MTBO Tipo kupa 2017, Český pohár - 14-15. koloV 2017. 09. 03. 18:24
Részidős eredmények - Long - 15. kolokészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (9)7,4 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(39)3(63)4(58)5(165)6(52)7(46)8(43)9(100)Cél
 
1105Ondřej Štáfek48:053:458:3413:4622:0431:3732:4741:3346:2347:3048:05
SKL SMS Team Kladno3:454:495:128:189:331:108:464:501:070:35
2104TomᚠZrník49:003:587:3012:2620:0527:5729:1342:2647:1648:2349:00
GIG GIGANT Orienteering3:583:324:567:397:521:1613:134:501:070:37
3101Péter Gönczi54:534:5210:2915:1524:1138:3940:2547:5352:4954:1654:53
Tipo Orienteering Club4:525:374:468:5614:281:467:284:561:270:37
4110Ondřej Staňa54:595:5010:2118:4428:5537:4139:3048:1653:0054:2254:59
BOR OK Jiskra Nový Bor5:504:318:2310:118:461:498:464:441:220:37
5102Richard Geisler75:227:0212:3819:3132:2244:4647:0865:1671:5974:2975:22
SPC SPORTICUS team7:025:366:5312:5112:242:2218:086:432:300:53
6112Eduard Toloch79:357:2016:2532:2444:5356:2660:4472:0177:1678:4779:35
GIG GIGANT Orienteering7:209:0515:5912:2911:334:1811:175:151:310:48
7111Merse Márk Kinde122:4814:1822:0336:0362:5390:3293:46111:28119:55121:49122:48
Tabáni Spartacus Sport és Körn14:187:4514:0026:5027:393:1417:428:271:540:59
 
109Botond Mesicshiba4:107:5913:1321:3734:3037:33---------------74:41
Soproni MAFC4:103:495:148:2412:533:0337:08
108František Dohnalnfb4:429:1615:05------------------------------52:12
VSP USK Praha4:424:345:4937:07
 
 
 
M17 (7)15,2 km 460 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(61)2(40)3(170)4(168)5(165)6(52)7(54)8(55)9(38)10(32)11(80)12(63)13(57)14(64)
15(100)Cél
 
1116Mátyás Mesics108:016:1410:3218:0829:2333:2135:0346:4554:1969:4579:3983:4485:39101:55104:32
Soproni MAFC6:144:187:3611:153:581:4211:427:3415:269:544:051:5516:162:37
107:18108:01
2:460:43
2120Daniel Břeň116:027:1312:0925:3135:5340:3843:1754:2363:0781:3092:4598:17100:07109:25112:21
SKL SMS Team Kladno7:134:5613:2210:224:452:3911:068:4418:2311:155:321:509:182:56
115:21116:02
3:000:41
3114Ondřej Kovář118:209:5015:2025:0131:2736:3137:3850:2058:5172:0084:20100:43102:24112:27114:57
VPM KOS Slavia Plzeň9:505:309:416:265:041:0712:428:3113:0912:2016:231:4110:032:30
117:46118:20
2:490:34
4117Keve Gönczi131:5210:0219:2428:5636:2546:3747:5263:2273:0891:39104:47109:47112:32123:58127:49
Tipo Orienteering Club10:029:229:327:2910:121:1515:309:4618:3113:085:002:4511:263:51
131:09131:52103:46
3:200:43*45
5118Soma Gárdonyi134:488:5414:3525:0833:2840:2842:2257:0866:4086:43104:06109:51112:24125:59130:20
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako8:545:4110:338:207:001:5414:469:3220:0317:235:452:3313:354:21
133:59134:48
3:390:49
 
115TomᚠHumlíčeknfb6:5617:5929:0641:2646:0547:4961:3669:3588:38-------------------------
SBK KOB Start Blansko6:5611:0311:0712:204:391:4413:477:5919:03
-----102:14
13:36
113Florian Reschnfb11:1524:2040:0351:5160:0662:1187:2799:52131:10-------------------------
Diósgyőri Tájfutó Club11:1513:0515:4311:488:152:0525:1612:2531:18
151:21152:13
20:110:52
 
 
 
M20 (3)17,7 km 465 m17 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(37)3(61)4(60)5(51)6(44)7(54)8(55)9(62)10(48)11(58)12(165)13(52)14(34)
15(67)16(42)17(100)Cél
 
1123MatyᚠLudvík84:542:584:396:3113:3918:0228:2635:4441:4947:2059:5363:4068:4269:3875:18
STB TJ Stadion Nový Bor2:581:411:527:084:2310:247:186:055:3112:333:475:020:565:40
77:4181:3184:2084:54
2:233:502:490:34
2121TomᚠHruška96:073:244:567:3414:1419:4831:5439:1044:5854:4969:3373:2178:4379:5486:17
ABR A-team NOVO Bruntál3:241:322:386:405:3412:067:165:489:5114:443:485:221:116:23
88:3292:5195:3296:074:20
2:154:192:410:35*36
 
125Bernhard Reschnfb3:345:187:5317:2023:4238:5855:5374:5598:05-------------------------
Diósgyőri Tájfutó Club3:341:442:359:276:2215:1616:5519:0223:10
----------150:38151:48
52:331:10
 
 
 
M21A (17)19,1 km 590 m19 ep
HelyRajtszNévIdő
1(37)2(41)3(40)4(58)5(168)6(44)7(164)8(53)9(54)10(55)11(38)12(69)13(51)14(165)
15(52)16(33)17(35)18(45)19(100)Cél
 
1143Petr Sedláček104:274:549:2410:2416:4822:3924:0229:2336:4442:2048:2259:2575:4178:2287:17
TSU LKT 80 Šumperk4:544:301:006:245:511:235:217:215:366:0211:0316:162:418:55
88:1493:3198:01100:27103:54104:27
0:575:174:302:263:270:33
2132Aleš Buchtík110:014:4010:1910:5718:0225:4126:5931:0137:4642:0648:1662:5878:5881:2492:25
XBM PELL´S ABND RACING TEAM4:405:390:387:057:391:184:026:454:206:1014:4216:002:2611:01
93:2499:32103:56106:13109:30110:01
0:596:084:242:173:170:31
3130Michal Jirka114:536:0012:4613:3420:4626:5028:1933:4142:3046:3053:4565:5183:2985:5996:09
SBK KOB Start Blansko6:006:460:487:126:041:295:228:494:007:1512:0617:382:3010:10
97:16103:29108:08110:31114:20114:53
1:076:134:392:233:490:33
4136Pavel Müller117:265:4510:4611:2118:5424:3726:1830:1442:1146:0953:4366:2084:2587:0298:14
JEP Jehlanka Team5:455:010:357:335:431:413:5611:573:587:3412:3718:052:3711:12
99:32105:34110:34113:14116:51117:26
1:186:025:002:403:370:35
5134Roman Daněk118:055:3310:5111:3019:1025:1426:5130:1744:3448:2454:4865:4181:2783:5795:33
SBK KOB Start Blansko5:335:180:397:406:041:373:2614:173:506:2410:5315:462:3011:36
97:55105:37111:09113:36117:29118:05
2:227:425:322:273:530:36
6131Milan Boček122:044:269:2310:3317:3424:4826:1130:3538:1742:3049:2662:1084:4887:4199:31
TBM KOS TJ Tesla Brno4:264:571:107:017:141:234:247:424:136:5612:4422:382:5311:50
101:51109:41115:11117:43121:32122:04
2:207:505:302:323:490:32
7142Jakub Jirka123:255:3010:5111:3318:5125:3527:0632:2741:5046:0553:4566:3989:4392:18102:34
VPM KOS Slavia Plzeň5:305:210:427:186:441:315:219:234:157:4012:5423:042:3510:16
104:13111:31116:13118:58122:44123:2575:32
1:397:184:422:453:460:41*100
8127Radek Pavlík125:575:4111:3812:3820:0626:3327:5232:0238:1442:4950:2766:5086:1688:51100:30
ABR A-team NOVO Bruntál5:415:571:007:286:271:194:106:124:357:3816:2319:262:3511:39
102:15112:31118:20121:22125:20125:57
1:4510:165:493:023:580:37
9140Václav Šimon127:125:0410:0812:5621:3631:0432:3437:0146:4452:0760:3275:3993:1696:07107:42
LBE TJ Lokomotiva Beroun5:045:042:488:409:281:304:279:435:238:2515:0717:372:5111:35
108:41115:27120:19122:54126:32127:12
0:596:464:522:353:380:40
10128Michal Geisler129:559:3315:3316:1724:0930:3031:4935:5842:1346:4554:4770:4790:1492:56104:29
SPC SPORTICUS team9:336:000:447:526:211:194:096:154:328:0216:0019:272:4211:33
106:12116:28122:25125:16129:18129:55
1:4310:165:572:514:020:37
11145Tamás Máthé133:076:3513:3214:2222:4229:0230:4736:2648:2653:1961:2276:5396:2799:17111:07
Tipo Orienteering Club6:356:570:508:206:201:455:3912:004:538:0315:3119:342:5011:50
112:23119:13124:55128:05132:25133:07
1:166:505:423:104:200:42
12144Milan Rovensky141:097:3813:0213:5020:5030:2731:4937:1044:4649:1056:1669:13100:46103:07114:58
Individuals/No club (CZE)7:385:240:487:009:371:225:217:364:247:0612:5731:332:2111:51
116:23124:05133:46137:02140:37141:09
1:257:429:413:163:350:32
13135TomᚠHavlíček148:426:0011:4813:4422:3729:3831:1036:4448:2353:3062:1778:24103:49107:31121:56
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.6:005:481:568:537:011:325:3411:395:078:4716:0725:253:4214:25
123:11131:37138:37142:23147:56148:42
1:158:267:003:465:330:46
14126Josef Maňásek153:1121:5427:1528:1635:4243:4345:5450:3263:1166:5674:0489:15115:19117:55129:06
SVR TJ Švýcárna21:545:211:017:268:012:114:3812:393:457:0815:1126:042:3611:11
130:44139:45145:08148:13152:30153:11
1:389:015:233:054:170:41
15133Filip Pucher161:038:2317:5918:5128:4335:4237:1942:3253:1159:5771:4287:48120:00123:10135:56
ZUP MTBO ČZU Praha8:239:360:529:526:591:375:1310:396:4611:4516:0632:123:1012:46
138:06146:13151:53155:46160:24161:03
2:108:075:403:534:380:39
 
139Jan Urbannfb6:4712:3813:1522:1828:1930:12----------------------------------------
SBK KOB Start Blansko6:475:510:379:036:011:53
-------------------------80:175:10
50:05*36
129Petr Uhmannn.i.
TBM KOS TJ Tesla Brno
 
 
 
M21B (10)14,4 km 490 m16 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(61)3(40)4(170)5(168)6(165)7(52)8(54)9(55)10(38)11(65)12(42)13(57)14(33)
15(43)16(100)Cél
 
1152Jan Skoupý86:332:596:1912:1420:0326:3130:4032:0242:4549:4662:3270:2274:3978:2680:25
GIG GIGANT Orienteering2:593:205:557:496:284:091:2210:437:0112:467:504:173:471:59
84:3485:5586:33
4:091:210:38
2150Martin Netuka90:463:307:0511:5620:2026:5731:5333:5944:1851:2064:3973:1678:1082:2784:43
XHK Racing team Hradec Králové3:303:354:518:246:374:562:0610:197:0213:198:374:544:172:16
88:4590:0890:46
4:021:230:38
3154Aleš Bitter102:213:236:4817:1826:5933:4137:3839:4052:3359:4374:4384:0589:1394:1096:30
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.3:233:2510:309:416:423:572:0212:537:1015:009:225:084:572:20
100:27101:46102:21
3:571:190:35
4151Josef Jiráček105:233:426:5811:4320:3931:0037:0440:0650:2458:3073:5384:1690:0195:4998:04
SBK KOB Start Blansko3:423:164:458:5610:216:043:0210:188:0615:2310:235:455:482:15
102:43104:38105:23
4:391:550:45
5149Robert Urbaník109:314:079:2214:4024:1931:4038:2044:1155:1363:3579:1689:1794:40100:28103:00
VLI Slavia Liberec orienteering4:075:155:189:397:216:405:5111:028:2215:4110:015:235:482:32
107:45108:46109:31
4:451:010:45
6147Miroslav Hodoň115:284:088:3516:2125:2732:2938:4840:0152:3759:5975:1685:4291:07106:31109:04
GIG GIGANT Orienteering4:084:277:469:067:026:191:1312:367:2215:1710:265:2515:242:33
113:48114:47115:28
4:440:590:41
7153Aleš Humlíček115:583:507:0111:4020:2227:2531:5234:2768:1375:1788:4397:33102:17106:22108:40
SBK KOB Start Blansko3:503:114:398:427:034:272:3533:467:0413:268:504:444:052:18
113:51115:19115:58
5:111:280:39
8157Jiří Šafek117:324:208:1613:5524:0334:3141:3043:4856:2965:3483:3396:37102:31107:32110:46
SBK KOB Start Blansko4:203:565:3910:0810:286:592:1812:419:0517:5913:045:545:013:14
115:27116:57117:32
4:411:300:35
 
155Gábor Dinyákn.i.
Veszprémi Tájfutó Club
148Jan Sochorn.i.
SBK KOB Start Blansko
 
 
 
M21C (11)11,1 km 330 m16 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(36)3(166)4(39)5(80)6(50)7(51)8(168)9(44)10(164)11(53)12(67)13(162)14(46)
15(43)16(100)Cél
 
1166Péter Vajda74:584:125:377:4811:0414:1417:1826:1739:1040:4444:5753:2065:2466:2868:36
Tapolcai Honvéd SE4:121:252:113:163:103:048:5912:531:344:138:2312:041:042:08
73:0874:2274:58
4:321:140:36
2159Ágoston Ember77:443:465:066:5110:2516:1919:4827:4943:2044:5549:3756:4267:0367:5070:42
Mecsek Maraton Team3:461:201:453:345:543:298:0115:311:354:427:0510:210:472:52
75:5277:0077:44
5:101:080:44
3162Zoltán Hidas79:103:264:366:259:1213:0516:2527:2243:2845:3650:4059:3570:5071:5373:57
Silvanus Sportegyesület3:261:101:492:473:533:2010:5716:062:085:048:5511:151:032:04
77:2778:3879:10
3:301:110:32
4163Kornél Csordás83:005:126:328:4116:4322:0725:2233:5447:0748:4953:0661:4673:2974:3376:51
Rehab SC5:121:202:098:025:243:158:3213:131:424:178:4011:431:042:18
81:1082:2583:00
4:191:150:35
5167TomᚠPopule88:274:556:117:3213:1117:2820:3533:2050:3252:1157:0364:3677:2679:1381:39
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:551:161:215:394:173:0712:4517:121:394:527:3312:501:472:26
86:2187:4988:27
4:421:280:38
6164Kálmán Kinde95:405:337:058:4313:4517:1920:5331:0650:4852:4758:0070:3182:4783:4987:39
Tabáni Spartacus Sport és Körn5:331:321:385:023:343:3410:1319:421:595:1312:3112:161:023:50
93:3894:5595:40
5:591:170:45
7169Béla Lindenberger103:104:196:027:5413:1517:0021:4334:1858:1860:0670:3283:2194:1795:5798:00
Individuals/No club (HUN)4:191:431:525:213:454:4312:3524:001:4810:2612:4910:561:402:03
101:33102:37103:10
3:331:040:33
8160Sándor Balla114:1614:1515:4517:3822:3035:3439:2450:2267:0769:4975:3787:07102:10103:18106:17
Individuals/No club (HUN)14:151:301:534:5213:043:5010:5816:452:425:4811:3015:031:082:59
111:55113:35114:16
5:381:400:41
9168LukᚠKönig136:244:336:118:1313:2859:3763:4074:2393:4695:38101:17111:14125:04125:56128:30
SBK KOB Start Blansko4:331:382:025:1546:094:0310:4319:231:525:399:5713:500:522:34
134:15135:37136:24
5:451:220:47
 
158Csaba Szabón.i.
Soproni MAFC
161Amondó Szegin.i.
VELORUN
 
 
 
M21E (19)23,8 km 750 m21 ep
HelyRajtszNévIdő
1(166)2(39)3(170)4(44)5(163)6(53)7(47)8(31)9(42)10(32)11(50)12(60)13(51)14(52)
15(54)16(55)17(56)18(162)19(57)20(35)21(100)Cél
 
1179Vojtěch Ludvík105:293:225:2711:2415:5219:2823:5033:1438:1050:5954:0958:2160:3064:1672:29
STB TJ Stadion Nový Bor3:222:055:574:283:364:229:244:5612:493:104:122:093:468:13
82:2487:3194:4298:1899:42102:17105:01105:29
9:555:077:113:361:242:352:440:28
2184Honza Svoboda108:203:475:5112:3417:2821:1426:0735:1740:4051:0254:3559:2663:5068:0276:54
SMR SNS Smržovka3:472:046:434:543:464:539:105:2310:223:334:514:244:128:52
84:0189:2997:36101:25102:23105:21107:50108:20
7:075:288:073:490:582:582:290:30
3188Martin Ševčík110:073:546:3413:0618:3321:5227:5436:5742:2252:4156:0160:3762:5467:2176:55
TBM KOS TJ Tesla Brno3:542:406:325:273:196:029:035:2510:193:204:362:174:279:34
84:5590:3999:14102:54103:58106:47109:33110:07
8:005:448:353:401:042:492:460:34
4177László Rózsa120:514:256:5214:2419:3423:3630:2841:5747:4860:0563:5168:2870:5575:4986:02
Megalódusz SE4:252:277:325:104:026:5211:295:5112:173:464:372:274:5410:13
95:20101:07110:01113:52114:55117:48120:23120:51
9:185:478:543:511:032:532:350:28
5185Jaroslav Rygl121:274:356:5914:3820:0925:2530:3340:4546:3161:0665:1269:5972:2577:3486:54
TBM KOS TJ Tesla Brno4:352:247:395:315:165:0810:125:4614:354:064:472:265:099:20
95:45102:19110:27114:14115:15118:17120:54121:27
8:516:348:083:471:013:022:370:33
6180Martin Štěpánek121:504:276:4814:2519:5424:0429:2341:0146:5758:3462:0867:1269:4574:3484:41
TBM KOS TJ Tesla Brno4:272:217:375:294:105:1911:385:5611:373:345:042:334:4910:07
94:21100:56110:20114:15115:22118:22121:16121:50
9:406:359:243:551:073:002:540:34
7181Václav Šňupárek123:124:056:0614:0319:1123:1428:0039:3146:1263:4268:2272:5076:3481:1390:28
TZL SKOB Zlín4:052:017:575:084:034:4611:316:4117:304:404:283:444:399:15
98:04104:17112:27116:19117:25120:13122:36123:12
7:366:138:103:521:062:482:230:36
8175Csaba Bedő123:314:326:5213:3621:1826:0332:4043:3548:5861:5165:3070:1672:4877:0686:52
Balatonfüredi Sport Club4:322:206:447:424:456:3710:555:2312:533:394:462:324:189:46
98:10103:54111:43115:34116:47119:53123:05123:31
11:185:447:493:511:133:063:120:26
9182Miroslav Rygl124:054:417:5115:5621:3525:5333:1245:2551:3062:5166:1970:4673:2179:2389:32
TBM KOS TJ Tesla Brno4:413:108:055:394:187:1912:136:0511:213:284:272:356:0210:09
98:09103:55112:31116:35117:42120:43123:29124:05
8:375:468:364:041:073:012:460:36
10176Zoltán Tóth125:335:598:1015:0820:3425:3932:2442:1447:4560:5864:3670:1272:3577:4087:54
Silvanus Sportegyesület5:592:116:585:265:056:459:505:3113:133:385:362:235:0510:14
97:00104:08112:45116:49117:52122:04125:01125:33
9:067:088:374:041:034:122:570:32
11190Ádám Beöthy128:394:497:0015:3620:5325:2630:3543:1849:3463:5968:5373:3776:2882:1993:01
KFKI Petőfi SK4:492:118:365:174:335:0912:436:1614:254:544:442:515:5110:42
101:33107:38116:43120:46122:16125:26128:06128:39
8:326:059:054:031:303:102:400:33
12189Jan Lauerman130:464:286:5914:4120:1024:4729:4442:1947:5760:5965:0670:1072:4277:2691:29
SJI OK Jihlava4:282:317:425:294:374:5712:355:3813:024:075:042:324:4414:03
103:26109:46118:34122:35123:41127:06130:11130:46
11:576:208:484:011:063:253:050:35
13187Radek Vala131:074:517:1314:0919:2322:5127:3838:5544:1969:1973:0978:1580:5785:3995:10
ABR A-team NOVO Bruntál4:512:226:565:143:284:4711:175:2425:003:505:062:424:429:31
103:07109:08117:59121:53122:56126:02130:33131:07
7:576:018:513:541:033:064:310:34
14183Jan Graubner134:246:268:5017:0322:4526:4932:2751:5058:0770:3274:2479:4182:4588:5699:35
TZL SKOB Zlín6:262:248:135:424:045:3819:236:1712:253:525:173:046:1110:39
107:46113:41122:35126:34128:03131:07133:47134:2437:0142:52
8:115:558:543:591:293:042:400:37*54*55
15174TomᚠBezouška137:155:038:5416:4624:1128:1734:1246:5753:2267:0471:1077:0279:4084:2996:25
SPC SPORTICUS team5:033:517:527:254:065:5512:456:2513:424:065:522:384:4911:56
106:06112:45122:21128:15129:39134:00136:42137:15
9:416:399:365:541:244:212:420:33
 
186Martin Štěňhanfb4:186:3414:0720:3424:20---------------------------------------------
SPC SPORTICUS team4:182:167:336:273:46
------------------------------59:2060:53
35:001:33
170Pavel Štáfeknfb5:128:2617:3125:3930:0537:0850:0257:34------------------------------
SKL SMS Team Kladno5:123:149:058:084:267:0312:547:32
------------------------------70:3771:17
13:030:40
172Ágoston Feketen.i.
Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
178Géza Jenesn.i.
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
 
 
 
M40 (18)17,7 km 465 m17 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(37)3(61)4(60)5(51)6(44)7(54)8(55)9(62)10(48)11(58)12(165)13(52)14(34)
15(67)16(42)17(100)Cél
 
1206Pavel Bureš78:342:495:537:2813:3318:2327:3734:2438:5644:3856:0659:5264:1365:0870:17
XBM PELL´S ABND RACING TEAM2:493:041:356:054:509:146:474:325:4211:283:464:210:555:09
72:2675:2878:0378:34
2:093:022:350:31
2197Petr Jašek85:063:074:328:0014:3919:3229:3537:3843:2849:2161:4765:5971:0271:5976:46
ABR A-team NOVO Bruntál3:071:253:286:394:5310:038:035:505:5312:264:125:030:574:47
78:4781:4584:3085:06
2:012:582:450:36
3204Alexandr Toloch87:012:544:336:2314:3619:1230:4238:0544:0149:3963:0767:1272:2973:3478:18
GIG GIGANT Orienteering2:541:391:508:134:3611:307:235:565:3813:284:055:171:054:44
80:3283:3786:2887:01
2:143:052:510:33
4195Jan Král93:023:285:327:4214:3522:1135:3843:5148:4654:4368:2572:3478:1279:2584:44
XBM PELL´S ABND RACING TEAM3:282:042:106:537:3613:278:134:555:5713:424:095:381:135:19
86:5189:4892:3193:02
2:072:572:430:31
5205Dániel Marosffy93:303:054:356:4313:5719:3331:4639:5547:0453:1068:0172:0877:4678:5984:11
Orvosegyetem SC3:051:302:087:145:3612:138:097:096:0614:514:075:381:135:12
86:2290:0893:0093:30
2:113:462:520:30
6192Zoltán Viraszkó93:443:054:487:0914:2319:2531:0138:5047:0853:2767:3671:5976:5377:5384:09
Diósgyőri Tájfutó Club3:051:432:217:145:0211:367:498:186:1914:094:234:541:006:16
86:3590:1593:1293:44
2:263:402:570:32
7200Jan Skoupý96:254:156:057:5816:2825:0436:0844:0150:3756:4870:1174:3979:4481:0486:45
GIG GIGANT Orienteering4:151:501:538:308:3611:047:536:366:1113:234:285:051:205:41
89:1292:4095:5096:25
2:273:283:100:35
8198Martin Kunz99:583:265:289:0816:3222:4935:0143:3449:4856:2170:3775:2581:3882:4590:00
GIG GIGANT Orienteering3:262:023:407:246:1712:128:336:146:3314:164:486:131:077:15
92:2996:1799:2299:58
2:293:483:050:36
9208Martin Šňupárek100:293:476:309:1518:0423:5636:3544:3951:2056:4971:3376:2281:4383:0289:04
XBM PELL´S ABND RACING TEAM3:472:432:458:495:5212:398:046:415:2914:444:495:211:196:02
91:4396:2399:48100:29
2:394:403:250:41
10193TomᚠPodmolík103:074:115:478:1315:5422:0835:0043:1048:2755:4169:1273:4679:3780:4690:02
TZL SKOB Zlín4:111:362:267:416:1412:528:105:177:1413:314:345:511:099:16
92:3096:04102:25103:07
2:283:346:210:42
11209András Holluby104:453:335:337:4521:2225:5136:5948:3855:1761:4975:4679:5685:3787:4394:25
Postás Sport Egyesület3:332:002:1213:374:2911:0811:396:396:3213:574:105:412:066:42
97:00100:49104:10104:45
2:353:493:210:35
12194TomᚠZrník112:033:475:408:3415:3220:4833:4641:4248:0053:5786:0690:2895:3996:47102:24
GIG GIGANT Orienteering3:471:532:546:585:1612:587:566:185:5732:094:225:111:085:37
104:54108:27111:26112:03
2:303:332:590:37
13207Gábor Kárpáti115:043:436:138:4617:1622:5837:0245:5753:1559:4878:5683:5189:4591:06100:27
Műegyetemi Atlétikai és Footba3:432:302:338:305:4214:048:557:186:3319:084:555:541:219:21
103:32109:51114:25115:04
3:056:194:340:39
14201Michal Švarcbach116:214:126:068:3616:5025:5239:2049:0658:3565:5982:4288:0094:3697:07103:49
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.4:121:542:308:149:0213:289:469:297:2416:435:186:362:316:42
106:55111:48115:43116:21
3:064:533:550:38
15199Péter Mesics119:394:186:479:1718:5024:5939:3254:0662:4670:1085:4991:1697:1399:14107:56
Soproni MAFC4:182:292:309:336:0914:3314:348:407:2415:395:275:572:018:42
110:45115:19118:57119:39
2:494:343:380:42
 
203Péter Lizánn.i.
Individuals/No club (HUN)
202Dietmar Dörflekn.i.
Individuals/No club (AUT)
196Péter Mörkn.i.
Mazsola Tájfutó és Természetba
 
 
 
M50 (20)15,9 km 455 m16 ep
HelyRajtszNévIdő
1(37)2(61)3(170)4(44)5(163)6(53)7(62)8(31)9(48)10(32)11(80)12(63)13(162)14(33)
15(43)16(100)Cél
 
1230Tamás Egei87:365:307:0715:0220:5725:2533:2748:2052:4265:3667:3270:5272:4681:2782:39
Tabáni Spartacus Sport és Körn5:301:377:555:554:288:0214:534:2212:541:563:201:548:411:12
86:0087:0087:35
3:211:000:35
2224Rudolf Kolář92:044:509:1118:4224:5629:4935:4251:2256:3968:3170:3473:5675:3585:1586:36
ABR A-team NOVO Bruntál4:504:219:316:144:535:5315:405:1711:522:033:221:399:401:21
90:0991:2992:04
3:331:200:35
3221Ágoston Dosek94:156:269:1419:1525:3531:0438:3351:3856:3168:4770:4574:4476:4786:4988:33
Orvosegyetem SC6:262:4810:016:205:297:2913:054:5312:161:583:592:0310:021:44
92:4293:4294:15
4:091:000:33
4215Tamás Jankó96:345:237:4817:4024:3630:0537:0852:2558:0370:4372:5276:4978:5088:5090:38
Hegyisport Szentendre Egyesüle5:232:259:526:565:297:0315:175:3812:402:093:572:0110:001:48
94:4695:5796:34
4:081:110:37
5232Jiří Král99:405:537:4217:1324:1328:0040:0954:1759:4474:5076:5180:3182:0791:2693:37
TSU LKT 80 Šumperk5:531:499:317:003:4712:0914:085:2715:062:013:401:369:192:11
97:4799:0499:40
4:101:170:36
6214Zbyněk Pospíšek99:516:238:5418:3524:4930:5538:2053:0258:2870:3472:4578:3280:3390:5392:33
TBM KOS TJ Tesla Brno6:232:319:416:146:067:2514:425:2612:062:115:472:0110:201:40
97:5199:1099:515:00
5:181:190:41*36
7228Miklós Mets113:177:159:3022:0228:5234:4745:5760:4967:3982:5885:1889:0591:51105:33107:06
Orvosegyetem SC7:152:1512:326:505:5511:1014:526:5015:192:203:472:4613:421:33
111:17112:39113:17
4:111:220:38
8233Václav Štěpánský116:086:5612:5924:5033:4939:4150:4067:0872:4387:4490:2294:0395:49106:58109:28
TBM KOS TJ Tesla Brno6:566:0311:518:595:5210:5916:285:3515:012:383:411:4611:092:30
114:04115:28116:08
4:361:240:40
9234Josef Doležal119:556:239:2925:1033:5440:4648:3668:3774:0988:0090:2797:2499:27111:10113:02
VAM OOB Vamberk6:233:0615:418:446:527:5020:015:3213:512:276:572:0311:431:52
117:50119:12119:5538:45
4:481:220:43*164
10223Attila Dalos122:027:049:2920:5429:0536:0046:4467:2374:0689:5992:2896:3898:59113:01114:55
Műegyetemi Atlétikai és Footba7:042:2511:258:116:5510:4420:396:4315:532:294:102:2114:021:54
119:43121:14122:02
4:481:310:48
11212Vlastimil Autrata124:386:4110:4421:4831:0837:2246:0464:4872:1090:5293:3398:35101:17114:15116:09
RCP RC&P TEAM Bratislava6:414:0311:049:206:148:4218:447:2218:422:415:022:4212:581:54
122:03123:49124:38
5:541:460:49
12222Peter Mlynárik128:467:0010:0720:3027:0841:5951:2779:5385:42102:36104:48108:59110:57121:20122:44
VBA ŠK VAZKA Bratislava7:003:0710:236:3814:519:2828:265:4916:542:124:111:5810:231:24
127:04128:05128:46
4:201:010:41
13225Gábor Benke131:348:2212:0624:3633:5442:3252:5971:2978:0294:3097:15102:40105:21121:55123:52
Tipo Orienteering Club8:223:4412:309:188:3810:2718:306:3316:282:455:252:4116:341:57
129:26130:46131:34
5:341:200:48
14227Jaromír Vrábel132:457:1813:1025:3533:1640:4950:1370:1776:1793:3796:18102:25104:43124:29126:20
ABR A-team NOVO Bruntál7:185:5212:257:417:339:2420:046:0017:202:416:072:1819:461:51
130:42132:01132:45
4:221:190:44
15231Tibor Molnár138:2017:3522:0536:1945:1651:2361:4678:1185:43101:00104:25110:05113:00128:30130:31
Soproni MAFC17:354:3014:148:576:0710:2316:257:3215:173:255:402:5515:302:01
136:10137:26138:20
5:391:160:54
16211Pavel Kuchař147:346:4012:1229:3738:4149:2458:3077:0498:12113:30116:38120:43123:10137:05138:45
SJC Sportcentrum Jičín6:405:3217:259:0410:439:0618:3421:0815:183:084:052:2713:551:40
145:35146:52147:3445:30142:12
6:501:170:42*164*100
17219Tamás Szabó153:547:1110:0323:5636:0743:3057:2580:5288:46111:43115:29122:14125:11142:36145:00
Soproni MAFC7:112:5213:5312:117:2313:5523:277:5422:573:466:452:5717:252:24
151:11153:03153:54
6:111:520:51
18216Lubomír Němec163:5410:5313:2127:3948:2157:1769:3190:1196:24120:23123:22134:47137:32151:07154:33
ABR A-team NOVO Bruntál10:532:2814:1820:428:5612:1420:406:1323:592:5911:252:4513:353:26
160:49163:14163:54
6:162:250:40
 
217Jozef Jánoškahiba6:5810:2421:5331:0237:2748:5364:4270:5685:3988:2093:3695:50-----110:51
RBA TJ Rapid Bratislava6:583:2611:299:096:2511:2615:496:1414:432:415:162:1415:01
116:23117:34118:18107:50
5:321:110:44*67
229Kurt Reschnfb7:5615:2427:2536:5952:39---------------------------------------------
Diósgyőri Tájfutó Club7:567:2812:019:3415:40
----------125:59
73:20
 
 
 
M60 (9)11,1 km 330 m16 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(36)3(166)4(39)5(80)6(50)7(51)8(168)9(44)10(164)11(53)12(67)13(162)14(46)
15(43)16(100)Cél
 
1240Walter Dravetz72:573:424:566:569:5212:4716:2724:2939:1741:2346:1153:4764:1565:0667:19
TZL SKOB Zlín3:421:142:002:562:553:408:0214:482:064:487:3610:280:512:13
71:1972:2272:57
4:001:030:35
2236Zoltán Kiss92:385:047:099:1513:2317:1821:1831:4549:1351:0256:1168:2581:2482:1784:44
Műegyetemi Atlétikai és Footba5:042:052:064:083:554:0010:2717:281:495:0912:1412:590:532:27
90:3391:5192:38
5:491:180:47
3246Jan Vojtášek94:205:127:289:3013:3720:0923:4536:5253:1255:1960:2068:1081:4083:2186:32
ABR A-team NOVO Bruntál5:122:162:024:076:323:3613:0716:202:075:017:5013:301:413:11
91:4193:1694:20
5:091:351:04
4241Wolf Eberle95:314:416:208:4112:4317:0821:1930:5350:2452:2757:0669:1982:4983:5688:00
HSV Aigen4:411:392:214:024:254:119:3419:312:034:3912:1313:301:074:04
93:2794:5595:31
5:271:280:36
5243Fink Karl96:156:228:5611:0014:2319:1922:4538:2656:4558:1962:4574:4085:4687:0389:33
OLC Graz6:222:342:043:234:563:2615:4118:191:344:2611:5511:061:172:30
93:5695:3596:159:51
4:231:390:40*37
6235Zoltán Boros110:179:5711:5917:2922:5827:4932:3744:0360:5463:3570:3981:0896:3497:48101:10
Hegyisport Szentendre Egyesüle9:572:025:305:294:514:4811:2616:512:417:0410:2915:261:143:22
107:53109:27110:17
6:431:340:50
7244László Bunyik150:457:5410:1014:0320:5026:1031:5347:1772:2974:5189:40106:37128:38130:51138:20
MEAFC7:542:163:536:475:205:4315:2425:122:2214:4916:5722:012:137:29
147:06149:36150:45
8:462:301:09
 
237Luděk Kadlecn.i.
VEY YETTI Vejprty
242Petr Ludvíkn.i.
STB TJ Stadion Nový Bor
 
 
 
W14 (7)7,4 km 100 m9 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(39)3(63)4(58)5(165)6(52)7(46)8(43)9(100)Cél
 
1251Jolana Králová51:225:579:4914:4723:0031:4033:2044:2249:4150:4751:22
TBM KOS TJ Tesla Brno5:573:524:588:138:401:4011:025:191:060:34
2250Veronika Burešová53:546:2810:4215:3826:0536:2538:0246:3351:4253:1553:54
XBM PELL´S ABND RACING TEAM6:284:144:5610:2710:201:378:315:091:330:39
3247Borbála Tóth-Almási56:256:3710:4123:3332:0638:4541:1749:1654:3255:4656:25
Diósgyőri Tájfutó Club6:374:0412:528:336:392:327:595:161:140:39
4252Natali Chamrada73:514:5212:4118:3328:5849:2253:3564:3771:2173:0873:51
Individuals/No club (CZE)4:527:495:5210:2520:244:1311:026:441:470:43
5254Denisa Králová78:049:0417:1325:1639:1553:2957:4968:5075:3777:1578:04
TBM KOS TJ Tesla Brno9:048:098:0313:5914:144:2011:016:471:380:49
6255Pavlína Zemková78:467:4114:0320:5731:0747:3549:4469:4476:1078:0478:46
SLA SKOB Slaný7:416:226:5410:1016:282:0920:006:261:540:42
7248Tereza Kadlecová89:535:5814:0719:4735:4165:3669:3880:4387:1789:1089:53
VEY YETTI Vejprty5:588:095:4015:5429:554:0211:056:341:530:43
 
 
 
W17 (4)10,3 km 340 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(37)2(61)3(80)4(50)5(51)6(165)7(34)8(162)9(57)10(59)11(58)12(41)13(65)14(100)
Cél
 
1257Csilla Gárdonyi69:295:187:3111:3115:1625:2539:3046:5048:5350:1853:2757:2161:1965:1068:53
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:182:134:003:4510:0914:057:202:031:253:093:543:583:513:43
69:29
0:36
2259Rozálie Kuchařová69:335:548:1612:5416:0924:0639:3946:3949:0050:2253:2456:3961:1865:1468:59
SJC Sportcentrum Jičín5:542:224:383:157:5715:337:002:211:223:023:154:393:563:45
69:33
0:34
3261Alexandra Svobodová79:106:018:3813:2217:2526:1542:3950:4752:5654:2557:2060:3865:2174:3578:30
VPM KOS Slavia Plzeň6:012:374:444:038:5016:248:082:091:292:553:184:439:143:55
79:10
0:40
4256Dorottya Hajnal115:1216:4419:5926:2531:0742:5961:3378:1884:1586:1590:5695:49103:24109:29114:18
Tabáni Spartacus Sport és Körn16:443:156:264:4211:5218:3416:455:572:004:414:537:356:054:49
115:12
0:54
 
 
 
W21A (12)15,2 km 460 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(61)2(40)3(170)4(168)5(165)6(52)7(54)8(55)9(38)10(32)11(80)12(63)13(57)14(64)
15(100)Cél
 
1263Barbora Chudíková89:466:1310:0918:2124:2228:1529:3138:4545:4159:0569:4873:3175:1383:4886:25
SJI OK Jihlava6:133:568:126:013:531:169:146:5613:2410:433:431:428:352:37
89:1089:46
2:450:36
2265Markéta Uhnavá93:456:5411:0119:4326:4230:4332:2742:4649:4363:0573:5077:2779:1787:4990:26
SBK KOB Start Blansko6:544:078:426:594:011:4410:196:5713:2210:453:371:508:322:37
93:1193:45
2:450:34
3267Ewa Haltof94:256:1111:1819:4325:2629:0130:2339:4646:4061:1973:4678:0680:0888:2891:04
ABR A-team NOVO Bruntál6:115:078:255:433:351:229:236:5414:3912:274:202:028:202:36
93:4994:25
2:450:36
4268Valerie Kamererová101:027:0811:0119:2826:1230:3834:3745:1652:2367:4479:1783:4985:4195:0297:34
STB TJ Stadion Nový Bor7:083:538:276:444:263:5910:397:0715:2111:334:321:529:212:32
100:23101:02
2:490:39
5276Adéla Chromá105:547:3412:0322:5330:4034:4035:5252:0259:1373:4084:1588:3490:3799:35102:28
TBM KOS TJ Tesla Brno7:344:2910:507:474:001:1216:107:1114:2710:354:192:038:582:53
105:19105:54
2:510:35
6274Soňa Beržinská116:2711:5016:0725:0932:3637:2739:0951:2561:3379:0091:5097:0199:20109:51112:33
SBK KOB Start Blansko11:504:179:027:274:511:4212:1610:0817:2712:505:112:1910:312:42
115:39116:27
3:060:48
7273Zdeňka Křivancová121:1913:0918:1327:4337:0141:5344:1056:3264:2582:0094:32102:13104:35115:09117:46
LBE TJ Lokomotiva Beroun13:095:049:309:184:522:1712:227:5317:3512:327:412:2210:342:37
120:40121:19
2:540:39
8271Lenka Csakvaryová125:1711:0316:4427:2036:2641:4143:5357:4066:3483:5899:59105:09107:33118:00120:45
SBK KOB Start Blansko11:035:4110:369:065:152:1213:478:5417:2416:015:102:2410:272:45
124:29125:17
3:440:48
9270Petra Jirková131:179:5915:1925:1433:4437:5239:4959:4968:0492:08105:11110:50113:22124:26127:00
VPM KOS Slavia Plzeň9:595:209:558:304:081:5720:008:1524:0413:035:392:3211:042:34
130:33131:17
3:330:44
10262Jana Königová135:238:1414:3525:0632:2137:4042:1762:0771:1489:30103:13108:19110:51127:12131:05
SBK KOB Start Blansko8:146:2110:317:155:194:3719:509:0718:1613:435:062:3216:213:53
134:39135:23
3:340:44
11269Káa Hanajová139:1811:5016:4629:3137:4842:4646:5163:2671:33100:05113:14118:46121:20132:30135:04
SMR SNS Smržovka11:504:5612:458:174:584:0516:358:0728:3213:095:322:3411:102:34
138:32139:18
3:280:46
 
264Katja Walthernfb8:3913:3924:1641:02--------------------------------------------------
OLT Transdanubien8:395:0010:3716:46
-----
 
 
 
W21B (5)8,9 km 300 m12 ep
HelyRajtszNévIdő
1(36)2(166)3(32)4(80)5(69)6(168)7(52)8(67)9(33)10(46)11(43)12(100)Cél
 
1277Nóra Lengyel105:017:5112:2623:3930:4040:3269:2679:4588:2193:5296:02102:43104:04105:01
Individuals/No club (HUN)7:514:3511:137:019:5228:5410:198:365:312:106:411:210:57
2283Ágnes Vajda-Kovács149:298:5613:4739:1454:0768:3896:09119:57131:36137:43139:48146:49148:29149:29
Tapolcai Honvéd SE8:564:5125:2714:5314:3127:3123:4811:396:072:057:011:401:00
3281Gabriella Erős179:4915:0618:0132:0440:3256:4686:49142:10154:37164:21167:07176:07178:54179:49
Soproni MAFC15:062:5514:038:2816:1430:0355:2112:279:442:469:002:470:55
 
282Marcela Večeřovánfb6:469:1315:2825:15----------------------------------------
ABR A-team NOVO Bruntál6:462:276:159:47
280Eszter Hidas-Mészárosn.i.
Silvanus Sportegyesület
 
 
 
W21E (7)19,1 km 590 m19 ep
HelyRajtszNévIdő
1(37)2(41)3(40)4(58)5(168)6(44)7(164)8(53)9(54)10(55)11(38)12(69)13(51)14(165)
15(52)16(33)17(35)18(45)19(100)Cél
 
1288Martina Tichovská99:494:298:359:1615:4421:1722:3326:0432:4836:3142:3754:1269:1471:4081:08
VSP USK Praha4:294:060:416:285:331:163:316:443:436:0611:3515:022:269:28
82:1588:1392:3895:1899:0899:49
1:075:584:252:403:500:41
2289Vilma Králová117:014:5410:0211:2019:3625:2026:4631:0237:1641:5149:0461:3883:5686:2396:39
TZL SKOB Zlín4:545:081:188:165:441:264:166:144:357:1312:3422:182:2710:16
97:56105:32110:13112:59116:30117:01
1:177:364:412:463:310:31
3290Štěpánka Staňková118:516:2111:3412:2519:4825:4827:1231:3239:2543:2351:1463:4679:5282:3793:22
TSU LKT 80 Šumperk6:215:130:517:236:001:244:207:533:587:5112:3216:062:4510:45
94:50106:47111:46114:29118:12118:51
1:2811:574:592:433:430:39
4292Veronika Cseh119:165:3811:1212:1419:5828:0329:2533:1941:3645:2052:2967:5684:0786:4597:01
Megalódusz SE5:385:341:027:448:051:223:548:173:447:0915:2716:112:3810:16
98:38106:32111:34114:28118:42119:16
1:377:545:022:544:140:34
5291Michaela Lacigová127:595:2610:0810:4322:0342:1243:3847:2553:1057:5663:2076:3392:5895:48107:20
VSP USK Praha5:264:420:3511:2020:091:263:475:454:465:2413:1316:252:5011:32
108:22114:27120:12123:14127:16127:59
1:026:055:453:024:020:43
6286Erzsébet Pénzes134:516:1413:2117:2025:0633:2834:5539:0946:4551:5258:4272:3997:54100:28111:56
Diósgyőri Tájfutó Club6:147:073:597:468:221:274:147:365:076:5013:5725:152:3411:28
113:38120:33125:59129:31134:18134:5193:35
1:426:555:263:324:470:33*51
 
293Noémi Benkenfb6:3312:2615:0425:2132:2734:5039:3048:0853:27-------------------------
Orvosegyetem SC6:335:532:3810:177:062:234:408:385:19
-------------------------96:53
43:26
 
 
 
W40 (13)10,3 km 340 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(37)2(61)3(80)4(50)5(51)6(165)7(34)8(162)9(57)10(59)11(58)12(41)13(65)14(100)
Cél
 
1296Michaela Chmelíková65:535:047:2611:3817:1224:2338:5845:1547:0848:3251:0154:1658:4262:1665:15
GIG GIGANT Orienteering5:042:224:125:347:1114:356:171:531:242:293:154:263:342:59
65:53
0:38
2299Orsolya Marosffy70:326:298:5912:5816:1723:5937:5045:3647:5949:3152:2956:0061:3565:3869:52
Orvosegyetem SC6:292:303:593:197:4213:517:462:231:322:583:315:354:034:14
70:32
0:40
3305Kateřina Humlíčková77:236:399:2913:4917:5028:1243:2652:1254:2756:0259:1962:5468:0372:3576:38
SBK KOB Start Blansko6:392:504:204:0110:2215:148:462:151:353:173:355:094:324:03
77:23
0:45
4304Šárka Jašková79:586:129:0813:5818:1228:1545:1753:5056:0457:5562:3066:3671:4875:5079:16
ABR A-team NOVO Bruntál6:122:564:504:1410:0317:028:332:141:514:354:065:124:023:26
79:58
0:42
5294Dagmar Podmolíková81:518:0210:4419:2323:0133:0748:4456:0758:4960:2863:4567:4573:1977:3381:05
TZL SKOB Zlín8:022:428:393:3810:0615:377:232:421:393:174:005:344:143:32
81:51
0:46
6306Alice Michálková85:188:0718:2223:2227:2437:1352:1160:2162:3764:1467:1670:5476:3580:5484:37
GIG GIGANT Orienteering8:0710:155:004:029:4914:588:102:161:373:023:385:414:193:43
85:18
0:41
7300Katalin Lendvai110:2110:1915:0820:0824:4540:0258:0574:0876:5680:0784:4188:4095:43102:55109:24
Individuals/No club (HUN)10:194:495:004:3715:1718:0316:032:483:114:343:597:037:126:29
110:21
0:57
8295Dana Králová116:2116:1222:0331:1836:3648:3270:3182:3585:3988:1692:2297:51105:04110:53115:39
XBM PELL´S ABND RACING TEAM16:125:519:155:1811:5621:5912:043:042:374:065:297:135:494:46
116:21
0:42
9308Mónika Ebinger118:068:2614:4624:4330:1845:3265:3174:5084:4086:5590:5896:47104:39111:33117:04
KFKI Petőfi SK8:266:209:575:3515:1419:599:199:502:154:035:497:526:545:31
118:06
1:02
10301Helena Zemková122:2311:4115:0821:1033:4044:0676:3690:2993:2596:14100:35104:42110:19115:25121:35
SLA SKOB Slaný11:413:276:0212:3010:2632:3013:532:562:494:214:075:375:066:10
122:23
0:48
11307Ágnes Cseresnyés159:1312:2216:5424:2338:3058:4984:34111:48116:15119:01124:17130:12144:28150:21157:59
Tipo Orienteering Club12:224:327:2914:0720:1925:4527:144:272:465:165:5514:165:537:38
159:13
1:14
12302Lavinia Török182:5310:2217:4923:3228:3452:1078:1499:03103:24136:11142:16147:40155:17175:06182:06
Orvosegyetem SC10:227:275:435:0223:3626:0420:494:2132:476:055:247:3719:497:00
182:53
0:47
 
303Bohumila Klangovánfb15:4021:2031:4840:3670:47-------------------------89:3199:36108:01116:49
SBK KOB Start Blansko15:405:4010:288:4830:1118:4410:058:258:48
117:53
1:04
 
 
 
W50 (10)8,5 km 230 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(36)3(50)4(69)5(165)6(52)7(34)8(46)9(43)10(100)Cél
 
1318Jindra Dohnalová57:384:205:2914:0519:5136:0542:2050:1351:3856:1357:0557:38
VIP SK VIPrahlo4:201:098:365:4616:146:157:531:254:350:520:33
2315Dana Králová58:486:248:1717:1922:0337:4240:2350:5452:3157:0558:0758:48
TSU LKT 80 Šumperk6:241:539:024:4415:392:4110:311:374:341:020:41
3309Eva Maliňáková60:066:087:2815:4120:2336:2037:5950:3652:2657:2859:2360:06
TSU LKT 80 Šumperk6:081:208:134:4215:571:3912:371:505:021:550:43
4312Ivana Abelová61:424:476:4616:0021:1838:2039:4252:2153:5859:3260:5761:42
STB TJ Stadion Nový Bor4:471:599:145:1817:021:2212:391:375:341:250:45
5317Jaroslava Švarcbachová76:006:328:1418:1333:1255:0257:0865:5668:0973:3975:1576:00
KNC Sokol Kostelec n. Č. l.6:321:429:5914:5921:502:068:482:135:301:360:45
6320Judit Resch81:047:038:4623:0130:0851:4653:4868:3970:4977:2780:0881:04
Diósgyőri Tájfutó Club7:031:4314:157:0721:382:0214:512:106:382:410:56
7311Ágnes Tömördi83:175:086:3318:3525:0949:0258:1570:4673:1980:3182:2383:17
Hegyisport Szentendre Egyesüle5:081:2512:026:3423:539:1312:312:337:121:520:54
8313Tajana Jánošková85:174:537:3317:4024:0446:1349:3275:0876:5782:2284:2985:17
RBA TJ Rapid Bratislava4:532:4010:076:2422:093:1925:361:495:252:070:48
9314Luisa Pospíšková95:539:3811:4334:5241:4762:3765:5979:5488:1393:3595:0895:53
TBM KOS TJ Tesla Brno9:382:0523:096:5520:503:2213:558:195:221:330:45
10310Eva Kralova98:526:559:3521:4828:5852:2566:1285:3888:3295:5198:0098:52
VBA ŠK VAZKA Bratislava6:552:4012:137:1023:2713:4719:262:547:192:090:52
 
 
 
Open Short (5)5,4 km 180 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(37)3(32)4(35)5(58)6(67)7(64)8(100)Cél
 
1327Vladimír Maliňák40:335:157:3713:2021:2526:2231:3035:3739:4140:33
KVS SKOB Kobra Vsetín5:152:225:438:054:575:084:074:040:52
2326Magda Horváth45:165:538:1613:0222:4828:2134:3139:3444:1745:16
Tipo Orienteering Club5:532:234:469:465:336:105:034:430:59
3323Fruzsina Biró55:568:0111:0517:5929:3337:0343:5349:0054:4855:56
Bimahev8:013:046:5411:347:306:505:075:481:08
4321Eva Knitlova63:4119:1022:3629:2940:1246:0253:1858:2362:4563:4115:39
Individuals/No club (CZE)19:103:266:5310:435:507:165:054:220:56*37
 
325Zsolt Vermesern.i.
Individuals/No club (HUN)
 
 
 
Open Long (2)8,9 km 300 m12 ep
HelyRajtszNévIdő
1(36)2(166)3(32)4(80)5(69)6(168)7(52)8(67)9(33)10(46)11(43)12(100)Cél
 
330Dusan Chamradanfb10:00-----17:4922:5231:52-----------------------------------150:53
Individuals/No club (CZE)10:007:495:039:00119:01
13:50
*37
328Gábor Havasin.i.
VELORUN
 
 
 
MW12 / Family (8)5,4 km 180 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(49)2(37)3(32)4(35)5(58)6(67)7(64)8(100)Cél
 
1341Otakar Toloch51:276:209:5316:3125:3332:2439:3845:3150:3751:27</