Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság 2017V 2017. 10. 15. 14:53
Előzetes eredményekkészítette: OT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Klub                     Név                                                        Idő 



F14A  (20/20)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   1408 VHS Veszprémi Honvéd Spo Angyal Dániel/Kovács Márk/Bálint Ádám                    39:27 
    2   1410 TTE Tipo Tájfutó és Körn Gönczi Péter/Jurás Máté/Székely Márton                   42:01 
    3   1401 ASK Alpokalja Szabadidős Molnár Péter/Marosi Ákos/Hargitai Barnabás Attila        45:12 
    4   1417 DTC Diósgyőri Tájékozódá Göbler Domonkos/Takács Gergely Levente/Tőczik Vendel     48:23 
    5   1411 SZV Szegedi Vasutas Spor Barta Máté/Szabó Levente/Schubert Ambrus                 52:07 
    6   1403 SPA Tabáni Spartacus Spo Klement Kelén/Fey Dávid/Ramel Dániel                     54:43 
    7   1416 SZT Szombathelyi Haladás Hajba Attila Balázs/Sarkadi Lehel/Izer Barnabás          55:25 
    8   1412 ESP Egri Spartacus Tájék Nagy Kristóf/Vöröss Gergő/Garbacz Máté                   57:27 
    9   1413 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Molnár Botond/Molnár Levente/Gazdag Kristóf              58:30 
   10   1402 VHS Veszprémi Honvéd Spo Barát Miklós/Kovács Jeromos/Bálint Gergő                 61:38 
   11   1419 SIR Sirályok Sportegyesü Vörös Ádám/Pócsi László/Csis Nándor Imre                 61:52 
   12   1418 PVS Pécsi Vasutas Sportk Kovács Sebestyén/Erki Ármin/Benke Somorjai Dávid         63:16 
   13   1415 SPA Tabáni Spartacus Spo Knuth Gergely/Bujdosó Márk Levente/Rácz Tamás            67:04 
   14   1405 PVS Pécsi Vasutas Sportk Gáspár Máté/Egédi Gergő/Hamburger Ádám                   68:44 
   15   1414 TTE Tipo Tájfutó és Körn Karakai Pál/Ürge Bence/Tóth Martin                       75:52 
   16   1404 GYO Gyöngyösi Tájfutó Kl Kovács Keve Koppány/Simon Bence/Tengely Soma             92:17 
   17   1407 GTC Gerecse Tájfutó Club Mauer Máté/Cserna András Máté/Balogh Zorka               94:34 

        1406 ARA Alba Regia Atlétikai Csengey Márton/Borosnyai Bendegúz/Nagy Bálint             hiba 
        1409 ESP Egri Spartacus Tájék Kiss Mikes Tamás/Kocsik Eszter/Varga Gergő                hiba 
        1420 GKS Gödöllői Kirchhofer  Tóbiás Márton/Dudok Bálint/Kiss Kamilla                   n.i. 



F16A  (13/13)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   1606 SPA Tabáni Spartacus Spo Bujdosó Zoltán/Egei Balázs/Buzás Benedek                 49:51 
    2   1602 SZV Szegedi Vasutas Spor Jónás Ferenc/Kravz Mór Kirill/Szabó Marcell              54:20 
    3   1610 PVS Pécsi Vasutas Sportk Szuromi Áron/Schauermann Barnabás/Gyenizse-Nagy Andr     58:46 
    4   1605 TTE Tipo Tájfutó és Körn Gönczi Keve/Karakai Áron/Néda Tamás                      67:16 
    5   1612 DTC Diósgyőri Tájékozódá Demeter Ágoston/Koleszár Martin/Szűcs Kende              74:45 
    6   1613 ARA Alba Regia Atlétikai Kanizsay Botond/Mihály Bence/Czirák Benedek              85:21 
    7   1604 PVS Pécsi Vasutas Sportk Gyurina Judit/Perl Máté/Szuhán Gábor                     95:53 
    8   1607 SZT Szombathelyi Haladás Alpár Domonkos Márton/Szandi Bence/Skriba Bertalan L     95:55 
    9   1608 SPA Tabáni Spartacus Spo Tálas Soma/Zengő Benedek/Kiss Imre Bálint                98:35 
   10   1603 PAK Paksi Sportegyesület Aradi Bence/Hahn Máriusz/Kovács Karina                   98:57 
   11   1609 GYO Gyöngyösi Tájfutó Kl Balogh Péter László/Kovács Botond/Gyenes Ágoston        105:19 

        1601 ASK Alpokalja Szabadidős Szele Bálint/Balogh András/Veszelszki Márton              hiba 
        1611 GKS Gödöllői Kirchhofer  N.N. /N.N. /N.N.                                          n.i. 



F18A  (11/11)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   1809 DTC Diósgyőri Tájékozódá Demeter Ambrus/Leleszi Marcell/Zsigmond Zsombor          72:23 
    2   1804 ASK Alpokalja Szabadidős Szalay Levente/Veszelszki Barnabás/Bognár Zoltán         72:58 
    3   1803 GOC Göcsej Környezetvédő Fülöp Álmos Huba/Szőcs Attila/Bálint Barna               84:13 
    4   1808 PVS Pécsi Vasutas Sportk Kovács Barnabás/Vozár Mátyás/Tóth Lukács                 84:42 
    5   1802 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Csertán András/Fekete Sámuel/Takács Ticián               86:32 
    6   1805 SPA Tabáni Spartacus Spo Barta Gergely/Knuth Bálint/Gáti András                   91:47 
    7   1806 ESP Egri Spartacus Tájék Vass Dániel/Blézer Barna Hunor/Simon Gábor              115:25 
    8   1807 SZT Szombathelyi Haladás Alpár Dénes/Izer Balázs Dániel/Kiss Bertalan András     120:43 

        1810 VHS Veszprémi Honvéd Spo Bácskai Péter/Tokai-Kiss Bálint/Bálint Benedek            hiba 
        1801 SIR Sirályok Sportegyesü Szikszai Csongor/Vigh Loránd Eduárd/Knobloch-Eszterg      hiba 
        1811 SPA Tabáni Spartacus Spo Üres /Üres /Üres                                          n.i. 



F20A  (7/7)        Előzetes eredmények  14:53  

    1   2004 PVS Pécsi Vasutas Sportk Gyenizse-Nagy Balázs/Ormándi Lázár/Ortmann András       100:34 
    2   2001 SZV Szegedi Vasutas Spor Gerber Csaba/Rácz Zoltán/Győri Bertalan                 100:49 
    3   2006 ESP Egri Spartacus Tájék Révész Tamás/Bárány Tamás/Jacsó Barnabás                103:19 
    4   2002 SAS Silvanus Sportegyesü Divin Péter/Ferenczi Márk/Szász Botond                  111:02 

        2003 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Burian Lóránt/Gárdonyi Soma/Pályi Lőrinc                  hiba 
        2005 SPA Tabáni Spartacus Spo Egei Patrik/Peregi Dániel/Hortobágyi Ákos                 hiba 
        2007 SPA Tabáni Spartacus Spo Üres /Üres /Üres                                          n.i. 



F21A  (15/15)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   2102 SPA Tabáni Spartacus Spo Bakó Áron/Liszka Krisztián/Morandini Viktor              89:02 
    2   2112 DTC Diósgyőri Tájékozódá Pintér Ábel/Tölgyesi Tamás/Göbler Balázs Benedek         96:58 
    3   2111 PVS Pécsi Vasutas Sportk Baumholczer Máté/Kovács Bertalan/Szuromi Mátyás          99:01 
    4   2109 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Kisvölcsey Ákos/Miavecz Balázs/Zsebeházy István         100:21 
    5   2103 SZV Szegedi Vasutas Spor Kovács Ádám/Vajda Balázs/Novai György                   107:12 
    6   2114 SPA Tabáni Spartacus Spo Gurály Attila/Zacher Márton/Vellner Gábor               112:48 
    7   2113 SDS Salgótarjáni Dornyay Fehérvári Dániel/Stork Mihály/Tábori Milán              120:04 
    8   2110 GOC Göcsej Környezetvédő Gond Balázs/Gond Gergely/Mézes Tibor Sólyom             120:08 
    9   2106 ARA Alba Regia Atlétikai Bogos Tamás/Kiffer Gyula/Molnár Tibor                   126:24 
   10   2105 PAK Paksi Sportegyesület Kiss Gábor/Kiss Péter/Dömötör Balázs                    139:36 
   11   2101 JMD Jászapáti, Gróf Széc Kiss Dénes/Kissné Kiss Mária/Sisa Dorottya              193:34 

        2115 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Cserpák Zsolt/Györgyi Péter/Kain Gergely                  hiba 
        2104 SPA Tabáni Spartacus Spo Ormay Mihály/Kálmán Erik/Bugár Gergely                    hiba 
        2108 TTE Tipo Tájfutó és Körn Dalos Máté/Porgányi Márk/Tóth Adrián                      hiba 
        2107 HOD Hód-mentor sport és  Forrai Gábor/Olasz Márk/Vörös Endre                       hiba 



N14A  (13/13)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   1454 SDS Salgótarjáni Dornyay Mag Viktória/Mag Fruzsina/Lénárt Lili                    32:33 
    2   1452 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Czakó Boglárka/Sárközy Rita/Zempléni Lilla               33:43 
    3   1451 TSE Törekvés Sport Egyes Máramarosi Anna/Máramarosi Dóra/Máramarosi Rita          45:16 
    4   1456 SAS Silvanus Sportegyesü Deák Bernadett/Szakács Ágnes/Vandrus Brigitta            51:08 
    5   1462 SPA Tabáni Spartacus Spo Orosz Viktória/Musza Valéria/Horváth Lilla               52:06 
    6   1460 VHS Veszprémi Honvéd Spo Bácskai Eszter/Tokai-Kiss Zsófia/Gaschler Emma           52:26 
    7   1461 TTE Tipo Tájfutó és Körn Baracsi Luca/Baracsi Hanna/Baracsi Léna                  53:22 
    8   1453 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Antal Sára/Kolcsár Panna/Csiszár Gyopár                  56:33 
    9   1455 SPA Tabáni Spartacus Spo Vida Fanni Hanna/Maloschik Emma/László Anna Réka         71:17 
   10   1459 SZT Szombathelyi Haladás Sarkadi Borbála/Gorell Flóra/Harkay Emőke                84:55 

        1457 GYO Gyöngyösi Tájfutó Kl Didriksen Andrea/Tengely Luca/Sikora Gréta Glória         hiba 
        1463 TTE Tipo Tájfutó és Körn Tóth Barbara/Gönczi Zsuzsa/Kocsis Fanni                   hiba 
        1458 GKS Gödöllői Kirchhofer  N.N. /N.N. /N.N.                                          n.i. 



N16A  (12/12)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   1656 TTE Tipo Tájfutó és Körn Hajdu Nelli/Néda Júlia/Tóth Blanka                       49:27 
    2   1662 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Iván Eszter/Kálmán Tamara/László Dorottya                50:21 
    3   1661 PVS Pécsi Vasutas Sportk Pataki Virág Lara/Viniczai Hanga/Werner Boróka           57:15 
    4   1655 ESP Egri Spartacus Tájék Kocsik Nóra/Borbás Zita/Dovák Szonja Klára               63:50 
    5   1653 ARA Alba Regia Atlétikai Kiffer Anna/Pesti Zsófia/Skrop Anna                      65:58 
    6   1660 VHS Veszprémi Honvéd Spo Mérő Dominika/Lantai Boróka/Lantai Lili                  69:00 
    7   1651 DTC Diósgyőri Tájékozódá Szilágyi Iringó/Szűcs Boglárka/Vass Tünde Lilla          69:54 
    8   1658 GKS Gödöllői Kirchhofer  Barta Regina/Nagy Zsófia/Székelyhidi Kata                85:40 
    9   1654 HOD Hód-mentor sport és  Kaszás Nikoletta/Kisházi Emma/Varga-Tóth Blanka          90:43 
   10   1657 SZV Szegedi Vasutas Spor Berkecz Dóra/Koszta Dóra/Révész Zsófia                   95:36 
   11   1659 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Pintér Jázmin/Rövid Boglárka/Antal Virág Anna            97:57 

        1652 TTE Tipo Tájfutó és Körn Lengyel Krisztina/Detrekői Sára/Székely Rozália           hiba 



N18A  (7/7)        Előzetes eredmények  14:53  

    1   1854 SPA Tabáni Spartacus Spo Király Boróka/Kálmán Imola/Zacher Noémi                  69:37 
    2   1855 PVS Pécsi Vasutas Sportk Kovács Gréta/Szuromi Hanga/Viniczai Judit                76:48 
    3   1853 SIR Sirályok Sportegyesü Vékony Vanda/Bartha Dorottya Bernade/Vékony Janka        80:34 
    4   1857 SPA Tabáni Spartacus Spo Barta Luca/Pallos Tímea/Turi Hanna                      103:16 
    5   1856 SZV Szegedi Vasutas Spor Zagyva Rebeka Mária/Riesing Hanna/Hajnács Lili          123:02 
    6   1851 SZV Szegedi Vasutas Spor Borsos Veronika/Gubicz Kata Viola/Talmácsi Bori         155:32 

        1852 SDS Salgótarjáni Dornyay Varga Petra/Nagy Szilvia/Takács Dorina                    hiba 



N20A  (7/7)        Előzetes eredmények  14:53  

    1   2056 MOM Hegyvidék SE-MOM Táj Gárdonyi Csilla/Kézdy Borbála/Sárközy Zsófia             65:15 
    2   2054 DTC Diósgyőri Tájékozódá Szilágyi Emese/Tamás Bianka/Tóbis Anita                  75:21 
    3   2057 SZV Szegedi Vasutas Spor Apró Vivien Dóra/Szokol Kamilla/Vajda Luca               78:33 
    4   2051 SPA Tabáni Spartacus Spo Völgyesi Melody/Mantuano Eszter/Néda Ágnes Rebeka        79:32 
    5   2053 GOC Göcsej Környezetvédő Tarsoly Panka/Takács Orsolya/Takács Szilvia              82:06 
    6   2055 SZV Szegedi Vasutas Spor Gera Krisztina/Mátyus Rebeka/Szabó Dorina               102:18 

        2052 SZV Szegedi Vasutas Spor Farkas Lili/Sigmond Éva/Tornyai Panna                     hiba 



N21A  (14/14)      Előzetes eredmények  14:53  

    1   2161 SZV Szegedi Vasutas Spor Gerber Csenge/Novai Éva/Szerencsi dr. Ildikó             82:17 
    2   2163 PVS Pécsi Vasutas Sportk Kovács Filoména/Szuromi Luca/Viniczai Csenge             83:46 
    3   2159 PVS Pécsi Vasutas Sportk Becze Rita/Domján Zsuzsanna/Pataki Réka Dalida           91:05 
    4   2152 DTC Diósgyőri Tájékozódá Lubinszki dr. Mária/Rusvai Katalin/Zsigmond Száva        92:02 
    5   2154 GOC Göcsej Környezetvédő Kerényi Krisztina/Császár Éva/Bertóti Regina            100:14 
    6   2151 SPA Tabáni Spartacus Spo Németh Luca/Morandini Hanga/Egei Petra                  103:42 
    7   2162 MAT Mazsola Tájfutó és T Kadocsa Rebeka/Horváth Hanga/Tóth Blanka                113:45 
    8   2160 SDS Salgótarjáni Dornyay Goldmann Júlia/Goldmann Dóra/Ozsvárt Dóra               119:29 
    9   2157 FSC Futárok Sport Club   Csikós Nóra/Balogh Katalin/Kövér Csilla                 131:28 
   10   2153 PAK Paksi Sportegyesület Tinnyei Petra/Makovinyi Dorottya/Lénárt Viktória        149:44 
   11   2155 HTC Hódmezővásárhelyi Tá Bán Zsanett/Gubicza Viktória/Molnár Krisztina           201:59 

        2156 SZT Szombathelyi Haladás Kiss Johanna Eperke/Pásti Fanni/Szabó Erika               hiba 
        2164 SIR Sirályok Sportegyesü Vékonyné Árva Katalin/Néda Katalin/Kovács Anett           hiba 
        2158 SPA Tabáni Spartacus Spo Üres /Üres /Üres                                          n.i. 



F105  (10/10)      Előzetes eredmények  14:53  

    1  10506 DTC Diósgyőri Tájékozódá Halona Gergely/Kottman dr. Dezső/Tamás Tibor             98:24 
    2  10510 VHS Veszprémi Honvéd Spo Vajda Zsolt/Vereszki Tibor/Tóth Attila                  107:53 
    3  10503 KAL Kalocsai Sport Egyes Koprivanacz Imre/Kiss Gábor/Baksa Csaba                 118:41 
    4  10508 VHS Veszprémi Honvéd Spo Gaschler Gábor/Bálint Bence/Barát János                 130:32 
    5  10505 HOD Hód-mentor sport és  Kisházi Gábor/Forrai Miklós/Olasz Róbert                146:40 
    6  10509 SZU Szegedi Bokorugró Tá Kéki András/Kéki Norbert/Szőri dr. Kornél               150:07 

       10502 VHS Veszprémi Honvéd Spo Molnár Zoltán/Molnár Attila/Vajda Balázs                  hiba 
       10507 VTC Veszprémi Tájfutó Cl Szabó Attila/Molnár Péter/Szabó András                    hiba 
       10501 GOC Göcsej Környezetvédő Dóka Éva/Tarsoly Róbert/Fülöp János                       hiba 
       10504 ZTC Zalaegerszegi Tájéko N.N. /N.N. /N.N.                                          n.i. 



F145  (16/16)      Előzetes eredmények  14:53  

    1  14504 HTC Hódmezővásárhelyi Tá Dezső Sándor/Filó György/Juhász Gábor                    74:19 
    2  14501 PVS Pécsi Vasutas Sportk Werner Péter/Pavlovics Gábor/Viniczai Ferenc             74:28 
    2  14515 BBB Balassagyarmati Bala Kovács Gábor/Kovács Péter/Kovács Zoltán                  74:28 
    4  14507 MAF Műegyetemi Atlétikai Németh Csaba/Dalos Attila/Weiler Zsolt                   82:49 
    5  14509 PVS Pécsi Vasutas Sportk Pataki Gábor/Rosinger Zsolt/Turcsán János                83:58 
    6  14505 SPA Tabáni Spartacus Spo Marosvölgyi Máté/Koltai Zoltán/Tálas József              85:03 
    7  14510 OSC Orvosegyetem Sport C Mets Miklós/Széles Gábor/Gárdonyi Márk                   89:07 
    8  14512 JMD Jászapáti, Gróf Széc Halaj László/Zagyi Róbert/Zagyi László                   92:39 
    9  14514 SDS Salgótarjáni Dornyay Goldmann Róbert/Sramkó Tibor/Marczis ifj. István         92:56 
   10  14513 ARA Alba Regia Atlétikai Varga Attila/Skrop Róbert/Prill László                   95:40 
   11  14511 VHS Veszprémi Honvéd Spo Domán Gábor/Bódy Kornél/Tömösközy Tamás                 119:19 
   12  14506 MAT Mazsola Tájfutó és T Báder Attila/Kadocsa Gábor/Tóth László                  120:40 
   13  14502 PVM Pécsi Vörös Meteor S Ambrus Sándor/Fuller Károly/Fluck István                157:36 

       14503 ESP Egri Spartacus Tájék Jacsó Tibor/Kovács József/Honfi Gábor                     hiba 
       14516 PAK Paksi Sportegyesület Endrődi József/Aradi Tamás/Horányi György                 hiba 
       14508 TSE Törekvés Sport Egyes Juhász Viktor/Kállai Tamás/Kéri Péter                     hiba 



N105  (7/7)        Előzetes eredmények  14:53  

    1  10553 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Porgányiné Henrich Piroska/McCarthy Bernadett/Szabó      76:15 
    2  10555 HRF Szolnoki Honvéd Spor Szilágyi Ágota/Kecsmárik Anita/Tokaji Mónika             78:41 
    3  10556 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Sárecz Éva/Uhlir Tímea/Pap Viktória                      81:32 
    4  10554 ASK Alpokalja Szabadidős Marics Gáborné Jávorics Éva/Árné Molnár Krisztina/Ju     82:45 
    5  10557 FSC Futárok Sport Club   Balogh Edina/Mezei Anikó/Petró Annamária                 96:12 

       10552 VHS Veszprémi Honvéd Spo Széplaki Erika/Németh Zsoltné/Kaszásné Boa Ágnes          hiba 
       10551 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Kovács Ivett/Gerzsényi Ágnes/Szabó Emese                  n.i. 



N125  (8/8)        Előzetes eredmények  14:53  

    1  12558 OSC Orvosegyetem Sport C Füzy Anna/Marosffy Orsolya/Füzy Judit                    47:57 
    2  12551 PVS Pécsi Vasutas Sportk Kovács dr. Bernadett/Turcsánné Cseh Erzsébet/Vinicza     52:21 
    3  12553 ETC Egri Testedző Club   Kiss Teodóra/Radics Anna/Simon Ágnes                     59:35 
    4  12555 TTE Tipo Tájfutó és Körn Lux Andrea/Cseresnyés Ágnes/Wengrin Ágnes                61:44 
    5  12556 ARA Alba Regia Atlétikai Kovács Edit/Skropné Szuromi Éva/Pápainé Poós Ildikó      71:46 
    6  12554 BEA Budapesti Egyetemi A Madarassy Anikó/Biró Fruzsina/Lada Nikolett              71:59 
    7  12557 KFK KFKI Petőfi Sportkör Schultheisz Edina/Liptai Vera/Tóth Bettina               77:53 
    8  12552 POE Pécsi Orvos-Egészség Ajkai Adrienne/Rácz Eszter/Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna     81:38 



F125  (17/17)      Előzetes eredmények  14:53  

    1  12511 KAL Kalocsai Sport Egyes Borbás Nándor/Dénes Zoltán/Nagy Viktor                   75:03 
    2  12505 TSE Törekvés Sport Egyes Korcsok Pál/Máramarosi István/Nagy István                75:24 
    3  12513 TTE Tipo Tájfutó és Körn Gönczi Róbert/Baracsi Gábor/Hajdu Martin                 76:44 
    4  12517 MSE Megalódusz Sportegyl Gyulai Tamás/Bilik Péter/Gyulai Zoltán                   94:42 
    5  12515 KAL Kalocsai Sport Egyes Szakál Péter/Horváth Norbert/Bergendi Péter              97:28 
    6  12504 HSP Hidegkúti Spartacus  Kocsik dr. Árpád/Szűcs Attila/Kertész Gábor             104:28 
    7  12508 KFK KFKI Petőfi Sportkör Kőszegvári Tibor/Nagy Gábor/Ebinger Mónika              116:35 
    8  12512 KFK KFKI Petőfi Sportkör Schultheisz György/Csík Zoltán/Felföldi Barnabás        125:10 
    9  12509 GKS Gödöllői Kirchhofer  Nagy József/Dobay Zsolt/Kiss ifj. György                138:20 
   10  12501 BEA Budapesti Egyetemi A Biró Áron/Hajas Csilla/Knuth Dávid                      160:10 
   11  12516 GYO Gyöngyösi Tájfutó Kl Didriksen Tor Öyvind/Sikora Zalán/Komjáti Attila        161:28 

       12506 ARA Alba Regia Atlétikai Stein dr. Barnabás/Maráz Gábor/Pintér Miklós              hiba 
       12507 SDS Salgótarjáni Dornyay Babka Miklós/Furtner István/Nagy Ákos                     hiba 
       12502 SPA Tabáni Spartacus Spo Egei Tamás/Tornai Szabolcs/Gyalog Zoltán                  hiba 
       12514 ZTC Zalaegerszegi Tájéko Fehér Ferenc/Mitró Zoltán/Sárecz ifj. Lajos               hiba 
       12510 TTT Tatai Tömegsport és  Avar András/Gillich György/Mucsi Mihály                   hiba 
       12503 PVS Pécsi Vasutas Sportk Gyurina Szabolcs/Vonyó Péter/Üres                         n.i. 



F185  (11/12)      Előzetes eredmények  14:53  

    1  18504 PVM Pécsi Vörös Meteor S Kürti István/Kóger Gyula/Tóth Jenő                       55:30 
    2  18508 BEA Budapesti Egyetemi A Kele József/Muszély György/Pálfy József                  59:23 
    3  18502 HSE Hegyisport Szentendr Zentai László/Balla Sándor/Boros Zoltán                  67:31 
    4  18506 POE Pécsi Orvos-Egészség Ortmann János/Nagy Balázs/Varga György                   72:36 
    5  18512 KOS Hegyvidék-KFKI Optim Ormay György/Szabon János/Zempléni dr. András            78:33 
    6  18503 TTE Tipo Tájfutó és Körn Allwinger Herwig/Gombkötő dr. Péter/Szemler István       84:57 
    7  18510 HTC Hódmezővásárhelyi Tá Hideg István/Lörincz Gábor/Rostás Irén                   95:26