2017 Rövidtávú OB SelejtezőP 2017.09.08. 9:16
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
F14-1 (36)1,7 km21 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1140444460Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó Club1:00
214014Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:00
3140818636767Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:00
414089Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:00
5140942032056Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle5:00
6140864494Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő6:00
714030337860Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo7:00
8140542087801Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz8:00
914027337892Pintér Barnabás SzabolcGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo9:00
10140051420295Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö10:00
11141082079345Török OlivérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:00
1214039Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club12:00
13140522087810Nagy JakabNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:00
14140421302660Krajcár TamásGTC Gerecse Tájfutó Club14:00
15140832072205Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:00
16140348070327Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:00
1714011Megyeri DánielCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes17:00
18140612118605Nán BenjáminSAS Silvanus Sportegyesület18:00
19140552022120Aradi BencePAK Paksi Sportegyesület19:00
2014063339848Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:00
2114031Bódis Balázs MárkGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
22140962014977Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:00
23140232009014Jámbor ZsigmondFLF Fehérlófia Sportegyesület23:00
24140581396284Kovács SebestyénPVS Pécsi Vasutas Sportkör24:00
25140732037819Török FülöpSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00
261401645971Garbacz MátéESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu26:00
27140712037808Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:00
28140747163264Izer BarnabásSZT Szombathelyi Haladás VSE28:00
2914018332801Nagy KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu29:00
30141042079343Dóra TóbiásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:00
3114007Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE31:00
32140982014985Chmelik RolandVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle32:00
33140464612976Kovács Keve KoppányGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub33:00
34140592056188Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör34:00
35140672037809Czirják ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:00
3614028337893Pintér MarcellGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo36:00
 
 
F14-2 (36)1,5 km20 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1140037207916Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö1:00
214010Gergely MihályCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes2:00
3140222009015Dani NándorFLF Fehérlófia Sportegyesület3:00
4141078030402Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut4:00
514035Nagy LeventeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:00
6140371050801Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club6:00
71400645324Veszelszki MártonASK Alpokalja Szabadidősport és Kö7:00
814015307786Dobrocsi LeventeESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu8:00
9140877000400Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:00
10140014660061Borosnyai BendegúzARA Alba Regia Atlétikai Klub10:00
11140561396282Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör11:00
12140888631454Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:00
1314024337819Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:00
14140792052324Kalmár KristófSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:00
15140972014981Chmelik LeventeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:00
1614012Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:00
17140802052306Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:00
18140698636777Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:00
19140098637650Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club19:00
20141032079337Bednárik BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:00
21140368180707Tarsoly Tas TöhötömGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
22140381396278Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Club22:00
2314029337880Tóbiás MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:00
24140082111505Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSE24:00
25140682062996Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00
2614075Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE26:00
2714084Máramarosi ÁkosTSE Törekvés Sport Egyesület27:00
2814040Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club28:00
29140512087808Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz29:00
3014049Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü30:00
31141012061649Bárdos DominikXAYL Ady Líceum SC31:00
32140608636835Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:00
33140992014984Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:00
3414020332803Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu34:00
35140952014974Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:00
36140645623Pócsi LászlóSIR Sirályok Sportegyesület36:00
 
 
F14-3 (36)1,7 km20 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
11407745574Felföldi TamásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor1:00
2140922054406Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:00
314026337824Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:00
4140782052322Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:00
514017423851Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu5:00
6140042111521Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö6:00
714043Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club7:00
814090232848Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő8:00
9140652061637Vörös ÁdámSIR Sirályok Sportegyesület9:00
1014002443185Nagy BálintARA Alba Regia Atlétikai Klub10:00
11141052079344Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut11:00
1214100Apró MátéVSM Victoria Sportegyesület Móraha12:00
1314048Bereczky OlivérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:00
14140332026841Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00
1514013Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:00
16140571396283Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör16:00
1714091Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:00
1814041Ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club18:00
1914032Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:00
20140454612977Balogh Péter LászlóGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:00
21140702082347Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00
22140532087809Orosz Pál Ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:00
23140668080705Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:00
24140822052313Szabó ZsomborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:00
25141068300402Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:00
2614019332802Varga GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu26:00
27140724660154Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:00
2814021423869Wachter AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:00
2914062339849Kronovetter MátéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:00
30141022037704Albert MátyásXKLO Kolozsvári TranSilva30:00
31140932032055Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:00
32140472056177Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv32:00
33140762082367Szandi BenceSZT Szombathelyi Haladás VSE33:00
3414025337823Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:00
351405046082Matics MarcellMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba35:00
36140858031221Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:00
 
 
F16-1 (36)1,6 km19 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1160622052307Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle38:00
2160158444332Jacsó BarnabásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu39:00
3160282087748Kisházi Gábor Ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártoló40:00
4160202111507Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo41:00
516027Epinger ÁkosHOD Hód-mentor sport és műpártoló42:00
616003443187Szauter ÁbelARA Alba Regia Atlétikai Klub43:00
7160692032054Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
8160352022102Takács BálintKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz45:00
916002443183Mihály BenceARA Alba Regia Atlétikai Klub46:00
10160112072238Prekopcsák Gábor Ifj.DCS Denevér Barlangkutató és Szaba47:00
11160582037812Zengő BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:00
12160148444333Blézer Barna HunorESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu49:00
1316007307720Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE50:00
14160671396186Paróczi BálintTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:00
15160248644533Deák PéterGTC Gerecse Tájfutó Club52:00
16160502088252Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:00
1716012Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:00
18160591420810Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSE55:00
19160411396280Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör56:00
20160172009008Babos MárkFLF Fehérlófia Sportegyesület57:00
21160401396286Husznai GellértPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:00
22160511396220Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:00
23160442099479Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkör60:00
2416025Gyenes ÁgostonGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub61:00
251603145180Fekete BalázsHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási62:00
26160522072224Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:00
27160042111520Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö64:00
28160382072203Pályi LőrincMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako65:00
29160222072215Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:00
30160332022207Veres-Lakos VajkHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási67:00
31160702032065Berzsenyi BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:00
32160562022136Rumi ZoárdSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:00
33160632008515Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:00
34160472037712Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület71:00
3516034931Peics AndrásKFK KFKI Petőfi Sportkör72:00
3616018337820Lesták SámuelGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:00
 
 
F16-2 (35)1,6 km18 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
116008Péter DánielCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:00
2160092072243Hibján TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba39:00
3160462037711Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesület40:00
4160302072252Tódor MarcellHOD Hód-mentor sport és műpártoló41:00
5160102072216Jászai TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba42:00
616043505236Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
7160052092462Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és Kö44:00
8160659999902Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:00
9160391396285Gyenizse-Nagy András BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00
10160554660151Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:00
11160292067281Olasz MárkHOD Hód-mentor sport és műpártoló48:00
12160578637647Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00
1316016332804Simon GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu50:00
14160264612987Kovács BotondGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub51:00
15160542056187Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
1616021337886Pólik ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo53:00
17160139010328Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:00
1816068Kuzma KornélTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:00
19160421396281Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör56:00
20160648010610Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:00
21160712014998Etlinger AndrásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:00
22160612052339Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:00
2316036Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü60:00
2416023337883Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo61:00
2516001443184Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai Klub62:00
2616019337881Majoros Bence ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo63:00
27160498020217Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:00
28160372050677Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako65:00
29160669411021Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:00
30160534660222Kiss Imre BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:00
31160062092466Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö68:00
32160322022187Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási69:00
33160602066486Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE70:00
3416048443957Cseszka BenceSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület71:00
3516045443170Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye72:00
 
 
F18-1 (21)2,7 km27 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1180139102026Szőcs AttilaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:00
2180412025042Krakter DánielZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz44:00
3180288088801Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:00
4180372014979Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:00
518010363410Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu47:00
6180151991218Tóth BalázsMAT Mazsola Tájfutó és Természetba48:00
7180211396227Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:00
8180302022128Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
918035Bucsek BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho51:00
10180017898987Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub52:00
11180262056193Góczán PálSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület53:00
1218024443155Tóth Zalán ZénóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye54:00
13180402066470Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut55:00
14180079000708Leleszi MarcellDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl56:00
15180032092465Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö57:00
1618006Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:00
17180327420420Izer Balázs DánielSZT Szombathelyi Haladás VSE59:00
18180172087802Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:00
19180087205533Biro AlexandruEK Egyesületen kívüli61:00
20180048637648Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport Club62:00
21180392066455Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut63:00
 
 
F18-2 (20)2,5 km26 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
118012Bálint BarnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:00
2180141555059Hegedüs PéterGTC Gerecse Tájfutó Club44:00
3180192022153Weisz PálPAK Paksi Sportegyesület45:00
4180182098010Molnár PatrikNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:00
5180231396287Tóth LukácsPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:00
6180312082355Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSE48:00
7180098444331Bárány TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu49:00
8180272022135Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
918022411946Ortmann AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör51:00
10180362014983Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:00
11180204499Józsa BotondPSE Postás Sport Egyesület53:00
12180112033991Péri Gergő GáborFLF Fehérlófia Sportegyesület54:00
13180257205527Knobloch-Esztergár PéterSIR Sirályok Sportegyesület55:00
14180027991224Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö56:00
15180382066454Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:00
16180342052340Győri BertalanSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle58:00
17180298636768Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:00
18180332010851Conforti ChristianSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle60:00
19180052072246Hamvai MátéDCS Denevér Barlangkutató és Szaba61:00
20180422025045Pavlovics BalázsZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz62:00
 
 
F20-1 (26)2,8 km29 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
120009307520Gyenizse-Nagy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör76:00
2200032069577Péter ZoltánCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes77:00
3200082067293Burian LórántMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako78:00
420006363404Révész TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu79:00
5200227205884Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle80:00
6200258150415Fekete ÁgostonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut81:00
7200237201397Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő82:00
8200111396149Szuromi MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör83:00
9200072026846Jacsev SámuelGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó84:00
10200101396288Ormándi LázárPVS Pécsi Vasutas Sportkör85:00
11200241396123Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő86:00
12200161980414Dézsi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn87:00
1320004Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl88:00
1420002Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSE89:00
15200192056183Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:00
16200019000015Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE91:00
17200217201398Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn92:00
1820015888351Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye93:00
1920005Magyar MilánDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl94:00
20200202022134Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:00
21200148070197Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület96:00
22200172037814Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:00
23200122061645Divin PéterSAS Silvanus Sportegyesület98:00
24200261396243Bajna BenceZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz99:00
25200132061646Ferenczi MárkSAS Silvanus Sportegyesület100:00
26200182067289Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:00
 
 
F21-1 (34)3,0 km29 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
121027Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako68:00
221058Szerdahelyi ZalánSZT Szombathelyi Haladás VSE69:00
321062505297Rácz SándorSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:00
421023363486Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv71:00
5210102019783Helenbran MátéEK Egyesületen kívüli72:00
6210551394564Zsibrita DávidSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei73:00
7210652022199Tóth AdriánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:00
821016Gond GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó75:00
921007505252Pintér ÁbelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl76:00
10210591300008Barkász DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle77:00
11210352087745Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye78:00
12210478625548Pilkowski TadeuszSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:00
1321037443169Tábori MilánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye80:00
14210632019801Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle81:00
15210458030916Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn82:00
162102445469Kopasz RóbertKAL Kalocsai Sport Egyesület83:00
172100345295Kovács BoldizsárBBB Balassagyarmati Balassi Bálint84:00
18210681396177Kiss KornélZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut85:00
1921018502373Tóth MátéGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub86:00
20210482022137Sulyok ÁbelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn87:00
21210672087743Patkós MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle88:00
22210538636772Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei89:00
23210441408162Liszka KrisztiánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:00
2421015Gond BalázsGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó91:00
25210138120596Kucsma LeventeESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu92:00
26210222072266Visnyei TamásHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási93:00
2721006339809Balabás Péter GergőDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl94:00
28210297201392Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör95:00
29210251211212Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako96:00
3021050236368Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:00
3121030233645Kersity AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör98:00
322103945939Schwendtner BálintSIR Sirályok Sportegyesület99:00
33210022092461Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö100:00
34210207007070Vörös EndreHOD Hód-mentor sport és műpártoló101:00
 
 
F21-2 (34)3,0 km29 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
12103145278Kovács AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:00
221056Hambuch MátyásSZT Szombathelyi Haladás VSE69:00
3210099940627Tugyi LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl70:00
421004411926Kovács DomonkosBBB Balassagyarmati Balassi Bálint71:00
521061505210Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:00
6210342061647Ababi BalázsSAS Silvanus Sportegyesület73:00
7210011409485Ágotha DávidASK Alpokalja Szabadidősport és Kö74:00
8210571409483Saitz KrisztiánSZT Szombathelyi Haladás VSE75:00
9210541394555Román Dávid DánielSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei76:00
10210419101950Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:00
1121011339890Borbás PéterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu78:00
1221042233595Dalos ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:00
13210648448444Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:00
14210331396188Kovács BertalanPVS Pécsi Vasutas Sportkör81:00
15210197003116Petrócki ÁdámHOD Hód-mentor sport és műpártoló82:00
16210127766777Korózs AttilaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu83:00
17210281396129Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport84:00
18210498625620Vellner GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:00
1921005307753Kovács SebestyénBBB Balassagyarmati Balassi Bálint86:00
2021043363480Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn87:00
212102646031Oszlovics ÁdámMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako88:00
2221046505245Peregi DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:00
23210087201394Tölgyesi TamásDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl90:00
24210601406163Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle91:00
2521014Éles AndrásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:00
26210511394558Hanyicska MartinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei93:00
27210668011222Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle94:00
28210408101092Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:00
29210521394561Iski RichárdSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei96:00
30210218636762Hetényi PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási97:00
31210368220394Fehérvári DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye98:00
32210381302785Erősdi ZakariásSIR Sirályok Sportegyesület99:00
33210172019814Varga ZsomborGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó100:00
34210321396133Kovács BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkör101:00
 
 
F35-1 (30)2,6 km28 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1350122067288Kiss GáborKAL Kalocsai Sport Egyesület71:00
2350212019808Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor72:00
33502745323Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle73:00
435016888371Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület74:00
5350262014988Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:00
635006416614Lajszner AttilaETC Egri Testedző Club76:00
735017500258Józsa GáborPSE Postás Sport Egyesület77:00
8350302118607Deák BotondXAYL Ady Líceum SC78:00
9350282088242Vajda BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:00
10350297203257Bordás SzabolcsXAYL Ady Líceum SC80:00
11350091791029Ódor ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club81:00
12350157203258Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako82:00
13350047790712Kottman Dezső Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl83:00
14350238106010Meichl MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:00
153501445501Nagy ViktorKAL Kalocsai Sport Egyesület85:00
16350072009003Balogh RóbertFLF Fehérlófia Sportegyesület86:00
17350228012301Batta IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:00
18350022088237Gábor JózsefCBD Ceglédi Bem Vasutas88:00
19350247741029Pap AttilaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho89:00
20350039000505Halona GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl90:00
21350012067279Stein Barnabás Dr.ARA Alba Regia Atlétikai Klub91:00
2235008232837Balogh PéterFSC Futárok Sport Club92:00
23350202050657Blum László Ifj.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor93:00
243501045347Kertész GáborHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K94:00
25350192022126Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn95:00
2635018505256Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör96:00
273501345442Koprivanacz ImreKAL Kalocsai Sport Egyesület97:00
283500545565Makai AndrásDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl98:00
29350252054403Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle99:00
3035011954Baksa CsabaKAL Kalocsai Sport Egyesület100:00
 
 
F40-1 (28)2,3 km25 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1400162062991Olasz RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló74:00
2400272022202Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü75:00
34003245569Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör76:00
4400452050675Szlávik Zoltán Dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:00
5400202056151Házy ZsoltKAL Kalocsai Sport Egyesület78:00
6400492032061Tömösközy TamásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:00
74002645303Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü80:00
8400288163264Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba81:00
9400102072233Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo82:00
10400188082671Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület83:00
11400502050691Vereszki TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle84:00
12400382111519Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:00
13400522118606Deák AttilaXAYL Ady Líceum SC86:00
144000145275Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C87:00
1540040332900Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:00
16400128180474Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:00
17400467934977Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho90:00
18400052072228Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaba91:00
19400172056156Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási92:00
20400247022177Kőszegvári TiborKFK KFKI Petőfi Sportkör93:00
2140014233628Barta ZoltánHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület94:00
22400302088248Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club95:00
2340023238475Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör96:00
24400438211172Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület97:00
25400552025046Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz98:00
26400417789456Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:00
27400532056182Sziva LászlóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut100:00
2840035339850Furtner IstvánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye101:00
 
 
F40-2 (27)2,6 km27 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1400151396273Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló74:00
240025233659Nagy GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör75:00
3400092111525Kiss György Ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo76:00
44002145465Kovács JánosKAL Kalocsai Sport Egyesület77:00
5400312050685Aradi TamásPAK Paksi Sportegyesület78:00
6400512061650Bárdos JózsefXAYL Ady Líceum SC79:00
7400368645178Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye80:00
8400488181815Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle81:00
9400547750416Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut82:00
10400422052319Zádori AdriánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:00
11400031396241Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club84:00
1240011337874Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo85:00
13400228102016Bihari ZoltánKFK KFKI Petőfi Sportkör86:00
14400448638563Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő87:00
1540008206225Buzás GyulaFMT FŐMTERV SE88:00
1640006233672Magyar ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl89:00
17400372056194Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület90:00
18400192913Dénes ZoltánKAL Kalocsai Sport Egyesület91:00
19400299760613Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club92:00
204000446043Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE93:00
2140002888335Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C94:00
22400472015021Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle95:00
23400079010720Jacsó TiborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu96:00
24400348000420Nagy SándorSAS Silvanus Sportegyesület97:00
25400392066480Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn98:00
26400331000042Werner PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör99:00
27400134612988Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub100:00
 
 
F45-1 (33)2,3 km24 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
14502545396Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv35:00
245052888340Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:00
345026222980Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör37:00
4450142009004Bernáth ZsoltFLF Fehérlófia Sportegyesület38:00
54500445532Knuth DávidBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:00
645016337870Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo40:00
74500245293Kovács PéterBBB Balassagyarmati Balassi Bálint41:00
845050885Szabó JánosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:00
9450272088244Peics Antal ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör43:00
10450582015020Berzsenyi MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
11450238130268Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K45:00
12450602015000Marton BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle46:00
13450081300087Gerzsényi ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl47:00
1445062332846Fekete GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:00
1545051307714Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület49:00
1645042339852Nagy ÁkosSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye50:00
17450452025025Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é51:00
18450302022191Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba52:00
19450382061642Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület53:00
204502245387Kiácz BenceHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle54:00
21450201302673Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club55:00
22450472088255Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Club56:00
2345029Takács JánosKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz57:00
24450481394551Hanyicska MihálySTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei58:00
2545017337866Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:00
26450538020501Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:00
2745043443156Tóth ZénóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye61:00
28450372066473Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:00
29450641396208Müller Balázs Dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz63:00
3045010604044Guttmann ZoltánEK Egyesületen kívüli64:00
31450198310771Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó65:00
3245015337861Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:00
33450117681206Bózsó ZoltánESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu67:00
 
 
F45-2 (32)2,4 km24 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
145009505300Tamás TiborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:00
2450242022185Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási36:00
3450312022195Tóth LászlóMAT Mazsola Tájfutó és Természetba37:00
4450397700206Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület38:00
5450182067294Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:00
6450449700705Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület40:00
745040927Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye41:00
84503445537Schell Antal Ifj.PSE Postás Sport Egyesület42:00
945035307600Fuller KárolyPVM Pécsi Vörös Meteor SK43:00
10450557700420Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:00
114504645368Galkó CsabaSSC Siketek Sport Club45:00
12450549680319Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:00
13450071396276Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club47:00
1445041339847Marczis István Ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:00
15450568197012Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:00
1645061502362Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut50:00
17450017998899Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub51:00
18450592015014Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:00
19450282072263Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör53:00
20450128010769Kucsma IstvánESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu54:00
2145033Rácz RóbertPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport55:00
22450322022148Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület56:00
2345063222965Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:00
24450491394556Román JánosSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei58:00
2545005505283Knuth ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:00
2645013Rudi PéterETC Egri Testedző Club60:00
274500345294Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint61:00
28450212022211Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub62:00
2945036Herendi CsabaPVM Pécsi Vörös Meteor SK63:00
30450651396212Pavlovics György Ifj. Dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz64:00
31450068636198Töreky ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:00
32450577680424Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho66:00
 
 
F50-1 (39)2,3 km25 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
150034800002Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:00
2500372021548Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:00
3500307020217Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:00
4500157670725Hegedüs ÁkosMSE Megalódusz Sportegylet39:00
5500172066495Szulics ZsoltNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz40:00
650028307517Fehérvári PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye41:00
750021670122Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör42:00
8500141396275Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet43:00
9500241396171Viniczai FerencPVS Pécsi Vasutas Sportkör44:00
1050016232825Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet45:00
11500382019802Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:00
1250008332857Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási47:00
13500121396205Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba48:00
1450032362952Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00
1550006233560Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub50:00
16500108190666Varga IstvánHUF HUFEZE Pásztó51:00
1750007233632Karácsony PéterHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület52:00
18500351394557Iski FerencSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei53:00
1950019505276Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport54:00
2050027443164Erdélyi GyulaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye55:00
21500221396206Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör56:00
2250005233559Balogh JózsefGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub57:00
23500132111511Győri János AttilaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club58:00
2450003332845Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE59:00
25500048636779Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo60:00
2650002307755Kovalcsik IstvánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint61:00
27500262061641Závodszky TamásSAS Silvanus Sportegyesület62:00
28500299940325Kovács ZoltánSIR Sirályok Sportegyesület63:00
2950020888338Gajdos GyörgyPVM Pécsi Vörös Meteor SK64:00
30500332050687Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:00
31500392050692Zoboki MihályVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle66:00
32500118406702Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv67:00
3350023502917Turcsán JánosPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:00
345000145292Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint69:00
35500318636776Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00
3650036222978Hajnács Tamás CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor71:00
37500252072517Szász JánosSAS Silvanus Sportegyesület72:00
3850009362955Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási73:00
39500182066492Tóth László Id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz74:00
 
 
F55-1 (21)2,0 km23 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
155027222915Ortmann JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport22:00
255029972Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK23:00
3550371394560Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei24:00
4550232056199Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:00
5550147580930Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle26:00
655006700005Kovács JózsefESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu27:00
755033332836Telek TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:00
855017307798Hadnagy ÁrpádHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K29:00
9550412054405Kaptur JózsefVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:00
105500746138Cenner Tibor Dr.FMT FŐMTERV SE31:00
11550421396207Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:00
1255020332858Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási33:00
1355009363425Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club34:00
1455018307553Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K35:00
15550262056185Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport36:00
1655030232807Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület37:00
175501545470Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle38:00
1855022232799Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba39:00
19550128081959Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület40:00
20550042025032Trócsányi ZoltánDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S41:00
21550102072525Germán-Salló ZoltánGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:00
 
 
F55-2 (21)2,0 km22 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
15503945222Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:00
2550281396132Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport23:00
355002232759Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:00
4550252056161Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club25:00
555021233619Zempléni András Dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport26:00
655003339863Dobrossy István Dr.DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S27:00
7550012066467Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub28:00
85501345150Moravszki JánosHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:00
9550241396231Széles GáborOSC Orvosegyetem Sport Club30:00
10550328636774Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:00
115501645533Zentai LászlóHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle32:00
12550361394553Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei33:00
13550382066481Szerdahelyi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSE34:00
14550402050175Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle35:00
155503445436Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem Sport36:00
165500845193Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SE37:00
17550052082352Gabnai ErnőDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör38:00
1855019362969Csonka AntalHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási39:00
19550112019818Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:00
20550311006655Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület41:00
2155035437646Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:00
 
 
F60-1 (33)1,9 km21 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
16001546136Herter LászlóMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba1:00
260004505216Honfi GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu2:00
360026411919Győri LászlóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:00
460018363463Imeli JánosMSE Megalódusz Sportegylet4:00
5600241003316Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület5:00
660007363472Horváth TivadarHER Balatonalmádi Herkules Sporteg6:00
76000845595Fehér MihályHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület7:00
8600232082354Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK8:00
96001445173Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület9:00
10600221396202Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK10:00
116000145585Sáfrán ZoltánARA Alba Regia Atlétikai Klub11:00
12600258636771Szunyog József Dr.SAS Silvanus Sportegyesület12:00
136001145351Lenkei GyőzőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K13:00
14600032012283Szabó LászlóDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S14:00
15600108100257Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:00
1660005307508Csikós MiklósFSC Futárok Sport Club16:00
1760028233610Spiegl JánosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é17:00
1860020505275Nagy BalázsPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport18:00
196003045496Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:00
2060013332835Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport20:00
21600292072282Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00
226000645916Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:00
23600098645176Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle23:00
2460033416638Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz24:00
2560031Hajba IstvánSZT Szombathelyi Haladás VSE25:00
26600322019796Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:00
2760027958Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:00
2860021363494Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesület28:00
29600021396181Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:00
306001645376Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba30:00
3160012211506Szebényi BélaKAL Kalocsai Sport Egyesület31:00
3260017448981Magyar JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba32:00
33600192050681Endrődi JózsefPAK Paksi Sportegyesület33:00
 
 
F65-1 (29)1,5 km20 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1650288636769Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja1:00
265026233680Kéri PéterTSE Törekvés Sport Egyesület2:00
365004948Tóth SándorETC Egri Testedző Club3:00
46501045594Drávucz ImreHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület4:00
5650112015820Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle5:00
665002339864Gulyás GyulaDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S6:00
765027888339Bikki SándorVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle7:00
865003416611Zsilinszky PálDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S8:00
9650232050679Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor9:00
10650019930000Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub10:00
116502545252Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor11:00
12650192056192Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület12:00
13650131255612Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba13:00
14650291396214Kutnyánszky ErnőZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:00
1565020907Gyalog LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:00
16650171396164Lipp JózsefPVS Pécsi Vasutas Sportkör16:00
17650222050656Blum László Id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor17:00
186501445417Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club18:00
19650188070851Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület19:00
2065008222987Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület20:00
2165021307582Tüskés GyörgySUN Sün SC Veszprém21:00
2265015307567Sódor István Dr.OSC Orvosegyetem Sport Club22:00
236501245176Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K23:00
24650161396250Fluck IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK24:00
25650068111114Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub25:00
2665005411902Kaján LászlóFMT FŐMTERV SE26:00
27650074461Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület27:00
28650092072281Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg28:00
296502445225Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor29:00
 
 
N14-1 (33)1,5 km19 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
114574Máramarosi AnnaTSE Törekvés Sport Egyesület4:00
2145261200701Bordács MónikaGTC Gerecse Tájfutó Club5:00
3145952079338Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
4145377040926Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:00
5145852014982Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle8:00
6145632072201Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:00
7145912079336Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
814522Kosztolánczi DóraGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:00
9145062072219Kalán Zsuzsanna BoglárDCS Denevér Barlangkutató és Szaba12:00
1014520Gecseg VeronikaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó13:00
11145402098009Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz14:00
12145451396102Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:00
1314582307752Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00
14145862032068Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:00
1514556443163Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:00
16145332056176Nagy BarbaraJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv19:00
17145892121345Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:00
18145122033993Péri Kata LucaFLF Fehérlófia Sportegyesület21:00
1914578Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:00
20145362019794Kézdy JuditMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako23:00
21145294612982Sikora Gréta GlóriaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub24:00
22145072072237Prekopcsák RékaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba25:00
23145612037806Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:00
24145462061643Deák BernadettSAS Silvanus Sportegyesület27:00
2514514233556Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:00
2614568Gorell FlóraSZT Szombathelyi Haladás VSE29:00
27145238140705Tarsoly BorkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00
28145412098007Kis NikolettaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:00
29145732052334Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle32:00
30145648636780Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:00
31145022111504Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE34:00
32145538035704Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:00
33145492118602Nán BeatrixSAS Silvanus Sportegyesület36:00
 
 
N14-2 (32)1,5 km18 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
114558Schenk FlóraSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület4:00
2145112033996Bódis NoémiFLF Fehérlófia Sportegyesület5:00
3145471200303Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület6:00
4145304612979Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub7:00
5145942079332Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut8:00
6145251031211Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club9:00
7145922079342Csiszár GyopárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
814503307544Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:00
914577Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:00
10145548035702Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:00
11145482118601Marton DorottyaSAS Silvanus Sportegyesület14:00
1214555339846Marczis Katalin BlankaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye15:00
13145248130503Tarsoly PankaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:00
14145602082348Knuth SáraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:00
1514579Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:00
16145662037798Vida Fanni HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:00
17145902118604Ples BrigittaXAYL Ady Líceum SC20:00
18145052072218Jászai EnikőDCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:00
191453445449Borbás Ágota AnnaKAL Kalocsai Sport Egyesület22:00
20145622037810Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:00
2114517337887Pólik ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:00
22145842015022Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:00
2314570Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE26:00
2414508Szilágyi Zselyke JuliannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:00
2514575Máramarosi DóraTSE Törekvés Sport Egyesület28:00
2614569Harkay EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE29:00
27145108444335Kocsik EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu30:00
28145314612980Tengely LucaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:00
2914516337891Pintér Bernadett DorkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:00
30145381841194Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako33:00
31145801396156Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:00
32145392098003Bagoly Luca EnikőNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:00
 
 
N14-3 (32)1,5 km20 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
114515233557Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:00
2145722052302Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle5:00
3145322072255Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló6:00
41459345955Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut7:00
5145592072207Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn8:00
6145502118608Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület9:00
7145962079339Török AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
814518Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:00
914513337865Abrán CsengeGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:00
10145284612974Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:00
1114521Horváth KármenGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00
1214501443186Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub15:00
13145872050693Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:00
14145441396289Gyurina JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:00
15145882014990Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:00
161456545930Orosz TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:00
171457145572Felföldi KincsőSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor20:00
1814567Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE21:00
1914519Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:00
20145422098008Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:00
2114576Máramarosi RitaTSE Törekvés Sport Egyesület24:00
22145358031118Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako25:00
23145512118603Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesület26:00
24145271060406Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó Club27:00
25145042072242Hibján EszterDCS Denevér Barlangkutató és Szaba28:00
2614557443158Osztafin LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:00
2714509332805Dovák Szonja KláraESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu30:00
28145432098006Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz31:00
2914583427660Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:00
30145972072241Müller SaroltaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:00
31145812069579Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:00
32145528651941Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:00
 
 
N16-1 (34)1,6 km19 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
116512332810Knight AnikaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu37:00
2165549010622Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:00
316515337808Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:00
4165324500Józsa BernadettPSE Postás Sport Egyesület40:00
5165022050671Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub41:00
6165242022182Tóth AndreaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási42:00
716510307551Bencsik HenriettESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu43:00
816518Kondor DorinaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó44:00
9165632015017Kápolnás KataVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:00
10165597020813Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho46:00
11165292098001Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz47:00
12165652079341Pintér JázminZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:00
13165222072253Varga-Tóth BlankaHOD Hód-mentor sport és műpártoló49:00
14165408020709Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület50:00
1516517337888Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo51:00
16165138644506Kocsik NóraESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu52:00
17165462111502Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn53:00
18165471420822Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE54:00
19165089010701Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl55:00
20165602032070Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:00
21165398222228Varga PetraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:00
22165482052341Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle58:00
23165569411022Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:00
24165278021105Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako60:00
2516530888367Kovács KarinaPAK Paksi Sportegyesület61:00
26165442037818Boros Lilla HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
27165362061644Dézsi KingaSAS Silvanus Sportegyesület63:00
28165502052318Koszta DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
29165341396290Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör65:00
30165052072229Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba66:00
31165282019788László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako67:00
3216521Kaszás NikolettaHOD Hód-mentor sport és műpártoló68:00
3316503233643Ősz EmeseASK Alpokalja Szabadidősport és Kö69:00
34165512052342Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:00
 
 
N16-2 (33)1,5 km18 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1165672025043Müller JúliaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:00
216514337864Abrán HangaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:00
316507Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl39:00
4165198020802Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:00
516506Dobrossy BeatrixDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S41:00
6165202072260Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló42:00
7165267011218Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako43:00
8165642079335Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut44:00
9165258636765Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:00
10165372061648Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület46:00
11165432066456Schenk AnnaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület47:00
1216538443171Angyal AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye48:00
13165612015002Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:00
1416511307784Borbás ZitaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu50:00
15165428020905Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület51:00
16165331396265Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör52:00
17165522052320Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle53:00
1816557307751Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:00
1916509332821Bencsik BernadettESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu55:00
20165582022200Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:00
21165017010221Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub57:00
22165452037799Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:00
23165622032067Papp ViktóriaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:00
24165048200105Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE60:00
2516531888368Kovács KiraPAK Paksi Sportegyesület61:00
26165662079333Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:00
27165532052312Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:00
281652345183Dezső EnikőHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási64:00
29165412072232Pálfi FanniSIR Sirályok Sportegyesület65:00
30165552088251Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő66:00
31165492019797Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle67:00
32165352054139Viniczai HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:00
33165162111508Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo69:00
 
 
N18-1 (35)2,0 km23 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1185212037811Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:00
2185177205531Bartha Dorottya BernadeSIR Sirályok Sportegyesület38:00
3185227201391Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
4185332066452Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut40:00
5185127207213Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas Sportkör41:00
6185208001105Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:00
7185242052301Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle43:00
8185232022143Zacher EnikőSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:00
9185312066464Bódi DorotiZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut45:00
10185092098004Balku NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:00
11185141396291Tóth Eszter KatalinPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:00
12185342025048Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:00
13185137207212Szuromi HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:00
14185029000820Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:00
15185102098005Tóth JohannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz51:00
16185087990513Sárközy ZsófiaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako52:00
1718501307718Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:00
18185197205528Virág TímeaSIR Sirályok Sportegyesület54:00
19185111396228Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas Sportkör55:00
2018507Kamenár GyöngyvérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü56:00
2118516339844Takács DorinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:00
22185307990516Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho58:00
23185252052316Koszta KincsőSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:00
24185322079334Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:00
25185052022103Darics NikolettKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz61:00
26185292019792Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:00
271850345483Garbacz EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu63:00
28185282052344Szokol KamillaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
29185042072257Tódor ElizabetHOD Hód-mentor sport és műpártoló65:00
3018515433021Viniczai JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:00
31185187991029Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület67:00
32185262052343Mátyus RebekaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle68:00
33185062022101Takács ZsófiaKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz69:00
34185272052315Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle70:00
35185352087749Veszelka NoémiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club71:00
 
 
N20-1 (20)2,2 km25 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
120504332822Tiszlavicz VeronikaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu82:00
220501222994Kovács BorbálaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint83:00
320505332807Tősi VirágESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu84:00
4205172022142Völgyesi MelodySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:00
5205102022116Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sportegyesület86:00
6205029122399Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl87:00
7205152082338Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn88:00
8205112022117Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesület89:00
9205167205529Néda Ágnes RebekaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:00
1020514443168Sramkó RékaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye91:00
11205072019787Dénes RékaKAL Kalocsai Sport Egyesület92:00
12205097970817Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako93:00
13205062022173Sánta CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó94:00
1420512411998Józsa DominikaPSE Postás Sport Egyesület95:00
15205202025050Tóth BlankaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz96:00
16205137201400Viniczai CsengePVS Pécsi Vasutas Sportkör97:00
17205192025044Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz98:00
18205037990601Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl99:00
19205182019793Gera KrisztinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle100:00
20205087971025Horváth HangaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba101:00
 
 
N21-1 (26)2,3 km27 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1215408160903Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:00
2215092103905Pózna Anna IbolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó72:00
321502363428Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl73:00
4215431394559Hanyicska ZsaklinSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei74:00
5215052033995Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület75:00
6215241396279Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club76:00
7215152022181Bán ZsanettHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási77:00
82151945994Bartók KatalinKAL Kalocsai Sport Egyesület78:00
9215471880412Kock DoraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle79:00
10215118090789Dékány SzilviaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub80:00
11215281396187Kovács FiloménaPVS Pécsi Vasutas Sportkör81:00
1221504440443Szűcs NikolettESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu82:00
13215292014505Sándor TímeaSAS Silvanus Sportegyesület83:00
1421536888344Schwendtner RékaSIR Sirályok Sportegyesület84:00
1521550411918Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő85:00
16215332067280Dömötör AndreaSFC Széchenyi István Egyetem Sport86:00
172152046051Dénes OrsolyaKAL Kalocsai Sport Egyesület87:00
1821532443165Ozsvárt DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye88:00
192151445392Szöllősi JuditHOD Hód-mentor sport és műpártoló89:00
20215451394565Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei90:00
2121523363485Tóth BlankaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba91:00
22215427201395Weiler VirágSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn92:00
23215488005160Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle93:00
24215412037807Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn94:00
25215038008000Zsigmond SzávaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl95:00
26215077850916Kerényi KrisztinaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó96:00
 
 
N21-2 (26)2,3 km26 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1215302801140Goldmann DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye71:00
2215441394562Liskány DiánaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei72:00
3215172022186Molnár KrisztinaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási73:00
4215082022168Kötél AngyalkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó74:00
521535232836Kovács AnettSIR Sirályok Sportegyesület75:00
621506307763Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó76:00
7215261396119Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör77:00
821551Paróczi CsengeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő78:00
92151345182Bán BorbálaHOD Hód-mentor sport és műpártoló79:00
1021512700003Hrenkó IvettHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület80:00
11215271396101Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör81:00
1221518416658Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:00
13215382056155Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:00
142152146050Dénes KrisztinaKAL Kalocsai Sport Egyesület84:00
15215252022151Tinnyei PetraPAK Paksi Sportegyesület85:00
16215222022193Kadocsa RebekaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba86:00
17215491406123Szerencsi Ildikó Dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle87:00
1821510363477Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub88:00
19215461409486Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE89:00
20215392050686Liszka EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:00
21215522056173Domán FruzsinaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle91:00
2221501969Balázs AnnaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint92:00
23215318645186Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye93:00
2421534232761Dömötör CsillaSFC Széchenyi István Egyetem Sport94:00
25215162022183Gubicza ViktóriaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási95:00
26215377201393Varsányi KingaSIR Sirályok Sportegyesület96:00
 
 
N35-1 (22)2,0 km23 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1355042088241Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C72:00
2355148000521Zsebeházy EszterSAS Silvanus Sportegyesület73:00
335506448979Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SE74:00
43551145945Tóth BettinaKFK KFKI Petőfi Sportkör75:00
5355052072244Gábor AnitaCBD Ceglédi Bem Vasutas76:00
635519869Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut77:00
7355182032051Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle78:00
8355201396158Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut79:00
9355032082344Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö80:00
10355212072222Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut81:00
11355082006751Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület82:00
1235510Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör83:00
13355222067271Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut84:00
14355092050698Balogh Szilvia OdettKAL Kalocsai Sport Egyesület85:00
15355122066499Benke NoémiOSC Orvosegyetem Sport Club86:00
16355162088245Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle87:00
1735513500582Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület88:00
1835515888364Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:00
193550245249Szabó VeronikaARA Alba Regia Atlétikai Klub90:00
20355078271078Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó91:00
213550146008Kovács EditARA Alba Regia Atlétikai Klub92:00
22355172054409Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle93:00
 
 
N40-1 (39)1,9 km22 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
140517Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:00
2405052050670Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C44:00
340531888362Majoros SzilviaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor45:00
4405092072217Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba46:00
5405188200675Dóka ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó47:00
640538505270Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:00
740539505206Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz49:00
8405017740712Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub50:00
94053745452Szigetfy IldikóVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:00
1040524888366Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü52:00
11405284660044Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör53:00
12405082069572Laurinyecz KataCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes54:00
134052045232Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület55:00
1440526505266Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport56:00
1540515337872Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo57:00
16405352015019Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:00
17405308131273Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület59:00
18405102072223Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér Barlangkutató és Szaba60:00
194050745281Szatmáry JuditCBD Ceglédi Bem Vasutas61:00
204051345235Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club62:00
21405061396240Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club63:00
224052145229Csuka DolliKAL Kalocsai Sport Egyesület64:00
23405194612978Hatala ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:00
244050246133Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C66:00
25405297897273Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör67:00
2640512363407Knight EdinaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu68:00
27405251396274Nagy ZsanettMSE Megalódusz Sportegylet69:00
284053445388Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:00
2940503505279Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C71:00
30405112066476Magyar ÁgnesDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör72:00
3140516337869Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:00
32405332019790Csató SzilviaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle74:00
3340504504276Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:00
344052245228Házy-Csuka BettinaKAL Kalocsai Sport Egyesület76:00
3540514364741Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE77:00
3640532505204Savanya GyöngyiSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor78:00
3740527Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK79:00
38405238041075Rostás AnikóKAL Kalocsai Sport Egyesület80:00
394053645216Jankovics HajnalkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle81:00
 
 
N45-1 (22)1,6 km19 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
145529502391Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:00
2455012092464Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö2:00
345519505232Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club3:00
445505Zsigmond Judit Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl4:00
5455072072284Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club5:00
6455272025026Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é6:00
74551345163Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv7:00
8455392032059Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle8:00
945525928Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye9:00
1045512416699Cserjés Andrea Dr.HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület10:00
1145516505257Zelena DóraMAT Mazsola Tájfutó és Természetba11:00
12455332050655Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor12:00
1345506339894Érsek-Prókátor IldikóESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:00
14455369080800Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:00
15455441396213Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:00
164550846125Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE16:00
17455311394552Hanyicska MihálynéSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei17:00
1845510337862Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:00
19455402054401Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:00
20455202022152Jakab ÉvaPAK Paksi Sportegyesület20:00
21455387721004Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho21:00
2245515930Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör22:00
 
 
N45-2 (22)1,8 km20 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
1455322066490Kiss-Geosits Beatrix Dr.SZT Szombathelyi Haladás VSE1:00
245537233503Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:00
3455302082369Szebeliné Toldi ÉvaSSC Siketek Sport Club3:00
44553445219Balogh PiroskaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:00
54553545130Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:00
64551845101Gillichné Kalocsai Adrienn Dr.MSE Megalódusz Sportegylet6:00
7455212022118Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület7:00
8455172087744Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club8:00
9455412015003Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle9:00
1045514232801Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör10:00
11455231396169Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör11:00
1245503416604Asboltné Kerekes ÁgnesDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S12:00
13455432066468Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:00
14455092088259Bay-Fodor Boglárka Dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:00
1545522505277Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport15:00
1645542505271Divin AnnaXAYL Ady Líceum SC16:00
17455022067297Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:00
18455049041470Hegedűs Ágnes Dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:00
19455242082370Sziki ÁgnesSAS Silvanus Sportegyesület19:00
20455282111506Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:00
2145526971Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:00
2245511337885Pólik ErikaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:00
 
 
N50-1 (37)1,6 km19 ep
Sorsz.RajtszDugószámNévKlubRajt
15052045499Benga AndrásnéPVM Pécsi Vörös Meteor SK1:00
250506363426Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club2:00
3505108160367Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle3:00
4505322054408Böröczkyné Makai AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle4:00
5505242072267Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK5:00
6505112019916Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle6:00
750513339888Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K7:00
8505052072288Radics AnnaETC Egri Testedző Club8:00
950522222913Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK9:00
10505332014999Kapturné Bíró AnnaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle10:00
1150502233618Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C11:00
1250517411967Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba12:00
1350504949Szűcs JuditESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:00
1450535350359Szász NeliSAS Silvanus Sportegyesület14:00
155052145553Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SK15:00
1650514332859Hideg IstvánnéHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási16:00
1750528236366Oszkóné Simon IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:00
18505092022210Ujvári GyörgyiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:00
1950525363465Lukácsi Ágnes ErikaPVS Pécsi Vasutas Sportkör19:00
20505089111113Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:00
21505371396209Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:00
2250515505241Juhászné Bálint IldikóHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:00
2350507Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:00
245053045227Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:00
2550512505203Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K25:00
26505192082331Ajkai AdriennePOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport26:00
27505274660121Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:00
28505291394554Liskányné Jáhor AnikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei28:00
29505182056160Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club29:00
30505369045552Barát ImolaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz