MTBO Tipo kupa 2017, Český pohár - 14-15. koloV 2017. 09. 03. 18:24
Eredmények - Long - 15. kolokészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (9)7,4 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1105Ondřej Štáfek04SKL SMS Team Kladno48:05
2104TomᚠZrník06GIG GIGANT Orienteering49:00
3101Péter GöncziTipo Orienteering Club54:53
4110Ondřej Staňa03BOR OK Jiskra Nový Bor54:59
5102Richard Geisler07SPC SPORTICUS team75:22
6112Eduard Toloch06GIG GIGANT Orienteering79:35
7111Merse Márk Kinde04Tabáni Spartacus Sport és Körn122:48
 
109Botond Mesics03Soproni MAFChiba
108František Dohnal03VSP USK Prahanfb
 
 
 
M17 (7)15,2 km 460 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1116Mátyás Mesics00Soproni MAFC108:01
2120Daniel Břeň01SKL SMS Team Kladno116:02
3114Ondřej Kovář02VPM KOS Slavia Plzeň118:20
4117Keve GöncziTipo Orienteering Club131:52
5118Soma Gárdonyi02Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako134:48
 
115TomᚠHumlíček01SBK KOB Start Blanskonfb
113Florian Resch02Diósgyőri Tájfutó Clubnfb
 
 
 
M20 (3)17,7 km 465 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1123MatyᚠLudvík98STB TJ Stadion Nový Bor84:54
2121TomᚠHruška00ABR A-team NOVO Bruntál96:07
 
125Bernhard Resch98Diósgyőri Tájfutó Clubnfb
 
 
 
M21A (17)19,1 km 590 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1143Petr Sedláček81TSU LKT 80 Šumperk104:27
2132Aleš Buchtík82XBM PELL´S ABND RACING TEAM110:01
3130Michal Jirka84SBK KOB Start Blansko114:53
4136Pavel Müller79JEP Jehlanka Team117:26
5134Roman Daněk75SBK KOB Start Blansko118:05
6131Milan Boček92TBM KOS TJ Tesla Brno122:04
7142Jakub Jirka79VPM KOS Slavia Plzeň123:25
8127Radek Pavlík68ABR A-team NOVO Bruntál125:57
9140Václav Šimon91LBE TJ Lokomotiva Beroun127:12
10128Michal Geisler75SPC SPORTICUS team129:55
11145Tamás Máthé77Tipo Orienteering Club133:07
12144Milan Rovensky77Individuals/No club (CZE)141:09
13135TomᚠHavlíček87KNC Sokol Kostelec n. Č. l.148:42
14126Josef Maňásek78SVR TJ Švýcárna153:11
15133Filip Pucher74ZUP MTBO ČZU Praha161:03
 
139Jan Urban75SBK KOB Start Blanskonfb
129Petr Uhmann83TBM KOS TJ Tesla Brnon.i.
 
 
 
M21B (10)14,4 km 490 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1152Jan Skoupý94GIG GIGANT Orienteering86:33
2150Martin NetukaXHK Racing team Hradec Králové90:46
3154Aleš Bitter88KNC Sokol Kostelec n. Č. l.102:21
4151Josef Jiráček85SBK KOB Start Blansko105:23
5149Robert Urbaník70VLI Slavia Liberec orienteering109:31
6147Miroslav Hodoň81GIG GIGANT Orienteering115:28
7153Aleš Humlíček75SBK KOB Start Blansko115:58
8157Jiří Šafek76SBK KOB Start Blansko117:32
 
155Gábor Dinyák81Veszprémi Tájfutó Clubn.i.
148Jan Sochor69SBK KOB Start Blanskon.i.
 
 
 
M21C (11)11,1 km 330 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1166Péter Vajda80Tapolcai Honvéd SE74:58
2159Ágoston Ember78Mecsek Maraton Team77:44
3162Zoltán Hidas79Silvanus Sportegyesület79:10
4163Kornél Csordás77Rehab SC83:00
5167TomᚠPopule88LPM OK Lokomotiva Plzeň88:27
6164Kálmán Kinde68Tabáni Spartacus Sport és Körn95:40
7169Béla Lindenberger86Individuals/No club (HUN)103:10
8160Sándor BallaIndividuals/No club (HUN)114:16
9168LukᚠKönig80SBK KOB Start Blansko136:24
 
158Csaba Szabó70Soproni MAFCn.i.
161Amondó Szegi64VELORUNn.i.
 
 
 
M21E (19)23,8 km 750 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1179Vojtěch Ludvík93STB TJ Stadion Nový Bor105:29
2184Honza Svoboda79SMR SNS Smržovka108:20
3188Martin Ševčík76TBM KOS TJ Tesla Brno110:07
4177László Rózsa83Megalódusz SE120:51
5185Jaroslav Rygl70TBM KOS TJ Tesla Brno121:27
6180Martin Štěpánek73TBM KOS TJ Tesla Brno121:50
7181Václav Šňupárek95TZL SKOB Zlín123:12
8175Csaba Bedő92Balatonfüredi Sport Club123:31
9182Miroslav Rygl72TBM KOS TJ Tesla Brno124:05
10176Zoltán Tóth78Silvanus Sportegyesület125:33
11190Ádám Beöthy90KFKI Petőfi SK128:39
12189Jan Lauerman74SJI OK Jihlava130:46
13187Radek Vala84ABR A-team NOVO Bruntál131:07
14183Jan Graubner82TZL SKOB Zlín134:24
15174TomᚠBezouška76SPC SPORTICUS team137:15
 
186Martin Štěňha76SPC SPORTICUS teamnfb
170Pavel Štáfek74SKL SMS Team Kladnonfb
172Ágoston Fekete97Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.
178Géza Jenes91Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakon.i.
 
 
 
M40 (18)17,7 km 465 m17 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1206Pavel Bureš75XBM PELL´S ABND RACING TEAM78:34
2197Petr Jašek76ABR A-team NOVO Bruntál85:06
3204Alexandr Toloch70GIG GIGANT Orienteering87:01
4195Jan Král69XBM PELL´S ABND RACING TEAM93:02
5205Dániel Marosffy73Orvosegyetem SC93:30
6192Zoltán Viraszkó73Diósgyőri Tájfutó Club93:44
7200Jan Skoupý70GIG GIGANT Orienteering96:25
8198Martin Kunz71GIG GIGANT Orienteering99:58
9208Martin Šňupárek71XBM PELL´S ABND RACING TEAM100:29
10193TomᚠPodmolík69TZL SKOB Zlín103:07
11209András Holluby71Postás Sport Egyesület104:45
12194TomᚠZrník71GIG GIGANT Orienteering112:03
13207Gábor Kárpáti76Műegyetemi Atlétikai és Footba115:04
14201Michal Švarcbach70KNC Sokol Kostelec n. Č. l.116:21
15199Péter Mesics67Soproni MAFC119:39
 
203Péter LizánIndividuals/No club (HUN)n.i.
202Dietmar DörflekIndividuals/No club (AUT)n.i.
196Péter Mörk67Mazsola Tájfutó és Természetban.i.
 
 
 
M50 (20)15,9 km 455 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1230Tamás Egei63Tabáni Spartacus Sport és Körn87:36
2224Rudolf Kolář63ABR A-team NOVO Bruntál92:04
3221Ágoston Dosek55Orvosegyetem SC94:15
4215Tamás Jankó58Hegyisport Szentendre Egyesüle96:34
5232Jiří Král59TSU LKT 80 Šumperk99:40
6214Zbyněk Pospíšek60TBM KOS TJ Tesla Brno99:51
7228Miklós Mets61Orvosegyetem SC113:17
8233Václav Štěpánský61TBM KOS TJ Tesla Brno116:08
9234Josef Doležal61VAM OOB Vamberk119:55
10223Attila Dalos67Műegyetemi Atlétikai és Footba122:02
11212Vlastimil Autrata60RCP RC&P TEAM Bratislava124:38
12222Peter Mlynárik65VBA ŠK VAZKA Bratislava128:46
13225Gábor BenkeTipo Orienteering Club131:34
14227Jaromír Vrábel61ABR A-team NOVO Bruntál132:45
15231Tibor Molnár63Soproni MAFC138:20
16211Pavel Kuchař60SJC Sportcentrum Jičín147:34
17219Tamás Szabó65Soproni MAFC153:54
18216Lubomír Němec62ABR A-team NOVO Bruntál163:54
 
217Jozef Jánoška59RBA TJ Rapid Bratislavahiba
229Kurt Resch63Diósgyőri Tájfutó Clubnfb
 
 
 
M60 (9)11,1 km 330 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1240Walter Dravetz54TZL SKOB Zlín72:57
2236Zoltán Kiss56Műegyetemi Atlétikai és Footba92:38
3246Jan Vojtášek53ABR A-team NOVO Bruntál94:20
4241Wolf Eberle45HSV Aigen95:31
5243Fink Karl49OLC Graz96:15
6235Zoltán Boros48Hegyisport Szentendre Egyesüle110:17
7244László Bunyik54MEAFC150:45
 
237Luděk Kadlec56VEY YETTI Vejprtyn.i.
242Petr Ludvík57STB TJ Stadion Nový Born.i.
 
 
 
W14 (7)7,4 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1251Jolana Králová03TBM KOS TJ Tesla Brno51:22
2250Veronika Burešová05XBM PELL´S ABND RACING TEAM53:54
3247Borbála Tóth-Almási04Diósgyőri Tájfutó Club56:25
4252Natali Chamrada04Individuals/No club (CZE)73:51
5254Denisa Králová05TBM KOS TJ Tesla Brno78:04
6255Pavlína Zemková05SLA SKOB Slaný78:46
7248Tereza Kadlecová06VEY YETTI Vejprty89:53
 
 
 
W17 (4)10,3 km 340 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1257Csilla Gárdonyi01Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:29
2259Rozálie Kuchařová02SJC Sportcentrum Jičín69:33
3261Alexandra Svobodová00VPM KOS Slavia Plzeň79:10
4256Dorottya Hajnal00Tabáni Spartacus Sport és Körn115:12
 
 
 
W21A (12)15,2 km 460 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1263Barbora Chudíková78SJI OK Jihlava89:46
2265Markéta Uhnavá84SBK KOB Start Blansko93:45
3267Ewa Haltof94ABR A-team NOVO Bruntál94:25
4268Valerie Kamererová94STB TJ Stadion Nový Bor101:02
5276Adéla Chromá88TBM KOS TJ Tesla Brno105:54
6274Soňa Beržinská85SBK KOB Start Blansko116:27
7273Zdeňka Křivancová94LBE TJ Lokomotiva Beroun121:19
8271Lenka Csakvaryová83SBK KOB Start Blansko125:17
9270Petra Jirková84VPM KOS Slavia Plzeň131:17
10262Jana Königová86SBK KOB Start Blansko135:23
11269Káa Hanajová84SMR SNS Smržovka139:18
 
264Katja Walther78OLT Transdanubiennfb
 
 
 
W21B (5)8,9 km 300 m12 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1277Nóra LengyelIndividuals/No club (HUN)105:01
2283Ágnes Vajda-Kovács82Tapolcai Honvéd SE149:29
3281Gabriella Erős72Soproni MAFC179:49
 
282Marcela Večeřová88ABR A-team NOVO Bruntálnfb
280Eszter Hidas-Mészáros82Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
W21E (7)19,1 km 590 m19 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1288Martina Tichovská86VSP USK Praha99:49
2289Vilma Králová99TZL SKOB Zlín117:01
3290Štěpánka Staňková89TSU LKT 80 Šumperk118:51
4292Veronika Cseh70Megalódusz SE119:16
5291Michaela Lacigová81VSP USK Praha127:59
6286Erzsébet Pénzes70Diósgyőri Tájfutó Club134:51
 
293Noémi Benke81Orvosegyetem SCnfb
 
 
 
W40 (13)10,3 km 340 m14 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1296Michaela Chmelíková75GIG GIGANT Orienteering65:53
2299Orsolya Marosffy72Orvosegyetem SC70:32
3305Kateřina Humlíčková76SBK KOB Start Blansko77:23
4304Šárka Jašková77ABR A-team NOVO Bruntál79:58
5294Dagmar Podmolíková71TZL SKOB Zlín81:51
6306Alice Michálková76GIG GIGANT Orienteering85:18
7300Katalin LendvaiIndividuals/No club (HUN)110:21
8295Dana Králová76XBM PELL´S ABND RACING TEAM116:21
9308Mónika Ebinger70KFKI Petőfi SK118:06
10301Helena Zemková74SLA SKOB Slaný122:23
11307Ágnes Cseresnyés68Tipo Orienteering Club159:13
12302Lavinia Török72Orvosegyetem SC182:53
 
303Bohumila Klangová76SBK KOB Start Blanskonfb
 
 
 
W50 (10)8,5 km 230 m10 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1318Jindra Dohnalová62VIP SK VIPrahlo57:38
2315Dana Králová58TSU LKT 80 Šumperk58:48
3309Eva Maliňáková65TSU LKT 80 Šumperk60:06
4312Ivana Abelová67STB TJ Stadion Nový Bor61:42
5317Jaroslava Švarcbachová67KNC Sokol Kostelec n. Č. l.76:00
6320Judit Resch66Diósgyőri Tájfutó Club81:04
7311Ágnes T