1 | Nagy Krisztina | 76 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | CN | 17:17 |
2 | Ökrös László | 75 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 20:56 |
3 | Gálik Krisztián | | EK Egyesületen kívüli | C | 23:51 |
4 | Hidas Zoltán | 79 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 26:13 |
5 | Bodó Hanna | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 26:24 |
6 | Kiss Dénes | 78 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 26:29 |
7 | Sziki Ágnes | 68 | SAS Silvanus Sportegyesület | CN | 27:10 |
8 | Nemes Rita dr. | 78 | SAS Silvanus Sportegyesület | CN | 28:16 |
9 | Bodó Sámuel | 09 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 28:26 |
10 | Ujvári Dániel | 08 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | C | 28:42 |
11 | Argay Zsófia | | TSE Törekvés Sport Egyesület | CN | 29:13 |
12 | Nyári László | | EK Egyesületen kívüli | C | 29:31 |
13 | Nyári György | | EK Egyesületen kívüli | C | 31:37 |
14 | Rahner Anna | 05 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | CN | 32:16 |
15 | Vida István | 47 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 35:21 |
16 | Monspart Márton | 08 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 36:45 |
17 | Sebestyén Márton | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 37:11 |
17 | Hidas Sándor | 48 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 37:11 |
19 | Daczó Benedek | 08 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 38:15 |
20 | Hidas Henrik | | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 39:43 |
21 | Tóth Józsefné | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | CN | 39:54 |
22 | Muszély György | 42 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | C | 40:17 |
23 | Rahner Péter | 08 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | C | 40:41 |
24 | Balázs József | 67 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 40:58 |
25 | Molnár-Sáska Tamás | | EK Egyesületen kívüli | C | 42:02 |
26 | Horváth-Bors Anna | 08 | TSE Törekvés Sport Egyesület | CN | 42:14 |
27 | Sinkovics Sámuel | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 42:19 |
28 | Tárkányi Júlia | 06 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 42:27 |
28 | Pogonyi Péter | 09 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 42:27 |
30 | Bokor Nándor | 08 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 42:32 |
31 | Örkényi Fruzsina | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 42:35 |
32 | Papp Kornél | | EK Egyesületen kívüli | C | 42:43 |
33 | Schell Antal | 39 | PSE Postás Sport Egyesület | C | 43:03 |
34 | Szalai Éva | 63 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | CN | 44:09 |
35 | Kovács Béla Benedek | 67 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 44:39 |
36 | Miskolci Erzsébet | | EK Egyesületen kívüli | CN | 46:34 |
37 | Zakariás János | 61 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | 48:40 |
38 | Horváth-Bors Márton | 08 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | 48:47 |
39 | Tóth Álmos | 06 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 48:51 |
40 | Dudás István | 32 | OSC Orvosegyetem Sport Club | C | 51:26 |
41 | Szabó Dániel | | EK Egyesületen kívüli | C | 53:55 |
42 | Láng Erika | | EK Egyesületen kívüli | CN | 55:02 |
43 | Karácsony Dániel | | EK Egyesületen kívüli | C | 55:09 |
44 | Karácsony Júlia | | EK Egyesületen kívüli | CN | 55:23 |
45 | Pölöskey Gyula | | EK Egyesületen kívüli | C | 57:10 |
46 | Schell Antalné | 42 | PSE Postás Sport Egyesület | CN | 63:54 |
47 | Hodossy Béla | 37 | TSC Tungsram Sport Club | C | 65:29 |
48 | Radócz Éva | | EK Egyesületen kívüli | CN | 77:18 |
49 | Rácz Mika | | EK Egyesületen kívüli | C | 87:58 |
  |
| Bakonyi Gellért | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | hiba |
| Molnár Gergely | 09 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | hiba |
| Tajti Zoltán | 10 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | hiba |
| Horváth-Bors Nóra | 08 | TSE Törekvés Sport Egyesület | CN | hiba |
| Finta Áron | 99 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | C | hiba |
| Kondás Judit | | EK Egyesületen kívüli | CN | hiba |
  |
  |
  |