1 | Komjáti András | SAS Silvanus Sportegyesület | 18:18 |
2 | Marton János | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 18:27 |
3 | Győrffy Kristóf | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 20:19 |
4 | Szabó Endre | EK Egyesületen kívüli | 20:53 |
5 | Gondár Károly | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 21:36 |
6 | Forrai Gábor | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 21:39 |
7 | Forrai Miklós | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 22:15 |
8 | Csík Zoltán | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 23:06 |
9 | Gyimesi Zoltán | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 23:15 |
10 | Demeter Zsolt | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 23:36 |
11 | Trócsányi Zoltán | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 24:11 |
12 | Marosán Dávid | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 24:51 |
13 | Vályi Gábor | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 25:59 |
14 | Miháczi Zoltán | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 26:39 |
14 | Juhász Viktor | TSE Törekvés Sport Egyesület | 26:39 |
16 | Dobay Zsolt | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 26:53 |
17 | Szalóki Rezső | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 30:21 |
18 | Antal Kristóf | SAS Silvanus Sportegyesület | 30:48 |
19 | Kovalcsik István | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint | 31:03 |
20 | Olasz Róbert | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 32:03 |
21 | Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | 32:10 |
22 | Kovács Róbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 32:34 |
23 | Bírócsák Marcell | TSE Törekvés Sport Egyesület | 32:51 |
24 | Komoróczki András | SAS Silvanus Sportegyesület | 33:47 |
25 | Sárközy Gergely dr. | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | 34:30 |
26 | Orbán János | SAS Silvanus Sportegyesület | 35:19 |
27 | Hunyadi Károly | PSE Postás Sport Egyesület | 36:21 |
28 | Tajti Dávid | EK Egyesületen kívüli | 37:24 |
29 | Eglesz Dénes | SAS Silvanus Sportegyesület | 42:07 |
30 | Andrási Lajos | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 46:35 |
31 | Horváth Imre | SAS Silvanus Sportegyesület | 1:05:44 |
  |
| Pintér Dávid | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | nfb |
  |
  |
  |