171018Sze 2017.10.18. 21:36
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2007

    Hely Név                         Klub                              Szül       Idő       Text1                



Hosszú ffi  (40)                                            

       1 Marosvölgyi Máté            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   75     18:05                            
       2 Johansson Martin            Sverige                                    18:09                            
       3 Szabó Endre                 EK Egyesületen kívüli                      18:31                            
       4 Józsa Balázs Gábor dr.      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   76     18:34                            
       5 Metzger Balázs              KFK KFKI Petőfi Sportkör            77     18:45                            
       6 Jankó Tamás                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   58     18:54                            
       7 Szentes Olivér              EK Egyesületen kívüli                      19:16                            
       8 Csík Zoltán                 KFK KFKI Petőfi Sportkör            77     20:32                            
       9 Kiss Gábor András           HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódás   80     20:42                            
      10 Albert Gáspár               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    75     20:44                            
      11 Skrop Tamás                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub       99     20:45                            
      12 Kézdy Pál                   KFK KFKI Petőfi Sportkör            69     20:57                            
      13 Eglesz Dénes                SAS Silvanus Sportegyesület         76     21:15                            
      14 Hajduska Balázs             SAS Silvanus Sportegyesület                21:23                            
      15 Spohn Márton                SAS Silvanus Sportegyesület         89     22:10                            
      16 Hegedüs Márton              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    80     22:46                            
      17 Zempléni András dr.         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spor   60     23:18                            
      18 Hegedűs Zoltán              OSC Orvosegyetem Sport Club         52     23:30                            
      19 Balázs Boldizsár            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          23:32                            
      20 Báder Attila                MAT Mazsola Tájfutó és Természetb   69     23:53                            
      21 Kaján László                FMT FŐMTERV SE                      51     24:06                            
      22 Hegedüs Ákos                MSE Megalódusz Sportegylet          67     24:21                            
      23 Jelinek István              PSE Postás Sport Egyesület          43     24:31                            
      24 Ács Gábor                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu   71     24:35                            
      25 Rontó Zoltán                AOS Apex Optimista Sportegyesület   69     25:13                            
      26 Jóni János                  EK Egyesületen kívüli               64     25:25                            
      27 Pócsi László                SIR Sirályok Sportegyesület                25:29                            
      28 Orbán János                 SAS Silvanus Sportegyesület         56     26:48                            
      29 Ács Bálint                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu   96     27:14                            
      30 Ormay György                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spor   57     27:47                            
      31 Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     31:35                            
      32 Hauer Tamás Péter           EK Egyesületen kívüli                      31:39                            
      33 Lux Iván                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    46     34:17                            
      34 Gombkötő Péter dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   44     34:36                            
      35 Lohász Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   42     40:27                            

         Harkányi Csaba              SAS Silvanus Sportegyesület         55      hiba                            
         Komoróczki András           SAS Silvanus Sportegyesület         51      hiba                            
         Braun Vilmos                VSE Vizsla Egészség, Sport és Kör   08      hiba                            
         Bugár József                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   53      hiba                            
         Szűcs Attila                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    70      hiba                            



Hosszú női  (16)                                            

       1 Sándor Tímea                SAS Silvanus Sportegyesület         84     20:38                            
       2 Oláh Renáta                 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg   91     23:27                            
       3 Gábor Anita                 CBD Ceglédi Bem Vasutas             80     23:43                            
       4 Zarnóczay Klára             HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület   60     23:56                            
       5 Togobickij Vera             AGD Árpád Gimnázium DSK             82     26:15                            
       6 Sziki Ágnes                 SAS Silvanus Sportegyesület         68     26:21                            
       7 Nemes Rita dr.              SAS Silvanus Sportegyesület         78     28:16                            
       8 Hajas Csilla                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    64     28:38                            
       9 Dalmadi Andrea              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle   67     29:04                            
      10 Biró Aletta                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    47     32:36                            
      11 Madarassy Mária             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    74     33:55                            
      12 Szabó Zsuzsanna             SAS Silvanus Sportegyesület         54     34:44                            
      13 Demeterné Dózsa Viktória    HER Balatonalmádi Herkules Sporte          36:59                            
      14 Kopka Bianka                SIR Sirályok Sportegyesület                38:56                            
      15 Waltner Lili                SIR Sirályok Sportegyesület                39:10                            
      16 Tabacsik Orsolya            SIR Sirályok Sportegyesület         04   1:04:33                            



Közepes ffi  (25)                                           

       1 Johansson Martin            Sverige                                    12:48                            
       2 Jankó Tamás                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   58     13:22                            
       3 Arnold Ákos                 EK Egyesületen kívüli                      15:11                            
       4 Jóni János                  EK Egyesületen kívüli               64     15:49                            
       5 Komoróczki András           SAS Silvanus Sportegyesület         51     16:12                            
       6 Majoros Gábor               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            16:50                            
       7 Kukor Huba                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          16:57                            
       8 Kenesei Bálint              EK Egyesületen kívüli                      17:52                            
       9 Balázs Ottó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   63     17:58                            
      10 Illés József                EK Egyesületen kívüli                      18:15                            
      11 Hidvégi Attila              PSE Postás Sport Egyesület          55     19:15                            
      12 Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     22:05                            
      13 Nagy Gábor                  SAS Silvanus Sportegyesület         43     22:55                            
      14 Nádudvari Zoltán            RTF Szent György Sportegyesület     68     23:32                            
      15 Nagy Albert                 SAS Silvanus Sportegyesület         43     28:15                            
      16 Bányai Attila               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu   41     28:19                            
      17 Horváth Béla                HER Balatonalmádi Herkules Sporte   43     28:30                            
      18 Radnóti Rezső               SAS Silvanus Sportegyesület         41     28:41                            
      19 Hodossy Béla                TSC Tungsram Sport Club             37     38:07                            
      20 Illés Vilmos                SSC Siketek Sport Club              40     39:26                            

         Bernát Botond               EK Egyesületen kívüli                       hiba                            
         Bernát Ákos                 EK Egyesületen kívüli                       hiba                            
         Steinbach György            VSE Vizsla Egészség, Sport és Kör           hiba                            
         Demeter Zsolt               DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó C   81      hiba                            
         Nagy Zsolt                  FMT FŐMTERV SE                      59      hiba                            



Közepes női  (13)                                           

       1 Gábor Anita                 CBD Ceglédi Bem Vasutas             80     15:11                            
       2 Kézdy Judit                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   03     16:10                            
       3 Zarnóczay Klára             HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület   60     16:50                            
       4 Togobickij Vera             AGD Árpád Gimnázium DSK             82     17:06                            
       5 Vida Fanni Hanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   03     17:35                            
       6 Nemes Rita dr.              SAS Silvanus Sportegyesület         78     21:29                            
       7 Rajmon Imola                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör          22:25                            
       8 Novotni Tiborné             BBB Balassagyarmati Balassi Bálin   52     24:38                            
       9 Liska Zsófia                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak          25:53                            
      10 Tóth Józsefné               HAV Havas Szabadidő Klub            51     29:56                            
      11 Fischer Mária               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   52     39:13                            
      12 Csada Lili                  EK Egyesületen kívüli                      40:22                            
      13 Albert Zsófi                EK Egyesületen kívüli                      50:48                            



Rövid ffi  (11)                                             

       1 Kukor Huba                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör   01     13:19                            
       2 Minich Bálint               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak          14:30                            
       3 Vida István                 SAS Silvanus Sportegyesület         47     16:39                            
       4 Macher Dávid                EK Egyesületen kívüli                      19:43                            
       5 Bernát Ákos                 EK Egyesületen kívüli                      22:57                            
       6 Bernát Botond               EK Egyesületen kívüli                      2