2018 Szeged CupSzo 2018. 03. 17. 19:55
Kiskunmajsa, HungarySzeged Cup World Ranking Event - Middle Distance
Részidős eredmények - Middle distancekészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (14)2,5 km 0 m5 ep
HelyRajtszNévIdő
1(116)2(119)3(78)4(79)5(100)Cél
 
1306Kiss Ágoston11:371:532:535:277:5010:3911:37
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:531:002:342:232:490:58
2302Ormay Péter15:482:223:436:389:2914:2015:48
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport2:221:212:552:514:511:28
3310Takács Vilmos16:031:444:146:1410:0014:5816:03
BSC Balatonfüredi Sport Club1:442:302:003:464:581:05
4314Mészáros Zoltán16:050:583:205:2111:1814:4116:05
TSE Törekvés Sport Egyesület0:582:222:015:573:231:24
5304Gárdonyi Zsolt17:112:323:486:4711:0215:4917:11
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:321:162:594:154:471:22
6303Matics Marcell17:472:153:256:1513:0216:3517:47
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba2:151:102:506:473:331:12
7301Bánfi Róbert21:162:194:567:3313:1520:0321:16
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes2:192:372:375:426:481:13
8311Molnár Bálint Bálint25:209:2110:4714:3218:4623:5925:20
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes9:211:263:454:145:131:21
 
305Vajda Zsomborhiba3:448:5613:4123:39-----29:47
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:445:124:459:58*80
Vk313Czebei Ákos38:414:5614:1618:5028:0336:2838:41
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó4:569:204:349:138:252:13
307Mitró Milán Zoltánn.i.
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
312Gregus Mátén.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
308Házy Tamásn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
309Szabó Bendegúzn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
M12C (18)1,7 km 0 m5 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(79)4(80)5(100)Cél
 
1325Dobay Benedek9:382:193:515:547:198:429:38
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:191:322:031:251:230:56
2337Bálint Gergő10:332:464:186:317:569:2810:33
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:461:322:131:251:321:05
3330Kovács Jeromos10:352:214:336:438:099:3510:35
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:212:122:101:261:261:00
4335Őze Dániel12:003:015:097:279:1610:5112:00
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:012:082:181:491:351:09
5340Kovács Bence12:402:396:068:049:5411:4512:40
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:393:271:581:501:510:55
6338Tamás Bence14:393:175:518:4910:5413:3514:39
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:172:342:582:052:411:04
7321Tóth Martin15:013:255:4510:1712:0513:5615:01
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:252:204:321:481:511:05
8322Mézes Botond Csegő15:045:167:209:5311:5513:5815:042:102:55
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:162:042:332:022:031:06*115*116
9329Morauszki Mihály ifj.15:323:136:349:0112:2514:3415:32
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz3:133:212:273:242:090:58
10331Nagy Martin Gábor17:404:257:4211:0113:1716:2117:40
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv4:253:173:192:163:041:19
11339Viczián Balázs19:103:4111:1614:0716:1418:0319:10
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:417:352:512:071:491:07
12332Felföldi Tamás22:053:0515:4618:0019:3521:0622:05
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:0512:412:141:351:310:59
13324Nagy Marcell Miklós22:4510:4713:2617:4719:3121:3022:45
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv10:472:394:211:441:591:15
14326Juhász Vencel36:036:0721:5327:2530:5434:0436:03
TSE Törekvés Sport Egyesület6:0715:465:323:293:101:59
 
333Sárközi Jánoshiba6:569:3313:16-----22:2324:08
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes6:562:373:439:071:45
341Horváth Bálinthiba4:24--------------------
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes4:24
336Kis Rolandn.i.
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
327Tóth Álmosn.i.
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
 
 
 
M14B (19)2,8 km 0 m9 ep
HelyRajtszNévIdő
1(120)2(82)3(83)4(84)5(76)6(70)7(50)8(87)9(100)Cél
 
1351Tóth Benedek21:322:283:597:4311:0313:1114:4716:5618:4820:4521:32
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:281:313:443:202:081:362:091:521:570:47
2348Kostić Nikola25:282:306:199:2912:4214:4117:1420:0622:5624:4025:28
XAOK AOK Košutnjak2:303:493:103:131:592:332:522:501:440:48
3360Gaschler Máté25:412:237:0210:4112:3415:3517:4420:0322:4724:4925:41
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:234:393:391:533:012:092:192:442:020:52
4362Zagyva Zalán26:372:526:589:2813:3516:1918:2420:4524:0225:4826:37
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:524:062:304:072:442:052:213:171:460:49
5363Allwinger Otto27:245:198:3911:1813:4616:3018:4821:1624:0526:1227:24
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:193:202:392:282:442:182:282:492:071:12
6366Bujdosó Márk Levente27:385:318:3612:2715:1117:5319:3922:0124:3926:3527:384:38
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:313:053:512:442:421:462:222:381:561:03*115
7355Nouza Michal29:302:414:427:049:3312:2314:1716:3323:3328:2329:30
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:412:012:222:292:501:542:167:004:501:07
8365Hahn Máriusz29:392:434:477:4915:3018:0119:2222:5726:4128:4929:39
PAK Paksi Sportegyesület2:432:043:027:412:311:213:353:442:080:50
9357Székely Márton30:582:307:4210:5113:1515:5417:5425:1828:0029:5830:58
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:305:123:092:242:392:007:242:421:581:00
10353Dundacek Karel33:142:2015:4518:1620:4723:1724:5827:2330:2932:2433:14
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:2013:252:312:312:301:412:253:061:550:50
11359Balatoni Tamás38:412:505:3419:0022:3927:1529:0832:5135:5937:4638:41
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:502:4413:263:394:361:533:433:081:470:55
12356Sipos Gergő39:383:1214:4317:3521:0124:3026:4629:1236:1838:2839:38
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:1211:312:523:263:292:162:267:062:101:10
13358Barát Miklós42:5416:4018:3621:2827:0530:0832:1134:4839:3341:4542:54
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:401:562:525:373:032:032:374:452:121:09
14364Bereczky Olivér75:0915:4318:1925:2936:4260:1962:5066:3770:5173:5875:0940:29
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü15:432:367:1011:1323:372:313:474:143:071:11*73
 
350Damnjanović Andrejnfb4:4616:2819:3524:10-------------------------55:13
XAOK AOK Košutnjak4:4611:423:074:3531:03
349Óvári Vincen.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
361Karakai Páln.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
354Katona Mironn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
352Szabó Zsomborn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
M14C (16)3,0 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(73)4(72)5(80)6(100)Cél
 
1392Raisz Vencel25:583:065:0715:0017:4423:1824:5125:58
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:062:019:532:445:341:331:07
2388Barát Benedek26:063:005:1213:3917:0323:2525:0926:06
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:002:128:273:246:221:440:57
2379Borosnyay Bendegúz26:062:494:4013:3216:3122:4325:0226:06
ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:491:518:522:596:122:191:04
4385Fazekas Péter32:063:125:0815:5920:2627:5431:0732:06
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:121:5610:514:277:283:130:59
5387Fabula András32:282:505:2616:2218:5428:5031:3532:28
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:502:3610:562:329:562:450:53
6390Mészáros Bulcsú33:134:076:1419:5623:0530:2431:5933:13
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü4:072:0713:423:097:191:351:14
7383Szabari Milán35:032:546:1923:2926:1632:1033:5835:03
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv2:543:2517:102:475:541:481:05
8391Vörös Bálint36:043:339:5618:1421:1832:5134:4836:04
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:336:238:183:0411:331:571:16
9389Ancsin Balázs41:284:167:1518:5728:5238:2140:2041:28
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes4:162:5911:429:559:291:591:08
10384Bordács Krisztián44:043:556:1629:4833:4141:0742:5244:0414:52
GTC Gerecse Tájfutó Club3:552:2123:323:537:261:451:12*50
11376Kacsirek Márk75:356:0810:1351:0255:3472:0774:2975:35
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes6:084:0540:494:3216:332:221:06
12378Goda Bálint89:434:217:3272:0176:3285:2088:0989:43
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes4:213:1164:294:318:482:491:34
 
380Jankó Márkhiba11:1418:40----------74:2582:4384:04
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes11:147:2655:458:181:21
386Kalmár Kristófn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
377Fabula Andrásn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
381Apró Mátén.i.
VSM Victoria Sportegyesület Móraha
 
 
 
M15-18C (10)3,0 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(73)4(72)5(80)6(100)Cél
 
1398Tóth László22:092:324:3210:2812:5419:3021:0722:091:37
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:322:005:562:266:361:371:02*116
2397Milekic Djordje27:042:314:2415:3118:0924:1725:5927:04
XOXX OK DIF2:311:5311:072:386:081:421:05
3401Fekete Balázs33:233:135:2913:2919:1730:2232:1933:2324:00
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:132:168:005:4811:051:571:04*70
4396Regényi Örs34:452:505:2921:0224:0730:4433:3734:45
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:502:3915:333:056:372:531:08
5405Gergely Mihály37:163:376:1317:4222:5933:4036:1537:16
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:372:3611:295:1710:412:351:01
6408Veres Barnabás44:472:395:4622:5432:5042:1143:5444:47
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes2:393:0717:089:569:211:430:53
7407Györgyi Ádám István53:243:069:0033:1937:2749:4552:0453:24
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:065:5424:194:0812:182:191:20
 
399Házy Zsolt Albertn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
404Pólik Ádámn.i.
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
406Bokor Benedekn.i.
ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 
 
 
M16B (36)3,9 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(120)2(82)3(90)4(91)5(83)6(84)7(73)8(76)9(70)10(93)11(94)12(95)13(100)Cél
 
1440Gönczi Péter23:232:103:345:225:558:099:4912:2913:5015:1117:5919:4921:2522:3623:23
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:101:241:480:332:141:402:401:211:212:481:501:361:110:47
2434Sztojka Milán Szabolcs24:362:003:365:316:028:4610:4212:4914:2016:0119:0120:3922:3323:4524:36
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:001:361:550:312:441:562:071:311:413:001:381:541:120:51
3425Gárdonyi Soma25:312:023:295:346:118:2310:5012:5215:0516:3319:4521:3223:2024:4025:31
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:021:272:050:372:122:272:022:131:283:121:471:481:200:51
4418Fülöp Álmos Huba25:512:044:576:597:419:5311:5014:0415:3717:1620:0721:5623:4425:0125:51
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó2:042:532:020:422:121:572:141:331:392:511:491:481:170:50
5415Mahla Mihkel26:202:044:426:297:109:3811:4414:1015:4417:1720:4022:2924:1325:2426:20
XEST Estonia Team2:042:381:470:412:282:062:261:341:333:231:491:441:110:56
6432Szuromi Áron26:312:334:146:307:019:4212:0115:2416:4217:5820:3822:5824:3625:4126:31
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:331:412:160:312:412:193:231:181:162:402:201:381:050:50
7437Bálint Benedek26:322:064:356:216:589:0510:4213:1114:3515:5821:0522:4124:2125:3426:32
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:062:291:460:372:071:372:291:241:235:071:361:401:130:58
8429Hegedűs Péter28:172:184:016:046:489:3611:4614:0215:3817:2421:4523:4125:5627:2028:17
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:181:432:030:442:482:102:161:361:464:211:562:151:240:57
9443Tőczik Vendel28:262:114:446:587:3511:5013:5316:0717:3719:2222:2624:2126:2927:3928:26
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:112:332:140:374:152:032:141:301:453:041:552:081:100:47
10430Marosi Ákos29:303:304:506:276:5910:3112:2714:2918:3120:1123:4325:2627:2128:3629:30
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö3:301:201:370:323:321:562:024:021:403:321:431:551:150:54
11427Tálas Soma29:572:063:315:306:278:5611:3315:3617:2819:2523:1325:4627:3729:0629:57
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:061:251:590:572:292:374:031:521:573:482:331:511:290:51
12445Blézer Barna Hunor30:083:034:447:187:5711:2913:3317:2118:5020:1724:1025:5527:5429:1830:08
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó3:031:412:340:393:322:043:481:291:273:531:451:591:240:50
13419Jurás Máté30:274:157:479:5310:2513:2015:1517:3919:0820:4723:5625:5727:5729:3930:27
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:153:322:060:322:551:552:241:291:393:092:012:001:420:48
14433Angyal Dániel30:592:013:235:145:498:2110:1319:4521:0222:2025:4327:1528:5630:1330:59
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:011:221:510:352:321:529:321:171:183:231:321:411:170:46
15441Kanizsay Botond31:123:406:538:539:3812:0314:3117:5019:5422:0325:0327:0129:0530:1831:12
ARA Alba Regia Atlétikai Klub3:403:132:000:452:252:283:192:042:093:001:582:041:130:54
16431Varga Gergő31:302:294:597:037:4610:0012:1314:3818:1420:0024:1027:0029:0730:2931:30
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:292:302:040:432:142:132:253:361:464:102:502:071:221:01
17423Takács Gergely Levente32:003:027:4810:1710:5213:0814:5617:2619:1720:5025:2227:2829:4531:1032:00
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:024:462:290:352:161:482:301:511:334:322:062:171:250:50
2:18
*124
18442Tóth Márton32:202:245:267:087:4512:4214:5417:5319:4522:1026:2828:1130:1531:3332:20
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:243:021:420:374:572:122:591:522:254:181:432:041:180:47
19421Molnár Péter32:243:487:389:2910:0612:0913:5818:3520:0921:4225:1127:0430:1331:2832:24
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö3:483:501:510:372:031:494:371:341:333:291:533:091:150:56
20417Kovács Márk32:316:028:0010:4111:0613:3216:2819:0520:5622:2026:1228:3930:2631:4132:31
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle6:021:582:410:252:262:562:371:511:243:522:271:471:150:50
21428Tóth András33:332:364:597:548:3012:5915:4119:5021:2623:0327:1829:0631:2532:4333:33
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:362:232:550:364:292:424:091:361:374:151:482:191:180:50
22413Papp Márton34:155:517:4910:5311:2414:4617:5721:0923:3325:0728:3830:2832:1733:2334:15
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:511:583:040:313:223:113:122:241:343:311:501:491:060:52
23426Kravz Mór Kirill35:064:567:149:3210:3012:5815:3319:4121:4723:3727:2129:5332:0833:5235:06
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:562:182:180:582:282:354:082:061:503:442:322:151:441:14
24444Aradi Bence38:174:107:199:089:4615:2217:3521:2922:4924:1927:5829:5236:0737:3238:17
PAK Paksi Sportegyesület4:103:091:490:385:362:133:541:201:303:391:546:151:250:45
25448Jámbor Zsigmond39:4310:0213:0015:4116:1718:5421:2924:2125:5528:3833:1935:0337:2338:4239:43
FLF Fehérlófia Sportegyesület10:022:582:410:362:372:352:521:342:434:411:442:201:191:01
26438Bereczky Marcel44:463:245:538:549:3013:5617:2323:2127:2430:4835:5938:5741:4943:4844:46
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:242:293:010:364:263:275:584:033:245:112:582:521:590:58
27447Majoros Bence Zoltán45:244:226:2610:1111:0714:1127:0129:3431:1932:5337:4539:5442:4844:3445:24
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:222:043:450:563:0412:502:331:451:344:522:092:541:460:50
28436Szűcs Kende48:0211:4013:4215:5716:4420:4128:2831:1732:5335:0841:1443:4045:4347:0448:02
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl11:402:022:150:473:577:472:491:362:156:062:262:031:210:58
29424Nagy Kristóf49:303:105:1810:2711:0718:4124:0433:2337:1239:0243:0945:1547:2448:4249:30
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó3:102:085:090:407:345:239:193:491:504:072:062:091:180:48
30435Schubert Ambrus52:048:2912:3014:3615:1719:0626:4832:3334:2036:4941:2847:4750:0851:1752:04
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle8:294:012:060:413:497:425:451:472:294:396:192:211:090:47
31422Czirák Benedek58:075:029:1515:0915:5324:5528:4041:2245:1447:2551:4253:3655:4457:1558:07
ARA Alba Regia Atlétikai Klub5:024:135:540:449:023:4512:423:522:114:171:542:081:310:52
 
449Kovács Péter Józsefhiba2:399:3314:1815:0618:2621:1224:0525:5128:1239:52-----46:4248:1349:14
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:396:544:450:483:202:462:531:462:2111:406:501:311:01
414Riordan Cuan id.hiba6:419:0711:5412:3522:1926:1633:4139:3441:4354:2057:43-----62:2663:17
XROC 3ROC6:412:262:470:419:443:577:255:532:0912:373:234:430:51
20:2244:57
*84*50
439Szabó Leventen.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
446Barta Mátén.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
416Barna Gergelyn.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
M18B (18)5,1 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(124)2(82)3(90)4(108)5(109)6(110)7(122)8(123)9(84)10(88)11(85)12(93)13(104)14(95)
15(100)Cél
 
1465Bujdosó Zoltán28:081:563:425:117:168:529:3916:4517:3218:4720:0622:1423:4324:3926:05
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:561:461:292:051:360:477:060:471:151:192:081:290:561:26
27:1828:08
1:130:50
2457Allmann Hando28:341:473:194:507:239:2910:1417:1218:1619:2620:4922:5124:1325:1726:43
XEST Estonia Team1:471:321:312:332:060:456:581:041:101:232:021:221:041:26
27:4528:346:56
1:020:49*107
3468Egei Balázs28:442:083:405:128:009:3710:2617:3018:1719:2720:5522:1524:0225:1126:47
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:081:321:322:481:370:497:040:471:101:281:201:471:091:36
28:0228:44
1:150:42
4473Horváth Csongor29:072:143:405:307:429:2710:1917:2418:0919:2220:5322:1124:0125:0326:34
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba2:141:261:502:121:450:527:050:451:131:311:181:501:021:31
28:0529:07
1:311:02
5471Jacsó Barnabás31:182:123:405:257:479:3910:2618:1919:1220:3522:2524:1926:2527:3129:16
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:121:281:452:221:520:477:530:531:231:501:542:061:061:45
30:2831:18
1:120:50
6461Győri Bertalan32:092:094:045:468:0410:0211:0118:5720:2321:5123:3125:0926:5028:0630:16
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:091:551:422:181:580:597:561:261:281:401:381:411:162:10
31:1632:09
1:000:53
7455Künnapas Kustu32:132:034:266:148:3310:1811:0718:3919:2820:5322:1925:4327:1928:2530:14
XEST Estonia Team2:032:231:482:191:450:497:320:491:251:263:241:361:061:49
31:2132:13
1:070:52
8469Bognár Zoltán33:331:586:458:2210:3113:1713:5920:5922:1523:3224:5326:1428:3329:4131:35
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö1:584:471:372:092:460:427:001:161:171:211:212:191:081:54
32:4133:33
1:060:52
9462Gönczi Keve36:162:314:276:289:1311:2612:1919:5320:4522:1824:3029:1331:1932:3434:10
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:311:562:012:452:130:537:340:521:332:124:432:061:151:36
35:2336:16
1:130:53
10456Barta Gergely38:312:254:176:179:2211:2312:1319:2221:3623:1030:1631:3233:2034:4536:23
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:251:522:003:052:010:507:092:141:347:061:161:481:251:38
37:3638:3120:05
1:130:55*106
11466Radovanovic Marko41:012:318:1710:4312:5716:3417:2426:5327:5129:1530:5632:1835:5337:1338:57
XMGI Magic Map2:315:462:262:143:370:509:290:581:241:411:223:351:201:44
40:0441:01
1:070:57
12454Tokai-Kiss Bálint41:282:424:4610:1013:1115:4416:3624:4525:5827:2430:3133:2935:5537:2839:34
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:422:045:243:012:330:528:091:131:263:072:582:261:332:06
40:4541:28
1:110:43
13459Knuth Bálint45:097:4411:3113:2616:3418:4719:3828:1330:0831:5935:2537:2139:2140:5142:49
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn7:443:471:553:082:130:518:351:551:513:261:562:001:301:58
44:0845:09
1:191:01
14464Bagoly Ferenc András45:232:538:2010:3613:1515:0315:5926:2727:2329:0631:1033:4335:4337:0143:19
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:535:272:162:391:480:5610:280:561:432:042:332:001:186:18
44:4045:23
1:210:43
15458Zsigmond Zsombor46:112:4710:3512:3315:2117:1718:5630:2031:2733:1735:0037:0838:5840:1344:01
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:477:481:582:481:561:3911:241:071:501:432:081:501:153:48
45:1646:11
1:150:55
16470Vass Dániel46:244:086:0112:4115:1617:1418:0927:1728:1730:1033:4935:1539:2440:5944:03
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye4:081:536:402:351:580:559:081:001:533:391:264:091:353:04
45:2446:242:163:3111:0811:3242:29
1:211:00*120*120*117*117*87
 
463Dusan Markovichiba2:104:066:078:3010:2311:1119:1720:0821:3023:2825:1426:49-----32:35
XPKP PK Pobeda2:101:562:012:231:530:488:060:511:221:581:461:355:46
33:4434:33
1:090:49
460Karakai Áronn.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
 
 
 
M20A (46)5,6 km 0 m17 ep
HelyRajtszNévIdő
1(124)2(97)3(91)4(90)5(117)6(107)7(110)8(113)9(122)10(106)11(74)12(75)13(105)14(85)
15(50)16(95)17(100)Cél
 
1482Ormay Mihály26:461:482:434:375:075:507:129:089:4315:2415:5817:3318:2419:5821:31
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:480:551:540:300:431:221:560:355:410:341:350:511:341:33
22:5024:5325:5926:46
1:192:031:060:47
2513Michelsen Christian26:541:452:444:274:565:367:089:139:4915:3216:0717:4218:4520:2121:35
XCNA Canada1:450:591:430:290:401:322:050:365:430:351:351:031:361:14
22:5525:0826:1226:54
1:202:131:040:42
3495Yordanov Stefan27:011:362:284:164:465:277:389:2610:0115:4316:1817:4518:3520:0821:33
XBLG Bulgarian National Team1:360:521:480:300:412:111:480:355:420:351:270:501:331:25
22:5225:2726:1827:01
1:192:350:510:43
4507Jónás Ferenc27:081:562:484:465:186:007:269:3110:0816:0516:3718:1118:5620:3121:46
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:560:521:580:320:421:262:050:375:570:321:340:451:351:15
23:1025:1426:1727:08
1:242:041:030:51
5509Ustinovs Edgars27:121:492:444:365:065:517:109:089:4315:4416:1917:5118:4220:1521:31
XLAT Latvian squad1:490:551:520:300:451:191:580:356:010:351:320:511:331:16
23:1325:2226:2427:12
1:422:091:020:48
6508Gurály Attila28:051:442:404:375:085:547:169:189:5715:4717:0418:4219:3021:0522:27
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:440:561:570:310:461:222:020:395:501:171:380:481:351:22
23:5826:0627:2328:05
1:312:081:170:42
7496Bárány Tamás28:062:293:285:185:496:317:539:5110:2716:2917:0218:3719:3021:0722:20
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:290:591:500:310:421:221:580:366:020:331:350:531:371:13
23:4826:1427:2028:061:46
1:282:261:060:46*120
8502Pähn Lauri28:581:532:544:535:226:077:379:3710:1816:2116:5518:3619:2921:1323:29
XEST Estonia Team1:531:011:590:290:451:302:000:416:030:341:410:531:442:16
24:5427:0228:0828:58
1:252:081:060:50
9521Ruairi Long ifj.29:041:542:544:555:266:077:359:5010:2716:4817:2419:0119:5622:0723:25
XROC 3ROC1:541:002:010:310:411:282:150:376:210:361:370:552:111:18
24:5827:1028:1929:04
1:332:121:090:45
10499Szabó Marcell29:061:502:434:345:026:038:0210:1110:4717:1217:4419:3420:2621:5923:18
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:500:531:510:281:011:592:090:366:250:321:500:521:331:19
24:4327:0528:0929:06
1:252:221:040:57
11498Kálmán Erik29:071:562:524:545:256:117:389:4210:2216:3217:0818:5019:4121:2423:14
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:560:562:020:310:461:272:040:406:100:361:420:511:431:50
24:4627:0228:1029:07
1:322:161:080:57
12497Kütt Oliver29:223:184:206:166:447:278:5811:0111:4418:0518:3920:1421:0122:4023:54
XEST Estonia Team3:181:021:560:280:431:312:030:436:210:341:350:471:391:14
25:2127:3128:3529:22
1:272:101:040:47
13511Gerber Csaba29:231:552:564:575:296:378:1210:3811:1717:2418:0119:4420:3722:1423:33
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:551:012:010:321:081:352:260:396:070:371:430:531:371:19
24:5627:3228:3529:23
1:232:361:030:48
14515Szuromi Mátyás29:352:003:005:195:506:348:0810:1610:5517:3418:0919:5120:4222:2624:01
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:001:002:190:310:441:342:080:396:390:351:420:511:441:35
25:2127:4028:4029:35
1:202:191:000:55
15481Ivandjikov Boyan29:452:113:084:585:336:147:5311:3012:0718:3819:1020:4421:2823:0224:32
XBLG Bulgarian National Team2:110:571:500:350:411:393:370:376:310:321:340:441:341:30
25:5327:5728:5829:459:34
1:212:041:010:47*109
16514Zacher Márton29:481:563:065:115:427:268:5410:5611:3517:4718:2520:0620:5822:3923:57
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:561:102:050:311:441:282:020:396:120:381:410:521:411:18
25:3427:4828:5229:48
1:372:141:040:56
17494Eensaar Kiur Erik30:072:293:325:376:106:588:2910:3411:1617:3618:1220:0520:5922:4824:09
XEST Estonia Team2:291:032:050:330:481:312:050:426:200:361:530:541:491:21
25:4028:2429:2130:07
1:312:440:570:46
18517Bilic Milos30:271:542:584:525:216:037:3810:3611:1417:4118:1919:5520:4922:4824:58
XNTS National Team Serbia1:541:041:540:290:421:352:580:386:270:381:360:541:592:10
26:3128:3929:4530:279:3824:06
1:332:081:060:42*109*83
19492Rácz Zoltán30:581:573:005:115:416:287:5810:1211:0018:0818:5220:3721:2223:1224:36
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:571:032:110:300:471:302:140:487:080:441:450:451:501:24
26:1128:4829:5730:58
1:352:371:091:01
20493Neykov Valentin31:002:353:375:446:167:158:4211:0711:4818:4019:1720:5421:5223:3625:29
XBLG Bulgarian National Team2:351:022:070:320:591:272:250:416:520:371:370:581:441:53
26:5729:0730:1431:00
1:282:101:070:46
21522Divin Péter31:061:532:485:225:526:378:029:5510:3316:2917:4521:3322:3124:0825:26
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:530:552:340:300:451:251:530:385:561:163:480:581:371:18
26:5129:1530:1531:06
1:252:241:000:51
22512Ivanov Alexander31:152:033:045:125:476:348:4711:1311:5718:3819:1720:5721:5323:3925:04
XBLG Bulgarian National Team2:031:012:080:350:472:132:260:446:410:391:400:561:461:25
26:5929:2630:3131:15
1:552:271:050:44
23503Weiler Vince31:261:522:454:485:216:097:349:4410:2716:5217:2819:1220:0121:4123:04
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:520:532:030:330:481:252:100:436:250:361:440:491:401:23
25:3429:3730:3831:2627:23
2:304:031:010:48*87
24490Szalay Levente31:491:574:406:317:027:529:2211:2712:0818:1618:5420:3021:3523:1726:00
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö1:572:431:510:310:501:302:050:416:080:381:361:051:422:43
27:3229:5731:0031:49
1:322:251:030:49
25488Valpuski 32:032:103:385:486:207:088:4410:5911:5518:3419:3121:2222:1723:5925:24
XLAT Latvian squad2:101:282:100:320:481:362:150:566:390:571:510:551:421:25
27:0229:5431:0732:03
1:382:521:130:56
26518Shterev Preslav32:452:543:576:116:448:0911:0513:0713:4619:4820:2322:1823:1825:0526:39
XBLG Bulgarian National Team2:541:032:140:331:252:562:020:396:020:351:551:001:471:34
28:1430:4231:4832:45
1:352:281:060:57
27505Szőcs Attila33:142:064:386:417:148:049:2913:5514:3621:3222:3124:0924:5826:3327:49
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:062:322:030:330:501:254:260:416:560:591:380:491:351:16
29:1331:2232:2333:14
1:242:091:010:51
28479Kotkov Toma33:362:083:055:165:486:338:1110:2211:0317:3318:1219:5021:3923:2925:23
XBLG Bulgarian National Team2:080:572:110:320:451:382:110:416:300:391:381:491:501:54
27:1231:3732:4633:36
1:494:251:090:50
29501Nedkov Nikolay33:382:133:205:516:247:168:5511:2011:5918:4919:4221:5222:5724:4426:32
XBLG Bulgarian National Team2:131:072:310:330:521:392:250:396:500:532:101:051:471:48
28:0731:2732:5333:38
1:353:201:260:45
30504Zernant Kaarel Hendrik33:574:305:237:298:028:4910:1812:3913:3220:1120:5122:5023:4925:4127:54
XEST Estonia Team4:300:532:060:330:471:292:210:536:390:401:590:591:522:13
29:3132:0233:1133:57
1:372:311:090:46
31519Egei Patrik34:232:013:145:195:496:348:0210:0310:4216:4317:2022:5523:5426:2327:40
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:011:132:050:300:451:282:010:396:010:375:350:592:291:17
29:2831:4633:2834:23
1:482:181:420:55
32506Borisov Petar34:582:165:527:508:229:0610:3212:3513:1319:1419:5121:2922:1823:5525:17
XBLG Bulgarian National Team2:163:361:580:320:441:262:030:386:010:371:380:491:371:22
27:3931:1734:0534:58
2:223:382:480:53
33510Rachev Martin35:552:273:436:006:339:3911:1113:5014:3321:0721:4724:5726:1027:5229:22
XBLG Bulgarian National Team2:271:162:170:333:061:322:390:436:340:403:101:131:421:30
31:1534:1035:1335:55
1:532:551:030:42
34520Petrov Kaloyan36:002:274:267:137:478:3410:4213:0313:4721:4122:2024:0625:0627:1828:51
XBLG Bulgarian National Team2:271:592:470:340:472:082:210:447:540:391:461:002:121:33
30:3833:5235:1036:00
1:473:141:180:50
35500Hortobágyi Ákos36:052:043:316:246:567:4810:3313:5014:3521:5622:3724:4125:3727:2929:18
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:041:272:530:320:522:453:170:457:210:412:040:561:521:49
31:0433:3535:0236:05
1:462:311:271:03
36487Georgiev Plamen36:064:115:377:398:088:5610:5413:0913:4519:3821:0823:1726:0027:4730:03
XBLG Bulgarian National Team4:111:262:020:290:481:582:150:365:531:302:092:431:472:16
31:5034:0935:1936:0620:20
1:472:191:100:47*123
37516Yordanov Martin36:192:313:436:136:548:0210:3213:1814:0821:3722:2524:3325:4127:4829:23
XBLG Bulgarian National Team2:311:122:300:411:082:302:460:507:290:482:081:082:071:35
31:1634:0135:1836:19
1:532:451:171:01
38523Péntek Márton38:191:593:185:336:047:008:4111:0411:4919:1019:5221:4826:3428:2531:08
BSC Balatonfüredi Sport Club1:591:192:150:310:561:412:230:457:210:421:564:461:512:43
33:1636:0437:1938:19
2:082:481:151:00
39491Argirov Martin39:002:564:527:398:149:0110:2712:4114:1622:4124:1325:4826:5529:1232:11
XBLG Bulgarian National Team2:561:562:470:350:471:262:141:358:251:321:351:072:172:59
33:5937:2138:1639:0035:29
1:483:220:550:44*87
40530Whelan Conall39:203:034:306:256:547:389:0012:1612:5318:4219:1420:5325:2329:1332:32
XROC 3ROC3:031:271:550:290:441:223:160:375:490:321:394:303:503:19
35:0737:3338:3739:2011:2528:18
2:352:261:040:43*113*88
41489Shterev Veselin39:554:075:227:588:339:2511:0613:2614:0721:2522:0223:4424:4426:3130:12
XBLG Bulgarian National Team4:071:152:360:350:521:412:200:417:180:371:421:001:473:41
31:5737:4339:0239:55
1:455:461:190:53
42480Kovács Róbert42:282:213:355:596:357:339:1811:5512:5521:0721:5124:1726:0228:1831:10
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:211:142:240:360:581:452:371:008:120:442:261:452:162:52
36:3240:1541:3542:28
5:223:431:200:53
43483Kurtev Miroslav43:522:444:216:457:198:219:5712:2813:3220:1821:0322:5824:0826:1027:58
XBLG Bulgarian National Team2:441:372:240:341:021:362:311:046:460:451:551:102:021:48
30:2241:2542:4743:52
2:2411:031:221:05
44485Ibryamov Inan58:022:374:007:298:1212:3016:5820:2121:3132:1733:0735:4336:5639:3743:45
XBLG Bulgarian National Team2:371:233:290:434:184:283:231:1010:460:502:361:132:414:08
50:5255:2856:5258:026:4453:25
7:074:361:241:10*90*87
 
484Tóth Balázsn.i.
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba
486Conforti Christiann.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
M21B (8)5,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévIdő
1(121)2(94)3(103)4(82)5(117)6(90)7(122)8(106)9(74)10(75)11(83)12(85)13(88)14(105)
15(50)16(93)17(87)18(95)19(81)20(125)21(100)Cél
 
1563Pabich Tomasz30:461:522:523:405:096:527:5512:0912:5014:4215:3717:3418:1819:4320:18
XPIS Polish National Team1:521:000:481:291:431:034:140:411:520:551:570:441:250:35
22:2223:2524:2625:2727:2728:3629:5030:46
2:041:031:011:012:001:091:140:56
2567Doganov Petar30:482:423:454:346:097:588:4812:3513:1315:0616:0417:5818:4120:1020:48
XBLG Bulgarian National Team2:421:030:491:351:490:503:470:381:530:581:540:431:290:38
22:4423:4624:4825:3727:1628:3429:4630:48
1:561:021:020:491:391:181:121:02
3569Nouza Petr34:422:133:274:256:148:149:1413:2714:1316:2117:3919:3921:4323:1523:52
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:131:140:581:492:001:004:130:462:081:182:002:041:320:37
25:5927:1028:2529:3031:0732:2533:5134:42
2:071:111:151:051:371:181:260:51
4565Balabás Péter Gergő35:062:294:485:377:439:2410:4614:4315:2618:1819:1921:0822:0323:3524:14
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:292:190:492:061:411:223:570:432:521:011:490:551:320:39
26:1327:2128:2130:0731:4232:5934:0935:06
1:591:081:001:461:351:171:100:57
5566Borbás Péter36:162:053:214:155:5710:0711:1715:1015:5317:5619:0821:0821:4623:0823:47
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:051:160:541:424:101:103:530:432:031:122:000:381:220:39
25:5527:0428:0529:3232:5634:0835:2236:16
2:081:091:011:273:241:121:140:54
6564Korózs Attila40:192:173:284:166:037:598:5813:0114:2318:0923:2925:5627:1228:4529:19
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:171:110:481:471:560:594:031:223:465:202:271:161:330:34
31:4232:5033:5335:0536:4638:0939:2440:19
2:231:081:031:121:411:231:150:55
7570Pietro Andrade Pastro46:482:274:095:098:1310:4111:3918:4319:2822:0223:3725:5426:3833:2333:55
XODC Orientacao de Curitiba2:271:421:003:042:280:587:040:452:341:352:170:446:450:32
36:1437:3338:4539:3841:5843:2545:5046:48
2:191:191:120:532:201:272:250:58
 
568Vörös Endren.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
 
 
 
M21BR (10)3,8 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(97)3(91)4(102)5(106)6(74)7(75)8(101)9(85)10(93)11(104)12(95)13(100)Cél
 
1582Skrop Tamás30:185:547:3010:1313:1215:2617:3718:5120:4722:1724:1425:3227:3929:1230:18
ARA Alba Regia Atlétikai Klub5:541:362:432:592:142:111:141:561:301:571:182:071:331:06
2583Dalos Áron35:043:435:248:3213:0315:2518:2522:1724:4826:3528:5830:3132:3334:0235:04
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:431:413:084:312:223:003:522:311:472:231:332:021:291:02
3585Stark Ferenc35:184:346:059:0812:5916:1218:2720:2322:2023:4426:0127:5433:0334:1835:18
MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és4:341:313:033:513:132:151:561:571:242:171:535:091:151:00
4579Tóth Károly ifj.35:357:118:5011:4515:5818:3121:0222:2925:0526:4329:1230:3533:0634:3535:35
VTC Veszprémi Tájfutó Club7:111:392:554:132:332:311:272:361:382:291:232:311:291:00
5584Juhos György39:243:185:209:0913:5716:4419:3023:4626:1027:4529:5531:4836:3138:1539:24
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:182:023:494:482:472:464:162:241:352:101:534:431:441:09
6576Thiemel Jiri42:556:078:1412:2717:2920:4524:1626:1628:4131:2134:3336:1839:4441:4142:55
XMAG Magnus Orienteering6:072:074:135:023:163:312:002:252:403:121:453:261:571:14
7580Nagy Martin47:257:329:0617:3221:2123:5128:5230:1332:2235:1638:0439:2842:4446:3247:25
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE7:321:348:263:492:305:011:212:092:542:481:243:163:480:53
8578Hegedűs Péter101:105:1721:4425:2230:0136:5253:3355:3173:5277:4980:5984:0097:3599:59101:10
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü5:1716:273:384:396:5116:411:5818:213:573:103:0113:352:241:11
 
577Kopasz Róbertn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
581Petrócki Ádámn.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
 
 
 
M21E (73)6,6 km 0 m20 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(97)3(82)4(90)5(107)6(111)7(112)8(113)9(122)10(123)11(84)12(74)13(75)14(88)
15(85)16(50)17(95)18(81)19(125)20(100)Cél
 
1103Bakó Áron30:221:542:473:154:386:318:589:4710:2215:3316:1217:1419:0819:5221:38
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:540:530:281:231:532:270:490:355:110:391:021:540:441:46
22:5424:2326:2827:4528:4229:4030:22
1:161:292:051:170:570:580:42
2128Wolowczyk Krzysztof30:241:592:543:234:446:369:1710:0410:4216:1716:5918:0119:2120:1421:57
XUNT UNTS Warszawa1:590:550:291:211:522:410:470:385:350:421:021:200:531:43
23:0224:1626:1727:3628:3629:4030:24
1:051:142:011:191:001:040:44
3115Dekrét Jakub30:362:063:013:304:547:089:3910:2511:0316:2517:2418:3619:4820:3222:28
XSVA Slovak Junior2:060:550:291:242:142:310:460:385:220:591:121:120:441:56
23:3424:4726:4428:0028:5729:5130:36
1:061:131:571:160:570:540:45
4107Syrjäläinen Topi30:541:552:493:194:466:429:1710:0610:4516:1917:1518:2019:3620:1622:09
XHEL Helsingin Suunnistajat1:550:540:301:271:562:350:490:395:340:561:051:160:401:53
23:1924:4726:5228:1229:0930:0930:54
1:101:282:051:200:571:000:45
5104Pernu Lari30:562:033:003:294:526:509:2710:2411:0216:3017:1218:1519:4120:2322:22
XESP Espoon Suunta2:030:570:291:231:582:370:570:385:280:421:031:260:421:59
23:2724:4626:5728:1829:1630:1330:56
1:051:192:111:210:580:570:43
6152Todd Finlay31:172:113:103:405:107:019:4210:3211:1116:5017:3018:4119:5920:5222:47
XINV Inverness Orienteering Club2:110:590:301:301:512:410:500:395:390:401:111:180:531:55
23:5425:1827:2428:3929:3630:3531:17
1:071:242:061:150:570:590:42
7102Silvennoinen Santeri31:372:002:583:284:547:139:5710:4711:2717:1717:5919:0120:2021:0522:56
XKLE Kalevan Rasti2:000:580:301:262:192:440:500:405:500:421:021:190:451:51
24:0225:2327:2828:4929:4930:4831:37
1:061:212:051:211:000:590:49
8113Pryjma Fryderyk31:402:022:573:274:456:599:3510:2711:0316:2617:0518:1919:3820:2422:26
XPIS Polish National Team2:020:550:301:182:142:360:520:365:230:391:141:190:462:02
24:1225:3427:3828:5629:5230:5331:40
1:461:222:041:180:561:010:47
9101Sirakov Ivan31:502:043:364:065:387:249:4910:3311:0716:1417:1318:1319:3220:1922:05
XBLG Bulgarian National Team2:041:320:301:321:462:250:440:345:070:591:001:190:471:46
23:5225:0627:3928:5329:5530:5831:50
1:471:142:331:141:021:030:52
10124Atanasov Apostol32:072:163:193:495:177:119:4210:3011:1016:5617:4018:4820:2021:0923:04
XBLG Bulgarian National Team2:161:030:301:281:542:310:480:405:460:441:081:320:491:55
24:1925:4528:1029:3030:2831:2332:07
1:151:262:251:200:580:550:44
11122Biederman Marcin32:271:562:593:264:466:579:2910:2311:0216:4417:3018:4019:5420:3923:36
XPIS Polish National Team1:561:030:271:202:112:320:540:395:420:461:101:140:452:57
24:4626:1228:1229:3430:3331:4532:27
1:101:262:001:220:591:120:42
12108Bilic Nikola32:532:473:484:276:108:1410:5011:4812:2718:2219:1720:2421:3822:1924:11
XPKP PK Pobeda2:471:010:391:432:042:360:580:395:550:551:071:140:411:52
25:1926:4828:5430:1331:1132:0932:53
1:081:292:061:190:580:580:44
13110Heikkilä Ollipekka32:592:093:074:366:027:5610:2911:2212:0017:4818:3719:5121:1522:0824:03
XHEL Helsingin Suunnistajat2:090:581:291:261:542:330:530:385:480:491:141:240:531:55
25:4026:5629:0430:1931:1932:1832:59
1:371:162:081:151:000:590:41
14105Krajčík Michal33:062:093:054:537:058:5911:3512:2513:0318:3119:1120:1421:3922:2324:25
XSVA Slovak Junior2:090:561:482:121:542:360:500:385:280:401:031:250:442:02
25:2926:4928:5930:1931:1832:1533:061:506:24
1:041:202:101:200:590:570:51*124*117
15106Kamenarov Ivaylo33:212:093:104:215:497:5710:5011:4012:1818:1218:5520:0121:2322:1924:19
XBLG Bulgarian National Team2:091:011:111:282:082:530:500:385:540:431:061:220:562:00
25:2526:4528:5530:1931:3532:3333:21
1:061:202:101:241:160:580:48
16118Palmen Alvar33:281:552:503:174:356:298:569:4810:2716:0718:5019:5421:2822:1424:05
XESP Espoon Suunta1:550:550:271:181:542:270:520:395:402:431:041:340:461:51
26:0627:2629:3530:4831:4432:4033:2818:29
2:011:202:091:130:560:560:48*106
17150Rigby Aidan33:513:224:265:076:358:3111:1212:0112:4118:2919:1120:2521:4922:4124:47
XCLE Cleveland OC3:221:040:411:281:562:410:490:405:480:421:141:240:522:06
26:0327:2629:3330:5831:5933:0433:51
1:161:232:071:251:011:050:47
18125Zsebeházy István34:083:534:505:206:468:4411:3512:2513:0518:5819:4020:4922:1723:0425:08
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako3:530:570:301:261:582:510:500:405:530:421:091:280:472:04
26:2127:4730:0231:2632:2733:2534:08
1:131:262:151:241:010:580:43
19146Peregi Dániel34:102:263:254:215:487:4810:2811:1912:0018:1819:0320:1421:4322:3824:58
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:260:590:561:272:002:400:510:416:180:451:111:290:552:20
26:1627:4429:5631:2232:2133:2134:10
1:181:282:121:260:591:000:49
20131Chupek Jakub34:222:183:244:105:397:5410:3611:2812:1118:1719:0320:2021:4922:3625:00
XSVA Slovak Junior2:181:060:461:292:152:420:520:436:060:461:171:290:472:24
26:3828:0130:1231:3432:3633:3334:22
1:381:232:111:221:020:570:49
21168Dávidík Marián34:322:012:584:035:277:219:5710:5811:3717:2418:0719:1122:2423:1125:25
XSVA Slovak Junior2:010:571:051:241:542:361:010:395:470:431:043:130:472:14
26:3728:0430:1331:3532:3733:4034:32
1:121:272:091:221:021:030:52
22132Reneslacis Valters34:353:074:074:396:168:1410:5511:5412:3718:2419:0820:2121:4522:3524:36
XLAT Latvian squad3:071:000:321:371:582:410:590:435:470:441:131:240:502:01
25:4827:1230:1031:4132:4633:4734:35
1:121:242:581:311:051:010:48
23136Talha Gunday34:384:004:525:237:289:2012:1212:5913:3919:4020:2121:2422:4023:2225:22
XIOG IOG4:000:520:312:051:522:520:470:406:010:411:031:160:422:00
26:3027:5430:0231:2432:4933:4534:38
1:081:242:081:221:250:560:53
24117Sláma Dušan34:422:313:384:125:397:4610:3811:3112:1418:4219:2720:4022:2423:0626:35
XSVA Slovak Junior2:311:070:341:272:072:520:530:436:280:451:131:440:423:29
27:3628:5130:4732:0232:5933:5634:42
1:011:151:561:150:570:570:46
25120Bilic Stefan34:512:103:093:465:177:1710:0711:0511:4617:3218:1619:3020:5321:4423:51
XPKP PK Pobeda2:100:590:371:312:002:500:580:415:460:441:141:230:512:07
25:2527:0529:2030:4332:5134:0434:51
1:341:402:151:232:081:130:47
26134Molnár Attila34:532:133:303:595:257:2810:1011:0011:4317:5318:3619:5221:2722:2724:41
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:131:170:291:262:032:420:500:436:100:431:161:351:002:14
26:1727:4430:0531:4532:5134:0634:53
1:361:272:211:401:061:150:47
27130Kuca Kacper34:562:183:224:135:477:5110:3811:2812:1018:1619:0820:2321:5323:3725:40
XPIS Polish National Team2:181:040:511:342:042:470:500:426:060:521:151:301:442:03
26:5828:1930:3731:5933:0234:0534:56
1:181:212:181:221:031:030:51
28111Zhelyazkov Dimitar35:042:193:133:435:077:3310:2111:0911:5017:4019:1020:1121:2722:2624:23
XBLG Bulgarian National Team2:190:540:301:242:262:480:480:415:501:301:011:160:591:57
27:4728:5931:0532:2133:2034:1535:04
3:241:122:061:160:590:550:49
29142Carcas Freddie35:102:323:404:155:537:5810:3311:2412:0217:5819:1720:4322:1923:1225:11
XINT Interlopers2:321:080:351:382:052:350:510:385:561:191:261:360:531:59
26:2728:0730:5432:1533:1934:2435:10
1:161:402:471:211:041:050:46
30133Ulmann Silvan35:312:043:024:035:377:4411:4312:3513:2119:3820:3421:4323:0723:5926:29
XSXX Swiss-O-Team2:040:581:011:342:073:590:520:466:170:561:091:240:522:30
27:4329:0631:1432:3833:4034:4335:31
1:141:232:081:241:021:030:48
31137Morandini Viktor35:322:103:264:446:148:2211:1012:0212:4318:4019:4020:5722:3523:2925:35
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:101:161:181:302:082:480:520:415:571:001:171:380:542:06
27:0128:3931:1332:3733:4034:4335:32
1:261:382:341:241:031:030:49
32114Mižúr Peter35:363:074:065:136:418:4811:3912:3413:1419:1420:0121:1922:4323:3825:51
XFAR Farmaceut Bratislava3:070:591:071:282:072:510:550:406:000:471:181:240:552:13
27:1128:3930:5432:2333:4634:4935:36
1:201:282:151:291:231:030:47
33116Kisvölcsey Ákos35:452:093:123:455:367:4810:5311:4412:3118:3019:2721:4223:1024:0026:15
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:091:030:331:512:123:050:510:475:590:572:151:280:502:15
27:3129:0331:1932:4833:5734:5835:45
1:161:322:161:291:091:010:47
34119Miavecz Balázs35:552:133:545:156:478:4911:3512:3913:2319:3920:2321:3522:5524:2326:16
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:131:411:211:322:022:461:040:446:160:441:121:201:281:53
27:4029:0631:3032:5433:5434:5935:55
1:241:262:241:241:001:050:56
35173Rutka Jan36:262:333:304:556:438:5411:3912:4013:1920:0320:4822:0323:2124:1026:10
XUNT UNTS Warszawa2:330:571:251:482:112:451:010:396:440:451:151:180:492:00
27:2628:4931:0632:2334:2235:3236:2618:44
1:161:232:171:171:591:100:54*102
36140Vajda Balázs36:502:403:564:276:048:3011:1412:2113:1019:3520:2321:4223:3024:2426:37
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:401:160:311:372:262:441:070:496:250:481:191:480:542:13
28:0529:3632:1133:5134:5436:0036:50
1:281:312:351:401:031:060:50
37139Ivanov Ivaylo37:052:584:054:406:228:3811:4512:4413:2920:0920:5922:1423:4124:3326:44
XBLG Bulgarian National Team2:581:070:351:422:163:070:590:456:400:501:151:270:522:11
28:0529:5432:1933:5035:0136:0937:05
1:211:492:251:311:111:080:56
38127Atanasov Vladimir37:152:263:314:086:258:3411:3312:3913:2220:0721:0422:1824:0024:5527:03
XBLG Bulgarian National Team2:261:050:372:172:092:591:060:436:450:571:141:420:552:08
28:2330:0532:2833:5635:1536:2037:15
1:201:422:231:281:191:050:55
39135Okle Beat37:172:253:394:166:008:2311:3612:3613:2220:0820:5422:1023:3824:3426:47
XSXX Swiss-O-Team2:251:140:371:442:233:131:000:466:460:461:161:280:562:13
28:0929:4932:2033:5235:0136:1337:17
1:221:402:311:321:091:121:04
40161Pompura Daniel37:292:433:454:155:477:5612:2913:1814:0320:3921:3922:5724:3225:2827:42
XSVA Slovak Junior2:431:020:301:322:094:330:490:456:361:001:181:350:562:14
29:0530:4433:0934:3935:4836:5137:292:1619:41
1:231:392:251:301:091:030:38*124*102
41148Taulavuori Arttu37:372:313:414:125:417:5010:4111:3512:1819:0521:1322:2924:1025:1127:26
XALA Alatornion Pirkat2:311:100:311:292:092:510:540:436:472:081:161:411:012:15
28:4530:3833:1734:3835:4636:4737:37
1:191:532:391:211:081:010:50
42170Aebersold Fabian37:412:144:295:036:368:4811:4912:4213:3219:5520:5922:1323:5324:4326:52
XSXX Swiss-O-Team2:142:150:341:332:123:010:530:506:231:041:141:400:502:09
28:1029:4532:3434:0535:4636:4937:41
1:181:352:491:311:411:030:52
43149Olhava Rastislav38:051:563:123:525:247:2510:0310:5411:3718:2319:0720:2921:5622:4826:18
XMAG Magnus Orienteering1:561:160:401:322:012:380:510:436:460:441:221:270:523:30
27:3229:2932:1734:5836:1237:1638:0524:3331:38
1:141:572:482:411:141:040:49*105*51
44126Mušinský Tomáš38:372:183:205:016:318:3311:1912:2613:1619:1119:5521:1222:4923:4727:43
XSVA Slovak Junior2:181:021:411:302:022:461:070:505:550:441:171:370:583:56
29:0430:4433:2935:1036:1937:3538:37
1:211:402:451:411:091:161:02
45163Féder Medard38:383:354:445:177:049:1512:0612:5813:3919:5020:3721:5423:2424:1628:02
XSVA Slovak Junior3:351:090:331:472:112:510:520:416:110:471:171:300:523:46
30:1731:5234:0635:3736:4737:5338:38
2:151:352:141:311:101:060:45
46138Mucahit Ozkaya38:553:276:507:2110:5613:0315:4216:3217:1223:0224:1225:1826:5227:3129:24
XIOG IOG3:273:230:313:352:072:390:500:405:501:101:061:340:391:53
30:3432:0134:0435:2837:0138:0138:55
1:101:272:031:241:331:000:54
47121Shishkov Valentin39:172:383:384:546:428:4111:5112:5513:3519:1021:0822:2224:0425:0127:11
XBLG Bulgarian National Team2:381:001:161:481:593:101:040:405:351:581:141:420:572:10
30:0531:4835:0236:2537:3238:3039:17
2:541:433:141:231:070:580:47
48129Bugár Gergely39:243:324:355:337:079:1313:4014:4215:2822:3023:2924:5526:2327:1329:25
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:321:030:581:342:064:271:020:467:020:591:261:280:502:12
30:4032:1634:3436:0437:2438:3039:242:36
1:151:362:181:301:201:060:54*120
49112Fehérvári Dániel39:502:113:074:365:537:4910:3011:1911:5619:1521:0922:3224:0124:4829:31
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye2:110:561:291:171:562:410:490:377:191:541:231:290:474:43
30:3932:0435:2536:5237:5738:5939:5020:40
1:081:253:211:271:051:020:51*106
50169Stork Mihály40:393:204:315:467:109:1612:1313:1213:5720:5722:2623:4125:2926:2128:36
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:201:111:151:242:062:570:590:457:001:291:151:480:522:15
29:5931:3635:4937:2438:3539:4640:3921:35
1:231:374:131:351:111:110:53*106
51123Can Huseyin Sapul40:583:544:585:317:039:1612:1713:1213:5820:2821:1822:3626:2827:4930:01
XNEO Neo DSK3:541:040:331:322:133:010:550:466:300:501:183:521:212:12
31:2633:1335:5137:3338:5240:0840:58
1:251:472:381:421:191:160:50
52171Mossakowski Wojciech41:212:523:564:346:158:5412:0113:0014:0621:1822:2723:4525:1826:2828:45
XUNT UNTS Warszawa2:521:040:381:412:393:070:591:067:121:091:181:331:102:17
30:1232:0736:3438:0739:1440:2541:21
1:271:554:271:331:071:110:56
53167Bednarski Jan41:223:497:248:089:4011:4314:1715:1015:5722:2723:1124:3626:0726:5929:39
XUNT UNTS Warszawa3:493:350:441:322:032:340:530:476:300:441:251:310:522:40
31:1633:0635:5637:1939:3140:3341:22
1:371:502:501:232:121:020:49
54158Goldschmidt Tobiáš41:524:015:447:299:1211:4114:4515:4016:2322:3925:0426:3828:3829:3432:16
XSVA Slovak Junior4:011:431:451:432:293:040:550:436:162:251:342:000:562:42
33:3335:0937:3938:5940:1341:1141:52
1:171:362:301:201:140:580:41
55164Lengyel Ádám42:112:194:315:066:539:1212:3913:4214:3421:5622:4924:1325:5027:0130:39
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:192:120:351:472:193:271:030:527:220:531:241:371:113:38
32:3634:2237:1038:4440:0441:1942:11
1:571:462:481:341:201:150:52
56109Lazic Sava42:445:006:058:1011:0714:1017:0317:5518:3324:4325:2626:4628:3029:3332:28
XORT OT RTANJ5:001:052:052:573:032:530:520:386:100:431:201:441:032:55
33:3734:5938:2739:5240:5341:5342:449:53
1:091:223:281:251:011:000:51*117
57159Zai Bálint43:052:323:405:167:099:2312:2913:3014:1922:2224:0525:3128:0229:1131:41
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:321:081:361:532:143:061:010:498:031:431:262:311:092:30
33:1535:0938:1939:5441:0642:1443:05
1:341:543:101:351:121:080:51
58162Kain Gergely44:373:026:097:259:1311:3014:3315:3516:1822:4223:3324:5926:4727:4229:54
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako3:023:071:161:482:173:031:020:436:240:511:261:480:552:12
31:2032:5638:4340:1142:3943:4544:37
1:261:365:471:282:281:060:52
59156Oszlovics Ádám44:382:283:534:376:299:1112:5814:0114:5422:4923:4225:2827:2428:4931:29
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:281:250:441:522:423:471:030:537:550:531:461:561:252:40
33:0634:5938:3140:1742:1343:3244:38
1:371:533:321:461:561:191:06
60145Maksimovic Nikola46:134:055:336:077:5210:3913:4814:4415:2722:5223:3424:5028:3230:2633:25
XORT OT RTANJ4:051:280:341:452:473:090:560:437:250:421:163:421:542:59
35:1637:0140:2042:1043:2245:2446:139:56
1:511:453:191:501:122:020:49*108
61160Hetényi Péter46:262:453:534:416:3310:3814:0115:2016:1223:5825:2727:0230:2631:3233:59
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:451:080:481:524:053:231:190:527:461:291:353:241:062:27
36:4638:2741:0643:0944:2445:3646:262:1624:4433:22
2:471:412:392:031:151:120:50*124*106*105
62166Tichy Tomáš46:274:596:217:039:3012:1816:2217:3418:2725:4726:3627:5929:3930:4534:01
XSOS SOS Jindrichuv Hradec4:591:220:422:272:484:041:120:537:200:491:231:401:063:16
36:1637:5741:0442:4143:5445:2246:27
2:151:413:071:371:131:281:05
63143Berecz Gábor47:122:374:005:097:259:5613:2416:1717:1024:4127:3628:5930:5131:5134:17
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye2:371:231:092:162:313:282:530:537:312:551:231:521:002:26
36:5138:3841:5143:4144:5546:1347:12
2:341:473:131:501:141:180:59
64153Gyöngyösi István48:083:004:425:477:2710:0214:1515:4716:4925:0527:1328:4430:3231:4735:11
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:001:421:051:402:354:131:321:028:162:081:311:481:153:24
37:0239:2242:4144:3445:5347:0748:0812:3234:03
1:512:203:191:531:191:141:01*110*105
65144Gyimesi Zoltán49:394:386:036:459:3412:0515:3418:1819:1426:5428:4230:1932:5933:5936:46
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:381:250:422:492:313:292:440:567:401:481:372:401:002:47
38:2140:2044:0445:5447:1248:3349:39
1:351:593:441:501:181:211:06
66147Avci Ilyas50:244:379:3410:0611:4314:4417:5218:5419:3726:5027:4030:0932:4934:2537:17
XOKL Okubali SK4:374:570:321:373:013:081:020:437:130:502:292:401:362:52
39:1140:5944:3346:1347:2649:2550:2414:01
1:541:483:341:401:131:590:59*108
67172Ahmet Can Avei51:244:515:596:388:2910:5514:2515:2816:2124:2225:2027:1535:5536:4739:51
XNEO Neo DSK4:511:080:391:512:263:301:030:538:010:581:558:400:523:04
41:1742:5645:5447:2249:2950:3551:24
1:261:392:581:282:071:060:49
68165Kurak Michal52:293:175:016:428:4611:3515:1416:1717:0724:5326:3331:0433:3335:0838:06
XSVA Slovak Junior3:171:441:412:042:493:391:030:507:461:404:312:291:352:58
41:2943:3247:0348:4850:2951:4552:29
3:232:033:311:451:411:160:44
 
157Tölgyesi Tamásn.i.
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
155Molnár Zoltánn.i.
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
154Harkányi Zoltánn.i.
MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
141Pintér Ábeln.i.
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
151Bogos Tamásn.i.
ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 
 
 
M35A (6)5,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévIdő
1(121)2(94)3(103)4(82)5(117)6(90)7(122)8(106)9(74)10(75)11(83)12(85)13(88)14(105)
15(50)16(93)17(87)18(95)19(81)20(125)21(100)Cél
 
1686Cserpák Zsolt32:292:013:074:045:427:278:3612:4513:2615:2316:3118:2619:0720:3821:14
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:011:060:571:381:451:094:090:411:571:081:550:411:310:36
23:3224:4325:4626:3628:2030:1531:3032:29
2:181:111:030:501:441:551:150:59
2687Tóth Attila35:364:555:556:468:2011:1211:5715:4816:3119:5020:5122:4123:2524:4625:19
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle4:551:000:511:342:520:453:510:433:191:011:500:441:210:33
27:2128:3129:4030:4032:1733:2734:3635:3610:21
2:021:101:091:001:371:101:091:00*90
3685Szőri Kornél dr.38:215:026:097:188:5110:4211:3816:5017:3719:2720:4222:3723:2624:5925:31
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:021:071:091:331:510:565:120:471:501:151:550:491:330:32
27:4529:2130:2531:2234:4136:0437:1838:21
2:141:361:040:573:191:231:141:03
4684Kiss Gábor39:422:023:324:306:078:058:5513:4914:2619:1720:0922:5124:3626:4827:31
KAL Kalocsai Sport Egyesület2:021:300:581:371:580:504:540:374:510:522:421:452:120:43
29:5131:1632:2833:3735:4937:3438:5139:42
2:201:251:121:092:121:451:170:51
5683Szörényi Gábor42:113:404:535:557:429:5610:5015:2116:0718:2324:3926:4027:2228:4929:26
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:401:131:021:472:140:544:310:462:166:162:010:421:270:37
31:4833:1534:2235:2438:4439:5341:0942:11
2:221:271:071:023:201:091:161:02
 
688Kéki Andrásn.i.
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
 
 
 
M35BR (22)3,6 km 0 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(91)3(102)4(122)5(84)6(101)7(50)8(87)9(92)10(81)11(100)Cél
 
1707Ales David24:152:255:398:309:4612:0113:4015:2717:4319:4821:1523:2124:15
XMAG Magnus Orienteering2:253:142:511:162:151:391:472:162:051:272:060:54
2713Kiss György ifj.24:352:375:549:5311:0114:0115:2116:4418:4020:5421:4323:3024:35
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:373:173:591:083:001:201:231:562:140:491:471:05
31325Nagy Viktor27:083:506:509:1610:2216:5117:5419:1421:0123:2324:1526:1127:08
KAL Kalocsai Sport Egyesület3:503:002:261:066:291:031:201:472:220:521:560:57
4705Gárdonyi Márk27:142:277:2311:1012:3615:1816:4318:2920:4623:0724:0426:0827:14
OSC Orvosegyetem Sport Club2:274:563:471:262:421:251:462:172:210:572:041:06
5693Avramović Dejan27:472:335:5910:0211:3114:0617:0518:4520:5322:5423:5126:3127:47
XAOK AOK Košutnjak2:333:264:031:292:352:591:402:082:010:572:401:16
6709Gyurina Szabolcs28:172:176:079:3211:0814:1615:5718:2721:0923:2524:2527:0228:17
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:173:503:251:363:081:412:302:422:161:002:371:15
7698Skrop Róbert30:022:266:2510:0711:4214:4016:3318:2520:5824:4925:5228:5630:02
ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:263:593:421:352:581:531:522:333:511:033:041:06
8706Juhász Viktor30:182:206:1810:0711:3414:2015:5918:1021:2124:2825:3129:1230:18
TSE Törekvés Sport Egyesület2:203:583:491:272:461:392:113:113:071:033:411:06
9697Lázár János30:352:487:0711:0212:5215:5317:4519:4422:2725:1426:2429:1730:35
SAS Silvanus Sportegyesület2:484:193:551:503:011:521:592:432:471:102:531:18
10708Péntek Gábor30:402:437:0210:3312:1215:2717:3219:5622:2224:5226:1329:3530:40
BSC Balatonfüredi Sport Club2:434:193:311:393:152:052:242:262:301:213:221:05
11699Tálas József33:192:388:2912:2014:1617:4019:3721:4624:3427:4929:0231:5933:19
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:385:513:511:563:241:572:092:483:151:132:571:20
12703Barát János33:542:357:2211:4413:1219:0120:4022:3926:0628:5530:0532:5433:54
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:354:474:221:285:491:391:593:272:491:102:491:00
13692Paskuj Mátyás35:293:338:3112:4715:2118:5621:0023:1226:1629:2330:4034:0835:29
MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club3:334:584:162:343:352:042:123:043:071:173:281:21
14704Abrán József36:212:205:308:2710:0812:5624:0025:5728:0130:3932:3735:3036:21
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:203:102:571:412:4811:041:572:042:381:582:530:51
15712Hetényi Ferenc37:174:439:3014:0816:1019:3221:3823:5327:0430:1631:3835:4537:17
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási4:434:474:382:023:222:062:153:113:121:224:071:32
16694Lantai Gyula40:293:599:4814:3817:2621:4924:1926:5230:4133:4735:2639:0840:29
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:595:494:502:484:232:302:333:493:061:393:421:21
17700Kovács Áron42:543:459:0814:0417:0421:2724:0426:5931:4135:3437:1341:2342:54
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:455:234:563:004:232:372:554:423:531:394:101:31
18710Guttmann Zoltán47:343:027:1610:0912:0425:0228:2030:0337:2639:3342:1646:3647:3432:46
EK Egyesületen kívüli3:024:142:531:5512:583:181:437:232:072:434:200:58*103
19702Pintér István48:413:5311:2714:3815:5732:0736:0237:5540:0242:3644:4347:3848:41
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:537:343:111:1916:103:551:532:072:342:072:551:03
20701Somogyi László57:574:2310:2916:5619:2926:1931:1534:0638:3949:0150:5455:4257:57
BSC Balatonfüredi Sport Club4:236:066:272:336:504:562:514:3310:221:534:482:15
 
695Vörös Gáborhiba5:008:4913:2015:0124:2827:1829:2032:0737:2738:17-----41:39
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási5:003:494:311:419:272:502:022:475:200:503:22
696Milojkovic Aleksandarn.i.
XORA OK Paracin
 
 
 
M40 (17)5,1 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(124)2(82)3(90)4(108)5(109)6(110)7(122)8(123)9(84)10(88)11(85)12(93)13(104)14(95)
15(100)Cél
 
1732Molnár Zoltán27:522:023:585:357:399:1710:0316:4517:4018:5820:2221:4823:2024:2425:56
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:021:561:372:041:380:466:420:551:181:241:261:321:041:32
27:0227:5219:51
1:060:50*105
2726Borbás Nándor28:482:073:515:317:529:3610:2317:2318:1619:3621:1522:4524:1825:1526:45
KAL Kalocsai Sport Egyesület2:071:441:402:211:440:477:000:531:201:391:301:330:571:30
27:5228:48
1:070:56
3730Bozsó Norbert33:592:044:125:598:2510:1011:0219:1220:1121:3324:0425:3727:3228:3631:45
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:042:081:472:261:450:528:100:591:222:311:331:551:043:09
32:5633:5918:46
1:111:03*42
4731Gaschler Gábor34:012:165:457:3710:5212:4213:3122:0023:0124:3126:2727:5229:2930:2932:06
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:163:291:523:151:500:498:291:011:301:561:251:371:001:37
33:1334:01
1:070:48
5715Bánki Zoltán34:222:114:176:049:3911:3412:3021:5622:4224:0525:3427:1528:5530:1532:00
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü2:112:061:473:351:550:569:260:461:231:291:411:401:201:45
33:1734:22
1:171:05
6727Nikolić Dejan34:453:186:017:4510:0313:3714:2221:3722:2824:0925:5027:3229:0830:2732:33
XPED PD Pobeda3:182:431:442:183:340:457:150:511:411:411:421:361:192:06
33:5034:45
1:170:55
7716Mitró Zoltán37:032:284:196:159:0611:0712:0621:1622:4524:2326:1129:1531:2932:3834:34
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:281:511:562:512:010:599:101:291:381:483:042:141:091:56
36:0237:03
1:281:01
8721Takács Krisztián37:483:385:358:5311:3713:3214:2923:0624:0225:2828:4630:2332:1233:2035:20
BSC Balatonfüredi Sport Club3:381:573:182:441:550:578:370:561:263:181:371:491:082:00
36:5037:48
1:300:58
9728Komarek Arnost42:293:136:018:0911:3013:5514:5324:2525:3527:2430:1232:4734:4536:2239:59
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:132:482:083:212:250:589:321:101:492:482:351:581:373:37
41:3142:29
1:320:58
10725Boka György43:113:496:078:1411:0813:4315:0125:1526:2428:1930:4233:4635:5937:2440:42
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:492:182:072:542:351:1810:141:091:552:233:042:131:253:18
42:2643:1138:51
1:440:45*51
11720Blazek Petr43:523:475:497:5310:4813:0313:5623:1124:5632:4734:4936:2738:1739:2441:24
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:472:022:042:552:150:539:151:457:512:021:381:501:072:00
42:5343:52
1:290:59
12719Jacsó Tibor45:205:399:1411:1013:4416:0016:5527:5828:5730:2932:0934:2236:2838:0042:57
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó5:393:351:562:342:160:5511:030:591:321:402:132:061:324:57
44:1945:206:4824:35
1:221:01*97*102
13729Bálint Bence47:173:486:389:1314:1416:2417:2427:0430:3132:2234:3639:0441:3142:3544:26
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:482:502:355:012:101:009:403:271:512:144:282:271:041:51
46:0047:1728:02
1:341:17*106
14722Veljovic Slobodan47:242:427:199:2413:2815:2416:1331:1732:3734:0735:4038:0239:5741:2344:51
XMGI Magic Map2:424:372:054:041:560:4915:041:201:301:332:221:551:263:28
46:2347:2412:04
1:321:01*107
15717Matics Gyula48:022:237:189:2312:5115:0016:0427:0028:3730:3132:3534:1936:4038:2145:18
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba2:234:552:053:282:091:0410:561:371:542:041:442:211:416:57
46:4848:0212:1127:4831:38
1:301:14*107*106*105
16723Mézes Tibor Sólyom49:056:2412:5420:2622:5724:5525:4434:0835:1136:5239:4141:2243:0544:3746:44
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó6:246:307:322:311:580:498:241:031:412:491:411:431:322:07
48:0249:051:4619:11
1:181:03*114*117
 
724Horváth Norbertn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
 
 
 
M45 (25)4,9 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(81)2(94)3(97)4(120)5(107)6(108)7(91)8(102)9(106)10(76)11(83)12(93)13(104)14(87)
15(100)Cél
 
1752Pedev Todor28:033:003:425:256:229:099:3612:3315:3117:1319:3221:5723:2424:2925:25
XBLG Bulgarian National Team3:000:421:430:572:470:272:572:581:422:192:251:271:050:56
27:1228:03
1:470:51
2745Hajdu Martin28:202:503:324:466:339:229:5012:4315:1717:0019:1521:5923:3524:5225:43
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:500:421:141:472:490:282:532:341:432:152:441:361:170:51
27:2828:20
1:450:52
3757Dezső Sándor28:222:424:325:546:499:4710:1412:5015:3117:5320:1322:3823:5724:5925:56
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:421:501:220:552:580:272:362:412:222:202:251:191:020:57
27:3028:22
1:340:52
4747Gönczi Róbert29:312:553:415:006:108:529:1812:2014:5516:5119:1221:4423:5225:1526:56
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:550:461:191:102:420:263:022:351:562:212:322:081:231:41
28:3629:31
1:400:55
5755Taulavuori Tero30:182:573:485:086:148:459:1612:3215:0616:5921:0123:3725:2526:4427:33
XALA Alatornion Pirkat2:570:511:201:062:310:313:162:341:534:022:361:481:190:49
29:2230:18
1:490:56
6761Zakariás Péter30:553:534:466:117:2310:1310:4214:1416:4619:1921:5224:4326:2427:2928:11
TSE Törekvés Sport Egyesület3:530:531:251:122:500:293:322:322:332:332:511:411:050:42
29:5730:55
1:460:58
7749Divin György31:333:314:206:037:1510:2110:4613:4417:0419:0322:0824:4826:4527:4528:48
SAS Silvanus Sportegyesület3:310:491:431:123:060:252:583:201:593:052:401:571:001:03
30:4231:33
1:540:51
8748Tóth László33:084:515:386:578:0911:2011:4815:0617:3820:4623:4226:1527:5629:4230:35
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:510:471:191:123:110:283:182:323:082:562:331:411:460:53
32:2233:08
1:470:46
9754Goldmann Róbert33:313:134:175:447:5311:1111:4315:0117:5220:1522:5326:0027:5429:0030:05
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:131:041:272:093:180:323:182:512:232:383:071:541:061:05
32:3533:31
2:300:56
10759Kálmán Péter33:594:475:317:048:0811:1711:4715:0917:5920:0122:4926:2328:1929:3930:28
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C4:470:441:331:043:090:303:222:502:022:483:341:561:200:49
32:5633:59
2:281:03
11751Máramarosi István34:153:114:286:217:5711:5612:2515:4218:2820:2623:2626:0927:5029:0729:57
SAS Silvanus Sportegyesület3:111:171:531:363:590:293:172:461:583:002:431:411:170:50
33:0834:15
3:111:07
12737Csankovszki Tibor34:293:226:348:1010:0312:5013:2517:0019:3721:5524:3928:0429:4130:5031:47
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:223:121:361:532:470:353:352:372:182:443:251:371:090:57
33:3334:29
1:460:56
13746Dundacek Milan37:004:485:567:489:1212:3513:2016:4419:3721:4225:0828:3330:4632:2833:42
XSOS SOS Jindrichuv Hradec4:481:081:521:243:230:453:242:532:053:263:252:131:421:14
35:5837:00
2:161:02
14753Takács Tibor37:283:414:486:257:4811:3212:1416:0019:3021:5525:1028:4631:0033:1534:21
SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é3:411:071:371:233:440:423:463:302:253:153:362:142:151:06
36:3337:28
2:120:55
15738Benes Jan40:393:495:016:227:1910:5311:1714:3118:5520:5223:2734:1035:4536:5337:47
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:491:121:210:573:340:243:144:241:572:3510:431:351:080:54
39:4240:391:28
1:550:57*114
16739Kovács Róbert41:355:126:2310:3612:2415:5116:4120:3224:0426:2429:3533:0635:1436:5938:07
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:121:114:131:483:270:503:513:322:203:113:312:081:451:08
40:2341:35
2:161:12
17758Kubicko Petr41:3611:4712:4214:1315:4718:5819:3623:0726:0428:3031:0634:1036:1237:2338:24
XSOS SOS Jindrichuv Hradec11:470:551:311:343:110:383:312:572:262:363:042:021:111:01
40:3641:36
2:121:00
18742Rácz Róbert42:137:288:5711:3112:4716:5617:2721:2025:3327:5331:1834:1236:1837:5638:52
POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport7:281:292:341:164:090:313:534:132:203:252:542:061:380:56
41:1142:13
2:191:02
19744Dobay Zsolt46:087:449:2011:3013:1316:5017:3821:3326:0829:4634:3137:5539:5241:2842:30
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo7:441:362:101:433:370:483:554:353:384:453:241:571:361:02
45:1446:08
2:440:54
20756Nouza Petr49:3220:0420:5122:1723:2427:0527:4031:0033:5636:2839:0242:0644:0745:1646:17
XSOS SOS Jindrichuv Hradec20:040:471:261:073:410:353:202:562:322:343:042:011:091:01
48:3149:32
2:141:01
21760Tichy Martin55:023:344:386:197:3611:0211:3815:1018:2820:5225:1545:5848:2650:0251:08
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:341:041:411:173:260:363:323:182:244:2320:432:281:361:06
53:5255:02
2:441:10
 
740Lauri Pekkan.i.
EK Egyesületen kívüli
743Szakál Pétern.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
741Nagy Tiborn.i.
FSC Futárok Sport Club
750Kovács Jánosn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
 
 
 
M50 (31)4,9 km 0 m15 ep
HelyRajtszNévIdő
1(81)2(94)3(97)4(120)5(107)6(108)7(91)8(102)9(106)10(76)11(83)12(93)13(104)14(87)
15(100)Cél
 
1788Juhász Gábor29:432:573:495:126:349:229:4813:0715:4517:4020:0623:0524:5826:0926:55
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:570:521:231:222:480:263:192:381:552:262:591:531:110:46
28:5129:43
1:560:52
2771Gillich István30:543:124:015:216:229:3110:0113:2217:1019:2221:5324:3326:0627:1227:59
MSE Megalódusz Sportegylet3:120:491:201:013:090:303:213:482:122:312:401:331:060:47
29:4930:54
1:501:05
3778Gillich György30:572:493:355:076:159:199:4913:1716:1418:1721:0223:5225:4026:5627:58
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho2:490:461:321:083:040:303:282:572:032:452:501:481:161:02
29:5330:57
1:551:04
4772Radovanovic Slobodan31:483:204:315:598:0811:0411:3814:4017:3219:3022:0824:5626:4727:5728:50
XMGI Magic Map3:201:111:282:092:560:343:022:521:582:382:481:511:100:53
30:5231:48
2:020:56
5798Szencz Attila31:574:145:146:397:4810:5711:2214:3417:3319:3222:1425:1626:5228:1429:04
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:141:001:251:093:090:253:122:591:592:423:021:361:220:50
30:5331:57
1:491:04
6792Dalos Attila33:053:334:285:587:0610:0910:4113:5816:5319:4022:3325:2727:2128:3429:44
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba3:330:551:301:083:030:323:172:552:472:532:541:541:131:10
31:5933:05
2:151:06
7785Allwinger Herwig33:482:583:485:277:5111:1111:4114:5717:4120:2623:3726:2628:1029:4030:37
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:580:501:392:243:200:303:162:442:453:112:491:441:300:57
32:4733:48
2:101:01
8770Pataki Gábor34:272:593:576:368:2711:1711:5414:5418:2320:1425:1928:0329:4230:4831:46
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:590:582:391:512:500:373:003:291:515:052:441:391:060:58
33:3834:27
1:520:49
9786Szitter Attila35:364:074:596:418:0311:1711:5415:2418:2221:5024:5427:5729:4431:0832:12
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:070:521:421:223:140:373:302:583:283:043:031:471:241:04
34:2635:36
2:141:10
10796Egei Tamás36:053:235:296:557:5911:4112:0915:2317:5422:1324:5729:3531:1132:2133:11
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:232:061:261:043:420:283:142:314:192:444:381:361:100:50
35:0536:0521:0227:45
1:541:00*122*105
11793Ivanov Plamen36:084:485:307:158:1911:3812:0815:4219:2521:4825:2528:2830:2231:3932:53
XBLG Bulgarian National Team4:480:421:451:043:190:303:343:432:233:373:031:541:171:14
35:0336:0818:42
2:101:05*44
12775Szunyog József dr.36:373:224:125:447:0510:1610:5815:0117:5722:3625:2228:2530:2431:3733:34
SAS Silvanus Sportegyesület3:220:501:321:213:110:424:032:564:392:463:031:591:131:57
35:3736:37
2:031:00
13781Varga István37:195:396:438:269:5313:5814:2817:4720:3522:3625:3628:2230:1231:3832:34
HUF HUFEZE Pásztó5:391:041:431:274:050:303:192:482:013:002:461:501:260:56
36:1937:1913:24
3:451:00*108
14769Kiss Mihály39:374:125:136:548:2012:4113:1616:4821:0123:2626:5130:5033:0434:5736:07
XOTE Marosvásárhelyi Orienter4:121:011:411:264:210:353:324:132:253:253:592:141:531:10
38:2439:37
2:171:13
15774Turcsán János40:2711:0712:0113:2614:4117:3318:2022:2725:2427:2530:2933:3935:3636:5137:43
PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:070:541:251:152:520:474:072:572:013:043:101:571:150:52
39:2840:27
1:450:59
16789Bérczes Miklós40:304:235:217:148:4111:5612:3216:2319:5622:2226:3830:1632:2734:0835:19
FMT FŐMTERV SK4:230:581:531:273:150:363:513:332:264:163:382:111:411:11
39:2440:30
4:051:06
17787Bujdosó István42:055:126:338:199:4413:3114:1518:3722:3525:1229:0232:4635:0837:0038:07
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:121:211:461:253:470:444:223:582:373:503:442:221:521:07
40:5042:05
2:431:15
18782Rosinger Zsolt42:225:438:059:5811:0514:0614:4318:0222:1128:0931:0033:5235:5037:0838:02
PVS Pécsi Vasutas Sportkör5:432:221:531:073:010:373:194:095:582:512:521:581:180:54
41:2042:22
3:181:02
19776Kadocsa Gábor44:444:149:2211:1012:3215:5316:2920:3624:1126:2229:1332:1334:1536:0740:46
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba4:145:081:481:223:210:364:073:352:112:513:002:021:524:39
43:3344:44
2:471:11
20784Zagyi László44:454:155:517:479:3413:3614:1818:5222:5625:4930:4434:3937:0238:5240:14
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv4:151:361:561:474:020:424:344:042:534:553:552:231:501:22
43:1744:4524:38
3:031:28*122
21783Tóth László47:105:497:1111:5013:1617:1817:5622:0926:2429:0533:0137:4540:2242:1043:28
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba5:491:224:391:264:020:384:134:152:413:564:442:371:481:18
46:1847:10
2:500:52
22779Hevér Csaba47:225:406:419:1911:1815:3216:1121:4825:2128:0231:3238:0240:2941:5743:05
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:401:012:381:594:140:395:373:332:413:306:302:271:281:08
46:0747:22
3:021:15
23790Tóth László id.48:094:355:429:3111:1714:4415:2320:1824:0431:3037:3540:3842:4044:0145:04
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz4:351:073:491:463:270:394:553:467:266:053:032:021:211:03
47:1548:09
2:110:54
24797Weiler Zsolt51:173:164:4521:5223:5627:5528:5332:1235:1337:1940:1443:2145:1946:5747:54
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba3:161:2917:072:043:590:583:193:012:062:553:071:581:380:57
50:0751:17
2:131:10
25773Riordan John B id.51:275:186:499:4311:3817:1718:0723:1227:2633:0537:0441:0344:5746:2247:47
XROC 3ROC5:181:312:541:555:390:505:054:145:393:593:593:541:251:25
50:2151:27
2:341:06
26795Tóth Zsolt59:097:419:3211:2915:5720:1520:5926:2930:1233:0942:1446:2449:4951:3852:41
POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport7:411:511:574:284:180:445:303:432:579:054:103:251:491:03
57:4859:09
5:071:21
27791Jóni János70:468:5310:2313:0320:2724:2124:5728:5932:4641:0558:0662:1664:2065:4666:54
SAS Silvanus Sportegyesület8:531:302:407:243:540:364:023:478:1917:014:102:041:261:08
69:3070:46
2:361:16
 
780Stanojevic Milanhiba5:118:4330:4832:5737:0938:1443:0548:2851:56-----66:0168:5970:5073:07
XPKP PK Pobeda5:113:3222:052:094:121:054:515:233:2814:052:581:512:17
77:1578:3357:3563:46
4:081:18*75*101
794Hajnács Tamás Csaban.i.
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
768Muliter Gáborn.i.
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
777Urbán Andrásn.i.
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
 
 
 
M55 (8)3,8 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(92)2(97)3(91)4(102)5(106)6(74)7(75)8(101)9(85)10(93)11(104)12(95)13(100)Cél
 
1808Takács Csaba28:153:044:357:2910:3213:0815:1216:2318:1119:3221:2822:5025:4027:0428:15
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:041:312:543:032:362:041:111:481:211:561:222:501:241:11
2811Kerényi Dénes28:333:034:297:1110:2112:3414:4616:3718:3520:0922:0823:5426:0727:2828:33
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle3:031:262:423:102:132:121:511:581:341:591:462:131:211:05
11:44
*122
3805Tóth Károly32:473:295:229:3413:2015:3918:1719:5522:0923:4726:0827:3629:5731:3732:47
VTC Veszprémi Tájfutó Club3:291:534:123:462:192:381:382:141:382:211:282:211:401:10
4806Zempléni András dr.32:583:355:158:1212:5216:0018:3320:0622:1123:5626:1027:2930:0431:4832:58
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport3:351:402:574:403:082:331:332:051:452:141:192:351:441:10
5810Tölgyesi Tibor33:425:468:5011:1914:2716:4118:5520:3622:2924:1226:1627:5231:0432:3533:42
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz5:463:042:293:082:142:141:411:531:432:041:363:121:311:07
6802Csonka Antal45:0210:3913:3218:4422:0824:3627:0830:1033:1335:4338:3139:5342:0843:4345:02
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási10:392:535:123:242:282:323:023:032:302:481:222:151:351:19
7804Hideg István52:337:5210:0314:0118:0821:1631:2632:5835:3237:4140:5443:0948:2951:1152:33
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási7:522:113:584:073:0810:101:322:342:093:132:155:202:421:22
8803Arató Csongor56:115:157:4213:1523:1326:1737:0138:2541:1143:1547:1149:4553:1355:0556:11
POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport5:152:275:339:583:0410:441:242:462:043:562:343:281:521:06
 
 
 
M60 (15)3,6 km 0 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(91)3(102)4(122)5(84)6(101)7(50)8(87)9(92)10(81)11(100)Cél
 
1830Balla Sándor26:222:196:239:2510:4613:2214:5516:5519:3521:5622:5425:0926:22
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle2:194:043:021:212:361:332:002:402:210:582:151:13
2822Kurti Istvan26:362:056:099:0510:4813:1114:4016:1218:2621:3022:2525:2726:36
EK Egyesületen kívüli2:054:042:561:432:231:291:322:143:040:553:021:09
3833Kóger Gyula26:462:206:4710:0111:3014:0415:5217:3019:5022:2123:1625:3626:46
PVM Pécsi Vörös Meteor SK2:204:273:141:292:341:481:382:202:310:552:201:10
4821Honfi Gábor28:182:196:119:3911:1614:2616:4118:3021:0623:3024:4827:2328:18
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:193:523:281:373:102:151:492:362:241:182:350:55
5829Hegedűs Zoltán28:282:586:5310:5412:2915:1416:5418:4621:0423:4024:4527:1128:28
OSC Orvosegyetem Sport Club2:583:554:011:352:451:401:522:182:361:052:261:17
6831Kovács József28:482:436:5010:2711:5715:0816:4418:3621:1523:3824:5927:2928:48
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:434:073:371:303:111:361:522:392:231:212:301:19
7820Zsilkin Viktor31:362:266:089:1813:1416:1721:1022:4824:5627:0428:0030:3331:36
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület2:263:423:103:563:034:531:382:082:080:562:331:03
8828Tasic Zivota32:212:246:0310:0712:1214:5420:3422:5025:0727:3728:3231:1432:21
XOXX OK DIF2:243:394:042:052:425:402:162:172:300:552:421:07
9825Szabó László32:313:407:4311:3113:1916:5218:3620:3123:2526:4827:4931:1532:31
DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S3:404:033:481:483:331:441:552:543:231:013:261:16
10823Somogyi Lajos35:462:487:2012:2214:2617:5520:0422:0725:0128:2631:1434:1935:46
BSC Balatonfüredi Sport Club2:484:325:022:043:292:092:032:543:252:483:051:27
11827Ormay György35:522:587:3413:1514:5718:5321:0123:1826:2030:1331:4834:4935:52
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport2:584:365:411:423:562:082:173:023:531:353:011:03
12824Hegedüs Ábel37:242:497:1010:5912:4516:0423:0925:2928:0731:4833:0836:0537:2430:51
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:494:213:491:463:197:052:202:383:411:202:571:19*94
13832Csöngei Dezső37:313:448:5213:1715:3119:0721:4124:0027:2430:5132:2235:5337:31
VTC Veszprémi Tájfutó Club3:445:084:252:143:362:342:193:243:271:313:311:38
14835Katona Ferenc dr.38:273:308:2512:5515:0519:4022:3524:5628:2931:5933:2436:5438:27
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle3:304:554:302:104:352:552:213:333:301:253:301:33
15834Czajtányi Endre43:535:2910:3215:0916:5720:5128:1430:4434:4437:4439:0542:3643:53
PSE Postás Sport Egyesület5:295:034:371:483:547:232:304:003:001:213:311:17
 
 
 
M65 (9)2,8 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(117)3(91)4(105)5(83)6(82)7(124)8(94)9(81)10(100)Cél
 
1842Vitéz László24:343:386:098:0411:0812:4515:5017:4718:5220:0923:3724:34
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:382:311:553:041:373:051:571:051:173:280:57
2845Komoróczki András26:353:245:317:1810:4512:2316:5020:0621:2522:3825:2926:35
SAS Silvanus Sportegyesület3:242:071:473:271:384:273:161:191:132:511:06
3844Novai György27:322:428:0610:1113:3315:2318:1621:0622:1723:2926:2127:32
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:425:242:053:221:502:532:501:111:122:521:11
4841Zánkay András27:503:306:138:1612:3114:3818:0420:1921:3522:5226:3327:50
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:302:432:034:152:073:262:151:161:173:411:17
5846Németh Jenő31:083:257:0410:3615:3817:2920:5523:2425:0626:2129:3831:08
BTK Bakonyi Tájfutó Klub3:253:393:325:021:513:262:291:421:153:171:30
6839Kovács Attila Gábor31:572:4814:1716:1119:3621:3724:2726:1927:2028:2030:5031:57
ZSC Zöld Sportok Clubja2:4811:291:543:252:012:501:521:011:002:301:07
7843Lörincz Gábor32:153:266:148:4712:3216:5822:0125:0726:3328:0131:0632:15
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:262:482:333:454:265:033:061:261:283:051:09
8848Bogdány Miklós47:524:0821:3624:3029:0531:5635:5838:5240:3642:1246:0347:52
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:0817:282:544:352:514:022:541:441:363:511:49
 
840Kéki Miklósn.i.
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
 
 
 
M70 (7)2,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(124)3(82)4(85)5(83)6(104)7(103)8(81)9(125)10(100)Cél
 
1852Lux Iván35:262:495:199:2512:2913:4718:5322:3125:3528:2133:3935:26
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:492:304:063:041:185:063:383:042:465:181:47
2855Gombkötő Péter dr.39:383:3311:0215:3317:5319:0522:4325:3133:3335:4938:0039:38
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:337:294:312:201:123:382:488:022:162:111:38
3850Friedrich Vilmos40:163:517:3613:4418:1419:3424:0526:5431:3735:4838:1840:16
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:513:456:084:301:204:312:494:434:112:301:58
4854Kiss György59:344:048:5219:5523:3424:5942:3647:0753:2956:1958:1659:34
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:044:4811:033:391:2517:374:316:222:501:571:18
5849Felföldi Károly dr.60:537:529:5527:5630:3931:5235:0237:3354:5056:4359:2060:53
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor7:522:0318:012:431:133:102:3117:171:532:371:33
6851T.Nagy Sándor63:174:096:2115:3238:4544:4048:3451:3855:3858:1261:4863:17
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor4:092:129:1123:135:553:543:044:002:343:361:29
 
853Kéri Gerzson Ferencn.i.
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
 
 
 
M75 (4)2,1 km 0 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(94)3(97)4(85)5(83)6(104)7(95)8(100)Cél
 
1859Szecsődi Ákos32:002:456:129:4712:3213:5718:2628:0430:3532:00
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:453:273:352:451:254:299:382:311:25
2861Radnóti Rezső47:587:4012:4817:1221:1823:0629:1342:0745:3847:58
SAS Silvanus Sportegyesület7:405:084:244:061:486:0712:543:312:20
 
858Nagy Dezsőn.i.
HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
862Lohász Mártonn.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
 
 
 
M80 (1)1,6 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(92)3(97)4(93)5(87)6(100)Cél
 
1865Rácz Márton52:3910:4418:0928:2834:4240:0249:0252:39
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:447:2510:196:145:209:003:37
 
 
 
W10D (11)2,5 km 0 m5 ep
HelyRajtszNévIdő
1(116)2(119)3(78)4(79)5(100)Cél
 
1872Vörös Sára16:092:434:467:4211:0514:5316:09
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:432:032:563:233:481:16
2870Barát Jázmin16:362:404:096:3911:0015:1616:36
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:401:292:304:214:161:20
3880Szakál-Biró Sára16:472:293:386:2511:5715:3016:47
VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn2:291:092:475:323:331:17
4878Veljovic Emilija17:132:004:547:0811:3316:0217:13
XMGI Magic Map2:002:542:144:254:291:11
5879Bari Bernadett20:314:466:259:4313:5118:5620:31
TSE Törekvés Sport Egyesület4:461:393:184:085:051:35
6869Parádi Hanna21:392:569:5712:1816:5620:2021:3918:34
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü2:567:012:214:383:241:19*80
7867Vörös Júlia24:0211:2812:2715:1518:1922:4224:02
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási11:280:592:483:044:231:20
8874Gaschler Janka28:172:1211:1313:4620:1527:1128:17
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:129:012:336:296:561:06
9877Mézes Emese Csenge29:473:458:3612:3622:1728:0529:47
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó3:454:514:009:415:481:42
 
868Házy Nikolettn.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
876Riesing Borkan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
W12C (15)1,7 km 0 m5 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(79)4(80)5(100)Cél
 
1890Gaschler Emma11:172:484:577:088:3810:1711:17
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:482:092:111:301:391:00
2902Pintér Petra12:582:476:048:3810:3111:5812:58
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:473:172:341:531:271:00
3900Tóth Betti13:393:026:088:3310:3412:2913:39
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:023:062:252:011:551:10
4892Parádi Eszter13:553:266:238:4911:0012:5213:55
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:262:572:262:111:521:03
5891Benesova Michaela16:003:226:0510:4412:2314:5016:00
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:222:434:391:392:271:10
6897Czebei Luca19:023:196:0614:3216:0717:5319:022:10
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó3:192:478:261:351:461:09*116
7889Berencsi Panna19:263:156:148:4310:4918:3119:26
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz3:152:592:292:067:420:55
8903Györgyi Dóra20:004:208:0612:3014:5718:4520:00
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes4:203:464:242:273:481:15
9895Bilecz Sára21:532:495:2516:3118:5920:4521:53
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:492:3611:062:281:461:08
10893Komarkova Zbynka22:093:115:2417:2719:1420:5922:09
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:112:1312:031:471:451:10
11904Takács Rebeka22:305:347:4717:3019:2621:1922:30
BSC Balatonfüredi Sport Club5:342:139:431:561:531:11
12896Rácz Katinka23:514:558:5215:1417:3422:3823:512:54
POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport4:553:576:222:205:041:13*116
13905Nagy Krisztina25:353:406:3910:0916:1024:3625:35
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv3:402:593:306:018:260:59
14888Veljovic Andjela25:458:0012:1714:4717:1024:4425:45
XMGI Magic Map8:004:172:302:237:341:01
15898Berki Rebeka Nóra25:515:0310:4215:2221:2024:1425:51
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes5:035:394:405:582:541:37
 
 
 
W14B (9)2,6 km 0 m7 ep
HelyRajtszNévIdő
1(115)2(118)3(85)4(76)5(70)6(104)7(100)Cél
 
1913Orosz Viktória19:522:153:446:2210:2212:3515:4818:4419:52
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:151:292:384:002:133:132:561:08
2916Gönczi Zsuzsa20:032:003:456:4110:4413:1016:0319:0120:03
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:001:452:564:032:262:532:581:02
3912Révész Zsófia23:102:044:508:1712:4615:0318:3521:5823:10
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:042:463:274:292:173:323:231:12
4917Máramarosi Anna23:162:444:269:1113:5515:5619:2822:1323:16
SAS Silvanus Sportegyesület2:441:424:454:442:013:322:451:03
5920Kiss Kamilla24:558:119:2412:4316:1517:5921:1323:5824:55
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo8:111:133:193:321:443:142:450:57
6918Gyurina Judit26:022:174:039:5815:4118:0721:5725:1226:02
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:171:465:555:432:263:503:150:50
7914Blazkova Verca26:214:016:3111:3915:4318:2521:3825:0726:2120:54
XSOS SOS Jindrichuv Hradec4:012:305:084:042:423:133:291:14*79
8911Dalos Réka31:042:374:5210:0920:1423:0927:0030:0031:04
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:372:155:1710:052:553:513:001:04
 
915Kisházi Emman.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
 
 
 
W14C (11)3,0 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(73)4(72)5(80)6(100)Cél
 
1942Komarkova Jindra32:213:275:3917:2619:5629:1631:1032:21
XSOS SOS Jindrichuv Hradec3:272:1211:472:309:201:541:11
2939Borbás Ágota Anna37:483:067:4923:1027:2535:0736:4337:48
KAL Kalocsai Sport Egyesület3:064:4315:214:157:421:361:05
3940Váradi Szonja42:263:556:3221:2827:5739:1141:2642:26
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:552:3714:566:2911:142:151:00
4937Majoros Dorottya57:105:0811:1534:0545:0253:5456:0157:10
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo5:086:0722:5010:578:522:071:09
5934Györgyi Réka63:513:177:5027:0943:4360:3362:4463:51
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes3:174:3319:1916:3416:502:111:07
 
938Krajcsovics Ajsan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
932Tordai Lénan.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
943Pólik Zsófian.i.
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
933Sütő Hedvign.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
936Ferenczi Esztern.i.
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl
935Krajcsovics Zoén.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
W15-18C (15)3,0 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(73)4(72)5(80)6(100)Cél
 
1950Sigmond Éva21:572:304:1810:5413:5219:2720:5821:57
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:301:486:362:585:351:310:59
2948Dezső Enikő22:542:364:4512:0414:1919:5121:4422:54
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:362:097:192:155:321:531:10
3956Farkas Lili24:032:344:3913:5415:5621:2222:5824:03
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:342:059:152:025:261:361:05
4958Veszelka Noémi24:422:394:4012:0514:1922:0323:4024:42
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:392:017:252:147:441:371:02
5959Bagoly Luca Enikő27:022:455:0614:0016:3423:4925:5227:02
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz2:452:218:542:347:152:031:10
6954Tóth Andrea29:002:405:1116:2019:2326:2127:5929:00
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:402:3111:093:036:581:381:01
7952Goldmann Kata29:512:565:2315:5419:2926:4428:4329:51
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye2:562:2710:313:357:151:591:08
8949Dávid Laura33:493:536:1118:2323:5530:3732:3133:49
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:532:1812:125:326:421:541:18
9960Varga Emma34:103:285:3419:2423:3130:0233:0134:10
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:282:0613:504:076:312:591:09
10951Vass Tünde Lilla36:192:4310:4824:1127:3433:2735:1036:19
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:438:0513:233:235:531:431:09
11957Szklenár Eszter36:503:146:4722:1824:5233:5535:4236:50
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:143:3315:312:349:031:471:08
12955Felföldi Kincső41:013:3716:4428:1432:0038:0139:5141:01
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:3713:0711:303:466:011:501:10
 
961Nina Stuparevichiba3:255:2919:1122:51----------43:08
XAOK AOK Košutnjak3:252:0413:423:4020:17
953Tóth Ágnesn.i.
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
947Kis Nikolettan.i.
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
 
 
 
W16B (41)3,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(121)2(120)3(117)4(91)5(88)6(74)7(70)8(50)9(103)10(100)Cél
 
1976Zempléni Lilla21:292:163:024:576:228:1711:5714:1816:1118:1120:3221:29
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:160:461:551:251:553:402:211:532:002:210:57
2999Blazkova Katka22:032:102:554:466:107:5811:0113:0514:5416:5821:0322:03
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:100:451:511:241:483:032:041:492:044:051:00
31003Varga Petra22:162:143:145:166:508:4912:0914:3616:3718:3821:1222:16
SIR Sirályok Sportegyesület2:141:002:021:341:593:202:272:012:012:341:04
41001Németh Luca22:182:293:074:576:408:3812:5215:1617:1019:0521:2222:18
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:290:381:501:431:584:142:241:541:552:170:56
51004Julia Krempińska22:492:032:514:506:168:3012:0514:3016:5619:2321:5022:49
XUKS UKS Azymut Pabianice2:030:481:591:262:143:352:252:262:272:270:59
6989Czakó Boglárka23:114:004:376:287:509:4013:5016:1017:5920:2122:1923:11
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako4:000:371:511:221:504:102:201:492:221:580:52
7983Kishanti Petra23:152:583:465:517:209:1213:2015:1917:2919:3822:2423:152:12
SIR Sirályok Sportegyesület2:580:482:051:291:524:081:592:102:092:460:51*124
8994Lantai Boróka23:193:113:535:567:279:3413:1315:2417:3819:4722:1823:19
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:110:422:031:312:073:392:112:142:092:311:01
91000Laanoja Johanna24:074:114:526:568:3810:3614:4617:1319:0721:0123:1824:072:28
XEST Estonia Team4:110:412:041:421:584:102:271:541:542:170:49*120
10969Kálmán Tamara24:102:243:155:156:509:0312:4815:2917:4320:2023:0424:10
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:240:512:001:352:133:452:412:142:372:441:06
11988Kinstova Tereza24:332:553:515:578:2110:1914:1916:5018:5221:1223:3324:33
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:550:562:062:241:584:002:312:022:202:211:00
12970Takács Szilvia25:012:493:365:407:0910:0014:2216:4418:5120:5423:5725:01
SIR Sirályok Sportegyesület2:490:472:041:292:514:222:222:072:033:031:04
13978Kovács Karina25:082:203:255:316:599:2514:3117:3819:4621:5024:1025:08
PAK Paksi Sportegyesület2:201:052:061:282:265:063:072:082:042:200:58
14993Laanejőe Anita25:303:545:167:279:1611:1715:0517:1919:2622:0024:3125:30
XEST Estonia Team3:541:222:111:492:013:482:142:072:342:310:59
15991Talts Siiri25:354:145:017:228:5311:0014:4917:2019:4021:5424:4125:35
XEST Estonia Team4:140:472:211:312:073:492:312:202:142:470:54
16980Lantai Lili26:252:243:205:538:1810:3314:4117:0119:2822:0325:2226:25
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:240:562:332:252:154:082:202:272:353:191:03
17987Kovács Kira27:045:095:537:549:3811:4416:1718:4820:4923:0925:5727:04
PAK Paksi Sportegyesület5:090:442:011:442:064:332:312:012:202:481:07
181005Máramarosi Rita27:202:484:176:338:1510:1514:5017:4019:5723:1526:2427:20
SAS Silvanus Sportegyesület2:481:292:161:422:004:352:502:173:183:090:56
19979Vékony Janka27:293:484:587:329:4212:0416:2819:0521:2023:5026:3027:29
SIR Sirályok Sportegyesület3:481:102:342:102:224:242:372:152:302:400:59
20990Nagy Szilvia27:372:443:386:088:0510:1816:0619:3121:3624:0026:3927:37
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye2:440:542:301:572:135:483:252:052:242:390:58
21996Pataki Virág Lara28:113:024:277:088:3110:1719:0821:1823:1225:0727:2128:11
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:021:252:411:231:468:512:101:541:552:140:50
22986Zagyva Rebeka Mária28:307:057:479:4511:2113:3118:2720:4522:5925:1027:3028:305:25
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle7:050:421:581:362:104:562:182:142:112:201:00*124
23998Kiss Boglárka29:113:274:176:398:2010:2815:5820:3523:0025:2528:1129:11
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:270:502:221:412:085:304:372:252:252:461:00
24966Divin Judit30:153:054:186:569:2311:4119:1121:4123:5326:2729:0830:15
SAS Silvanus Sportegyesület3:051:132:382:272:187:302:302:122:342:411:07
251006Máramarosi Dóra30:342:483:416:328:1510:2818:2621:1623:3826:1329:2730:34
SAS Silvanus Sportegyesület2:480:532:511:432:137:582:502:222:353:141:07
26985Tóth Nóra31:069:079:4911:4613:2515:3320:2922:5725:0827:2230:0231:06
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz9:070:421:571:392:084:562:282:112:142:401:04
27971Kesküla Eliise31:484:345:368:2510:2413:0118:1921:4524:4327:1930:4331:48
XEST Estonia Team4:341:022:491:592:375:183:262:582:363:241:05
28974Nagy Gertrúd33:123:494:547:4310:1112:4317:5521:3324:2528:4232:1333:12
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:491:052:492:282:325:123:382:524:173:310:59
291002Baji Boglárka33:473:264:497:3611:0114:1219:3722:4225:2729:4332:4633:47
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:261:232:473:253:115:253:052:454:163:031:01
30973Solaja Eva35:092:583:556:258:5211:2422:2426:1729:1331:4734:1535:09
XAOK AOK Košutnjak2:580:572:302:272:3211:003:532:562:342:280:54
31965Máriás Diána Nóra35:334:175:337:5811:3414:0621:0824:1527:1330:3934:2535:33
MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club4:171:162:253:362:327:023:072:583:263:461:08
32972Abrán Hanga37:034:305:418:1810:2414:0725:3928:1531:0533:3836:0937:03
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:301:112:372:063:4311:322:362:502:332:310:54
33968Pegán Ágnes37:134:375:378:4811:0314:0520:4523:4926:4929:4136:1037:13
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle4:371:003:112:153:026:403:043:002:526:291:03
34981Lázár Tamara39:516:377:5610:3912:5415:2824:5729:0131:3834:2538:4539:51
SAS Silvanus Sportegyesület6:371:192:432:152:349:294:042:372:474:201:06
35997Krtinic Mia45:104:535:448:3710:3112:4122:5825:5128:2940:2944:0845:10
XAOK AOK Košutnjak4:530:512:531:542:1010:172:532:3812:003:391:02
36975Jaramaz Danica62:3712:0313:0415:5918:3121:5543:3547:1150:0058:1661:3662:37
XAOK AOK Košutnjak12:031:012:552:323:2421:403:362:498:163:201:01
371008Pepó Barbara70:0111:4914:2417:2019:5922:4939:3243:0047:4263:2469:0470:01
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes11:492:352:562:392:5016:433:284:4215:425:400:57
 
984Tóth Barbaran.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
992Berkecz Dóran.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
982Schenk Annan.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
995Gillich Lucan.i.
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
 
 
 
W18B (19)4,2 km 0 m12 ep
HelyRajtszNévIdő
1(115)2(121)3(104)4(70)5(74)6(122)7(102)8(90)9(118)10(97)11(81)12(100)Cél
 
11031Kálmán Imola26:001:312:296:258:5610:5313:2314:3618:0119:2520:5722:5625:0526:00
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:310:583:562:311:572:301:133:251:241:321:592:090:55
21018Tóth Blanka27:591:412:386:048:4911:0413:4815:0818:4520:1922:1724:5627:0927:59
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:410:573:262:452:152:441:203:371:341:582:392:130:50
31032Mérő Dominika29:451:352:266:3810:3312:3915:2116:3420:1521:5424:1726:3828:4729:45
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:350:514:123:552:062:421:133:411:392:232:212:090:58
41033Hajdu Nelli29:531:245:438:4411:2114:2916:5618:0221:1722:4424:0826:3728:4829:53
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:244:193:012:373:082:271:063:151:271:242:292:111:05
51026Zacher Noémi31:163:304:368:0011:0413:3416:3117:5821:4723:1725:4928:0230:1631:16
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:301:063:243:042:302:571:273:491:302:322:132:141:00
61015Borhegyi Teodóra31:341:432:537:3910:2412:4616:0117:2222:2223:5425:5028:1130:2731:34
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:431:104:462:452:223:151:215:001:321:562:212:161:07
71027Kőrvel Lorely31:451:282:326:219:1211:4414:3115:4119:3621:1723:1528:3330:5431:45
XEST Estonia Team1:281:043:492:512:322:471:103:551:411:585:182:210:51
26:01
*94
81016Apró Vivien Dóra32:461:382:315:598:4510:5614:4516:0119:4621:3423:1028:2131:4132:46
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:380:533:282:462:113:491:163:451:481:365:113:201:05
91024Ciric Lenka40:512:403:498:1711:3014:3819:0520:3125:2827:2929:2637:1039:3540:51
XPKP PK Pobeda2:401:094:283:133:084:271:264:572:011:577:442:251:16
17:53
*43
101029Telgma Teele41:231:392:507:4212:0015:4020:1522:0528:0030:2532:5336:1140:0741:23
XEST Estonia Team1:391:114:524:183:404:351:505:552:252:283:183:561:16
111019Kiss Dóra Eszter43:472:165:1511:0415:5120:0423:4525:2630:2832:4034:5639:3242:4043:47
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:162:595:494:474:133:411:415:022:122:164:363:081:07
121017Grozdanic Jovana44:163:184:4811:4916:5720:0324:4026:1232:0134:1636:2139:4543:0144:16
XPKP PK Pobeda3:181:307:015:083:064:371:325:492:152:053:243:161:15
131023Borbás Zita46:072:106:289:5612:4216:0619:1120:3324:0829:2531:4543:1745:1246:07
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:104:183:282:463:243:051:223:355:172:2011:321:550:55
141020Hajnács Lili52:162:3810:0714:0417:1919:4324:2825:5230:3732:2445:5748:5451:0952:16
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:387:293:573:152:244:451:244:451:4713:332:572:151:07
34:45
*120
151030Szűcs Boglárka54:071:495:239:2112:3618:4022:5324:1828:3330:2735:1551:1353:1554:07
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl1:493:343:583:156:044:131:254:151:544:4815:582:020:52
161021Pesti Zsófia75:202:434:1011:4316:1819:5225:0933:3841:4258:2461:1570:1074:0375:20
ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:431:277:334:353:345:178:298:0416:422:518:553:531:17
74:06
*100
 
1025Riesing Hannan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
1022Nagy Viktórian.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
1028Varga-Tóth Blankan.i.
HOD Hód-mentor sport és műpártoló
 
 
 
W20A (27)4,6 km 0 m14 ep
HelyRajtszNévIdő
1(108)2(109)3(111)4(112)5(113)6(122)7(106)8(84)9(88)10(85)11(83)12(50)13(87)14(100)
Cél
 
11047Taulavuori Venla26:092:324:265:496:457:3314:2315:0416:5418:2820:0120:4021:4423:3025:15
XALA Alatornion Pirkat2:321:541:230:560:486:500:411:501:341:330:391:041:461:45
26:09
0:54
21056Szuromi Hanga26:302:414:355:566:547:4414:2115:0016:4418:2420:1721:0122:0323:5125:32
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:411:541:210:580:506:370:391:441:401:530:441:021:481:41
26:30
0:58
31066Petrova Yasna27:152:494:406:047:088:0114:3815:2217:1419:2520:5121:3522:5624:4726:24
XBLG Bulgarian National Team2:491:511:241:040:536:370:441:522:111:260:441:211:511:37
27:15
0:51
41058Vékony Vanda27:302:234:185:396:437:2814:3515:4517:3819:1220:4621:2722:5124:4326:40
SIR Sirályok Sportegyesület2:231:551:211:040:457:071:101:531:341:340:411:241:521:57
27:30
0:50
51064Pataki Réka Dalida27:482:404:556:247:368:2515:3216:2018:1819:5021:1121:5422:5924:5126:50
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:402:151:291:120:497:070:481:581:321:210:431:051:521:59
27:48
0:58
61055Dyaksova Andreya27:532:224:335:597:077:5715:3116:1018:2119:5121:2822:1823:2725:1626:59
XBLG Bulgarian National Team2:222:111:261:080:507:340:392:111:301:370:501:091:491:43
27:53
0:54
71060Gerber Csenge27:552:294:195:446:437:3214:4115:2417:3619:2721:0221:4223:0524:5927:02
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:291:501:250:590:497:090:432:121:511:350:401:231:542:03
27:55
0:53
81054Biederman Adrianna28:152:364:376:297:478:4116:2417:0519:0020:3121:5922:4123:4925:3127:20
XAEL Wawel Krakow2:362:011:521:180:547:430:411:551:311:280:421:081:421:49
28:152:05
0:55*107
91057Kőivo Kristel28:382:454:496:157:178:0715:3916:1918:1920:3022:0122:4723:5225:4527:46
XEST Estonia Team2:452:041:261:020:507:320:402:002:111:310:461:051:532:01
28:38
0:52
101042Király Boróka28:403:115:116:337:458:3215:4016:2418:1720:2322:0922:4923:5525:4227:42
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:112:001:221:120:477:080:441:532:061:460:401:061:472:00
28:40
0:58
111049Cloe Potter29:322:285:236:457:428:3316:4017:1919:1420:5922:3323:3824:4526:3528:38
XBRI Bristol OK2:282:551:220:570:518:070:391:551:451:341:051:071:502:03
29:32
0:54
121046Raudkepp Emily29:582:424:376:097:118:0415:2416:0618:1720:1922:5823:4225:0326:5728:55
XEST Estonia Team2:421:551:321:020:537:200:422:112:022:390:441:211:541:58
29:58
1:03
131062Mitkova Borislava30:202:485:106:437:468:3816:1216:5419:0421:1523:0623:5525:0826:5329:19
XBLG Bulgarian National Team2:482:221:331:030:527:340:422:102:111:510:491:131:452:26
30:20
1:01
141045Dyaksova Evangelina30:452:375:066:517:558:4716:2017:0319:3121:0623:5124:4025:4727:5429:49
XBLG Bulgarian National Team2:372:291:451:040:527:330:432:281:352:450:491:072:071:55
30:45
0:56
151051Vajda Luca31:232:464:416:257:348:3217:0217:4720:4022:3024:2825:1926:3028:2630:21
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:461:551:441:090:588:300:452:531:501:580:511:111:561:55
31:23
1:02
161059Stanojevic Olga32:352:485:076:437:518:4617:3418:2220:3522:3524:5025:3126:4929:0231:34
XNTS National Team Serbia2:482:191:361:080:558:480:482:132:002:150:411:182:132:32
32:35
1:01
171061Tiszlavicz Veronika33:112:545:497:268:379:3518:0318:5221:4323:4225:3426:2627:4129:4232:04
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó2:542:551:371:110:588:280:492:511:591:520:521:152:012:22
33:11
1:07
181048Georgieva Niya33:416:118:3310:1111:2712:2620:4821:3223:3025:1826:5627:4528:5630:4232:43
XBLG Bulgarian National Team6:112:221:381:160:598:220:441:581:481:380:491:111:462:01
33:41
0:58
191067Szokol Kamilla33:542:595:127:168:269:3418:3819:2521:5023:3825:4226:3128:1930:3632:46
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:592:132:041:101:089:040:472:251:482:040:491:482:172:10
33:54
1:08
201063Tamás Bianka34:293:035:076:497:508:3715:4216:2424:0725:4727:4128:2729:3631:3033:35
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:032:041:421:010:477:050:427:431:401:540:461:091:542:05
34:29
0:54
211044Hajnal Dorottya35:063:496:027:438:559:5218:3719:2321:4423:2927:0828:2529:4531:5334:05
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:492:131:411:120:578:450:462:211:453:391:171:202:082:12
35:06
1:01
221053Ivanova Simona36:483:005:257:098:389:4719:3720:2526:0227:5529:3330:2431:3433:4435:44
XBLG Bulgarian National Team3:002:251:441:291:099:500:485:371:531:380:511:102:102:00
36:48
1:04
231043Dermendzhieva Mariya38:382:404:446:2215:2516:1223:4224:2426:2128:5531:5332:3933:4035:4537:43
XBLG Bulgarian National Team2:402:041:389:030:477:300:421:572:342:580:461:012:051:58
38:387:31
0:55*113
241050Atanasova Elitsa41:335:548:129:4310:5211:4620:3821:2823:5426:0827:5328:3729:5134:1540:36
XBLG Bulgarian National Team5:542:181:311:090:548:520:502:262:141:450:441:144:246:21
41:3332:42
0:57*103
251065Mayer Zsófia41:492:505:087:028:299:2418:5820:0029:5431:4333:5535:1936:3038:3040:55
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle2:502:181:541:270:559:341:029:541:492:121:241:112:002:25
41:49
0:54
261041Peneva Denitsa45:243:076:318:099:2010:2521:3722:2330:1332:2234:1935:3237:3440:5344:15
XBLG Bulgarian National Team3:073:241:381:111:0511:120:467:502:091:571:132:023:193:22
45:24
1:09
 
1052Néda Ágnes Rebekan.i.
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
 
 
 
W21B (5)3,9 km 0 m13 ep
HelyRajtszNévIdő
1(120)2(82)3(90)4(91)5(83)6(84)7(73)8(76)9(70)10(93)11(94)12(95)13(100)Cél
 
11099Lénárt Viktória32:242:315:178:359:1612:4814:5917:4019:2621:1225:2327:3530:0031:2232:24
PAK Paksi Sportegyesület2:312:463:180:413:322:112:411:461:464:112:122:251:221:02
21096Császár Éva34:442:394:337:057:4511:4115:0017:5320:4122:4727:2729:3432:1133:3834:44
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó2:391:542:320:403:563:192:532:482:064:402:072:371:271:06
31097Kadocsa Rebeka36:582:355:528:589:4412:3916:3319:3821:5323:5129:1231:3434:0435:4636:58
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba2:353:173:060:462:553:543:052:151:585:212:222:301:421:12
8:15
*91
 
Vk1109Czibolya Lilihiba4:168:1211:3812:3116:5820:0424:3327:2729:5835:1238:3642:2244:2645:39
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle4:163:563:260:534:273:064:292:542:315:143:243:462:041:13
1098Dénes Orsolyan.i.
KAL Kalocsai Sport Egyesület
 
 
 
W21BR (9)3,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(81)2(104)3(101)4(90)5(117)6(115)7(120)8(97)9(95)10(100)Cél
 
11110Goldmann Dóra28:293:347:2011:1415:3316:4919:2720:3121:5625:2627:0728:29
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:343:463:544:191:162:381:041:253:301:411:22
21106Oroszné Tóth Zsuzsanna35:135:339:2913:5018:5720:5823:4925:1326:5631:1633:4035:13
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:333:564:215:072:012:511:241:434:202:241:33
31112Bohus Mariann40:048:0013:4318:0523:3825:2828:0529:2131:2536:2638:4240:04
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes8:005:434:225:331:502:371:162:045:012:161:22
41108Tóth Krisztina54:0316:2722:3527:4634:3336:2640:0041:2743:4948:3551:3654:03
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:276:085:116:471:533:341:272:224:463:012:27
51114Bán Zsanett61:428:2827:2931:2938:4342:2545:0346:1351:5358:1660:2261:42
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási8:2819:014:007:143:422:381:105:406:232:061:20
 
1111Tornyai Pannan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
1105Gillich Dóran.i.
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
1107Szabó Dorinan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
1113Mátyus Rebekan.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
 
W21E (35)5,2 km 0 m21 ep
HelyRajtszNévIdő
1(121)2(94)3(103)4(82)5(117)6(90)7(122)8(106)9(74)10(75)11(83)12(85)13(88)14(105)
15(50)16(93)17(87)18(95)19(81)20(125)21(100)Cél
 
1202Sárközy Zsófia27:582:063:053:485:196:487:3511:1511:5213:4014:3316:1716:5718:1918:51
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:060:590:431:311:290:473:400:371:480:531:440:401:220:32
20:5121:5122:4923:3525:0226:0427:0727:581:14
2:001:000:580:461:271:021:030:51*114
2211Gárdonyi Csilla28:391:482:423:274:526:267:1110:4711:2313:0814:0516:0616:4218:0518:37
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:480:540:451:251:340:453:360:361:450:572:010:361:230:32
20:4021:4222:4423:3225:1326:3627:4328:39
2:031:021:020:481:411:231:070:56
3205Aebersold Simona29:082:583:544:386:047:308:1312:1912:5514:3715:2717:0917:4118:5319:27
XSXX Swiss-O-Team2:580:560:441:261:260:434:060:361:420:501:420:321:120:34
21:2122:5723:5324:4026:1027:1528:1629:08
1:541:360:560:471:301:051:010:52
4203Gotseva Liliana30:392:063:254:155:567:508:4012:4313:2415:2316:4118:2419:0420:2620:58
XBLG Bulgarian National Team2:061:190:501:411:540:504:030:411:591:181:430:401:220:32
22:5323:5624:5725:4627:1928:2629:3830:39
1:551:031:010:491:331:071:121:01
5213Bunn Fiona31:342:013:083:595:417:218:1212:1012:4814:4715:4317:2918:0419:2820:02
XTVO Thames Valley OC2:011:070:511:421:400:513:580:381:590:561:460:351:240:34
22:0423:0924:1225:0527:1028:3530:3531:34
2:021:051:030:532:051:252:000:59
6204Szuromi Luca32:061:533:003:515:308:179:0713:4314:2216:1317:0819:0219:4121:0721:43
PVS Pécsi Vasutas Sportkör1:531:070:511:392:470:504:360:391:510:551:540:391:260:36
23:5725:0726:1127:1028:5330:0231:0932:067:25
2:141:101:040:591:431:091:070:57*90
7210Avci Elif Gokce32:413:324:395:467:259:029:5913:4014:1816:4617:4019:2420:0221:3122:04
XOKL Okubali SK3:321:071:071:391:370:573:410:382:280:541:440:381:290:33
24:0625:0226:0027:0228:3430:4531:4932:412:14
2:020:560:581:021:322:111:040:52*120
7215Mürner Marcia32:412:033:244:155:497:348:2712:4713:2915:2416:2418:4919:4621:1421:51
XSXX Swiss-O-Team2:031:210:511:341:450:534:200:421:551:002:250:571:280:37
24:1125:3226:3727:2329:0830:2231:3832:412:48
2:201:211:050:461:451:141:161:03*92
9218Kostrzewska Justyna32:462:173:264:216:067:478:5413:0713:4615:4316:4918:4119:2220:4821:24
XUNT UNTS Warszawa2:171:090:551:451:411:074:130:391:571:061:520:411:260:36
23:2925:2226:2827:1628:5830:1731:5432:46
2:051:531:060:481:421:191:370:52
10201Ivanova Kristina32:512:323:504:517:018:489:3814:0814:5217:0018:0420:1220:4922:1722:47
XBLG Bulgarian National Team2:321:181:012:101:470:504:300:442:081:042:080:371:280:30
25:0026:0327:0227:5529:3930:5431:5932:51
2:131:030:590:531:441:151:050:52
11221Ocak Zeynep32:582:203:434:396:288:119:0313:0913:4915:4216:4218:3819:2621:3422:13
XBLI Balikesir GSK2:201:230:561:491:430:524:060:401:531:001:560:482:080:39
24:3525:3926:3927:3529:3330:4932:0132:58
2:221:041:000:561:581:161:120:57
12227Zsigmond Száva33:552:073:174:145:597:508:5013:1013:5415:5716:5918:5819:4121:1821:55
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:071:100:571:451:511:004:200:442:031:021:590:431:370:37
24:2425:3526:4827:5929:5431:2532:4933:55
2:291:111:131:111:551:311:241:06
13214Tammemäe Piibe34:142:003:144:105:517:358:2712:4413:2816:0917:1919:2620:0721:4022:17
XEST Estonia Team2:001:140:561:411:440:524:170:442:411:102:070:411:330:37
24:3325:5327:1428:1730:1131:3833:0434:14
2:161:201:211:031:541:271:261:10
14216Goldmann Júlia35:113:254:355:327:329:2710:3514:5615:3917:3418:5121:0721:4923:2524:01
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:251:100:572:001:551:084:210:431:551:172:160:421:360:36
26:2327:4528:5329:4931:3532:5234:0835:11
2:221:221:080:561:461:171:161:03
15228Egei Petra35:183:435:106:097:519:4110:3214:4615:3017:4618:5820:5121:3223:0723:42
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:431:270:591:421:500:514:140:442:161:121:530:411:350:35
25:5927:1728:2729:3631:3332:5834:1735:18
2:171:181:101:091:571:251:191:01
16235Cych Agnieszka35:212:003:043:536:177:578:4313:4215:2417:1418:2720:3121:1922:4023:13
XPIS Polish National Team2:001:040:492:241:400:464:591:421:501:132:040:481:210:33
25:5127:0629:1030:0931:4933:1234:2435:21
2:381:152:040:591:401:231:120:57
17212Tammemäe Marie35:252:273:575:157:058:509:4014:1615:0117:0518:1220:2321:3023:0123:43
XEST Estonia Team2:271:301:181:501:450:504:360:452:041:072:111:071:310:42
25:5627:2228:4029:5531:4433:0434:2135:25
2:131:261:181:151:491:201:171:04
18222Ratinland Zsófia35:383:344:475:447:339:2310:1915:0615:5317:5218:5020:5221:4123:3524:15
FLF Fehérlófia Sportegyesület3:341:130:571:491:500:564:470:471:590:582:020:491:540:40
26:3027:4228:4930:1232:0133:1734:3935:38
2:151:121:071:231:491:161:220:59
19231Benesova Jana36:312:103:234:175:597:538:4312:4413:5515:5216:5821:1821:5923:4324:18
XSOS SOS Jindrichuv Hradec2:101:130:541:421:540:504:011:111:571:064:200:411:440:35
26:2427:3928:5730:2232:5534:1235:3436:31
2:061:151:181:252:331:171:220:57
20209Dyaksova Antoaneta36:581:553:174:336:388:269:1614:1415:4718:1919:1921:3222:1123:5924:40
XBLG Bulgarian National Team1:551:221:162:051:480:504:581:332:321:002:130:391:480:41
26:5728:0629:3430:2132:1334:1436:0136:58
2:171:091:280:471:522:011:470:57
21229Sedileková Ela37:242:185:236:358:3710:2412:2516:4317:2619:4420:5122:4923:2825:0825:47
XSHA SK HADVEO Banska Bystrica2:183:051:122:021:472:014:180:432:181:071:580:391:400:39
28:0929:1630:2431:3533:3835:0136:2337:24
2:221:071:081:112:031:231:221:01
22207Dokmanovic Dragana38:043:286:087:059:1111:2512:1816:4518:0720:2121:3223:4624:4126:1026:50
XMGI Magic Map3:282:400:572:062:140:534:271:222:141:112:140:551:290:40
29:2330:3531:4532:3534:2435:4537:0638:04
2:331:121:100:501:491:211:210:58
23230Miklušová Tamara38:336:568:038:5310:4112:2514:2618:2619:0921:4922:4524:4325:2226:5627:32
XSVA Slovak Junior6:561:070:501:481:442:014:000:432:400:561:580:391:340:36
29:4730:5331:5932:5035:0236:2637:3838:334:055:21
2:151:061:060:512:121:241:120:55*120*92
24224Pabich Maria39:252:357:068:0711:4613:3614:3319:0119:4721:5022:5624:5825:5127:4428:20
XPIS Polish National Team2:354:311:013:391:500:574:280:462:031:062:020:531:530:36
30:3431:4632:5533:5435:3937:0038:1939:25
2:141:121:090:591:451:211:191:06
25208Šmelíková Tereza39:553:074:155:188:0211:1412:1716:5817:4422:1723:2425:3526:2527:5928:39
XSVA Slovak Junior3:071:081:032:443:121:034:410:464:331:072:110:501:340:40
31:0732:2533:3734:2436:1237:3838:5539:55
2:281:181:120:471:481:261:171:00
26219Mantuano Eszter40:302:014:035:0111:5813:4114:3619:1319:5721:5723:4525:4226:2927:5928:51
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:012:020:586:571:430:554:370:442:001:481:570:471:300:52
31:1932:3133:4334:5137:1038:2239:3340:30
2:281:121:121:082:191:121:110:57
27206Morawska Zuzanna41:452:023:234:146:047:498:4112:5413:3517:5819:0322:5723:4529:3930:14
XPIS Polish National Team2:021:210:511:501:450:524:130:414:231:053:540:485:540:35
32:3033:5935:0736:1038:0339:2140:3941:4521:29
2:161:291:081:031:531:181:181:06*101
28232Bilic Milica43:294:025:286:268:3010:3211:3517:4018:5522:2223:4126:1527:0328:5829:44
XPKP PK Pobeda4:021:260:582:042:021:036:051:153:271:192:340:481:550:46
32:3134:0235:2636:4839:0540:4442:2143:29
2:471:311:241:222:171:391:371:08
29223Law Hoi Yi45:223:257:378:4910:5914:2315:2720:4622:1425:0526:3128:5429:4332:1233:25
XHNG Hongkong3:254:121:122:103:241:045:191:282:511:262:230:492:291:13
36:0038:0839:2840:1742:0743:1844:2945:226:48
2:352:081:200:491:501:111:110:53*92
30225Németh Luca46:073:044:596:0012:2314:4615:5721:2122:1624:4126:0028:4229:3731:4032:25
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:041:551:016:232:231:115:240:552:251:192:420:552:030:45
35:2736:5638:2939:3641:5343:2945:0546:07
3:021:291:331:072:171:361:361:02
31233Dénes Réka46:385:046:407:4410:3312:3913:5819:0023:0925:5927:1829:4130:2832:2633:07
KAL Kalocsai Sport Egyesület5:041:361:042:492:061:195:024:092:501:192:230:471:580:41
35:3837:0538:2540:1842:3444:1845:4546:38
2:311:271:201:532:161:441:270:53
32234Kubickova Bara56:026:149:3010:3212:3514:4715:4922:2023:1129:5931:1834:1235:0539:2940:23
XSOS SOS Jindrichuv Hradec6:143:161:022:032:121:026:310:516:481:192:540:534:240:54
45:0046:4648:1149:4351:5453:2654:5656:0221:32
4:371:461:251:322:111:321:301:06*41
 
220Miklušová Terezan.i.
XSVA Slovak Junior
226Kock Doran.i.
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
217Morandini Hangan.i.
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
 
 
 
W35BR (14)2,8 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(117)3(91)4(105)5(83)6(82)7(124)8(94)9(81)10(100)Cél
 
11174Skropné Szuromi Éva25:453:295:598:1411:2613:0616:2118:4819:5921:1024:2825:45
ARA Alba Regia Atlétikai Klub3:292:302:153:121:403:152:271:111:113:181:17
21176Horváth Magda28:233:047:019:2313:1915:0418:2020:3822:0223:4826:5528:23
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:043:572:223:561:453:162:181:241:463:071:28
31180Petrovic Natasha28:453:026:048:1712:1414:4217:5720:5322:3424:1027:2828:45
XMGI Magic Map3:023:022:133:572:283:152:561:411:363:181:17
41172Debnár Zsuzsanna29:102:525:277:2911:2713:4518:1921:5823:0724:4627:5229:10
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl2:522:352:023:582:184:343:391:091:393:061:18
51168Bartók Katalin32:444:227:159:5514:2716:4920:4824:1325:4927:0931:0832:44
KAL Kalocsai Sport Egyesület4:222:532:404:322:223:593:251:361:203:591:36
61171Házy-Csuka Bettina35:378:5511:5814:2618:3020:2223:3927:0530:1831:2634:0935:37
KAL Kalocsai Sport Egyesület8:553:032:284:041:523:173:263:131:082:431:28
71179Bay-Fodor Boglárka dr.37:113:377:3610:3618:0720:5525:4728:5530:4932:3235:4737:1130:02
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:373:593:007:312:484:523:081:541:433:151:24*92
81169Kovács Zita38:163:506:359:0817:4320:2624:5128:5531:0132:1936:3838:16
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:502:452:338:352:434:254:042:061:184:191:38
91175Péntek Gáborné40:004:168:1111:0817:1619:3525:0928:4531:2933:2338:1140:00
BSC Balatonfüredi Sport Club4:163:552:576:082:195:343:362:441:544:481:49
101181Katona Csilla46:593:095:437:5215:1318:4036:5339:1241:1042:1745:4646:59
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:092:342:097:213:2718:132:191:581:073:291:13
111173Győri Tünde47:213:386:369:5916:3319:2228:1738:2839:4641:3745:4847:21
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:382:583:236:342:498:5510:111:181:514:111:33
121178Czebeiné Nemes Bernadett54:425:0117:3620:4526:5130:3536:1440:0743:5047:2853:0154:42
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:0112:353:096:063:445:393:533:433:385:331:41
 
1177Hentes Ildikón.i.
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
1170Serény Zsuzsin.i.
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
 
 
 
W40 (14)3,6 km 0 m11 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(91)3(102)4(122)5(84)6(101)7(50)8(87)9(92)10(81)11(100)Cél
 
11200Mezei Anikó28:112:265:468:3910:0213:3915:0916:4319:1223:2424:1627:0528:11
FSC Futárok Sport Club2:263:202:531:233:371:301:342:294:120:522:491:06
21190Vékonyné Árva Katalin29:383:127:1211:0112:3915:3717:1019:0421:2524:4025:5728:2629:38
SIR Sirályok Sportegyesület3:124:003:491:382:581:331:542:213:151:172:291:12
31196Bánki Jusztina30:033:046:0510:1911:5018:4319:5321:2123:3225:5826:5229:0430:03
KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü3:043:014:141:316:531:101:282:112:260:542:120:59
41193Rostás Anikó33:322:236:1210:2711:4614:1719:1120:4423:4427:0928:4232:1733:32
KAL Kalocsai Sport Egyesület2:233:494:151:192:314:541:333:003:251:333:351:15
51187Rácz Eszter36:513:087:5212:4514:4818:5220:4722:4325:2629:2032:3935:3436:51
POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport3:084:444:532:034:041:551:562:433:543:192:551:17
61199Biró Fruzsina38:413:108:0214:2116:3020:3823:2726:0829:3032:1633:3837:1838:41
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:104:526:192:094:082:492:413:222:461:223:401:23
71198Csuka Dolli38:483:188:0612:1913:5618:0919:5321:5124:2132:3834:2837:1738:48
KAL Kalocsai Sport Egyesület3:184:484:131:374:131:441:582:308:171:502:491:31
81191Paskuj Mátyásné39:565:0810:1616:1918:4622:2324:3526:5029:5733:2134:3738:1239:56
MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club5:085:086:032:273:372:122:153:073:241:163:351:44
91194Majoros Szilvia39:583:268:3614:4919:3022:5325:0627:0229:4633:4535:3038:4439:58
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:265:106:134:413:232:131:562:443:591:453:141:14
101192Gaschler-Gyeviki Nóra41:012:4810:0314:3916:1225:4927:4529:5432:4035:4136:5639:5241:01
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:487:154:361:339:371:562:092:463:011:152:561:09
111195Dobay Ivett42:143:3510:2216:2618:4523:4225:5728:2732:1336:1137:5641:1742:14
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:356:476:042:194:572:152:303:463:581:453:210:57
121189Fövenyessy Gabriella Viktór45:143:128:2713:4015:4826:3529:0531:3534:4239:2540:3043:5345:14
FMT FŐMTERV SK3:125:155:132:0810:472:302:303:074:431:053:231:21
131188Blazkova Marketa63:174:2812:5424:4727:2135:0338:2441:4047:2452:5755:0360:5463:17
XSOS SOS Jindrichuv Hradec4:288:2611:532:347:423:213:165:445:332:065:512:23
 
1197Nagy Krisztinanfb2:248:0312:4713:5716:1118:11-------------------------34:4310:53
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:245:394:441:102:142:0016:32*44
 
 
 
W45 (19)3,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(81)2(104)3(101)4(90)5(117)6(115)7(120)8(97)9(95)10(100)Cél
 
11203Boros Anna24:363:457:0610:0713:3314:4016:3217:2919:0121:5623:2924:36
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:453:213:013:261:071:520:571:322:551:331:07
21204Németh Zsoltné30:047:0510:5214:1518:0519:1421:3022:3024:0427:1728:5430:04
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle7:053:473:233:501:092:161:001:343:131:371:10
31216Takácsné Tömördi Gabriella30:115:019:4413:1218:1519:2321:4522:3923:5627:1929:0030:11
SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é5:014:433:285:031:082:220:541:173:231:411:11
41211Magyari Orsolya33:545:5010:2214:5720:1221:3224:0825:2327:0731:2732:5633:54
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:504:324:355:151:202:361:151:444:201:290:58
51217Füzy Judit34:016:4011:0414:5719:2020:3923:0023:5825:1831:1232:4634:01
OSC Orvosegyetem Sport Club6:404:243:534:231:192:210:581:205:541:341:15
61220Madarassy Anikó35:044:559:2813:5319:3521:0724:0125:2227:4431:5333:5335:04
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C4:554:334:255:421:322:541:212:224:092:001:11
71208Ódor Viktória40:495:2514:1218:4224:4025:5928:4630:0431:4937:1539:2240:492:20
FMT FŐMTERV SK5:258:474:305:581:192:471:181:455:262:071:27*114
81218Kissné Kiss Mária42:107:2612:5317:3724:0526:4429:3331:0933:0738:3740:4342:10
JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv7:265:274:446:282:392:491:361:585:302:061:27
91207Allwinger Tünde44:2710:2316:2621:3828:2730:0833:0134:2036:1241:1043:0944:27
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:236:035:126:491:412:531:191:524:581:591:18
101209Burian Hana44:439:2713:4017:0426:1727:3029:5030:5432:2842:0743:3944:43
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C9:274:133:249:131:132:201:041:349:391:321:04
111212Gaál Borbála45:216:1211:4717:0923:4525:4929:5031:4534:2540:1743:1345:21
EK Egyesületen kívüli6:125:355:226:362:044:011:552:405:522:562:08
121210Blum Henriette45:527:0714:5219:1424:4526:1833:5035:2537:1741:5644:1345:52
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor7:077:454:225:311:337:321:351:524:392:171:39
131206Asboltné Kerekes Ágnes47:3210:1718:1921:4425:5927:1530:0330:5632:1745:0246:3047:32
DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S10:178:023:254:151:162:480:531:2112:451:281:02
141214Kovács Vera50:3413:2420:1025:2131:4233:2636:4137:4840:0646:5249:0950:34
PAK Paksi Sportegyesület13:246:465:116:211:443:151:072:186:462:171:25
151219Hevérné Fricska Ildikó54:506:2413:5019:0225:4127:3935:4739:4744:4150:4353:1854:50
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor6:247:265:126:391:588:084:004:546:022:351:32
161221Molnár Katalin59:236:0718:0723:3930:0235:3438:3140:0643:4053:4257:4659:23
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor6:0712:005:326:235:322:571:353:3410:024:041:37
 
1205Érsek-P. Ildikón.i.
ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó
1215Nagyné Bódis Borbálan.i.
FSC Futárok Sport Club
1213Federics Évan.i.
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
 
 
 
W50 (7)2,8 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(107)2(117)3(91)4(105)5(83)6(82)7(124)8(94)9(81)10(100)Cél
 
11227Juhas Irina23:262:505:056:4710:0111:2614:1316:5417:5919:3422:1123:26
XOXX OK DIF2:502:151:423:141:252:472:411:051:352:371:15
21235Hajas Csilla25:483:005:368:1811:5313:2516:5819:0520:1421:4524:4525:486:45
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:002:362:423:351:323:332:071:091:313:001:03*90
31231Mátyás Ildikó26:182:365:097:1410:0311:3814:5317:3418:4622:4225:0726:186:2416:44
EK Egyesületen kívüli2:362:332:052:491:353:152:411:123:562:251:11*90*120
41228Szerencsiné Csamangó Jusztina27:013:105:287:2512:0113:4817:1419:4421:1122:4825:4427:01
PUS Pusztamérgesi Sportegyesület3:102:181:574:361:473:262:301:271:372:561:17
51229Cseresnyés Ágnes29:515:538:3711:1315:0617:0220:1822:3123:4425:0428:2529:51
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:532:442:363:531:563:162:131:131:203:211:26
61234Turcsánné Cseh Erzsébet30:523:195:447:4713:4216:5020:0723:1024:2425:5329:4130:52
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:192:252:035:553:083:173:031:141:293:481:11
 
1232Juhászné Bálint Ildikón.i.
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
 
 
 
W55 (6)2,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(124)3(82)4(85)5(83)6(104)7(103)8(81)9(125)10(100)Cél
 
11239Kármán Katalin19:571:503:125:318:018:5411:4013:3615:4517:1518:4519:57
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:501:222:192:300:532:461:562:091:301:301:12
21242Bacsó Piroska23:002:094:227:119:1810:2913:3915:4518:0119:5121:3723:00
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba2:092:132:492:071:113:102:062:161:501:461:23
31240Hideg Istvánné31:312:405:429:2013:0114:3618:1121:1225:3527:5430:0431:31
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:403:023:383:411:353:353:014:232:192:101:27
41241Muzsnai Ágota dr.38:093:094:4814:3724:1925:2428:4231:0033:1535:1736:5238:09
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle3:091:399:499:421:053:182:182:152:021:351:17
51244Ágg Zsuzsanna54:543:406:3317:0719:5722:5828:1740:3048:0050:2753:1654:54
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:402:5310:342:503:015:1912:137:302:272:491:38
61243Böröczkyné Makai Anna74:096:2112:2916:4524:4425:3428:5431:1163:2571:0272:5174:09
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle6:216:084:167:590:503:202:1732:147:371:491:18
 
 
 
W60 (5)2,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(124)3(82)4(85)5(83)6(104)7(103)8(81)9(125)10(100)Cél
 
11247Kukkasjärvi Elina23:004:075:458:5310:4711:4214:3116:2618:1819:4921:4823:00
XRAJ Rajamäen Rykmentti4:071:383:081:540:552:491:551:521:311:591:12
21250Takács Ágnes24:173:245:438:0410:1811:2214:2916:5719:2621:0522:5924:17
SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:242:192:212:141:043:072:282:291:391:541:18
31248Fent Marianne27:584:166:439:2711:3012:4516:2019:1022:0524:2426:2827:58
ARA Alba Regia Atlétikai Klub4:162:272:442:031:153:352:502:552:192:041:30
41249Szabó Anna38:242:4312:1818:4521:1922:4126:2829:2332:2934:3636:4738:24
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:439:356:272:341:223:472:553:062:072:111:37
51246Jenei Margit50:432:495:1411:0028:0729:2034:2638:2141:3944:4148:4650:43
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:492:255:4617:071:135:063:553:183:024:051:57
 
 
 
W65 (9)2,1 km 0 m8 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(94)3(97)4(85)5(83)6(104)7(95)8(100)Cél
 
11261Rostás Irén33:153:087:4311:3715:1916:4021:0628:4131:1933:15
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:084:353:543:421:214:267:352:381:56
21260Gombkötő Zsuzsanna36:574:5711:4714:4219:1520:5025:2832:1035:0736:57
VTC Veszprémi Tájfutó Club4:576:502:554:331:354:386:422:571:50
31257Fischer Mária37:163:1412:5616:2920:3522:2827:0332:5535:4437:16
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:149:423:334:061:534:355:522:491:32
41259Bacanac Ljubica37:269:2612:4315:5319:4221:0125:3333:0335:5537:26
XOXX OK DIF9:263:173:103:491:194:327:302:521:31
51258Gömöri Éva37:363:1412:0715:5220:2622:1527:3532:1135:4437:36
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:148:533:454:341:495:204:363:331:52
61262Kotogány Ilona39:063:196:5711:2014:2115:4428:5635:0237:2239:06
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:193:384:233:011:2313:126:062:201:44
71255Szuromi Imréné41:183:1916:0320:3924:5527:0631:5836:5039:3341:18
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:1912:444:364:162:114:524:522:431:45
81256Kühn Edit43:1814:0518:5422:2526:3328:2633:0938:5341:4543:18
PVM Pécsi Vörös Meteor SK14:054:493:314:081:534:435:442:521:33
 
1254Lovász Mártan.i.
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
 
 
 
W70 (2)1,6 km 0 m6 ep
HelyRajtszNévIdő
1(114)2(92)3(97)4(93)5(87)6(100)Cél
 
11264Csorja Ida35:576:2315:1020:2023:3927:4833:4235:57
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási6:238:475:103:194:095:542:15
21265Hanusz Mária60:3918:3432:5838:2343:0447:5756:5360:39
OSC Orvosegyetem Sport Club18:3414:245:254:414:538:563:46
 
 
 
Open A (13)3,4 km 0 m10 ep
HelyRajtszNévIdő
1(121)2(120)3(117)4(91)5(88)6(74)7(70)8(50)9(103)10(100)Cél
 
11272Tóth-Buschmann Ilka25:113:314:216:318:3110:3414:0716:4718:5421:1224:0825:11
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:310:502:102:002:033:332:402:072:182:561:03
21287Weiler Vilmos26:585:296:218:3910:1812:3416:1218:4020:5923:1425:5726:58
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:290:522:181:392:163:382:282:192:152:431:01
31269Horváth Hanga29:283:184:217:018:5211:4216:2419:5422:4525:1028:1529:28
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba3:181:032:401:512:504:423:302:512:253:051:13
41271Majoros Zoltán36:253:315:349:3211:4214:5319:2822:5728:2231:2635:2636:25
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:312:033:582:103:114:353:295:253:044:000:59
51274Hahn Mihály40:002:513:5114:5317:0119:1525:2928:4331:1335:1239:0140:00
PAK Paksi Sportegyesület2:511:0011:022:082:146:143:142:303:593:490:59
61293Szegi Amondó40:032:153:216:479:4612:0319:3922:3825:0429:5939:0240:03
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:151:063:262:592:177:362:592:264:559:031:01
71273Aradi Tamás42:224:445:5516:5119:0221:1827:1431:1933:3337:5041:1242:22
PAK Paksi Sportegyesület4:441:1110:562:112:165:564:052:144:173:221:10
81278Ádám András43:264:205:559:5813:0816:4823:2427:5931:4035:2241:3643:26
ARA Alba Regia Atlétikai Klub4:201:354:033:103:406:364:353:413:426:141:50
91276Hirt Károly43:308:5810:1313:5116:1719:2227:4431:1834:2537:3542:0043:30
ARA Alba Regia Atlétikai Klub8:581:153:382:263:058:223:343:073:104:251:30
101275Sztilkovics Zorka56:497:1210:0315:5319:1123:5633:0937:2641:4649:1655:3456:49
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl7:122:515:503:184:459:134:174:207:306:181:15
111270Stork Joachim Gábor56:5013:4016:2321:0124:0628:1535:2040:4744:2448:5755:0356:50
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:402:434:383:054:097:055:273:374:336:061:47
121268Tóth Károlyné69:148:1511:0016:3321:3930:1642:2147:3452:3557:2466:2969:14
VTC Veszprémi Tájfutó Club8:152:455:335:068:3712:055:135:014:499:052:45
131267Berencsi Lajos97:039:169:5712:3114:4534:0276:3779:2882:2492:2495:4497:03
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz9:160:412:342:1419:1742:352:512:5610:003:201:19
 
 
 
Open B (15)1,7 km 0 m5 ep
HelyRajtszNévIdő
1(119)2(78)3(79)4(80)5(100)Cél
 
11303Novák Jakub9:462:154:076:037:259:029:46
EK Egyesületen kívüli2:151:521:561:221:370:44
21298Kukkasjärvi Tapio16:134:126:459:5312:0614:4516:13
XRAJ Rajamäen Rykmentti4:122:333:082:132:391:28
31290Hahnné Varga Nikolett17:173:488:1311:1713:2115:4417:17
PAK Paksi Sportegyesület3:484:253:042:042:231:33
41291Dalos Györgyi18:594:056:4713:0815:4617:3418:592:24
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:052:426:212:381:481:25*116
51296Pintér Kornél20:404:008:0714:3817:1119:3020:40
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:004:076:312:332:191:10
61302Görgényi Renáta22:285:0910:3014:5117:3221:1222:28
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási5:095:214:212:413:401:16
71297Divin Anna22:485:239:0813:4917:1120:5222:48
XAYL Ady Líceum SC5:233:454:413:223:411:56
81299Masa Levente24:1913:2616:0318:5320:5423:0224:19
PUS Pusztamérgesi Sportegyesület13:262:372:502:012:081:17
91294Veljovic Mirjana28:004:0916:2519:5123:2526:3628:00
XMGI Magic Map4:0912:163:263:343:111:24
101295Kovács Zsuzsa34:286:0921:3525:4529:1632:2134:283:17
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport6:0915:264:103:313:052:07*116
111305Móré Erzsébet44:166:0710:2435:2338:0641:2444:16
CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes6:074:1724:592:433:182:52
121304Máramarosi Istvánné694:35674:30679:42684:55688:17692:11694:35
SAS Silvanus Sportegyesület674:305:125:133:223:542:24
 
1289Majoros Grétan.i.
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
1292Tóth Andrásn.i.
NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz
1300Pólik Erikan.i.
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo