1 | Molnár Róbert | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 19:18 | 0:00 |
2 | Tüskés György | EK Egyesületen kívüli | 29:37 | +10:19 |
3 | Fedelin Tibor | HUF HUFEZE Pásztó | 32:22 | +13:04 |
4 | Tóth Zénó | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 32:57 | +13:39 |
5 | Szűcs Kende | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 34:38 | +15:20 |
6 | Horváth Klára | EK Egyesületen kívüli | 36:48 | +17:30 |
7 | Krasznai Orsolya | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 37:23 | +18:05 |
8 | Simkó Zoltán | BKL Budakalászi Sport Club | 37:35 | +18:17 |
9 | Várady Szilvia | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 38:38 | +19:20 |
10 | Molnár Csaba | EK Egyesületen kívüli | 38:53 | +19:35 |
11 | Ostorics Zsuzsanna | PSE Postás Sport Egyesület | 40:14 | +20:56 |
12 | Debnár Zsuzsanna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 40:52 | +21:34 |
13 | Biró Aletta | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 40:58 | +21:40 |
14 | Cserna Judit | EK Egyesületen kívüli | 41:03 | +21:45 |
15 | Simkó Livia | BKL Budakalászi Sport Club | 41:04 | +21:46 |
16 | Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | 43:42 | +24:24 |
17 | Pincés Marianna | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 45:24 | +26:06 |
18 | Szakál-Biró Sára | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 46:58 | +27:40 |
19 | Egri Illés | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 47:01 | +27:43 |
20 | Cservény Judit | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 47:08 | +27:50 |
21 | Serény Zsuzsi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 47:19 | +28:01 |
22 | Szűcs Péter | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 48:10 | +28:52 |
23 | Laczka Edit | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 48:49 | +29:31 |
24 | Ambrus Réka | GTC Gerecse Tájfutó Club | 49:09 | +29:51 |
25 | Gazsó Bálint | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 49:35 | +30:17 |
26 | Jenei Margit | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 50:01 | +30:43 |
27 | Pula János | PSE Postás Sport Egyesület | 51:37 | +32:19 |
28 | Pegánné Göntér Szilvia | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 53:52 | +34:34 |
29 | Liskányné Jáhor Anikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 55:57 | +36:39 |
30 | Skrop Anna | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 57:36 | +38:18 |
31 | Tóth Zsuzsanna | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 58:24 | +39:06 |
32 | Völgyesi Beáta | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 58:44 | +39:26 |
33 | Szabó Zsuzsanna | SAS Silvanus Sportegyesület | 59:26 | +40:08 |
34 | Schmal Kitti | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 60:40 | +41:22 |
35 | Hentes Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 60:43 | +41:25 |
36 | Mészáros Károly | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 61:05 | +41:47 |
37 | Hetényi György | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 78:10 | +58:52 |
38 | Marton Péter | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 90:18 | +71:00 |
  |
| Varga György | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | hiba | |
| Tóth Ibolya | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | hiba | |
| Németh László | SFC Széchenyi István Egyetem Sport | hiba | |
| Bordács Anna | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | Disq | |
| Kármán Katalin | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | n.i. | |
| Jenővári Gabriella | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | n.i. | |
| Dániel Edit | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | n.i. | |
| Gyalog Réka | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | |
| Tóth-Bene Csenge | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | n.i. | |
| Tomasovic Michal | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | n.i. | |
| Badis Anissa Zsófia | SFC Széchenyi István Egyetem Sport | n.i. | |
| Ambrus Balázs | GTC Gerecse Tájfutó Club | n.i. | |
  |
  |
  |