1 | Rajnai Tamás | 87 | EK Egyesületen kívüli | Férfi B pálya | 21:12 |
2 | Gondár Károly | 62 | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi B pálya | 21:59 |
3 | Nommik Heigo | | | Férfi B pálya | 22:01 |
4 | Tresó Gábor | | | Férfi B pálya | 22:36 |
5 | Tóth Attila | 80 | TSE Törekvés Sport Egyesület | Férfi B pálya | 24:05 |
6 | Kovács Tamás | | | Férfi B pálya | 24:48 |
7 | Csík Zoltán | 77 | KFK KFKI Egyesület | Trükkös | 25:19 |
8 | Bonifert Gergely | 07 | VSE Vizsla SE | Trükkös | 25:36 |
9 | Csonka Dénes dr. | | | Férfi B pálya | 25:45 |
10 | Horváth Ákos | | | Férfi B pálya | 25:52 |
11 | Burian Hana | 69 | BEA Budapesti Egyetemi AC | Női B pálya | 27:40 |
12 | Szűcs Nikolett | 93 | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női B pálya | 28:10 |
13 | Veres István | 73 | SAS Silvanus Sportegyesület | Trükkös | 28:40 |
14 | Bejczi Gábor | 69 | KFK KFKI Egyesület | Férfi B pálya | 29:45 |
15 | Trócsányi Zoltán | 61 | SAS Silvanus Sportegyesület | Trükkös | 30:53 |
16 | Komoróczki András | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | 31:26 |
17 | Gyimesi Zoltán | 72 | TTE Tipo TKE | Trükkös | 31:42 |
18 | Szepesi Imre | 55 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | 31:55 |
19 | Zarnóczay Klára | 60 | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | Női B pálya | 32:53 |
20 | Jenővári Gabriella | 57 | HSE Hegyisport Szentendre | Női B pálya | 33:00 |
21 | Molnár Gábor | 50 | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi B pálya | 34:08 |
22 | Jelinek István | 43 | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi B pálya | 34:13 |
23 | Lakatos Péter | 85 | EK Egyesületen kívüli | Trükkös | 34:21 |
24 | Kőszegvári Bálint | 08 | KFK KFKI Egyesület | Férfi B pálya | 35:08 |
25 | Argay Gyula | 66 | TSE Törekvés Sport Egyesület | Férfi B pálya | 35:32 |
26 | Ács Gergely | 01 | ZTC Zalaegerszegi TC | Férfi B pálya | 35:49 |
27 | Bonifert Anna | 04 | VSE Vizsla SE | Trükkös | 36:39 |
28 | Füzi Réka | 03 | ZTC Zalaegerszegi TC | Női B pálya | 37:13 |
29 | Laurinyecz Kata | 76 | CSP Csipa Sportegyesület | Női B pálya | 37:16 |
30 | Orbán János | 56 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | 37:53 |
30 | Kaján László | 51 | FMT FŐMTERV SK | Férfi B pálya | 37:53 |
32 | Sütő Márton | 78 | SAS Silvanus Sportegyesület | Trükkös | 37:55 |
33 | Hidvégi Attila | 55 | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi B pálya | 38:14 |
34 | Balázsné Tóbiás Ildikó | 75 | SAS Silvanus Sportegyesület | Női B pálya | 38:36 |
35 | Nagy Zsolt | 59 | FMT FŐMTERV SK | Férfi B pálya | 41:44 |
36 | Novotni Tiborné | 52 | BBB Balassagyarmati BB KSE | Női B pálya | 44:28 |
37 | Kolláth Gábor | 52 | SFC Széchenyi István Egyetem SE | Férfi B pálya | 46:24 |
38 | Szabó Zsuzsanna | 54 | SAS Silvanus Sportegyesület | Női B pálya | 48:59 |
39 | Mosolygó Attila | 78 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | 49:56 |
40 | Vida István | 47 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | 52:19 |
41 | Abaffy Károly | 76 | SAS Silvanus Sportegyesület | Trükkös | 58:14 |
  |
| Nagy Gábor | 43 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi B pálya | hiba |
  |
  |
  |