Eötvös Loránd emlékverseny és Bp. Sprint bajnokság 2017Szo 2017.09.09. 22:13
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F10D (18)1,0 km6 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Braun VilmosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn6:170:00
2Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő6:29+0:12
3Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó Club6:46+0:29
4Biró ArtúrVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn6:57+0:40
5Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo7:10+0:53
6Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club8:40+2:23
7Faragó BorsSAS Silvanus Sportegyesület9:29+3:12
8Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club12:14+5:57
9Juhász VencelTSE Törekvés Sport Egyesület12:41+6:24
10Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport14:32+8:15
11Kovács-Marosán ÁgostonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:06+10:49
12Kovács Béla BenedekKST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte20:08+13:51
13Mitró Milán ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:35+16:18
14Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:36+17:19
15Mészáros ÁkosVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn25:46+19:29
 
Gyurina LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
VkTakács ZalánGTC Gerecse Tájfutó Club10:58+4:41
VkKatona BalázsTSE Törekvés Sport Egyesület11:27+5:10
 
 
 
N10D (17)1,0 km6 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn10:050:00
2Szabó Dalma ViktóriaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE10:49+0:44
3Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn12:39+2:34
4Kovács-Marosán NádjaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:47+3:42
5Erdős LiliVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn14:28+4:23
6Gerzsényi MálnaKRI Kristály Tájfutó és Természetj17:02+6:57
7Prókai NóraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:05+8:00
8Mosolygó AnnaEK Egyesületen kívüli20:41+10:36
9Mohai ZitaGTC Gerecse Tájfutó Club30:17+20:12
 
Bordács MónikaGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Paskucz-Szathmáry KingaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnhiba
Kiss BoglárkaKAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
VkUhlir PetraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut8:42-1:23
VkKnuth KamillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:03+10:58
VkKasza GrétaCBD Ceglédi Bem Vasutas32:07+22:02
Tirhold NorinaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hon.i.
 
 
 
F12C (15)1,3 km9 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Boór BernátSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:190:00
2Dudok BalázsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo11:07+1:48
3Lengyel SámuelTSE Törekvés Sport Egyesület12:00+2:41
4Prókai GáborVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn13:19+4:00
5Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:43+4:24
6Knuth GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:48+4:29
7Koblencz KristófTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho14:04+4:45
8Czirják ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:21+5:02
9Fazekas-Szűcs BarnabásTSE Törekvés Sport Egyesület15:09+5:50
10Zsolnay PéterTSE Törekvés Sport Egyesület15:49+6:30
11Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho17:30+8:11
12Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club17:45+8:26
13Lippai GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:07+8:48
 
Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Katona DávidTSE Törekvés Sport Egyesülethiba
 
 
 
N12C (11)1,3 km9 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó Club9:500:00
2Orosz TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn10:37+0:47
3Jávor JankaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo11:16+1:26
4Knuth SáraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:20+1:30
5Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:33+1:43
6Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:17+4:27
7Schenk FlóraSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület16:06+6:16
8Kovács DorkaKST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte18:44+8:54
9Mosolygó EszterEK Egyesületen kívüli21:39+11:49
 
Faragó HangaSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Kiss PannaKAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
 
 
 
F14B (24) Nem mért átm.: 50-511,9 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:000:00
2Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:36+0:36
3Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:52+0:52
4Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:07+1:07
5Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:10+1:10
6Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:28+1:28
7Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:53+1:53
8ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club13:41+2:41
9Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:46+2:46
10Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:55+2:55
11Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó Club13:56+2:56
12Boór AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:25+4:25
13Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:29+4:29
14Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:46+4:46
15Tímár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:01+5:01
16Gerzsényi LeventeKRI Kristály Tájfutó és Természetj16:11+5:11
17Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:15+7:15
18Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:26+7:26
19Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:18+8:18
20Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho20:11+9:11
21Kocsi GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho20:40+9:40
22Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE20:59+9:59
 
Dudok BálintGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Faragó Tamás BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSEn.i.
 
 
 
N14B (25) Nem mért átm.: 50-511,9 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye10:230:00
2Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:54+1:31
3Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:03+1:40
4Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:39+2:16
5Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:41+2:18
6Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:02+2:39
7Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:13+2:50
8Gyurina JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkör13:50+3:27
9Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:13+3:50
10Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:26+4:03
11Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:35+4:12
12Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club14:41+4:18
12Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:41+4:18
14Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:56+4:33
15Abrán CsengeGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:25+5:02
16Gerzsényi BodzaKRI Kristály Tájfutó és Természetj15:36+5:13
17Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület15:44+5:21
18Szilágyi ZselykeGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:24+6:01
19Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako17:03+6:40
20Székely LiliGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:11+6:48
21Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:43+7:20
22Argay ZsófiaTSE Törekvés Sport Egyesület17:57+7:34
23Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:31+8:08
24Majoros DorottyaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:05+10:42
 
Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyen.i.
 
 
 
F16B (20) Nem mért átm.: 50-512,5 km21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:330:00
2Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:52+1:19
3Pályi LőrincMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:30+1:57
4Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:39+2:06
5Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:46+2:13
6Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:10+2:37
6Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:10+2:37
8Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:38+3:05
9Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:22+3:49
10Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE15:39+4:06
11Kiss Imre BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:15+4:42
12Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:53+5:20
13Deák PéterGTC Gerecse Tájfutó Club17:13+5:40
14Lesták SámuelGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:59+6:26
15Paróczi BálintTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:04+6:31
16Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:20+6:47
17Tóbiás MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:37+8:04
18Zengő BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:09+8:36
19Toldi LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:57+12:24
 
Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőn.i.
 
 
 
N16B (18) Nem mért átm.: 50-512,0 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:560:00
2Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:48+0:52
3Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:55+1:59
4Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:02+2:06
5Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:59+3:03
6Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:54+3:58
7Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:57+4:01
8Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:03+4:07
9Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:08+4:12
10Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:29+4:33
11Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:42+4:46
12Józsa BernadettPSE Postás Sport Egyesület17:22+6:26
13Detrekői SáraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:36+6:40
14Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület17:59+7:03
15Schenk AnnaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület18:00+7:04
16Bötkös IngridSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:51+9:55
17Abrán HangaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:56+11:00
 
Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
 
 
 
N18B (7) Nem mért átm.: 50-512,5 km21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:450:00
2Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:09+0:24
3Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:36+2:51
4Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:26+4:41
5Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:04+6:19
6Takács DorinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:31+9:46
 
Aladi LiliSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F21B (50) Nem mért átm.: 50-513,2 km26 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:470:00
2Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:09+0:22
3Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:14+0:27
4Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:28+0:41
5Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:33+0:46
6Tóth AdriánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:43+0:56
7Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:03+1:16
8Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako17:09+1:22
9Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:43+1:56
10Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület17:50+2:03
11Pintér ÁbelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:57+2:10
12Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:58+2:11
13Divin PéterSAS Silvanus Sportegyesület18:00+2:13
14Gábor JózsefCBD Ceglédi Bem Vasutas18:03+2:16
15Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:04+2:17
16Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:25+2:38
17Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:32+2:45
18Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:41+2:54
19Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:55+3:08
20Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:09+3:22
21Vellner GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:26+3:39
22Tábori MilánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:46+3:59
23Gyöngyösi IstvánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:07+4:20
24Magyar TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE20:27+4:40
25Burian LórántMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:29+4:42
26Hajdu ErikTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:36+4:49
27Józsa GáborPSE Postás Sport Egyesület20:51+5:04
28Péley DánielPVS Pécsi Vasutas Sportkör21:12+5:25
29Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló21:18+5:31
30Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:35+5:48
31Kiss GáborKAL Kalocsai Sport Egyesület22:24+6:37
32Mórocza ÁrpádBSC Balatonfüredi Sport Club22:40+6:53
32Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Club22:40+6:53
34Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló22:45+6:58
35Miháczi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:56+7:09
36Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:34+7:47
37Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club24:31+8:44
38Dézsi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:36+8:49
39Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:15+9:28
40Juhász ViktorTSE Törekvés Sport Egyesület25:20+9:33
41Patkós MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:36+9:49
42Mohai GáborDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá25:57+10:10
43Paráda LászlóSFC Széchenyi István Egyetem Sport27:08+11:21
44Toldi BenceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:29+14:42
45Bucsek BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho30:48+15:01
46Mosolygó AttilaEK Egyesületen kívüli30:59+15:12
47Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Club32:23+16:36
48Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:39+16:52
49Mozsáry DánielMAT Mazsola Tájfutó és Természetba36:20+20:33
 
Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporn.i.
 
 
 
N21B (24) Nem mért átm.: 50-512,7 km22 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:170:00
2Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:10+0:53
3Sárközy ZsófiaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:56+1:39
4Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:58+1:41
5Völgyesi MelodySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:03+2:46
6Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület18:39+3:22
7Gábor AnitaCBD Ceglédi Bem Vasutas19:35+4:18
8Liskány DiánaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei19:49+4:32
9Bardon-Kinde VandaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:09+4:52
10Dömötör CsillaSFC Széchenyi István Egyetem Sport20:51+5:34
11Kadocsa RebekaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba21:34+6:17
12Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:35+6:18
13Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:48+6:31
14Dömötör AndreaSFC Széchenyi István Egyetem Sport22:28+7:11
15Domán FruzsinaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:07+7:50
16Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:18+9:01
17Dékány SzilviaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub25:25+10:08
18Horváth HangaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba25:44+10:27
19Józsa DominikaPSE Postás Sport Egyesület28:19+13:02
20Ambrus RékaGTC Gerecse Tájfutó Club30:33+15:16
21Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör42:19+27:02
 
Sándor TímeaSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Zatureczkiné Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
F40B (44) Nem mért átm.: 50-512,7 km22 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K15:290:00
2Tas DávidMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és15:46+0:17
3Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club16:05+0:36
4Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:14+0:45
5Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:21+0:52
6Szőri Kornél dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor16:25+0:56
7Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü16:37+1:08
8Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:04+1:35
9Uhlir PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:15+1:46
10Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület17:37+2:08
11Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület17:52+2:23
12Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:56+2:27
13Kőszegvári TiborKFK KFKI Petőfi Sportkör18:12+2:43
14Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:21+2:52
15Hugyecz ZoltánHUF HUFEZE Pásztó18:24+2:55
16Töreky ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:30+4:01
17Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:38+4:09
18Gerzsényi ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:48+4:19
19Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:59+4:30
20Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör20:17+4:48
21Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:30+5:01
22Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE20:41+5:12
23Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba20:50+5:21
24Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:16+5:47
25Hajduska BalázsSAS Silvanus Sportegyesület21:38+6:09
26Kovács KrisztiánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE21:55+6:26
27Széles GáborOSC Orvosegyetem Sport Club21:58+6:29
28Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:18+6:49
29Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:35+7:06
30Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület22:36+7:07
31Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesület22:37+7:08
32Bejczi GáborMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és22:40+7:11
33Fedelin TiborHUF HUFEZE Pásztó22:46+7:17
34Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:04+7:35
35Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület23:28+7:59
36Iván LászlóEK Egyesületen kívüli24:48+9:19
37Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:52+9:23
38Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club26:33+11:04
39Nagy Elek LászlóEK Egyesületen kívüli28:40+13:11
40Knuth ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C31:08+15:39
41Pintér IstvánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:17+16:48
42Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör37:18+21:49
 
Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
Szűcs AttilaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és Khiba
 
 
 
N40B (26) Nem mért átm.: 50-512,0 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C12:420:00
2Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:22+1:40
3Nagy ZsanettMSE Megalódusz Sportegylet15:20+2:38
4Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle15:34+2:52
5Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület16:20+3:38
6Marosfalvi EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:34+3:52
7Szatmáry JuditCBD Ceglédi Bem Vasutas16:53+4:11
8Sziki ÁgnesSAS Silvanus Sportegyesület17:12+4:30
9Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club18:18+5:36
10Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:35+5:53
11Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:36+5:54
12Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE19:28+6:46
13Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:32+6:50
14Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:55+7:13
15Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:11+7:29
16Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:13+7:31
17Bay-Fodor Boglárka dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:57+8:15
18Gerzsényi ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:51+11:09
19Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SE23:53+11:11
20Wittinger ZsuzsaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:33+11:51
21Hentes IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:01+13:19
22Serény ZsuzsiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:59+15:17
23Tóth TímeaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle29:14+16:32
 
Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cn.i.
 
 
 
F50B (25) Nem mért átm.: 50-512,0 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Argay GyulaTSE Törekvés Sport Egyesület12:190:00
2Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club12:48+0:29
3Győri János AttilaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club13:03+0:44
4Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:16+0:57
5Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE13:28+1:09
6Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba13:40+1:21
7Kovalcsik IstvánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint14:03+1:44
8Hegedüs ÁkosMSE Megalódusz Sportegylet14:13+1:54
9Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K14:30+2:11
10Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:41+2:22
11Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:53+2:34
12Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:14+2:55
13Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport15:28+3:09
14Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:05+3:46
15Nilsen GrahamEK Egyesületen kívüli16:15+3:56
16Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet16:16+3:57
17Jóni JánosEK Egyesületen kívüli16:22+4:03
18Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport16:46+4:27
19Zentai LászlóHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:07+4:48
20Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:29+5:10
21Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SE18:10+5:51
22Toldi GyörgyEK Egyesületen kívüli19:16+6:57
23Kiss ZsoltEK Egyesületen kívüli26:18+13:59
 
Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Erdős FerencVSE Vizsla Egészség, Sport és Körnhiba
 
 
 
N50B (10) Nem mért átm.: 50-511,9 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle12:420:00
2Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club13:12+0:30
3Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK13:39+0:57
4Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:00+1:18
5Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:16+1:34
6Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:18+1:36
7Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle14:21+1:39
8Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K14:59+2:17
9Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:23+2:41
10Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:33+10:51
 
 
 
F60B (16) Nem mért átm.: 50-511,8 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle9:420:00
2Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle10:04+0:22
3Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg10:14+0:32
4Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK11:27+1:45
5Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor11:42+2:00
6Biró SándorKRI Kristály Tájfutó és Természetj12:20+2:38
7Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület12:30+2:48
8Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:04+3:22
9Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K13:08+3:26
10Kaján LászlóFMT FŐMTERV SE13:49+4:07
11Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:09+4:27
12Hidvégi AttilaPSE Postás Sport Egyesület14:22+4:40
13Kéri PéterTSE Törekvés Sport Egyesület15:42+6:00
14Gyalog LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:53+6:11
15Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület17:16+7:34
 
Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
 
 
 
N60B (10) Nem mért átm.: 50-511,8 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint14:220:00
2Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport Club15:55+1:33
3Komár BélánéHER Balatonalmádi Herkules Sporteg16:39+2:17
4Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület17:28+3:06
5Gelei ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület17:44+3:22
6Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor19:06+4:44
7Kühn EditPVM Pécsi Vörös Meteor SK19:41+5:19
8Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint24:30+10:08
9Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:13+14:51
10Nyakas KláraMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba30:18+15:56
 
 
 
F70B (20) Nem mért átm.: 50-511,5 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület10:560:00
2Sőtér JánosPSE Postás Sport Egyesület12:25+1:29
3Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K13:14+2:18
4Nagy GáborSAS Silvanus Sportegyesület13:28+2:32
5Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület13:42+2:46
6Tóth JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület13:55+2:59
7Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:01+3:05
8Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:08+3:12
9Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor14:16+3:20
10Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:27+4:31
11Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:50+4:54
12Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület16:03+5:07
13Gáncs KálmánSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor17:22+6:26
14Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület18:20+7:24
15Lohász MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:07+8:11
16Szabon JánosKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport22:49+11:53
17Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő31:21+20:25
 
Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Clubhiba
Cserteg IstvánTSC Tungsram Sport Clubhiba
Hodossy BélaTSC Tungsram Sport Clubn.i.
 
 
 
N70B (2) Nem mért átm.: 50-511,5 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Sőtérné Farkas AnnaPSE Postás Sport Egyesület18:550:00
2Schell AntalnéPSE Postás Sport Egyesület27:48+8:53
 
 
 
Nyílt Hosszú (28) Nem mért átm.: 50-512,8 km27 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy GergőSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:140:00
2Albert GáspárBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:20+0:06
3Spiegl MátéKAL Kalocsai Sport Egyesület20:50+0:36
4Ács BálintZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:31+1:17
5Nagy ViktorGTC Gerecse Tájfutó Club24:00+3:46
6Alb PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:28+4:14
7Vaszilev KatalinMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:45+4:31
8Dékány AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub24:50+4:36
9Korcsok DávidTSE Törekvés Sport Egyesület24:56+4:42
10Urbán ImreTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:24+5:10
11Fey MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:19+6:05
12Nagy VirágSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:51+6:37
13Csonka IstvánMAT Mazsola Tájfutó és Természetba28:08+7:54
14Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C31:20+11:06
15Balogh ZsoltEK Egyesületen kívüli31:40+11:26
16Gyimesi KittiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle35:40+15:26
17Farkas BercelXKBI Kubik-Wekerle O-Team36:52+16:38
18Gösswein JuditPSE Postás Sport Egyesület37:40+17:26
19Kopcsa AttilaEK Egyesületen kívüli38:53+18:39
20Turi LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:12+18:58
21Podolyák KingaEK Egyesületen kívüli40:32+20:18
22Gyalog RékaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:55+22:41
23Dalos GyörgyiTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:59+24:45
24Komlódi KrisztinaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn45:19+25:05
25Fadgyas-Freyler PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:54+29:40
 
Albert MártonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Chiba
Budai FerencHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesülethiba
Jutás ZoltánEK Egyesületen kívülihiba
 
 
 
Nyílt Rövid (22) Nem mért átm.: 50-511,6 km16 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Fey ElzaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:180:00
2Ostorics ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület17:10+0:52
3Albné Bogárdi TündeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:23+2:05
4Koritár ZsuzsannaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:39+2:21
5Vékony AndorSIR Sirályok Sportegyesület19:28+3:10
6Tóth JózsefnéHAV Havas Szabadidő Klub20:12+3:54
7Ambrus AndreaGTC Gerecse Tájfutó Club21:19+5:01
8Köpöczi JózsefTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho21:37+5:19
9Millián ZsuzsannaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE21:40+5:22
10Kern OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:42+5:24
11Kovács NóraEK Egyesületen kívüli23:21+7:03
12Wekerle GerdaXKBI Kubik-Wekerle O-Team27:04+10:46
13Pintér KornélGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:32+13:14
14Gulyás MónikaEK Egyesületen kívüli30:12+13:54
15Fadgyas Tibor id.SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:08+14:50
16Balogh ZsoltnéEK Egyesületen kívüli33:20+17:02
17Wekerle FanniXKBI Kubik-Wekerle O-Team34:42+18:24
18Wekerle CsongorXKBI Kubik-Wekerle O-Team37:47+21:29
19Fábián IbolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:09+22:51
20Ivaskóné Kubovics SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:16+22:58
21Gombos IldikóEK Egyesületen kívüli73:18+57:00
 
Balogh LászlóGTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
 
 
 
Nyílt Kezdő (20)1,3 km10 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Lengyel DorkaEK Egyesületen kívüli12:000:00
2Nagy-Komár RékaEK Egyesületen kívüli17:15+5:15
3Bettenbuk IstvánEK Egyesületen kívüli18:01+6:01
4Komár AnnaEK Egyesületen kívüli18:44+6:44
5Kain BenedekMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:37+7:37
6Albert ZsófiaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:40+7:40
7Tas RichárdMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és19:58+7:58
8Tas RékaMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és20:05+8:05
9Bettenbuk BotondEK Egyesületen kívüli20:08+8:08
10Kardos ZsuzsannaEK Egyesületen kívüli21:32+9:32
11Faragó CsongorSAS Silvanus Sportegyesület25:29+13:29
12Faragó TündeSAS Silvanus Sportegyesület26:48+14:48
13Gyurina MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör31:04+19:04
14<