MTBO Tipo kupa 2017, Český pohár - 14-15. koloV 2017. 09. 03. 18:26
Összetett eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (10)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1104TomᚠZrník06GIG GIGANT Orienteering34:20249:00283:20
2105Ondřej Štáfek04SKL SMS Team Kladno37:57548:05186:02
3110Ondřej Staňa03BOR OK Jiskra Nový Bor33:44154:59488:43
4101Péter GöncziTipo Orienteering Club37:52454:53392:45
5102Richard Geisler07SPC SPORTICUS team55:56775:225131:18
6111Merse Márk Kinde04Tabáni Spartacus Sport és Körn80:498122:487203:37
 
109Botond Mesics03Soproni MAFC37:453hiba
108František Dohnal03VSP USK Praha44:456nfb
112Eduard Toloch06GIG GIGANT Orienteeringhiba79:356
106Otakar Toloch09GIG GIGANT Orienteering145:259
 
 
 
M17 (7)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1116Mátyás Mesics00Soproni MAFC50:451108:011158:46
2120Daniel Břeň01SKL SMS Team Kladno52:402116:022168:42
3114Ondřej Kovář02VPM KOS Slavia Plzeň56:484118:203175:08
4118Soma Gárdonyi02Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako55:483134:485190:36
5117Keve GöncziTipo Orienteering Club61:445131:524193:36
 
113Florian Resch02Diósgyőri Tájfutó Club87:537nfb
115TomᚠHumlíček01SBK KOB Start Blansko65:186nfb
 
 
 
M20 (3)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1123MatyᚠLudvík98STB TJ Stadion Nový Bor57:06184:541142:00
2121TomᚠHruška00ABR A-team NOVO Bruntál66:10296:072162:17
 
125Bernhard Resch98Diósgyőri Tájfutó Club88:053nfb
 
 
 
M21A (17)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1143Petr Sedláček81TSU LKT 80 Šumperk64:371104:271169:04
2132Aleš Buchtík82XBM PELL´S ABND RACING TEAM68:442110:012178:45
3134Roman Daněk75SBK KOB Start Blansko71:153118:055189:20
4136Pavel Müller79JEP Jehlanka Team73:015117:264190:27
5130Michal Jirka84SBK KOB Start Blansko77:267114:533192:19
6142Jakub Jirka79VPM KOS Slavia Plzeň71:254123:257194:50
7131Milan Boček92TBM KOS TJ Tesla Brno73:266122:046195:30
8127Radek Pavlík68ABR A-team NOVO Bruntál83:0510125:578209:02
9140Václav Šimon91LBE TJ Lokomotiva Beroun85:3212127:129212:44
10128Michal Geisler75SPC SPORTICUS team84:4111129:5510214:36
11144Milan Rovensky77Individuals/No club (CZE)88:0315141:0912229:12
12145Tamás Máthé77Tipo Orienteering Club97:5516133:0711231:02
13135TomᚠHavlíček87KNC Sokol Kostelec n. Č. l.86:0813148:4213234:50
14126Josef Maňásek78SVR TJ Švýcárna87:0114153:1114240:12
15133Filip Pucher74ZUP MTBO ČZU Praha82:259161:0315243:28
 
139Jan Urban75SBK KOB Start Blansko80:248nfb
129Petr Uhmann83TBM KOS TJ Tesla Brnon.i.n.i.
 
 
 
M21B (10)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1152Jan Skoupý94GIG GIGANT Orienteering52:45186:331139:18
2150Martin NetukaXHK Racing team Hradec Králové58:19290:462149:05
3151Josef Jiráček85SBK KOB Start Blansko62:095105:234167:32
4149Robert Urbaník70VLI Slavia Liberec orienteering66:067109:315175:37
5147Miroslav Hodoň81GIG GIGANT Orienteering62:044115:286177:32
6157Jiří Šafek76SBK KOB Start Blansko61:203117:328178:52
7153Aleš Humlíček75SBK KOB Start Blansko64:286115:587180:26
8154Aleš Bitter88KNC Sokol Kostelec n. Č. l.111:458102:213214:06
 
155Gábor Dinyák81Veszprémi Tájfutó Clubn.i.n.i.
148Jan Sochor69SBK KOB Start Blanskon.i.n.i.
 
 
 
M21C (11)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1166Péter Vajda80Tapolcai Honvéd SE53:25174:581128:23
2162Zoltán Hidas79Silvanus Sportegyesület56:33379:103135:43
3167TomᚠPopule88LPM OK Lokomotiva Plzeň56:23288:275144:50
4163Kornél Csordás77Rehab SC75:52583:004158:52
5164Kálmán Kinde68Tabáni Spartacus Sport és Körn98:44895:406194:24
6168LukᚠKönig80SBK KOB Start Blansko61:164136:249197:40
7169Béla Lindenberger86Individuals/No club (HUN)94:396103:107197:49
 
161Amondó Szegi64VELORUN95:487n.i.
159Ágoston Ember78Mecsek Maraton Teamn.i.77:442
158Csaba Szabó70Soproni MAFC114:569n.i.
160Sándor BallaIndividuals/No club (HUN)114:168
 
 
 
M21E (19)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1179Vojtěch Ludvík93STB TJ Stadion Nový Bor65:393105:291171:08
2184Honza Svoboda79SMR SNS Smržovka65:362108:202173:56
3188Martin Ševčík76TBM KOS TJ Tesla Brno63:501110:073173:57
4177László Rózsa83Megalódusz SE69:144120:514190:05
5185Jaroslav Rygl70TBM KOS TJ Tesla Brno69:144121:275190:41
6180Martin Štěpánek73TBM KOS TJ Tesla Brno71:149121:506193:04
7181Václav Šňupárek95TZL SKOB Zlín72:2511123:127195:37
8176Zoltán Tóth78Silvanus Sportegyesület70:078125:3310195:40
9190Ádám Beöthy90KFKI Petőfi SK69:597128:3911198:38
10175Csaba Bedő92Balatonfüredi Sport Club75:2213123:318198:53
11187Radek Vala84ABR A-team NOVO Bruntál69:396131:0713200:46
12182Miroslav Rygl72TBM KOS TJ Tesla Brno77:2814124:059201:33
13189Jan Lauerman74SJI OK Jihlava73:4512130:4612204:31
14174TomᚠBezouška76SPC SPORTICUS team82:0615137:1515219:21
15183Jan Graubner82TZL SKOB Zlín85:3816134:2414220:02
 
178Géza Jenes91Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako95:2217n.i.
170Pavel Štáfek74SKL SMS Team Kladno96:5818nfb
186Martin Štěňha76SPC SPORTICUS team71:5310nfb
172Ágoston Fekete97Zalaegerszegi Tájékozódási Futn.i.n.i.
 
 
 
M40 (18)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1206Pavel Bureš75XBM PELL´S ABND RACING TEAM51:53178:341130:27
2197Petr Jašek76ABR A-team NOVO Bruntál56:26485:062141:32
3204Alexandr Toloch70GIG GIGANT Orienteering55:01287:013142:02
4205Dániel Marosffy73Orvosegyetem SC57:53593:305151:23
5195Jan Král69XBM PELL´S ABND RACING TEAM62:12793:024155:14
6200Jan Skoupý70GIG GIGANT Orienteering59:06696:257155:31
7192Zoltán Viraszkó73Diósgyőri Tájfutó Club64:57993:446158:41
8208Martin Šňupárek71XBM PELL´S ABND RACING TEAM63:068100:299163:35
9198Martin Kunz71GIG GIGANT Orienteering68:471299:588168:45
10193TomᚠPodmolík69TZL SKOB Zlín67:3810103:0710170:45
11194TomᚠZrník71GIG GIGANT Orienteering67:4011112:0312179:43
12207Gábor Kárpáti76Műegyetemi Atlétikai és Footba75:2114115:0413190:25
13199Péter Mesics67Soproni MAFC72:3213119:3915192:11
14201Michal Švarcbach70KNC Sokol Kostelec n. Č. l.85:0616116:2114201:27
15209András Holluby71Postás Sport Egyesület98:4017104:4511203:25
 
203Péter LizánIndividuals/No club (HUN)76:1315n.i.
202Dietmar DörflekIndividuals/No club (AUT)56:073n.i.
196Péter Mörk67Mazsola Tájfutó és Természetbanfbn.i.
 
 
 
M50 (22)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1230Tamás Egei63Tabáni Spartacus Sport és Körn48:23187:361135:59
2224Rudolf Kolář63ABR A-team NOVO Bruntál59:57792:042152:01
3232Jiří Král59TSU LKT 80 Šumperk53:00299:405152:40
4221Ágoston Dosek55Orvosegyetem SC59:44694:153153:59
5215Tamás Jankó58Hegyisport Szentendre Egyesüle59:16496:344155:50
6214Zbyněk Pospíšek60TBM KOS TJ Tesla Brno59:30599:516159:21
7228Miklós Mets61Orvosegyetem SC62:198113:177175:36
8222Peter Mlynárik65VBA ŠK VAZKA Bratislava57:203128:4612186:06
9233Václav Štěpánský61TBM KOS TJ Tesla Brno74:2212116:088190:30
10234Josef Doležal61VAM OOB Vamberk72:1011119:559192:05
11223Attila Dalos67Műegyetemi Atlétikai és Footba74:4413122:0210196:46
12227Jaromír Vrábel61ABR A-team NOVO Bruntál67:099132:4514199:54
13212Vlastimil Autrata60RCP RC&P TEAM Bratislava86:0617124:3811210:44
14231Tibor Molnár63Soproni MAFC78:5915138:2015217:19
15225Gábor BenkeTipo Orienteering Club86:3418131:3413218:08
16216Lubomír Němec62ABR A-team NOVO Bruntál75:5014163:5418239:44
17219Tamás Szabó65Soproni MAFC95:5920153:5417249:53
18211Pavel Kuchař60SJC Sportcentrum Jičín131:2322147:3416278:57
 
217Jozef Jánoška59RBA TJ Rapid Bratislava80:5716hiba
229Kurt Resch63Diósgyőri Tájfutó Club112:3121nfb
213Vladimír Maliňák59KVS SKOB Kobra Vsetín93:4619
218Zsolt Weiler62Tabáni Spartacus Sport és Körn70:0310
 
 
 
M60 (10)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1240Walter Dravetz54TZL SKOB Zlín55:50172:571128:47
2241Wolf Eberle45HSV Aigen72:33395:314168:04
3243Fink Karl49OLC Graz71:56296:155168:11
4236Zoltán Kiss56Műegyetemi Atlétikai és Footba77:44592:382170:22
5246Jan Vojtášek53ABR A-team NOVO Bruntál76:39494:203170:59
6244László Bunyik54MEAFC124:377150:457275:22
 
237Luděk Kadlec56VEY YETTI Vejprtynfbn.i.
235Zoltán Boros48Hegyisport Szentendre Egyesülen.i.110:176
238Sándor Hidas48Silvanus Sportegyesület118:496
242Petr Ludvík57STB TJ Stadion Nový Born.i.n.i.
 
 
 
W14 (7)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1250Veronika Burešová05XBM PELL´S ABND RACING TEAM39:07153:54293:01
2254Denisa Králová05TBM KOS TJ Tesla Brno53:42278:045131:46
3247Borbála Tóth-Almási04Diósgyőri Tájfutó Club81:08456:253137:33
4255Pavlína Zemková05SLA SKOB Slaný73:12378:466151:58
 
252Natali Chamrada04Individuals/No club (CZE)hiba73:514
248Tereza Kadlecová06VEY YETTI Vejprtyhiba89:537
251Jolana Králová03TBM KOS TJ Tesla Brnohiba51:221
 
 
 
W17 (4)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1259Rozálie Kuchařová02SJC Sportcentrum Jičín48:57169:332118:30
2257Csilla Gárdonyi01Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako53:02269:291122:31
3261Alexandra Svobodová00VPM KOS Slavia Plzeň58:06379:103137:16
4256Dorottya Hajnal00Tabáni Spartacus Sport és Körn70:014115:124185:13
 
 
 
W21A (12)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1263Barbora Chudíková78SJI OK Jihlava53:06389:461142:52
2265Markéta Uhnavá84SBK KOB Start Blansko51:52293:452145:37
3267Ewa Haltof94ABR A-team NOVO Bruntál53:44494:253148:09
4276Adéla Chromá88TBM KOS TJ Tesla Brno51:201105:545157:14
5268Valerie Kamererová94STB TJ Stadion Nový Bor59:566101:024160:58
6274Soňa Beržinská85SBK KOB Start Blansko64:567116:276181:23
7273Zdeňka Křivancová94LBE TJ Lokomotiva Beroun71:0710121:197192:26
8271Lenka Csakvaryová83SBK KOB Start Blansko70:039125:178195:20
9270Petra Jirková84VPM KOS Slavia Plzeň68:568131:179200:13
10262Jana Königová86SBK KOB Start Blansko71:5311135:2310207:16
11269Káa Hanajová84SMR SNS Smržovka72:5012139:1811212:08
 
264Katja Walther78OLT Transdanubien59:235nfb
 
 
 
W21B (7)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1283Ágnes Vajda-Kovács82Tapolcai Honvéd SE109:395149:292259:08
2281Gabriella Erős72Soproni MAFC124:236179:493304:12
 
280Eszter Hidas-Mészáros82Silvanus Sportegyesület100:123n.i.
282Marcela Večeřová88ABR A-team NOVO Bruntál108:204nfb
277Nóra LengyelIndividuals/No club (HUN)105:011
278Adrienn Horváth85Individuals/No club (HUN)63:141
279Krisztina Nagy76Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:572
 
 
 
W21E (7)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1288Martina Tichovská86VSP USK Praha66:29299:491166:18
2290Štěpánka Staňková89TSU LKT 80 Šumperk69:083118:513187:59
3289Vilma Králová99TZL SKOB Zlín75:215117:012192:22
4291Michaela Lacigová81VSP USK Praha66:181127:595194:17
5292Veronika Cseh70Megalódusz SE75:024119:164194:18
6286Erzsébet Pénzes70Diósgyőri Tájfutó Club86:357134:516221:26
 
293Noémi Benke81Orvosegyetem SC79:586nfb
 
 
 
W40 (13)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1299Orsolya Marosffy72Orvosegyetem SC46:40170:322117:12
2305Kateřina Humlíčková76SBK KOB Start Blansko51:51377:233129:14
3294Dagmar Podmolíková71TZL SKOB Zlín50:12281:515132:03
4304Šárka Jašková77ABR A-team NOVO Bruntál52:24479:584132:22
5296Michaela Chmelíková75GIG GIGANT Orienteering69:58965:531135:51
6306Alice Michálková76GIG GIGANT Orienteering79:071085:186164:25
7300Katalin LendvaiIndividuals/No club (HUN)59:145110:217169:35
8295Dana Králová76XBM PELL´S ABND RACING TEAM63:466116:218180:07
9301Helena Zemková74SLA SKOB Slaný64:577122:2310187:20
10302Lavinia Török72Orvosegyetem SC68:448182:5312251:37
11307Ágnes Cseresnyés68Tipo Orienteering Club100:1111159:1311259:24
 
303Bohumila Klangová76SBK KOB Start Blansko101:0812nfb
308Mónika Ebinger70KFKI Petőfi SK118:069
 
 
 
W50 (10)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1318Jindra Dohnalová62VIP SK VIPrahlo34:45157:38192:23
2315Dana Králová58TSU LKT 80 Šumperk43:17358:482102:05
3309Eva Maliňáková65TSU LKT 80 Šumperk44:31560:063104:37
4312Ivana Abelová67STB TJ Stadion Nový Bor45:20661:424107:02
5317Jaroslava Švarcbachová67KNC Sokol Kostelec n. Č. l.43:32476:005119:32
6313Tajana Jánošková60RBA TJ Rapid Bratislava42:34285:178127:51
7311Ágnes TömördiHegyisport Szentendre Egyesüle61:03983:177144:20
8320Judit Resch66Diósgyőri Tájfutó Club65:051081:046146:09
9314Luisa Pospíšková59TBM KOS TJ Tesla Brno55:22795:539151:15
10310Eva Kralova47VBA ŠK VAZKA Bratislava60:30898:5210159:22
 
 
 
Open Short (6)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1326Magda HorváthTipo Orienteering Club49:01245:16294:17
2321Eva KnitlovaIndividuals/No club (CZE)58:58363:414122:39
 
325Zsolt VermeserIndividuals/No club (HUN)60:554n.i.
323Fruzsina Biró74Bimahevnfb55:563
327Vladimír Maliňák59KVS SKOB Kobra Vsetín40:331
322Dusan Chamrada76Individuals/No club (CZE)46:061
 
 
 
Open Long (3)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
328Gábor HavasiVELORUNhiban.i.
330Dusan ChamradaIndividuals/No club (CZE)nfb
332Kristóf Morandini84Tabáni Spartacus Sport és Körn72:291
 
 
 
MW12 / Family (9)
HelyRajtszNévSzülKlubN1N2Idő
1339Piroska Tóth-AlmásiDiósgyőri Tájfutó Club50:11254:162104:27
2336Vít Jašek11ABR A-team NOVO Bruntál59:22368:233127:45
3334Louis Walther09OLT Transdanubien65:55581:224147:17
 
340Sarka RyglovaOLT TransdanubienDisq84:496
338Zsuzsi GöncziTipo Orienteering Club