Valkony Ferenc emlékverseny 6. fordulóSze 2017.09.13. 23:25
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2007

    Hely Név                         Klub                              Szül       Idő       Text1                



F21B  (34)                                                  

       1 Gond Balázs                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz          24:22                            
       2 Kain Gergely                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   78     25:46                            
       3 Vas Gábor                   DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C   84     26:41                            
       4 Józsa Gábor                 PSE Postás Sport Egyesület          75     27:16                            
       5 Szabó Endre                 EK Egyesületen kívüli                      27:36                            
       6 Gyimesi Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   72     27:59                            
       7 Sinkó János                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül   83     28:12                            
       8 Kovács Ferenc               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   85     28:25                            
       9 Tóth László                 GKS Gödöllői Kirchhofer József Sp   70     28:26                            
      10 Kézdy Pál                   KFK KFKI Petőfi Sportkör            69     28:51                            
      11 Nagy Kristóf                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   91     28:56                            
      12 Gyöngyösi István            SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül   82     29:24                            
      13 Herczeg Bálint              EK Egyesületen kívüli               87     29:31                            
      14 Fóthi Áron                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    82     29:39                            
      15 Kovács Boldizsár            BBB Balassagyarmati Balassi Bálin   91     29:49                            
      16 Kiss Bálint                 SIR Sirályok Sportegyesület                29:50                            
      17 Árkos Gergely               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     95     30:02                            
      18 Forrai Gábor                HOD Hód-mentor sport és műpártoló   79     30:29                            
      19 Pomerleau Guillaume         Canada                                     30:58                            
      20 Zelenka-Hegyi András        EK Egyesületen kívüli               87     32:06                            
      21 Liska Márton                OSC Orvosegyetem Sport Club                32:31                            
      22 Török Gábor                 EK Egyesületen kívüli               81     32:44                            
      23 Forrai Miklós               HOD Hód-mentor sport és műpártoló   79     33:08                            
      24 Fóthi Ábel                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    90     33:36                            
      25 Spohn Márton                SAS Silvanus Sportegyesület         89     33:55                            
      26 Kevin Ross                  EK Egyesületen kívüli                      34:37                            
      27 Bein Márton                 KFK KFKI Petőfi Sportkör            83     36:22                            
      28 Nagy Gergely                EK Egyesületen kívüli                      37:38                            
      29 Vécsei Ákos                 EK Egyesületen kívüli                      38:42                            
      30 Sándor Tamás                SAS Silvanus Sportegyesület         85     38:49                            
      31 Urbán András                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    60     42:55                            
      32 Abed Mohammed               Palestin                                 1:11:23                            

         Harkányi Árpád              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   83       nfb                            
      Vk Kövesdi Ádám                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   82     25:32                            



F35B  (25)                                                  

       1 Nagy István                 TSE Törekvés Sport Egyesület        72     24:01                            
       2 Marosvölgyi Máté            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   75     25:57                            
       3 Szekeres Árpád              AOS Apex Optimista Sportegyesület   82     27:12                            
       4 Metzger Balázs              KFK KFKI Petőfi Sportkör            77     27:24                            
       5 Korcsok Pál                 TSE Törekvés Sport Egyesület        75     27:29                            
       6 Csík Zoltán                 KFK KFKI Petőfi Sportkör            77     27:40                            
       7 Máramarosi István           TSE Törekvés Sport Egyesület        71     28:30                            
       8 Kertész Gábor               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    82     28:46                            
       9 Józsa Balázs Gábor dr.      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   76     29:32                            
      10 Szlávik Zoltán dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   73     29:38                            
      11 Jankó Tamás                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   58     30:01                            
      12 Boka György                 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     76     31:22                            
      13 Szunyog József dr.          SAS Silvanus Sportegyesület         54     32:22                            
      14 Jóni János                  EK Egyesületen kívüli               64     32:51                            
      15 Báder Attila                MAT Mazsola Tájfutó és Természetb   69     33:23                            
      16 Majoros Zoltán              GKS Gödöllői Kirchhofer József Sp   75     33:39                            
      17 Kovács János                KAL Kalocsai Sport Egyesület        73     34:14                            
      18 Antal Kristóf               SAS Silvanus Sportegyesület         74     37:20                            
      19 Mosolygó Attila             EK Egyesületen kívüli               78     39:52                            
      20 Dobay Zsolt                 GKS Gödöllői Kirchhofer József Sp   70     41:34                            
      21 Kiss Zsolt                  EK Egyesületen kívüli               57     42:13                            
      22 Zentai László               HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   59     42:25                            
      23 Illés József                EK Egyesületen kívüli                      43:08                            
      24 Vitéz László                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo   50     43:21                            

         Marton János                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    68      hiba                            



F45B  (23)                                                  

       1 Gerzsényi Zsolt             DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C   70     15:52                            
       2 Paróczi Zsolt               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   70     16:48                            
       3 Töreky Ákos                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    71     18:12                            
       4 Kiácz Bence                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   70     18:38                            
       5 Szőcs László                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    58     19:02                            
       6 Szebeli István              SSC Siketek Sport Club              68     19:36                            
       7 Zempléni András dr.         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spor   60     19:44                            
       8 Buzás Gyula                 FMT FŐMTERV SE                      71     20:38                            
       9 Ipsics László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   68     21:12                            
      10 Hegedüs Ákos                MSE Megalódusz Sportegylet          67     21:46                            
      11 Bacsó Attila                HER Balatonalmádi Herkules Sporte   51     22:17                            
      12 Sándor László               OSC Orvosegyetem Sport Club         61     24:06                            
      13 Peregi Tamás                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   61     24:37                            
      14 Rontó Zoltán                AOS Apex Optimista Sportegyesület          24:50                            
      15 Nádudvari Zoltán            RTF Szent György Sportegyesület     68     24:59                            
      16 Mérai Péter                 ESP Egri Spartacus Tájékozódási F   69     26:09                            
      17 Zakariás János              TSE Törekvés Sport Egyesület        61     26:21                            
      18 Nagy Zsolt                  FMT FŐMTERV SE                      59     28:13                            
      19 Galkó Csaba                 SSC Siketek Sport Club              68     30:41                            
      20 Nagy Ferenc                 EK Egyesületen kívüli                      32:01                            
      21 Pölöskei Gyula              EK Egyesületen kívüli                      37:35                            

      Vk Zsebeházy István            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   85     14:05                            
      Vk Papp Márton                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   02     25:12                            



F60B  (27)                                                  

       1 Komoróczki András           SAS Silvanus Sportegyesület         51     17:02                            
       2 Jelinek István              PSE Postás Sport Egyesület          43     18:26                            
       3 Kaján László                FMT FŐMTERV SE                      51     19:11                            
       4 Szalóki Rezső               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          52     19:13                            
       5 Orbán János                 SAS Silvanus Sportegyesület         56     20:46                            
       6 Juhász István               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   53     21:58                            
       7 Bugár József                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   53     22:18                            
       8 Hidvégi Attila              PSE Postás Sport Egyesület          55     22:23                            
       9 Molnár Gábor                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   50     23:07                            
      10 Hunyadi Károly              PSE Postás Sport Egyesület          43     24:12                            
      11 Gombkötő Péter dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   44     25:12                            
      12 Horváth Béla                HER Balatonalmádi Herkules Sporte   43     25:33                            
      13 Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     27:05                            
      14 Muszély György              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    42     28:10                            
      15 Nagy Dezső                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    39     28:42                            
      16 Bányai Attila               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu   41     29:29                            
      17 Lohász Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   42     30:13                            
      18 Radnóti Rezső               SAS Silvanus Sportegyesület         41     33:20                            
      19 Dudás István                OSC Orvosegyetem Sport Club         32     35:25                            
      20 Illés Vilmos                SSC Siketek Sport Club              40     35:59                            
      21 Hunyadi József              PSE Postás Sport Egyesület          40     37:59                            
      22 Szabon János                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spor   38     40:51                            
      23 Hargitai Miklós             TSC Tungsram Sport Club             38     49:30                            
      24 Pataki Zsolt                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   37     55:15                            
      25 Buncsik János               PSE Postás Sport Egyesület          34     57:53                            
      26 Hodossy Béla                TSC Tungsram Sport Club             37   1:00:16                            

      Vk Kiss Imre Bálint            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   02     19:46                            



N21B  (6)                                                   

       1 Sándor Tímea                SAS Silvanus Sportegyesület         84     22:34                            
       2 Dömötör Csilla              SFC Széchenyi István Egyetem Spor   83     30:42                            
       3 Oláh Renáta                 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg   91     31:01                            
       4 Riczel Zsuzsanna            PSE Postás Sport Egyesület          70     32:48                            
       5 Horváth Hanga               MAT Mazsola Tájfutó és Természetb   97     33:41                            

         Gyimesi Kitti               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül           hiba                            



N35B  (12)                                                  

       1 Uhlir Tímea                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu   76     17:24                            
       2 Gábor Anita                 CBD Ceglédi Bem Vasutas             80     20:38                            
       3 Benedek Virág               PVS Pécsi Vasutas Sportkör          76     21:36                            
       4 Király Boróka               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   99     21:41                            
       5 Somlai Katalin              SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   68     22:05                            
       6 Sziki Ágnes                 SAS Silvanus Sportegyesület         68     25:56                            
       7 Szatmáry Judit              CBD Ceglédi Bem Vasutas             73     26:07                            
       8 Dalmadi Andrea              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle   67     26:22                            
       9 Fábián Beatrix              FMT FŐMTERV SE                      74     34:36                            
      10 Balogh Zsoltné              EK Egyesületen kívüli                      42:29                            

         Nemes Rita dr.              SAS Silvanus Sportegyesület         78      hiba                            
         Tóth Tímea                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   72      hiba                            



N50B  (6)                                                   

       1 Cservény Judit              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    65     20:08                            
       2 Jenővári Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   57     20:20                            
       3 Kiss-Bander Mariann         EK Egyesületen kívüli                      21:51                            
       4 Novotni Tiborné             BBB Balassagyarmati Balassi Bálin   52     26:05                            
       5 Szabó Zsuzsanna             SAS Silvanus Sportegyesület         54     27:22                            
       6 Tóth Józsefné               HAV Havas Szabadidő Klub            51     30:51                            



F18B  (3)                                                   

       1 Takács Kristóf              BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     00     32:03                            

      Vk Balogh Iván dr.             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    50     56:40                            
      Vk Hajduska Balázs             SAS Silvanus Sportegyesület                29:35                            



F16B  (7)                                                   

       1 Bencze Gergő                BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     02     29:22                            
       2 Kovács Botond Bendegúz      BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     02     31:08                            
       3 Lotz Patrik                 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     02     31:50                            
       4 Cieger Bálint               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     02     32:51                            
       5 Pócsi László                SIR Sirályok Sportegyesület         03     34:18                            
       6 Ács Antal Bence             SIR Sirályok Sportegyesület         03   1:08:04                            
       7 Farkas Gergely              SIR Sirályok Sportegyesület         01   1:35:10                            



F14B  (6)                                                   

       1 Papp Márton                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   02     11:27                            
       2 Rácz Tamás                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   03     12:16                            
       3 Végh Zalán                  BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     04     12:53                            
       4 Konzili Kristóf             BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     04     14:02                            
       5 Somogyi Dani                BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     05     15:13                            
       6 Barlai Dániel               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     04     15:44                            



F12C  (2)                                                   

       1 Buzády András               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   04     14:52                            
       2 Czirják Ádám                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   07     15:10                            



N18B  (4)                                                   

       1 Borhegyi Teodóra            BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     01     25:22                            
       2 Kiss Dóra Eszter            BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     00     31:10                            
       3 Rajmon Imola                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          37:35                            
       4 Aladi Lili                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   00     51:17                            



N16B  (5)                                                   

       1 Máramarosi Rita             TSE Törekvés Sport Egyesület        05     25:36                            
       2 Pálfi Fanni                 SIR Sirályok Sportegyesület         03     29:19                            
       3 Józsa Bernadett             PSE Postás Sport Egyesület          02     29:30                            
       4 Tabacsik Orsolya            SIR Sirályok Sportegyesület         04   1:06:59                            

         Lugosi Dorottya             SIR Sirályok Sportegyesület         04      hiba                            



N14B  (1)                                                   

       1 Nagy Gertrúd                BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     03     12:34                            



N12C  (3)                                                   

       1 Gyurina Judit               PVS Pécsi Vasutas Sportkör          05     14:00                            
       2 Kasza Gréta                 CBD Ceglédi Bem Vasutas             10     25:21                            
       3 Buzády Elena                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   04     31:10                            



F21Br  (16)                                                 

       1 Kőszegvári Tibor            KFK KFKI Petőfi Sportkör            77     18:31                            
       2 Gyurina Szabolcs            PVS Pécsi Vasutas Sportkör          77     20:53                            
       3 Rontó Zsolt                 AOS Apex Optimista Sportegyesület   95     22:18                            
       3 Czirják János               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   75     22:18                            
       5 Majoros Gábor               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     85     22:40                            
       6 Kiss Gábor András           HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódás   80     23:04                            
       7 Palkovics László            EK Egyesületen kívüli                      23:36                            
       8 Kovács Domonkos             BBB Balassagyarmati Balassi Bálin   94     23:50                            
       9 Nagy Balázs                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   83     30:50                            
      10 Irk Nándor                  SIR Sirályok Sportegyesület         08     44:16                            

         Kovács Zoltán               SIR Sirályok Sportegyesület         67       nfb                            
      Vk Jóni János                  EK Egyesületen kívüli               64     23:49                            
      Vk Czirják Ádám                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   07     37:07                            
      Vk Mosolygó Attila             EK Egyesületen kívüli               78     28:53                            
      Vk Nagy Gergely                EK Egyesületen kívüli                      26:17                            
      Vk Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     37:33                            



N21Br  (10)                                                 

       1 Máramarosi Dóra             TSE Törekvés Sport Egyesület        05     24:22                            
       2 Monus Kinga                 EK Egyesületen kívüli                      26:12                            
       3 Kocsis Piroska              BMG Babits Mihály Gimnázium DSE     89     26:32                            
       4 Dékány Andrea               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          87 <