Egyesüle
 
 
 
W14 (7)5,3 km 150 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(56)3(83)4(162)5(42)6(100)Cél
 
1250Veronika Burešová39:075:2412:5917:0424:2133:4538:0939:07
XBM PELL´S ABND RACING TEAM5:247:354:057:179:244:240:58
2254Denisa Králová53:427:0017:2826:2835:0646:2952:2553:42
TBM KOS TJ Tesla Brno7:0010:289:008:3811:235:561:17
3255Pavlína Zemková73:1210:4935:1243:0953:3365:4072:0473:12
SLA SKOB Slaný10:4924:237:5710:2412:076:241:08
4247Borbála Tóth-Almási81:085:2312:1635:0863:3474:4280:1081:08
Diósgyőri Tájfutó Club5:236:5322:5228:2611:085:280:58
 
251Jolana Králováhiba5:2213:10---------------34:2836:26
TBM KOS TJ Tesla Brno5:227:4821:181:58
252Natali Chamradahiba8:2416:4821:0231:0238:30-----44:03
Individuals/No club (CZE)8:248:244:1410:007:285:33
248Tereza Kadlecováhiba7:3620:56---------------54:1855:40
VEY YETTI Vejprty7:3613:2033:221:22
 
 
 
W17 (4)7,5 km 215 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(82)3(47)4(90)5(91)6(67)7(64)8(100)Cél
 
1259Rozálie Kuchařová48:5712:0914:5524:4033:0035:51332:4644:4348:0448:57
SJC Sportcentrum Jičín12:092:469:458:202:51296:553:210:53
2257Csilla Gárdonyi53:029:4612:5228:2635:1238:37336:5948:5852:0253:02
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako9:463:0615:346:463:25298:223:040:59
3261Alexandra Svobodová58:067:3213:1025:1832:4036:470.0054:0957:1258:06
VPM KOS Slavia Plzeň7:325:3812:087:224:0717:223:030:54
4256Dorottya Hajnal70:0111:5217:1832:0842:0646:24346:3362:2868:2270:01
Tabáni Spartacus Sport és Körn11:525:2614:509:584:18300:095:541:39
 
 
 
W21A (12)9,3 km 220 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(72)3(73)4(44)5(160)6(67)7(162)8(34)9(46)10(43)11(100)Cél
 
1276Adéla Chromá51:205:459:2427:3329:4836:1041:4842:3244:0545:2349:3650:3151:20
TBM KOS TJ Tesla Brno5:453:3918:092:156:225:380:441:331:184:130:550:49
2265Markéta Uhnavá51:526:159:5328:1530:1337:25332:3342:2344:1145:3349:5150:5951:51
SBK KOB Start Blansko6:153:3818:221:587:12295:081:481:224:181:080:52
3263Barbora Chudíková53:065:509:2628:2130:1137:22332:1942:1243:5045:1751:0152:1153:06
SJI OK Jihlava5:503:3618:551:507:11294:571:381:275:441:100:55
4267Ewa Haltof53:446:3112:0931:0132:4339:300.0045:0146:4448:0051:5252:5253:44
ABR A-team NOVO Bruntál6:315:3818:521:426:475:311:431:163:521:000:52
5264Katja Walther59:238:1311:5832:2335:1842:420.0048:1750:2852:0157:0358:3059:23
OLT Transdanubien8:133:4520:252:557:245:352:111:335:021:270:53
6268Valerie Kamererová59:565:098:4032:3434:4242:240.0048:0450:2651:5656:5958:5959:56
STB TJ Stadion Nový Bor5:093:3123:542:087:425:402:221:305:032:000:57
7274Soňa Beržinská64:566:3710:3038:3240:3248:3953:1054:0856:0857:3262:2663:5564:56
SBK KOB Start Blansko6:373:5328:022:008:074:310:582:001:244:541:291:01
8270Petra Jirková68:566:1713:0440:0342:4250:5155:2856:4459:4861:1866:1967:5368:56
VPM KOS Slavia Plzeň6:176:4726:592:398:094:371:163:041:305:011:341:03
9271Lenka Csakvaryová70:038:2513:1137:4340:3049:1954:3655:3959:2861:3167:1668:5370:03
SBK KOB Start Blansko8:254:4624:322:478:495:171:033:492:035:451:371:10
10273Zdeňka Křivancová71:075:479:4743:1345:5654:5359:2160:1662:1563:4068:4170:0071:07
LBE TJ Lokomotiva Beroun5:474:0033:262:438:574:280:551:591:255:011:191:07
11262Jana Königová71:5311:1615:2340:4343:3553:23349:1959:1261:2563:0168:5670:4971:53
SBK KOB Start Blansko11:164:0725:202:529:48295:562:131:365:551:531:04
12269Káa Hanajová72:506:0710:0243:4046:2354:08325:0859:4162:5264:3970:0871:3372:50
SMR SNS Smržovka6:073:5533:382:437:45271:003:111:475:291:251:17
 
 
 
W21B (6)7,3 km 235 m9 ep
HelyRajtszNévIdő
1(38)2(88)3(56)4(83)5(165)6(160)7(170)8(41)9(100)Cél
 
1278Adrienn Horváth63:146:5413:2715:3722:5933:0542:2348:0456:0962:1463:14
Individuals/No club (HUN)6:546:332:107:2210:069:185:418:056:051:00
2279Krisztina Nagy64:5713:2919:4822:2126:2737:4044:4150:3758:3463:5064:5710:18
Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:296:192:334:0611:137:015:567:575:161:07*74
3280Eszter Hidas-Mészáros100:1210:5319:4223:4231:1648:5959:1368:1590:3798:57100:12
Silvanus Sportegyesület10:538:494:007:3417:4310:149:0222:228:201:15
4282Marcela Večeřová108:2015:4721:4324:1044:3160:1668:3774:1999:52107:15108:20
ABR A-team NOVO Bruntál15:475:562:2720:2115:458:215:4225:337:231:05
5283Ágnes Vajda-Kovács109:3914:3023:3827:5540:4062:2876:3585:2397:54108:01109:398:45
Tapolcai Honvéd SE14:309:084:1712:4521:4814:078:4812:3110:071:38*74
6281Gabriella Erős124:23-----21:3225:0637:4966:2278:1788:46110:34122:31124:23
Soproni MAFC21:323:3412:4328:3311:5510:2921:4811:571:52
 
 
 
W21E (7)11,2 km 350 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(82)3(169)4(70)5(90)6(91)7(83)8(56)9(42)10(59)11(162)12(46)13(43)14(100)
Cél
 
1291Michaela Lacigová66:185:178:2915:3723:1429:3332:3339:2941:4549:2755:5058:1460:0764:2465:22
VSP USK Praha5:173:127:087:376:193:006:562:167:426:232:241:534:170:58
66:18
0:56
2288Martina Tichovská66:295:337:5913:5621:2126:2628:5138:4841:3948:4956:0058:1960:0664:2565:30
VSP USK Praha5:332:265:577:255:052:259:572:517:107:112:191:474:191:05
66:29
0:59
3290Štěpánka Staňková69:085:279:3516:1724:3930:3233:2140:0342:5650:1156:0661:0363:1367:1768:16
TSU LKT 80 Šumperk5:274:086:428:225:532:496:422:537:155:554:572:104:040:59
69:08
0:52
4292Veronika Cseh75:025:478:5616:3625:1430:5133:3544:3647:3056:3063:3966:1568:3072:4373:50
Megalódusz SE5:473:097:408:385:372:4411:012:549:007:092:362:154:131:07
75:02
1:12
5289Vilma Králová75:214:487:2916:1025:5732:0638:4945:4848:4357:4264:2267:1269:1873:1974:23
TZL SKOB Zlín4:482:418:419:476:096:436:592:558:596:402:502:064:011:04
75:21
0:58
6293Noémi Benke79:585:229:1219:0030:2537:5841:5249:0552:4161:2868:2971:1473:2877:5979:02
Orvosegyetem SC5:223:509:4811:257:333:547:133:368:477:012:452:144:311:03
79:58
0:56
7286Erzsébet Pénzes86:359:0912:1120:3130:5437:2140:3548:1951:2163:0273:2277:1979:3784:0785:31
Diósgyőri Tájfutó Club9:093:028:2010:236:273:147:443:0211:4110:203:572:184:301:24
86:35
1:04
 
 
 
W40 (12)7,5 km 215 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(82)3(47)4(90)5(91)6(67)7(64)8(100)Cél
 
1299Orsolya Marosffy46:405:308:4720:0227:5731:16304:0141:1945:3946:40
Orvosegyetem SC5:303:1711:157:553:19272:454:201:01
2294Dagmar Podmolíková50:126:329:4223:1630:3633:560.0045:4049:0450:12
TZL SKOB Zlín6:323:1013:347:203:2011:443:241:08
3305Kateřina Humlíčková51:517:0210:3924:3832:2836:1743:3347:2750:4951:51
SBK KOB Start Blansko7:023:3713:597:503:497:163:543:221:02
4304Šárka Jašková52:248:3612:1225:5634:0338:4545:3748:4651:3052:24
ABR A-team NOVO Bruntál8:363:3613:448:074:426:523:092:440:54
5300Katalin Lendvai59:1410:3614:5329:2138:0242:0549:5954:2858:0659:14
Individuals/No club (HUN)10:364:1714:288:414:037:544:293:381:08
6295Dana Králová63:469:2313:3729:3938:5842:52317:1659:1062:4363:46
XBM PELL´S ABND RACING TEAM9:234:1416:029:193:54274:243:331:03
7301Helena Zemková64:5716:1520:0335:1944:2047:5855:1159:1763:4664:57
SLA SKOB Slaný16:153:4815:169:013:387:134:064:291:11
8302Lavinia Török68:4410:4515:2231:3042:2247:1756:3762:3067:2468:44
Orvosegyetem SC10:454:3716:0810:524:559:205:534:541:20
9296Michaela Chmelíková69:585:549:3843:5850:3453:3259:3464:5968:5969:58
GIG GIGANT Orienteering5:543:4434:206:362:586:025:254:000:59
10306Alice Michálková79:076:2710:0924:4249:5954:0561:5774:1978:0179:07
GIG GIGANT Orienteering6:273:4214:3325:174:067:5212:223:421:06
11307Ágnes Cseresnyés100:1113:4118:5747:5662:1768:0479:3891:4998:29100:11
Tipo Orienteering Club13:415:1628:5914:215:4711:3412:116:401:42
12303Bohumila Klangová101:0811:1617:3846:5465:3972:2484:0894:0199:34101:08
SBK KOB Start Blansko11:166:2229:1618:456:4511:449:535:331:34
 
 
 
W50 (10)6,2 km 185 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(74)2(88)3(56)4(83)5(162)6(170)7(85)8(100)Cél
 
1318Jindra Dohnalová34:455:2210:3912:4016:2419:5726:2129:3133:4834:45
VIP SK VIPrahlo5:225:172:013:443:336:243:104:170:57
2313Tajana Jánošková42:346:4212:5415:2020:2425:3532:0936:0041:3042:34
RBA TJ Rapid Bratislava6:426:122:265:045:116:343:515:301:04
3315Dana Králová43:178:1312:5115:0519:4926:3131:4635:0941:5343:17
TSU LKT 80 Šumperk8:134:382:144:446:425:153:236:441:24
4317Jaroslava Švarcbachová43:326:2213:2115:3319:3925:1030:4634:4042:3243:32
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.6:226:592:124:065:315:363:547:521:00
5309Eva Maliňáková44:315:3510:2012:2825:4230:1635:2138:4143:3244:31
TSU LKT 80 Šumperk5:354:452:0813:144:345:053:204:510:59
6312Ivana Abelová45:205:2011:0813:4517:4622:3428:3137:5144:1845:20
STB TJ Stadion Nový Bor5:205:482:374:014:485:579:206:271:02
7314Luisa Pospíšková55:227:0412:2825:4829:2037:3043:1747:5754:1655:22
TBM KOS TJ Tesla Brno7:045:2413:203:328:105:474:406:191:06
8310Eva Kralova60:307:1913:4116:4522:0834:4344:0754:0559:2760:30
VBA ŠK VAZKA Bratislava7:196:223:045:2312:359:249:585:221:03
9311Ágnes Tömördi61:037:3113:4416:2225:0736:5746:5351:5059:4361:03
Hegyisport Szentendre Egyesüle7:316:132:388:4511:509:564:577:531:20
10320Judit Resch65:058:4015:3719:2833:3041:4950:0355:4263:5065:05
Diósgyőri Tájfutó Club8:406:573:5114:028:198:145:398:081:15
 
 
 
Open Short (5)5,3 km 150 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(56)3(83)4(162)5(42)6(100)Cél
 
1322Dusan Chamrada46:065:5212:2220:4736:3040:4044:5346:06
Individuals/No club (CZE)5:526:308:2515:434:104:131:13
2326Magda Horváth49:019:5422:3429:1535:2742:0947:3349:01
Tipo Orienteering Club9:5412:406:416:126:425:241:28
3321Eva Knitlova58:588:1219:5927:4341:3451:1857:3958:58
Individuals/No club (CZE)8:1211:477:4413:519:446:211:19
4325Zsolt Vermeser60:555:4512:5924:3345:1652:3959:2960:55
Individuals/No club (HUN)5:457:1411:3420:437:236:501:26
 
323Fruzsina Birónfb12:47-------------------------23:5435:09
Bimahev12:47*31*62
 
 
 
Open Long (2)8,1 km 250 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(31)3(62)4(90)5(91)6(161)7(162)8(78)9(42)10(100)Cél
 
1332Kristóf Morandini72:296:1714:4319:1930:5934:5545:3255:2662:4166:5971:3072:29
Tabáni Spartacus Sport és Körn6:178:264:3611:403:5610:379:547:154:184:310:59
 
328Gábor Havasihiba9:5050:0955:4582:2886:28104:46111:12116:19121:38-----127:24
VELORUN9:5040:195:3626:434:0018:186:265:075:195:46
 
 
 
MW12 / Family (8)4,9 km 125 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(93)2(88)3(46)4(33)5(57)6(100)Cél
 
1335Panna Viraszkó35:586:3514:2620:2923:1127:4934:4235:58
Diósgyőri Tájfutó Club6:357:516:032:424:386:531:16
2339Piroska Tóth-Almási50:117:0316:5124:1326:5341:5848:5450:11