1 | Egei Petra | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 38:23 | 0:00 |
2 | Kaszás Szilvia | BSC Balatonfüredi Sport Club | 41:39 | +3:16 |
3 | Tóth László ifj. | EK Egyesületen kívüli | 43:24 | +5:01 |
4 | Ács Gábor | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 44:00 | +5:37 |
5 | Bognár Máté | SIR Sirályok Sportegyesület | 45:22 | +6:59 |
6 | Szabó Márton | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 45:53 | +7:30 |
7 | Bányai Réka | HSV Hidegkúti Spartacus | 47:02 | +8:39 |
8 | Biacs Zsófia | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 47:51 | +9:28 |
9 | Majoros Csaba | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 52:23 | +14:00 |
10 | Vincze Anita | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 52:43 | +14:20 |
11 | Nagy Lajos Viktor | BKL Budakalászi Sport Club | 52:48 | +14:25 |
12 | Bonifert Anna | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 53:32 | +15:09 |
13 | Faggyas László | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 53:54 | +15:31 |
14 | Bardi János | EK Egyesületen kívüli | 53:56 | +15:33 |
14 | Sélley Gábor | EK Egyesületen kívüli | 53:56 | +15:33 |
16 | Iván László | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | 54:03 | +15:40 |
17 | Bujdosó István | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 54:40 | +16:17 |
18 | Móré Judit | EK Egyesületen kívüli | 55:35 | +17:12 |
19 | Abrán József | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 55:50 | +17:27 |
20 | Bugár Gergely | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 61:50 | +23:27 |
21 | Tóth János | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:40 | +24:17 |
22 | Paskuj Mátyásné Erzsébe | EK Egyesületen kívüli | 63:24 | +25:01 |
23 | Mihály Gyöngyi | EK Egyesületen kívüli | 66:52 | +28:29 |
24 | Lévay Zsuzsanna | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 68:27 | +30:04 |
25 | Cseresnyés Ágnes | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 69:11 | +30:48 |
26 | Paskuj Mátyás | HOM Homokbucka Környezetvédő, Kult | 74:42 | +36:19 |
27 | Nagyné Simon Ágnes | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 74:52 | +36:29 |
28 | Rédly Mária | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 75:05 | +36:42 |
29 | Várady Géza | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 75:20 | +36:57 |
30 | Varga Bálint | EK Egyesületen kívüli | 75:22 | +36:59 |
31 | Bérdi Katalin | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | 77:08 | +38:45 |
32 | Szabó Zsolt | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 77:40 | +39:17 |
33 | Siposi Barta Zsusza | EK Egyesületen kívüli | 79:13 | +40:50 |
34 | Tóth Zsuzsanna | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 81:42 | +43:19 |
35 | Rostás Irén | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 95:43 | +57:20 |
36 | Kovácsné Sényi Anikó | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 109:20 | +70:57 |
  |
| Teo Dóra | EK Egyesületen kívüli | hiba | |
| dr. Ürge Diana | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | hiba | |
| Bánfi Botond | HOD Hód-Mentor Sportegyesület | hiba | |
| Toroczkai Magor | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | n.i. | |
| Geisz Ferenc | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | n.i. | |
  |
  |
  |