1 | Bojtor Szabolcs | ESP EVSI - Egri Spartacus SE | Férfi A pálya | 27:07 |
2 | Kiss Bálint | SPA Tabáni Spartacus SKE | Trükkös | 27:13 |
3 | Gondár Károly | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 27:27 |
4 | Tóth Attila | TSE Törekvés Sport Egyesület | Férfi A pálya | 27:39 |
5 | Komjáti András | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 27:47 |
6 | Albert Gáspár | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 28:59 |
7 | Kishanti Petra | KZS Kecskeméti ZSE | Női A pálya | 29:19 |
8 | Józsa Balázs Gábor dr. | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 29:34 |
9 | Kovács Tamás | | Férfi A pálya | 29:35 |
10 | Ábri Attila Gergő | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 32:07 |
11 | Cynolter Gábor | | Férfi A pálya | 32:35 |
12 | Dobay Zsolt | GKS Gödöllői Kirchhofer József SE | Trükkös | 33:00 |
13 | Csertán András | ZTC Zalaegerszegi TC | Férfi A pálya | 33:02 |
14 | Kovács László | BBB Balassagyarmati BB KSE | Férfi A pálya | 33:35 |
15 | Horváth Ákos | | Férfi A pálya | 33:49 |
16 | Miháczi Zoltán | TTE Tipo TKE | Férfi A pálya | 33:59 |
17 | Szűcs Attila | HSP Hidegkúti Spartacus SKE | Férfi A pálya | 34:19 |
18 | Gyimesi Zoltán | TTE Tipo TKE | Trükkös | 35:16 |
19 | Bejczi Gábor | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 36:28 |
20 | Marosán Dávid | BEA Budapesti Egyetemi AC | Férfi A pálya | 36:38 |
21 | Kaszanitzky Viktória | SAS Silvanus Sportegyesület | Női A pálya | 36:41 |
22 | Soltész Abigél | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női A pálya | 37:02 |
23 | Horváth Hanga | TTE Tipo TKE | Női A pálya | 37:08 |
24 | Ruzsányi Ákos | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 37:25 |
25 | Schell Antal ifj. | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi A pálya | 37:37 |
26 | Jóni János | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 38:12 |
27 | Sipos Ágoston | MSE Megalódusz Sportegylet | Férfi A pálya | 39:24 |
28 | Komoróczki András | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 39:30 |
28 | Kálnási Zsolt | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | Férfi A pálya | 39:30 |
30 | Osváth Szabolcs | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 40:15 |
31 | Bán Zsanett | HTC Hódmezővásárhelyi TC | Női A pálya | 40:23 |
32 | Szabó Levente | | Férfi A pálya | 40:26 |
33 | Szalóki Rezső | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | Férfi A pálya | 40:28 |
34 | Ludvig István | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi A pálya | 40:44 |
35 | Horváth Anna Lili | | Női A pálya | 42:40 |
36 | Pintér Dávid | GOC Göcsej KTFE | Férfi A pálya | 43:45 |
37 | Oláh Renáta | KOD Kecskeméti Önkormányzati DSZK | Női A pálya | 44:16 |
38 | Ludvig Ágnes | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Női A pálya | 46:41 |
39 | Sütő Márton | SAS Silvanus Sportegyesület | Trükkös | 49:06 |
40 | Bojtor László | | Férfi A pálya | 50:51 |
41 | Csethe Zsolt | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 55:56 |
42 | Gaál-Tertsch Ágnes | SAS Silvanus Sportegyesület | Női A pálya | 1:04:08 |
43 | Keszthelyi Ildikó | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Női A pálya | 1:11:47 |
  |
| Trócsányi Zoltán | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | hiba |
| Libel Róbert | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | hiba |
| Oláh Farkas | EK Egyesületen kívüli | Férfi A pálya | hiba |
| Kovács Attila Gábor | ZSC Zöld Sportok Clubja | Férfi A pálya | hiba |
| Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi A pálya | hiba |
| Leidgeb Lászlőné | | Női A pálya | hiba |
  |
  |
  |