2017 Országos Nappali Egyéni BajnokságSzo 2017. 10. 21. 15:14
Eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F14E (75)5,8 km14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:360:00
2Novota LukášXAAD Akademik TU Košice37:05+0:29
3Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz37:42+1:06
4Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö38:40+2:04
5Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:52+3:16
6Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:07+4:31
7Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:11+4:35
7Roháč MartinXAAD Akademik TU Košice41:11+4:35
9Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle41:51+5:15
10Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:57+5:21
11Szalay Zente ÁlmosTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:22+6:46
12Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE43:55+7:19
13Fey DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:17+7:41
14Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:46+8:10
15Vöröss GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:22+8:46
16Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é45:33+8:57
17Hahn MáriuszPAK Paksi Sportegyesület47:04+10:28
18Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü47:06+10:30
19Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club49:18+12:42
20Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó49:42+13:06
21Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö50:37+14:01
22Nagy KristófESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu51:50+15:14
23Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:20+15:44
24Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle53:23+16:47
25Gaál CsanádBSC Balatonfüredi Sport Club53:52+17:16
26Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:48+18:12
27Varga GergőESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu55:03+18:27
28Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:25+18:49
29Aradi BencePAK Paksi Sportegyesület56:02+19:26
30Kiss Mikes TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:13+20:37
31Kovács SebestyénPVS Pécsi Vasutas Sportkör57:15+20:39
32Szűcs KendeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl57:47+21:11
33Takács Gergely LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:00+21:24
34Vörös ÁdámSIR Sirályok Sportegyesület58:18+21:42
34Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:18+21:42
36Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:32+22:56
37Tóth BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo62:20+25:44
38Kriza MártonBMG Babits Mihály Gimnázium DSE63:47+27:11
39Veszelszki MártonASK Alpokalja Szabadidősport és Kö64:50+28:14
40Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő64:52+28:16
41Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö65:22+28:46
42Erki ÁrminPVS Pécsi Vasutas Sportkör65:52+29:16
43Labancz BarnabásKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü66:05+29:29
44Göbler DomonkosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:21+29:45
45ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club66:26+29:50
46Jámbor ZsigmondFLF Fehérlófia Sportegyesület66:38+30:02
47Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:29+31:53
48Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:44+32:08
49Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör72:41+36:05
50Bereczky MarcelKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü73:00+36:24
51Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle73:16+36:40
52Simon Ádám ImrePVS Pécsi Vasutas Sportkör73:46+37:10
53Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:57+37:21
54Csis Nándor ImreSIR Sirályok Sportegyesület74:12+37:36
55Kovács ZsoltBTK Bakonyi Tájfutó Klub75:00+38:24
56Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:33+38:57
57Bereczky OlivérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü76:12+39:36
58Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör76:30+39:54
59Sipos GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü77:20+40:44
60Rácz TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:07+42:31
61Dobrocsi LeventeESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu81:05+44:29
62Nagy BálintARA Alba Regia Atlétikai Klub84:57+48:21
63Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye88:44+52:08
64Garbacz MátéESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu92:33+55:57
65Apró MátéVSM Victoria Sportegyesület Móraha98:10+61:34
66Szabari MilánJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv99:16+62:40
67Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör108:56+72:20
68Tompos GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut114:32+77:56
 
Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Borosnyai BendegúzARA Alba Regia Atlétikai Klubn.i.
Sláma RichardXAAD Akademik TU Košicen.i.
Máramarosi ÁkosTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
Diószegi AlexVSM Victoria Sportegyesület Mórahan.i.
Jacsev FülöpASK Alpokalja Szabadidősport és Kön.i.
 
 
 
F16E (55)8,2 km18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:410:00
2Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:46+1:05
3Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:04+1:23
4Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle50:45+3:04
5Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:06+3:25
6Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület51:54+4:13
7Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:09+9:28
8Zsigmond ZsomborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl57:40+9:59
9Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:31+11:50
10Szalay András SebestyénTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:04+12:23
11Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör60:29+12:48
12Pályi LőrincMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako62:01+14:20
13Pompura DanielXSVA Slovak Junior62:24+14:43
14Feder MedardXSVA Slovak Junior62:26+14:45
15Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártoló64:25+16:44
16Szikszai CsongorSIR Sirályok Sportegyesület64:49+17:08
17Karakai ÁronTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:25+17:44
18Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle65:34+17:53
19Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako67:51+20:10
20Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és Kö68:35+20:54
21Tálas SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:15+21:34
22Knuth BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:24+22:43
23Jacsó BarnabásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu70:53+23:12
24Nagy PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:48+26:07
25Yordanov MartinXKLD KSO Valdi Sofia74:07+26:26
26Blézer Barna HunorESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu74:50+27:09
27Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSE75:44+28:03
28Radovanovic MarkoXPPA PK Paracin76:45+29:04
29Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:12+30:31
30Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye78:31+30:50
31Kanizsay BotondARA Alba Regia Atlétikai Klub79:56+32:15
32Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle80:25+32:44
33Kurák MichalXAAD Akademik TU Košice81:03+33:22
34Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör82:57+35:16
35Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö84:03+36:22
36Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö86:49+39:08
37Perl MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör88:40+40:59
38Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási89:59+42:18
39Tóth AndrásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo92:17+44:36
40Majoros Bence ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo92:53+45:12
41Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE92:56+45:15
42Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn93:13+45:32
43Gyenizse-Nagy András BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör97:28+49:47
44Lesták SámuelGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo98:51+51:10
45Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl99:35+51:54
46Kiss Imre BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn104:13+56:32
47Szandi BenceSZT Szombathelyi Haladás VSE114:17+66:36
48Paróczi BálintTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő114:58+67:17
49Zengő BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn119:10+71:29
50Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü134:13+86:32
51Czirák BenedekARA Alba Regia Atlétikai Klub196:29+148:48
 
Olasz MárkHOD Hód-mentor sport és műpártolón.i.
Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
Tóth MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
 
 
 
F18E (39)10,7 km20 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:200:00
2Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:47+0:27
3Dekrét JakubXSVA Slovak Junior62:50+3:30
4Kovács BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör63:43+4:23
5Bárány TamásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu63:46+4:26
6Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl64:35+5:15
7Knobloch-Esztergár PéterSIR Sirályok Sportegyesület65:21+6:01
8Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö67:51+8:31
9Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:45+9:25
10Péri Gergő GáborFLF Fehérlófia Sportegyesület69:46+10:26
11Ivandjikov BoyanXKLD KSO Valdi Sofia70:25+11:05
12Georgiev PlamenXKLD KSO Valdi Sofia72:23+13:03
13Kotkov TomaXKLD KSO Valdi Sofia75:40+16:20
14Chupak JakubXSVA Slovak Junior75:57+16:37
15Péntek MártonBSC Balatonfüredi Sport Club76:22+17:02
16Mesics MátyásSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é77:27+18:07
17Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut80:05+20:45
18Szőcs AttilaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó80:57+21:37
19Molnár PatrikNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz81:47+22:27
20Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSE82:11+22:51
21Goldschmith TobiášXSVA Slovak Junior83:18+23:58
22Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu83:54+24:34
23Ortmann AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör83:55+24:35
24Kovács RóbertBMG Babits Mihály Gimnázium DSE84:56+25:36
25Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub86:15+26:55
26Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut88:00+28:40
27Verebélyi MártonSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye88:25+29:05
28Vozár MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör90:30+31:10
29Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn91:05+31:45
30Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle92:21+33:01
31Veszelszki BarnabásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö95:30+36:10
32Tóth BalázsMAT Mazsola Tájfutó és Természetba99:50+40:30
33Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle101:26+42:06
34Varga Marcell MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó122:54+63:34
35Hegedüs PéterGTC Gerecse Tájfutó Club125:21+66:01
36Bagoly Ferenc AndrásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz153:31+94:11
 
Tóth LukácsPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
Pavlovics BalázsZST Zselic Tájékozódási Futó és Sznfb
Horváth CsongorMAT Mazsola Tájfutó és Természetban.i.
 
 
 
F20E (24)13,2 km28 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:110:00
2Szuromi MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör72:16+3:05
3Egei PatrikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn76:12+7:01
4Bilic MilosXPKP PK Pobeda76:34+7:23
5Klemola SaulEK Egyesületen kívüli77:07+7:56
6Zacher MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:19+8:08
7Szűcs BotondDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl77:51+8:40
8Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő79:24+10:13
8Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn79:24+10:13
10Yordanov StefanXKLD KSO Valdi Sofia81:12+12:01
11Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye81:43+12:32
12Gurály AttilaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:47+12:36
13Divin PéterSAS Silvanus Sportegyesület82:59+13:48
14Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle83:35+14:24
15Sláma DušanXAAD Akademik TU Košice83:48+14:37
16Bilic StefanXPKP PK Pobeda85:48+16:37
17Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:54+20:43
18Gyenizse-Nagy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör95:30+26:19
19Göbler Balázs BenedekDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl97:13+28:02
20Burian LórántMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako108:44+39:33
21Ormándi LázárPVS Pécsi Vasutas Sportkör110:35+41:24
22Stork GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye117:07+47:56
23Dézsi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn129:47+60:36
24Horváth ZsomborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é157:56+88:45
 
 
 
F21E (41)0,0 km3 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör92:450:00
2Tugyi LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl99:59+7:14
3Tölgyesi TamásDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl101:42+8:57
4Liszka KrisztiánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn103:06+10:21
5Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle103:48+11:03
6Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn105:59+13:14
7Miavecz BalázsMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako106:54+14:09
8Gösswein CsabaPSE Postás Sport Egyesület109:24+16:39
9Fehérvári DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye112:31+19:46
10Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako113:56+21:11
11Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako114:18+21:33
12Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn114:45+22:00
13Bogos TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub117:16+24:31
14Sigirci HuzeyfeXADR Adrenalin SK117:25+24:40
15Kovács BertalanPVS Pécsi Vasutas Sportkör118:10+25:25
16Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle121:33+28:48
17Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn122:30+29:45
18Gond BalázsGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó122:43+29:58
19Bilic NikolaXPKP PK Pobeda123:11+30:26
20Mizur PeterETC Egri Testedző Club128:00+35:15
21Hetényi PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási128:43+35:58
22Vellner GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn134:37+41:52
23Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn134:43+41:58
24Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn135:09+42:24
25Sulyok ÁbelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn140:11+47:26
26Tysz AdamXAAD Akademik TU Košice149:14+56:29
27Forrai GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló157:51+65:06
28Kovács AndrásPVS Pécsi Vasutas Sportkör158:22+65:37
29Kövesdi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő159:48+67:03
30Forrai MiklósHOD Hód-mentor sport és műpártoló169:28+76:43
31Korózs AttilaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu170:37+77:52
32Avci IlyasXOKL Okubali SK177:19+84:34
33Borbás PéterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu183:46+91:01
34Hambuch MátyásSZT Szombathelyi Haladás VSE196:44+103:59
35Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő221:46+129:01
36Böjti BenceZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut232:49+140:04
 
Sümegi JánosDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
Korkmaz AhmetXITU ITU Orienteering Clubhiba
Kiss KornélZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Lazic SavaXORT OT RTANJn.i.
Maksimovic NikolaXORT OT RTANJn.i.
 
 
 
F35A (32)11,0 km19 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:580:00
2Todorov TeodorXKLD KSO Valdi Sofia66:40+1:42
3Gábor JózsefCBD Ceglédi Bem Vasutas67:42+2:44
4Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:25+3:27
5Vajda BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle70:02+5:04
6Vajda ZsoltVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle70:03+5:05
7Gyulai TamásMSE Megalódusz Sportegylet70:57+5:59
8Koprivanacz ImreKAL Kalocsai Sport Egyesület71:42+6:44
9Cserpák ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako72:22+7:24
10Halona GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl73:02+8:04
11Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn73:03+8:05
12Nagy ViktorKAL Kalocsai Sport Egyesület73:17+8:19
13Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako73:18+8:20
14Stein Barnabás dr.ARA Alba Regia Atlétikai Klub73:24+8:26
15Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület75:03+10:05
16Blum László ifj.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor75:07+10:09
17Babka MiklósSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye75:15+10:17
18Baksa CsabaKAL Kalocsai Sport Egyesület75:18+10:20
19Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület76:34+11:36
20Kottman Dezső dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl77:26+12:28
21Szörényi GáborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl77:32+12:34
22Bilik PéterMSE Megalódusz Sportegylet79:25+14:27
23Kiss GáborKAL Kalocsai Sport Egyesület80:44+15:46
24Balogh RóbertFLF Fehérlófia Sportegyesület81:18+16:20
25Meichl MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő83:22+18:24
26Veljovic SlobodanXMGI Magic Map83:23+18:25
27Kéki AndrásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor84:59+20:01
28Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho90:36+25:38
29Harkányi ZoltánMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és91:06+26:08
30Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör94:39+29:41
31Batta IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő100:11+35:13
32Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv132:53+67:55
 
 
 
F40A (42)10,1 km18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület55:460:00
2Dénes ZoltánKAL Kalocsai Sport Egyesület58:12+2:26
3Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:44+3:58
4Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü63:04+7:18
5Borbás NándorKAL Kalocsai Sport Egyesület64:02+8:16
6Magyar ZsoltDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl65:43+9:57
7Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club66:09+10:23
8Werner PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:14+10:28
9Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület66:19+10:33
10Szőri Kornél dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:53+12:07
11Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle70:57+15:11
12Matuski VladimirXNOV Novi Sad Serbia73:56+18:10
13Vereszki TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:58+20:12
14Marosvölgyi MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:50+22:04
15Takács KrisztiánBSC Balatonfüredi Sport Club78:30+22:44
16Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó78:37+22:51
17Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba79:23+23:37
18Roháč ZdenkoXAAD Akademik TU Košice80:07+24:21
19Nikolic DejanXPKP PK Pobeda82:37+26:51
20Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn84:28+28:42
21Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub85:04+29:18
22Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő86:12+30:26
23Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C86:26+30:40
24Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo88:06+32:20
25Szakál PéterKAL Kalocsai Sport Egyesület90:00+34:14
26Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn90:54+35:08
27Jacsó TiborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu92:08+36:22
28Kisházi GáborHOD Hód-mentor sport és műpártoló93:38+37:52
29Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE95:32+39:46
30Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo100:11+44:25
31Gyurina SzabolcsPVS Pécsi Vasutas Sportkör103:51+48:05
32Tömösközy TamásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle104:38+48:52
33Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle110:30+54:44
34Olasz RóbertHOD Hód-mentor sport és műpártoló115:54+60:08
35Majoros ZoltánGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo119:01+63:15
36Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási141:52+86:06
37Kocsis AndrásESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu216:39+160:53
 
Vajda KolosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba
Sárecz Lajos ifj.ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Szhiba
Klement GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Nagy SándorSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
F45A (66)9,3 km20 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Tóth LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo55:100:00
2Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:58+1:48
3Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási57:29+2:19
4Tamás TiborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl59:41+4:31
5Pavlovics GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör60:07+4:57
6Hajdu MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:38+5:28
7Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:28+6:18
8Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:49+7:39
9Máramarosi IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület63:19+8:09
10Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K63:25+8:15
11Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai Klub65:13+10:03
12Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho65:38+10:28
13Tornai SzabolcsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:14+11:04
14Fehér FerencZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:33+11:23
15Nagy TiborFSC Futárok Sport Club67:15+12:05
16Pekka LauriXKAV Keravan Urheilijat68:23+13:13
17Gönczi RóbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:09+13:59
18Radovanovic SlobodanXMGI Magic Map69:19+14:09
19Kovács PéterBBB Balassagyarmati Balassi Bálint69:53+14:43
20Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület70:14+15:04
21Csankovszki TiborSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor70:37+15:27
22Németh CsabaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl70:46+15:36
23Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint73:09+17:59
24Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör73:29+18:19
25Simon AndrásXKOL Kolozsvári Compass Sportklub74:15+19:05
26Tóth TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:17+19:07
27Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye74:47+19:37
28Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv75:07+19:57
29Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület75:25+20:15
30Molnár TiborARA Alba Regia Atlétikai Klub75:36+20:26
31Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba75:54+20:44
32Szandi PéterSZT Szombathelyi Haladás VSE76:12+21:02
33Szűcs AttilaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K76:36+21:26
34Knuth ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C77:30+22:20
35Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör78:31+23:21
36Herendi CsabaPVM Pécsi Vörös Meteor SK79:02+23:52
37Rudi PéterETC Egri Testedző Club82:28+27:18
38Pavlovics György ifj. dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz84:15+29:05
39Udvardy BalázsPVS Pécsi Vasutas Sportkör85:23+30:13
40Várvölgyi SzilárdPVS Pécsi Vasutas Sportkör88:28+33:18
41Tarsoly RóbertGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó88:54+33:44
42Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub89:15+34:05
43Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő92:24+37:14
44Bernáth ZsoltFLF Fehérlófia Sportegyesület92:59+37:49
45Kiácz BenceHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle98:39+43:29
46Rácz RóbertPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport98:43+43:33
47Marczis István ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye98:55+43:45
48Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo101:55+46:45
49Palade EugenXCSO CSO Madaras102:24+47:14
50Tóth LászlóMAT Mazsola Tájfutó és Természetba103:35+48:25
51Baetanu DumitruXCSO CSO Madaras106:54+51:44
52Takács TiborSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é110:25+55:15
53Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület117:33+62:23
54Buzás GyulaFMT FŐMTERV SE128:25+73:15
55Sturz Lazar FelixXCSO CSO Madaras132:09+76:59
56Krajcár LajosGTC Gerecse Tájfutó Club134:33+79:23
57Bózsó ZoltánESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu140:01+84:51
58Kalmár JánosPSE Postás Sport Egyesület142:57+87:47
59Rontó ZoltánAOS Apex Optimista Sportegyesület171:30+116:20
60Fülöp JánosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó173:32+118:22
 
Lázár JánosSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Fuller KárolyPVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Clubn.i.
Zakariás PéterTSE Törekvés Sport Egyesületn.i.
Dumitru BaetanXCON C.S.O. Madarasn.i.
 
 
 
F50A (45)8,3 km18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Pollák JozefXAAD Akademik TU Košice51:130:00
2Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:45+0:32
3Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási54:58+3:45
4Szieberth PéterPVM Pécsi Vörös Meteor SK55:45+4:32
5Novota MikulášXAAD Akademik TU Košice57:10+5:57
6Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:26+6:13
7Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet59:46+8:33
8Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör63:37+12:24
9Horváth PálSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é64:37+13:24
10Hajnács Tamás CsabaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor64:39+13:26
11Filó GyörgyHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási64:46+13:33
12Kovács BalázsBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:19+14:06
13Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint65:21+14:08
14Mohácsy Tamás dr.GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:40+14:27
15Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo66:00+14:47
16Erdélyi GyulaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye66:30+15:17
17Turcsán JánosPVS Pécsi Vasutas Sportkör67:49+16:36
18Dalos AttilaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba68:28+17:15
19Papuga FrantišekXAAD Akademik TU Košice69:16+18:03
20Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör69:45+18:32
21Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet73:17+22:04
22Kovács László ifj. dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör74:47+23:34
23Gajdos GyörgyPVM Pécsi Vörös Meteor SK74:53+23:40
24Magyari ÁrpádSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:01+23:48
25Benke GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő76:17+25:04
26Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:11+25:58
27Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:42+26:29
28Kovalcsik IstvánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint78:11+26:58
29Sláma PeterXAAD Akademik TU Košice78:39+27:26
30Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:47+27:34
31Bérczes MiklósFMT FŐMTERV SE80:37+29:24
32Karácsony PéterHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület80:50+29:37
33Szász JánosSAS Silvanus Sportegyesület81:08+29:55
34Varga IstvánHUF HUFEZE Pásztó81:41+30:28
35Nagy AndrásPSE Postás Sport Egyesület81:55+30:42
36Zagyi LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv83:27+32:14
37Varsányi AttilaMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club87:52+36:39
38Hegedüs ÁkosMSE Megalódusz Sportegylet91:08+39:55
39Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási109:15+58:02
40Zoboki MihályVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle111:47+60:34
41Paskuj MátyásMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club111:52+60:39
 
Závodszky TamásSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
Tóth László id.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszn.i.
Koltai ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnn.i.
Mesics PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai én.i.
 
 
 
F55A (52)7,1 km16 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó49:320:00
2Molnár GézaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:47+0:15
3Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet50:20+0:48
4Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz51:41+2:09
5Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba53:25+3:53
6Rusvai LászlóFSC Futárok Sport Club54:07+4:35
7Szlatényi FerencOSC Orvosegyetem Sport Club55:35+6:03
8Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület56:18+6:46
9Németh CsabaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba56:58+7:26
10Moravszki JánosHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület57:13+7:41
11Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho57:36+8:04
12Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle58:29+8:57
13Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle59:21+9:49
14Takács CsabaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő59:29+9:57
15Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub60:44+11:12
16Kele JózsefBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C62:18+12:46
17Nagy MártonVTC Veszprémi Tájfutó Club62:41+13:09
18Vankó PéterHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle62:55+13:23
19Széles GáborOSC Orvosegyetem Sport Club63:22+13:50
20Koczka TiborSZT Szombathelyi Haladás VSE64:26+14:54
21Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club64:38+15:06
22Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület65:46+16:14
23Trócsányi ZoltánDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S66:05+16:33
24Muliter GáborHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle67:45+18:13
25Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K67:54+18:22
26Buda MarcelXCSO CSO Madaras68:53+19:21
27Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület69:35+20:03
28Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:46+20:14
29Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye70:08+20:36
30Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz70:52+21:20
31Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport71:04+21:32
32Kovács JózsefESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu71:55+22:23
33Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport72:27+22:55
34Zentai LászlóHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle73:42+24:10
35Sebők GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu74:37+25:05
36Mets MiklósOSC Orvosegyetem Sport Club75:06+25:34
37Liskány JózsefSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei75:29+25:57
38Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK77:04+27:32
39Babić DušanXPED PD Pobeda77:17+27:45
40Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport77:35+28:03
41Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási80:26+30:54
42Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn81:44+32:12
43Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei87:44+38:12
44Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület88:42+39:10
45Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C91:22+41:50
46Sándor LászlóOSC Orvosegyetem Sport Club101:26+51:54
47Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SE107:30+57:58
48Hadnagy ÁrpádHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K109:11+59:39
49Cenner Tibor dr.FMT FŐMTERV SE118:48+69:16
50Dobrossy István dr.DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S127:56+78:24
 
Szerdahelyi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSEhiba
Ortmann JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportn.i.
 
 
 
F60A (43)6,1 km16 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Margittai EndreSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é50:030:00
2László KárolyHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület50:22+0:19
3Tasic ZivotaXOXX OK DIF50:44+0:41
4Győri LászlóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye51:10+1:07
5Honfi GáborESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu51:52+1:49
6Fey SándorHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K52:04+2:01
7Gligor PavelHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K52:16+2:13
8Dosek ÁgostonOSC Orvosegyetem Sport Club52:21+2:18
9Tertsch AntalSAS Silvanus Sportegyesület53:09+3:06
10Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK53:47+3:44
11Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK54:23+4:20
12Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle54:34+4:31
13Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület56:13+6:10
14Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C57:03+7:00
15Szabó LászlóDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S57:15+7:12
16Pelyhe DénesSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:57+7:54
17Ludvig IstvánMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba58:22+8:19
18Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz58:23+8:20
19Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle59:18+9:15
20Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület59:50+9:47
21Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület65:36+15:33
22Pap LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:58+15:55
23Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye66:19+16:16
24Fehér MihályHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület67:24+17:21
25Somogyi LajosBSC Balatonfüredi Sport Club68:41+18:38
26Sáfrán ZoltánARA Alba Regia Atlétikai Klub68:45+18:42
27Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:58+19:55
28Melkes AntalSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é70:40+20:37
29Mizur JanPSE Postás Sport Egyesület72:28+22:25
30Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho76:58+26:55
31Nagy BalázsPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport77:58+27:55
32Szunyog József dr.SAS Silvanus Sportegyesület78:07+28:04
33Hirt KárolyARA Alba Regia Atlétikai Klub78:41+28:38
34Magyar JánosMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba82:24+32:21
35Csöngei DezsőVTC Veszprémi Tájfutó Club82:33+32:30
36Biró SándorKRI Kristály Tájfutó és Természetj82:58+32:55
37Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:50+36:47
38Lenkei GyőzőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K87:01+36:58
39Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport87:23+37:20
40Somlay GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub104:37+54:34
41Hajba IstvánSZT Szombathelyi Haladás VSE111:13+61:10
 
Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesülethiba
Szebényi BélaKAL Kalocsai Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F65A (29)5,2 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club40:580:00
2Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja44:25+3:27
3Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK49:51+8:53
4Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület50:45+9:47
5Kaján LászlóFMT FŐMTERV SE51:22+10:24
6Bikki SándorVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:58+11:00
7Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub52:20+11:22
8Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület53:09+12:11
9Tüskés GyörgySUN Sün SC Veszprém54:50+13:52
10Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor55:33+14:35
11Bacsó AttilaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg60:08+19:10
12Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület60:17+19:19
13Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület63:55+22:57
14Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub64:00+23:02
15Németh JenőBTK Bakonyi Tájfutó Klub64:56+23:58
16Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:51+26:53
17Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor69:13+28:15
18Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K69:20+28:22
19Gyalog LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:02+29:04
20Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba71:13+30:15
21Drávucz ImreHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület72:12+31:14
22Tóth SándorETC Egri Testedző Club73:52+32:54
23Fluck IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK75:59+35:01
24Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor76:36+35:38
25Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle86:31+45:33
26Kutnyánszky ErnőZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz92:47+51:49
27Balázsy LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör103:05+62:07
28Tóth BélaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület140:15+99:17
 
Leino TapioXHEL Helsingin Suunnistajatn.i.
 
 
 
F70A (29)4,1 km13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Horváth BélaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg42:260:00
2Sőtér JánosPSE Postás Sport Egyesület43:08+0:42
3Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesület43:45+1:19
4Bozán GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K45:06+2:40
5Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület46:05+3:39
6Rétfalvi LajosSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é46:39+4:13
7Hargitai IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:18+5:52
8Szemler IstvánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:24+6:58
9Nagy Árpád dr.ETC Egri Testedző Club54:06+11:40
10Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:07+12:41
11Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:32+13:06
12Nagy LajosETC Egri Testedző Club57:12+14:46
13Vajda LászlóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:15+15:49
14Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:49+20:23
15Horváth ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut64:31+22:05
16Tóth JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület66:35+24:09
17Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor67:03+24:37
18Zánkay AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C68:45+26:19
19Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:49+26:23
20Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület80:57+38:31
21Horváti GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K81:01+38:35
22Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor82:28+40:02
23Gerely FerencHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K84:08+41:42
24Gáncs KálmánSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor88:32+46:06
25Roháč IgorXAAD Akademik TU Košice88:44+46:18
26Szűcs György dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör92:26+50:00
27Isailovic MiodragXOXX OK DIF128:31+86:05
 
Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Clubhiba
Lénárd MiklósETC Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
F75A (15)3,1 km10 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Varga GyörgyPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport39:460:00
2Nagy DezsőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K40:40+0:54
3Bogdány MiklósTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:07+6:21
4Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:10+7:24
5Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut47:41+7:55
6Szabon JánosKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport51:53+12:07
7Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C54:40+14:54
8Cserteg IstvánTSC Tungsram Sport Club57:25+17:39
9Ijjász IstvánPVS Pécsi Vasutas Sportkör59:04+19:18
10Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület61:13+21:27
11Pavlovics György dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz61:32+21:46
12Lohász MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:31+22:45
13Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület69:49+30:03
14Vass TiborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle75:02+35:16
15Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:36+61:50
 
 
 
F80A (5)2,2 km10 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Németh AlajosPSE Postás Sport Egyesület46:380:00
2Hodossy BélaTSC Tungsram Sport Club55:57+9:19
3Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő68:20+21:42
4Buncsik JánosPSE Postás Sport Egyesület95:09+48:31
5Tihanyi László dr.POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport231:06+184:28
 
 
 
F85A (1)2,2 km10 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Club43:150:00
 
 
 
N14E (60)4,0 km14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:570:00
2Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako26:55+1:58
3Tóth BarbaraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:11+4:14
4Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:26+6:29
5Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE33:14+8:17
6Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:43+8:46
6Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:43+8:46
8Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub34:53+9:56
9Lénárt LiliSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye36:02+11:05
10Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo37:53+12:56
11Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:57+13:00
12Orosz ViktóriaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:21+13:24
13Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör39:11+14:14
14Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako39:41+14:44
15Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:49+14:52
16Tarsoly PankaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:18+15:21
17Máramarosi RitaTSE Törekvés Sport Egyesület42:02+17:05
18Vida Fanni HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:43+17:46
19Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE42:51+17:54
20Deák BernadettSAS Silvanus Sportegyesület43:58+19:01
21Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:02+19:05
22Gönczi ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:21+19:24
23Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:48+19:51
24Velgosová MiroslavaXAAD Akademik TU Košice45:07+20:10
25Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:46+20:49
26Lázár TamaraSAS Silvanus Sportegyesület45:52+20:55
27Máramarosi DóraTSE Törekvés Sport Egyesület46:27+21:30
28Révész ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:51+21:54
29Kocsik EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu47:02+22:05
30Mihaličová SimonaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl47:06+22:09
31Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut47:54+22:57
32Kürth Varsoczky RékaSAS Silvanus Sportegyesület48:01+23:04
33Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:48+23:51
34Szakács ÁgnesSAS Silvanus Sportegyesület49:56+24:59
35Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:35+25:38
36Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:40+25:43
37Máramarosi AnnaTSE Törekvés Sport Egyesület52:08+27:11
38Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:50+27:53
39Gyurina JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkör54:00+29:03
40Bódis NoémiFLF Fehérlófia Sportegyesület54:06+29:09
41Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló54:11+29:14
42Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:24+29:27
43Pegán ÁgnesBTK Bakonyi Tájfutó Klub54:47+29:50
44Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle57:58+33:01
45Juhász V. JázminPUS Pusztamérgesi Sportegyesület58:12+33:15
46Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:08+35:11
47Vandrus BrigittaSAS Silvanus Sportegyesület60:40+35:43
48Dovák Szonja KláraESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu61:24+36:27
49Kézdy JuditMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako61:46+36:49
50Gál Melánia DóraPUS Pusztamérgesi Sportegyesület63:56+38:59
51Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:26+39:29
52Pálhegyi OrsolyaSAS Silvanus Sportegyesület65:01+40:04
53Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó Club66:43+41:46
54Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE70:41+45:44
55Ráduly RékaSIR Sirályok Sportegyesület72:33+47:36
56Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut72:39+47:42
57Tarsoly BorkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó81:27+56:30
58Nagy BarbaraJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv117:40+92:43
59Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü121:06+96:09
 
Nikolic RobinXPKP PK Pobedan.i.
 
 
 
N16E (64)5,6 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako38:310:00
2Hajdu NelliTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:56+5:25
3Tóth BlankaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:56+6:25
4Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület45:28+6:57
5Weissová LuboslavaXAAD Akademik TU Košice46:05+7:34
6Viniczai HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:16+8:45
7Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako47:49+9:18
8Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:02+10:31
9Takács SzilviaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó49:56+11:25
10Varga PetraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye51:53+13:22
11Kovács KarinaPAK Paksi Sportegyesület52:34+14:03
12Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle52:45+14:14
13Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE53:25+14:54
14Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület54:01+15:30
15Turi HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn55:10+16:39
16Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:01+17:30
17Riesing HannaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle56:34+18:03
18Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület56:48+18:17
19Ciric LenkaXPKP PK Pobeda57:04+18:33
20Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:16+19:45
21Miklušová TamaraXSVA Slovak Junior58:33+20:02
22Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo58:57+20:26
23Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:45+21:14
24Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:07+21:36
25Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő60:09+21:38
26Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz61:37+23:06
27Kocsik NóraESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu63:03+24:32
28Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE63:08+24:37
29Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör63:19+24:48
30Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő63:29+24:58
31Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:22+25:51
32Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo64:55+26:24
33Tóth AndreaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási64:59+26:28
34Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:19+27:48
35Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:59+28:28
36Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut68:37+30:06
37Németh LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl68:49+30:18
38Kovács KiraPAK Paksi Sportegyesület69:56+31:25
39Müller JúliaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz70:50+32:19
40László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako70:57+32:26
41Szűcs BoglárkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl71:06+32:35
42Pesti ZsófiaARA Alba Regia Atlétikai Klub73:51+35:20
43Borbás ZitaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu75:47+37:16
44Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle76:13+37:42
45Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut77:49+39:18
46Abrán HangaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo77:55+39:24
47Schenk AnnaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület78:03+39:32
48Velgosová MichaelaXAAD Akademik TU Košice78:19+39:48
49Országi SáraBTK Bakonyi Tájfutó Klub79:26+40:55
50Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub89:04+50:33
51Angyal AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye89:28+50:57
52Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo91:15+52:44
53Boros Lilla HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:12+60:41
54Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn100:07+61:36
55Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló100:23+61:52
56Tóth AlexandraPAK Paksi Sportegyesület104:00+65:29
57Kaszás NikolettaHOD Hód-mentor sport és műpártoló108:54+70:23
58Varga-Tóth BlankaHOD Hód-mentor sport és műpártoló109:37+71:06
 
Koszta DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Nagy ViktóriaHOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klubnfb
Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spon.i.
Csécs BoglárkaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fun.i.
Šmelíková DorotaXSVA Slovak Juniorn.i.
 
 
 
N18E (27)7,1 km19 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Sárközy ZsófiaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako46:050:00
2Szuromi HangaPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:56+1:51
3Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület48:51+2:46
4Király BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:07+8:02
5Pataki Réka DalidaPVS Pécsi Vasutas Sportkör56:24+10:19
6Miklušová TerezaXSVA Slovak Junior57:48+11:43
7Szokol KamillaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle58:13+12:08
8Petrova YasnaXKLD KSO Valdi Sofia59:17+13:12
9Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:19+16:14
10Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:43+17:38
11Barta LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:46+18:41
12Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:50+18:45
13Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:34+20:29
14Kovács GrétaPVS Pécsi Vasutas Sportkör67:52+21:47
15Stanojevic OlgaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó70:21+24:16
16Zacher EnikőSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:04+28:59
17Tóbis AnitaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl78:23+32:18
18Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE80:13+34:08
19Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut83:55+37:50
20Bartha Dorottya BernadeSIR Sirályok Sportegyesület85:42+39:37
21Roháčová ViktóriaXAAD Akademik TU Košice96:44+50:39
22Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle102:34+56:29
23Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz115:19+69:14
 
Garbacz EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fuhiba
Veszelka NoémiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Clubnfb
Grozdanic JovanaXPKP PK Pobedan.i.
Viniczai JuditPVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
N20E (25)8,5 km17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Viniczai CsengePVS Pécsi Vasutas Sportkör61:210:00
2Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako61:37+0:16
3Néda Ágnes RebekaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:57+2:36
4Gerber CsengeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:48+3:27
5Avci Elif GokceXOKL Okubali SK64:50+3:29
6Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl67:05+5:44
7Ocak ZeynepXBLI Balikesir GSK67:24+6:03
8Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn69:22+8:01
9Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl71:31+10:10
10Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó72:05+10:44
11Bozca ÖzgeXBIK Balikesir Oryantiring73:48+12:27
12Gera KrisztinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle75:42+14:21
13Tiszlavicz VeronikaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu76:45+15:24
14Mitkova BorislavaXKLD KSO Valdi Sofia78:37+17:16
15Lénárt ViktóriaPAK Paksi Sportegyesület81:25+20:04
16Šofranková AntóniaXAAD Akademik TU Košice81:43+20:22
17Völgyesi MelodySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:10+24:49
18Horváth HangaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba88:54+27:33
19Kamenár GyöngyvérKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü95:14+33:53
20Law BeatriceXBOK BOK103:25+42:04
21Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz105:48+44:27
22Esner BetulXBLI Balikesir GSK106:45+45:24
23Tóth BlankaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz108:44+47:23
24Tősi VirágESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu137:31+76:10
 
Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesülethiba
 
 
 
N21E (34)11,6 km23 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Heini SaarimäkiXANG Angelniemen Ankkuri76:430:00
2Szuromi LucaPVS Pécsi Vasutas Sportkör83:00+6:17
3Weiler VirágSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:58+7:15
4Szerencsi Ildikó dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle85:16+8:33
5Kovács FiloménaPVS Pécsi Vasutas Sportkör87:18+10:35
6Domján ZsuzsannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör87:54+11:11
7Péley DorottyaPVS Pécsi Vasutas Sportkör91:53+15:10
8Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle95:17+18:34
9Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó95:45+19:02
10Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club96:03+19:20
11Kerényi KrisztinaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó96:17+19:34
12Tóth KorinnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye97:28+20:45
13Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye98:58+22:15
14Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn99:24+22:41
15Varsányi KingaSIR Sirályok Sportegyesület101:39+24:56
16Liskány KrisztinaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei102:28+25:45
17Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör102:32+25:49
18Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn105:47+29:04
19Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-mentor sport és műpártoló106:27+29:44
20Sedilekova ElaEK Egyesületen kívüli108:25+31:42
21Ratinland ZsófiaFLF Fehérlófia Sportegyesület110:18+33:35
22Simon GyöngyiXKOL Kolozsvári Compass Sportklub111:34+34:51
23Vincze RebekaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö118:43+42:00
24Dénes OrsolyaKAL Kalocsai Sport Egyesület121:18+44:35
25Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv123:24+46:41
26Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn126:35+49:52
27Tóth BlankaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba138:42+61:59
28Dömötör CsillaSFC Széchenyi István Egyetem Sport148:21+71:38
29Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE165:35+88:52
 
Liszka EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnnfb
Rusvai KatalinDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Sándor TímeaSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
Molnár KrisztinaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
Gubicza ViktóriaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásin.i.
 
 
 
N35A (17)6,9 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szabó VeronikaARA Alba Regia Atlétikai Klub48:570:00
2Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó54:17+5:20
3Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut54:18+5:21
4Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:52+8:55
5Józsa BorbálaCBD Ceglédi Bem Vasutas60:22+11:25
6Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület63:10+14:13
7Gábor AnitaCBD Ceglédi Bem Vasutas63:17+14:20
8Bán BorbálaHOD Hód-mentor sport és műpártoló65:13+16:16
9Oroszné Tóth ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn65:59+17:02
10Tóth BettinaKFK KFKI Petőfi Sportkör70:30+21:33
11Csuka DolliKAL Kalocsai Sport Egyesület71:17+22:20
12Kocsis GabriellaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület73:20+24:23
13Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület73:40+24:43
14Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö79:10+30:13
15Huszár PetraPVS Pécsi Vasutas Sportkör80:10+31:13
16Gyurikné Kiskopárdi IldikóAOS Apex Optimista Sportegyesület142:58+94:01
 
Zsebeházy EszterSAS Silvanus Sportegyesületn.i.
 
 
 
N40A (36)6,0 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület49:270:00
2Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör50:13+0:46
3Slámová JanaXAAD Akademik TU Košice50:22+0:55
4Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü52:20+2:53
5Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör54:07+4:40
6Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö55:17+5:50
7Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:07+6:40
8Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club56:31+7:04
9Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz57:03+7:36
10Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C57:22+7:55
11Lux AndreaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:32+9:05
12Gárdonyi RékaOSC Orvosegyetem Sport Club58:37+9:10
13Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:03+9:36
14Rostás AnikóKAL Kalocsai Sport Egyesület59:20+9:53
15Kovács Bernadett dr.PVS Pécsi Vasutas Sportkör61:56+12:29
16Gábor ÁgnesCBD Ceglédi Bem Vasutas63:11+13:44
17Savanya GyöngyiSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor66:27+17:00
18Décsey EmőkeSZT Szombathelyi Haladás VSE68:54+19:27
19Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C69:17+19:50
20Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C69:56+20:29
21Majoros SzilviaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor71:16+21:49
22Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport77:42+28:15
23Házy-Csuka BettinaKAL Kalocsai Sport Egyesület79:43+30:16
24Fövenyessy Gabriella ViktórFMT FŐMTERV SE80:45+31:18
25Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub81:29+32:02
26Paskuj MátyásnéMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club82:17+32:50
27Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:01+33:34
28Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle83:09+33:42
29Bokor NatasaPVM Pécsi Vörös Meteor SK85:00+35:33
30Nagy ZsanettMSE Megalódusz Sportegylet90:02+40:35
31Zagyváné Dósa-Rácz SzilviaVSM Victoria Sportegyesület Móraha90:38+41:11
32Petrovic NatashaXMGI Magic Map92:41+43:14
33Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo96:28+47:01
34Dóka ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó98:32+49:05
35Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SE101:04+51:37
 
Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülen.i.
 
 
 
N45A (38)5,6 km13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör40:370:00
2Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye45:05+4:28
3Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:27+7:50
4Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:20+8:43
5Hegedűs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl49:44+9:07
6Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club53:51+13:14
7Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz Sportegylet54:00+13:23
8Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport58:08+17:31
9Skerletz ImolaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é60:25+19:48
10Barnáné Szabó IrénKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü60:33+19:56
11Asboltné Kerekes ÁgnesDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S60:36+19:59
12Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv61:05+20:28
13Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é61:53+21:16
14Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye62:55+22:18
15Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz63:14+22:37
16Magyari OrsolyaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő67:25+26:48
17Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor68:38+28:01
18Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör69:23+28:46
19Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club69:58+29:21
20Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő70:33+29:56
21Skerletz NoémiSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é70:34+29:57
22Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C71:27+30:50
23Szemler JuditTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:01+33:24
24Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club76:36+35:59
25Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn77:24+36:47
26Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:58+37:21
27Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo78:50+38:13
28Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn82:04+41:27
29Cserjés Andrea dr.HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület82:14+41:37
30Kiss-Geosits Beatrix dr.SZT Szombathelyi Haladás VSE85:13+44:36
31Bay-Fodor Boglárka dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo87:53+47:16
32Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület92:15+51:38
33Kantanen LeenaEK Egyesületen kívüli92:57+52:20
34Ódor ViktóriaFMT FŐMTERV SE95:05+54:28
35Nagyné Bódis BorbálaFSC Futárok Sport Club95:19+54:42
36Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle100:14+59:37
37Dénes IldikóKAL Kalocsai Sport Egyesület116:24+75:47
 
Grozdanic ValentinaXPED PD PobedaDisq
 
 
 
N50A (29)5,0 km15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle44:130:00
2Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK47:05+2:52
3Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:25+3:12
4Turcsánné Cseh ErzsébetPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:13+4:00
5Várady SzilviaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:52+6:39
6Juhas IrinaXOXX OK DIF51:11+6:58
7Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK51:22+7:09
8Kaszásné Boa ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:49+7:36
9Radics AnnaETC Egri Testedző Club52:58+8:45
10Jakubecz AndreaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint53:20+9:07
11Papugová ElenaXAAD Akademik TU Košice53:50+9:37
12Molnár PiaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C55:08+10:55
13Rusvainé Barócsi KatalinFSC Futárok Sport Club55:25+11:12
14Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK57:00+12:47
15Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba58:10+13:57
16Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:01+14:48
17Barát ImolaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz69:57+25:44
18Ujvári GyörgyiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub70:27+26:14
19Cservény JuditHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K74:05+29:52
20Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle74:18+30:05
21Mizurova JanaETC Egri Testedző Club78:14+34:01
22Ajkai AdriennePOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport78:16+34:03
23Oszkóné Simon IldikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn89:51+45:38
24Fridrich ÁgnesZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz91:34+47:21
25Tóth KárolynéVTC Veszprémi Tájfutó Club105:42+61:29
26Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz105:48+61:35
27Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K108:17+64:04
28Teo DóraOSC Orvosegyetem Sport Club148:56+104:43
 
Lukácsi Ágnes ErikaPVS Pécsi Vasutas Sportkörn.i.
 
 
 
N55A (21)4,4 km14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle35:510:00
2Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:01+11:10
3Belicová ElenaXAAD Akademik TU Košice50:01+14:10
4Koczka GabriellaSZT Szombathelyi Haladás VSE50:58+15:07
5Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület51:25+15:34
6Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba51:28+15:37
7Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle55:52+20:01
8Szerencsiné Csamangó JusztinaPUS Pusztamérgesi Sportegyesület56:39+20:48
9Dániel EditHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle60:47+24:56
10Liskányné Jáhor AnikóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei63:54+28:03
11Pápainé Poós IldikóARA Alba Regia Atlétikai Klub63:57+28:06
12Balázs KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport68:22+32:31
13Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport69:17+33:26
14Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület69:46+33:55
15Hideg IstvánnéHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási69:53+34:02
16Ostorics ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület72:19+36:28
17Gösswein JuditPSE Postás Sport Egyesület75:04+39:13
18Szentes AnnaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport75:56+40:05
19Kapitány AttilánéPVM Pécsi Vörös Meteor SK79:45+43:54
20Kocsis GyöngyiARA Alba Regia Atlétikai Klub89:51+54:00
21Babić JelenaXPED PD Pobeda114:21+78:30
 
 
 
N60A (15)3,9 km13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Wieder IlonaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:520:00
2Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:05+0:13
3Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle44:03+5:11
4Szopori ÉvaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint45:25+6:33
5Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub46:05+7:13
6Lévainé Kovács RózaKSE Karcagi Sportegyesület53:30+14:38
7Kovács OlgaSAS Silvanus Sportegyesület57:53+19:01
8Lászlóné Hornyai PiroskaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület58:06+19:14
9Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:31+19:39
10Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba60:06+21:14
11Mező ÉvaPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:08+23:16
12Keszthelyi IldikóPSE Postás Sport Egyesület68:45+29:53
13Veresné Sipos EtelHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület70:32+31:40
14Tarján ÁgnesPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport95:28+56:36
 
Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesületnfb
 
 
 
N65A (11)3,1 km11 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Fey KláraHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K38:490:00
2Novotni TibornéBBB Balassagyarmati Balassi Bálint45:07+6:18
3Komár BélánéHER Balatonalmádi Herkules Sporteg47:19+8:30
4Horváti IldikóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K51:07+12:18
5Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C51:28+12:39
6Bacanac LjubicaXOXX OK DIF57:28+18:39
7Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport Club60:48+21:59
8Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási62:30+23:41
9Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő106:48+67:59
10Szuromi ImrénéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn168:02+129:13
 
Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporhiba
 
 
 
N70A (6)2,2 km9 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:460:00
2Cser BorbálaHER Balatonalmádi Herkules Sporteg35:22+0:36
3Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club47:40+12:54
4Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Club52:23+17:37
5Simon KrisztinaETC Egri Testedző Club55:02+20:16
6Törteli IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör98:37+63:51
 
 
 
N75A (3)2,2 km9 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:210:00
2Schell AntalnéPSE Postás Sport Egyesület54:43+12:22
3