1 | Zarnóczay Klára | | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | NY4 | 18:52 |
2 | Kaján László | 51 | FMT FŐMTERV SK | F60B | 19:07 |
3 | Szalóki Rezső | 52 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | F60B | 20:05 |
4 | Zarnóczay Klára | 60 | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | N50B | 22:06 |
5 | Jelinek István | 43 | PSE Postás Sport Egyesület | F70B | 22:19 |
6 | Vida István | 47 | SAS Silvanus Sportegyesület | NY4 | 25:08 |
7 | Orbán János | 56 | SAS Silvanus Sportegyesület | NY4 | 25:20 |
8 | Dalmadi Andrea | 67 | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | N50B | 25:56 |
9 | Krasznai Orsolya | 64 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | N50B | 26:01 |
10 | Gombkötő Péter dr. | 44 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | F70B | 26:16 |
11 | Hidvégi Attila | 55 | PSE Postás Sport Egyesület | F60B | 26:22 |
12 | Jenei Margit | 54 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | N50B | 28:27 |
13 | Nagy Gábor | 43 | SAS Silvanus Sportegyesület | F70B | 29:31 |
14 | Nagy Albert | 43 | SAS Silvanus Sportegyesület | F70B | 30:21 |
15 | Sávai Mária | 54 | AOS Apex Optimista Sportegyesület | N50B | 31:20 |
16 | Tóth Józsefné | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | N50B | 31:42 |
17 | Nagy Lajos | 43 | ETC Egri Testedző Club | F70B | 32:36 |
18 | Nagy Dezső | 39 | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | F70B | 33:28 |
19 | Lohász Márton | 42 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | F70B | 35:21 |
20 | Radnóti Rezső | 41 | SAS Silvanus Sportegyesület | F70B | 38:52 |
21 | Muszély György | 42 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | F70B | 42:17 |
22 | Fischer Mária | 52 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | N50B | 42:39 |
23 | Hunyadi József | 40 | PSE Postás Sport Egyesület | F70B | 44:47 |
24 | Léb Katalin | | EK Egyesületen kívüli | NY4 | 45:03 |
25 | Illés Vilmos | 40 | SSC Siketek Sport Club | F70B | 50:53 |
26 | Miskolci Erzsébet | | EK Egyesületen kívüli | NY4 | 51:45 |
26 | Hodossy Béla | 37 | TSC Tungsram Sport Club | F70B | 51:45 |
28 | Buncsik János | 34 | PSE Postás Sport Egyesület | F70B | 84:56 |
  |
  |
  |