Tájkerékpáros Középtávú Országos BajnokságFri 9/8/2017 10:51 AM
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F15-17 (7)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
15613Kinde Merse MárkSPA Tabáni Spartacus SE6:00
22107958Szabó Mátyás05DTC Diósgyőri TC8:00
32107954Demeter Ágoston02DTC Diósgyőri TC10:00
445541Tamás Bence06DTC Diósgyőri TC12:00
52707951Tőczik Vendel04DTC Diósgyőri TC14:00
62107952Takács Gergely Levente03DTC Diósgyőri TC16:00
7Üres Üres18:00
 
 
F18-20 (5)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
82107955Demeter Ambrus00DTC Diósgyőri TC8:00
98444331Bárány Tamás99ESP Egri Spartacus SE10:00
10222930Jordán Soma98DTC Diósgyőri TC12:00
117990601Tamás Bianka99DTC Diósgyőri TC14:00
12Üres Üres16:00
 
 
F21E (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
131418059Nyeste Ákos91DTC Diósgyőri TC5:00
147579819Beőthy Ádám90KFK KFKI Petőfi SK7:00
157204998Tóth Zoltán78SAS Silvanus SE9:00
16211747Dan GeorgeX CS Garage Racing Baia Mare11:00
178645181Rózsa László83MSE Megalodusz SE13:00
1845315Szundi Attila80DTC Diósgyőri TC15:00
198648821Bedő Csaba92BSC Balatonfüredi SC17:00
20Üres Üres19:00
 
 
F21B (8)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
21416657Kiss László73MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és42:00
228012262Vajda Péter80THT Tapolcai Honvéd SE44:00
237700727Szabó Csaba70SMA Soproni MAFC46:00
24701224Molnár Attila70TTE TIPO Tájfutó SE48:00
258150377Csordás KornélRSC REHAB SC50:00
268645177Hidas Zoltán79SAS Silvanus SE52:00
278019680Kinde Kálmán68SPA Tabáni Spartacus SE54:00
28Üres Üres56:00
 
 
F40 (9)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
29683135Bobok Gábor69DTC Diósgyőri TC39:00
30222917Mörk Péter67MAT Mazsola Tájfutó és Természetba41:00
318045414Marosffy Dániel73OSC Orvosegyetem SC43:00
322066489Szandi Péter69SZT Szombathelyi Haladás VSE45:00
338645175Viraszkó Zoltán73DTC Diósgyőri TC47:00
348444335Bárány FerencESP Egri Spartacus SE49:00
352107956Nagy András69DTC Diósgyőri TC51:00
3645132Dankó István69TTE TIPO Tájfutó SE53:00
37Üres Üres55:00
 
 
F50 (6)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
388444333Kovács József58ESP Egri Spartacus SE28:00
397580930Jankó Tamás58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle30:00
408636770Dosek Ágoston55OSC Orvosegyetem SC32:00
411396205Dalos Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba34:00
427610506Mets Miklós61OSC Orvosegyetem SC36:00
43Üres Üres38:00
 
 
F60 (5)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
442015820Boros Zoltán48SMA Soproni MAFC27:00
454521Kiss Zoltán56MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:00
467201442Bunyik László54MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és31:00
478444334Honfi Gábor55ESP Egri Spartacus SE33:00
48Üres Üres35:00
 
 
N21E (2)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
498701019Pénzes Erzsébet70DTC Diósgyőri TC2:00
50Üres Üres4:00
 
 
N21B (5)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
512082356Vajda-Kovács Ágnes82THT Tapolcai Honvéd SE32:00
522107959Hidas-Mészáros EszterSAS Silvanus SE34:00
537720219Erős GabriellaSMA Soproni MAFC36:00
541566998Horváth Adrienn85MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba38:00
55Üres Üres40:00
 
 
N40 (3)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
56416648Lendvai KatalinVHS Veszprémi Honvéd SE40:00
578045301Marosffy Orsolya72OSC Orvosegyetem SC42:00
58Üres Üres44:00
 
 
N50 (2)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
592019916Tömördi Ágnes63HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:00
60Üres Üres23:00
 
 
Nyílt (3)
RajtszDugószámNévSzülKlubRajt
612107960Kiss IstvánEK Egyesületen kívüli27:00
62Üres Üres29:00
63Üres Üres31:00